[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2017/2018, grupa: wielkopolska (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mieszko Gniezno 17 51 17 0 0 64-10 9 0 0 38-2 8 0 0 26-8
2.  Unia Swarzędz 17 35 11 2 4 35-19 6 1 0 20-3 5 1 4 15-16 1 3 1 0 0 2-0
3.  Warta Międzychód 17 35 11 2 4 43-25 6 0 3 23-11 5 2 1 20-14 1 0 0 0 1 0-2
4.  Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 31 10 1 6 39-26 6 1 3 27-12 4 0 3 12-14
5.  Kotwica Kórnik 17 30 9 3 5 28-26 4 1 3 15-15 5 2 2 13-11
6.  Nielba Wągrowiec 17 26 8 2 7 34-32 4 2 4 18-18 4 0 3 16-14
7.  Iskra Szydłowo 17 25 7 4 6 43-35 5 1 3 29-15 2 3 3 14-20
8.  Grom Plewiska 17 24 6 6 5 31-25 1 4 3 10-11 5 2 2 21-14
9.  Wełna Skoki 17 23 7 2 8 31-37 5 1 3 19-20 2 1 5 12-17 2 6 2 0 0 6-3
10.  Lubuszanin Trzcianka 16 23 7 2 7 34-24 5 1 3 21-11 2 1 4 13-13 2 1 0 1 1 2-3
11.  Sparta Oborniki 17 23 7 2 8 24-30 4 0 0 9-2 3 2 8 15-28 2 1 0 1 1 1-3
12.  GKS Dopiewo 17 15 4 3 10 25-37 2 2 4 10-16 2 1 6 15-21
13.  GLKS Wysoka 17 14 3 5 9 16-33 1 3 4 6-13 2 2 5 10-20 2 4 1 1 0 1-0
14.  Huragan Pobiedziska 17 14 4 2 11 15-38 2 1 7 8-28 2 1 4 7-10 2 1 0 1 1 0-1
15.  Orły Pniewy 17 11 3 2 12 17-43 3 1 5 14-17 0 1 7 3-26
16.  Pogoń Łobżenica 16 5 1 2 13 10-49 0 1 7 4-24 1 1 6 6-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Mieszko Gniezno    3-0 7-0 3-1 2-0 3-0 4-0 8-1 5-0 3-0* 
 2 Unia Swarzędz    2-1 4-0 4-0 2-0 2-0 4-0 2-2 
 3 Warta Międzychód0-2     1-3 2-3 2-0 3-2 2-0 4-0 3-1 6-0 
 4 Tarnovia Tarnowo Podgórne0-1     0-1 3-4 4-2 1-1 2-0 4-0 4-1 3-2 6-0 
 5 Kotwica Kórnik0-3 0-2     2-2 3-4 4-2 3-1 1-0 2-1 
 6 Nielba Wągrowiec0-2 1-2 0-5 2-2     2-3 3-2 2-0 1-1 2-1 5-0 
 7 Iskra Szydłowo3-5 2-0 0-1 2-5     3-0 7-0 3-3 5-0 4-1 
 8 Grom Plewiska2-3 1-3 3-0     0-0 1-1 1-1 1-2 1-1 
 9 Wełna Skoki1-4 0-3 1-4 4-4 1-0     3-2 3-1 2-1 4-1 
 10 Lubuszanin Trzcianka1-4 5-0 2-4 3-0* 1-2 4-0     0-0 3-1 2-0 
 11 Sparta Oborniki4-1 2-1     1-0 2-0 
 12 GKS Dopiewo1-1 0-1 3-3 1-2 3-1 0-4 0-4     2-0 
 13 GLKS Wysoka0-5 2-2 2-3 1-1 0-1 1-0     0-0 0-1 
 14 Huragan Pobiedziska1-3 1-0 0-1 1-8 1-1 0-5 1-2 1-6 0-1     2-1 
 15 Orły Pniewy3-0 2-2 1-2 1-2 1-3 1-4 2-0 0-3*     3-1 
 16 Pogoń Łobżenica0-2 1-4 1-2 1-2 0-0 1-7 0-5 0-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Wełna Skoki 2-1 GKS Dopiewo 5 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 4-0 GLKS Wysoka 6 sierpnia, 17:00
Huragan Pobiedziska 1-8 Grom Plewiska 6 sierpnia, 15:00
Orły Pniewy 3-0 Unia Swarzędz 5 sierpnia, 11:00
Pogoń Łobżenica 1-2 Iskra Szydłowo 6 sierpnia, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-0 Lubuszanin Trzcianka 5 sierpnia, 16:00
Nielba Wągrowiec 2-0 Sparta Oborniki 5 sierpnia, 15:00
Kotwica Kórnik 0-3 Mieszko Gniezno 5 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

GKS Dopiewo 0-4 Sparta Oborniki 12 sierpnia, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 4-0 Nielba Wągrowiec 12 sierpnia, 17:00
Kotwica Kórnik 0-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 27 września, 16:30
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (23 sierpnia, 17:00) odwołany
Iskra Szydłowo 3-5 Mieszko Gniezno 12 sierpnia, 15:00
Grom Plewiska 1-1 Orły Pniewy 23 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS Wysoka 0-0 Huragan Pobiedziska 12 sierpnia, 17:00
Wełna Skoki 0-3 Warta Międzychód 12 sierpnia, 17:00
Pogoń Łobżenica 1-4 Unia Swarzędz 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Warta Międzychód 2-0 GKS Dopiewo 15 sierpnia, 17:00
Huragan Pobiedziska 1-1 Wełna Skoki 15 sierpnia, 15:00
Orły Pniewy 0-3 GLKS Wysoka 15 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-2
Pogoń Łobżenica 0-0 Grom Plewiska 15 sierpnia, 16:00
Mieszko Gniezno 3-0 Unia Swarzędz 15 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-2 Iskra Szydłowo 15 sierpnia, 16:00
Nielba Wągrowiec 2-2 Kotwica Kórnik 15 sierpnia, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 0-0 Sparta Oborniki 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

GKS Dopiewo 0-4 Lubuszanin Trzcianka 19 sierpnia, 17:00
Kotwica Kórnik 3-1 Sparta Oborniki 19 sierpnia, 16:00
Iskra Szydłowo 2-5 Nielba Wągrowiec 19 sierpnia, 15:00
Grom Plewiska 2-3 Mieszko Gniezno 19 sierpnia, 16:00
GLKS Wysoka 0-1 Pogoń Łobżenica 20 sierpnia, 16:00
Wełna Skoki 4-1 Orły Pniewy 30 sierpnia, 18:00
Warta Międzychód 3-1 Huragan Pobiedziska 19 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 Unia Swarzędz 19 sierpnia, 13:00

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Huragan Pobiedziska 1-6 GKS Dopiewo 27 sierpnia, 15:00
Orły Pniewy 2-2 Warta Międzychód 27 sierpnia, 16:00
Pogoń Łobżenica 1-7 Wełna Skoki 27 sierpnia, 17:00
Mieszko Gniezno 5-0 GLKS Wysoka 26 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Grom Plewiska 26 sierpnia, 16:00
Nielba Wągrowiec 1-2 Unia Swarzędz 26 sierpnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 1-2 Kotwica Kórnik 26 sierpnia, 17:00
Iskra Szydłowo 7-0 Sparta Oborniki 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 6 - 2-3 września

GKS Dopiewo 0-1 Kotwica Kórnik 2 września, 16:00
Iskra Szydłowo 3-0 Lubuszanin Trzcianka 2 września, 15:00
Unia Swarzędz 2-0 Sparta Oborniki 2 września, 14:00
GLKS Wysoka 2-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 września, 15:00
Wełna Skoki 1-4 Mieszko Gniezno 2 września, 16:00
Warta Międzychód 6-0 Pogoń Łobżenica 2 września, 16:00
Huragan Pobiedziska 2-1 Orły Pniewy 3 września, 15:00
Nielba Wągrowiec 2-3 Grom Plewiska 2 września, 15:00

Kolejka 7 - 9-10 września

Orły Pniewy 2-0 GKS Dopiewo 9 września, 16:00
Pogoń Łobżenica 0-2 Huragan Pobiedziska 10 września, 17:00
Mieszko Gniezno 7-0 Warta Międzychód 9 września, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 Wełna Skoki 13 września, 17:00
Nielba Wągrowiec 2-1 GLKS Wysoka 7 września, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 5-0 Unia Swarzędz 9 września, 16:00
Kotwica Kórnik 2-2 Iskra Szydłowo 10 września, 12:00
Grom Plewiska 1-1 Sparta Oborniki 9 września, 17:00

Kolejka 8 - 16-17 września

GKS Dopiewo 3-3 Iskra Szydłowo 16 września, 16:00
Unia Swarzędz 2-1 Kotwica Kórnik 16 września, 14:00
Grom Plewiska 0-0 Lubuszanin Trzcianka 16 września, 17:00
GLKS Wysoka 1-0 Sparta Oborniki 17 września, 15:00
Wełna Skoki 1-4 Nielba Wągrowiec 16 września, 16:00
Warta Międzychód 1-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 16 września, 16:00
Huragan Pobiedziska 1-3 Mieszko Gniezno 17 września, 15:00
Orły Pniewy 3-1 Pogoń Łobżenica 16 września, 16:00

Kolejka 9 - 23-24 września

Pogoń Łobżenica 0-5 GKS Dopiewo 24 września, 15:00
Mieszko Gniezno 3-0 Orły Pniewy 23 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-2 Huragan Pobiedziska 23 września, 16:00
Nielba Wągrowiec 0-5 Warta Międzychód 23 września, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 3-1 GLKS Wysoka 23 września, 16:00
Kotwica Kórnik 3-4 Grom Plewiska 23 września, 16:00
Iskra Szydłowo 2-0 Unia Swarzędz 23 września, 15:00
Wełna Skoki 3-1 Sparta Oborniki 23 września, 16:00

Kolejka 10 - 30 września-1 października

GKS Dopiewo 1-1 Unia Swarzędz 30 września, 16:00
Grom Plewiska 3-0 Iskra Szydłowo 30 września, 16:00
GLKS Wysoka 1-1 Kotwica Kórnik 1 października, 15:00
Wełna Skoki 3-2 Lubuszanin Trzcianka 30 września, 16:00
Warta Międzychód 3-2 Sparta Oborniki 30 września, 14:30
Huragan Pobiedziska 1-0 Nielba Wągrowiec 1 października, 15:00
Orły Pniewy 1-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 30 września, 15:00
Pogoń Łobżenica 0-2 Mieszko Gniezno 1 października, 15:00

Kolejka 11 - 7-8 października

Mieszko Gniezno 8-1 GKS Dopiewo 7 października, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 6-0 Pogoń Łobżenica 7 października, 14:00
Nielba Wągrowiec 5-0 Orły Pniewy 7 października, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 2-4 Warta Międzychód 7 października, 15:00
Kotwica Kórnik 4-2 Wełna Skoki 11 października, 16:00
w pierwotnym terminie (7 października, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Szydłowo 3-3 GLKS Wysoka 7 października, 15:00
Unia Swarzędz 4-0 Grom Plewiska 7 października, 14:00
Huragan Pobiedziska 1-2 Sparta Oborniki 8 października, 15:00

Kolejka 12 - 14-15 października

GKS Dopiewo 1-2 Grom Plewiska 14 października, 15:00
GLKS Wysoka 0-5 Unia Swarzędz 15 października, 14:00
Wełna Skoki 4-4 Iskra Szydłowo 15 października, 15:00
Warta Międzychód 2-3 Kotwica Kórnik 14 października, 15:00
Huragan Pobiedziska 0-5 Lubuszanin Trzcianka 15 października, 15:00
Orły Pniewy 1-4 Sparta Oborniki 14 października, 15:00
Pogoń Łobżenica 1-2 Nielba Wągrowiec 15 października, 15:00
Mieszko Gniezno 3-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 14 października, 15:00

Kolejka 13 - 21-22 października

Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-1 GKS Dopiewo 21 października, 13:00
Nielba Wągrowiec 0-2 Mieszko Gniezno 21 października, 15:00
Sparta Oborniki 2-0 Pogoń Łobżenica 21 października, 14:30
Lubuszanin Trzcianka 2-0 Orły Pniewy 21 października, 15:00
Kotwica Kórnik 1-0 Huragan Pobiedziska 21 października, 15:00
Iskra Szydłowo 0-1 Warta Międzychód 21 października, 15:00
Unia Swarzędz 4-0 Wełna Skoki 21 października, 14:00
Grom Plewiska 1-1 GLKS Wysoka 21 października, 15:00

Kolejka 14 - 28-29 października

GKS Dopiewo 2-0 GLKS Wysoka 28 października, 15:00
Wełna Skoki 1-0 Grom Plewiska 29 października, 14:00
Warta Międzychód 0-2 Unia Swarzędz 28 października, 14:00
Huragan Pobiedziska 0-1 Iskra Szydłowo 15 listopada, 18:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu zalania boiska
Orły Pniewy 1-2 Kotwica Kórnik 28 października, 15:00
Mieszko Gniezno 4-0 Sparta Oborniki 28 października, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-4 Nielba Wągrowiec 28 października, 12:00
Lubuszanin Trzcianka - Pogoń Łobżenica 26 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) w Łobżenicy odwołany z powodu zalania boiska

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Nielba Wągrowiec 1-1 GKS Dopiewo 4 listopada, 13:00
Sparta Oborniki 4-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 listopada, 14:00
w Szamotułach
Lubuszanin Trzcianka 1-4 Mieszko Gniezno 4 listopada, 14:00
Kotwica Kórnik 2-1 Pogoń Łobżenica 4 listopada, 12:00
Iskra Szydłowo 5-0 Orły Pniewy 4 listopada, 13:00
Unia Swarzędz 2-0 Huragan Pobiedziska 4 listopada, 13:00
Grom Plewiska 1-3 Warta Międzychód 4 listopada, 14:00
GLKS Wysoka 0-1 Wełna Skoki 5 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Mieszko Gniezno 2-0 Kotwica Kórnik 11 listopada, 13:30
GKS Dopiewo 3-1 Wełna Skoki 11 listopada, 13:30
GLKS Wysoka 2-2 Warta Międzychód 12 listopada, 13:00
Grom Plewiska 1-2 Huragan Pobiedziska 11 listopada, 13:00
Unia Swarzędz 4-0 Orły Pniewy 11 listopada, 13:00
Iskra Szydłowo 4-1 Pogoń Łobżenica 11 listopada, 13:00
Lubuszanin Trzcianka 3-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 11 listopada, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Sparta Oborniki 2-1 Nielba Wągrowiec 12 listopada, 11:00

REKLAMA

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Unia Swarzędz 2-2 Pogoń Łobżenica 18 listopada, 13:00
Sparta Oborniki 1-0 GKS Dopiewo 18 listopada, 11:00
Nielba Wągrowiec 3-2 Lubuszanin Trzcianka 18 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 Kotwica Kórnik 18 listopada, 12:00
Mieszko Gniezno 3-0 Iskra Szydłowo 18 listopada, 13:30
Orły Pniewy 1-3 Grom Plewiska 18 listopada, 13:30
Huragan Pobiedziska 0-1 GLKS Wysoka 19 listopada, 13:00
Warta Międzychód 2-0 Wełna Skoki 18 listopada, 13:00

Kolejka 18

Sparta Oborniki - Lubuszanin Trzcianka
GKS Dopiewo - Warta Międzychód
Wełna Skoki - Huragan Pobiedziska
GLKS Wysoka - Orły Pniewy
Grom Plewiska - Pogoń Łobżenica
Unia Swarzędz - Mieszko Gniezno
Iskra Szydłowo - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kotwica Kórnik - Nielba Wągrowiec

REKLAMA

Kolejka 19

Unia Swarzędz - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka - GKS Dopiewo
Sparta Oborniki - Kotwica Kórnik
Nielba Wągrowiec - Iskra Szydłowo
Mieszko Gniezno - Grom Plewiska
Pogoń Łobżenica - GLKS Wysoka
Orły Pniewy - Wełna Skoki
Huragan Pobiedziska - Warta Międzychód

Kolejka 20

Sparta Oborniki - Iskra Szydłowo
GKS Dopiewo - Huragan Pobiedziska
Warta Międzychód - Orły Pniewy
Wełna Skoki - Pogoń Łobżenica
GLKS Wysoka - Mieszko Gniezno
Grom Plewiska - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Unia Swarzędz - Nielba Wągrowiec
Kotwica Kórnik - Lubuszanin Trzcianka

Kolejka 21

Grom Plewiska - Nielba Wągrowiec
Kotwica Kórnik - GKS Dopiewo
Lubuszanin Trzcianka - Iskra Szydłowo
Sparta Oborniki - Unia Swarzędz
Tarnovia Tarnowo Podgórne - GLKS Wysoka
Mieszko Gniezno - Wełna Skoki
Pogoń Łobżenica - Warta Międzychód
Orły Pniewy - Huragan Pobiedziska

Kolejka 22

Sparta Oborniki - Grom Plewiska
GKS Dopiewo - Orły Pniewy
Huragan Pobiedziska - Pogoń Łobżenica
Warta Międzychód - Mieszko Gniezno
Wełna Skoki - Tarnovia Tarnowo Podgórne
GLKS Wysoka - Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz - Lubuszanin Trzcianka
Iskra Szydłowo - Kotwica Kórnik

Kolejka 23

Iskra Szydłowo - GKS Dopiewo
Kotwica Kórnik - Unia Swarzędz
Lubuszanin Trzcianka - Grom Plewiska
Sparta Oborniki - GLKS Wysoka
Nielba Wągrowiec - Wełna Skoki
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Warta Międzychód
Mieszko Gniezno - Huragan Pobiedziska
Pogoń Łobżenica - Orły Pniewy

Kolejka 24

Sparta Oborniki - Wełna Skoki
GKS Dopiewo - Pogoń Łobżenica
Orły Pniewy - Mieszko Gniezno
Huragan Pobiedziska - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Międzychód - Nielba Wągrowiec
GLKS Wysoka - Lubuszanin Trzcianka
Grom Plewiska - Kotwica Kórnik
Unia Swarzędz - Iskra Szydłowo

Kolejka 25

Unia Swarzędz - GKS Dopiewo
Iskra Szydłowo - Grom Plewiska
Kotwica Kórnik - GLKS Wysoka
Lubuszanin Trzcianka - Wełna Skoki
Sparta Oborniki - Warta Międzychód
Nielba Wągrowiec - Huragan Pobiedziska
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Orły Pniewy
Mieszko Gniezno - Pogoń Łobżenica

Kolejka 26

Sparta Oborniki - Huragan Pobiedziska
GKS Dopiewo - Mieszko Gniezno
Pogoń Łobżenica - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Orły Pniewy - Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód - Lubuszanin Trzcianka
Wełna Skoki - Kotwica Kórnik
GLKS Wysoka - Iskra Szydłowo
Grom Plewiska - Unia Swarzędz

Kolejka 27

Grom Plewiska - GKS Dopiewo
Unia Swarzędz - GLKS Wysoka
Iskra Szydłowo - Wełna Skoki
Kotwica Kórnik - Warta Międzychód
Lubuszanin Trzcianka - Huragan Pobiedziska
Sparta Oborniki - Orły Pniewy
Nielba Wągrowiec - Pogoń Łobżenica
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Mieszko Gniezno

Kolejka 28

GKS Dopiewo - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec
Pogoń Łobżenica - Sparta Oborniki
Orły Pniewy - Lubuszanin Trzcianka
Huragan Pobiedziska - Kotwica Kórnik
Warta Międzychód - Iskra Szydłowo
Wełna Skoki - Unia Swarzędz
GLKS Wysoka - Grom Plewiska

Kolejka 29

Pogoń Łobżenica - Lubuszanin Trzcianka
GLKS Wysoka - GKS Dopiewo
Grom Plewiska - Wełna Skoki
Unia Swarzędz - Warta Międzychód
Iskra Szydłowo - Huragan Pobiedziska
Kotwica Kórnik - Orły Pniewy
Sparta Oborniki - Mieszko Gniezno
Nielba Wągrowiec - Tarnovia Tarnowo Podgórne

Kolejka 30

GKS Dopiewo - Nielba Wągrowiec
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Sparta Oborniki
Mieszko Gniezno - Lubuszanin Trzcianka
Pogoń Łobżenica - Kotwica Kórnik
Orły Pniewy - Iskra Szydłowo
Huragan Pobiedziska - Unia Swarzędz
Warta Międzychód - Grom Plewiska
Wełna Skoki - GLKS Wysoka

III liga 2017/2018 (II)

IV liga 2017/2018 (kujawsko-pomorska)
IV liga Saltex 2017/2018 (pomorska)
IV liga 2017/2018 (wielkopolska (południe))
IV liga 2017/2018 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2017/2018 (Poznań (zachód))

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas