[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Gdańsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lechia II Gdańsk 30 65 19 8 3 74-18 11 4 0 37-8 8 4 3 37-10
2.  GTS Kolbudy 30 56 16 8 6 66-35 8 2 5 33-20 8 6 1 33-15
3.  GKS Sierakowice 30 55 16 7 7 48-21 7 4 4 30-13 9 3 3 18-8
4.  Grunke Somonino 30 54 15 9 6 44-26 10 3 2 26-13 5 6 4 18-13 2 6 2 0 0 6-0
5.  Polonia Gdańsk 30 54 16 6 8 53-42 6 5 4 22-23 10 1 4 31-19 2 0 0 0 2 0-6
6.  KP Sopot 30 45 12 9 9 50-37 8 2 5 27-17 4 7 4 23-20
7.  Gedania Gdańsk 30 44 13 5 12 32-38 6 3 6 14-14 7 2 6 18-24
8.  Sokół Bożepole Wielkie 30 43 12 7 11 32-26 8 2 5 16-11 4 5 6 16-15
9.  Radunia Stężyca 30 42 12 6 12 51-42 6 4 5 25-16 6 2 7 26-26
10.  Stolem Gniewino 30 41 11 8 11 47-28 6 5 4 29-13 5 3 7 18-15
11.  Eko-Prod Szemud 30 40 11 7 12 39-38 6 4 5 23-18 5 3 7 16-20
12.  Motława Suchy Dąb 30 34 11 1 18 49-73 7 1 7 32-40 4 0 11 17-33
13.  Jantar Sopot 30 32 10 2 18 43-59 9 0 6 28-21 1 2 12 15-38
14.  Sporting Leźno 30 28 7 7 16 28-55 5 3 7 20-27 2 4 9 8-28
15.  KS Żukowo 30 27 8 3 19 37-78 5 3 7 20-25 3 0 12 17-53
16.  Olimpia Osowa (Gdańsk) 30 12 3 3 24 17-94 3 3 9 12-37 0 0 15 5-57
Eko-Prod Szemud i Stolem Gniewino wycofały się po zakończeniu rozgrywek. W związku z tym Jantar Sopot (przegrany w barażach) i KS Żukowo ostatecznie utrzymały się w lidze.
Wietcisa Skarszewy przeniosła się po sezonie z grupy II.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lechia II Gdańsk    2-2 4-0 0-0 4-1 0-0 7-0 2-1 2-0 1-0 2-1 1-0 2-2 2-0 2-1 6-0 
 2 GTS Kolbudy1-1     0-2 1-0 1-2 3-1 1-1 2-1 1-0 0-2 2-3 1-2 5-2 6-0 4-2 5-1 
 3 GKS Sierakowice2-2 0-0     2-0 0-1 2-2 0-2 0-1 3-1 1-0 0-1 3-1 2-1 0-0 7-1 8-0 
 4 Grunke Somonino1-0 1-1 0-2     1-0 3-2 1-2 0-0 3-2 0-0 2-0 2-1 2-1 2-0 3-1 5-1 
 5 Polonia Gdańsk0-6 0-2 0-0 0-5     3-3 2-2 1-0 2-2 1-1 1-0 1-0 2-0 1-2 6-0 2-0 
 6 KP Sopot2-1 3-3 1-0 1-2 0-2     2-1 0-2 1-0 0-1 0-0 3-2 3-2 0-1 5-0 6-0 
 7 Gedania Gdańsk1-0 2-2 0-1 0-2 0-2 1-2     1-0 0-2 2-0 0-0 1-0 3-0 1-1 0-2 2-0 
 8 Sokół Bożepole Wielkie0-2 0-4 0-0 1-0 2-0 0-0 0-1     1-2 2-0 2-1 3-0 1-0 2-0 0-1 2-0 
 9 Radunia Stężyca1-1 1-4 1-2 1-2 2-3 2-0 0-1 1-1     3-0 0-0 2-0 3-1 0-0 5-1 3-0 
 10 Stolem Gniewino0-2 2-3 0-0 2-2 1-2 0-0 3-0 0-0 1-1     3-1 1-2 7-0 4-0 4-0 1-0 
 11 Eko-Prod Szemud0-0 0-1 0-3 1-1 2-3 1-1 2-1 2-2 0-1 2-1     3-0 0-2 3-1 5-1 2-0 
 12 Motława Suchy Dąb2-10 0-5 2-1 2-1 1-1 1-4 1-3 1-2 3-4 0-2 6-2     2-1 2-1 4-1 5-2 
 13 Jantar Sopot0-4 3-1 0-2 0-1 2-4 3-0 0-1 1-0 2-6 1-0 1-0 7-0     1-0 4-1 3-1 
 14 Sporting Leźno0-3 0-0 0-3 1-1 3-1 0-3 0-1 2-0 4-2 0-5 0-1 1-4 2-2     4-1 3-0 
 15 KS Żukowo0-1 0-3 0-1 0-0 0-1 0-4 3-1 1-1 0-3 2-2 1-4 4-2 1-0 4-2     4-0 
 16 Olimpia Osowa (Gdańsk)0-4 1-2 0-1 1-1 0-8 1-1 2-1 1-5 3-0 0-4 0-2 0-3 3-1 0-0 0-4     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Eko-Prod Szemud 2-0 Olimpia Osowa (Gdańsk) 6 sierpnia, 12:00
Lechia II Gdańsk 2-1 KS Żukowo 9 sierpnia, 18:00
Sokół Bożepole Wielkie 3-0 Motława Suchy Dąb 5 sierpnia, 17:00
KP Sopot 1-2 Grunke Somonino 6 sierpnia, 17:00
Sporting Leźno 2-2 Jantar Sopot 5 sierpnia, 17:00
Radunia Stężyca 3-0 Stolem Gniewino 5 sierpnia, 17:00
GTS Kolbudy 1-1 Gedania Gdańsk 16 sierpnia, 17:00
Polonia Gdańsk 0-0 GKS Sierakowice 5 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Olimpia Osowa (Gdańsk) 2-1 Gedania Gdańsk 12 sierpnia, 17:00
Polonia Gdańsk 0-2 GTS Kolbudy 13 sierpnia, 11:00
Stolem Gniewino 0-0 GKS Sierakowice 12 sierpnia, 16:00
Jantar Sopot 2-6 Radunia Stężyca 12 sierpnia, 17:00
Grunke Somonino 2-0 Sporting Leźno 13 sierpnia, 16:00
Motława Suchy Dąb 1-4 KP Sopot 12 sierpnia, 17:00
KS Żukowo 1-1 Sokół Bożepole Wielkie 12 sierpnia, 14:00
Eko-Prod Szemud 0-0 Lechia II Gdańsk 12 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Lechia II Gdańsk 6-0 Olimpia Osowa (Gdańsk) 20 sierpnia, 12:00
Sokół Bożepole Wielkie 2-1 Eko-Prod Szemud 19 sierpnia, 17:00
KP Sopot 5-0 KS Żukowo 19 sierpnia, 17:00
Sporting Leźno 1-4 Motława Suchy Dąb 19 sierpnia, 17:00
Radunia Stężyca 1-2 Grunke Somonino 19 sierpnia, 17:00
GKS Sierakowice 2-1 Jantar Sopot 20 sierpnia, 14:00
GTS Kolbudy 0-2 Stolem Gniewino 20 sierpnia, 17:00
Gedania Gdańsk 0-2 Polonia Gdańsk 19 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-8 Polonia Gdańsk 26 sierpnia, 17:00
Stolem Gniewino 3-0 Gedania Gdańsk 26 sierpnia, 16:00
Jantar Sopot 3-1 GTS Kolbudy 26 sierpnia, 17:00
Grunke Somonino 0-2 GKS Sierakowice 27 sierpnia, 16:00
Motława Suchy Dąb 3-4 Radunia Stężyca 26 sierpnia, 17:00
KS Żukowo 4-2 Sporting Leźno 26 sierpnia, 17:00
Eko-Prod Szemud 1-1 KP Sopot 27 sierpnia, 12:00
Lechia II Gdańsk 2-1 Sokół Bożepole Wielkie 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Sokół Bożepole Wielkie 2-0 Olimpia Osowa (Gdańsk) 2 września, 17:00
KP Sopot 2-1 Lechia II Gdańsk 2 września, 17:00
Sporting Leźno 0-1 Eko-Prod Szemud 2 września, 17:00
Radunia Stężyca 5-1 KS Żukowo 2 września, 17:00
GKS Sierakowice 3-1 Motława Suchy Dąb 3 września, 14:00
GTS Kolbudy 1-0 Grunke Somonino 2 września, 17:00
Gedania Gdańsk 3-0 Jantar Sopot 3 września, 11:00
Polonia Gdańsk 1-1 Stolem Gniewino 6 września, 17:30

Kolejka 6 - 9-10 września

Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-4 Stolem Gniewino 9 września, 17:00
Jantar Sopot 2-4 Polonia Gdańsk 9 września, 17:00
Grunke Somonino 1-2 Gedania Gdańsk 10 września, 15:00
Motława Suchy Dąb 0-5 GTS Kolbudy 9 września, 17:00
KS Żukowo 0-1 GKS Sierakowice 9 września, 17:00
Eko-Prod Szemud 0-1 Radunia Stężyca 10 września, 12:00
Lechia II Gdańsk 2-0 Sporting Leźno 10 września, 12:00
Sokół Bożepole Wielkie 0-0 KP Sopot 9 września, 17:00

Kolejka 7 - 16-17 września

KP Sopot 6-0 Olimpia Osowa (Gdańsk) 16 września, 17:00
Sporting Leźno 2-0 Sokół Bożepole Wielkie 16 września, 16:00
Radunia Stężyca 1-1 Lechia II Gdańsk 16 września, 17:00
GKS Sierakowice 0-1 Eko-Prod Szemud 17 września, 14:00
GTS Kolbudy 4-2 KS Żukowo 17 września, 16:00
Gedania Gdańsk 1-0 Motława Suchy Dąb 16 września, 16:30
Polonia Gdańsk 0-5 Grunke Somonino 16 września, 11:00
Stolem Gniewino 7-0 Jantar Sopot 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Olimpia Osowa (Gdańsk) 3-1 Jantar Sopot 23 września, 16:00
Grunke Somonino 0-0 Stolem Gniewino 24 września, 15:00
Motława Suchy Dąb 1-1 Polonia Gdańsk 23 września, 17:00
KS Żukowo 3-1 Gedania Gdańsk 23 września, 17:00
Eko-Prod Szemud 0-1 GTS Kolbudy 24 września, 14:00
Lechia II Gdańsk 4-0 GKS Sierakowice 23 września, 16:00
Sokół Bożepole Wielkie 1-2 Radunia Stężyca 23 września, 17:00
KP Sopot 0-1 Sporting Leźno 23 września, 17:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Sporting Leźno 3-0 Olimpia Osowa (Gdańsk) 30 września, 15:00
Radunia Stężyca 2-0 KP Sopot 30 września, 16:00
GKS Sierakowice 0-1 Sokół Bożepole Wielkie 1 października, 14:00
GTS Kolbudy 1-1 Lechia II Gdańsk 30 września, 15:00
Gedania Gdańsk 0-0 Eko-Prod Szemud 30 września, 16:30
Polonia Gdańsk 6-0 KS Żukowo 30 września, 11:00
Stolem Gniewino 1-2 Motława Suchy Dąb 30 września, 11:00
Jantar Sopot 0-1 Grunke Somonino 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-1 Grunke Somonino 7 października, 16:00
Motława Suchy Dąb 2-1 Jantar Sopot 7 października, 17:00
KS Żukowo 2-2 Stolem Gniewino 7 października, 16:00
Eko-Prod Szemud 2-3 Polonia Gdańsk 8 października, 12:00
Lechia II Gdańsk 7-0 Gedania Gdańsk 8 października, 12:00
Sokół Bożepole Wielkie 0-4 GTS Kolbudy 8 października, 12:30
KP Sopot 1-0 GKS Sierakowice 7 października, 16:00
Sporting Leźno 4-2 Radunia Stężyca 8 października, 12:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Radunia Stężyca 3-0 Olimpia Osowa (Gdańsk) 15 października, 15:00
GKS Sierakowice 0-0 Sporting Leźno 15 października, 14:00
GTS Kolbudy 3-1 KP Sopot 15 października, 15:00
Gedania Gdańsk 1-0 Sokół Bożepole Wielkie 14 października, 15:00
Polonia Gdańsk 0-6 Lechia II Gdańsk 14 października, 11:00
Stolem Gniewino 3-1 Eko-Prod Szemud 14 października, 15:00
Jantar Sopot 4-1 KS Żukowo 14 października, 16:00
Grunke Somonino 2-1 Motława Suchy Dąb 15 października, 14:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-3 Motława Suchy Dąb 21 października, 15:00
KS Żukowo 0-0 Grunke Somonino 22 października, 15:00
Eko-Prod Szemud 0-2 Jantar Sopot 22 października, 12:00
Lechia II Gdańsk 1-0 Stolem Gniewino 22 października, 12:00
Sokół Bożepole Wielkie 2-0 Polonia Gdańsk 22 października, 12:30
KP Sopot 2-1 Gedania Gdańsk 21 października, 15:00
Sporting Leźno 0-0 GTS Kolbudy 22 października, 12:00
Radunia Stężyca 1-2 GKS Sierakowice 22 października, 15:00

Kolejka 13 - 28-29 października

GKS Sierakowice 8-0 Olimpia Osowa (Gdańsk) 29 października, 14:00
GTS Kolbudy 1-0 Radunia Stężyca 29 października, 14:00
Gedania Gdańsk 1-1 Sporting Leźno 28 października, 15:00
Polonia Gdańsk 3-3 KP Sopot 28 października, 11:00
Stolem Gniewino 0-0 Sokół Bożepole Wielkie 28 października, 14:00
Jantar Sopot 0-4 Lechia II Gdańsk 28 października, 15:00
Grunke Somonino 2-0 Eko-Prod Szemud 29 października, 14:00
Motława Suchy Dąb 4-1 KS Żukowo 29 października, 13:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-4 KS Żukowo 26 listopada, 12:00
Eko-Prod Szemud 3-0 Motława Suchy Dąb 5 listopada, 12:00
Lechia II Gdańsk 0-0 Grunke Somonino 5 listopada, 14:00
Sokół Bożepole Wielkie 1-0 Jantar Sopot 5 listopada, 12:30
KP Sopot 0-1 Stolem Gniewino 26 listopada, 12:00
Sporting Leźno 3-1 Polonia Gdańsk 5 listopada, 12:00
Radunia Stężyca 0-1 Gedania Gdańsk 5 listopada, 14:00
GKS Sierakowice 0-0 GTS Kolbudy 26 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

GTS Kolbudy 5-1 Olimpia Osowa (Gdańsk) 12 listopada, 13:00
Gedania Gdańsk 0-1 GKS Sierakowice 11 listopada, 15:00
Polonia Gdańsk 2-2 Radunia Stężyca 11 listopada, 11:00
Stolem Gniewino 4-0 Sporting Leźno 11 listopada, 13:00
Jantar Sopot 3-0 KP Sopot 11 listopada, 14:00
Grunke Somonino 0-0 Sokół Bożepole Wielkie 12 listopada, 14:00
Motława Suchy Dąb 2-10 Lechia II Gdańsk 12 listopada, 13:00
KS Żukowo 1-4 Eko-Prod Szemud 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

GKS Sierakowice 0-1 Polonia Gdańsk 17 marca, 16:30
Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-2 Eko-Prod Szemud 18 marca, 15:00
KS Żukowo 0-1 Lechia II Gdańsk 18 marca, 13:00
Motława Suchy Dąb 1-2 Sokół Bożepole Wielkie 17 marca, 14:00
Grunke Somonino 3-2 KP Sopot 17 marca, 13:00
Jantar Sopot 1-0 Sporting Leźno 17 marca, 15:00
Stolem Gniewino 1-1 Radunia Stężyca 18 marca, 14:00
Gedania Gdańsk 2-2 GTS Kolbudy 17 marca, 11:00

Kolejka 17 - 24-25 marca

Gedania Gdańsk 2-0 Olimpia Osowa (Gdańsk) 24 marca, 11:00
GTS Kolbudy 1-2 Polonia Gdańsk 25 marca, 15:00
GKS Sierakowice 1-0 Stolem Gniewino 25 marca, 14:00
Radunia Stężyca 3-1 Jantar Sopot 25 marca, 14:00
Sporting Leźno 1-1 Grunke Somonino 24 marca, 16:00
KP Sopot 3-2 Motława Suchy Dąb 24 marca, 14:00
Sokół Bożepole Wielkie 0-1 KS Żukowo 24 marca, 16:00
Lechia II Gdańsk 2-1 Eko-Prod Szemud 25 marca, 11:00

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-4 Lechia II Gdańsk 31 marca, 16:00
Eko-Prod Szemud 2-2 Sokół Bożepole Wielkie 1 kwietnia, 15:00
KS Żukowo 0-4 KP Sopot 31 marca, 11:00
Motława Suchy Dąb 2-1 Sporting Leźno 31 marca, 16:00
Grunke Somonino 3-2 Radunia Stężyca 31 marca, 15:00
Jantar Sopot 0-2 GKS Sierakowice 31 marca, 13:00
Stolem Gniewino 2-3 GTS Kolbudy 31 marca, 15:00
Polonia Gdańsk 2-2 Gedania Gdańsk 31 marca, 11:00

Kolejka 19 - 7 kwietnia

Polonia Gdańsk 2-0 Olimpia Osowa (Gdańsk) 7 kwietnia, 11:00
Gedania Gdańsk 2-0 Stolem Gniewino 7 kwietnia, 11:00
GTS Kolbudy 5-2 Jantar Sopot 7 kwietnia, 15:00
GKS Sierakowice 2-0 Grunke Somonino 7 kwietnia, 14:00
Radunia Stężyca 2-0 Motława Suchy Dąb 7 kwietnia, 15:00
Sporting Leźno 4-1 KS Żukowo 7 kwietnia, 11:00
KP Sopot 0-0 Eko-Prod Szemud 7 kwietnia
Sokół Bożepole Wielkie 0-2 Lechia II Gdańsk 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-5 Sokół Bożepole Wielkie 14 kwietnia, 16:30
Lechia II Gdańsk 0-0 KP Sopot 14 kwietnia, 11:00
Eko-Prod Szemud 3-1 Sporting Leźno 14 kwietnia, 16:00
KS Żukowo 0-3 Radunia Stężyca 14 kwietnia, 11:00
Motława Suchy Dąb 2-1 GKS Sierakowice 14 kwietnia, 17:00
Grunke Somonino 1-1 GTS Kolbudy 14 kwietnia, 15:00
Jantar Sopot 0-1 Gedania Gdańsk 14 kwietnia, 13:00
Stolem Gniewino 1-2 Polonia Gdańsk 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Stolem Gniewino 1-0 Olimpia Osowa (Gdańsk) 21 kwietnia, 15:00
Polonia Gdańsk 2-0 Jantar Sopot 21 kwietnia, 11:00
Gedania Gdańsk 0-2 Grunke Somonino 21 kwietnia, 11:00
GTS Kolbudy 1-2 Motława Suchy Dąb 22 kwietnia, 16:00
GKS Sierakowice 7-1 KS Żukowo 22 kwietnia, 14:00
Radunia Stężyca 0-0 Eko-Prod Szemud 22 kwietnia, 14:00
Sporting Leźno 0-3 Lechia II Gdańsk 21 kwietnia, 17:00
KP Sopot 0-2 Sokół Bożepole Wielkie 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-1 KP Sopot 28 kwietnia, 11:00
Sokół Bożepole Wielkie 2-0 Sporting Leźno 28 kwietnia, 17:00
Lechia II Gdańsk 2-0 Radunia Stężyca 29 kwietnia, 11:00
Eko-Prod Szemud 0-3 GKS Sierakowice 28 kwietnia, 16:00
KS Żukowo 0-3 GTS Kolbudy 29 kwietnia, 17:00
Motława Suchy Dąb 1-3 Gedania Gdańsk 28 kwietnia, 17:00
Grunke Somonino 1-0 Polonia Gdańsk 28 kwietnia, 16:00
Jantar Sopot 1-0 Stolem Gniewino 28 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 3 maja

Jantar Sopot 3-1 Olimpia Osowa (Gdańsk) 3 maja, 16:00
Stolem Gniewino 2-2 Grunke Somonino 3 maja, 15:00
Polonia Gdańsk 1-0 Motława Suchy Dąb 3 maja, 11:00
Gedania Gdańsk 0-2 KS Żukowo 3 maja, 11:00
GTS Kolbudy 2-3 Eko-Prod Szemud 3 maja, 16:00
GKS Sierakowice 2-2 Lechia II Gdańsk 3 maja, 14:00
Radunia Stężyca 1-1 Sokół Bożepole Wielkie 3 maja, 14:00
Sporting Leźno 0-3 KP Sopot 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 6 maja

Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-0 Sporting Leźno 6 maja, 16:00
KP Sopot 1-0 Radunia Stężyca 6 maja, 17:00
Sokół Bożepole Wielkie 0-0 GKS Sierakowice 6 maja, 12:30
Lechia II Gdańsk 2-2 GTS Kolbudy 6 maja, 13:30
Eko-Prod Szemud 2-1 Gedania Gdańsk 6 maja, 15:00
KS Żukowo 0-1 Polonia Gdańsk 6 maja, 17:00
Motława Suchy Dąb 0-2 Stolem Gniewino 6 maja, 13:00
Grunke Somonino 2-1 Jantar Sopot 6 maja, 16:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Grunke Somonino 5-1 Olimpia Osowa (Gdańsk) 12 maja, 16:00
Jantar Sopot 7-0 Motława Suchy Dąb 12 maja, 17:00
Stolem Gniewino 4-0 KS Żukowo 12 maja, 15:00
Polonia Gdańsk 1-0 Eko-Prod Szemud 12 maja, 11:00
Gedania Gdańsk 1-0 Lechia II Gdańsk 13 maja
GTS Kolbudy 2-1 Sokół Bożepole Wielkie 13 maja, 16:00
GKS Sierakowice 2-2 KP Sopot 13 maja, 14:00
Radunia Stężyca 0-0 Sporting Leźno 12 maja, 16:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Olimpia Osowa (Gdańsk) 3-0 Radunia Stężyca 19 maja, 17:00
Sporting Leźno 0-3 GKS Sierakowice 19 maja, 17:00
KP Sopot 3-3 GTS Kolbudy 19 maja, 17:00
Sokół Bożepole Wielkie 0-1 Gedania Gdańsk 20 maja, 12:30
Lechia II Gdańsk 4-1 Polonia Gdańsk
Eko-Prod Szemud 2-1 Stolem Gniewino 19 maja, 16:00
KS Żukowo 1-0 Jantar Sopot 20 maja, 17:00
Motława Suchy Dąb 2-1 Grunke Somonino 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Motława Suchy Dąb 5-2 Olimpia Osowa (Gdańsk) 26 maja, 17:00
Grunke Somonino 3-1 KS Żukowo 26 maja, 17:00
Jantar Sopot 1-0 Eko-Prod Szemud 26 maja, 17:00
Stolem Gniewino 0-2 Lechia II Gdańsk 26 maja, 15:00
Polonia Gdańsk 1-0 Sokół Bożepole Wielkie 26 maja, 11:00
Gedania Gdańsk 1-2 KP Sopot 26 maja, 11:00
GTS Kolbudy 6-0 Sporting Leźno 27 maja, 16:00
GKS Sierakowice 3-1 Radunia Stężyca 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (27 maja, 14:00) przerwany w 39. minucie przy stanie 0-0, dokończony

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-1 GKS Sierakowice 2 czerwca, 13:00
Radunia Stężyca 1-4 GTS Kolbudy 3 czerwca, 14:00
Sporting Leźno 0-1 Gedania Gdańsk 2 czerwca, 17:00
KP Sopot 0-2 Polonia Gdańsk 2 czerwca, 17:00
Sokół Bożepole Wielkie 2-0 Stolem Gniewino
Lechia II Gdańsk 2-2 Jantar Sopot
Eko-Prod Szemud 1-1 Grunke Somonino 2 czerwca, 16:00
KS Żukowo 4-2 Motława Suchy Dąb 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

KS Żukowo 4-0 Olimpia Osowa (Gdańsk) 7 czerwca, 16:00
Motława Suchy Dąb 6-2 Eko-Prod Szemud 7 czerwca, 16:00
Grunke Somonino 1-0 Lechia II Gdańsk 7 czerwca, 16:00
Jantar Sopot 1-0 Sokół Bożepole Wielkie 7 czerwca, 16:00
Stolem Gniewino 0-0 KP Sopot 7 czerwca, 16:00
Polonia Gdańsk 1-2 Sporting Leźno 7 czerwca, 16:00
Gedania Gdańsk 0-2 Radunia Stężyca 7 czerwca, 16:00
GTS Kolbudy 0-2 GKS Sierakowice 7 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 10 czerwca

Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-2 GTS Kolbudy 10 czerwca, 11:00
GKS Sierakowice 0-2 Gedania Gdańsk 10 czerwca, 11:00
Radunia Stężyca 2-3 Polonia Gdańsk 10 czerwca, 11:00
Sporting Leźno 0-5 Stolem Gniewino 10 czerwca, 11:00
KP Sopot 3-2 Jantar Sopot 10 czerwca, 11:00
Sokół Bożepole Wielkie 1-0 Grunke Somonino 10 czerwca, 11:00
Lechia II Gdańsk 1-0 Motława Suchy Dąb 10 czerwca, 11:00
Eko-Prod Szemud 5-1 KS Żukowo 10 czerwca, 11:00

Baraże o udział w IV lidze (pomorska)
Baraże o udział w klasie okręgowej (Gdańsk)

IV liga 2006/2007 (pomorska)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Gdańsk II)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Słupsk)

Klasa A 2006/2007 (Gdańsk I)
Klasa A 2006/2007 (Gdańsk II)
Klasa A 2006/2007 (Gdańsk III)
Klasa A 2006/2007 (Gdańsk IV)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas