[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Gdańsk IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Mareza 24 51 15 6 3 56-23 7 3 2 27-10 8 3 1 29-13
2.  Okland Szprudowo 24 50 15 5 4 73-31 9 2 1 51-15 6 3 3 22-16
3.  Relax Ryjewo 24 41 13 2 9 56-52 10 1 1 39-20 3 1 8 17-32
4.  Mewa Gniew 24 39 12 3 9 72-51 8 2 2 50-23 4 1 7 22-28
5.  Grom Nowy Staw 24 36 11 3 10 43-41 7 1 4 21-18 4 2 6 22-23
6.  GTS Rusocin 24 33 10 3 11 47-51 9 2 1 31-11 1 1 10 16-40
7.  LKS Waplewo Wielkie 24 32 8 8 8 40-40 5 4 3 21-18 3 4 5 19-22 2 4 1 1 0 4-1
8.  Centrum Pelplin 24 32 10 2 12 41-55 7 1 4 20-18 3 1 8 21-37 2 1 0 1 1 1-4
9.  Błyskawica Postolin 24 31 10 1 13 35-58 7 0 5 21-19 3 1 8 14-39 2 6 2 0 0 6-3
10.  Pogoń Gardeja 24 31 9 4 11 48-53 6 2 4 31-29 3 2 7 17-24 2 0 0 0 2 3-6
11.  Delta Miłoradz 24 30 10 0 14 44-51 6 0 6 19-21 4 0 8 25-30
12.  Czarni Przemysław 24 26 8 2 14 63-74 5 2 5 37-30 3 0 9 26-44
13.  Jurand Lasowice Wielkie 24 14 3 5 16 30-68 3 2 7 17-31 0 3 9 13-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Sokół Mareza    1-1 3-0 0-2 0-2 1-0 0-0 6-1 3-1 2-1 3-0 8-2 0-0 
 2 Okland Szprudowo1-2     4-2 1-1 3-2 7-1 3-0 5-1 8-1 7-0 4-2 5-0 3-3 
 3 Relax Ryjewo0-0 3-2     5-2 2-0 8-2 3-2 4-2 0-1 4-2 4-3 3-2 3-2 
 4 Mewa Gniew3-5 1-2 3-3     5-3 3-2 3-2 3-3 10-0 3-0* 4-1 4-2 8-0 
 5 Grom Nowy Staw0-0 1-2 3-2 1-2     2-1 2-0 1-3 3-2 2-1 0-3 2-1 4-1 
 6 GTS Rusocin2-3 2-0 3-0 3-1 2-2     4-1 2-0 4-0 0-0 2-1 5-2 2-1 
 7 LKS Waplewo Wielkie1-1 2-2 3-0 3-2 2-1 0-2     4-1 1-1 0-1 0-5 4-1 1-1 
 8 Centrum Pelplin0-6 0-2 4-1 2-1 3-0 3-0 0-0     2-0 1-0 1-2 1-6 3-0 
 9 Błyskawica Postolin0-2 0-3 4-1 2-1 0-1 4-2 0-2 1-3     1-0 4-2 3-1 2-1 
 10 Pogoń Gardeja2-1 1-3 2-1 1-4 2-2 5-2 2-2 4-1 3-5     2-1 3-4 4-3 
 11 Delta Miłoradz1-2 2-1 0-2 3-1 0-4 2-1 1-5 1-3 2-0 0-1     5-1 2-0 
 12 Czarni Przemysław1-2 2-2 2-3 6-3 2-4 4-2 3-4 4-2 1-2 3-3 4-2     5-1 
 13 Jurand Lasowice Wielkie2-5 1-2 1-2 1-2 2-1 1-1 1-1 2-1 2-1 1-8 2-3 1-4     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Pauza: Mewa Gniew.
 
Jurand Lasowice Wielkie 2-5 Sokół Mareza
Delta Miłoradz 0-1 Pogoń Gardeja
GTS Rusocin 2-0 Centrum Pelplin
Relax Ryjewo 3-2 Czarni Przemysław
Okland Szprudowo 3-2 Grom Nowy Staw
LKS Waplewo Wielkie 1-1 Błyskawica Postolin

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Pauza: Błyskawica Postolin.
 
Grom Nowy Staw 2-0 LKS Waplewo Wielkie
Czarni Przemysław 2-2 Okland Szprudowo
Centrum Pelplin 4-1 Relax Ryjewo
Pogoń Gardeja 5-2 GTS Rusocin
Sokół Mareza 3-0 Delta Miłoradz
Mewa Gniew 8-0 Jurand Lasowice Wielkie

Kolejka 3 - 2-3 września

Pauza: Jurand Lasowice Wielkie.
 
Delta Miłoradz 3-1 Mewa Gniew
GTS Rusocin 2-3 Sokół Mareza
Relax Ryjewo 4-2 Pogoń Gardeja
Okland Szprudowo 5-1 Centrum Pelplin
LKS Waplewo Wielkie 4-1 Czarni Przemysław
Błyskawica Postolin 0-1 Grom Nowy Staw

Kolejka 4 - 9-10 września

Pauza: Grom Nowy Staw.
 
Czarni Przemysław 1-2 Błyskawica Postolin
Centrum Pelplin 0-0 LKS Waplewo Wielkie
Pogoń Gardeja 1-3 Okland Szprudowo
Sokół Mareza 3-0 Relax Ryjewo
Mewa Gniew 3-2 GTS Rusocin
Jurand Lasowice Wielkie 2-3 Delta Miłoradz

Kolejka 5 - 16-17 września

Pauza: Delta Miłoradz.
 
GTS Rusocin 2-1 Jurand Lasowice Wielkie
Relax Ryjewo 5-2 Mewa Gniew
Okland Szprudowo 1-2 Sokół Mareza
LKS Waplewo Wielkie 0-1 Pogoń Gardeja
Błyskawica Postolin 1-3 Centrum Pelplin
Grom Nowy Staw 2-1 Czarni Przemysław

Kolejka 6 - 23-24 września

Pauza: Czarni Przemysław.
 
Centrum Pelplin 3-0 Grom Nowy Staw
Pogoń Gardeja 3-5 Błyskawica Postolin
Sokół Mareza 0-0 LKS Waplewo Wielkie
Mewa Gniew 1-2 Okland Szprudowo
Jurand Lasowice Wielkie 1-2 Relax Ryjewo
Delta Miłoradz 2-1 GTS Rusocin

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Pauza: GTS Rusocin.
 
Relax Ryjewo 4-3 Delta Miłoradz
Okland Szprudowo 3-3 Jurand Lasowice Wielkie
LKS Waplewo Wielkie 3-2 Mewa Gniew
Błyskawica Postolin 0-2 Sokół Mareza
Grom Nowy Staw 2-1 Pogoń Gardeja
Czarni Przemysław 4-2 Centrum Pelplin

Kolejka 8 - 7-8 października

Pauza: Centrum Pelplin.
 
Pogoń Gardeja 3-4 Czarni Przemysław
Sokół Mareza 0-2 Grom Nowy Staw
Mewa Gniew 10-0 Błyskawica Postolin
Jurand Lasowice Wielkie 1-1 LKS Waplewo Wielkie
Delta Miłoradz 2-1 Okland Szprudowo
GTS Rusocin 3-0 Relax Ryjewo

Kolejka 9 - 14-15 października

Pauza: Relax Ryjewo.
 
Okland Szprudowo 7-1 GTS Rusocin
LKS Waplewo Wielkie 0-5 Delta Miłoradz
Błyskawica Postolin 2-1 Jurand Lasowice Wielkie
Grom Nowy Staw 1-2 Mewa Gniew
Czarni Przemysław 1-2 Sokół Mareza
Centrum Pelplin 1-0 Pogoń Gardeja

Kolejka 10 - 21-22 października

Pauza: Pogoń Gardeja.
 
Sokół Mareza 6-1 Centrum Pelplin
Mewa Gniew 4-2 Czarni Przemysław
Jurand Lasowice Wielkie 2-1 Grom Nowy Staw
Delta Miłoradz 2-0 Błyskawica Postolin
GTS Rusocin 4-1 LKS Waplewo Wielkie
Relax Ryjewo 3-2 Okland Szprudowo

Kolejka 11 - 28-29 października

Pauza: Okland Szprudowo.
 
LKS Waplewo Wielkie 3-0 Relax Ryjewo
Błyskawica Postolin 4-2 GTS Rusocin
Grom Nowy Staw 0-3 Delta Miłoradz
Czarni Przemysław 5-1 Jurand Lasowice Wielkie
Centrum Pelplin 2-1 Mewa Gniew
Pogoń Gardeja 2-1 Sokół Mareza

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Pauza: Sokół Mareza.
 
Mewa Gniew 3-0 Pogoń Gardeja
(wo)
Jurand Lasowice Wielkie 2-1 Centrum Pelplin
Delta Miłoradz 5-1 Czarni Przemysław 19 listopada, 12:00
GTS Rusocin 2-2 Grom Nowy Staw
Relax Ryjewo 0-1 Błyskawica Postolin
Okland Szprudowo 3-0 LKS Waplewo Wielkie

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Pauza: LKS Waplewo Wielkie.
 
Błyskawica Postolin 0-3 Okland Szprudowo
Grom Nowy Staw 3-2 Relax Ryjewo
Czarni Przemysław 4-2 GTS Rusocin
Centrum Pelplin 1-2 Delta Miłoradz
Pogoń Gardeja 4-3 Jurand Lasowice Wielkie
Sokół Mareza 0-2 Mewa Gniew

Kolejka 14 - 31 marca-1 kwietnia

Pauza: Mewa Gniew.
 
Sokół Mareza 0-0 Jurand Lasowice Wielkie
Pogoń Gardeja 2-1 Delta Miłoradz
Centrum Pelplin 3-0 GTS Rusocin
Czarni Przemysław 2-3 Relax Ryjewo
Grom Nowy Staw 1-2 Okland Szprudowo
Błyskawica Postolin 0-2 LKS Waplewo Wielkie

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Pauza: Błyskawica Postolin.
 
LKS Waplewo Wielkie 2-1 Grom Nowy Staw
Okland Szprudowo 5-0 Czarni Przemysław
Relax Ryjewo 4-2 Centrum Pelplin
GTS Rusocin 0-0 Pogoń Gardeja
Delta Miłoradz 1-2 Sokół Mareza
Jurand Lasowice Wielkie 1-2 Mewa Gniew

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Pauza: Jurand Lasowice Wielkie.
 
Mewa Gniew 4-1 Delta Miłoradz
Sokół Mareza 1-0 GTS Rusocin
Pogoń Gardeja 2-1 Relax Ryjewo
Centrum Pelplin 0-2 Okland Szprudowo
Czarni Przemysław 3-4 LKS Waplewo Wielkie
Grom Nowy Staw 3-2 Błyskawica Postolin

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Pauza: Grom Nowy Staw.
 
Błyskawica Postolin 3-1 Czarni Przemysław
LKS Waplewo Wielkie 4-1 Centrum Pelplin
Okland Szprudowo 7-0 Pogoń Gardeja
Relax Ryjewo 0-0 Sokół Mareza
GTS Rusocin 3-1 Mewa Gniew
Delta Miłoradz 2-0 Jurand Lasowice Wielkie

Kolejka 18 - 28 kwietnia

Pauza: Delta Miłoradz.
 
Jurand Lasowice Wielkie 1-1 GTS Rusocin
Mewa Gniew 3-3 Relax Ryjewo
Sokół Mareza 1-1 Okland Szprudowo
Pogoń Gardeja 2-2 LKS Waplewo Wielkie
Centrum Pelplin 2-0 Błyskawica Postolin
Czarni Przemysław 2-4 Grom Nowy Staw

Kolejka 19 - 1 maja

Pauza: Czarni Przemysław.
 
Grom Nowy Staw 1-3 Centrum Pelplin
Błyskawica Postolin 1-0 Pogoń Gardeja
LKS Waplewo Wielkie 1-1 Sokół Mareza
Okland Szprudowo 1-1 Mewa Gniew
Relax Ryjewo 3-2 Jurand Lasowice Wielkie
GTS Rusocin 2-1 Delta Miłoradz

Kolejka 20 - 5-6 maja

Pauza: GTS Rusocin.
 
Delta Miłoradz 0-2 Relax Ryjewo
Jurand Lasowice Wielkie 1-2 Okland Szprudowo
Mewa Gniew 3-2 LKS Waplewo Wielkie
Sokół Mareza 3-1 Błyskawica Postolin
Pogoń Gardeja 2-2 Grom Nowy Staw
Centrum Pelplin 1-6 Czarni Przemysław

Kolejka 21 - 12-13 maja

Pauza: Centrum Pelplin.
 
Czarni Przemysław 3-3 Pogoń Gardeja
Grom Nowy Staw 0-0 Sokół Mareza
Błyskawica Postolin 2-1 Mewa Gniew
LKS Waplewo Wielkie 1-1 Jurand Lasowice Wielkie
Okland Szprudowo 4-2 Delta Miłoradz
Relax Ryjewo 8-2 GTS Rusocin

Kolejka 22 - 19-20 maja

Pauza: Relax Ryjewo.
 
GTS Rusocin 2-0 Okland Szprudowo
Delta Miłoradz 1-5 LKS Waplewo Wielkie
Jurand Lasowice Wielkie 2-1 Błyskawica Postolin
Mewa Gniew 5-3 Grom Nowy Staw
Sokół Mareza 8-2 Czarni Przemysław
Pogoń Gardeja 4-1 Centrum Pelplin

Kolejka 23 - 26-27 maja

Pauza: Pogoń Gardeja.
 
Centrum Pelplin 0-6 Sokół Mareza
Czarni Przemysław 6-3 Mewa Gniew
Grom Nowy Staw 4-1 Jurand Lasowice Wielkie
Błyskawica Postolin 4-2 Delta Miłoradz
LKS Waplewo Wielkie 0-2 GTS Rusocin
Okland Szprudowo 4-2 Relax Ryjewo

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Pauza: Okland Szprudowo.
 
Relax Ryjewo 3-2 LKS Waplewo Wielkie
GTS Rusocin 4-0 Błyskawica Postolin
Delta Miłoradz 0-4 Grom Nowy Staw
Jurand Lasowice Wielkie 1-4 Czarni Przemysław
Mewa Gniew 3-3 Centrum Pelplin
Sokół Mareza 2-1 Pogoń Gardeja

Kolejka 25 - 9 czerwca

Pauza: Sokół Mareza.
 
Pogoń Gardeja 1-4 Mewa Gniew
Centrum Pelplin 3-0 Jurand Lasowice Wielkie
Czarni Przemysław 4-2 Delta Miłoradz
Grom Nowy Staw 2-1 GTS Rusocin
Błyskawica Postolin 4-1 Relax Ryjewo
LKS Waplewo Wielkie 2-2 Okland Szprudowo

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pauza: LKS Waplewo Wielkie.
 
Okland Szprudowo 8-1 Błyskawica Postolin
Relax Ryjewo 2-0 Grom Nowy Staw
GTS Rusocin 5-2 Czarni Przemysław
Delta Miłoradz 1-3 Centrum Pelplin
Jurand Lasowice Wielkie 1-8 Pogoń Gardeja
Mewa Gniew 3-5 Sokół Mareza

Baraże o udział w klasie okręgowej (Gdańsk)
Baraże uzupełniające o udział w klasie A (Gdańsk)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Gdańsk II)

Klasa A 2006/2007 (Gdańsk I)
Klasa A 2006/2007 (Gdańsk II)
Klasa A 2006/2007 (Gdańsk III)

Klasa B 2006/2007 (Gdańsk I)
Klasa B 2006/2007 (Gdańsk II)
Klasa B 2006/2007 (Gdańsk III)
Klasa B 2006/2007 (Gdańsk IV)
Klasa B 2006/2007 (Gdańsk V)
Klasa B 2006/2007 (Malbork VI)
Klasa B 2006/2007 (Malbork VII)
Klasa B 2006/2007 (Malbork VIII)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas