[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk

I runda - 22 sierpnia
Inter Krzywe Koło - wolny los

Olimp Bolszewo 0-3 Marynarka Wojenna RP Gdynia 22 sierpnia, 17:30
(wo)
GKS Linia 5-4 Eko-Prod Szemud 22 sierpnia, 17:30
pd.
KS Strzebielino 1-7 Barka Łebno 22 sierpnia, 17:30
KKS Koleczkowo 1-2 KP Gdynia 22 sierpnia, 17:30
pd.
Jantar Swarzewo 0-3 Start II Mrzezino 22 sierpnia, 17:30
(wo)
Zryw Sławoszyno 4-1 Wicher Wierzchucino 22 sierpnia, 17:30
Amigo Przyjaźń 3-4 Amator Kiełpino 22 sierpnia, 17:30
FC Gowidlino 4-2 KS Mściszewice 22 sierpnia, 17:30
Królewscy Czapielsk 3-1 Vigo Tuchom 22 sierpnia, 17:30
Polityczni Sopot 1-4 EX Siedlce (Gdańsk) 22 sierpnia, 17:30
Morena Gdańsk 5-0 Karlikowo Sopot 22 sierpnia, 17:30
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 5-3 Energa Sopot 22 sierpnia, 17:30
Orzeł Jasień (Gdańsk) 2-1 Jantar II Sopot 22 sierpnia, 17:30
Rozstaje Gdańsk 3-6 Kamionka Sopot 22 sierpnia, 17:30
Styna Godziszewo 2-1 Orzeł Borkowo 22 sierpnia, 17:30
pd.
GUKS MAS Rajkowy 5-0 Delta Małżewko 22 sierpnia, 17:30
Korona Cedry Małe 5-3 Fosfory II Wiślinka 22 sierpnia, 17:30
GTS Rokitnica 3-0 GTS Pszczółki 22 sierpnia, 17:30
GLKS Różyny 3-0 Oldboys Kolbudy 22 sierpnia, 17:30
(wo)
KS Dziemiany 2-2 Kolejarz II Chojnice 22 sierpnia, 17:30
pd. k. 4-3
LZS Bytonia 1-7 Jantar Pawłowo 22 sierpnia, 17:30
Balaton Klasztorek 0-3 Oldboys Kwidzyn 22 sierpnia, 17:30
Zawisza Czarne Dolne 3-0 Olimpic Kwidzyn 22 sierpnia, 17:30
Spójnia Sadlinki 0-2 Olimpia II Sztum 22 sierpnia, 17:30
Zieloni Marzęcino 2-1 Tęcza Szropy 22 sierpnia, 17:30
pd.

II runda - 12 września

Barka Łebno 0-4 KP Gdynia 12 września, 17:00
Start II Mrzezino 2-0 Zryw Sławoszyno 12 września, 17:00
Amator Kiełpino 1-2 FC Gowidlino 12 września, 17:00
Królewscy Czapielsk 2-4 EX Siedlce (Gdańsk) 12 września, 17:00
Morena Gdańsk 2-5 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 12 września, 17:00
Orzeł Jasień (Gdańsk) 0-3 Kamionka Sopot 12 września, 17:00
(wo)
Styna Godziszewo 5-3 GUKS MAS Rajkowy 12 września, 17:00
Korona Cedry Małe 0-6 GTS Rokitnica 12 września, 17:00
GLKS Różyny 3-0 Inter Krzywe Koło 12 września, 17:00
(wo)
KS Dziemiany 0-6 Jantar Pawłowo 12 września, 17:00
Oldboys Kwidzyn 2-1 Zawisza Czarne Dolne 12 września, 17:00
Olimpia II Sztum 3-1 Zieloni Marzęcino 12 września, 17:00
Marynarka Wojenna RP Gdynia 4-1 GKS Linia 12 września, 17:00
pd.

III runda - 10 października
LKS Waplewo - wolny los

Marynarka Wojenna RP Gdynia 2-3 Orkan Gdynia 10 października, 16:00
KP Gdynia 1-1 Celtic Reda 10 października, 16:00
pd. k. 2-4
Start II Mrzezino 3-1 Korona Żelistrzewo 10 października, 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4-2 Relaks Mechowo 10 października, 16:00
Orzeł Choczewo 3-1 Zenit Łęczyce 10 października, 16:00
KS Chwaszczyno 1-2 Torpedo Sopot 10 października, 16:00
FC Gowidlino 5-1 Słupia Sulęczyno 10 października, 16:00
EX Siedlce (Gdańsk) 3-0 Champion Gdańsk
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-1 GKS Kowale 10 października, 16:00
Kamionka Sopot 3-0 Oruński KP (Gdańsk) 10 października, 16:00
(wo)
Styna Godziszewo 0-5 Błękitni Sobowidz 10 października, 16:00
Czarni II Pruszcz Gdański 3-2 Wisła Długie Pole 10 października, 16:00
GTS Rokitnica 1-3 Fosfory Wiślinka 10 października, 16:00
GLKS Różyny 6-3 Orzeł Straszyn 10 października, 16:00
Bałtyk Sztutowo 0-1 Wisła Steblewo 10 października, 16:00
Jantar Pawłowo 4-2 Gwiazda Karsin 10 października, 16:00
Huragan Nowe Polaszki 5-1 Victoria Kaliska 10 października, 16:00
Pomorzanka Skórcz 3-0 Sławek Borzechowo 10 października, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Gryf Goręczyno 3-0 KS Grabowo 10 października, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Oldboys Kwidzyn 1-3 Pogoń Gardeja 10 października, 16:00
Olimpia II Sztum 5-3 Grom Nowy Staw 10 października, 16:00
GTS Rusocin 4-1 Mewa Gniew 10 października, 16:00

IV runda - 25 listopada
Huragan Nowe Polaszki - wolny los

Orkan Gdynia 1-3 Gedania Gdańsk 25 listopada, 11:00
Celtic Reda 1-3 Polonia Gdańsk 25 listopada, 11:00
Start II Mrzezino 0-5 KP Sopot 1 grudnia, 11:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3-0 Start Mrzezino 25 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 2-3
Orzeł Choczewo 0-5 Sokół Bożepole Wielkie 25 listopada, 11:00
Torpedo Sopot 3-6 MKS Władysławowo 1 grudnia, 12:00
FC Gowidlino 2-4 GKS Sierakowice 25 listopada, 11:00
mecz w Sierakowicach; FC Gowidlino gospodarzem
EX Siedlce (Gdańsk) 2-1 Sporting Leźno 25 listopada, 11:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-0 Grunke Somonino
(wo)
odwołany - OZPN zawiesił licencję Grunke
Kamionka Sopot 3-0 KS Żukowo
(wo)
odwołany - OZPN zawiesił licencję KS Żukowo
Błękitni Sobowidz 3-2 GTS Kolbudy 25 listopada, 11:00
Czarni II Pruszcz Gdański 1-3 Jantar Sopot 25 listopada, 11:00
Fosfory Wiślinka 3-0 Królewski Gdańsk 25 listopada, 11:00
(wo)
mecz przerwany w 31. minucie przy stanie 3-1 z powodu znieważenia sędziego
GLKS Różyny 0-4 Wietcisa Skarszewy 25 listopada, 11:00
Wisła Steblewo 0-2 Motława Suchy Dąb 25 listopada, 11:00
Jantar Pawłowo 5-2 Borowiak Czersk 25 listopada, 11:00
Pomorzanka Skórcz 0-3 Chojniczanka Chojnice
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Gryf Goręczyno 1-1 Radunia Stężyca 24 listopada, 13:00
pd. k. 4-2
Pogoń Gardeja 4-2 Pogoń Prabuty 25 listopada, 11:00
Olimpia II Sztum 0-3 Pomezania Malbork 25 listopada, 11:00
GTS Rusocin 3-4 Grom Kleszczewo 25 listopada, 11:00
LKS Waplewo Wielkie 3-2 Wisła Korzeniewo 25 listopada, 11:00
Wierzyca Starogard Gdański 3-0 Kolejarz Chojnice 25 listopada, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Powiśle Stary Targ 6-3 Sokół Mareza 25 listopada, 11:00
Wda Lipusz 2-2 Wisła Tczew 25 listopada, 11:00
pd. k. 6-5
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-2 Błękitni Stare Pole 25 listopada, 11:00
Pogoń Smętowo 3-0 Subkowia Subkowy 25 listopada, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

V runda

EX Siedlce (Gdańsk) 1-3 GKS Sierakowice 16 marca, 11:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-1 Kamionka Sopot 8 kwietnia, 17:00
Błękitni Sobowidz 1-0 Fosfory Wiślinka 22 marca, 11:00
Motława Suchy Dąb 1-2 Jantar Sopot 16 marca, 11:00

VI runda - 15-16 marca

Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-5 GKS Sierakowice 23 kwietnia, 17:30
Błękitni Sobowidz 5-1 Jantar Sopot 23 kwietnia, 17:00
Polonia Gdańsk 4-4 Gedania Gdańsk 15 marca, 13:00
pd. k. 7-6
KP Sopot 6-1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 15 marca, 11:00
Sokół Bożepole Wielkie 3-0 MKS Władysławowo 15 marca, 15:00
Huragan Nowe Polaszki 0-4 Wietcisa Skarszewy 16 marca, 15:00
Gryf Goręczyno 4-1 Wda Lipusz 15 marca, 11:00
Jantar Pawłowo 0-5 Chojniczanka Chojnice 15 marca, 15:00
Pogoń Gardeja 1-4 Błękitni Stare Pole 16 marca, 15:00
LKS Waplewo Wielkie 1-2 Powiśle Stary Targ 15 marca, 15:00
Pogoń Smętowo 0-5 Pomezania Malbork 15 marca, 15:00
Brzoza Kleszczewo 3-0 Wierzyca Starogard Gdański
(wo)

VII runda - 23 kwietnia

Polonia Gdańsk 2-4 KP Sopot 23 kwietnia, 17:30
Gryf Goręczyno 0-1 Sokół Bożepole Wielkie 23 kwietnia, 17:30
Kożyczkowski ?
Wietcisa Skarszewy 1-0 Chojniczanka Chojnice 23 kwietnia, 17:30
B.Trzoska 75
Błękitni Stare Pole 1-0 Powiśle Stary Targ 23 kwietnia, 17:30
Wróblewski ?
Pomezania Malbork 4-0 Brzoza Kleszczewo 23 kwietnia, 17:30
Ziemak ?, ?, Hrynowiecki ?, Buć ?
Błękitni Sobowidz 2-3 GKS Sierakowice 7 maja, 17:30

Puchar Polski 2007/2008 (Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Pomorski ZPN - Słupsk)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas