[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2006/2007, grupa: Malbork VII
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sławek Borzechowo 22 52 17 1 4 64-29 10 0 1 42-11 7 1 3 22-18
2.  Pomorzanka Skórcz 22 51 16 3 3 72-28 10 0 1 46-12 6 3 2 26-16
3.  Agri Kulice 22 47 15 2 5 67-28 9 0 2 32-12 6 2 3 35-16
4.  Wisła Walichnowy 22 38 12 2 8 38-35 8 1 2 20-12 4 1 6 18-23
5.  Iskra Rajkowy 22 31 9 4 9 42-45 5 1 5 21-21 4 3 4 21-24
6.  Orzeł Radziejewo 22 29 8 5 9 38-41 5 3 3 27-19 3 2 6 11-22
7.  GKS Bobowo 22 25 7 4 11 33-46 4 1 6 19-22 3 3 5 14-24 2 4 1 1 0 5-1
8.  Świt Radostowo 22 25 6 7 9 36-50 1 5 5 12-26 5 2 4 24-24 2 1 0 1 1 1-5
9.  Orzeł Borkowo 22 24 6 6 10 36-45 4 4 3 22-20 2 2 7 14-25
10.  Szpak Skórcz 22 19 5 4 13 43-61 1 2 8 19-36 4 2 5 24-25
11.  LZS Bytonia 22 16 4 4 14 29-57 3 2 6 15-20 1 2 8 14-37
12.  Meteor Pinczyn 22 13 3 4 15 30-69 2 4 5 16-29 1 0 10 14-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Sławek Borzechowo    4-1 2-1 3-0 6-1 3-0* 5-1 2-4 6-1 3-1 5-0 3-1 
 2 Pomorzanka Skórcz1-2     4-1 5-1 6-2 6-1 3-0* 2-1 4-3 2-0 8-0 5-1 
 3 Agri Kulice4-3 1-2     3-2 0-1 2-0 5-0 2-1 2-0 4-1 4-1 5-1 
 4 Wisła Walichnowy4-1 0-4 2-1     3-2 1-0 2-0 1-1 2-0 3-0 2-0 0-3* 
 5 Iskra Rajkowy0-1 1-2 3-4 3-2     3-2 1-1 2-4 1-0 1-4 3-1 3-0 
 6 Orzeł Radziejewo2-0 3-3 1-4 3-0 0-3*     1-1 2-3 3-1 2-2 2-1 8-1 
 7 GKS Bobowo0-1 0-4 2-2 0-2 2-0 1-3     5-1 2-1 2-3 3-4 2-1 
 8 Świt Radostowo1-3 1-3 0-8 0-0 2-2 1-2 0-0     1-1 0-3* 2-2 4-2 
 9 Orzeł Borkowo1-3 1-1 1-1 3-1 2-2 0-0 3-4 2-4     4-3 2-0 3-1 
 10 Szpak Skórcz2-3 2-4 0-4 1-3 1-3 2-3 0-4 1-3 3-3     3-3 4-3 
 11 LZS Bytonia1-1 1-0 1-2 2-3 0-3* 0-2 4-1 1-3 2-2     3-0* 
 12 Meteor Pinczyn2-4 2-2 0-7 0-4 2-2 0-0 4-1 1-1 0-1 2-5 3-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pomorzanka Skórcz 4-3 Orzeł Borkowo
Sławek Borzechowo 3-0 Orzeł Radziejewo
(wo)
na boisku 3-2
Iskra Rajkowy 2-4 Świt Radostowo
LZS Bytonia 2-3 Wisła Walichnowy
Meteor Pinczyn 0-7 Agri Kulice
Szpak Skórcz 0-4 GKS Bobowo

Kolejka 2 - 2-3 września

Orzeł Borkowo 3-4 GKS Bobowo
Agri Kulice 4-1 Szpak Skórcz
Wisła Walichnowy 0-3 Meteor Pinczyn
(wo)
na boisku 5-1
Świt Radostowo 2-2 LZS Bytonia
Orzeł Radziejewo 0-3 Iskra Rajkowy
(wo)
na boisku 3-2
Pomorzanka Skórcz 1-2 Sławek Borzechowo

Kolejka 3 - 9-10 września

Sławek Borzechowo 6-1 Orzeł Borkowo
Iskra Rajkowy 1-2 Pomorzanka Skórcz
LZS Bytonia - Orzeł Radziejewo
mecz przerwany w 80. minucie przy stanie 4-2
Meteor Pinczyn 1-1 Świt Radostowo
Szpak Skórcz 1-3 Wisła Walichnowy
GKS Bobowo 2-2 Agri Kulice

Kolejka 4 - 16-17 września

Orzeł Borkowo 1-1 Agri Kulice
Wisła Walichnowy 2-0 GKS Bobowo
Świt Radostowo 0-3 Szpak Skórcz
(wo)
mecz przerwany w 88. minucie przy stanie 1-4
Orzeł Radziejewo 8-1 Meteor Pinczyn
Pomorzanka Skórcz 8-0 LZS Bytonia
Sławek Borzechowo 6-1 Iskra Rajkowy

Kolejka 5 - 23-24 września

Iskra Rajkowy 1-0 Orzeł Borkowo
LZS Bytonia 1-1 Sławek Borzechowo
Meteor Pinczyn 2-2 Pomorzanka Skórcz
Szpak Skórcz 2-3 Orzeł Radziejewo
GKS Bobowo 5-1 Świt Radostowo
Agri Kulice 3-2 Wisła Walichnowy

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Orzeł Borkowo 3-1 Wisła Walichnowy
Świt Radostowo 0-8 Agri Kulice
Orzeł Radziejewo 1-1 GKS Bobowo
Pomorzanka Skórcz 2-0 Szpak Skórcz
Sławek Borzechowo 3-1 Meteor Pinczyn
Iskra Rajkowy 3-1 LZS Bytonia

Kolejka 7 - 7-8 października

LZS Bytonia 1-3 Orzeł Borkowo
Meteor Pinczyn 2-2 Iskra Rajkowy
Szpak Skórcz 2-3 Sławek Borzechowo
GKS Bobowo 0-4 Pomorzanka Skórcz
Agri Kulice 2-0 Orzeł Radziejewo
Wisła Walichnowy 1-1 Świt Radostowo

Kolejka 8 - 14-15 października

Orzeł Borkowo 2-4 Świt Radostowo
Orzeł Radziejewo 3-0 Wisła Walichnowy
Pomorzanka Skórcz 4-1 Agri Kulice
Sławek Borzechowo 5-1 GKS Bobowo
Iskra Rajkowy 1-4 Szpak Skórcz
LZS Bytonia 3-0 Meteor Pinczyn
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 9 - 21-22 października

Meteor Pinczyn 0-1 Orzeł Borkowo
Szpak Skórcz 3-3 LZS Bytonia
GKS Bobowo 2-0 Iskra Rajkowy
Agri Kulice 4-3 Sławek Borzechowo
Wisła Walichnowy 0-4 Pomorzanka Skórcz
Świt Radostowo 1-2 Orzeł Radziejewo

Kolejka 10 - 28-29 października

Orzeł Borkowo 0-0 Orzeł Radziejewo
Pomorzanka Skórcz 2-1 Świt Radostowo
Sławek Borzechowo 3-0 Wisła Walichnowy
Iskra Rajkowy 3-4 Agri Kulice
LZS Bytonia 0-2 GKS Bobowo
Meteor Pinczyn 2-5 Szpak Skórcz

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Szpak Skórcz 3-3 Orzeł Borkowo
GKS Bobowo 2-1 Meteor Pinczyn
Agri Kulice 4-1 LZS Bytonia
Wisła Walichnowy 3-2 Iskra Rajkowy
Świt Radostowo 1-3 Sławek Borzechowo
Orzeł Radziejewo 3-3 Pomorzanka Skórcz

Kolejka 12 - 31 marca-1 kwietnia

Orzeł Borkowo 1-1 Pomorzanka Skórcz
Orzeł Radziejewo 2-0 Sławek Borzechowo
Świt Radostowo 2-2 Iskra Rajkowy
Wisła Walichnowy 2-0 LZS Bytonia
Agri Kulice 5-1 Meteor Pinczyn
GKS Bobowo 2-3 Szpak Skórcz

Kolejka 13 - 7 kwietnia

GKS Bobowo 2-1 Orzeł Borkowo
Szpak Skórcz 0-4 Agri Kulice
Meteor Pinczyn 0-4 Wisła Walichnowy
LZS Bytonia 4-1 Świt Radostowo
Iskra Rajkowy 3-2 Orzeł Radziejewo
Sławek Borzechowo 4-1 Pomorzanka Skórcz

Kolejka 14 - 14-15 kwietnia

Orzeł Borkowo 1-3 Sławek Borzechowo
Pomorzanka Skórcz 6-2 Iskra Rajkowy
Orzeł Radziejewo 2-1 LZS Bytonia
Świt Radostowo 4-2 Meteor Pinczyn
Wisła Walichnowy 3-0 Szpak Skórcz
Agri Kulice 5-0 GKS Bobowo

Kolejka 15 - 21-22 kwietnia

Agri Kulice 2-0 Orzeł Borkowo
GKS Bobowo 0-2 Wisła Walichnowy
Szpak Skórcz 1-3 Świt Radostowo
Meteor Pinczyn 0-0 Orzeł Radziejewo
LZS Bytonia 1-0 Pomorzanka Skórcz
Iskra Rajkowy 0-1 Sławek Borzechowo

Kolejka 16 - 28-29 kwietnia

Orzeł Borkowo 2-2 Iskra Rajkowy
Sławek Borzechowo 5-0 LZS Bytonia
Pomorzanka Skórcz 5-1 Meteor Pinczyn
Orzeł Radziejewo 2-2 Szpak Skórcz
Świt Radostowo 0-0 GKS Bobowo
Wisła Walichnowy 2-1 Agri Kulice

Kolejka 17 - 5-6 maja

Wisła Walichnowy 2-0 Orzeł Borkowo
Agri Kulice 2-1 Świt Radostowo
GKS Bobowo 1-3 Orzeł Radziejewo
Szpak Skórcz 2-4 Pomorzanka Skórcz
Meteor Pinczyn 2-4 Sławek Borzechowo
LZS Bytonia 0-3 Iskra Rajkowy
(wo)
na boisku 5-3

Kolejka 18 - 12-13 maja

Orzeł Borkowo 2-0 LZS Bytonia
Iskra Rajkowy 3-0 Meteor Pinczyn
Sławek Borzechowo 3-1 Szpak Skórcz
Pomorzanka Skórcz 3-0 GKS Bobowo
(wo)
na boisku 0-0
Orzeł Radziejewo 1-4 Agri Kulice
Świt Radostowo 0-0 Wisła Walichnowy

Kolejka 19 - 19-20 maja

Świt Radostowo 1-1 Orzeł Borkowo
Wisła Walichnowy 1-0 Orzeł Radziejewo
Agri Kulice 1-2 Pomorzanka Skórcz
GKS Bobowo 0-1 Sławek Borzechowo
Szpak Skórcz 1-3 Iskra Rajkowy
Meteor Pinczyn 3-2 LZS Bytonia

Kolejka 20 - 26-27 maja

Orzeł Borkowo 3-1 Meteor Pinczyn
LZS Bytonia 2-2 Szpak Skórcz
Iskra Rajkowy 1-1 GKS Bobowo
Sławek Borzechowo 2-1 Agri Kulice
Pomorzanka Skórcz 5-1 Wisła Walichnowy
Orzeł Radziejewo 2-3 Świt Radostowo

Kolejka 21 - 2-3 czerwca

Orzeł Radziejewo 3-1 Orzeł Borkowo
Świt Radostowo 1-3 Pomorzanka Skórcz
Wisła Walichnowy 4-1 Sławek Borzechowo
Agri Kulice 0-1 Iskra Rajkowy
GKS Bobowo 3-4 LZS Bytonia
Szpak Skórcz 4-3 Meteor Pinczyn

REKLAMA

Kolejka 22 - 9-10 czerwca

Orzeł Borkowo 4-3 Szpak Skórcz
Meteor Pinczyn 4-1 GKS Bobowo
LZS Bytonia 1-2 Agri Kulice
Iskra Rajkowy 3-2 Wisła Walichnowy
Sławek Borzechowo 2-4 Świt Radostowo
Pomorzanka Skórcz 6-1 Orzeł Radziejewo

Baraże uzupełniające o udział w klasie A (Gdańsk)

Klasa A 2006/2007 (Gdańsk I)
Klasa A 2006/2007 (Gdańsk II)
Klasa A 2006/2007 (Gdańsk III)
Klasa A 2006/2007 (Gdańsk IV)

Klasa B 2006/2007 (Gdańsk I)
Klasa B 2006/2007 (Gdańsk II)
Klasa B 2006/2007 (Gdańsk III)
Klasa B 2006/2007 (Gdańsk IV)
Klasa B 2006/2007 (Gdańsk V)
Klasa B 2006/2007 (Malbork VI)
Klasa B 2006/2007 (Malbork VIII)
Klasa B 2006/2007 (Puck)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas