[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Gdańsk II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Królewski Gdańsk 24 52 16 4 4 60-31 9 1 2 29-13 7 3 2 31-18
2.  Wisła Steblewo 24 49 15 4 5 60-33 6 4 2 28-15 9 0 3 32-18
3.  Błękitni Sobowidz 24 44 13 5 6 62-37 6 4 2 34-18 7 1 4 28-19
4.  Czarni II Pruszcz Gdański 24 42 12 6 6 62-34 7 3 2 27-12 5 3 4 35-22
5.  Cedat Straszyn 24 39 12 3 9 55-36 9 1 2 41-14 3 2 7 14-22
6.  Wisła Długie Pole 24 33 9 6 9 25-35 5 4 3 13-14 4 2 6 12-21 2 4 1 1 0 3-2
7.  Oruński KP (Gdańsk) 24 33 10 3 11 57-54 6 0 6 28-31 4 3 5 29-23 2 1 0 1 1 2-3
8.  Sokół Ełganowo 24 31 10 1 13 30-42 6 0 6 17-21 4 1 7 13-21
9.  Gryf Goręczyno 24 30 7 9 8 34-40 5 4 3 16-13 2 5 5 18-27 2 2 0 2 0 3-3
10.  Fosfory Wiślinka 24 30 8 6 10 53-43 4 2 6 26-27 4 4 4 27-16 2 2 0 2 0 3-3
11.  GKS Kowale 24 28 8 4 12 38-53 4 2 6 24-25 4 2 6 14-28
12.  Champion Gdańsk 24 14 4 2 18 28-87 3 1 8 16-38 1 1 10 12-49
13.  Inventia Żuława 24 12 3 3 18 25-70 2 2 8 17-35 1 1 10 8-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Królewski Gdańsk    1-3 3-0 2-2 2-1 4-1 2-1 2-0 3-0* 2-1 1-2 3-1 4-1 
 2 Wisła Steblewo2-2     3-1 3-5 3-2 0-0 1-1 2-0 4-0 1-1 1-2 5-0 3-1 
 3 Błękitni Sobowidz3-0* 5-1     3-2 2-2 2-0 2-5 2-4 2-2 0-0 2-2 8-0 3-0 
 4 Czarni II Pruszcz Gdański1-1 0-3* 2-1     0-0 3-0* 5-2 4-0 1-1 2-1 2-3 3-0* 4-0 
 5 Cedat Straszyn2-2 0-1 4-0 2-1     1-0 2-1 0-3 4-2 7-1 9-2 6-1 4-0* 
 6 Wisła Długie Pole3-1 1-0 0-3* 1-4 1-0     1-1 0-0 0-0 0-3 0-0 3-2 3-0 
 7 Oruński KP (Gdańsk)1-3 0-4 2-3 1-6 5-1 1-2     2-0 4-1 0-6 2-1 7-4 3-0* 
 8 Sokół Ełganowo0-3 1-2 2-6 2-1 1-4 1-2 1-0     0-3* 1-0 3-0 4-0 1-0 
 9 Gryf Goręczyno0-3 2-1 1-1 1-1 1-0 2-1 4-2 1-2     1-1 0-1 0-0 3-0 
 10 Fosfory Wiślinka2-7 3-4 1-5 1-2 3-0 1-2 1-1 0-1 2-2     2-1 6-1 4-1 
 11 GKS Kowale3-4 0-3 0-3 3-1 1-2 5-0 0-3* 2-1 2-2 2-2     4-0* 2-4 
 12 Champion Gdańsk0-1 3-5 1-2 1-8 2-0 0-3 0-6 3-2 2-4 0-6* 3-0*     1-1 
 13 Inventia Żuława1-4 2-5 0-3* 2-2 1-2 1-1 4-6 *** 3-1 0-5 3-0* 0-3*     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Pauza: Królewski Gdańsk.
 
Fosfory Wiślinka 2-1 GKS Kowale
Czarni II Pruszcz Gdański 0-3 Wisła Steblewo
(wo)
na boisku 1-0
Błękitni Sobowidz 2-2 Cedat Straszyn
Inventia Żuława - Sokół Ełganowo
(wo)
na boisku 3-6
Gryf Goręczyno 0-0 Champion Gdańsk
Wisła Długie Pole 1-1 Oruński KP (Gdańsk)

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Pauza: Fosfory Wiślinka.
 
Królewski Gdańsk 2-1 Oruński KP (Gdańsk)
Champion Gdańsk 0-3 Wisła Długie Pole
Sokół Ełganowo 0-3 Gryf Goręczyno
(wo)
na boisku 5-2
Cedat Straszyn 4-0 Inventia Żuława
(wo)
na boisku 4-0
Wisła Steblewo 3-1 Błękitni Sobowidz
GKS Kowale 3-1 Czarni II Pruszcz Gdański

Kolejka 3 - 2-3 września

Pauza: Czarni II Pruszcz Gdański.
 
Fosfory Wiślinka 2-7 Królewski Gdańsk
Błękitni Sobowidz 2-2 GKS Kowale
Inventia Żuława 2-5 Wisła Steblewo
Gryf Goręczyno 1-0 Cedat Straszyn
Wisła Długie Pole 0-0 Sokół Ełganowo
Oruński KP (Gdańsk) 7-4 Champion Gdańsk

Kolejka 4 - 9-10 września

Pauza: Błękitni Sobowidz.
 
Królewski Gdańsk 3-1 Champion Gdańsk
Sokół Ełganowo 1-0 Oruński KP (Gdańsk)
Cedat Straszyn 1-0 Wisła Długie Pole
Wisła Steblewo 4-0 Gryf Goręczyno
GKS Kowale 2-4 Inventia Żuława
Fosfory Wiślinka 1-2 Czarni II Pruszcz Gdański

Kolejka 5 - 16-17 września

Pauza: Inventia Żuława.
 
Czarni II Pruszcz Gdański 1-1 Królewski Gdańsk
Błękitni Sobowidz 0-0 Fosfory Wiślinka
Gryf Goręczyno 0-1 GKS Kowale
Wisła Długie Pole 1-0 Wisła Steblewo
Oruński KP (Gdańsk) 5-1 Cedat Straszyn
Champion Gdańsk 3-2 Sokół Ełganowo

Kolejka 6 - 23-24 września

Pauza: Gryf Goręczyno.
 
Królewski Gdańsk 2-0 Sokół Ełganowo
Cedat Straszyn 6-1 Champion Gdańsk
Wisła Steblewo 1-1 Oruński KP (Gdańsk)
GKS Kowale 5-0 Wisła Długie Pole
Fosfory Wiślinka 4-1 Inventia Żuława
Czarni II Pruszcz Gdański 2-1 Błękitni Sobowidz

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Pauza: Wisła Długie Pole.
 
Błękitni Sobowidz 3-0 Królewski Gdańsk
(wo)
na boisku 2-2
Inventia Żuława 2-2 Czarni II Pruszcz Gdański
Gryf Goręczyno 1-1 Fosfory Wiślinka
Oruński KP (Gdańsk) 2-1 GKS Kowale
Champion Gdańsk 3-5 Wisła Steblewo
Sokół Ełganowo 1-4 Cedat Straszyn

Kolejka 8 - 7-8 października

Pauza: Oruński KP (Gdańsk).
 
Królewski Gdańsk 2-1 Cedat Straszyn
Wisła Steblewo 2-0 Sokół Ełganowo
GKS Kowale 4-0 Champion Gdańsk
(wo)
ba baoisku 4-0
Fosfory Wiślinka 1-2 Wisła Długie Pole
Czarni II Pruszcz Gdański 1-1 Gryf Goręczyno
Błękitni Sobowidz 3-0 Inventia Żuława

Kolejka 9 - 14-15 października

Pauza: Champion Gdańsk.
 
Inventia Żuława 1-4 Królewski Gdańsk
Gryf Goręczyno 1-1 Błękitni Sobowidz
Wisła Długie Pole 1-4 Czarni II Pruszcz Gdański
Oruński KP (Gdańsk) 0-6 Fosfory Wiślinka
Sokół Ełganowo 3-0 GKS Kowale
Cedat Straszyn 0-1 Wisła Steblewo

Kolejka 10 - 21-22 października

Pauza: Sokół Ełganowo.
 
Królewski Gdańsk 1-3 Wisła Steblewo
GKS Kowale 1-2 Cedat Straszyn
Fosfory Wiślinka 6-1 Champion Gdańsk
Czarni II Pruszcz Gdański 5-2 Oruński KP (Gdańsk)
Błękitni Sobowidz 2-0 Wisła Długie Pole
Inventia Żuława 3-1 Gryf Goręczyno

Kolejka 11 - 28-29 października

Pauza: Cedat Straszyn.
 
Gryf Goręczyno 0-3 Królewski Gdańsk
Wisła Długie Pole 3-0 Inventia Żuława
Oruński KP (Gdańsk) 2-3 Błękitni Sobowidz
Champion Gdańsk 1-8 Czarni II Pruszcz Gdański
Sokół Ełganowo 1-0 Fosfory Wiślinka
Wisła Steblewo 1-2 GKS Kowale

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Pauza: Wisła Steblewo.
 
Królewski Gdańsk 1-2 GKS Kowale
Fosfory Wiślinka 3-0 Cedat Straszyn
Czarni II Pruszcz Gdański 4-0 Sokół Ełganowo
Błękitni Sobowidz 8-0 Champion Gdańsk
Inventia Żuława 4-6 Oruński KP (Gdańsk)
Gryf Goręczyno 2-1 Wisła Długie Pole

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Pauza: GKS Kowale.
 
Wisła Długie Pole 3-1 Królewski Gdańsk
Oruński KP (Gdańsk) 4-1 Gryf Goręczyno
Champion Gdańsk 1-1 Inventia Żuława
Sokół Ełganowo 2-6 Błękitni Sobowidz
Cedat Straszyn 2-1 Czarni II Pruszcz Gdański
Wisła Steblewo 1-1 Fosfory Wiślinka

Kolejka 14 - 31 marca-1 kwietnia

Pauza: Królewski Gdańsk.
 
GKS Kowale 2-2 Fosfory Wiślinka
Wisła Steblewo 3-5 Czarni II Pruszcz Gdański
Cedat Straszyn 4-0 Błękitni Sobowidz
Sokół Ełganowo 1-0 Inventia Żuława
Champion Gdańsk 2-4 Gryf Goręczyno
Oruński KP (Gdańsk) 1-2 Wisła Długie Pole

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Pauza: Fosfory Wiślinka.
 
Oruński KP (Gdańsk) 1-3 Królewski Gdańsk
Wisła Długie Pole 3-2 Champion Gdańsk
Gryf Goręczyno 1-2 Sokół Ełganowo
Inventia Żuława 1-2 Cedat Straszyn
Błękitni Sobowidz 5-1 Wisła Steblewo
Czarni II Pruszcz Gdański 2-3 GKS Kowale

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Pauza: Czarni II Pruszcz Gdański.
 
Królewski Gdańsk 2-1 Fosfory Wiślinka
GKS Kowale 0-3 Błękitni Sobowidz
Wisła Steblewo 3-1 Inventia Żuława
Cedat Straszyn 4-2 Gryf Goręczyno
Sokół Ełganowo 1-2 Wisła Długie Pole
Champion Gdańsk 0-6 Oruński KP (Gdańsk)

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Pauza: Błękitni Sobowidz.
 
Champion Gdańsk 0-1 Królewski Gdańsk
Oruński KP (Gdańsk) 2-0 Sokół Ełganowo
Wisła Długie Pole 1-0 Cedat Straszyn
Gryf Goręczyno 2-1 Wisła Steblewo
Inventia Żuława 3-0 GKS Kowale
(wo)
na boisku 1-0
Czarni II Pruszcz Gdański 2-1 Fosfory Wiślinka

Kolejka 18 - 28 kwietnia

Pauza: Inventia Żuława.
 
Królewski Gdańsk 2-2 Czarni II Pruszcz Gdański
Fosfory Wiślinka 1-5 Błękitni Sobowidz
GKS Kowale 2-2 Gryf Goręczyno
Wisła Steblewo 0-0 Wisła Długie Pole
Cedat Straszyn 2-1 Oruński KP (Gdańsk)
Sokół Ełganowo 4-0 Champion Gdańsk

Kolejka 19 - 1 maja

Pauza: Gryf Goręczyno.
 
Sokół Ełganowo 0-3 Królewski Gdańsk
Champion Gdańsk 2-0 Cedat Straszyn
Oruński KP (Gdańsk) 0-4 Wisła Steblewo
Wisła Długie Pole 0-0 GKS Kowale
Inventia Żuława 0-5 Fosfory Wiślinka
Błękitni Sobowidz 3-2 Czarni II Pruszcz Gdański

Kolejka 20 - 5-6 maja

Pauza: Wisła Długie Pole.
 
Królewski Gdańsk 3-0 Błękitni Sobowidz
Czarni II Pruszcz Gdański 4-0 Inventia Żuława
Fosfory Wiślinka 2-2 Gryf Goręczyno
GKS Kowale 0-3 Oruński KP (Gdańsk)
(wo)
na boisku 2-3
Wisła Steblewo 5-0 Champion Gdańsk
Cedat Straszyn 0-3 Sokół Ełganowo

Kolejka 21 - 12-13 maja

Pauza: Oruński KP (Gdańsk).
 
Cedat Straszyn 2-2 Królewski Gdańsk
Sokół Ełganowo 1-2 Wisła Steblewo
Champion Gdańsk 3-0 GKS Kowale
(wo)
na boisku 1-0
Wisła Długie Pole 0-3 Fosfory Wiślinka
na boisku 4-2
Gryf Goręczyno 1-1 Czarni II Pruszcz Gdański
Inventia Żuława 0-3 Błękitni Sobowidz
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 22 - 19-20 maja

Pauza: Champion Gdańsk.
 
Królewski Gdańsk 4-1 Inventia Żuława
Błękitni Sobowidz 2-2 Gryf Goręczyno
Czarni II Pruszcz Gdański 3-0 Wisła Długie Pole
(wo)
na boisku 2-1
Fosfory Wiślinka 1-1 Oruński KP (Gdańsk)
GKS Kowale 2-1 Sokół Ełganowo
Wisła Steblewo 3-2 Cedat Straszyn

Kolejka 23 - 26-27 maja

Pauza: Sokół Ełganowo.
 
Wisła Steblewo 2-2 Królewski Gdańsk
Cedat Straszyn 9-2 GKS Kowale
Champion Gdańsk 0-6 Fosfory Wiślinka
(wo)
na boisku 3-6
Oruński KP (Gdańsk) 1-6 Czarni II Pruszcz Gdański
Wisła Długie Pole 0-3 Błękitni Sobowidz
(wo)
na boisku 2-1
Gryf Goręczyno 3-0 Inventia Żuława

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Pauza: Cedat Straszyn.
 
Królewski Gdańsk 3-0 Gryf Goręczyno
(wo)
na boisku 3-1
Inventia Żuława 1-1 Wisła Długie Pole
Błękitni Sobowidz 2-5 Oruński KP (Gdańsk)
Czarni II Pruszcz Gdański 3-0 Champion Gdańsk
(wo)
goście nie dojechali
Fosfory Wiślinka 0-1 Sokół Ełganowo
GKS Kowale 0-3 Wisła Steblewo

Kolejka 25 - 9 czerwca

Pauza: Wisła Steblewo.
 
GKS Kowale 3-4 Królewski Gdańsk
Cedat Straszyn 7-1 Fosfory Wiślinka
Sokół Ełganowo 2-1 Czarni II Pruszcz Gdański
Champion Gdańsk 1-2 Błękitni Sobowidz
Oruński KP (Gdańsk) 3-0 Inventia Żuława
(wo)
na boisku 2-4
Wisła Długie Pole 0-0 Gryf Goręczyno

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pauza: GKS Kowale.
 
Królewski Gdańsk 4-1 Wisła Długie Pole
Gryf Goręczyno 4-2 Oruński KP (Gdańsk)
Inventia Żuława 0-3 Champion Gdańsk
(wo)
na boisku 5-1
Błękitni Sobowidz 2-4 Sokół Ełganowo
Czarni II Pruszcz Gdański 0-0 Cedat Straszyn
Fosfory Wiślinka 3-4 Wisła Steblewo

Baraże o udział w klasie okręgowej (Gdańsk)
Baraże uzupełniające o udział w klasie A (Gdańsk)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Gdańsk II)

Klasa A 2006/2007 (Gdańsk I)
Klasa A 2006/2007 (Gdańsk III)
Klasa A 2006/2007 (Gdańsk IV)

Klasa B 2006/2007 (Gdańsk I)
Klasa B 2006/2007 (Gdańsk II)
Klasa B 2006/2007 (Gdańsk III)
Klasa B 2006/2007 (Gdańsk IV)
Klasa B 2006/2007 (Gdańsk V)
Klasa B 2006/2007 (Malbork VI)
Klasa B 2006/2007 (Malbork VII)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas