[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa no10.pl 2017/2018, grupa: Gdańsk II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wda Lipusz 28 69 23 0 5 98-32 10 0 4 41-18 13 0 1 57-14
2.  Pomezania Malbork 28 59 18 5 5 75-25 10 2 2 41-14 8 3 3 34-11
3.  Gwiazda Karsin 28 57 18 3 7 79-40 11 0 3 42-19 7 3 4 37-21
4.  Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 52 16 4 8 55-44 10 2 2 34-20 6 2 6 21-24
5.  Orzeł Subkowy 28 48 15 3 10 81-62 9 2 3 47-33 6 1 7 34-29
6.  Chojniczanka II Chojnice 28 47 14 5 9 72-42 7 3 4 38-21 7 2 5 34-21 2 6 2 0 0 7-5
7.  Pogoń Prabuty 28 47 15 2 11 65-66 10 1 3 31-20 5 1 8 34-46 2 0 0 0 2 5-7
8.  Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 44 14 2 12 66-53 9 1 4 43-23 5 1 8 23-30
9.  Powiśle II Dzierzgoń 28 39 11 6 11 52-65 7 4 3 31-24 4 2 8 21-41 2 4 1 1 0 4-3
10.  Borowiak Czersk 28 39 12 3 13 46-49 8 1 5 27-25 4 2 8 19-24 2 1 0 1 1 3-4
11.  Spójnia Sadlinki 28 28 8 4 16 34-59 4 3 7 15-29 4 1 9 19-30 2 6 2 0 0 6-0
12.  Czarni Przemysław 28 28 8 4 16 45-73 6 1 7 23-33 2 3 9 22-40 2 0 0 0 2 0-6
13.  Sławek Borzechowo 28 23 7 2 19 39-71 4 2 8 26-31 3 0 11 13-40
14.  Błękitni Stare Pole 28 16 4 4 20 31-86 3 2 9 17-39 1 2 11 14-47
15.  Kornowscy Szarża Krojanty 28 10 3 1 24 26-97 2 0 12 14-45 1 1 12 12-52
Sparta Kleszczewko została wycofana z rozgrywek po 3. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.
Kornowscy Szarża Krojanty wycofali się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Wda Lipusz    1-5 2-1 1-2 5-0 1-2 3-2 1-2 3-1 2-1 3-1 5-1 3-0 8-0 3-0* 
 2 Pomezania Malbork0-2     1-0 2-2 2-1 2-1 2-4 3-0 1-1 4-0 3-0 2-0 5-0 5-3 9-0 
 3 Gwiazda Karsin3-5 0-1     2-1 1-2 2-1 3-2 4-1 4-0 1-0 3-2 6-0 3-1 4-1 6-2 
 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański0-5 2-1 1-1     3-2 2-1 2-2 4-2 0-1 4-0 3-2 3-2 2-0 5-0 3-1 
 5 Orzeł Subkowy1-5 1-0 3-3 2-1     3-6 6-1 5-4 4-2 2-5 5-0 4-2 6-2 2-2 3-0* 
 6 Chojniczanka II Chojnice0-1 2-3 2-1 5-0 1-3     4-3 0-0 5-1 3-1 0-1 3-3 6-0 2-2 5-2 
 7 Pogoń Prabuty0-1 0-5 2-1 1-1 3-2 2-3     3-1 4-1 2-0 2-0 4-3 1-0 3-0 4-2 
 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański1-4 0-3 1-4 5-2 2-0 1-0 8-3     6-1 1-1 5-2 1-2 4-0 4-0 4-1 
 9 Powiśle II Dzierzgoń3-2 3-3 0-4 2-1 1-4 2-2 7-0 1-2     2-2 2-1 0-0 4-3 1-0 3-0* 
 10 Borowiak Czersk0-3 2-1 2-5 3-2 1-0 0-5 3-1 5-1 1-2     2-0 3-2 0-1 4-1 1-1 
 11 Spójnia Sadlinki0-11 0-0 0-3 0-2 1-1 1-1 0-2 3-0 2-5 1-0     2-0 0-1 2-3 3-0* 
 12 Czarni Przemysław2-3 0-4 3-3 0-1 1-4 1-6 3-2 1-0 3-1 2-0 0-4*     3-2 2-0 2-3 
 13 Sławek Borzechowo1-5 0-0 3-4 1-2 4-2 1-3 2-3 0-2 7-1 0-3 0-3 2-2     2-1 3-0* 
 14 Błękitni Stare Pole0-4 0-5 1-4 0-1 2-6 3-0 3-6 0-5 0-0 0-3 0-0 5-2 0-3     3-0* 
 15 Kornowscy Szarża Krojanty3-6 0-3* 0-3* 0-3* 2-7 0-3* 0-3* 0-3* 1-4 0-3* 2-3 0-3* 3-0* 3-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Wda Lipusz 1-2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 sierpnia, 14:00
Czarni Przemysław 2-0 Borowiak Czersk 30 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:00) odwołany
Sławek Borzechowo 2-1 Błękitni Stare Pole 12 sierpnia, 17:00
Pogoń Prabuty 2-1 Gwiazda Karsin 12 sierpnia, 17:30
Orzeł Subkowy - Sparta Kleszczewko 12 sierpnia, 16:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Pomezania Malbork 9-0 Kornowscy Szarża Krojanty 23 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 18:00) odwołany
Spójnia Sadlinki 1-1 Chojniczanka II Chojnice 29 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:00) odwołany
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6-1 Powiśle II Dzierzgoń 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Beniaminek 03 Starogard Gdański 0-1 Powiśle II Dzierzgoń 15 sierpnia, 17:00
Chojniczanka II Chojnice 0-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 sierpnia, 17:00
Kornowscy Szarża Krojanty 2-3 Spójnia Sadlinki 15 sierpnia, 14:00
Sparta Kleszczewko - Pomezania Malbork 15 sierpnia, 14:00
nie odbył się, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Gwiazda Karsin 1-2 Orzeł Subkowy 15 sierpnia, 11:00
Błękitni Stare Pole 3-6 Pogoń Prabuty 15 sierpnia, 15:00
Borowiak Czersk 0-1 Sławek Borzechowo 12 września, 18:00
Wda Lipusz 5-1 Czarni Przemysław 15 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Czarni Przemysław 0-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 20 sierpnia, 16:00
Sławek Borzechowo 1-5 Wda Lipusz 19 sierpnia, 17:00
Pogoń Prabuty 2-0 Borowiak Czersk 20 sierpnia, 16:00
Orzeł Subkowy 2-2 Błękitni Stare Pole 19 sierpnia, 16:00
Pomezania Malbork 1-0 Gwiazda Karsin 19 sierpnia, 11:00
Spójnia Sadlinki - Sparta Kleszczewko 19 sierpnia, 17:00
goście nie dojechali
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4-1 Kornowscy Szarża Krojanty 19 sierpnia, 17:00
Powiśle II Dzierzgoń 2-2 Chojniczanka II Chojnice 19 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański.
 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-1 Chojniczanka II Chojnice 23 sierpnia, 18:00
Kornowscy Szarża Krojanty 1-4 Powiśle II Dzierzgoń 26 sierpnia, 15:00
Gwiazda Karsin 3-2 Spójnia Sadlinki 26 sierpnia, 17:00
Błękitni Stare Pole 0-5 Pomezania Malbork 26 sierpnia, 15:00
Wda Lipusz 3-2 Pogoń Prabuty 26 sierpnia, 16:00
Czarni Przemysław 3-2 Sławek Borzechowo 27 sierpnia, 16:00
Orzeł Subkowy 2-5 Borowiak Czersk 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Pauza: Powiśle II Dzierzgoń.
 
Sławek Borzechowo 1-2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 września, 17:00
Pogoń Prabuty 4-3 Czarni Przemysław 3 września, 17:00
Orzeł Subkowy 1-5 Wda Lipusz 2 września, 14:00
Pomezania Malbork 4-0 Borowiak Czersk 2 września, 17:00
Spójnia Sadlinki 2-3 Błękitni Stare Pole 2 września, 11:30
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-4 Gwiazda Karsin 30 sierpnia, 18:00
Chojniczanka II Chojnice 5-2 Kornowscy Szarża Krojanty 3 września, 16:00
na stadionie Kolejarza

Kolejka 6 - 9-10 września

Pauza: Chojniczanka II Chojnice.
 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3-1 Kornowscy Szarża Krojanty 10 września, 11:00
Gwiazda Karsin 4-0 Powiśle II Dzierzgoń 9 września, 16:00
Błękitni Stare Pole 0-5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 września, 15:00
Borowiak Czersk 2-0 Spójnia Sadlinki 9 września, 16:00
Wda Lipusz 1-5 Pomezania Malbork 9 września, 16:00
Czarni Przemysław 1-4 Orzeł Subkowy 10 września, 16:00
Sławek Borzechowo 2-3 Pogoń Prabuty 9 września, 17:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Pauza: Kornowscy Szarża Krojanty.
 
Pogoń Prabuty 1-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 września, 16:00
Orzeł Subkowy 6-2 Sławek Borzechowo 16 września, 16:00
Pomezania Malbork 2-0 Czarni Przemysław 16 września, 17:00
Spójnia Sadlinki 0-11 Wda Lipusz 16 września, 16:30
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-1 Borowiak Czersk 16 września, 17:00
Powiśle II Dzierzgoń 1-0 Błękitni Stare Pole 16 września, 16:00
Chojniczanka II Chojnice 2-1 Gwiazda Karsin 17 września, 16:00
na stadionie Kolejarza

Kolejka 8 - 23-24 września

Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański.
 
Gwiazda Karsin 6-2 Kornowscy Szarża Krojanty 22 września, 17:30
Błękitni Stare Pole 3-0 Chojniczanka II Chojnice 24 września, 11:00
Borowiak Czersk 1-2 Powiśle II Dzierzgoń 23 września, 16:00
Wda Lipusz 1-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 23 września, 12:00
Czarni Przemysław 0-4 Spójnia Sadlinki 24 września, 15:00
(wo)
na boisku 3-4
Sławek Borzechowo 0-0 Pomezania Malbork 23 września, 16:00
Pogoń Prabuty 3-2 Orzeł Subkowy 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Pauza: Gwiazda Karsin.
 
Orzeł Subkowy 2-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 września, 16:00
Pomezania Malbork 2-4 Pogoń Prabuty 30 września, 16:00
Spójnia Sadlinki 0-1 Sławek Borzechowo 30 września, 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-2 Czarni Przemysław 30 września, 11:00
Powiśle II Dzierzgoń 3-2 Wda Lipusz 30 września, 15:00
Chojniczanka II Chojnice 3-1 Borowiak Czersk 1 października, 14:00
Kornowscy Szarża Krojanty 3-1 Błękitni Stare Pole 1 października, 12:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Pauza: Błękitni Stare Pole.
 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1-1 Gwiazda Karsin 8 października, 16:00
Borowiak Czersk 1-1 Kornowscy Szarża Krojanty 7 października, 16:00
Wda Lipusz 1-2 Chojniczanka II Chojnice 7 października, 12:00
Czarni Przemysław 3-1 Powiśle II Dzierzgoń 8 października, 15:00
Sławek Borzechowo 0-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 października, 13:00
Pogoń Prabuty 2-0 Spójnia Sadlinki 7 października, 16:00
Orzeł Subkowy 1-0 Pomezania Malbork 7 października, 16:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Pauza: Borowiak Czersk.
 
Pomezania Malbork 2-2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 października, 15:00
Spójnia Sadlinki 1-1 Orzeł Subkowy 14 października, 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 8-3 Pogoń Prabuty 14 października, 15:00
Powiśle II Dzierzgoń 4-3 Sławek Borzechowo 14 października, 15:00
Chojniczanka II Chojnice 3-3 Czarni Przemysław 15 października, 14:00
Kornowscy Szarża Krojanty 3-6 Wda Lipusz 14 października, 14:00
Gwiazda Karsin 4-1 Błękitni Stare Pole 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Pauza: Wda Lipusz.
 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 5-0 Błękitni Stare Pole 22 października, 11:00
Borowiak Czersk 2-5 Gwiazda Karsin 21 października, 15:00
Czarni Przemysław 2-3 Kornowscy Szarża Krojanty 22 października, 14:00
Sławek Borzechowo 1-3 Chojniczanka II Chojnice 21 października, 15:00
Pogoń Prabuty 4-1 Powiśle II Dzierzgoń 21 października, 15:00
Orzeł Subkowy 5-4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 października, 15:00
Pomezania Malbork 3-0 Spójnia Sadlinki 21 października, 13:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Pauza: Czarni Przemysław.
 
Spójnia Sadlinki 0-2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 października, 11:30
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-3 Pomezania Malbork 28 października, 14:00
Powiśle II Dzierzgoń 1-4 Orzeł Subkowy 28 października, 14:00
Chojniczanka II Chojnice 4-3 Pogoń Prabuty 29 października, 12:30
na Boisku Nowych Nadziei Modrak
Kornowscy Szarża Krojanty 3-0 Sławek Borzechowo 28 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-1
Gwiazda Karsin 3-5 Wda Lipusz 28 października, 14:00
Błękitni Stare Pole 0-3 Borowiak Czersk 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Pauza: Sławek Borzechowo.
 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4-0 Borowiak Czersk 5 listopada, 11:00
Wda Lipusz 8-0 Błękitni Stare Pole 4 listopada, 13:00
Czarni Przemysław 3-3 Gwiazda Karsin 5 listopada, 14:00
Pogoń Prabuty 4-2 Kornowscy Szarża Krojanty 4 listopada, 13:00
Orzeł Subkowy 3-6 Chojniczanka II Chojnice 5 listopada, 14:00
Pomezania Malbork 1-1 Powiśle II Dzierzgoń 4 listopada, 11:00
Spójnia Sadlinki 3-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 listopada, 11:30

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Pauza: Pogoń Prabuty.
 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5-2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 listopada, 13:00
Powiśle II Dzierzgoń 2-1 Spójnia Sadlinki 11 listopada, 14:00
Chojniczanka II Chojnice 2-3 Pomezania Malbork 12 listopada, 11:00
Kornowscy Szarża Krojanty 2-7 Orzeł Subkowy 11 listopada, 13:00
Gwiazda Karsin 3-1 Sławek Borzechowo 11 listopada, 13:00
Borowiak Czersk 0-3 Wda Lipusz 11 listopada, 13:00
Czarni Przemysław 2-0 Błękitni Stare Pole 12 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Pauza: Orzeł Subkowy.
 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0-5 Wda Lipusz 18 marca, 11:00
Borowiak Czersk 3-2 Czarni Przemysław 23 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Stare Pole 0-3 Sławek Borzechowo 17 marca, 16:00
Gwiazda Karsin 3-2 Pogoń Prabuty 17 marca, 11:00
Kornowscy Szarża Krojanty 0-3 Pomezania Malbork
(wo)
Chojniczanka II Chojnice 0-1 Spójnia Sadlinki 18 marca, 11:00
na Boisku Nowych Nadziei Modrak
Powiśle II Dzierzgoń 1-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 marca, 14:00

Kolejka 17 - 24-25 marca

Pauza: Pomezania Malbork.
 
Powiśle II Dzierzgoń 2-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 24 marca, 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-0 Chojniczanka II Chojnice 25 marca, 14:00
Spójnia Sadlinki 3-0 Kornowscy Szarża Krojanty
(wo)
Orzeł Subkowy 3-3 Gwiazda Karsin 24 marca, 16:00
Pogoń Prabuty 3-0 Błękitni Stare Pole 24 marca, 16:00
Sławek Borzechowo 0-3 Borowiak Czersk 25 marca, 15:00
Czarni Przemysław 2-3 Wda Lipusz 25 marca, 14:00

Kolejka 18 - 28 marca

Pauza: Spójnia Sadlinki.
 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3-2 Czarni Przemysław 28 marca, 16:30
Wda Lipusz 3-0 Sławek Borzechowo 28 marca, 16:00
Borowiak Czersk 3-1 Pogoń Prabuty 28 marca, 17:00
Błękitni Stare Pole 2-6 Orzeł Subkowy 28 marca, 16:30
Gwiazda Karsin 0-1 Pomezania Malbork 28 marca, 17:00
Kornowscy Szarża Krojanty 0-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
(wo)
Chojniczanka II Chojnice 5-1 Powiśle II Dzierzgoń 31 marca, 11:00

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański.
 
Borowiak Czersk 1-0 Orzeł Subkowy 7 kwietnia, 17:00
Chojniczanka II Chojnice 5-0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 kwietnia, 11:00
na Boisku Nowych Nadziei Modrak
Powiśle II Dzierzgoń 3-0 Kornowscy Szarża Krojanty
(wo)
Spójnia Sadlinki 0-3 Gwiazda Karsin 7 kwietnia, 16:30
Pomezania Malbork 5-3 Błękitni Stare Pole 7 kwietnia, 14:00
Pogoń Prabuty 0-1 Wda Lipusz 6 kwietnia, 16:45
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Sławek Borzechowo 2-2 Czarni Przemysław 7 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Pauza: Powiśle II Dzierzgoń.
 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-0 Sławek Borzechowo 14 kwietnia, 16:00
Czarni Przemysław 3-2 Pogoń Prabuty 15 kwietnia, 15:00
Wda Lipusz 5-0 Orzeł Subkowy 14 kwietnia, 16:00
Borowiak Czersk 2-1 Pomezania Malbork 15 kwietnia, 14:00
Błękitni Stare Pole 0-0 Spójnia Sadlinki 14 kwietnia, 15:00
Gwiazda Karsin 4-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 kwietnia, 16:00
Kornowscy Szarża Krojanty 0-3 Chojniczanka II Chojnice
(wo)

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Pauza: Chojniczanka II Chojnice.
 
Kornowscy Szarża Krojanty 0-3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
(wo)
Powiśle II Dzierzgoń 0-4 Gwiazda Karsin 21 kwietnia, 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4-0 Błękitni Stare Pole 21 kwietnia, 16:00
Spójnia Sadlinki 1-0 Borowiak Czersk 21 kwietnia, 16:30
Pomezania Malbork 0-2 Wda Lipusz 21 kwietnia, 16:00
Orzeł Subkowy 4-2 Czarni Przemysław 21 kwietnia, 16:00
Pogoń Prabuty 1-0 Sławek Borzechowo 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Pauza: Kornowscy Szarża Krojanty.
 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-2 Pogoń Prabuty 28 kwietnia, 11:00
Sławek Borzechowo 4-2 Orzeł Subkowy 28 kwietnia, 17:00
Czarni Przemysław 0-4 Pomezania Malbork 29 kwietnia, 15:00
Wda Lipusz 3-1 Spójnia Sadlinki 28 kwietnia, 16:00
Borowiak Czersk 5-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 kwietnia, 17:00
Błękitni Stare Pole 0-0 Powiśle II Dzierzgoń 28 kwietnia, 16:00
Gwiazda Karsin 2-1 Chojniczanka II Chojnice 24 kwietnia, 18:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański.
 
Kornowscy Szarża Krojanty 0-3 Gwiazda Karsin
(wo)
Chojniczanka II Chojnice 2-2 Błękitni Stare Pole 6 maja, 13:00
Powiśle II Dzierzgoń 2-2 Borowiak Czersk 5 maja, 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-4 Wda Lipusz 5 maja, 17:00
Spójnia Sadlinki 2-0 Czarni Przemysław 5 maja, 16:30
Pomezania Malbork 5-0 Sławek Borzechowo 5 maja, 17:00
Orzeł Subkowy 6-1 Pogoń Prabuty 5 maja, 16:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Pauza: Gwiazda Karsin.
 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3-2 Orzeł Subkowy 13 maja, 16:00
Pogoń Prabuty 0-5 Pomezania Malbork 12 maja, 17:00
Sławek Borzechowo 0-3 Spójnia Sadlinki 12 maja, 17:00
Czarni Przemysław 1-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 maja, 16:00
Wda Lipusz 3-1 Powiśle II Dzierzgoń 12 maja, 16:00
Borowiak Czersk 0-5 Chojniczanka II Chojnice 12 maja, 17:00
Błękitni Stare Pole 3-0 Kornowscy Szarża Krojanty
(wo)

Kolejka 25 - 19-20 maja

Pauza: Błękitni Stare Pole.
 
Gwiazda Karsin 2-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 maja, 11:00
Kornowscy Szarża Krojanty 0-3 Borowiak Czersk
(wo)
Chojniczanka II Chojnice 0-1 Wda Lipusz 19 maja, 11:00
Powiśle II Dzierzgoń 0-0 Czarni Przemysław 19 maja, 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4-0 Sławek Borzechowo 19 maja, 17:00
Spójnia Sadlinki 0-2 Pogoń Prabuty 19 maja, 11:30
Pomezania Malbork 2-1 Orzeł Subkowy 19 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

Pauza: Borowiak Czersk.
 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-1 Pomezania Malbork 27 maja, 11:00
Orzeł Subkowy 5-0 Spójnia Sadlinki 26 maja, 17:30
Pogoń Prabuty 3-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 maja, 14:00
Sławek Borzechowo 7-1 Powiśle II Dzierzgoń 26 maja, 17:00
Czarni Przemysław 1-6 Chojniczanka II Chojnice 26 maja, 17:00
Wda Lipusz 3-0 Kornowscy Szarża Krojanty
(wo)
Błękitni Stare Pole 1-4 Gwiazda Karsin 23 maja, 18:30

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Pauza: Wda Lipusz.
 
Błękitni Stare Pole 0-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 31 maja, 17:00
Gwiazda Karsin 1-0 Borowiak Czersk 29 maja, 18:00
Kornowscy Szarża Krojanty 0-3 Czarni Przemysław
(wo)
Chojniczanka II Chojnice 6-0 Sławek Borzechowo 3 czerwca, 11:00
na stadionie Kolejarza
Powiśle II Dzierzgoń 7-0 Pogoń Prabuty 2 czerwca, 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-0 Orzeł Subkowy 2 czerwca, 17:00
Spójnia Sadlinki 0-0 Pomezania Malbork 2 czerwca, 16:30

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Pauza: Czarni Przemysław.
 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3-2 Spójnia Sadlinki 9 czerwca, 18:00
Pomezania Malbork 3-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 czerwca, 17:00
Orzeł Subkowy 4-2 Powiśle II Dzierzgoń 9 czerwca, 16:00
Pogoń Prabuty 2-3 Chojniczanka II Chojnice 9 czerwca, 11:00
Sławek Borzechowo 3-0 Kornowscy Szarża Krojanty
(wo)
Wda Lipusz 2-1 Gwiazda Karsin 6 czerwca, 18:00
Borowiak Czersk 4-1 Błękitni Stare Pole 10 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 16 czerwca

Pauza: Sławek Borzechowo.
 
Borowiak Czersk 3-2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 czerwca, 17:00
Błękitni Stare Pole 0-4 Wda Lipusz 16 czerwca, 17:00
Gwiazda Karsin 6-0 Czarni Przemysław 16 czerwca, 11:00
Kornowscy Szarża Krojanty 0-3 Pogoń Prabuty
(wo)
Chojniczanka II Chojnice 1-3 Orzeł Subkowy 16 czerwca, 11:00
na stadionie Kolejarza
Powiśle II Dzierzgoń 3-3 Pomezania Malbork 16 czerwca, 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5-2 Spójnia Sadlinki 16 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

Pauza: Pogoń Prabuty.
 
Błękitni Stare Pole 5-2 Czarni Przemysław 23 czerwca, 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 23 czerwca, 17:00
Spójnia Sadlinki 2-5 Powiśle II Dzierzgoń 23 czerwca, 17:00
Pomezania Malbork 2-1 Chojniczanka II Chojnice 22 czerwca, 18:00
Orzeł Subkowy 3-0 Kornowscy Szarża Krojanty
(wo)
Sławek Borzechowo 3-4 Gwiazda Karsin 23 czerwca, 17:00
Wda Lipusz 2-1 Borowiak Czersk 23 czerwca, 17:00

IV liga Saltex 2017/2018 (pomorska)

Klasa okręgowa no10.pl 2017/2018 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa no10.pl 2017/2018 (Słupsk)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas