[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Gdańsk III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Smętowo 26 61 19 4 3 86-30 12 1 0 45-8 7 3 3 41-22
2.  Victoria Kaliska 26 57 17 6 3 74-28 10 2 1 48-14 7 4 2 26-14
3.  KS Grabowo 26 56 17 5 4 70-36 9 3 1 38-18 8 2 3 32-18
4.  Ceramik Łubiana 26 53 15 8 3 67-33 10 3 0 42-17 5 5 3 25-16
5.  Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 26 52 16 4 6 80-47 9 2 2 38-21 7 2 4 42-26
6.  Wierzyca II Starogard Gdański 26 43 13 4 9 68-59 8 2 3 46-31 5 2 6 22-28
7.  Huragan Nowe Polaszki 26 42 12 6 8 65-57 6 4 3 37-28 6 2 5 28-29
8.  Santana Wielki Klincz 26 41 13 2 11 60-46 8 0 5 32-17 5 2 6 28-29
9.  Sokół Zblewo 26 24 8 0 18 44-75 4 0 9 20-33 4 0 9 24-42
10.  Tęcza Brusy 26 23 7 2 17 47-70 4 2 7 30-30 3 0 10 17-40
11.  Słupia Sulęczyno 26 21 6 3 17 32-70 3 3 7 16-29 3 0 10 16-41 2 4 1 1 0 4-3
12.  Gwiazda Karsin 26 21 6 3 17 45-75 5 2 6 26-29 1 1 11 19-46 2 1 0 1 1 3-4
13.  Orzeł Gołubie 26 20 5 5 16 34-77 4 2 7 19-35 1 3 9 15-42
14.  Wda Czarna Woda 26 4 0 4 22 9-78 0 2 11 2-32 0 2 11 7-46
Wda Czarna Woda wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Pogoń Smętowo    1-0 2-1 4-0 2-0 7-1 5-1 4-1 5-2 3-0* 4-0 4-1 1-1 3-0* 
 2 Victoria Kaliska3-0     1-1 1-0 5-0 3-3 6-1 3-2 3-1 1-4 11-1 3-0* 5-1 3-0* 
 3 KS Grabowo1-1 1-1     3-3 0-4 4-2 6-1 3-2 2-1 4-1 5-1 5-1 1-0 3-0* 
 4 Ceramik Łubiana5-4 2-2 2-1     3-2 1-1 2-1 4-1 7-1 4-2 1-0 3-0 2-2 6-0 
 5 Czarni Ostrowite (k. Chojnic)5-4 2-2 3-3 2-0     2-1 2-4 3-0 1-3 7-2 3-0* 2-1 3-1 3-0* 
 6 Wierzyca II Starogard Gdański0-6 2-1 1-2 1-1 6-5     1-1 4-3 5-6 3-0* 4-1 6-2 3-2 10-1 
 7 Huragan Nowe Polaszki3-3 2-2 5-3 1-1 3-3 1-2     2-4 5-1 4-2 1-3 4-2 3-0* 3-2 
 8 Santana Wielki Klincz1-7 1-3 1-2 0-2 0-1 4-0 1-0     2-0 8-0 2-0 3-2 6-0 3-0* 
 9 Sokół Zblewo0-4 1-2 0-4 0-6 2-3 3-5 0-1 1-3     0-1 3-2 4-0 3-2 3-0* 
 10 Tęcza Brusy2-3 1-2 2-3 0-3 1-1 0-1 2-5 1-3 4-1     4-2 3-2 6-0 4-4 
 11 Słupia Sulęczyno1-3 0-4 1-7 2-2 1-2 0-2 0-2 2-3 1-0 2-1     1-1 2-2 3-0* 
 12 Gwiazda Karsin0-1 0-4 0-1 0-2 2-13 1-0 3-3 1-1 6-0 2-0 2-3     7-1 2-0 
 13 Orzeł Gołubie1-5 1-2 0-2 2-2 0-4 2-1 1-5 0-4 1-5 2-1 1-0 8-4     0-0 
 14 Wda Czarna Woda0-0 0-1 0-2 0-3* 1-4 0-3* 0-3* 1-1 0-3 0-3* 0-3 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Orzeł Gołubie 2-2 Ceramik Łubiana
KS Grabowo 1-1 Victoria Kaliska
Wierzyca II Starogard Gdański 10-1 Wda Czarna Woda
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 1-3 Sokół Zblewo
Tęcza Brusy 4-2 Słupia Sulęczyno
Huragan Nowe Polaszki 2-4 Santana Wielki Klincz
Pogoń Smętowo 4-1 Gwiazda Karsin

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Ceramik Łubiana 4-1 Santana Wielki Klincz
Gwiazda Karsin 3-3 Huragan Nowe Polaszki
Sokół Zblewo 0-1 Tęcza Brusy
Wda Czarna Woda 1-4 Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Victoria Kaliska 3-3 Wierzyca II Starogard Gdański
Orzeł Gołubie 0-2 KS Grabowo
Słupia Sulęczyno 1-3 Pogoń Smętowo

Kolejka 3 - 2-3 września

KS Grabowo 3-3 Ceramik Łubiana
Wierzyca II Starogard Gdański 3-2 Orzeł Gołubie
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 2-2 Victoria Kaliska
Tęcza Brusy 4-4 Wda Czarna Woda
Huragan Nowe Polaszki 1-3 Słupia Sulęczyno
Santana Wielki Klincz 3-2 Gwiazda Karsin
Pogoń Smętowo 5-2 Sokół Zblewo

Kolejka 4 - 9-10 września

Ceramik Łubiana 3-0 Gwiazda Karsin
Słupia Sulęczyno 2-3 Santana Wielki Klincz
Sokół Zblewo 0-1 Huragan Nowe Polaszki
Victoria Kaliska 1-4 Tęcza Brusy
Orzeł Gołubie 0-4 Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
KS Grabowo 4-2 Wierzyca II Starogard Gdański
Wda Czarna Woda 0-0 Pogoń Smętowo

Kolejka 5 - 16-17 września

Wierzyca II Starogard Gdański 1-1 Ceramik Łubiana
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 3-3 KS Grabowo
Tęcza Brusy 6-0 Orzeł Gołubie
Huragan Nowe Polaszki 3-2 Wda Czarna Woda
Santana Wielki Klincz 2-0 Sokół Zblewo
Gwiazda Karsin 2-3 Słupia Sulęczyno
Pogoń Smętowo 1-0 Victoria Kaliska

Kolejka 6 - 23-24 września

Ceramik Łubiana 1-0 Słupia Sulęczyno
Sokół Zblewo 4-0 Gwiazda Karsin
Wda Czarna Woda 1-1 Santana Wielki Klincz
Victoria Kaliska 6-1 Huragan Nowe Polaszki
KS Grabowo 4-1 Tęcza Brusy
Wierzyca II Starogard Gdański 6-5 Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Orzeł Gołubie 1-5 Pogoń Smętowo

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 2-0 Ceramik Łubiana
Tęcza Brusy 0-1 Wierzyca II Starogard Gdański
Huragan Nowe Polaszki 3-0 Orzeł Gołubie
(wo)
Santana Wielki Klincz 1-3 Victoria Kaliska
Gwiazda Karsin 2-0 Wda Czarna Woda
Słupia Sulęczyno 1-0 Sokół Zblewo
Pogoń Smętowo 2-1 KS Grabowo

Kolejka 8 - 7-8 października

Ceramik Łubiana 7-1 Sokół Zblewo
Wda Czarna Woda 0-3 Słupia Sulęczyno
Victoria Kaliska 3-0 Gwiazda Karsin
(wo)
Orzeł Gołubie 0-4 Santana Wielki Klincz
KS Grabowo 6-1 Huragan Nowe Polaszki
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 7-2 Tęcza Brusy
Wierzyca II Starogard Gdański 0-6 Pogoń Smętowo

Kolejka 9 - 14-15 października

Tęcza Brusy 0-3 Ceramik Łubiana
Huragan Nowe Polaszki 1-2 Wierzyca II Starogard Gdański
Santana Wielki Klincz 1-2 KS Grabowo
Gwiazda Karsin 7-1 Orzeł Gołubie
Słupia Sulęczyno 0-4 Victoria Kaliska
Sokół Zblewo 3-0 Wda Czarna Woda
(wo)
Pogoń Smętowo 2-0 Czarni Ostrowite (k. Chojnic)

Kolejka 10 - 21-22 października

Ceramik Łubiana 6-0 Wda Czarna Woda
Victoria Kaliska 3-1 Sokół Zblewo
Orzeł Gołubie 1-0 Słupia Sulęczyno
KS Grabowo 5-1 Gwiazda Karsin
Wierzyca II Starogard Gdański 4-3 Santana Wielki Klincz
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 2-4 Huragan Nowe Polaszki
Tęcza Brusy 2-3 Pogoń Smętowo

Kolejka 11 - 28-29 października

Huragan Nowe Polaszki 4-2 Tęcza Brusy
Santana Wielki Klincz 0-1 Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Gwiazda Karsin 1-0 Wierzyca II Starogard Gdański
Słupia Sulęczyno 1-7 KS Grabowo
Sokół Zblewo 3-2 Orzeł Gołubie
Wda Czarna Woda 0-1 Victoria Kaliska
Pogoń Smętowo 4-0 Ceramik Łubiana

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Ceramik Łubiana 2-2 Victoria Kaliska 26 listopada
Orzeł Gołubie 0-0 Wda Czarna Woda
KS Grabowo 2-1 Sokół Zblewo
Wierzyca II Starogard Gdański 4-1 Słupia Sulęczyno
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 2-1 Gwiazda Karsin
Tęcza Brusy 1-3 Santana Wielki Klincz
Pogoń Smętowo 5-1 Huragan Nowe Polaszki

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Huragan Nowe Polaszki 1-1 Ceramik Łubiana
Gwiazda Karsin 2-0 Tęcza Brusy
Słupia Sulęczyno 1-2 Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Sokół Zblewo 3-5 Wierzyca II Starogard Gdański
Wda Czarna Woda 0-2 KS Grabowo
Victoria Kaliska 5-1 Orzeł Gołubie
Santana Wielki Klincz 1-7 Pogoń Smętowo

Kolejka 14 - 31 marca-1 kwietnia

Ceramik Łubiana 2-2 Orzeł Gołubie
Victoria Kaliska 1-1 KS Grabowo
Wda Czarna Woda 0-3 Wierzyca II Starogard Gdański
(wo)
Sokół Zblewo 2-3 Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Słupia Sulęczyno 2-1 Tęcza Brusy
Santana Wielki Klincz 1-0 Huragan Nowe Polaszki
Gwiazda Karsin 0-1 Pogoń Smętowo

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Santana Wielki Klincz 0-2 Ceramik Łubiana
Huragan Nowe Polaszki 4-2 Gwiazda Karsin
wg Dziennika Bałtyckiego 4-1
Tęcza Brusy 4-1 Sokół Zblewo
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 3-0 Wda Czarna Woda
(wo)
Wierzyca II Starogard Gdański 2-1 Victoria Kaliska 18 kwietnia
KS Grabowo 1-0 Orzeł Gołubie
Pogoń Smętowo 4-0 Słupia Sulęczyno

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Ceramik Łubiana 2-1 KS Grabowo
Orzeł Gołubie 2-1 Wierzyca II Starogard Gdański
Victoria Kaliska 5-0 Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Wda Czarna Woda 0-3 Tęcza Brusy
(wo)
Słupia Sulęczyno 0-2 Huragan Nowe Polaszki
Gwiazda Karsin 1-1 Santana Wielki Klincz
Sokół Zblewo 0-4 Pogoń Smętowo

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Gwiazda Karsin 0-2 Ceramik Łubiana
Santana Wielki Klincz 2-0 Słupia Sulęczyno
Huragan Nowe Polaszki 5-1 Sokół Zblewo
Tęcza Brusy 1-2 Victoria Kaliska
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 3-1 Orzeł Gołubie
Wierzyca II Starogard Gdański 1-2 KS Grabowo
Pogoń Smętowo 3-0 Wda Czarna Woda
(wo)

Kolejka 18 - 28 kwietnia

Ceramik Łubiana 1-1 Wierzyca II Starogard Gdański
KS Grabowo 0-4 Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Orzeł Gołubie 2-1 Tęcza Brusy
Wda Czarna Woda 0-3 Huragan Nowe Polaszki
(wo)
Sokół Zblewo 1-3 Santana Wielki Klincz
Słupia Sulęczyno 1-1 Gwiazda Karsin
Victoria Kaliska 3-0 Pogoń Smętowo

Kolejka 19 - 1 maja

Słupia Sulęczyno 2-2 Ceramik Łubiana
Gwiazda Karsin 6-0 Sokół Zblewo
Santana Wielki Klincz 3-0 Wda Czarna Woda
(wo)
Huragan Nowe Polaszki 2-2 Victoria Kaliska
Tęcza Brusy 2-3 KS Grabowo
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 2-1 Wierzyca II Starogard Gdański
Pogoń Smętowo 1-1 Orzeł Gołubie

Kolejka 20 - 5-6 maja

Ceramik Łubiana 3-2 Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Wierzyca II Starogard Gdański 3-0 Tęcza Brusy
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Gołubie 1-5 Huragan Nowe Polaszki
Victoria Kaliska 3-2 Santana Wielki Klincz
Wda Czarna Woda 0-3 Gwiazda Karsin
(wo)
Sokół Zblewo 3-2 Słupia Sulęczyno
KS Grabowo 1-1 Pogoń Smętowo

Kolejka 21 - 12-13 maja

Sokół Zblewo 0-6 Ceramik Łubiana
Słupia Sulęczyno 3-0 Wda Czarna Woda
(wo)
Gwiazda Karsin 0-4 Victoria Kaliska
Santana Wielki Klincz 6-0 Orzeł Gołubie
Huragan Nowe Polaszki 5-3 KS Grabowo
Tęcza Brusy 1-1 Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Pogoń Smętowo 7-1 Wierzyca II Starogard Gdański

Kolejka 22 - 19-20 maja

Ceramik Łubiana 4-2 Tęcza Brusy
Wierzyca II Starogard Gdański 1-1 Huragan Nowe Polaszki
KS Grabowo 3-2 Santana Wielki Klincz
Orzeł Gołubie 8-4 Gwiazda Karsin
Victoria Kaliska 11-1 Słupia Sulęczyno
Wda Czarna Woda 0-3 Sokół Zblewo
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 5-4 Pogoń Smętowo

Kolejka 23 - 26-27 maja

Wda Czarna Woda 0-3 Ceramik Łubiana
(wo)
Sokół Zblewo 1-2 Victoria Kaliska
Słupia Sulęczyno 2-2 Orzeł Gołubie
Gwiazda Karsin 0-1 KS Grabowo
Santana Wielki Klincz 4-0 Wierzyca II Starogard Gdański
Huragan Nowe Polaszki 3-3 Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Pogoń Smętowo 3-0 Tęcza Brusy
(wo)
w pierwotnym terminie mecz się nie odbył - goście nie stawili się w Smętowie

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Tęcza Brusy 2-5 Huragan Nowe Polaszki
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 3-0 Santana Wielki Klincz
Wierzyca II Starogard Gdański 6-2 Gwiazda Karsin
KS Grabowo 5-1 Słupia Sulęczyno
Orzeł Gołubie 1-5 Sokół Zblewo
Victoria Kaliska 3-0 Wda Czarna Woda
(wo)
Ceramik Łubiana 5-4 Pogoń Smętowo

Kolejka 25 - 9 czerwca

Victoria Kaliska 1-0 Ceramik Łubiana
Wda Czarna Woda 0-3 Orzeł Gołubie
(wo)
Sokół Zblewo 0-4 KS Grabowo
Słupia Sulęczyno 0-2 Wierzyca II Starogard Gdański
Gwiazda Karsin 2-13 Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Santana Wielki Klincz 8-0 Tęcza Brusy
Huragan Nowe Polaszki 3-3 Pogoń Smętowo

Kolejka 26 - 17 czerwca

Ceramik Łubiana 2-1 Huragan Nowe Polaszki
Tęcza Brusy 3-2 Gwiazda Karsin
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 3-0 Słupia Sulęczyno
(wo)
Wierzyca II Starogard Gdański 5-6 Sokół Zblewo
KS Grabowo 3-0 Wda Czarna Woda
(wo)
Orzeł Gołubie 1-2 Victoria Kaliska
Pogoń Smętowo 4-1 Santana Wielki Klincz

Baraże o udział w klasie okręgowej (Gdańsk)
Baraże uzupełniające o udział w klasie A (Gdańsk)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Gdańsk II)

Klasa A 2006/2007 (Gdańsk I)
Klasa A 2006/2007 (Gdańsk II)
Klasa A 2006/2007 (Gdańsk IV)

Klasa B 2006/2007 (Gdańsk I)
Klasa B 2006/2007 (Gdańsk II)
Klasa B 2006/2007 (Gdańsk III)
Klasa B 2006/2007 (Gdańsk IV)
Klasa B 2006/2007 (Gdańsk V)
Klasa B 2006/2007 (Malbork VI)
Klasa B 2006/2007 (Malbork VII)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas