[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Poznań I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Czerniejewo 26 64 20 4 2 108-38 11 0 2 65-22 9 4 0 43-16
2.  IKP Olimpia Poznań 26 60 19 3 4 80-34 11 1 1 40-13 8 2 3 40-21
3.  Polonia II Środa Wielkopolska 26 55 17 4 5 82-27 9 2 2 41-9 8 2 3 41-18
4.  Lider Swarzędz 26 50 15 5 6 79-40 9 2 2 56-24 6 3 4 23-16
5.  Phytopharm Klęka 26 39 10 9 7 34-34 6 3 4 18-18 4 6 3 16-16
6.  Pogoń Książ Wielkopolski 26 37 10 7 9 52-63 6 4 3 28-23 4 3 6 24-40
7.  Piast Łubowo 26 33 9 6 11 51-71 6 2 5 26-26 3 4 6 25-45
8.  Lechita Kłecko 26 30 8 6 12 49-51 5 2 6 29-25 3 4 6 20-26
9.  Jurand Koziegłowy 26 29 6 11 9 40-55 2 7 4 20-18 4 4 5 20-37
10.  Pelikan Niechanowo 26 28 6 10 10 36-41 3 6 4 25-19 3 4 6 11-22
11.  Stella Luboń 26 24 6 6 14 48-62 4 3 6 29-28 2 3 8 19-34
12.  Clescevia Kleszczewo 26 22 6 4 16 42-83 2 2 9 20-36 4 2 7 22-47
13.  Kłos II Zaniemyśl 26 19 4 7 15 27-61 2 6 5 11-21 2 1 10 16-40
14.  Maratończyk Brzeźno 26 12 2 6 18 26-94 1 4 8 17-47 1 2 10 9-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Czarni Czerniejewo    4-2 3-0 1-0 2-1 9-2 3-4 8-4 8-3 0-1 4-1 10-0 6-4 7-0 
 2 IKP Olimpia Poznań3-3     2-1 0-1 2-1 5-4 1-0 3-0 6-1 4-1 3-1 5-0 4-0 2-0 
 3 Polonia II Środa Wielkopolska0-3* 2-0     1-1 1-2 6-0 3-0 2-1 5-0 0-0 3-2 6-0 3-0* 9-0 
 4 Lider Swarzędz3-7 2-4 3-3     3-1 6-2 9-1 3-1 1-1 2-1 7-0 5-0 9-1 3-2 
 5 Phytopharm Klęka1-5 1-1 2-1 0-0     0-0 2-1 3-1 1-2 2-0 0-2 1-5 2-0 3-0* 
 6 Pogoń Książ Wielkopolski1-1 1-4 0-4 2-1 1-1     5-5 1-1 1-2 2-0 3-1 6-2 2-1 3-0* 
 7 Piast Łubowo0-4 2-5 2-4 0-4 2-2 2-0     0-2 6-1 0-0 1-0 3-1 4-2 4-1 
 8 Lechita Kłecko0-4 0-4 1-4 2-2 1-1 1-3 7-0     2-0 4-0 4-2 2-3 4-0 1-2 
 9 Jurand Koziegłowy2-3 1-1 0-0 0-1 0-0 1-1 5-1 1-1     2-4 1-1 4-1 2-3 1-1 
 10 Pelikan Niechanowo1-1 3-2 0-1 1-2 1-1 9-1 1-1 1-1 1-2     2-2 1-1 0-3* 4-1 
 11 Stella Luboń4-4 0-3* 2-4 2-6 1-2 1-1 2-4 2-0 1-1 4-0     1-2 2-1 7-0 
 12 Clescevia Kleszczewo0-1 3-6 1-5 4-2 1-2 0-4 2-3 2-3 1-3 1-1 2-4     1-0 2-2 
 13 Kłos II Zaniemyśl1-2 0-2 0-4 0-3 1-1 0-2 3-3 0-0 2-2 0-0 2-1 1-1     1-0 
 14 Maratończyk Brzeźno0-5 2-6 2-10 3-0* 0-1 0-4 2-2 0-5 2-2 1-3 2-2 2-6 1-1     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Stella Luboń 1-2 Clescevia Kleszczewo 6 września, 17:00
Polonia II Środa Wielkopolska 0-3 Czarni Czerniejewo 20 sierpnia, 18:00
(wo)
na boisku 3-1
Pogoń Książ Wielkopolski 1-1 Phytopharm Klęka 19 sierpnia, 17:00
Piast Łubowo 6-1 Jurand Koziegłowy 19 sierpnia, 16:00
Pelikan Niechanowo 0-3 Kłos II Zaniemyśl 19 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 3-0
IKP Olimpia Poznań 3-0 Lechita Kłecko 23 sierpnia, 21:00
Maratończyk Brzeźno 3-0 Lider Swarzędz 20 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 0-2

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Clescevia Kleszczewo 4-2 Lider Swarzędz 27 sierpnia, 16:00
Lechita Kłecko 1-2 Maratończyk Brzeźno 27 sierpnia, 15:00
Kłos II Zaniemyśl 0-2 IKP Olimpia Poznań 26 sierpnia, 17:00
Jurand Koziegłowy 2-4 Pelikan Niechanowo 26 sierpnia, 16:00
Phytopharm Klęka 2-1 Piast Łubowo 27 sierpnia, 13:00
Czarni Czerniejewo 9-2 Pogoń Książ Wielkopolski 26 sierpnia, 17:00
Polonia II Środa Wielkopolska 3-2 Stella Luboń 18 listopada, 14:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Polonia II Środa Wielkopolska 6-0 Clescevia Kleszczewo 3 września, 15:00
Pogoń Książ Wielkopolski 3-1 Stella Luboń 2 września, 17:00
Piast Łubowo 0-4 Czarni Czerniejewo 2 września, 16:00
Pelikan Niechanowo 1-1 Phytopharm Klęka 2 września, 16:30
Maratończyk Brzeźno 1-1 Kłos II Zaniemyśl 3 września, 14:00
Lider Swarzędz 3-1 Lechita Kłecko 3 września, 12:15
Jurand Koziegłowy 1-1 IKP Olimpia Poznań 1 września, 17:30

Kolejka 4 - 9-10 września

Clescevia Kleszczewo 2-3 Lechita Kłecko 10 września, 16:00
Kłos II Zaniemyśl 0-3 Lider Swarzędz 10 września, 11:00
Jurand Koziegłowy 1-1 Maratończyk Brzeźno 9 września, 11:00
Phytopharm Klęka 1-1 IKP Olimpia Poznań 10 września, 13:00
Czarni Czerniejewo 0-1 Pelikan Niechanowo 9 września, 16:00
Stella Luboń 2-4 Piast Łubowo 9 września, 17:00
Polonia II Środa Wielkopolska 6-0 Pogoń Książ Wielkopolski 10 września, 15:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Pogoń Książ Wielkopolski 6-2 Clescevia Kleszczewo 16 września, 16:00
Piast Łubowo 2-4 Polonia II Środa Wielkopolska 16 września, 16:00
Pelikan Niechanowo 2-2 Stella Luboń 16 września, 16:00
IKP Olimpia Poznań 3-3 Czarni Czerniejewo 16 września, 15:00
Maratończyk Brzeźno 0-1 Phytopharm Klęka 17 września, 14:00
Lider Swarzędz 1-1 Jurand Koziegłowy 16 września, 17:00
Lechita Kłecko 4-0 Kłos II Zaniemyśl 16 września, 14:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Clescevia Kleszczewo 1-0 Kłos II Zaniemyśl 24 września, 15:00
Jurand Koziegłowy 1-1 Lechita Kłecko 23 września, 14:00
Phytopharm Klęka 0-0 Lider Swarzędz 24 września, 13:00
Czarni Czerniejewo 7-0 Maratończyk Brzeźno 24 września, 17:00
Stella Luboń 0-3 IKP Olimpia Poznań 23 września, 16:00
(wo)
przerwany w 65. minucie przy stanie 1-3 z powodu trafienia petardą zawodnika gości przez kibica gospodarzy
Polonia II Środa Wielkopolska 0-0 Pelikan Niechanowo 24 września, 15:00
Pogoń Książ Wielkopolski 5-5 Piast Łubowo 23 września, 16:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Piast Łubowo 3-1 Clescevia Kleszczewo 30 września, 16:00
Pelikan Niechanowo 9-1 Pogoń Książ Wielkopolski 1 października, 12:00
IKP Olimpia Poznań 2-1 Polonia II Środa Wielkopolska 30 września, 15:00
Maratończyk Brzeźno 2-2 Stella Luboń 1 października, 14:00
Lider Swarzędz 3-7 Czarni Czerniejewo 30 września, 17:00
Lechita Kłecko 1-1 Phytopharm Klęka 1 października, 14:00
Kłos II Zaniemyśl 2-2 Jurand Koziegłowy 1 października, 11:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Clescevia Kleszczewo 1-3 Jurand Koziegłowy 8 października, 15:00
Phytopharm Klęka 2-0 Kłos II Zaniemyśl 7 października, 16:00
Czarni Czerniejewo 8-4 Lechita Kłecko 7 października, 16:00
Stella Luboń 2-6 Lider Swarzędz 7 października, 16:00
Polonia II Środa Wielkopolska 9-0 Maratończyk Brzeźno 8 października, 15:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-4 IKP Olimpia Poznań 7 października, 16:00
Piast Łubowo 0-0 Pelikan Niechanowo 7 października, 16:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Pelikan Niechanowo 1-1 Clescevia Kleszczewo 14 października, 15:30
IKP Olimpia Poznań 1-0 Piast Łubowo 14 października, 15:00
Maratończyk Brzeźno 0-4 Pogoń Książ Wielkopolski 15 października, 14:00
Lider Swarzędz 3-3 Polonia II Środa Wielkopolska 15 października, 12:15
Lechita Kłecko 4-2 Stella Luboń 14 października, 14:00
Kłos II Zaniemyśl 1-2 Czarni Czerniejewo 15 października, 11:00
Jurand Koziegłowy 0-0 Phytopharm Klęka 15 października, 11:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Clescevia Kleszczewo 1-2 Phytopharm Klęka 22 października, 15:00
Czarni Czerniejewo 8-3 Jurand Koziegłowy 21 października, 15:00
Stella Luboń 2-1 Kłos II Zaniemyśl 21 października, 15:00
Polonia II Środa Wielkopolska 2-1 Lechita Kłecko 22 października, 14:00
Pogoń Książ Wielkopolski 2-1 Lider Swarzędz 21 października, 15:00
Piast Łubowo 4-1 Maratończyk Brzeźno 21 października, 15:00
Pelikan Niechanowo 3-2 IKP Olimpia Poznań 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 28-29 października

IKP Olimpia Poznań 5-0 Clescevia Kleszczewo 28 października, 14:00
Maratończyk Brzeźno 1-3 Pelikan Niechanowo 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lider Swarzędz 9-1 Piast Łubowo 28 października, 17:00
Lechita Kłecko 1-3 Pogoń Książ Wielkopolski 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kłos II Zaniemyśl 0-4 Polonia II Środa Wielkopolska 29 października, 11:00
Jurand Koziegłowy 1-1 Stella Luboń 29 października, 11:00
Phytopharm Klęka 1-5 Czarni Czerniejewo 29 października, 13:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Clescevia Kleszczewo 0-1 Czarni Czerniejewo 5 listopada, 14:00
Stella Luboń 1-2 Phytopharm Klęka 24 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (4 listopada, 14:00) odwołany na prośbę gości / w drugim terminie (25 listopada, 13:00) odwołany
Polonia II Środa Wielkopolska 5-0 Jurand Koziegłowy 5 listopada, 13:00
Pogoń Książ Wielkopolski 2-1 Kłos II Zaniemyśl 4 listopada, 14:00
Piast Łubowo 0-2 Lechita Kłecko 4 listopada, 14:00
Pelikan Niechanowo 1-2 Lider Swarzędz 4 listopada, 13:00
IKP Olimpia Poznań 2-0 Maratończyk Brzeźno 4 listopada, 16:30

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Maratończyk Brzeźno 2-6 Clescevia Kleszczewo 11 listopada, 12:00
Lider Swarzędz 2-4 IKP Olimpia Poznań 10 listopada, 18:00
Lechita Kłecko 4-0 Pelikan Niechanowo 11 listopada, 11:00
Kłos II Zaniemyśl 3-3 Piast Łubowo 11 listopada, 11:00
Jurand Koziegłowy 1-1 Pogoń Książ Wielkopolski 11 listopada, 11:00
Phytopharm Klęka 2-1 Polonia II Środa Wielkopolska 11 listopada, 14:00
Czarni Czerniejewo 4-1 Stella Luboń 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 31 marca

Clescevia Kleszczewo 2-4 Stella Luboń 31 marca, 15:00
Czarni Czerniejewo 3-0 Polonia II Środa Wielkopolska 31 marca, 15:00
Phytopharm Klęka 0-0 Pogoń Książ Wielkopolski 31 marca, 13:00
Jurand Koziegłowy 5-1 Piast Łubowo 31 marca, 11:00
Kłos II Zaniemyśl 0-0 Pelikan Niechanowo 31 marca, 14:00
Lechita Kłecko 0-4 IKP Olimpia Poznań 31 marca, 16:00
Lider Swarzędz 3-2 Maratończyk Brzeźno 31 marca, 15:30

Kolejka 15 - 7-8 kwietnia

Stella Luboń 2-4 Polonia II Środa Wielkopolska 7 kwietnia, 17:00
Lider Swarzędz 5-0 Clescevia Kleszczewo 7 kwietnia, 15:00
Maratończyk Brzeźno 0-5 Lechita Kłecko 8 kwietnia, 14:00
IKP Olimpia Poznań 4-0 Kłos II Zaniemyśl 7 kwietnia, 16:00
Pelikan Niechanowo 1-2 Jurand Koziegłowy 8 kwietnia, 15:00
Piast Łubowo 2-2 Phytopharm Klęka 8 kwietnia, 17:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-1 Czarni Czerniejewo 7 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

IKP Olimpia Poznań 6-1 Jurand Koziegłowy 14 kwietnia, 16:00
Clescevia Kleszczewo 1-5 Polonia II Środa Wielkopolska 15 kwietnia, 15:00
Stella Luboń 1-1 Pogoń Książ Wielkopolski 14 kwietnia, 17:00
Czarni Czerniejewo 3-4 Piast Łubowo 14 kwietnia, 16:00
Phytopharm Klęka 2-0 Pelikan Niechanowo 15 kwietnia, 13:00
Kłos II Zaniemyśl 1-0 Maratończyk Brzeźno 15 kwietnia, 11:00
Lechita Kłecko 2-2 Lider Swarzędz 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Lechita Kłecko 2-3 Clescevia Kleszczewo 22 kwietnia, 16:00
Lider Swarzędz 9-1 Kłos II Zaniemyśl 22 kwietnia, 16:00
Maratończyk Brzeźno 2-2 Jurand Koziegłowy 22 kwietnia, 14:00
IKP Olimpia Poznań 2-1 Phytopharm Klęka 21 kwietnia, 16:00
Pelikan Niechanowo 1-1 Czarni Czerniejewo 21 kwietnia, 16:00
Piast Łubowo 1-0 Stella Luboń 22 kwietnia, 17:00
Pogoń Książ Wielkopolski 0-4 Polonia II Środa Wielkopolska 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Clescevia Kleszczewo 0-4 Pogoń Książ Wielkopolski 29 kwietnia, 11:00
Polonia II Środa Wielkopolska 3-0 Piast Łubowo 27 kwietnia, 17:30
Stella Luboń 4-0 Pelikan Niechanowo 28 kwietnia, 17:00
Czarni Czerniejewo 4-2 IKP Olimpia Poznań 28 kwietnia, 16:00
Phytopharm Klęka 3-0 Maratończyk Brzeźno 28 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Jurand Koziegłowy 0-1 Lider Swarzędz 28 kwietnia, 16:00
Kłos II Zaniemyśl 0-0 Lechita Kłecko 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 1 maja

Kłos II Zaniemyśl 1-1 Clescevia Kleszczewo 1 maja, 13:00
Lechita Kłecko 2-0 Jurand Koziegłowy 1 maja, 16:00
Lider Swarzędz 3-1 Phytopharm Klęka 1 maja, 12:00
Maratończyk Brzeźno 0-5 Czarni Czerniejewo 1 maja, 14:00
IKP Olimpia Poznań 3-1 Stella Luboń 1 maja, 17:00
Pelikan Niechanowo 0-1 Polonia II Środa Wielkopolska 1 maja, 13:00
Piast Łubowo 2-0 Pogoń Książ Wielkopolski 1 maja, 17:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Clescevia Kleszczewo 2-3 Piast Łubowo 6 maja, 15:00
Pogoń Książ Wielkopolski 2-0 Pelikan Niechanowo 5 maja, 17:00
Polonia II Środa Wielkopolska 2-0 IKP Olimpia Poznań 6 maja, 15:00
Stella Luboń 7-0 Maratończyk Brzeźno 5 maja, 17:00
Czarni Czerniejewo 1-0 Lider Swarzędz 5 maja, 16:00
Phytopharm Klęka 3-1 Lechita Kłecko 6 maja, 13:00
Jurand Koziegłowy 2-3 Kłos II Zaniemyśl 6 maja, 16:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Jurand Koziegłowy 4-1 Clescevia Kleszczewo 12 maja, 18:00
Kłos II Zaniemyśl 1-1 Phytopharm Klęka 13 maja, 11:00
Lechita Kłecko 0-4 Czarni Czerniejewo 12 maja, 14:00
Lider Swarzędz 7-0 Stella Luboń 13 maja, 15:00
Maratończyk Brzeźno 2-10 Polonia II Środa Wielkopolska 13 maja, 17:00
IKP Olimpia Poznań 5-4 Pogoń Książ Wielkopolski 12 maja, 16:10
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem
Pelikan Niechanowo 1-1 Piast Łubowo 11 maja, 18:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Clescevia Kleszczewo 1-1 Pelikan Niechanowo 20 maja, 15:00
Piast Łubowo 2-5 IKP Olimpia Poznań 20 maja, 17:00
Pogoń Książ Wielkopolski 3-0 Maratończyk Brzeźno 19 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Polonia II Środa Wielkopolska 1-1 Lider Swarzędz 14 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (20 maja, 14:00) odwołany na prośbę gospodarzy
Stella Luboń 2-0 Lechita Kłecko 19 maja, 17:30
Czarni Czerniejewo 6-4 Kłos II Zaniemyśl 19 maja, 16:00
Phytopharm Klęka 1-2 Jurand Koziegłowy 20 maja, 13:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Phytopharm Klęka 1-5 Clescevia Kleszczewo 27 maja, 13:00
Jurand Koziegłowy 2-3 Czarni Czerniejewo 27 maja, 17:00
Kłos II Zaniemyśl 2-1 Stella Luboń 27 maja, 11:00
Lechita Kłecko 1-4 Polonia II Środa Wielkopolska 26 maja, 11:00
Lider Swarzędz 6-2 Pogoń Książ Wielkopolski 27 maja, 15:00
Maratończyk Brzeźno 2-2 Piast Łubowo 27 maja, 14:00
IKP Olimpia Poznań 4-1 Pelikan Niechanowo 26 maja, 16:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Clescevia Kleszczewo 3-6 IKP Olimpia Poznań 3 czerwca, 15:00
Pelikan Niechanowo 4-1 Maratończyk Brzeźno 2 czerwca, 15:00
Piast Łubowo 0-4 Lider Swarzędz 3 czerwca, 17:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-1 Lechita Kłecko 2 czerwca, 12:00
Polonia II Środa Wielkopolska 3-0 Kłos II Zaniemyśl 11 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (3 czerwca, 14:00) przerwany w 31. minucie przy stanie 1-0 z powodu zalania boiska / w drugim terminie (13 czerwca, 18:00) odwołany / w trzecim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Stella Luboń 1-1 Jurand Koziegłowy 31 maja, 14:00
Czarni Czerniejewo 2-1 Phytopharm Klęka 2 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Czarni Czerniejewo 10-0 Clescevia Kleszczewo 9 czerwca, 11:30
Phytopharm Klęka 0-2 Stella Luboń 10 czerwca, 11:00
Jurand Koziegłowy 0-0 Polonia II Środa Wielkopolska 9 czerwca, 16:00
Kłos II Zaniemyśl 0-2 Pogoń Książ Wielkopolski 9 czerwca, 16:00
Lechita Kłecko 7-0 Piast Łubowo 10 czerwca, 17:00
Lider Swarzędz 2-1 Pelikan Niechanowo 9 czerwca, 15:00
Maratończyk Brzeźno 2-6 IKP Olimpia Poznań 10 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Clescevia Kleszczewo 2-2 Maratończyk Brzeźno 17 czerwca, 14:00
IKP Olimpia Poznań 0-1 Lider Swarzędz 17 czerwca, 14:00
Pelikan Niechanowo 1-1 Lechita Kłecko 17 czerwca, 14:00
Piast Łubowo 4-2 Kłos II Zaniemyśl 16 czerwca, 17:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-2 Jurand Koziegłowy 17 czerwca, 14:00
Polonia II Środa Wielkopolska 1-2 Phytopharm Klęka 17 czerwca, 14:00
Stella Luboń 4-4 Czarni Czerniejewo 17 czerwca, 14:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Poznań)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2017/2018 (Poznań (zachód))

Klasa A 2017/2018 (Poznań II)
Klasa A 2017/2018 (Poznań III)

Klasa B 2017/2018 (Poznań I)
Klasa B 2017/2018 (Poznań II)
Klasa B 2017/2018 (Poznań III)
Klasa B 2017/2018 (Poznań IV)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas