[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk

Runda wstępna - 15 sierpnia
Vigo Tuchom - wolny los

Start II Mrzezino 0-1 Gryf II Wejherowo
MKS II Władysławowo 2-1 Barka Łebno
Dragon Bojano 3-2 Jantar II Sopot
pd.
w regulaminowym czasie 2-2
Marynarka Wojenna RP Gdynia 3-0 Jastrząb Domatowo
KS Strzebielino 0-2 Wicher Wierzchucino
Miho Pępowo 2-0 FC Gowidlino
Energa Sopot 0-2 Torpedo Sopot
Amator Kiełpino 0-3 GKS Linia
GTS Rokitnica 7-3 Orzeł Jasień (Gdańsk)
GTS Tuchlino 3-2 KS Mściszewice
Delta Małżewko 5-3 GLKS Różyny
pd.
w regulaminowym czasie 3-3
Zieloni Marzęcino 5-1 GUKS MAS Rajkowy
Wierzyca Stara Kiszewa 0-3 Kaliszanka Dziemiany
(wo)
Orzeł Borkowo 0-1 Jantar Pawłowo
Balaton Klasztorek 0-3 Ruch Gościszewo
Oldboys Kolbudy 4-3 EX Siedlce (Gdańsk)
Morena Gdańsk 7-1 Kamionka Sopot
Oldboys Kwidzyn 3-0 Olimpic Kwidzyn

I runda - 6 września

MKS II Władysławowo 3-4 Orzeł Choczewo 6 września, 17:00
Wicher Wierzchucino 2-1 Zatoka Puck 6 września, 17:00
Dragon Bojano 1-3 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 6 września, 17:00
Gryf II Wejherowo 2-4 Celtic Reda 7 września, 17:00
GKS Linia 1-3 Korona Żelistrzewo 6 września, 17:00
Marynarka Wojenna RP Gdynia 0-0 Orkan Gdynia 6 września, 17:00
k. 3-2
Zenit Łęczyce 1-5 KS Chwaszczyno 6 września, 17:00
Klif Chłapowo 3-1 Kaszub Paczewo 6 września, 17:00
Relaks Mechowo 3-0 OKS Janowo (Rumia) 6 września, 17:00
MKS Władysławowo 3-2 Orkan II Rumia 6 września, 17:00
Vigo Tuchom 3-0 Sokół Ełganowo 6 września, 17:00
(wo)
Torpedo Sopot 3-2 Gryf Goręczyno 6 września, 17:00
Morena Gdańsk 2-1 GKS Kowale 6 września, 17:00
GTS Rokitnica 3-4 Czarni II Pruszcz Gdański 6 września, 17:00
Oldboys Kolbudy 0-4 Wisła Długie Pole 6 września, 17:00
Miho Pępowo 2-0 Wisła Steblewo 6 września, 17:00
Cedat Straszyn 4-2 Inventia Żuława 6 września, 17:00
Fosfory Wiślinka 4-5 Królewski Gdańsk 6 września, 17:00
Błękitni Sobowidz 5-2 Oruński KP (Gdańsk) 6 września, 17:00
Champion Gdańsk 2-0 Orzeł Gołubie 6 września, 17:00
Jantar Pawłowo 3-0 Wda Czarna Woda 6 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Dziemiany 5-1 Słupia Sulęczyno 6 września, 17:00
Delta Małżewko 0-5 Ceramik Łubiana 6 września, 17:00
Huragan Nowe Polaszki 1-9 Victoria Kaliska 6 września, 17:00
Tęcza Brusy 0-1 Sokół Zblewo 6 września, 17:00
Gwiazda Karsin 0-2 Santana Wielki Klincz 6 września, 17:00
Wierzyca II Starogard Gdański 3-0 Pogoń Smętowo 6 września, 17:00
(wo)
KS Grabowo 5-2 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 6 września, 17:00
Ruch Gościszewo 3-1 Okland Szprudowo 6 września, 17:00
Oldboys Kwidzyn 2-1 Mewa Gniew 6 września, 17:00
Sokół Mareza 4-2 Pogoń Gardeja 6 września, 17:00
Zieloni Marzęcino 1-2 Grom Nowy Staw 6 września, 17:00
GTS Rusocin 3-2 Czarni Przemysław 6 września, 17:00
Jurand Lasowice Wielkie 4-5 LKS Waplewo Wielkie 6 września, 17:00
pd.
Centrum Pelplin 1-0 Błyskawica Postolin 6 września, 17:00
Relax Ryjewo 5-4 Delta Miłoradz 6 września, 17:00

II runda - 20 września

Celtic Reda 1-4 Relaks Mechowo
Marynarka Wojenna RP Gdynia 2-0 Vigo Tuchom
Korona Żelistrzewo 3-5 MKS Władysławowo
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 2-0 Klif Chłapowo
Wicher Wierzchucino 2-0 KS Chwaszczyno
Torpedo Sopot 1-2 Orzeł Choczewo
Miho Pępowo 1-3 Cedat Straszyn
Czarni II Pruszcz Gdański 0-1 Błękitni Sobowidz
Morena Gdańsk 4-3 Champion Gdańsk
Wisła Długie Pole 4-3 Królewski Gdańsk
Jantar Pawłowo 3-0 Santana Wielki Klincz
(wo)
Victoria Kaliska 3-1 KS Grabowo
Ceramik Łubiana 1-3 Wierzyca II Starogard Gdański
Kaliszanka Dziemiany 4-0 Sokół Zblewo
Grom Nowy Staw 4-1 Relax Ryjewo
Sokół Mareza 0-1 GTS Rusocin
Ruch Gościszewo 4-2 LKS Waplewo Wielkie
Oldboys Kwidzyn 3-1 Centrum Pelplin

III runda - 4 października
Wszystkie mecze o godzinie 16

Relaks Mechowo 1-2 Lechia II Gdańsk
Marynarka Wojenna RP Gdynia 2-6 Sokół Bożepole Wielkie
MKS Władysławowo 0-1 GTS Kolbudy
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 1-2 Eko-Prod Szemud
Wicher Wierzchucino 1-4 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Orzeł Choczewo 3-1 GKS Sierakowice
Błękitni Sobowidz 2-1 Grunke Somonino
Morena Gdańsk 3-0 Stolem Gniewino
(wo)
Gedania Gdańsk 0-0 Sporting Leźno
pd. k. 5-3
KS Żukowo 2-0 Polonia Gdańsk
KP Sopot 2-2 Motława Suchy Dąb
pd. k. 3-0
Victoria Kaliska 5-1 Powiśle Stary Targ
Wierzyca II Starogard Gdański 0-3 Wda Lipusz
(wo)
Cedat Straszyn 1-0 Radunia Stężyca
Kaliszanka Dziemiany 2-7 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Grom Nowy Staw 1-2 Wisła Korzeniewo
pd.
GTS Rusocin 0-4 Brzoza Kleszczewo
Ruch Gościszewo 3-0 Kolejarz Chojnice
(wo)
Oldboys Kwidzyn 3-0 Wisła Tczew
(wo)
Błękitni Stare Pole 2-1 Wietcisa Skarszewy
Chojniczanka Chojnice 3-0 Pogoń Prabuty
(wo)
Unia Tczew 3-1 Pomezania Malbork
pd.
Osiczanka Osice 1-0 Subkowia Subkowy
Jantar Pawłowo 3-1 Borowiak Czersk
Wisła Długie Pole 3-0 Jantar Sopot
(wo)

IV runda - 19 listopada
Gedania Gdańsk - wolny los
Wszystkie mecze o godzinie 12

Orzeł Choczewo 2-3 Eko-Prod Szemud
Cedat Straszyn 0-4 Lechia II Gdańsk
Błękitni Sobowidz 1-2 KP Sopot
Morena Gdańsk 1-1 Sokół Bożepole Wielkie
pd. k. 3-2
Wisła Długie Pole 1-4 GTS Kolbudy
Olimpia Osowa (Gdańsk) 7-1 KS Żukowo
Jantar Pawłowo 3-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Victoria Kaliska 2-0 Wda Lipusz
Oldboys Kwidzyn 0-3 Unia Tczew
LKS Waplewo Wielkie 1-2 Chojniczanka Chojnice
Błękitni Stare Pole 4-2 Brzoza Kleszczewo
Osiczanka Osice 6-0 Wisła Korzeniewo

V runda
Victoria Kaliska - wolny los

Eko-Prod Szemud 4-2 Lechia II Gdańsk 26 listopada, 12:00
Jantar Pawłowo 1-3 Gedania Gdańsk 26 listopada, 12:00
Unia Tczew 9-0 Osiczanka Osice 26 listopada, 12:00
Morena Gdańsk 1-3 KP Sopot 11 marca, 12:00
GTS Kolbudy 3-1 Olimpia Osowa (Gdańsk) 11 marca, 12:00
Chojniczanka Chojnice 4-0 Błękitni Stare Pole 11 marca, 12:00

Puchar Polski 2006/2007 (Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Pomorski ZPN - Słupsk)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas