[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Poznań (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zjednoczeni Trzemeszno 26 70 23 1 2 73-14 12 0 1 37-5 11 1 1 36-9
2.  1922 Lechia Kostrzyn 26 48 15 3 8 55-33 8 2 3 30-9 7 1 5 25-24
3.  Vitcovia Witkowo 26 46 14 4 8 55-39 6 4 3 20-16 8 0 5 35-23
4.  TPS Winogrady (Poznań) 26 42 12 6 8 59-41 9 3 1 38-14 3 3 7 21-27 2 3 1 0 1 5-5
5.  Wiara Lecha Poznań 26 42 13 3 10 71-53 9 1 3 49-27 4 2 7 22-26 2 3 1 0 1 5-5
6.  Concordia Murowana Goślina 26 41 11 8 7 40-38 6 3 4 20-18 5 5 3 20-20
7.  Avia Kamionki 26 40 12 4 10 52-47 6 2 5 28-24 6 2 5 24-23
8.  Piast Kobylnica 26 38 11 5 10 50-45 6 2 5 26-24 5 3 5 24-21
9.  Warta Śrem 26 34 10 4 12 65-71 6 3 4 39-35 4 1 8 26-36
10.  Orkan Jarosławiec 26 28 8 4 14 40-53 5 0 8 22-26 3 4 6 18-27 2 4 1 1 0 6-3
11.  SKS 13 Poznań 26 28 8 4 14 50-66 5 3 5 28-30 3 1 9 22-36 2 1 0 1 1 3-6
12.  Wielkopolska Komorniki 26 25 7 4 15 37-65 5 3 5 21-21 2 1 10 16-44
13.  Kłos Zaniemyśl 26 21 5 6 15 30-67 5 2 6 17-25 0 4 9 13-42
14.  Luboński KS 26 14 4 2 20 29-74 2 1 10 16-41 2 1 10 13-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zjednoczeni Trzemeszno    1-2 2-1 1-0 2-0 6-0 3-0 2-0 5-2 6-0 2-0 2-0 3-0 2-0 
 2 1922 Lechia Kostrzyn0-0     0-2 3-0 1-2 2-1 1-2 0-0 6-1 4-0 3-1 4-0 4-0 2-0 
 3 Vitcovia Witkowo0-3 2-2     1-1 1-0 1-0 0-0 0-2 2-1 4-1 3-0 3-4 2-2 1-0 
 4 TPS Winogrady (Poznań)1-2 4-2 5-3     2-0 1-1 5-0 2-2 3-1 1-1 2-1 3-0* 6-1 3-0 
 5 Wiara Lecha Poznań2-3 1-0 0-7 5-3     4-4 2-0 3-2 6-1 1-3 5-3 6-0 5-0 9-1 
 6 Concordia Murowana Goślina1-4 0-1 3-0 1-0 2-0     4-4 2-0 0-4 1-0 1-1 1-1 4-0 0-3* 
 7 Avia Kamionki2-3 4-3 4-5 3-0 0-0 1-2     5-2 1-0 0-3 2-3 4-2 1-1 1-0 
 8 Piast Kobylnica1-2 0-2 2-1 1-1 1-7 1-2 1-2     2-1 3-2 7-1 3-1 2-2 2-0 
 9 Warta Śrem0-6 2-0 2-4 4-2 7-3 1-1 2-1 2-3     2-2 2-7 8-1 3-1 4-4 
 10 Orkan Jarosławiec0-1 2-3 0-3 1-3 2-0 1-4 0-4 1-3 5-1     4-1 2-3 3-0 1-0 
 11 SKS 13 Poznań2-1 2-4 4-0 2-5 3-4 1-3 3-1 2-1 3-3 2-2     2-1 2-2 0-3 
 12 Wielkopolska Komorniki0-5 0-1 0-1 2-0 1-1 1-1 1-2 2-2 1-2 2-1 2-1     4-2 5-2 
 13 Kłos Zaniemyśl0-4 5-2 0-2 1-1 3-2 0-0 1-2 0-6 1-4 0-2 1-0 2-0     3-0 
 14 Luboński KS0-2 1-3 1-6 2-5 1-3 0-1 0-6 0-1 1-5 1-1 2-3 4-3 3-2     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Warta Śrem 0-6 Zjednoczeni Trzemeszno 19 sierpnia, 17:00
Orkan Jarosławiec 2-0 Wiara Lecha Poznań 19 sierpnia, 15:00
Avia Kamionki 4-5 Vitcovia Witkowo 19 sierpnia, 16:00
Kłos Zaniemyśl 5-2 1922 Lechia Kostrzyn 19 sierpnia, 16:00
Concordia Murowana Goślina 0-3 Luboński KS 19 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 3-2
Piast Kobylnica 3-1 Wielkopolska Komorniki 19 sierpnia, 17:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-1 SKS 13 Poznań 19 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 SKS 13 Poznań 26 sierpnia, 16:00
Wielkopolska Komorniki 2-0 TPS Winogrady (Poznań) 27 sierpnia, 14:00
Luboński KS 0-1 Piast Kobylnica 26 sierpnia, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Concordia Murowana Goślina 26 sierpnia, 17:00
Vitcovia Witkowo 2-2 Kłos Zaniemyśl 27 sierpnia, 16:00
Wiara Lecha Poznań 2-0 Avia Kamionki 26 sierpnia, 19:30
Warta Śrem 2-2 Orkan Jarosławiec 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Orkan Jarosławiec 0-1 Zjednoczeni Trzemeszno 2 września, 15:00
Avia Kamionki 1-0 Warta Śrem 2 września, 16:00
Kłos Zaniemyśl 3-2 Wiara Lecha Poznań 1 września, 17:45
Concordia Murowana Goślina 3-0 Vitcovia Witkowo 2 września, 15:00
Piast Kobylnica 0-2 1922 Lechia Kostrzyn 6 września, 17:30
TPS Winogrady (Poznań) 3-0 Luboński KS 2 września, 16:00
SKS 13 Poznań 2-1 Wielkopolska Komorniki 3 września, 14:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Wielkopolska Komorniki 9 września, 16:00
Luboński KS 2-3 SKS 13 Poznań 9 września, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-0 TPS Winogrady (Poznań) 9 września, 16:00
Vitcovia Witkowo 0-2 Piast Kobylnica 9 września, 16:00
Wiara Lecha Poznań 4-4 Concordia Murowana Goślina 9 września, 18:00
Warta Śrem 3-1 Kłos Zaniemyśl 9 września, 17:00
Orkan Jarosławiec 0-4 Avia Kamionki 9 września, 15:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Avia Kamionki 2-3 Zjednoczeni Trzemeszno 16 września, 16:00
Kłos Zaniemyśl 0-2 Orkan Jarosławiec 16 września, 16:00
Concordia Murowana Goślina 0-4 Warta Śrem 16 września, 15:00
Piast Kobylnica 1-7 Wiara Lecha Poznań 16 września, 11:00
TPS Winogrady (Poznań) 5-3 Vitcovia Witkowo 16 września, 16:00
SKS 13 Poznań 2-4 1922 Lechia Kostrzyn 17 września, 14:00
Wielkopolska Komorniki 5-2 Luboński KS 16 września, 17:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Luboński KS 24 września, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 4-0 Wielkopolska Komorniki 24 września, 16:00
Vitcovia Witkowo 3-0 SKS 13 Poznań 23 września, 14:30
Wiara Lecha Poznań 5-3 TPS Winogrady (Poznań) 24 września, 16:00
Warta Śrem 2-3 Piast Kobylnica 23 września, 16:00
Orkan Jarosławiec 1-4 Concordia Murowana Goślina 23 września, 15:00
Avia Kamionki 1-1 Kłos Zaniemyśl 23 września, 16:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Kłos Zaniemyśl 0-4 Zjednoczeni Trzemeszno 30 września, 16:00
Concordia Murowana Goślina 4-4 Avia Kamionki 1 października, 12:00
Piast Kobylnica 3-2 Orkan Jarosławiec 30 września, 15:00
TPS Winogrady (Poznań) 3-1 Warta Śrem 30 września, 16:00
SKS 13 Poznań 3-4 Wiara Lecha Poznań 1 października, 13:00
Wielkopolska Komorniki 0-1 Vitcovia Witkowo 1 października, 14:00
Luboński KS 1-3 1922 Lechia Kostrzyn 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Zjednoczeni Trzemeszno 1-2 1922 Lechia Kostrzyn 7 października, 13:00
Vitcovia Witkowo 1-0 Luboński KS 7 października, 16:00
Wiara Lecha Poznań 6-0 Wielkopolska Komorniki 7 października, 16:00
Warta Śrem 2-7 SKS 13 Poznań 7 października, 16:00
Orkan Jarosławiec 1-3 TPS Winogrady (Poznań) 7 października, 15:00
Avia Kamionki 5-2 Piast Kobylnica 8 października, 15:00
Kłos Zaniemyśl 0-0 Concordia Murowana Goślina 7 października, 16:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Concordia Murowana Goślina 1-4 Zjednoczeni Trzemeszno 14 października, 16:00
Piast Kobylnica 2-2 Kłos Zaniemyśl 14 października, 12:00
TPS Winogrady (Poznań) 5-0 Avia Kamionki 14 października, 16:00
SKS 13 Poznań 2-2 Orkan Jarosławiec 15 października, 14:00
Wielkopolska Komorniki 1-2 Warta Śrem 15 października, 14:00
Luboński KS 1-3 Wiara Lecha Poznań 14 października, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 0-2 Vitcovia Witkowo 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Zjednoczeni Trzemeszno 2-1 Vitcovia Witkowo 21 października, 15:00
Wiara Lecha Poznań 1-0 1922 Lechia Kostrzyn 22 października, 20:00
Warta Śrem 4-4 Luboński KS 21 października, 15:00
Orkan Jarosławiec 2-3 Wielkopolska Komorniki 21 października, 15:00
Avia Kamionki 2-3 SKS 13 Poznań 21 października, 15:00
Kłos Zaniemyśl 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 21 października, 15:00
Concordia Murowana Goślina 2-0 Piast Kobylnica 21 października, 16:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Piast Kobylnica 1-2 Zjednoczeni Trzemeszno 28 października, 13:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-1 Concordia Murowana Goślina 28 października, 15:00
SKS 13 Poznań 2-2 Kłos Zaniemyśl 29 października, 14:00
Wielkopolska Komorniki 1-2 Avia Kamionki 29 października, 14:00
Luboński KS 1-1 Orkan Jarosławiec 28 października, 14:00
1922 Lechia Kostrzyn 6-1 Warta Śrem 28 października, 14:00
Vitcovia Witkowo 1-0 Wiara Lecha Poznań 28 października, 15:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Wiara Lecha Poznań 4 listopada, 12:00
Warta Śrem 2-4 Vitcovia Witkowo 4 listopada, 14:00
Orkan Jarosławiec 2-3 1922 Lechia Kostrzyn 4 listopada, 14:00
Avia Kamionki 1-0 Luboński KS 4 listopada, 14:00
Kłos Zaniemyśl 2-0 Wielkopolska Komorniki 4 listopada, 14:00
Concordia Murowana Goślina 1-1 SKS 13 Poznań 4 listopada, 14:00
Piast Kobylnica 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 4 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

TPS Winogrady (Poznań) 1-2 Zjednoczeni Trzemeszno 11 listopada, 14:00
SKS 13 Poznań 2-1 Piast Kobylnica 12 listopada, 14:00
Wielkopolska Komorniki 1-1 Concordia Murowana Goślina 12 listopada, 14:00
Luboński KS 3-2 Kłos Zaniemyśl 11 listopada, 13:30
1922 Lechia Kostrzyn 1-2 Avia Kamionki 11 listopada, 13:00
Vitcovia Witkowo 4-1 Orkan Jarosławiec 11 listopada, 14:00
Wiara Lecha Poznań 6-1 Warta Śrem 12 listopada, 17:30

Kolejka 14 - 31 marca

Zjednoczeni Trzemeszno 5-2 Warta Śrem 31 marca, 16:00
Wiara Lecha Poznań 1-3 Orkan Jarosławiec 31 marca, 11:00
Vitcovia Witkowo 0-0 Avia Kamionki 31 marca, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 4-0 Kłos Zaniemyśl 31 marca, 15:00
Luboński KS 0-1 Concordia Murowana Goślina 31 marca, 16:00
Wielkopolska Komorniki 2-2 Piast Kobylnica 31 marca, 15:00
SKS 13 Poznań 2-5 TPS Winogrady (Poznań) 31 marca, 10:00

Kolejka 15 - 7-8 kwietnia

SKS 13 Poznań 2-1 Zjednoczeni Trzemeszno 8 kwietnia, 15:00
TPS Winogrady (Poznań) 3-0 Wielkopolska Komorniki 7 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-0
Piast Kobylnica 2-0 Luboński KS 7 kwietnia, 17:30
Concordia Murowana Goślina 0-1 1922 Lechia Kostrzyn 7 kwietnia, 16:00
Kłos Zaniemyśl 0-2 Vitcovia Witkowo 7 kwietnia, 16:00
Avia Kamionki 0-0 Wiara Lecha Poznań 8 kwietnia, 14:00
Orkan Jarosławiec 5-1 Warta Śrem 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Zjednoczeni Trzemeszno 6-0 Orkan Jarosławiec 14 kwietnia, 16:00
Warta Śrem 2-1 Avia Kamionki 14 kwietnia, 16:00
Wiara Lecha Poznań 5-0 Kłos Zaniemyśl 14 kwietnia, 18:30
Vitcovia Witkowo 1-0 Concordia Murowana Goślina 14 kwietnia, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 0-0 Piast Kobylnica 14 kwietnia, 16:00
Luboński KS 2-5 TPS Winogrady (Poznań) 14 kwietnia, 15:30
Wielkopolska Komorniki 2-1 SKS 13 Poznań 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Wielkopolska Komorniki 0-5 Zjednoczeni Trzemeszno 22 kwietnia, 17:00
SKS 13 Poznań 0-3 Luboński KS 22 kwietnia, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 4-2 1922 Lechia Kostrzyn 21 kwietnia, 16:00
Piast Kobylnica 2-1 Vitcovia Witkowo 21 kwietnia, 16:00
Concordia Murowana Goślina 2-0 Wiara Lecha Poznań 21 kwietnia, 16:00
Kłos Zaniemyśl 1-4 Warta Śrem 21 kwietnia, 16:00
Avia Kamionki 0-3 Orkan Jarosławiec 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Zjednoczeni Trzemeszno 3-0 Avia Kamionki 28 kwietnia, 17:00
Orkan Jarosławiec 3-0 Kłos Zaniemyśl 28 kwietnia, 12:00
Warta Śrem 1-1 Concordia Murowana Goślina 28 kwietnia, 17:00
Wiara Lecha Poznań 3-2 Piast Kobylnica 6 czerwca, 19:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 20:00) odwołany z powodu zbyt krótkiej przerwy pomiędzy meczami drużyny gości
Vitcovia Witkowo 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 28 kwietnia, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-1 SKS 13 Poznań 28 kwietnia, 16:00
Luboński KS 4-3 Wielkopolska Komorniki 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 1 maja

Luboński KS 0-2 Zjednoczeni Trzemeszno 1 maja, 16:00
Wielkopolska Komorniki 0-1 1922 Lechia Kostrzyn 1 maja, 11:00
SKS 13 Poznań 4-0 Vitcovia Witkowo 1 maja, 15:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-0 Wiara Lecha Poznań 30 maja, 18:30
Piast Kobylnica 2-1 Warta Śrem 1 maja, 12:00
Concordia Murowana Goślina 1-0 Orkan Jarosławiec 1 maja, 12:00
Kłos Zaniemyśl 1-2 Avia Kamionki 1 maja, 16:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Zjednoczeni Trzemeszno 3-0 Kłos Zaniemyśl 5 maja, 17:00
Avia Kamionki 1-2 Concordia Murowana Goślina 6 maja, 16:00
Orkan Jarosławiec 1-3 Piast Kobylnica 5 maja, 15:00
Warta Śrem 4-2 TPS Winogrady (Poznań) 5 maja, 17:00
Wiara Lecha Poznań 5-3 SKS 13 Poznań 6 maja, 18:30
Vitcovia Witkowo 3-4 Wielkopolska Komorniki 5 maja, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-0 Luboński KS 5 maja, 16:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

1922 Lechia Kostrzyn 0-0 Zjednoczeni Trzemeszno 12 maja, 16:00
Luboński KS 1-6 Vitcovia Witkowo 12 maja, 16:00
Wielkopolska Komorniki 1-1 Wiara Lecha Poznań 13 maja, 11:00
SKS 13 Poznań 3-3 Warta Śrem 12 maja, 12:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-1 Orkan Jarosławiec 12 maja, 16:00
Piast Kobylnica 1-2 Avia Kamionki 12 maja, 16:00
Concordia Murowana Goślina 4-0 Kłos Zaniemyśl 12 maja, 16:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Zjednoczeni Trzemeszno 6-0 Concordia Murowana Goślina 19 maja, 17:00
Kłos Zaniemyśl 0-6 Piast Kobylnica 17 maja, 18:30
Avia Kamionki 3-0 TPS Winogrady (Poznań) 19 maja, 16:00
Orkan Jarosławiec 4-1 SKS 13 Poznań 19 maja, 15:00
Warta Śrem 8-1 Wielkopolska Komorniki 19 maja, 17:00
Wiara Lecha Poznań 9-1 Luboński KS 19 maja, 16:30
Vitcovia Witkowo 2-2 1922 Lechia Kostrzyn 19 maja, 16:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Vitcovia Witkowo 0-3 Zjednoczeni Trzemeszno 26 maja, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-2 Wiara Lecha Poznań 26 maja, 16:00
Luboński KS 1-5 Warta Śrem 26 maja, 16:00
Wielkopolska Komorniki 2-1 Orkan Jarosławiec 27 maja, 15:00
SKS 13 Poznań 3-1 Avia Kamionki 27 maja, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 6-1 Kłos Zaniemyśl 26 maja, 16:00
Piast Kobylnica 1-2 Concordia Murowana Goślina 23 maja, 18:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Piast Kobylnica 2 czerwca, 15:00
Concordia Murowana Goślina 1-0 TPS Winogrady (Poznań) 2 czerwca, 16:00
Kłos Zaniemyśl 1-0 SKS 13 Poznań 3 czerwca, 18:00
Avia Kamionki 4-2 Wielkopolska Komorniki 3 czerwca, 14:00
Orkan Jarosławiec 1-0 Luboński KS 2 czerwca, 15:00
Warta Śrem 2-0 1922 Lechia Kostrzyn 2 czerwca, 17:00
Wiara Lecha Poznań 0-7 Vitcovia Witkowo 3 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Wiara Lecha Poznań 2-3 Zjednoczeni Trzemeszno 10 czerwca, 18:00
Vitcovia Witkowo 2-1 Warta Śrem 9 czerwca, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 4-0 Orkan Jarosławiec 10 czerwca, 16:00
Luboński KS 0-6 Avia Kamionki 9 czerwca, 16:00
Wielkopolska Komorniki 4-2 Kłos Zaniemyśl 10 czerwca, 14:00
SKS 13 Poznań 1-3 Concordia Murowana Goślina 10 czerwca, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-2 Piast Kobylnica 9 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 16 czerwca

Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 TPS Winogrady (Poznań) 16 czerwca, 14:00
Piast Kobylnica 7-1 SKS 13 Poznań 16 czerwca, 14:00
Concordia Murowana Goślina 1-1 Wielkopolska Komorniki 16 czerwca, 14:00
Kłos Zaniemyśl 3-0 Luboński KS 16 czerwca, 14:00
Avia Kamionki 4-3 1922 Lechia Kostrzyn 16 czerwca, 14:00
Orkan Jarosławiec 0-3 Vitcovia Witkowo 16 czerwca, 14:00
Warta Śrem 7-3 Wiara Lecha Poznań 16 czerwca, 11:00
w Manieczkach

Baraże o udział w klasie okręgowej (Poznań)

IV liga 2017/2018 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2017/2018 (Poznań (zachód))

Klasa A 2017/2018 (Poznań I)
Klasa A 2017/2018 (Poznań II)
Klasa A 2017/2018 (Poznań III)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas