[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Poznań (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Pniewy 26 59 19 2 5 81-29 12 0 1 49-10 7 2 4 32-19
2.  Pogoń Lwówek 26 56 18 2 6 110-48 11 1 1 72-21 7 1 5 38-27
3.  Płomień Przyprostynia 26 49 15 4 7 55-36 7 3 3 29-16 8 1 4 26-20
4.  Błękitni Wronki 26 48 15 3 8 66-40 10 2 1 38-7 5 1 7 28-33
5.  Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 26 42 13 3 10 44-43 6 2 5 27-19 7 1 5 17-24
6.  Lipno Stęszew 26 40 12 4 10 61-60 7 1 5 30-24 5 3 5 31-36
7.  Sparta Szamotuły 26 38 11 5 10 58-43 6 3 4 34-20 5 2 6 24-23
8.  Orkan Konarzewo 26 37 11 4 11 51-44 7 2 4 23-17 4 2 7 28-27
9.  Sokół Rakoniewice 26 29 8 5 13 42-66 4 3 6 19-27 4 2 7 23-39 2 6 2 0 0 5-1
10.  SSG Kamieniec 26 29 9 2 15 48-82 7 1 5 31-32 2 1 10 17-50 2 0 0 0 2 1-5
11.  Czarni Wróblewo 26 25 7 4 15 37-63 4 2 7 20-29 3 2 8 17-34 4 7 2 1 1 8-6
12.  Spójnia Strykowo 26 25 6 7 13 34-60 4 3 6 19-31 2 4 7 15-29 4 5 1 2 1 5-7
13.  Sokół Duszniki 26 25 7 4 15 53-79 4 2 7 29-35 3 2 8 24-44 4 4 1 1 2 8-8
14.  Obra Zbąszyń 26 17 4 5 17 44-91 2 2 9 27-49 2 3 8 17-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sokół Pniewy    6-3 5-1 2-0 7-1 2-0 1-0 2-1 3-0* 7-1 4-0 7-0 0-3* 3-0* 
 2 Pogoń Lwówek3-1     2-1 6-3 4-2 11-1 1-5 3-1 8-2 7-1 3-0 7-2 2-2 15-0 
 3 Płomień Przyprostynia1-3 3-0     4-0 1-0 5-1 3-0 2-2 1-3 2-4 2-0 2-0 2-2 1-1 
 4 Błękitni Wronki1-1 1-0 0-1     4-0 3-0 1-0 4-1 2-1 8-0 4-1 2-2 7-0 1-0 
 5 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań0-2 0-1 1-2 4-1     1-2 0-1 1-1 2-2 2-0 4-2 1-0 5-2 6-3 
 6 Lipno Stęszew0-3 1-4 2-3 2-6 1-2     3-1 2-1 2-0 4-0 3-3 1-0 7-0 2-1 
 7 Sparta Szamotuły2-3 4-0 0-0 1-2 0-1 3-3     1-2 8-2 3-2 4-1 2-1 5-2 1-1 
 8 Orkan Konarzewo2-1 5-1 0-2 1-0 2-0 3-3 3-1     1-3 0-2 1-0 0-2 3-0 2-2 
 9 Sokół Rakoniewice2-1 1-5 0-6 4-1 2-2 1-1 0-2 1-2     3-1 0-1 1-1 3-2 1-2 
 10 SSG Kamieniec0-6 0-3 5-4 2-2 0-1 4-0 5-2 2-1 0-2     4-2 1-5 3-2 5-2 
 11 Czarni Wróblewo0-4 3-3 1-2 2-4 1-2 0-5 0-1 3-2 2-0 2-2     3-0 1-3 2-1 
 12 Spójnia Strykowo1-3 1-6 3-0 0-4 0-1 0-5 2-2 3-2 2-2 3-0 1-1     3-2 0-3 
 13 Sokół Duszniki4-1 2-3 0-2 4-2 2-3 1-6 1-1 2-7 1-3 6-2 2-3 1-1     3-1 
 14 Obra Zbąszyń3-3 0-9 1-2 1-3 0-2 2-4 3-8 1-5 7-3 3-2 2-3 1-1 3-4     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

SSG Kamieniec 0-1 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 30 sierpnia, 18:00
Spójnia Strykowo 0-4 Błękitni Wronki 20 sierpnia, 18:00
Pogoń Lwówek 3-0 Czarni Wróblewo 19 sierpnia, 16:00
Sokół Rakoniewice 1-1 Lipno Stęszew 19 sierpnia, 16:00
Sokół Pniewy 0-3 Sokół Duszniki 19 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 5-0
Orkan Konarzewo 2-2 Obra Zbąszyń 15 sierpnia, 16:00
Sparta Szamotuły 0-0 Płomień Przyprostynia 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 1-2 Płomień Przyprostynia 26 sierpnia, 15:30
Obra Zbąszyń 3-8 Sparta Szamotuły 27 sierpnia, 17:00
Sokół Duszniki 2-7 Orkan Konarzewo 27 sierpnia, 15:00
Lipno Stęszew 0-3 Sokół Pniewy 27 sierpnia, 16:00
Czarni Wróblewo 2-0 Sokół Rakoniewice 27 sierpnia, 16:00
Błękitni Wronki 1-0 Pogoń Lwówek 26 sierpnia, 17:00
SSG Kamieniec 1-5 Spójnia Strykowo 27 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Spójnia Strykowo 0-1 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 3 września, 17:00
Pogoń Lwówek 7-1 SSG Kamieniec 2 września, 16:00
Sokół Rakoniewice 4-1 Błękitni Wronki 2 września, 16:00
Orkan Konarzewo 3-3 Lipno Stęszew 2 września, 15:00
Płomień Przyprostynia 1-1 Obra Zbąszyń 3 września, 16:00
Czarni Wróblewo 0-4 Sokół Pniewy 3 września, 16:00
Sokół Duszniki 1-1 Sparta Szamotuły 3 września, 15:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 6-3 Obra Zbąszyń 9 września, 16:00
Sokół Duszniki 0-2 Płomień Przyprostynia 9 września, 16:00
Lipno Stęszew 3-1 Sparta Szamotuły 10 września, 16:00
Czarni Wróblewo 3-2 Orkan Konarzewo 10 września, 16:00
Błękitni Wronki 1-1 Sokół Pniewy 9 września, 17:00
SSG Kamieniec 0-2 Sokół Rakoniewice 10 września, 14:00
Spójnia Strykowo 1-6 Pogoń Lwówek 9 września, 17:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Pogoń Lwówek 4-2 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 16 września, 16:00
Sokół Rakoniewice 1-1 Spójnia Strykowo 16 września, 16:00
Sokół Pniewy 7-1 SSG Kamieniec 16 września, 12:00
Orkan Konarzewo 1-0 Błękitni Wronki 17 września, 16:00
Sparta Szamotuły 4-1 Czarni Wróblewo 16 września, 16:00
Płomień Przyprostynia 5-1 Lipno Stęszew 17 września, 16:00
Obra Zbąszyń 3-4 Sokół Duszniki 17 września, 17:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 5-2 Sokół Duszniki 23 września, 15:30
Lipno Stęszew 2-1 Obra Zbąszyń 24 września, 16:00
Czarni Wróblewo 1-2 Płomień Przyprostynia 23 września, 16:00
Błękitni Wronki 1-0 Sparta Szamotuły 23 września, 17:00
SSG Kamieniec 2-1 Orkan Konarzewo 23 września, 16:00
Spójnia Strykowo 1-3 Sokół Pniewy 24 września, 16:00
Pogoń Lwówek 8-2 Sokół Rakoniewice 23 września, 16:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Sokół Rakoniewice 2-2 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 30 września, 16:00
Sokół Pniewy 6-3 Pogoń Lwówek 1 października, 16:00
Sparta Szamotuły 3-2 SSG Kamieniec 30 września, 16:00
Płomień Przyprostynia 4-0 Błękitni Wronki 1 października, 16:00
Obra Zbąszyń 2-3 Czarni Wróblewo 1 października, 16:00
Sokół Duszniki 1-6 Lipno Stęszew 30 września, 16:00
Spójnia Strykowo 3-2 Orkan Konarzewo 19 listopada, 13:30

Kolejka 8 - 7-8 października

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 1-2 Lipno Stęszew 7 października, 15:30
Czarni Wróblewo 1-3 Sokół Duszniki 8 października, 15:00
Błękitni Wronki 1-0 Obra Zbąszyń 7 października, 15:30
SSG Kamieniec 5-4 Płomień Przyprostynia 7 października, 16:00
Spójnia Strykowo 2-2 Sparta Szamotuły 8 października, 16:00
Pogoń Lwówek 3-1 Orkan Konarzewo 7 października, 16:00
Sokół Rakoniewice 2-1 Sokół Pniewy 7 października, 16:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Sokół Pniewy 7-1 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 14 października, 11:00
Orkan Konarzewo 1-3 Sokół Rakoniewice 14 października, 16:00
Sparta Szamotuły 4-0 Pogoń Lwówek 14 października, 16:00
Płomień Przyprostynia 2-0 Spójnia Strykowo 15 października, 15:30
Obra Zbąszyń 3-2 SSG Kamieniec 15 października, 15:30
Sokół Duszniki 4-2 Błękitni Wronki 14 października, 15:00
Lipno Stęszew 3-3 Czarni Wróblewo 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 4-2 Czarni Wróblewo 21 października, 15:30
Błękitni Wronki 3-0 Lipno Stęszew 21 października, 15:00
SSG Kamieniec 3-2 Sokół Duszniki 21 października, 15:00
Spójnia Strykowo 0-3 Obra Zbąszyń 22 października, 15:30
Pogoń Lwówek 2-1 Płomień Przyprostynia 21 października, 16:00
Sokół Rakoniewice 0-2 Sparta Szamotuły 21 października, 15:00
Sokół Pniewy 2-1 Orkan Konarzewo 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Orkan Konarzewo 2-0 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 28 października, 15:00
Sparta Szamotuły 2-3 Sokół Pniewy 28 października, 15:00
Płomień Przyprostynia 1-3 Sokół Rakoniewice 29 października, 14:00
Obra Zbąszyń 0-9 Pogoń Lwówek 29 października, 14:00
Sokół Duszniki 1-1 Spójnia Strykowo 28 października, 15:00
Lipno Stęszew 4-0 SSG Kamieniec 29 października, 14:00
Czarni Wróblewo 2-4 Błękitni Wronki 29 października, 14:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 4-1 Błękitni Wronki 5 listopada, 14:00
SSG Kamieniec 4-2 Czarni Wróblewo 4 listopada, 13:30
Spójnia Strykowo 0-5 Lipno Stęszew 5 listopada, 14:30
Pogoń Lwówek 2-2 Sokół Duszniki 4 listopada, 14:00
Sokół Rakoniewice 1-2 Obra Zbąszyń 4 listopada, 14:00
Sokół Pniewy 5-1 Płomień Przyprostynia 4 listopada, 14:00
Orkan Konarzewo 3-1 Sparta Szamotuły 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Sparta Szamotuły 0-1 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 11 listopada, 13:00
Płomień Przyprostynia 2-2 Orkan Konarzewo 11 listopada, 14:00
Obra Zbąszyń 3-3 Sokół Pniewy 11 listopada, 13:30
Sokół Duszniki 1-3 Sokół Rakoniewice 11 listopada, 14:00
Lipno Stęszew 1-4 Pogoń Lwówek 12 listopada, 14:00
Czarni Wróblewo 3-0 Spójnia Strykowo 11 listopada, 13:00
Błękitni Wronki 8-0 SSG Kamieniec 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 31 marca

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 2-0 SSG Kamieniec 31 marca, 10:00
Błękitni Wronki 2-2 Spójnia Strykowo 30 marca, 19:00
Czarni Wróblewo 3-3 Pogoń Lwówek 31 marca, 15:00
Lipno Stęszew 2-0 Sokół Rakoniewice 31 marca, 15:00
Sokół Duszniki 4-1 Sokół Pniewy 31 marca, 15:00
Obra Zbąszyń 1-5 Orkan Konarzewo 31 marca, 16:00
Płomień Przyprostynia 3-0 Sparta Szamotuły 31 marca, 12:00

Kolejka 15 - 7-8 kwietnia

Płomień Przyprostynia 1-0 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 8 kwietnia, 15:00
Sparta Szamotuły 1-1 Obra Zbąszyń 7 kwietnia, 16:00
Orkan Konarzewo 3-0 Sokół Duszniki 7 kwietnia, 16:00
Sokół Pniewy 2-0 Lipno Stęszew 7 kwietnia, 15:00
Sokół Rakoniewice 0-1 Czarni Wróblewo 7 kwietnia, 15:00
Pogoń Lwówek 6-3 Błękitni Wronki 7 kwietnia, 16:00
Spójnia Strykowo 3-0 SSG Kamieniec 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Sokół Pniewy 4-0 Czarni Wróblewo 14 kwietnia, 17:00
Sparta Szamotuły 5-2 Sokół Duszniki 14 kwietnia, 16:00
Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 1-0 Spójnia Strykowo 14 kwietnia, 16:00
SSG Kamieniec 0-3 Pogoń Lwówek 15 kwietnia, 14:00
Błękitni Wronki 2-1 Sokół Rakoniewice 15 kwietnia, 17:00
Lipno Stęszew 2-1 Orkan Konarzewo 15 kwietnia, 15:00
Obra Zbąszyń 1-2 Płomień Przyprostynia 15 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Obra Zbąszyń 0-2 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 22 kwietnia, 17:00
Płomień Przyprostynia 2-2 Sokół Duszniki 22 kwietnia, 16:00
Sparta Szamotuły 3-3 Lipno Stęszew 21 kwietnia, 16:00
Orkan Konarzewo 1-0 Czarni Wróblewo 21 kwietnia, 16:00
Sokół Pniewy 2-0 Błękitni Wronki 21 kwietnia, 17:00
Sokół Rakoniewice 3-1 SSG Kamieniec 21 kwietnia, 16:00
Pogoń Lwówek 7-2 Spójnia Strykowo 19 kwietnia, 18:00

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 0-1 Pogoń Lwówek 27 kwietnia, 20:30
Spójnia Strykowo 2-2 Sokół Rakoniewice 28 kwietnia, 18:00
SSG Kamieniec 0-6 Sokół Pniewy 28 kwietnia, 16:00
Błękitni Wronki 4-1 Orkan Konarzewo 28 kwietnia, 17:00
Czarni Wróblewo 0-1 Sparta Szamotuły 28 kwietnia, 16:00
Lipno Stęszew 2-3 Płomień Przyprostynia 29 kwietnia, 16:00
Sokół Duszniki 3-1 Obra Zbąszyń 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 1 maja

Sokół Duszniki 2-3 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 1 maja, 16:00
Obra Zbąszyń 2-4 Lipno Stęszew 25 marca, 13:00
Płomień Przyprostynia 2-0 Czarni Wróblewo 25 marca, 15:00
Sparta Szamotuły 1-2 Błękitni Wronki 10 kwietnia, 16:30
Orkan Konarzewo 0-2 SSG Kamieniec 6 czerwca, 19:00
Sokół Pniewy 7-0 Spójnia Strykowo 1 maja, 17:00
Sokół Rakoniewice 1-5 Pogoń Lwówek 1 maja, 14:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Orkan Konarzewo 0-2 Spójnia Strykowo 5 maja, 16:00
Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 2-2 Sokół Rakoniewice 6 maja, 20:00
Pogoń Lwówek 3-1 Sokół Pniewy 5 maja, 16:00
SSG Kamieniec 5-2 Sparta Szamotuły 5 maja, 16:00
Błękitni Wronki 0-1 Płomień Przyprostynia 5 maja, 18:00
Czarni Wróblewo 2-1 Obra Zbąszyń 6 maja, 16:00
Lipno Stęszew 7-0 Sokół Duszniki 6 maja, 17:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Lipno Stęszew 1-2 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 12 maja, 18:00
Sokół Duszniki 2-3 Czarni Wróblewo 12 maja, 16:00
Obra Zbąszyń 1-3 Błękitni Wronki 12 maja, 18:00
Płomień Przyprostynia 2-4 SSG Kamieniec 13 maja, 15:00
Sparta Szamotuły 2-1 Spójnia Strykowo 12 maja, 17:00
Orkan Konarzewo 5-1 Pogoń Lwówek 12 maja, 16:00
Sokół Pniewy 3-0 Sokół Rakoniewice 12 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 22 - 19-20 maja

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 0-2 Sokół Pniewy 18 maja, 20:30
Sokół Rakoniewice 1-2 Orkan Konarzewo 19 maja, 15:00
Pogoń Lwówek 1-5 Sparta Szamotuły 19 maja, 16:00
Spójnia Strykowo 3-0 Płomień Przyprostynia 19 maja, 17:30
SSG Kamieniec 5-2 Obra Zbąszyń 19 maja, 16:00
Błękitni Wronki 7-0 Sokół Duszniki 19 maja, 18:00
Czarni Wróblewo 0-5 Lipno Stęszew 20 maja, 16:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Czarni Wróblewo 1-2 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 26 maja, 16:00
Lipno Stęszew 2-6 Błękitni Wronki 26 maja, 17:00
Sokół Duszniki 6-2 SSG Kamieniec 26 maja, 16:00
Obra Zbąszyń 1-1 Spójnia Strykowo 27 maja, 17:00
Płomień Przyprostynia 3-0 Pogoń Lwówek 27 maja, 15:00
Sparta Szamotuły 8-2 Sokół Rakoniewice 26 maja, 17:00
Orkan Konarzewo 2-1 Sokół Pniewy 26 maja, 16:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 1-1 Orkan Konarzewo 30 maja, 20:30
Sokół Pniewy 1-0 Sparta Szamotuły 2 czerwca, 17:00
Sokół Rakoniewice 0-6 Płomień Przyprostynia 2 czerwca, 16:00
Pogoń Lwówek 15-0 Obra Zbąszyń 2 czerwca, 16:00
Spójnia Strykowo 3-2 Sokół Duszniki 3 czerwca, 18:00
SSG Kamieniec 4-0 Lipno Stęszew 2 czerwca, 16:00
Błękitni Wronki 4-1 Czarni Wróblewo 3 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Błękitni Wronki 4-0 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 9 czerwca, 17:00
Czarni Wróblewo 2-2 SSG Kamieniec 10 czerwca, 16:00
Lipno Stęszew 1-0 Spójnia Strykowo 9 czerwca, 18:30
Sokół Duszniki 2-3 Pogoń Lwówek 9 czerwca, 16:00
Obra Zbąszyń 7-3 Sokół Rakoniewice 10 czerwca, 17:00
Płomień Przyprostynia 1-3 Sokół Pniewy 10 czerwca, 15:00
Sparta Szamotuły 1-2 Orkan Konarzewo 9 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 16 czerwca

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 0-1 Sparta Szamotuły 16 czerwca, 17:00
Orkan Konarzewo 0-2 Płomień Przyprostynia 16 czerwca, 17:00
Sokół Pniewy 3-0 Obra Zbąszyń 16 czerwca, 17:00
(wo)
przerwany przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Sokół Rakoniewice 3-2 Sokół Duszniki 16 czerwca, 17:00
Pogoń Lwówek 11-1 Lipno Stęszew 16 czerwca, 15:00
Spójnia Strykowo 1-1 Czarni Wróblewo 16 czerwca, 17:00
SSG Kamieniec 2-2 Błękitni Wronki 16 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Poznań)

IV liga 2017/2018 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2017/2018 (Poznań (wschód))

Klasa A 2017/2018 (Poznań I)
Klasa A 2017/2018 (Poznań II)
Klasa A 2017/2018 (Poznań III)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas