[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Poznań II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Poznań 26 74 24 2 0 140-17 13 0 0 70-5 11 2 0 70-12
2.  Czarni Kaźmierz 26 62 20 2 4 90-29 10 1 2 35-13 10 1 2 55-16
3.  Tarnovia III Tarnowo Podgórne 26 59 19 2 5 95-38 11 1 1 58-13 8 1 4 37-25
4.  Złoci Złotkowo 26 52 16 4 6 89-44 8 3 2 47-24 8 1 4 42-20
5.  Matrot Kąsinowo 26 43 13 4 9 73-53 6 2 5 35-26 7 2 4 38-27
6.  KS Gaj Wielki 26 38 11 5 10 63-72 8 3 2 36-29 3 2 8 27-43
7.  Czarni II Wróblewo 26 37 11 4 11 63-59 7 2 4 32-25 4 2 7 31-34
8.  GKS Golęczewo 26 35 11 2 13 71-71 7 1 5 50-36 4 1 8 21-35
9.  Rokita Rokietnica 26 31 9 4 13 57-66 7 0 6 32-29 2 4 7 25-37
10.  LZS Otorowo 26 27 8 3 15 61-73 5 1 7 33-37 3 2 8 28-36
11.  LKS Baborówko 26 25 7 4 15 49-88 5 3 5 28-34 2 1 10 21-54
12.  Płomień Chrzypsko Wielkie 26 22 7 1 18 49-81 6 0 7 32-34 1 1 11 17-47
13.  Arka Kiekrz 26 21 6 3 17 61-131 4 3 6 43-74 2 0 11 18-57
14.  Sparta Brody 26 0 0 0 26 16-155 0 0 13 7-60 0 0 13 9-95

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Polonia Poznań    4-0 5-1 1-0 4-0 7-0 3-0* 5-1 4-0 4-0 11-2 7-1 3-0* 12-0 
 2 Czarni Kaźmierz0-4     0-1 3-1 2-1 1-1 5-2 7-1 2-0 2-1 3-1 4-0 3-0* 3-0 
 3 Tarnovia III Tarnowo Podgórne2-5 1-0     6-1 6-0 6-2 1-0 2-0 4-0 1-1 4-3 2-0 7-1 16-0 
 4 Złoci Złotkowo2-3 2-2 4-2     2-2 4-2 2-2 1-2 5-2 4-1 5-1 6-2 7-3 3-0* 
 5 Matrot Kąsinowo2-2 1-3 5-3 0-2     1-3 3-4 3-2 2-2 2-3 5-1 2-1 6-0 3-0* 
 6 KS Gaj Wielki1-5 1-4 1-1 3-2 2-1     2-2 3-0 4-3 6-3 3-1 4-4 3-2 3-1 
 7 Czarni II Wróblewo0-5 0-1 1-0 3-3 1-10 2-0     4-0 1-1 0-3 2-0 4-0 4-1 10-1 
 8 GKS Golęczewo2-2 1-7 2-4 1-8 1-3 4-1 3-0*     1-4 3-2 7-1 1-0 9-3 15-1 
 9 Rokita Rokietnica0-3 1-2 0-5 0-4 1-4 5-2 3-1 0-3*     4-3 4-1 5-0 2-0 7-1 
 10 LZS Otorowo3-4 0-5 0-4 2-5 2-6 2-5 1-0 1-0 3-3     0-3 3-2 8-0 8-0 
 11 LKS Baborówko0-7 2-6 2-3 0-3 3-3 3-3 5-0 1-1 4-2 2-1     3-1 0-3* 3-1 
 12 Płomień Chrzypsko Wielkie0-3 0-8 3-4 0-5 1-2 2-0 2-3 1-3 3-1 5-1 8-2     3-1 4-1 
 13 Arka Kiekrz0-18 3-7 1-5 1-3 1-4 5-4 2-13 7-4 4-4 3-3 2-2 6-4     8-3 
 14 Sparta Brody0-9 0-10 1-4 0-5 1-2 1-4 2-4 0-4 0-3 0-6 0-3 0-2 2-4     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Czarni Kaźmierz 3-0 Arka Kiekrz 27 sierpnia, 18:00
(wo)
na boisku 3-1
KS Gaj Wielki 2-2 Czarni II Wróblewo 27 sierpnia, 14:00
Sparta Brody 0-5 Złoci Złotkowo 27 sierpnia, 12:00
Rokita Rokietnica 0-3 GKS Golęczewo 27 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 5-2
Polonia Poznań 5-1 Tarnovia III Tarnowo Podgórne 30 sierpnia, 18:00
Płomień Chrzypsko Wielkie 1-2 Matrot Kąsinowo 27 sierpnia, 14:00
LZS Otorowo 0-3 LKS Baborówko 27 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Arka Kiekrz 2-2 LKS Baborówko 2 września, 16:00
Matrot Kąsinowo 2-3 LZS Otorowo 3 września, 11:00
Tarnovia III Tarnowo Podgórne 2-0 Płomień Chrzypsko Wielkie 2 września, 17:00
Złoci Złotkowo 5-2 Rokita Rokietnica 3 września, 12:00
Czarni II Wróblewo 10-1 Sparta Brody 3 września, 11:00
Czarni Kaźmierz 1-1 KS Gaj Wielki 2 września, 17:00
Polonia Poznań 5-1 GKS Golęczewo 3 września, 13:00

Kolejka 3 - 9-10 września

KS Gaj Wielki 3-2 Arka Kiekrz 10 września, 14:00
Sparta Brody 0-10 Czarni Kaźmierz 10 września, 12:00
Rokita Rokietnica 3-1 Czarni II Wróblewo 10 września, 11:00
Polonia Poznań 1-0 Złoci Złotkowo 13 września, 17:30
Płomień Chrzypsko Wielkie 1-3 GKS Golęczewo 10 września, 14:00
LZS Otorowo 0-4 Tarnovia III Tarnowo Podgórne 10 września, 16:00
LKS Baborówko 3-3 Matrot Kąsinowo 10 września, 12:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Arka Kiekrz 1-4 Matrot Kąsinowo 16 września, 16:00
Tarnovia III Tarnowo Podgórne 4-3 LKS Baborówko 17 września, 15:00
GKS Golęczewo 3-2 LZS Otorowo 16 września, 16:00
Złoci Złotkowo 6-2 Płomień Chrzypsko Wielkie 17 września, 12:00
Czarni Kaźmierz 2-0 Rokita Rokietnica 16 września, 16:00
KS Gaj Wielki 3-1 Sparta Brody 17 września, 14:00
Polonia Poznań 3-0 Czarni II Wróblewo 16 września, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 5 - 23-24 września

Sparta Brody 2-4 Arka Kiekrz 24 września, 12:00
Rokita Rokietnica 5-2 KS Gaj Wielki 24 września, 11:00
Polonia Poznań 4-0 Czarni Kaźmierz 23 września, 16:00
Płomień Chrzypsko Wielkie 2-3 Czarni II Wróblewo 24 września, 14:00
LZS Otorowo 2-5 Złoci Złotkowo 24 września, 16:00
LKS Baborówko 1-1 GKS Golęczewo 24 września, 13:00
Matrot Kąsinowo 5-3 Tarnovia III Tarnowo Podgórne 24 września, 11:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Arka Kiekrz 1-5 Tarnovia III Tarnowo Podgórne 30 września, 16:00
GKS Golęczewo 1-3 Matrot Kąsinowo 30 września, 16:00
Złoci Złotkowo 5-1 LKS Baborówko 30 września, 16:00
Czarni II Wróblewo 0-3 LZS Otorowo 1 października, 11:00
Czarni Kaźmierz 4-0 Płomień Chrzypsko Wielkie 30 września, 16:00
Sparta Brody 0-3 Rokita Rokietnica 1 października, 12:00
Polonia Poznań 7-0 KS Gaj Wielki 30 września, 11:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Rokita Rokietnica 2-0 Arka Kiekrz 8 października, 11:00
Polonia Poznań 12-0 Sparta Brody 8 października, 11:00
Płomień Chrzypsko Wielkie 2-0 KS Gaj Wielki 8 października, 14:00
LZS Otorowo 0-5 Czarni Kaźmierz 8 października, 16:00
LKS Baborówko 5-0 Czarni II Wróblewo 8 października, 13:00
Matrot Kąsinowo 0-2 Złoci Złotkowo 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (8 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Gałowie
Tarnovia III Tarnowo Podgórne 2-0 GKS Golęczewo 8 października, 15:00

Kolejka 8 - 14-15 października

Arka Kiekrz 7-4 GKS Golęczewo 14 października, 15:00
Złoci Złotkowo 4-2 Tarnovia III Tarnowo Podgórne 15 października, 12:00
Czarni II Wróblewo 1-10 Matrot Kąsinowo 15 października, 11:00
Czarni Kaźmierz 3-1 LKS Baborówko 14 października, 15:00
KS Gaj Wielki 6-3 LZS Otorowo 15 października, 14:00
Sparta Brody 0-2 Płomień Chrzypsko Wielkie 15 października, 12:00
Polonia Poznań 4-0 Rokita Rokietnica 15 października, 15:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Polonia Poznań 3-0 Arka Kiekrz 21 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Płomień Chrzypsko Wielkie 3-1 Rokita Rokietnica 22 października, 14:30
LZS Otorowo 8-0 Sparta Brody 22 października, 15:00
LKS Baborówko 3-3 KS Gaj Wielki 22 października, 13:00
Matrot Kąsinowo 1-3 Czarni Kaźmierz 22 października, 11:00
Tarnovia III Tarnowo Podgórne 1-0 Czarni II Wróblewo 22 października, 13:00
GKS Golęczewo 1-8 Złoci Złotkowo 21 października, 15:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Arka Kiekrz 1-3 Złoci Złotkowo 28 października, 15:00
Czarni II Wróblewo 4-0 GKS Golęczewo 29 października, 11:00
KS Gaj Wielki 2-1 Matrot Kąsinowo 31 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (26 listopada, 13:00) odwołany / w trzecim terminie (24 marca, 15:00) odwołany
Sparta Brody 0-3 LKS Baborówko 29 października, 12:00
Rokita Rokietnica 4-3 LZS Otorowo 29 października, 11:00
Polonia Poznań 7-1 Płomień Chrzypsko Wielkie 28 października, 11:00
Tarnovia III Tarnowo Podgórne 1-0 Czarni Kaźmierz 28 października, 16:00

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Płomień Chrzypsko Wielkie 3-1 Arka Kiekrz 5 listopada, 14:00
LKS Baborówko 4-2 Rokita Rokietnica 5 listopada, 13:00
Matrot Kąsinowo 3-0 Sparta Brody 5 listopada, 13:30
(wo)
goście nie dojechali
Tarnovia III Tarnowo Podgórne 6-2 KS Gaj Wielki 5 listopada, 19:00
GKS Golęczewo 1-7 Czarni Kaźmierz 4 listopada, 14:00
Złoci Złotkowo 2-2 Czarni II Wróblewo 5 listopada, 12:00
Polonia Poznań 4-0 LZS Otorowo 5 listopada, 12:30

Kolejka 12 - 11-12 listopada

Arka Kiekrz 2-13 Czarni II Wróblewo 12 listopada, 14:00
Czarni Kaźmierz 3-1 Złoci Złotkowo 11 listopada, 16:30
Rokita Rokietnica 1-4 Matrot Kąsinowo 12 listopada, 11:00
Polonia Poznań 11-2 LKS Baborówko 12 listopada, 11:00
Płomień Chrzypsko Wielkie 5-1 LZS Otorowo 12 listopada, 13:00
GKS Golęczewo 4-1 KS Gaj Wielki 12 listopada, 12:00
Tarnovia III Tarnowo Podgórne 16-0 Sparta Brody 12 listopada, 10:00

Kolejka 13 - 18-19 listopada

LZS Otorowo 8-0 Arka Kiekrz 19 listopada, 13:00
LKS Baborówko 3-1 Płomień Chrzypsko Wielkie 19 listopada, 13:00
Tarnovia III Tarnowo Podgórne 4-0 Rokita Rokietnica 19 listopada, 12:00
GKS Golęczewo 15-1 Sparta Brody 19 listopada, 13:00
Złoci Złotkowo 4-2 KS Gaj Wielki 19 listopada, 12:00
Czarni II Wróblewo 0-1 Czarni Kaźmierz 19 listopada, 12:00
Polonia Poznań 4-0 Matrot Kąsinowo 19 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 31 marca

Arka Kiekrz 3-7 Czarni Kaźmierz 31 marca, 16:00
Czarni II Wróblewo 2-0 KS Gaj Wielki 31 marca, 11:00
Złoci Złotkowo 3-0 Sparta Brody 31 marca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
GKS Golęczewo 1-4 Rokita Rokietnica 31 marca, 13:00
Tarnovia III Tarnowo Podgórne 2-5 Polonia Poznań 31 marca, 15:00
Matrot Kąsinowo 2-1 Płomień Chrzypsko Wielkie 31 marca, 12:00
LKS Baborówko 2-1 LZS Otorowo 31 marca, 16:00

Kolejka 15 - 7-8 kwietnia

GKS Golęczewo 2-2 Polonia Poznań 7 kwietnia, 13:00
LKS Baborówko 0-3 Arka Kiekrz 8 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 5-1
LZS Otorowo 2-6 Matrot Kąsinowo 8 kwietnia, 16:00
Płomień Chrzypsko Wielkie 3-4 Tarnovia III Tarnowo Podgórne 8 kwietnia, 14:00
Rokita Rokietnica 0-4 Złoci Złotkowo 8 kwietnia, 11:00
Sparta Brody 2-4 Czarni II Wróblewo 8 kwietnia, 12:00
KS Gaj Wielki 1-4 Czarni Kaźmierz 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (8 kwietnia, 13:00) odwołany

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Arka Kiekrz 5-4 KS Gaj Wielki 14 kwietnia, 15:00
Czarni Kaźmierz 3-0 Sparta Brody 14 kwietnia, 16:00
Czarni II Wróblewo 1-1 Rokita Rokietnica 15 kwietnia, 12:00
Złoci Złotkowo 2-3 Polonia Poznań 14 kwietnia, 15:00
GKS Golęczewo 1-0 Płomień Chrzypsko Wielkie 14 kwietnia, 16:00
Tarnovia III Tarnowo Podgórne 1-1 LZS Otorowo 15 kwietnia, 16:00
Matrot Kąsinowo 5-1 LKS Baborówko 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Czarni II Wróblewo 0-5 Polonia Poznań 22 kwietnia, 12:00
Matrot Kąsinowo 6-0 Arka Kiekrz 22 kwietnia, 11:00
LKS Baborówko 2-3 Tarnovia III Tarnowo Podgórne 22 kwietnia, 12:00
LZS Otorowo 1-0 GKS Golęczewo 22 kwietnia, 16:00
Płomień Chrzypsko Wielkie 0-5 Złoci Złotkowo 22 kwietnia, 13:00
Rokita Rokietnica 1-2 Czarni Kaźmierz 22 kwietnia, 11:00
Sparta Brody 1-4 KS Gaj Wielki 22 kwietnia, 12:00

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Arka Kiekrz 8-3 Sparta Brody 28 kwietnia, 16:00
KS Gaj Wielki 4-3 Rokita Rokietnica 29 kwietnia, 13:00
Czarni Kaźmierz 0-4 Polonia Poznań 29 kwietnia, 17:00
Czarni II Wróblewo 4-0 Płomień Chrzypsko Wielkie 29 kwietnia, 12:00
Złoci Złotkowo 4-1 LZS Otorowo 28 kwietnia, 12:00
GKS Golęczewo 7-1 LKS Baborówko 28 kwietnia, 16:00
Tarnovia III Tarnowo Podgórne 6-0 Matrot Kąsinowo 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 1 maja

KS Gaj Wielki 1-5 Polonia Poznań 10 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 13:00) odwołany z powodu zbyt krótkiego odstępu między meczami obu drużyn
Tarnovia III Tarnowo Podgórne 7-1 Arka Kiekrz 2 maja, 18:00
Matrot Kąsinowo 3-2 GKS Golęczewo 1 maja, 13:00
LKS Baborówko 0-3 Złoci Złotkowo 1 maja, 13:00
LZS Otorowo 1-0 Czarni II Wróblewo 25 marca, 15:00
Płomień Chrzypsko Wielkie 0-8 Czarni Kaźmierz 31 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 14:00) odwołany
Rokita Rokietnica 7-1 Sparta Brody 1 maja, 15:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Arka Kiekrz 4-4 Rokita Rokietnica 5 maja, 16:00
Sparta Brody 0-9 Polonia Poznań 6 maja, 12:00
KS Gaj Wielki 4-4 Płomień Chrzypsko Wielkie 6 maja, 13:00
Czarni Kaźmierz 2-1 LZS Otorowo 6 maja, 17:00
Czarni II Wróblewo 2-0 LKS Baborówko 6 maja, 12:00
Złoci Złotkowo 2-2 Matrot Kąsinowo 6 maja, 15:00
GKS Golęczewo 2-4 Tarnovia III Tarnowo Podgórne 5 maja, 13:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Rokita Rokietnica 0-3 Polonia Poznań 13 maja, 11:00
GKS Golęczewo 9-3 Arka Kiekrz 12 maja, 13:00
Tarnovia III Tarnowo Podgórne 6-1 Złoci Złotkowo 13 maja, 16:00
Matrot Kąsinowo 3-4 Czarni II Wróblewo 13 maja, 11:00
LKS Baborówko 2-6 Czarni Kaźmierz 13 maja, 13:00
LZS Otorowo 2-5 KS Gaj Wielki 13 maja, 16:00
Płomień Chrzypsko Wielkie 4-1 Sparta Brody 13 maja, 12:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Arka Kiekrz 0-18 Polonia Poznań 19 maja, 13:00
Rokita Rokietnica 5-0 Płomień Chrzypsko Wielkie 20 maja, 11:00
Sparta Brody 0-6 LZS Otorowo 20 maja, 12:00
KS Gaj Wielki 3-1 LKS Baborówko 19 maja, 17:00
Czarni Kaźmierz 2-1 Matrot Kąsinowo 20 maja, 15:00
Czarni II Wróblewo 1-0 Tarnovia III Tarnowo Podgórne 20 maja, 12:00
Złoci Złotkowo 1-2 GKS Golęczewo 19 maja, 16:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Czarni Kaźmierz 0-1 Tarnovia III Tarnowo Podgórne 26 maja, 14:00
Złoci Złotkowo 7-3 Arka Kiekrz 26 maja, 16:00
GKS Golęczewo 3-0 Czarni II Wróblewo 26 maja, 13:00
(wo)
na boisku 2-4
Matrot Kąsinowo 1-3 KS Gaj Wielki 27 maja, 11:00
LKS Baborówko 3-1 Sparta Brody 27 maja, 13:00
LZS Otorowo 3-3 Rokita Rokietnica 27 maja, 16:00
Płomień Chrzypsko Wielkie 0-3 Polonia Poznań 27 maja, 17:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

LZS Otorowo 3-4 Polonia Poznań 31 maja, 12:00
Arka Kiekrz 6-4 Płomień Chrzypsko Wielkie 2 czerwca, 18:00
Rokita Rokietnica 4-1 LKS Baborówko 3 czerwca, 11:00
Sparta Brody 1-2 Matrot Kąsinowo 3 czerwca, 13:00
KS Gaj Wielki 1-1 Tarnovia III Tarnowo Podgórne 3 czerwca, 13:00
Czarni Kaźmierz 7-1 GKS Golęczewo 3 czerwca, 17:00
Czarni II Wróblewo 3-3 Złoci Złotkowo 3 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

KS Gaj Wielki 3-0 GKS Golęczewo 10 czerwca, 13:00
Sparta Brody 1-4 Tarnovia III Tarnowo Podgórne 10 czerwca, 12:00
Czarni II Wróblewo 4-1 Arka Kiekrz 10 czerwca, 12:00
Złoci Złotkowo 2-2 Czarni Kaźmierz 9 czerwca, 16:00
Matrot Kąsinowo 2-2 Rokita Rokietnica 10 czerwca, 11:00
LKS Baborówko 0-7 Polonia Poznań 10 czerwca, 11:00
LZS Otorowo 3-2 Płomień Chrzypsko Wielkie 10 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Matrot Kąsinowo 2-2 Polonia Poznań 17 czerwca, 11:00
Arka Kiekrz 3-3 LZS Otorowo 16 czerwca, 16:00
Płomień Chrzypsko Wielkie 8-2 LKS Baborówko 17 czerwca, 12:00
Rokita Rokietnica 0-5 Tarnovia III Tarnowo Podgórne 17 czerwca, 11:00
Sparta Brody 0-4 GKS Golęczewo 17 czerwca, 12:00
KS Gaj Wielki 3-2 Złoci Złotkowo 16 czerwca, 17:00
Czarni Kaźmierz 5-2 Czarni II Wróblewo 17 czerwca, 12:00

Klasa A 2017/2018 (Poznań I)
Klasa A 2017/2018 (Poznań II)
Klasa A 2017/2018 (Poznań III)

Klasa B 2017/2018 (Poznań I)
Klasa B 2017/2018 (Poznań III)
Klasa B 2017/2018 (Poznań IV)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas