[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Kalisz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Opatówek 30 74 24 2 4 83-20 15 0 0 51-4 9 2 4 32-16
2.  Orzeł Mroczeń 30 68 22 2 6 79-25 11 1 3 40-15 11 1 3 39-10
3.  Astra Krotoszyn 30 66 20 6 4 70-30 12 1 2 43-9 8 5 2 27-21
4.  Piast Kobylin 30 59 18 5 7 65-26 9 3 3 40-12 9 2 4 25-14
5.  Stal Pleszew 30 50 15 5 10 44-26 8 3 4 28-11 7 2 6 16-15 2 3 1 0 1 1-1
6.  Piast Czekanów 30 50 15 5 10 62-45 8 3 4 37-23 7 2 6 25-22 2 3 1 0 1 1-1
7.  Raszkowianka Raszków 30 49 15 4 11 65-52 9 2 4 43-23 6 2 7 22-29
8.  Zefka Kobyla Góra 30 44 13 5 12 65-48 7 3 5 34-17 6 2 7 31-31
9.  Zieloni Koźminek 30 38 12 2 16 48-55 9 1 5 31-18 3 1 11 17-37
10.  Barycz Janków Przygodzki 30 35 10 5 15 40-52 6 2 7 22-19 4 3 8 18-33
11.  Pogoń Trębaczów 30 33 10 3 17 45-63 7 1 7 29-26 3 2 10 16-37 2 4 1 1 0 5-3
12.  Victoria Skarszew 30 33 8 9 13 52-60 6 7 2 35-24 2 2 11 17-36 2 1 0 1 1 3-5
13.  Korona/Pogoń Stawiszyn 30 32 9 5 16 41-65 4 2 9 18-35 5 3 7 23-30
14.  Olimpia Brzeziny 30 23 6 5 19 31-70 3 3 9 23-36 3 2 10 8-34
15.  GKS Żerków 30 21 6 3 21 28-93 4 1 10 10-31 2 2 11 18-62
16.  Victoria Laski 30 10 2 4 24 30-118 2 2 11 17-44 0 2 13 13-74

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS Opatówek    3-1 1-0 4-0 4-0 2-0 1-0 4-0 4-0 6-0 4-0 3-0 4-0 3-2 4-0 4-1 
 2 Orzeł Mroczeń2-1     2-3 1-3 0-1 2-1 4-1 1-0 2-0 2-2 2-1 3-0 3-1 3-0 7-1 6-0 
 3 Astra Krotoszyn2-1 0-1     0-2 2-0 1-1 2-0 3-1 3-1 4-1 5-0 3-1 3-0* 5-0 3-0 7-0 
 4 Piast Kobylin1-2 0-2 0-1     2-2 3-0 4-1 3-0 3-0 3-1 3-0 1-1 1-1 6-0 6-0 4-1 
 5 Stal Pleszew1-1 1-0 1-2 1-0     0-1 0-1 1-1 3-0 1-2 2-0 2-1 0-0 3-0 4-1 8-1 
 6 Piast Czekanów1-3 0-3 1-1 2-2 0-1     2-1 3-1 2-1 2-1 2-1 5-2 2-3 1-1 10-1 4-1 
 7 Raszkowianka Raszków5-3 2-3 0-0 0-1 0-1 3-2     6-0 5-4 2-0 0-0 2-1 4-5 5-0 4-1 5-2 
 8 Zefka Kobyla Góra1-5 0-1 2-2 1-0 0-2 0-1 6-1     2-0 2-2 3-0 3-1 1-0 0-2 0-0 13-0 
 9 Zieloni Koźminek0-1 1-0 3-3 0-3 2-0 3-1 2-4 0-3     0-1 2-1 5-0 3-0 2-0 5-1 3-0* 
 10 Barycz Janków Przygodzki0-1 0-2 1-2 1-2 1-0 0-2 0-0 1-1 1-3     3-1 2-1 1-0 0-1 3-1 8-2 
 11 Pogoń Trębaczów0-3 1-2 2-1 1-0 0-2 1-2 1-4 2-4 5-1 3-1     2-0 2-2 0-1 5-3 4-0 
 12 Victoria Skarszew1-1 2-2 2-2 2-2 0-3 0-3 4-1 3-1 1-0 1-1 3-3     4-1 4-1 6-1 2-2 
 13 Korona/Pogoń Stawiszyn0-2 0-6 2-3 0-2 1-1 1-5 1-4 1-5 2-0 0-1 4-1 1-1     1-0 1-2 3-2 
 14 Olimpia Brzeziny1-5 0-4 1-2 0-3 2-1 5-1 1-1 2-4 1-1 4-2 1-3 1-2 1-2     2-4 1-1 
 15 GKS Żerków0-3 0-9 0-1 1-2 1-0 1-1 1-2 0-5 0-1 0-1 1-2 2-1 0-3 1-0     2-0 
 16 Victoria Laski1-0 0-3 3-4 0-3 0-2 0-4 0-1 1-5 3-5 3-2 2-3 1-5 1-5 0-0 2-2     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Piast Czekanów 5-2 Victoria Skarszew 13 sierpnia, 11:00
Victoria Laski 2-3 Pogoń Trębaczów 13 sierpnia, 11:00
Olimpia Brzeziny 2-4 GKS Żerków 13 sierpnia, 11:00
Raszkowianka Raszków 0-0 Astra Krotoszyn 13 sierpnia, 11:00
Stal Pleszew 1-1 KS Opatówek 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zefka Kobyla Góra 2-0 Zieloni Koźminek 19 listopada, 13:00
Piast Kobylin 3-1 Barycz Janków Przygodzki 13 sierpnia, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 0-6 Orzeł Mroczeń 12 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Victoria Skarszew 4-1 Korona/Pogoń Stawiszyn 15 sierpnia, 17:00
Zieloni Koźminek 0-1 Barycz Janków Przygodzki 15 sierpnia, 17:00
KS Opatówek 4-0 Zefka Kobyla Góra 27 września, 16:30
Astra Krotoszyn 2-0 Stal Pleszew 15 sierpnia, 16:00
GKS Żerków 1-2 Raszkowianka Raszków 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Trębaczów 0-1 Olimpia Brzeziny 15 sierpnia, 17:00
Piast Czekanów 4-1 Victoria Laski 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Mroczeń 1-3 Piast Kobylin 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Victoria Laski 1-5 Victoria Skarszew 20 sierpnia, 16:00
Olimpia Brzeziny 5-1 Piast Czekanów 20 sierpnia, 11:00
Raszkowianka Raszków 0-0 Pogoń Trębaczów 20 sierpnia, 11:00
Stal Pleszew 4-1 GKS Żerków 20 sierpnia, 11:00
Zefka Kobyla Góra 2-2 Astra Krotoszyn 20 sierpnia, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 0-1 KS Opatówek 20 sierpnia, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 0-2 Piast Kobylin 20 sierpnia, 11:00
Zieloni Koźminek 1-0 Orzeł Mroczeń 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Victoria Skarszew 2-2 Piast Kobylin 27 sierpnia, 11:00
KS Opatówek 3-1 Orzeł Mroczeń 27 sierpnia, 16:00
Astra Krotoszyn 4-1 Barycz Janków Przygodzki 27 sierpnia, 15:00
GKS Żerków 0-5 Zefka Kobyla Góra 27 sierpnia, 16:00
Pogoń Trębaczów 0-2 Stal Pleszew 27 sierpnia, 11:00
Piast Czekanów 2-1 Raszkowianka Raszków 27 sierpnia, 11:00
Victoria Laski 0-0 Olimpia Brzeziny 27 sierpnia, 16:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 2-0 Zieloni Koźminek 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Olimpia Brzeziny 1-2 Victoria Skarszew 30 sierpnia, 18:00
Raszkowianka Raszków 5-2 Victoria Laski 3 września, 11:00
Stal Pleszew 0-1 Piast Czekanów 3 września, 11:00
Zefka Kobyla Góra 3-0 Pogoń Trębaczów 3 września, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 3-1 GKS Żerków 3 września, 11:00
Orzeł Mroczeń 2-3 Astra Krotoszyn 3 września, 16:00
Piast Kobylin 3-0 Zieloni Koźminek 3 września, 16:00
KS Opatówek 4-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 3 września, 16:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Victoria Skarszew 1-0 Zieloni Koźminek 12 września, 18:00
KS Opatówek 4-0 Piast Kobylin 10 września, 16:00
GKS Żerków 0-9 Orzeł Mroczeń 9 września, 11:00
Pogoń Trębaczów 3-1 Barycz Janków Przygodzki 10 września, 11:00
Piast Czekanów 3-1 Zefka Kobyla Góra 10 września, 11:00
Victoria Laski 0-2 Stal Pleszew 10 września, 16:00
Olimpia Brzeziny 1-1 Raszkowianka Raszków 10 września, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 2-3 Astra Krotoszyn 10 września, 11:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Raszkowianka Raszków 2-1 Victoria Skarszew 17 września, 11:00
Zefka Kobyla Góra 13-0 Victoria Laski 17 września, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 0-2 Piast Czekanów 17 września, 11:00
Orzeł Mroczeń 2-1 Pogoń Trębaczów 16 września, 16:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-2 GKS Żerków 17 września, 11:00
Piast Kobylin 0-1 Astra Krotoszyn 17 września, 16:00
Zieloni Koźminek 0-1 KS Opatówek 17 września, 16:00
Olimpia Brzeziny 2-1 Stal Pleszew 17 września, 11:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Victoria Skarszew 1-1 KS Opatówek 23 września, 16:00
Astra Krotoszyn 3-1 Zieloni Koźminek 24 września, 15:00
GKS Żerków 1-2 Piast Kobylin 24 września, 16:00
Pogoń Trębaczów 2-2 Korona/Pogoń Stawiszyn 24 września, 11:00
Piast Czekanów 0-3 Orzeł Mroczeń 24 września, 11:00
Victoria Laski 3-2 Barycz Janków Przygodzki 24 września, 16:00
Olimpia Brzeziny 2-4 Zefka Kobyla Góra 24 września, 11:00
Raszkowianka Raszków 0-1 Stal Pleszew 24 września, 11:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Stal Pleszew 2-1 Victoria Skarszew 1 października, 11:00
Zefka Kobyla Góra 6-1 Raszkowianka Raszków 1 października, 15:30
Barycz Janków Przygodzki 0-1 Olimpia Brzeziny 1 października, 11:00
Orzeł Mroczeń 6-0 Victoria Laski 1 października, 15:30
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-5 Piast Czekanów 1 października, 11:00
Piast Kobylin 3-0 Pogoń Trębaczów 1 października, 15:30
Zieloni Koźminek 5-1 GKS Żerków 1 października, 15:30
KS Opatówek 1-0 Astra Krotoszyn 1 października, 13:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Victoria Skarszew 2-2 Astra Krotoszyn 8 października, 11:00
GKS Żerków 0-3 KS Opatówek 8 października, 15:00
Pogoń Trębaczów 5-1 Zieloni Koźminek 8 października, 11:00
Piast Czekanów 2-2 Piast Kobylin 8 października, 11:00
Victoria Laski 1-5 Korona/Pogoń Stawiszyn 8 października, 15:00
Olimpia Brzeziny 0-4 Orzeł Mroczeń 18 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (8 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Raszkowianka Raszków 2-0 Barycz Janków Przygodzki 8 października, 11:00
Stal Pleszew 1-1 Zefka Kobyla Góra 8 października, 11:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Zefka Kobyla Góra 3-1 Victoria Skarszew 11 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (26 listopada, 14:00) odwołany
Barycz Janków Przygodzki 1-0 Stal Pleszew 15 października, 11:00
Orzeł Mroczeń 4-1 Raszkowianka Raszków 15 października, 15:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-0 Olimpia Brzeziny 15 października, 11:00
Piast Kobylin 4-1 Victoria Laski 15 października, 15:00
Zieloni Koźminek 3-1 Piast Czekanów 15 października, 15:00
KS Opatówek 4-0 Pogoń Trębaczów 15 października, 15:00
Astra Krotoszyn 3-0 GKS Żerków 15 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Victoria Skarszew 6-1 GKS Żerków 22 października, 11:00
Pogoń Trębaczów 2-1 Astra Krotoszyn 22 października, 11:00
Piast Czekanów 1-3 KS Opatówek 22 października, 11:00
Victoria Laski 3-5 Zieloni Koźminek 22 października, 15:00
Olimpia Brzeziny 0-3 Piast Kobylin 22 października, 11:00
Raszkowianka Raszków 4-5 Korona/Pogoń Stawiszyn 22 października, 11:00
Stal Pleszew 1-0 Orzeł Mroczeń 22 października, 11:00
Zefka Kobyla Góra 2-2 Barycz Janków Przygodzki 22 października, 15:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Barycz Janków Przygodzki 2-1 Victoria Skarszew 29 października, 11:00
Orzeł Mroczeń 1-0 Zefka Kobyla Góra 28 października, 14:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-1 Stal Pleszew 29 października, 11:00
Piast Kobylin 4-1 Raszkowianka Raszków 29 października, 14:30
Zieloni Koźminek 2-0 Olimpia Brzeziny 29 października, 11:00
KS Opatówek 4-1 Victoria Laski 29 października, 14:30
Astra Krotoszyn 1-1 Piast Czekanów 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Żerków 1-2 Pogoń Trębaczów 29 października, 14:30

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Victoria Skarszew 3-3 Pogoń Trębaczów 5 listopada, 11:00
Piast Czekanów 10-1 GKS Żerków 5 listopada, 11:00
Victoria Laski 3-4 Astra Krotoszyn 5 listopada, 14:00
Olimpia Brzeziny 1-5 KS Opatówek 5 listopada, 11:00
Raszkowianka Raszków 5-4 Zieloni Koźminek 5 listopada, 11:00
Stal Pleszew 1-0 Piast Kobylin 5 listopada, 11:00
Zefka Kobyla Góra 1-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 5 listopada, 14:00
Orzeł Mroczeń 2-2 Barycz Janków Przygodzki 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Orzeł Mroczeń 3-0 Victoria Skarszew 12 listopada, 14:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 0-1 Barycz Janków Przygodzki 12 listopada, 11:00
Piast Kobylin 3-0 Zefka Kobyla Góra 12 listopada, 14:00
Zieloni Koźminek 2-0 Stal Pleszew 12 listopada, 14:00
KS Opatówek 1-0 Raszkowianka Raszków 12 listopada, 14:00
Astra Krotoszyn 5-0 Olimpia Brzeziny 12 listopada, 14:00
GKS Żerków 2-0 Victoria Laski 12 listopada, 14:00
Pogoń Trębaczów 1-2 Piast Czekanów 11 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Barycz Janków Przygodzki 1-2 Piast Kobylin 31 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Mroczeń 3-1 Korona/Pogoń Stawiszyn 31 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Skarszew 0-3 Piast Czekanów 31 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Trębaczów 4-0 Victoria Laski 31 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Żerków 1-0 Olimpia Brzeziny 31 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Astra Krotoszyn 2-0 Raszkowianka Raszków 31 maja, 12:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Opatówek 4-0 Stal Pleszew 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zieloni Koźminek 0-3 Zefka Kobyla Góra 31 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 24-25 marca

Piast Kobylin 0-2 Orzeł Mroczeń 25 marca, 14:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-1 Victoria Skarszew 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Barycz Janków Przygodzki 1-3 Zieloni Koźminek 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zefka Kobyla Góra 1-5 KS Opatówek 25 marca, 16:00
Stal Pleszew 1-2 Astra Krotoszyn 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Raszkowianka Raszków 4-1 GKS Żerków 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Brzeziny 1-3 Pogoń Trębaczów 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Laski 0-4 Piast Czekanów 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 31 marca

Orzeł Mroczeń 2-0 Zieloni Koźminek 31 marca, 11:00
Victoria Skarszew 2-2 Victoria Laski 31 marca, 11:00
Piast Czekanów 1-1 Olimpia Brzeziny 31 marca, 11:00
Pogoń Trębaczów 1-4 Raszkowianka Raszków 31 marca, 11:00
GKS Żerków 1-0 Stal Pleszew 31 marca, 17:00
Astra Krotoszyn 3-1 Zefka Kobyla Góra 31 marca, 11:00
KS Opatówek 6-0 Barycz Janków Przygodzki 31 marca, 12:00
Piast Kobylin 1-1 Korona/Pogoń Stawiszyn 31 marca, 11:00

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Zieloni Koźminek 3-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 8 kwietnia, 16:00
Piast Kobylin 1-1 Victoria Skarszew 8 kwietnia, 16:00
Orzeł Mroczeń 2-1 KS Opatówek 8 kwietnia, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 1-2 Astra Krotoszyn 8 kwietnia, 11:00
Zefka Kobyla Góra 0-0 GKS Żerków 8 kwietnia, 16:00
Stal Pleszew 2-0 Pogoń Trębaczów 8 kwietnia, 15:00
Raszkowianka Raszków 3-2 Piast Czekanów 8 kwietnia, 11:00
Olimpia Brzeziny 1-1 Victoria Laski 8 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Korona/Pogoń Stawiszyn 0-2 KS Opatówek 15 kwietnia, 11:00
Victoria Skarszew 4-1 Olimpia Brzeziny 14 kwietnia, 16:00
Victoria Laski 0-1 Raszkowianka Raszków 15 kwietnia, 16:00
Piast Czekanów 0-1 Stal Pleszew 15 kwietnia, 11:00
Pogoń Trębaczów 2-4 Zefka Kobyla Góra 15 kwietnia, 11:00
GKS Żerków 0-1 Barycz Janków Przygodzki 15 kwietnia, 12:00
Astra Krotoszyn 0-1 Orzeł Mroczeń 15 kwietnia, 15:00
Zieloni Koźminek 0-3 Piast Kobylin 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Astra Krotoszyn 3-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 22 kwietnia, 15:00
(wo)
przerwany w 25. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
Zieloni Koźminek 5-0 Victoria Skarszew 22 kwietnia, 16:00
Piast Kobylin 1-2 KS Opatówek 22 kwietnia, 16:00
Orzeł Mroczeń 7-1 GKS Żerków 22 kwietnia, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 3-1 Pogoń Trębaczów 22 kwietnia, 11:00
Zefka Kobyla Góra 0-1 Piast Czekanów 22 kwietnia, 16:00
Stal Pleszew 8-1 Victoria Laski 22 kwietnia, 15:00
Raszkowianka Raszków 5-0 Olimpia Brzeziny 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Stal Pleszew 3-0 Olimpia Brzeziny 29 kwietnia, 15:00
Victoria Skarszew 4-1 Raszkowianka Raszków 29 kwietnia, 11:00
Victoria Laski 1-5 Zefka Kobyla Góra 29 kwietnia, 16:00
Piast Czekanów 2-1 Barycz Janków Przygodzki 29 kwietnia, 11:00
Pogoń Trębaczów 1-2 Orzeł Mroczeń 29 kwietnia, 11:00
GKS Żerków 0-3 Korona/Pogoń Stawiszyn 29 kwietnia, 11:00
Astra Krotoszyn 0-2 Piast Kobylin 29 kwietnia, 15:00
KS Opatówek 4-0 Zieloni Koźminek 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 3 maja

KS Opatówek 3-0 Victoria Skarszew 3 maja, 16:00
Zieloni Koźminek 3-3 Astra Krotoszyn 3 maja, 16:00
Piast Kobylin 6-0 GKS Żerków 3 maja, 16:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 4-1 Pogoń Trębaczów 3 maja, 11:00
Orzeł Mroczeń 2-1 Piast Czekanów 3 maja, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 8-2 Victoria Laski 3 maja, 11:00
Zefka Kobyla Góra 0-2 Olimpia Brzeziny 3 maja, 16:00
Stal Pleszew 0-1 Raszkowianka Raszków 2 maja, 17:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Victoria Skarszew 0-3 Stal Pleszew 6 maja, 11:00
Raszkowianka Raszków 6-0 Zefka Kobyla Góra 6 maja, 11:00
Olimpia Brzeziny 4-2 Barycz Janków Przygodzki 6 maja, 11:00
Victoria Laski 0-3 Orzeł Mroczeń 6 maja, 16:00
Piast Czekanów 2-3 Korona/Pogoń Stawiszyn 6 maja, 11:00
Pogoń Trębaczów 1-0 Piast Kobylin 6 maja, 11:00
GKS Żerków 0-1 Zieloni Koźminek 6 maja, 12:00
Astra Krotoszyn 2-1 KS Opatówek 6 maja, 15:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Astra Krotoszyn 3-1 Victoria Skarszew 12 maja, 16:30
KS Opatówek 4-0 GKS Żerków 13 maja, 16:00
Zieloni Koźminek 2-1 Pogoń Trębaczów 12 maja, 16:00
Piast Kobylin 3-0 Piast Czekanów 13 maja, 14:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 3-2 Victoria Laski 13 maja, 11:00
Orzeł Mroczeń 3-0 Olimpia Brzeziny 13 maja, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 0-0 Raszkowianka Raszków 13 maja, 11:00
Zefka Kobyla Góra 0-2 Stal Pleszew 13 maja, 16:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Victoria Skarszew 3-1 Zefka Kobyla Góra 20 maja, 11:00
Stal Pleszew 1-2 Barycz Janków Przygodzki 20 maja, 15:00
Raszkowianka Raszków 2-3 Orzeł Mroczeń 20 maja, 11:00
Olimpia Brzeziny 1-2 Korona/Pogoń Stawiszyn 19 maja, 17:00
Victoria Laski 0-3 Piast Kobylin 19 maja, 16:00
Piast Czekanów 2-1 Zieloni Koźminek 20 maja, 10:00
Pogoń Trębaczów 0-3 KS Opatówek 20 maja, 11:00
GKS Żerków 0-1 Astra Krotoszyn 20 maja, 12:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

GKS Żerków 2-1 Victoria Skarszew 27 maja, 11:00
Astra Krotoszyn 5-0 Pogoń Trębaczów 27 maja, 15:00
KS Opatówek 2-0 Piast Czekanów 27 maja, 16:00
Zieloni Koźminek 3-0 Victoria Laski 27 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Piast Kobylin 6-0 Olimpia Brzeziny 27 maja, 16:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-4 Raszkowianka Raszków 26 maja, 17:00
Orzeł Mroczeń 0-1 Stal Pleszew 27 maja, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 1-1 Zefka Kobyla Góra 27 maja, 11:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Victoria Skarszew 1-1 Barycz Janków Przygodzki 3 czerwca, 11:00
Zefka Kobyla Góra 0-1 Orzeł Mroczeń 3 czerwca, 16:00
Stal Pleszew 0-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 3 czerwca, 15:00
Raszkowianka Raszków 0-1 Piast Kobylin 3 czerwca, 11:00
Olimpia Brzeziny 1-1 Zieloni Koźminek 3 czerwca, 11:00
Victoria Laski 1-0 KS Opatówek 2 czerwca, 17:00
Piast Czekanów 1-1 Astra Krotoszyn 3 czerwca, 11:00
Pogoń Trębaczów 5-3 GKS Żerków 3 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Barycz Janków Przygodzki 0-2 Orzeł Mroczeń 10 czerwca, 11:00
Pogoń Trębaczów 2-0 Victoria Skarszew 10 czerwca, 11:00
GKS Żerków 1-1 Piast Czekanów 10 czerwca, 11:00
Astra Krotoszyn 7-0 Victoria Laski 10 czerwca, 15:00
KS Opatówek 3-2 Olimpia Brzeziny 10 czerwca, 16:00
Zieloni Koźminek 2-4 Raszkowianka Raszków 9 czerwca, 17:00
Piast Kobylin 2-2 Stal Pleszew 10 czerwca, 14:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-5 Zefka Kobyla Góra 10 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

Victoria Skarszew 2-2 Orzeł Mroczeń 17 czerwca, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 1-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 17 czerwca, 11:00
Zefka Kobyla Góra 1-0 Piast Kobylin 17 czerwca, 11:00
Stal Pleszew 3-0 Zieloni Koźminek 17 czerwca, 11:00
Raszkowianka Raszków 5-3 KS Opatówek 17 czerwca, 11:00
Olimpia Brzeziny 1-2 Astra Krotoszyn 17 czerwca, 11:00
Victoria Laski 2-2 GKS Żerków 17 czerwca, 11:00
Piast Czekanów 2-1 Pogoń Trębaczów 17 czerwca, 11:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Kalisz)

IV liga 2017/2018 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa 2017/2018 (Konin)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Leszno)

Klasa A 2017/2018 (Kalisz I)
Klasa A 2017/2018 (Kalisz II)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas