[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Kalisz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Cielcza 22 60 19 3 0 79-18 10 1 0 51-7 9 2 0 28-11
2.  CKS Zbiersk 22 49 16 1 5 61-34 10 0 1 35-9 6 1 4 26-25 2 6 2 0 0 8-4
3.  Prosna Kalisz 22 49 16 1 5 75-38 9 0 2 50-19 7 1 3 25-19 2 0 0 0 2 4-8
4.  WKS Witaszyce 22 39 13 0 9 52-40 7 0 4 30-18 6 0 5 22-22
5.  Czarni Dobrzyca 22 31 9 4 9 42-40 6 2 3 28-19 3 2 6 14-21
6.  Grom Golina 22 26 8 2 12 43-44 5 1 5 26-17 3 1 7 17-27
7.  RKS Radliczyce 22 24 6 6 10 50-65 5 3 3 24-20 1 3 7 26-45
8.  Żaki Taczanów 22 21 6 3 13 34-54 2 3 6 11-21 4 0 7 23-33 4 10 3 1 0 9-5
9.  Gladiatorzy Pieruszyce 22 21 6 3 13 48-62 4 1 6 29-30 2 2 7 19-32 4 5 1 2 1 6-6
10.  Szczyt Szczytniki 22 21 6 3 13 30-61 4 3 4 17-21 2 0 9 13-40 4 1 0 1 3 4-8
11.  OKS Ostrów Wielkopolski 22 20 6 2 14 46-81 5 0 6 28-31 1 2 8 18-50
12.  Jaskiniowiec Rajsko 22 19 5 4 13 32-55 4 2 5 24-27 1 2 8 8-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS Cielcza    2-1 3-0 2-0 3-0 1-1 4-1 6-2 6-1 7-0 10-0 7-1 
 2 CKS Zbiersk2-4     3-0 4-0 2-1 2-0 4-0 3-2 1-0 7-2 6-0 1-0 
 3 Prosna Kalisz3-4 4-5     3-1 3-1 8-2 8-3 6-0 3-1 4-1 6-1 2-0 
 4 WKS Witaszyce1-2 6-0 0-2     0-1 2-1 5-1 0-4 4-3 4-0 6-4 2-0 
 5 Czarni Dobrzyca0-0 0-5 2-4 2-3     4-0 3-3 2-0 4-0 5-1 3-1 3-2 
 6 Grom Golina0-1 1-2 1-3 1-2 3-0     2-2 5-1 1-4 5-0 5-2 2-0 
 7 RKS Radliczyce0-3 2-2 1-2 3-2 3-3 1-4     2-0 4-0 3-0 4-4 1-0 
 8 Żaki Taczanów0-3 1-2 1-2 0-1 1-1 3-1 1-5     2-2 1-0 0-3 1-1 
 9 Gladiatorzy Pieruszyce1-3 3-2 2-7 0-3 3-4 2-3 5-2 1-2     2-1 3-3 7-0 
 10 Szczyt Szczytniki0-3 1-2 2-2 0-3 1-0 2-1 5-3 2-4 1-1     1-0 2-2 
 11 OKS Ostrów Wielkopolski3-4 4-0 1-2 5-4 0-3 2-0 5-3 4-3 3-6 1-4     0-2 
 12 Jaskiniowiec Rajsko1-1 1-5 3-1 2-3 2-0 0-4 3-3 2-5 3-1 1-4 6-0     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Pauza: Grom Golina, LZS Cielcza.
 
Prosna Kalisz 3-1 Czarni Dobrzyca 20 sierpnia, 11:00
CKS Zbiersk 4-0 RKS Radliczyce 20 sierpnia, 14:00
Żaki Taczanów 2-2 Gladiatorzy Pieruszyce 20 sierpnia, 11:00
OKS Ostrów Wielkopolski 5-4 WKS Witaszyce 20 sierpnia, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 1-4 Szczyt Szczytniki 20 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Pauza: RKS Radliczyce, Gladiatorzy Pieruszyce.
 
Czarni Dobrzyca 5-1 Szczyt Szczytniki 27 sierpnia, 11:00
WKS Witaszyce 2-0 Jaskiniowiec Rajsko 27 sierpnia, 11:00
Grom Golina 5-2 OKS Ostrów Wielkopolski 27 sierpnia, 16:00
LZS Cielcza 6-2 Żaki Taczanów 27 sierpnia, 15:00
Prosna Kalisz 4-5 CKS Zbiersk 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Pauza: Prosna Kalisz, LZS Cielcza.
 
CKS Zbiersk 2-1 Czarni Dobrzyca 3 września, 14:00
Żaki Taczanów 1-5 RKS Radliczyce 3 września, 11:00
Szczyt Szczytniki 0-3 WKS Witaszyce 3 września, 11:00
Gladiatorzy Pieruszyce 3-3 OKS Ostrów Wielkopolski 22 października, 11:00
Grom Golina 2-0 Jaskiniowiec Rajsko 3 września, 16:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Pauza: CKS Zbiersk, RKS Radliczyce.
 
Czarni Dobrzyca 2-3 WKS Witaszyce 10 września, 11:00
Grom Golina 5-0 Szczyt Szczytniki 10 września, 16:00
Gladiatorzy Pieruszyce 7-0 Jaskiniowiec Rajsko 10 września, 16:00
LZS Cielcza 10-0 OKS Ostrów Wielkopolski 10 września, 15:00
Prosna Kalisz 6-0 Żaki Taczanów 9 września, 17:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Pauza: Czarni Dobrzyca, Prosna Kalisz.
 
Żaki Taczanów 1-2 CKS Zbiersk 17 września, 11:00
OKS Ostrów Wielkopolski 5-3 RKS Radliczyce 17 września, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 1-1 LZS Cielcza 17 września, 11:00
Szczyt Szczytniki 1-1 Gladiatorzy Pieruszyce 17 września, 11:00
WKS Witaszyce 2-1 Grom Golina 17 września, 11:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Pauza: CKS Zbiersk, Żaki Taczanów.
 
Czarni Dobrzyca 4-0 Grom Golina 24 września, 11:00
Gladiatorzy Pieruszyce 0-3 WKS Witaszyce 24 września, 16:00
LZS Cielcza 7-0 Szczyt Szczytniki 24 września, 15:00
RKS Radliczyce 1-0 Jaskiniowiec Rajsko 24 września, 11:00
OKS Ostrów Wielkopolski 1-2 Prosna Kalisz 24 września, 11:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Żaki Taczanów 1-1 Czarni Dobrzyca 1 października, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 3-1 Prosna Kalisz 1 października, 11:00
Szczyt Szczytniki 5-3 RKS Radliczyce 1 października, 11:00
WKS Witaszyce 1-2 LZS Cielcza 1 października, 11:00
Grom Golina 1-4 Gladiatorzy Pieruszyce 1 października, 15:30
CKS Zbiersk 6-0 OKS Ostrów Wielkopolski 1 października, 14:00
przerwany po I połowie przy stanie 6-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska

Kolejka 8 - 7-8 października

Pauza: OKS Ostrów Wielkopolski, Żaki Taczanów.
 
Czarni Dobrzyca 4-0 Gladiatorzy Pieruszyce 8 października, 11:00
LZS Cielcza 1-1 Grom Golina 8 października, 15:00
RKS Radliczyce 3-2 WKS Witaszyce 8 października, 11:00
Prosna Kalisz 4-1 Szczyt Szczytniki 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (8 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
CKS Zbiersk 1-0 Jaskiniowiec Rajsko 8 października, 14:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Pauza: Jaskiniowiec Rajsko, Czarni Dobrzyca.
 
OKS Ostrów Wielkopolski 4-3 Żaki Taczanów 15 października, 11:00
Szczyt Szczytniki 1-2 CKS Zbiersk 15 października, 11:00
WKS Witaszyce 0-2 Prosna Kalisz 15 października, 18:00
Grom Golina 2-2 RKS Radliczyce 15 października, 15:00
Gladiatorzy Pieruszyce 1-3 LZS Cielcza 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Pauza: Szczyt Szczytniki, OKS Ostrów Wielkopolski.
 
Czarni Dobrzyca 0-0 LZS Cielcza 22 października, 11:00
RKS Radliczyce 4-0 Gladiatorzy Pieruszyce 27 sierpnia, 11:00
Prosna Kalisz 8-2 Grom Golina 22 października, 11:00
CKS Zbiersk 4-0 WKS Witaszyce 22 października, 14:00
Żaki Taczanów 1-1 Jaskiniowiec Rajsko 22 października, 11:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Pauza: WKS Witaszyce, Jaskiniowiec Rajsko.
 
OKS Ostrów Wielkopolski 0-3 Czarni Dobrzyca 29 października, 11:00
Szczyt Szczytniki 2-4 Żaki Taczanów 29 października, 11:00
Grom Golina 1-2 CKS Zbiersk 29 października, 14:30
Gladiatorzy Pieruszyce 2-7 Prosna Kalisz 18 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Cielcza 4-1 RKS Radliczyce 29 października, 14:30

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Pauza: Szczyt Szczytniki, Grom Golina.
 
Czarni Dobrzyca 3-3 RKS Radliczyce 5 listopada, 11:00
Prosna Kalisz 3-4 LZS Cielcza 5 listopada, 11:00
CKS Zbiersk 1-0 Gladiatorzy Pieruszyce 5 listopada, 14:00
Żaki Taczanów 0-1 WKS Witaszyce 5 listopada, 11:00
OKS Ostrów Wielkopolski 0-2 Jaskiniowiec Rajsko 5 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Pauza: WKS Witaszyce, Gladiatorzy Pieruszyce.
 
Szczyt Szczytniki 1-0 OKS Ostrów Wielkopolski 12 listopada, 11:00
Grom Golina 5-1 Żaki Taczanów 12 listopada, 14:00
LZS Cielcza 2-1 CKS Zbiersk 12 listopada, 14:00
RKS Radliczyce 1-2 Prosna Kalisz 12 listopada, 11:00
Czarni Dobrzyca 3-2 Jaskiniowiec Rajsko 15 października, 11:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Pauza: Grom Golina, LZS Cielcza.
 
Czarni Dobrzyca 2-4 Prosna Kalisz 29 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
RKS Radliczyce 2-2 CKS Zbiersk 25 marca, 11:00
Gladiatorzy Pieruszyce 1-2 Żaki Taczanów 25 marca, 16:00
WKS Witaszyce 6-4 OKS Ostrów Wielkopolski 25 marca, 16:00
Szczyt Szczytniki 2-2 Jaskiniowiec Rajsko 25 marca, 11:00

Kolejka 15 - 7-8 kwietnia

Pauza: RKS Radliczyce, Gladiatorzy Pieruszyce.
 
Szczyt Szczytniki 1-0 Czarni Dobrzyca 8 kwietnia, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 2-3 WKS Witaszyce 8 kwietnia, 11:00
OKS Ostrów Wielkopolski 2-0 Grom Golina 8 kwietnia, 11:00
Żaki Taczanów 0-3 LZS Cielcza 8 kwietnia, 11:00
CKS Zbiersk 3-0 Prosna Kalisz 8 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Pauza: LZS Cielcza, Prosna Kalisz.
 
OKS Ostrów Wielkopolski 3-6 Gladiatorzy Pieruszyce 15 kwietnia, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 0-4 Grom Golina 15 kwietnia, 13:30
Czarni Dobrzyca 0-5 CKS Zbiersk 15 kwietnia, 11:00
RKS Radliczyce 2-0 Żaki Taczanów 15 kwietnia, 16:00
WKS Witaszyce 4-0 Szczyt Szczytniki 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Pauza: CKS Zbiersk, RKS Radliczyce.
 
WKS Witaszyce 0-1 Czarni Dobrzyca 22 kwietnia, 16:00
Szczyt Szczytniki 2-1 Grom Golina 22 kwietnia, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 3-1 Gladiatorzy Pieruszyce 22 kwietnia, 11:00
OKS Ostrów Wielkopolski 3-4 LZS Cielcza 22 kwietnia, 11:00
Żaki Taczanów 1-2 Prosna Kalisz 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Pauza: Prosna Kalisz, Czarni Dobrzyca.
 
CKS Zbiersk 3-2 Żaki Taczanów 29 kwietnia, 17:00
RKS Radliczyce 4-4 OKS Ostrów Wielkopolski 29 kwietnia, 11:00
LZS Cielcza 7-1 Jaskiniowiec Rajsko 29 kwietnia, 15:00
Gladiatorzy Pieruszyce 2-1 Szczyt Szczytniki 29 kwietnia, 16:00
Grom Golina 1-2 WKS Witaszyce 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 3 maja

Pauza: Żaki Taczanów, CKS Zbiersk.
 
Prosna Kalisz 6-1 OKS Ostrów Wielkopolski 3 maja, 11:00
Grom Golina 3-0 Czarni Dobrzyca 3 maja, 16:00
WKS Witaszyce 4-3 Gladiatorzy Pieruszyce 3 maja, 16:00
Szczyt Szczytniki 0-3 LZS Cielcza 3 maja, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 3-3 RKS Radliczyce 3 maja, 11:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

OKS Ostrów Wielkopolski 4-0 CKS Zbiersk 6 maja, 11:00
Czarni Dobrzyca 2-0 Żaki Taczanów 6 maja, 11:00
Prosna Kalisz 2-0 Jaskiniowiec Rajsko 6 maja, 11:00
RKS Radliczyce 3-0 Szczyt Szczytniki 6 maja, 11:00
LZS Cielcza 2-0 WKS Witaszyce 6 maja, 15:00
Gladiatorzy Pieruszyce 2-3 Grom Golina 6 maja, 16:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Pauza: Żaki Taczanów, OKS Ostrów Wielkopolski.
 
Gladiatorzy Pieruszyce 3-4 Czarni Dobrzyca 13 maja, 16:00
Grom Golina 0-1 LZS Cielcza 13 maja, 16:00
WKS Witaszyce 5-1 RKS Radliczyce 13 maja, 16:00
Szczyt Szczytniki 2-2 Prosna Kalisz 13 maja, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 1-5 CKS Zbiersk 13 maja, 11:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Pauza: Jaskiniowiec Rajsko, Czarni Dobrzyca.
 
Żaki Taczanów 0-3 OKS Ostrów Wielkopolski 20 maja, 11:00
CKS Zbiersk 7-2 Szczyt Szczytniki 19 maja, 18:00
Prosna Kalisz 3-1 WKS Witaszyce 20 maja, 11:00
RKS Radliczyce 1-4 Grom Golina 20 maja, 17:00
LZS Cielcza 6-1 Gladiatorzy Pieruszyce 19 maja, 17:30

Kolejka 23 - 26-27 maja

Pauza: Szczyt Szczytniki, OKS Ostrów Wielkopolski.
 
LZS Cielcza 3-0 Czarni Dobrzyca 27 maja, 11:00
Gladiatorzy Pieruszyce 5-2 RKS Radliczyce 27 maja, 16:00
Grom Golina 1-3 Prosna Kalisz 27 maja, 16:00
WKS Witaszyce 6-0 CKS Zbiersk 27 maja, 16:00
Jaskiniowiec Rajsko 2-5 Żaki Taczanów 27 maja, 11:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Pauza: WKS Witaszyce, Jaskiniowiec Rajsko.
 
Czarni Dobrzyca 3-1 OKS Ostrów Wielkopolski 3 czerwca, 11:00
Żaki Taczanów 1-0 Szczyt Szczytniki 3 czerwca, 11:00
CKS Zbiersk 2-0 Grom Golina 3 czerwca, 14:00
Prosna Kalisz 3-1 Gladiatorzy Pieruszyce 31 maja, 10:00
w pierwotnym terminie (3 czerwca, 11:00) odwołany
RKS Radliczyce 0-3 LZS Cielcza 3 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Pauza: Szczyt Szczytniki, Grom Golina.
 
RKS Radliczyce 3-3 Czarni Dobrzyca 10 czerwca, 11:00
LZS Cielcza 3-0 Prosna Kalisz 9 czerwca, 17:30
Gladiatorzy Pieruszyce 3-2 CKS Zbiersk 10 czerwca, 16:00
WKS Witaszyce 0-4 Żaki Taczanów 10 czerwca, 16:00
Jaskiniowiec Rajsko 6-0 OKS Ostrów Wielkopolski 10 czerwca, 13:30

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pauza: WKS Witaszyce, Gladiatorzy Pieruszyce.
 
Jaskiniowiec Rajsko 2-0 Czarni Dobrzyca 17 czerwca, 16:00
OKS Ostrów Wielkopolski 1-4 Szczyt Szczytniki 17 czerwca, 16:00
Żaki Taczanów 3-1 Grom Golina 17 czerwca, 16:00
CKS Zbiersk 2-4 LZS Cielcza 17 czerwca, 16:00
Prosna Kalisz 8-3 RKS Radliczyce 17 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Kalisz)
Baraże o udział w klasie A (Kalisz)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Kalisz)

Klasa A 2017/2018 (Kalisz II)

Klasa B 2017/2018 (Kalisz I)
Klasa B 2017/2018 (Kalisz II)
Klasa B 2017/2018 (Kalisz III)
Klasa B 2017/2018 (Kalisz IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas