[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: kujawsko-pomorska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pomorzanin Toruń 30 62 19 5 6 106-54 12 1 2 61-26 7 4 4 45-28
2.  BKS Bydgoszcz 30 60 17 9 4 81-23 10 3 2 47-11 7 6 2 34-12 2 3 1 0 1 2-1
3.  Mustang Ostaszewo 30 60 18 6 6 70-33 9 5 1 44-15 9 1 5 26-18 2 3 1 0 1 1-2
4.  Radzynianka Radzyń Chełmiński 30 54 16 6 8 69-52 11 3 1 41-17 5 3 7 28-35
5.  Grom Więcbork 30 51 16 3 11 59-67 8 2 5 32-26 8 1 6 27-41
6.  Victoria Lisewo 30 49 14 7 9 53-49 7 5 3 28-19 7 2 6 25-30
7.  Pomorzanin Serock 30 45 12 9 9 52-46 5 6 4 24-20 7 3 5 28-26
8.  Start Pruszcz 30 44 11 11 8 66-57 7 4 4 37-22 4 7 4 29-35
9.  Promień Kowalewo Pomorskie 30 43 12 7 11 49-52 8 1 6 27-15 4 6 5 22-37 2 3 1 0 1 3-1
10.  Flisak Złotoria 30 43 12 7 11 40-43 7 2 6 21-25 5 5 5 19-18 2 3 1 0 1 1-3
11.  KS Łochowo 30 32 9 5 16 65-78 4 2 9 37-47 5 3 7 28-31
12.  Iskra Ciechocin 30 31 8 7 15 47-60 7 3 5 34-27 1 4 10 13-33
13.  Gryf Sicienko 30 27 7 6 17 45-66 4 3 8 26-30 3 3 9 19-36
14.  Tor Laskowice Pomorskie 30 26 6 8 16 42-64 2 6 7 22-28 4 2 9 20-36
15.  Wojownik Wabcz 30 22 6 4 20 53-93 3 3 9 30-51 3 1 11 23-42
16.  Drwęca Golub-Dobrzyń 30 20 6 2 22 43-103 3 2 10 18-32 3 0 12 25-71

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Pomorzanin Toruń    3-3 2-0 4-1 5-0 7-2 3-1 4-2 9-1 1-3 4-3 3-1 5-2 1-3 6-2 4-2 
 2 BKS Bydgoszcz1-1     0-1 3-2 7-0 1-1 2-3 4-0 0-0 2-1 3-0* 3-0 5-1 4-0 4-1 8-0 
 3 Mustang Ostaszewo4-3 0-2     4-1 1-1 2-0 3-0 3-3 1-1 2-0 1-1 2-2 4-0 2-0 2-1 13-0 
 4 Radzynianka Radzyń Chełmiński3-0 1-0 1-0     4-3 4-0 3-1 0-2 8-3 4-2 0-0 0-0 1-1 5-1 3-2 4-2 
 5 Grom Więcbork1-6 2-1 1-2 1-1     4-1 0-3* 5-0 1-0 2-2 2-6 3-1 2-0 4-0 4-1 0-2 
 6 Victoria Lisewo2-5 0-0 2-0 5-1 4-0     2-2 2-2 1-1 0-0 0-1 3-2 1-2 1-0 2-1 3-2 
 7 Pomorzanin Serock2-1 0-0 1-1 0-3* 0-2 0-2     1-3 1-1 4-0 3-3 3-0 1-1 2-0 2-2 4-1 
 8 Start Pruszcz4-4 0-1 4-2 5-2 1-2 2-2 1-2     1-1 1-1 3-0* 4-0 3-1 1-2 2-1 5-1 
 9 Promień Kowalewo Pomorskie1-2 1-2 0-1 0-0 1-3 3-1 2-0 1-2     0-1 1-0 4-1 1-0 3-1 4-0 5-1 
 10 Flisak Złotoria3-1 0-0 0-3 1-0 0-4 1-2 0-0 5-3 0-3     3-0 1-0 0-2 3-1 1-4 3-2 
 11 KS Łochowo0-5 0-10 2-5 2-4 3-4 0-3* 1-2 3-3 8-1 1-0     0-2 2-2 4-2 3-4 8-0 
 12 Iskra Ciechocin2-2 1-1 2-3 6-1 4-0 1-0 0-3* 1-3 1-0 0-0 2-4     4-2 2-5 5-1 3-2 
 13 Gryf Sicienko1-2 1-6 0-1 0-1 1-2 1-3 1-3 1-1 2-2 1-3 3-1 2-1     0-0 3-2 9-2 
 14 Tor Laskowice Pomorskie0-0 0-4 0-3 1-1 8-1 1-2 2-2 1-1 2-3 0-0 1-2 2-2 1-2     1-0 2-5 
 15 Wojownik Wabcz1-7 2-3 2-1 3-6 2-3 3-4 3-2 3-3 1-3 0-3 1-5 1-1 4-3 4-4     0-3 
 16 Drwęca Golub-Dobrzyń3-6 1-1 1-3 0-4 0-2 0-2 3-4 1-1 1-2 0-3* 4-2 2-0 2-0 0-1 0-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Radzynianka Radzyń Chełmiński 4-2 Flisak Złotoria 12 sierpnia, 15:30
Drwęca Golub-Dobrzyń 1-2 Promień Kowalewo Pomorskie 23 sierpnia, 17:00
Grom Więcbork 0-3 Pomorzanin Serock 12 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-2
Gryf Sicienko 3-1 KS Łochowo 12 sierpnia, 11:00
Pomorzanin Toruń 1-3 Tor Laskowice Pomorskie 12 sierpnia, 16:00
Start Pruszcz 4-0 Iskra Ciechocin 13 sierpnia, 18:00
Victoria Lisewo 0-0 BKS Bydgoszcz 12 sierpnia, 17:00
Mustang Ostaszewo 2-1 Wojownik Wabcz 12 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Flisak Złotoria 1-4 Wojownik Wabcz 19 sierpnia, 17:00
BKS Bydgoszcz 0-1 Mustang Ostaszewo 19 sierpnia, 12:00
Iskra Ciechocin 1-0 Victoria Lisewo 19 sierpnia, 11:00
Tor Laskowice Pomorskie 1-1 Start Pruszcz 19 sierpnia, 11:00
KS Łochowo 0-5 Pomorzanin Toruń 19 sierpnia, 11:00
Pomorzanin Serock 1-1 Gryf Sicienko 19 sierpnia, 16:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-3 Grom Więcbork 19 sierpnia, 17:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 4-2 Drwęca Golub-Dobrzyń 19 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Drwęca Golub-Dobrzyń 0-3 Flisak Złotoria 26 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-1
Grom Więcbork 1-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 27 sierpnia, 11:00
Gryf Sicienko 2-2 Promień Kowalewo Pomorskie 26 sierpnia, 11:00
Pomorzanin Toruń 3-1 Pomorzanin Serock 26 sierpnia, 16:00
Start Pruszcz 3-0 KS Łochowo 26 sierpnia, 13:00
(wo)
na boisku 2-0
Mustang Ostaszewo 2-2 Iskra Ciechocin 26 sierpnia, 11:00
Wojownik Wabcz 2-3 BKS Bydgoszcz 26 sierpnia, 16:00
Tor Laskowice Pomorskie 1-2 Victoria Lisewo 26 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 2-3 września

Flisak Złotoria 0-0 BKS Bydgoszcz 2 września, 17:00
Iskra Ciechocin 5-1 Wojownik Wabcz 2 września, 11:00
Tor Laskowice Pomorskie 0-3 Mustang Ostaszewo 2 września, 15:00
KS Łochowo 0-3 Victoria Lisewo 2 września, 11:00
(wo)
na boisku 1-2
Pomorzanin Serock 1-3 Start Pruszcz 2 września, 16:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-2 Pomorzanin Toruń 2 września, 17:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-1 Gryf Sicienko 2 września, 15:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 0-2 Grom Więcbork 2 września, 12:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Grom Więcbork 2-2 Flisak Złotoria 9 września, 15:30
Gryf Sicienko 9-2 Drwęca Golub-Dobrzyń 27 września, 16:30
w pierwotnym terminie (9 września, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pomorzanin Toruń 4-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 9 września, 16:00
Start Pruszcz 1-1 Promień Kowalewo Pomorskie 9 września, 17:00
Victoria Lisewo 2-2 Pomorzanin Serock 9 września, 17:00
Mustang Ostaszewo 1-1 KS Łochowo 9 września, 11:00
Wojownik Wabcz 4-4 Tor Laskowice Pomorskie 10 września, 15:00
BKS Bydgoszcz 3-0 Iskra Ciechocin 10 września, 17:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Flisak Złotoria 1-0 Iskra Ciechocin 16 września, 14:30
Tor Laskowice Pomorskie 0-4 BKS Bydgoszcz 16 września, 15:00
KS Łochowo 3-4 Wojownik Wabcz 16 września, 11:00
Pomorzanin Serock 1-1 Mustang Ostaszewo 16 września, 11:00
Promień Kowalewo Pomorskie 3-1 Victoria Lisewo 16 września, 16:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-2 Start Pruszcz 16 września, 17:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 3-6 Pomorzanin Toruń 16 września, 17:00
Grom Więcbork 2-0 Gryf Sicienko 17 września, 16:30

Kolejka 7 - 23-24 września

Gryf Sicienko 1-3 Flisak Złotoria 23 września, 11:00
Pomorzanin Toruń 5-0 Grom Więcbork 22 września, 19:00
Start Pruszcz 5-1 Drwęca Golub-Dobrzyń 23 września, 16:00
Victoria Lisewo 5-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 23 września, 16:30
Mustang Ostaszewo 1-1 Promień Kowalewo Pomorskie 23 września, 11:00
Wojownik Wabcz 3-2 Pomorzanin Serock 24 września, 15:00
BKS Bydgoszcz 3-0 KS Łochowo 23 września, 12:00
(wo)
na boisku 1-2
Iskra Ciechocin 2-5 Tor Laskowice Pomorskie 23 września, 11:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Flisak Złotoria 3-1 Tor Laskowice Pomorskie 30 września, 14:30
KS Łochowo 0-2 Iskra Ciechocin 30 września, 11:00
Pomorzanin Serock 0-0 BKS Bydgoszcz 30 września, 16:00
Promień Kowalewo Pomorskie 4-0 Wojownik Wabcz 30 września, 16:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-0 Mustang Ostaszewo 30 września, 15:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 0-2 Victoria Lisewo 30 września, 16:00
Grom Więcbork 5-0 Start Pruszcz 30 września, 15:30
Gryf Sicienko 1-2 Pomorzanin Toruń 30 września, 11:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Pomorzanin Toruń 1-3 Flisak Złotoria 7 października, 16:30
Start Pruszcz 3-1 Gryf Sicienko 7 października, 16:00
Victoria Lisewo 4-0 Grom Więcbork 7 października, 16:00
Mustang Ostaszewo 13-0 Drwęca Golub-Dobrzyń 7 października, 11:00
Wojownik Wabcz 3-6 Radzynianka Radzyń Chełmiński 7 października, 13:00
BKS Bydgoszcz 0-0 Promień Kowalewo Pomorskie 7 października, 12:00
Iskra Ciechocin 0-3 Pomorzanin Serock 7 października, 15:00
(wo)
na boisku 3-2
Tor Laskowice Pomorskie 1-2 KS Łochowo 7 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Flisak Złotoria 3-0 KS Łochowo 14 października, 14:30
Pomorzanin Serock 2-0 Tor Laskowice Pomorskie 14 października, 11:00
Promień Kowalewo Pomorskie 4-1 Iskra Ciechocin 14 października, 15:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-0 BKS Bydgoszcz 14 października, 16:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 0-1 Wojownik Wabcz 14 października, 15:00
Grom Więcbork 1-2 Mustang Ostaszewo 14 października, 15:30
Gryf Sicienko 1-3 Victoria Lisewo 14 października, 11:00
Pomorzanin Toruń 4-2 Start Pruszcz 15 października, 11:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Start Pruszcz 1-1 Flisak Złotoria 21 października, 15:00
Victoria Lisewo 2-5 Pomorzanin Toruń 21 października, 15:30
Mustang Ostaszewo 4-0 Gryf Sicienko 21 października, 11:00
Wojownik Wabcz 2-3 Grom Więcbork 21 października, 15:00
BKS Bydgoszcz 8-0 Drwęca Golub-Dobrzyń 21 października, 12:00
Iskra Ciechocin 6-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 21 października, 15:00
Tor Laskowice Pomorskie 2-3 Promień Kowalewo Pomorskie 21 października, 15:00
KS Łochowo 1-2 Pomorzanin Serock 21 października, 11:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Flisak Złotoria 0-0 Pomorzanin Serock 28 października, 14:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-0 KS Łochowo 28 października, 14:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 5-1 Tor Laskowice Pomorskie 29 października, 14:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 2-0 Iskra Ciechocin 28 października, 14:00
Grom Więcbork 2-1 BKS Bydgoszcz 28 października, 15:00
Gryf Sicienko 3-2 Wojownik Wabcz 28 października, 11:00
Pomorzanin Toruń 2-0 Mustang Ostaszewo 28 października, 14:00
Start Pruszcz 2-2 Victoria Lisewo 28 października, 15:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Victoria Lisewo 0-0 Flisak Złotoria 4 listopada, 12:30
Mustang Ostaszewo 3-3 Start Pruszcz 5 listopada, 13:00
Wojownik Wabcz 1-7 Pomorzanin Toruń 5 listopada, 14:00
BKS Bydgoszcz 5-1 Gryf Sicienko 4 listopada, 12:00
Iskra Ciechocin 4-0 Grom Więcbork 4 listopada, 14:00
Tor Laskowice Pomorskie 2-5 Drwęca Golub-Dobrzyń 4 listopada, 13:00
KS Łochowo 2-4 Radzynianka Radzyń Chełmiński 4 listopada, 11:00
Pomorzanin Serock 1-1 Promień Kowalewo Pomorskie 4 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Flisak Złotoria 0-3 Promień Kowalewo Pomorskie 12 listopada, 11:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-1 Pomorzanin Serock 11 listopada, 14:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 4-2 KS Łochowo 11 listopada, 13:00
Grom Więcbork 4-0 Tor Laskowice Pomorskie 11 listopada, 11:00
Gryf Sicienko 2-1 Iskra Ciechocin 11 listopada, 11:00
Pomorzanin Toruń 3-3 BKS Bydgoszcz 9 listopada, 19:00
Start Pruszcz 2-1 Wojownik Wabcz 11 listopada, 14:00
Victoria Lisewo 2-0 Mustang Ostaszewo 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Mustang Ostaszewo 2-0 Flisak Złotoria 19 listopada, 13:00
Wojownik Wabcz 3-4 Victoria Lisewo 18 listopada, 13:00
BKS Bydgoszcz 4-0 Start Pruszcz 18 listopada, 12:00
Iskra Ciechocin 2-2 Pomorzanin Toruń 18 listopada, 13:30
Tor Laskowice Pomorskie 1-2 Gryf Sicienko 18 listopada, 13:00
KS Łochowo 3-4 Grom Więcbork 18 listopada, 11:00
Pomorzanin Serock 4-1 Drwęca Golub-Dobrzyń 18 listopada, 13:00
Promień Kowalewo Pomorskie 0-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński 18 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Flisak Złotoria 1-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński 17 marca, 16:30
Promień Kowalewo Pomorskie 5-1 Drwęca Golub-Dobrzyń 17 marca, 13:00
Pomorzanin Serock 0-2 Grom Więcbork 17 marca, 15:00
KS Łochowo 2-2 Gryf Sicienko 17 marca, 14:00
w Bydgoszczy; na stadionie Fordonu
Tor Laskowice Pomorskie 0-0 Pomorzanin Toruń 1 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Ciechocin 1-3 Start Pruszcz 17 marca, 15:00
BKS Bydgoszcz 1-1 Victoria Lisewo 17 marca, 12:00
Wojownik Wabcz 2-1 Mustang Ostaszewo 17 marca, 15:00

Kolejka 17 - 24-25 marca

Wojownik Wabcz 0-3 Flisak Złotoria 24 marca, 15:00
Mustang Ostaszewo 0-2 BKS Bydgoszcz 24 marca, 16:15
Victoria Lisewo 3-2 Iskra Ciechocin 10 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany
Start Pruszcz 1-2 Tor Laskowice Pomorskie 24 marca, 10:00
Pomorzanin Toruń 4-3 KS Łochowo 24 marca, 16:00
Gryf Sicienko 1-3 Pomorzanin Serock 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany
Grom Więcbork 1-0 Promień Kowalewo Pomorskie 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany
Drwęca Golub-Dobrzyń 0-4 Radzynianka Radzyń Chełmiński 24 marca, 16:00

Kolejka 18 - 31 marca

Victoria Lisewo 1-0 Tor Laskowice Pomorskie 31 marca, 14:00
Flisak Złotoria 3-2 Drwęca Golub-Dobrzyń 31 marca, 18:30
Radzynianka Radzyń Chełmiński 4-3 Grom Więcbork 31 marca, 11:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-0 Gryf Sicienko 31 marca, 13:00
Pomorzanin Serock 2-1 Pomorzanin Toruń 31 marca, 16:00
KS Łochowo 3-3 Start Pruszcz 31 marca, 10:00
Iskra Ciechocin 2-3 Mustang Ostaszewo 31 marca, 16:00
BKS Bydgoszcz 4-1 Wojownik Wabcz 31 marca, 12:30

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

BKS Bydgoszcz 2-1 Flisak Złotoria 7 kwietnia, 12:00
Wojownik Wabcz 1-1 Iskra Ciechocin 7 kwietnia, 16:00
Mustang Ostaszewo 2-0 Tor Laskowice Pomorskie 7 kwietnia, 16:00
Victoria Lisewo 0-1 KS Łochowo 7 kwietnia, 12:00
Start Pruszcz 1-2 Pomorzanin Serock 7 kwietnia, 17:00
Pomorzanin Toruń 9-1 Promień Kowalewo Pomorskie 7 kwietnia, 16:00
Gryf Sicienko 0-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 7 kwietnia, 16:00
Grom Więcbork 0-2 Drwęca Golub-Dobrzyń 7 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Flisak Złotoria 0-4 Grom Więcbork 14 kwietnia, 16:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 2-0 Gryf Sicienko 14 kwietnia, 16:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-0 Pomorzanin Toruń 14 kwietnia, 16:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-2 Start Pruszcz 14 kwietnia, 16:00
Pomorzanin Serock 0-2 Victoria Lisewo 14 kwietnia, 16:00
KS Łochowo 2-5 Mustang Ostaszewo 14 kwietnia, 12:00
Tor Laskowice Pomorskie 1-0 Wojownik Wabcz 14 kwietnia, 12:00
Iskra Ciechocin 1-1 BKS Bydgoszcz 14 kwietnia, 12:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Iskra Ciechocin 0-0 Flisak Złotoria 22 kwietnia, 13:00
BKS Bydgoszcz 4-0 Tor Laskowice Pomorskie 21 kwietnia, 12:00
Wojownik Wabcz 1-5 KS Łochowo 21 kwietnia, 16:00
Mustang Ostaszewo 3-0 Pomorzanin Serock 21 kwietnia, 16:00
Victoria Lisewo 1-1 Promień Kowalewo Pomorskie 21 kwietnia, 17:00
Start Pruszcz 5-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński 21 kwietnia, 17:30
Pomorzanin Toruń 4-2 Drwęca Golub-Dobrzyń 21 kwietnia, 16:00
Gryf Sicienko 1-2 Grom Więcbork 21 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Flisak Złotoria 0-2 Gryf Sicienko 28 kwietnia, 17:00
Grom Więcbork 1-6 Pomorzanin Toruń 28 kwietnia, 14:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 1-1 Start Pruszcz 28 kwietnia, 17:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 4-0 Victoria Lisewo 28 kwietnia, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 0-1 Mustang Ostaszewo 28 kwietnia, 17:00
Pomorzanin Serock 2-2 Wojownik Wabcz 28 kwietnia, 16:00
KS Łochowo 0-10 BKS Bydgoszcz 28 kwietnia, 12:00
Tor Laskowice Pomorskie 2-2 Iskra Ciechocin 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Tor Laskowice Pomorskie 0-0 Flisak Złotoria 6 maja, 16:00
Iskra Ciechocin 2-4 KS Łochowo 5 maja, 16:00
BKS Bydgoszcz 2-3 Pomorzanin Serock 5 maja, 11:00
Wojownik Wabcz 1-3 Promień Kowalewo Pomorskie 5 maja, 16:00
Mustang Ostaszewo 4-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 6 maja, 11:00
Victoria Lisewo 3-2 Drwęca Golub-Dobrzyń 5 maja, 17:00
Start Pruszcz 1-2 Grom Więcbork 5 maja, 17:00
Pomorzanin Toruń 5-2 Gryf Sicienko 5 maja, 16:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Flisak Złotoria 3-1 Pomorzanin Toruń 12 maja, 17:00
Gryf Sicienko 1-1 Start Pruszcz 12 maja, 11:00
Grom Więcbork 4-1 Victoria Lisewo 12 maja, 17:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 1-3 Mustang Ostaszewo 13 maja, 15:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-2 Wojownik Wabcz 12 maja, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-2 BKS Bydgoszcz 12 maja, 17:00
Pomorzanin Serock 3-0 Iskra Ciechocin 12 maja, 16:00
KS Łochowo 4-2 Tor Laskowice Pomorskie 12 maja, 17:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

KS Łochowo 1-0 Flisak Złotoria 19 maja, 17:00
Tor Laskowice Pomorskie 2-2 Pomorzanin Serock 19 maja, 14:30
Iskra Ciechocin 1-0 Promień Kowalewo Pomorskie 19 maja, 17:00
BKS Bydgoszcz 3-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński 19 maja, 12:00
Wojownik Wabcz 0-3 Drwęca Golub-Dobrzyń 19 maja, 16:00
Mustang Ostaszewo 1-1 Grom Więcbork 19 maja, 16:00
Victoria Lisewo 1-2 Gryf Sicienko 19 maja, 17:00
Start Pruszcz 4-4 Pomorzanin Toruń 19 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

Flisak Złotoria 5-3 Start Pruszcz 26 maja, 17:00
Pomorzanin Toruń 7-2 Victoria Lisewo 26 maja, 16:00
Gryf Sicienko 0-1 Mustang Ostaszewo 26 maja, 11:00
Grom Więcbork 4-1 Wojownik Wabcz 26 maja, 17:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 1-1 BKS Bydgoszcz 26 maja, 17:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-0 Iskra Ciechocin 26 maja, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 3-1 Tor Laskowice Pomorskie 26 maja, 17:00
Pomorzanin Serock 3-3 KS Łochowo 26 maja, 16:00

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Pomorzanin Serock 4-0 Flisak Złotoria 2 czerwca, 16:00
KS Łochowo 8-1 Promień Kowalewo Pomorskie 2 czerwca, 15:00
Tor Laskowice Pomorskie 1-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 31 maja, 17:00
Iskra Ciechocin 3-2 Drwęca Golub-Dobrzyń 2 czerwca, 17:00
BKS Bydgoszcz 7-0 Grom Więcbork 2 czerwca, 12:00
Wojownik Wabcz 4-3 Gryf Sicienko 2 czerwca, 16:00
Mustang Ostaszewo 4-3 Pomorzanin Toruń 2 czerwca, 17:00
Victoria Lisewo 2-2 Start Pruszcz 2 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Flisak Złotoria 1-2 Victoria Lisewo 9 czerwca, 11:00
Start Pruszcz 4-2 Mustang Ostaszewo 9 czerwca, 17:00
Pomorzanin Toruń 6-2 Wojownik Wabcz 9 czerwca, 16:00
Gryf Sicienko 1-6 BKS Bydgoszcz 9 czerwca, 11:00
Grom Więcbork 3-1 Iskra Ciechocin 9 czerwca, 11:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 0-1 Tor Laskowice Pomorskie 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (9 czerwca, 17:00) odwołany
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-0 KS Łochowo 9 czerwca, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 2-0 Pomorzanin Serock 9 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 16 czerwca

Promień Kowalewo Pomorskie 0-1 Flisak Złotoria 16 czerwca, 16:00
Pomorzanin Serock 0-3 Radzynianka Radzyń Chełmiński 16 czerwca, 16:00
(wo)
nie odbył się
KS Łochowo 8-0 Drwęca Golub-Dobrzyń 16 czerwca, 16:00
Tor Laskowice Pomorskie 8-1 Grom Więcbork 16 czerwca, 16:00
Iskra Ciechocin 4-2 Gryf Sicienko 16 czerwca, 16:00
BKS Bydgoszcz 1-1 Pomorzanin Toruń 16 czerwca, 16:00
Wojownik Wabcz 3-3 Start Pruszcz 16 czerwca, 14:00
Mustang Ostaszewo 2-0 Victoria Lisewo 16 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

Flisak Złotoria 0-3 Mustang Ostaszewo 23 czerwca, 16:00
Victoria Lisewo 2-1 Wojownik Wabcz 21 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (23 czerwca, 16:00) odwołany
Start Pruszcz 0-1 BKS Bydgoszcz 23 czerwca, 16:00
Pomorzanin Toruń 3-1 Iskra Ciechocin 23 czerwca, 16:00
Gryf Sicienko 0-0 Tor Laskowice Pomorskie 23 czerwca, 16:00
Grom Więcbork 2-6 KS Łochowo 23 czerwca, 16:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 3-4 Pomorzanin Serock 23 czerwca, 16:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 8-3 Promień Kowalewo Pomorskie 23 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska I)

IV liga 2017/2018 (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2017/2018 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2017/2018 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2017/2018 (Toruń)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas