[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Poznań IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 22 63 21 0 1 102-9 10 0 1 51-2 11 0 0 51-7
2.  Ogrol Sielinko 22 47 15 2 5 57-34 9 0 2 27-12 6 2 3 30-22
3.  Orzeł Rostarzewo 22 46 15 1 6 74-31 9 0 2 46-15 6 1 4 28-16
4.  Pieczarka Wielichowo 22 43 14 1 7 68-45 8 0 2 36-19 6 1 5 32-26
5.  Sparta II Szamotuły 21 41 13 2 6 79-34 7 0 3 37-13 6 2 3 42-21
6.  TS 05 Nowy Tomyśl 22 36 11 3 8 66-58 5 3 3 33-28 6 0 5 33-30
7.  Płomień II Przyprostynia 22 35 11 2 9 65-44 6 2 3 29-21 5 0 6 36-23 2 3 1 0 1 2-2
8.  Orlik Sepno 22 35 10 5 7 54-39 8 1 2 41-16 2 4 5 13-23 2 3 1 0 1 2-2
9.  Huragan Łomnica 22 23 7 2 13 46-81 3 2 6 29-51 4 0 7 17-30
10.  Grom Zębowo 22 22 6 4 12 43-79 5 3 3 25-22 1 1 9 18-57
11.  Dąb Bolewice 22 20 5 5 12 36-60 3 3 6 23-30 2 2 6 13-30
12.  Piast Jabłonna 21 15 5 0 16 50-95 3 0 8 37-51 2 0 8 13-44 1 3 1 0 0 6-3
13.  Borusja Boruja Kościelna 22 15 4 3 15 40-64 3 1 7 21-29 1 2 8 19-35 1 0 0 0 1 3-6
14.  Błędno Nądnia 22 3 1 0 21 14-121 1 0 10 7-43 0 0 11 7-78

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski    1-0 4-1 4-0 4-0 4-0 0-1 6-0 4-0 12-0 5-0 7-0 
 2 Ogrol Sielinko    2-1 2-1 1-5 2-1 2-1 5-0 4-1 1-0 1-2 3-0 4-0 
 3 Orzeł Rostarzewo0-4     6-2 1-6 3-1 4-0 5-0 2-0 5-1 7-1 2-0 11-0 
 4 Pieczarka Wielichowo1-5 6-0 2-1     2-9 4-0 1-0 5-0 4-1 4-2 7-1 
 5 Sparta II Szamotuły1-4 0-3 2-1 3-1     7-0 2-0 11-1 0-2 6-1 5-0 
 6 TS 05 Nowy Tomyśl1-4 2-8 2-2     4-2 0-0 3-7 2-0 3-3 8-1 2-1 6-0 
 7 Płomień II Przyprostynia1-5 1-3 1-1 0-3 3-3     2-0 7-2 4-1 4-1 2-1 4-1 
 8 Orlik Sepno1-1 1-5 3-0 1-3 2-0     3-1 3-2 5-1 6-2 4-1 12-0 
 9 Huragan Łomnica0-7 3-3 1-4 1-4 0-16 3-1     3-3 6-2 3-5 1-5 8-1 
 10 Grom Zębowo1-4 7-3 0-3* 0-3* 3-0* 4-1 2-2 2-1     1-1 2-2 3-2 
 11 Dąb Bolewice1-4 2-3 1-4 2-2 1-6 3-5 4-0 2-2 0-1 3-0     1-0 3-3 
 12 Piast Jabłonna0-6 1-3 2-3 3-5 0-7 5-3 4-7 1-4 7-8     6-3 8-2 
 13 Borusja Boruja Kościelna0-3 0-7 1-4 0-4 3-0* 1-2 0-3 2-2 1-3 3-1     10-0 
 14 Błędno Nądnia1-5 0-4 0-4 1-3 2-12 0-2 0-5 0-2 0-4 0-2 3-0*     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

TS 05 Nowy Tomyśl 1-4 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 27 sierpnia, 17:00
Sparta II Szamotuły 0-3 Ogrol Sielinko 26 sierpnia, 13:00
Huragan Łomnica 3-1 Orlik Sepno 27 sierpnia, 15:00
Grom Zębowo 0-3 Orzeł Rostarzewo 27 sierpnia, 12:00
(wo)
na boisku 3-4
Dąb Bolewice 4-0 Płomień II Przyprostynia 27 sierpnia, 14:00
Borusja Boruja Kościelna 0-4 Pieczarka Wielichowo 26 sierpnia, 16:00
Błędno Nądnia 3-0 Piast Jabłonna 26 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-11

Kolejka 2 - 2-3 września

Pieczarka Wielichowo 7-1 Błędno Nądnia 3 września, 14:00
Płomień II Przyprostynia 2-1 Borusja Boruja Kościelna 2 września, 16:00
Orzeł Rostarzewo 5-1 Dąb Bolewice 2 września, 16:00
Orlik Sepno 3-2 Grom Zębowo 2 września, 17:00
Ogrol Sielinko 5-0 Huragan Łomnica 3 września, 13:00
TS 05 Nowy Tomyśl 2-2 Sparta II Szamotuły 3 września, 14:00
Piast Jabłonna 0-6 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3 września, 11:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Sparta II Szamotuły 1-4 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 9 września, 15:00
Huragan Łomnica 1-4 TS 05 Nowy Tomyśl 10 września, 15:00
Grom Zębowo 7-3 Ogrol Sielinko 10 września, 14:00
Dąb Bolewice 2-2 Orlik Sepno 10 września, 14:00
Borusja Boruja Kościelna 1-4 Orzeł Rostarzewo 10 września, 14:00
Błędno Nądnia 0-5 Płomień II Przyprostynia 9 września, 16:00
Piast Jabłonna 3-5 Pieczarka Wielichowo 6 października, 16:30
w pierwotnym terminie (22 września, 18:00) odwołany

Kolejka 4 - 16-17 września

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-0 Pieczarka Wielichowo 16 września, 17:00
w Ptaszkowie
Płomień II Przyprostynia 4-1 Piast Jabłonna 16 września, 16:45
Orzeł Rostarzewo 11-0 Błędno Nądnia 17 września, 14:00
Orlik Sepno 4-1 Borusja Boruja Kościelna 17 września, 17:00
Ogrol Sielinko 1-0 Dąb Bolewice 17 września, 13:00
TS 05 Nowy Tomyśl 2-0 Grom Zębowo 17 września, 14:00
Sparta II Szamotuły 2-0 Huragan Łomnica 17 września, 11:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Huragan Łomnica 0-7 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 24 września, 15:00
Grom Zębowo 3-0 Sparta II Szamotuły 24 września, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Dąb Bolewice 3-5 TS 05 Nowy Tomyśl 24 września, 14:00
Borusja Boruja Kościelna 0-7 Ogrol Sielinko 23 września, 16:00
Błędno Nądnia 0-2 Orlik Sepno 23 września, 15:00
Piast Jabłonna 2-3 Orzeł Rostarzewo 24 września, 11:00
Pieczarka Wielichowo 4-0 Płomień II Przyprostynia 24 września, 14:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-1 Płomień II Przyprostynia 30 września, 16:00
Orzeł Rostarzewo 6-2 Pieczarka Wielichowo 1 października, 12:00
Orlik Sepno 6-2 Piast Jabłonna 30 września, 15:00
Ogrol Sielinko 4-0 Błędno Nądnia 1 października, 13:00
TS 05 Nowy Tomyśl 2-1 Borusja Boruja Kościelna 1 października, 14:00
Sparta II Szamotuły 0-2 Dąb Bolewice 1 października, 14:00
Huragan Łomnica 3-3 Grom Zębowo 1 października, 15:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Grom Zębowo 1-4 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 8 października, 13:00
Dąb Bolewice 0-1 Huragan Łomnica 8 października, 14:00
Borusja Boruja Kościelna 3-0 Sparta II Szamotuły 7 października, 15:30
(wo)
goście nie dojechali
Błędno Nądnia 0-2 TS 05 Nowy Tomyśl 7 października, 16:30
Piast Jabłonna 1-3 Ogrol Sielinko 8 października, 11:00
Płomień II Przyprostynia 1-1 Orzeł Rostarzewo 7 października, 16:00
Orlik Sepno 3-0 Pieczarka Wielichowo 17 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (8 października, 14:00) w Wielichowie odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (3 grudnia, 12:00) odwołany

Kolejka 8 - 14-15 października

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-1 Orzeł Rostarzewo 14 października, 16:00
Orlik Sepno 2-0 Płomień II Przyprostynia 15 października, 15:00
Ogrol Sielinko 2-1 Pieczarka Wielichowo 15 października, 13:00
TS 05 Nowy Tomyśl 8-1 Piast Jabłonna 15 października, 14:00
Sparta II Szamotuły 5-0 Błędno Nądnia 15 października, 11:00
Huragan Łomnica 1-5 Borusja Boruja Kościelna 15 października, 15:00
Grom Zębowo 1-1 Dąb Bolewice 15 października, 14:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Dąb Bolewice 1-4 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 22 października, 14:00
Borusja Boruja Kościelna 3-1 Grom Zębowo 21 października, 15:00
Błędno Nądnia 0-4 Huragan Łomnica 21 października, 14:00
Piast Jabłonna 0-7 Sparta II Szamotuły 22 października, 11:00
Pieczarka Wielichowo 2-9 TS 05 Nowy Tomyśl 22 października, 14:00
Płomień II Przyprostynia 1-3 Ogrol Sielinko 21 października, 16:00
Orzeł Rostarzewo 4-0 Orlik Sepno 22 października, 14:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6-0 Orlik Sepno 29 października, 14:00
Ogrol Sielinko 2-1 Orzeł Rostarzewo 29 października, 13:00
TS 05 Nowy Tomyśl 4-2 Płomień II Przyprostynia 29 października, 14:00
Sparta II Szamotuły 3-1 Pieczarka Wielichowo 29 października, 11:00
Huragan Łomnica 3-5 Piast Jabłonna 29 października, 14:00
Grom Zębowo 3-2 Błędno Nądnia 29 października, 14:00
Dąb Bolewice 3-3 Borusja Boruja Kościelna 29 października, 14:00

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Borusja Boruja Kościelna 0-3 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4 listopada, 13:00
Błędno Nądnia 0-2 Dąb Bolewice 4 listopada, 14:00
Piast Jabłonna 7-8 Grom Zębowo 5 listopada, 11:00
Pieczarka Wielichowo 5-0 Huragan Łomnica 25 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 14:00) odwołany / w drugim terminie (26 listopada, 13:00) odwołany
Płomień II Przyprostynia 3-3 Sparta II Szamotuły 5 listopada, 12:00
Orzeł Rostarzewo 1-6 TS 05 Nowy Tomyśl 4 listopada, 14:00
Orlik Sepno 1-1 Ogrol Sielinko 5 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 11-12 listopada

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Ogrol Sielinko 12 listopada, 13:00
TS 05 Nowy Tomyśl 0-0 Orlik Sepno 12 listopada, 13:30
Sparta II Szamotuły 2-1 Orzeł Rostarzewo 12 listopada, 13:00
Huragan Łomnica 0-16 Płomień II Przyprostynia 11 listopada, 13:00
Grom Zębowo 0-3 Pieczarka Wielichowo 11 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 5-3
Dąb Bolewice 1-0 Piast Jabłonna 12 listopada, 14:00
Borusja Boruja Kościelna 10-0 Błędno Nądnia 11 listopada, 12:00

Kolejka 13 - 18-19 listopada

Błędno Nądnia 1-5 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 18 listopada, 13:00
Piast Jabłonna 6-3 Borusja Boruja Kościelna 18 listopada, 13:00
Płomień II Przyprostynia 7-2 Grom Zębowo 18 listopada, 14:00
Orzeł Rostarzewo 5-0 Huragan Łomnica 19 listopada, 13:00
Orlik Sepno 1-3 Sparta II Szamotuły 18 listopada, 13:00
Ogrol Sielinko 2-1 TS 05 Nowy Tomyśl 19 listopada, 13:00
Dąb Bolewice 2-2 Pieczarka Wielichowo 19 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 31 marca

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-0 TS 05 Nowy Tomyśl 9 maja, 18:00
Ogrol Sielinko 1-5 Sparta II Szamotuły 31 marca, 15:00
Orlik Sepno 3-1 Huragan Łomnica 31 marca, 14:00
Orzeł Rostarzewo 2-0 Grom Zębowo 3 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 15:00) odwołany
Płomień II Przyprostynia 4-1 Dąb Bolewice 31 marca, 14:00
Pieczarka Wielichowo 4-2 Borusja Boruja Kościelna 31 marca, 16:00
Piast Jabłonna 8-2 Błędno Nądnia 31 marca, 16:00

Kolejka 15 - 7-8 kwietnia

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 7-0 Piast Jabłonna 7 kwietnia, 13:00
Błędno Nądnia 1-3 Pieczarka Wielichowo 7 kwietnia, 16:00
Borusja Boruja Kościelna 0-3 Płomień II Przyprostynia 7 kwietnia, 16:00
Dąb Bolewice 1-4 Orzeł Rostarzewo 8 kwietnia, 14:00
Grom Zębowo 2-2 Orlik Sepno 8 kwietnia, 14:00
Huragan Łomnica 3-3 Ogrol Sielinko 8 kwietnia, 15:00
Sparta II Szamotuły 7-0 TS 05 Nowy Tomyśl 8 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-0 Sparta II Szamotuły 14 kwietnia, 16:00
TS 05 Nowy Tomyśl 3-7 Huragan Łomnica 15 kwietnia, 15:00
Ogrol Sielinko 4-1 Grom Zębowo 15 kwietnia, 13:00
Orlik Sepno 5-1 Dąb Bolewice 14 kwietnia, 15:00
Orzeł Rostarzewo 2-0 Borusja Boruja Kościelna 15 kwietnia, 14:00
Płomień II Przyprostynia 4-1 Błędno Nądnia 14 kwietnia, 16:00
Pieczarka Wielichowo 4-1 Piast Jabłonna 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Pieczarka Wielichowo 1-5 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 22 kwietnia, 14:00
Piast Jabłonna 4-7 Płomień II Przyprostynia 22 kwietnia, 13:00
Błędno Nądnia 0-4 Orzeł Rostarzewo 21 kwietnia, 16:00
Borusja Boruja Kościelna 2-2 Orlik Sepno 21 kwietnia, 16:00
Dąb Bolewice 2-3 Ogrol Sielinko 22 kwietnia, 14:00
Grom Zębowo 4-1 TS 05 Nowy Tomyśl 22 kwietnia, 14:00
Huragan Łomnica 1-4 Sparta II Szamotuły 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-0 Huragan Łomnica 28 kwietnia, 16:00
przerwany przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
Sparta II Szamotuły 11-1 Grom Zębowo 29 kwietnia, 11:00
TS 05 Nowy Tomyśl 3-3 Dąb Bolewice 29 kwietnia, 15:00
Ogrol Sielinko 3-0 Borusja Boruja Kościelna 29 kwietnia, 13:00
Orlik Sepno 12-0 Błędno Nądnia 29 kwietnia, 11:00
Orzeł Rostarzewo 7-1 Piast Jabłonna 29 kwietnia, 14:00
Płomień II Przyprostynia 0-3 Pieczarka Wielichowo 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 1 maja

Płomień II Przyprostynia 1-5 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 24 marca, 16:00
Pieczarka Wielichowo 2-1 Orzeł Rostarzewo 1 maja, 14:00
Piast Jabłonna 1-4 Orlik Sepno 1 maja, 16:00
Błędno Nądnia 0-4 Ogrol Sielinko 1 maja, 16:00
Borusja Boruja Kościelna 1-2 TS 05 Nowy Tomyśl 24 marca, 15:00
Dąb Bolewice 1-6 Sparta II Szamotuły 1 maja, 14:00
Grom Zębowo 2-1 Huragan Łomnica 1 maja, 13:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Pieczarka Wielichowo 1-0 Orlik Sepno 6 maja, 14:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 12-0 Grom Zębowo 5 maja, 16:00
Huragan Łomnica 6-2 Dąb Bolewice 6 maja, 15:00
Sparta II Szamotuły 6-1 Borusja Boruja Kościelna 6 maja, 11:00
TS 05 Nowy Tomyśl 6-0 Błędno Nądnia 6 maja, 15:00
Ogrol Sielinko 1-2 Piast Jabłonna 6 maja, 17:30
Orzeł Rostarzewo 3-1 Płomień II Przyprostynia 6 maja, 14:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Orzeł Rostarzewo 0-4 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 13 maja, 14:00
Płomień II Przyprostynia 2-0 Orlik Sepno 12 maja, 16:00
Pieczarka Wielichowo 6-0 Ogrol Sielinko 12 maja, 16:00
Piast Jabłonna 5-3 TS 05 Nowy Tomyśl 13 maja, 13:00
Błędno Nądnia 2-12 Sparta II Szamotuły 12 maja, 16:00
Borusja Boruja Kościelna 1-3 Huragan Łomnica 12 maja, 16:00
Dąb Bolewice 3-0 Grom Zębowo 13 maja, 14:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5-0 Dąb Bolewice 19 maja, 16:00
Grom Zębowo 2-2 Borusja Boruja Kościelna 20 maja, 14:00
Huragan Łomnica 8-1 Błędno Nądnia 20 maja, 13:00
Sparta II Szamotuły - Piast Jabłonna 20 maja, 11:00
nie odbył się
TS 05 Nowy Tomyśl 2-8 Pieczarka Wielichowo 20 maja, 13:30
Ogrol Sielinko 2-1 Płomień II Przyprostynia 19 maja, 16:00
Orlik Sepno 1-5 Orzeł Rostarzewo 19 maja, 17:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Orlik Sepno - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 26 maja, 17:00
Orzeł Rostarzewo - Ogrol Sielinko 27 maja, 14:00
Płomień II Przyprostynia - TS 05 Nowy Tomyśl 30 maja, 18:30
Pieczarka Wielichowo - Sparta II Szamotuły 27 maja, 14:00
Piast Jabłonna - Huragan Łomnica 27 maja, 13:00
Błędno Nądnia - Grom Zębowo 26 maja, 16:00
Borusja Boruja Kościelna - Dąb Bolewice 26 maja, 16:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Borusja Boruja Kościelna
Dąb Bolewice - Błędno Nądnia
Grom Zębowo - Piast Jabłonna
Huragan Łomnica - Pieczarka Wielichowo
Sparta II Szamotuły - Płomień II Przyprostynia
TS 05 Nowy Tomyśl - Orzeł Rostarzewo
Ogrol Sielinko - Orlik Sepno

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Ogrol Sielinko - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Orlik Sepno - TS 05 Nowy Tomyśl
Orzeł Rostarzewo - Sparta II Szamotuły
Płomień II Przyprostynia - Huragan Łomnica
Pieczarka Wielichowo - Grom Zębowo
Piast Jabłonna - Dąb Bolewice
Błędno Nądnia - Borusja Boruja Kościelna

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pieczarka Wielichowo - Dąb Bolewice
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Błędno Nądnia
Borusja Boruja Kościelna - Piast Jabłonna
Grom Zębowo - Płomień II Przyprostynia
Huragan Łomnica - Orzeł Rostarzewo
Sparta II Szamotuły - Orlik Sepno
TS 05 Nowy Tomyśl - Ogrol Sielinko

Klasa A 2017/2018 (Poznań I)
Klasa A 2017/2018 (Poznań II)
Klasa A 2017/2018 (Poznań III)

Klasa B 2017/2018 (Poznań I)
Klasa B 2017/2018 (Poznań II)
Klasa B 2017/2018 (Poznań III)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas