[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Gdańsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Władysławowo 26 62 19 5 2 83-25 10 3 0 34-9 9 2 2 49-16
2.  KS Chwaszczyno 26 58 18 4 4 61-31 10 2 1 34-11 8 2 3 27-20
3.  OKS Janowo (Rumia) 26 55 17 4 5 62-21 12 1 0 33-5 5 3 5 29-16
4.  Korona Żelistrzewo 26 46 14 4 8 78-41 9 2 2 47-14 5 2 6 31-27
5.  Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 26 44 12 8 6 69-48 7 4 2 34-17 5 4 4 35-31
6.  Orkan II Rumia 26 42 12 6 8 57-30 8 2 3 41-14 4 4 5 16-16
7.  Orzeł Choczewo 26 36 9 9 8 44-37 6 3 4 28-14 3 6 4 16-23
8.  Celtic Reda 26 32 10 2 14 43-62 9 0 4 31-20 1 2 10 12-42
9.  Zatoka Puck 26 28 8 4 14 32-44 5 3 5 16-19 3 1 9 16-25 2 3 1 0 1 2-2
10.  Orkan Gdynia 26 28 8 4 14 27-47 6 3 4 19-17 2 1 10 8-30 2 3 1 0 1 2-2
11.  Relaks Mechowo 26 26 7 5 14 45-70 4 3 6 23-32 3 2 8 22-38
12.  Kaszub Paczewo 26 21 6 3 17 42-74 4 2 7 29-33 2 1 10 13-41
13.  Zenit Łęczyce 26 18 4 6 16 33-91 4 4 5 24-35 0 2 11 9-56
14.  Klif Chłapowo 26 17 5 2 19 44-99 3 1 9 29-58 2 1 10 15-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 MKS Władysławowo    1-1 2-1 5-2 3-0 0-0 0-0 6-1 2-1 3-0* 3-1 3-1 2-0 4-1 
 2 KS Chwaszczyno1-1     0-0 4-1 0-5 1-0 7-0 3-2 1-0 2-1 3-0 3-0 3-0* 6-1 
 3 OKS Janowo (Rumia)2-0 2-1     3-0 2-1 1-0 0-0 7-1 3-0* 2-0 4-1 4-1 2-0 1-0 
 4 Korona Żelistrzewo3-4 4-0 2-2     5-3 1-1 3-0 9-1 5-0 3-0 3-0* 6-0 2-0 1-3 
 5 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne2-2 0-2 2-2 1-0     4-3 5-0 0-1 3-0* 2-1 2-2 1-1 8-1 4-2 
 6 Orkan II Rumia0-2 4-2 0-1 3-0 8-1     0-0 2-1 1-1 0-1 6-0 2-1 10-1 5-3 
 7 Orzeł Choczewo1-2 0-1 0-2 1-3 2-2 0-0     2-0 2-1 3-0 4-1 6-0 6-1 1-1 
 8 Celtic Reda2-1 0-2 1-0 4-3 0-3 0-2 2-1     0-2 4-0 3-2 6-1 7-3 2-0 
 9 Zatoka Puck0-6 2-4 2-1 0-2 0-0 1-2 1-1 3-0     1-0 0-2 2-1 0-0 4-0 
 10 Orkan Gdynia0-7 0-1 1-0 2-2 0-1 0-0 1-1 1-0 2-1     1-3 3-0* 2-0 6-1 
 11 Relaks Mechowo2-7 2-3 4-3 0-0 2-2 3-1 0-5 3-1 4-3 0-1     1-3 1-1 1-2 
 12 Kaszub Paczewo0-3* 0-3 0-3 3-4 4-6 1-4 1-1 3-1 0-2 3-1 3-3     8-1 3-1 
 13 Zenit Łęczyce3-6 2-2 0-7 1-4 3-3 2-0 1-4 1-1 0-4 2-2 5-2 1-0     3-0* 
 14 Klif Chłapowo0-8 3-5 2-7 0-10 2-8 2-3 2-3 2-2 2-1 5-1 1-5 3-4 5-1     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Celtic Reda 7-3 Zenit Łęczyce
Kaszub Paczewo 3-3 Relaks Mechowo
KS Chwaszczyno 0-0 OKS Janowo (Rumia)
Orkan II Rumia 3-0 Korona Żelistrzewo
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 3-0 Zatoka Puck
(wo)
na boisku 0-2
MKS Władysławowo 0-0 Orzeł Choczewo
Klif Chłapowo 5-1 Orkan Gdynia

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Zenit Łęczyce 2-2 Orkan Gdynia
Orzeł Choczewo 1-1 Klif Chłapowo
Zatoka Puck 0-6 MKS Władysławowo
Korona Żelistrzewo 5-3 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
OKS Janowo (Rumia) 1-0 Orkan II Rumia
Relaks Mechowo 2-3 KS Chwaszczyno
Celtic Reda 6-1 Kaszub Paczewo

Kolejka 3 - 2-3 września

Kaszub Paczewo 8-1 Zenit Łęczyce
KS Chwaszczyno 3-2 Celtic Reda
Orkan II Rumia 6-0 Relaks Mechowo
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 2-2 OKS Janowo (Rumia)
MKS Władysławowo 5-2 Korona Żelistrzewo
Klif Chłapowo 2-1 Zatoka Puck
Orkan Gdynia 1-1 Orzeł Choczewo

Kolejka 4 - 9-10 września

Zenit Łęczyce 1-4 Orzeł Choczewo
Zatoka Puck 1-0 Orkan Gdynia
Korona Żelistrzewo 1-3 Klif Chłapowo
OKS Janowo (Rumia) 2-0 MKS Władysławowo
Relaks Mechowo 2-2 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
Celtic Reda 0-2 Orkan II Rumia
Kaszub Paczewo 0-3 KS Chwaszczyno

Kolejka 5 - 16-17 września

KS Chwaszczyno 3-0 Zenit Łęczyce
(wo)
goście nie dojechali
Orkan II Rumia 2-1 Kaszub Paczewo
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 0-1 Celtic Reda
MKS Władysławowo 3-1 Relaks Mechowo
Klif Chłapowo 2-7 OKS Janowo (Rumia)
Orkan Gdynia 2-2 Korona Żelistrzewo
Orzeł Choczewo 2-1 Zatoka Puck

Kolejka 6 - 23-24 września

Zenit Łęczyce 0-4 Zatoka Puck
Korona Żelistrzewo 3-0 Orzeł Choczewo
OKS Janowo (Rumia) 2-0 Orkan Gdynia
Relaks Mechowo 1-2 Klif Chłapowo
Celtic Reda 2-1 MKS Władysławowo
Kaszub Paczewo 4-6 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
KS Chwaszczyno 1-0 Orkan II Rumia

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Orkan II Rumia 10-1 Zenit Łęczyce
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 0-2 KS Chwaszczyno
MKS Władysławowo 3-1 Kaszub Paczewo
Klif Chłapowo 2-2 Celtic Reda
Orkan Gdynia 1-3 Relaks Mechowo
Orzeł Choczewo 0-2 OKS Janowo (Rumia)
Zatoka Puck 0-2 Korona Żelistrzewo

Kolejka 8 - 7-8 października

Zenit Łęczyce 1-4 Korona Żelistrzewo
OKS Janowo (Rumia) 3-0 Zatoka Puck
(wo)
Relaks Mechowo 0-5 Orzeł Choczewo
Celtic Reda 4-0 Orkan Gdynia
Kaszub Paczewo 3-1 Klif Chłapowo
KS Chwaszczyno 1-1 MKS Władysławowo
Orkan II Rumia 8-1 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne

Kolejka 9 - 14-15 października

Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 8-1 Zenit Łęczyce
MKS Władysławowo 0-0 Orkan II Rumia
Klif Chłapowo 3-5 KS Chwaszczyno
Orkan Gdynia 3-0 Kaszub Paczewo
(wo)
Orzeł Choczewo 2-0 Celtic Reda
Zatoka Puck 0-2 Relaks Mechowo
Korona Żelistrzewo 2-2 OKS Janowo (Rumia)

Kolejka 10 - 21-22 października

Zenit Łęczyce 0-7 OKS Janowo (Rumia)
Relaks Mechowo 0-0 Korona Żelistrzewo
Celtic Reda 0-2 Zatoka Puck
Kaszub Paczewo 1-1 Orzeł Choczewo
KS Chwaszczyno 2-1 Orkan Gdynia
Orkan II Rumia 5-3 Klif Chłapowo
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 2-2 MKS Władysławowo

Kolejka 11 - 28-29 października

MKS Władysławowo 2-0 Zenit Łęczyce
Klif Chłapowo 2-8 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
Orkan Gdynia 0-0 Orkan II Rumia
Orzeł Choczewo 0-1 KS Chwaszczyno
Zatoka Puck 2-1 Kaszub Paczewo
Korona Żelistrzewo 9-1 Celtic Reda
OKS Janowo (Rumia) 4-1 Relaks Mechowo

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Zenit Łęczyce 5-2 Relaks Mechowo
Celtic Reda 1-0 OKS Janowo (Rumia)
Kaszub Paczewo 3-4 Korona Żelistrzewo 19 listopada
przełożony
KS Chwaszczyno 1-0 Zatoka Puck
Orkan II Rumia 0-0 Orzeł Choczewo
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 2-1 Orkan Gdynia
MKS Władysławowo 4-1 Klif Chłapowo

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Klif Chłapowo 5-1 Zenit Łęczyce
Orkan Gdynia 0-7 MKS Władysławowo
Orzeł Choczewo 2-2 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
Zatoka Puck 1-2 Orkan II Rumia
Korona Żelistrzewo 4-0 KS Chwaszczyno
OKS Janowo (Rumia) 4-1 Kaszub Paczewo
Relaks Mechowo 3-1 Celtic Reda

Kolejka 14 - 31 marca-1 kwietnia

Zenit Łęczyce 1-1 Celtic Reda
Relaks Mechowo 1-3 Kaszub Paczewo
OKS Janowo (Rumia) 2-1 KS Chwaszczyno
Korona Żelistrzewo 1-1 Orkan II Rumia
Zatoka Puck 0-0 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
Orzeł Choczewo 1-2 MKS Władysławowo
Orkan Gdynia 6-1 Klif Chłapowo

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Orkan Gdynia 2-0 Zenit Łęczyce
Klif Chłapowo 2-3 Orzeł Choczewo
MKS Władysławowo 2-1 Zatoka Puck
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 1-0 Korona Żelistrzewo
Orkan II Rumia 0-1 OKS Janowo (Rumia)
KS Chwaszczyno 3-0 Relaks Mechowo
Kaszub Paczewo 3-1 Celtic Reda

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Zenit Łęczyce 1-0 Kaszub Paczewo
Celtic Reda 0-2 KS Chwaszczyno
Relaks Mechowo 3-1 Orkan II Rumia
OKS Janowo (Rumia) 2-1 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
Korona Żelistrzewo 3-4 MKS Władysławowo
Zatoka Puck 4-0 Klif Chłapowo
Orzeł Choczewo 3-0 Orkan Gdynia

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Orzeł Choczewo 6-1 Zenit Łęczyce
Orkan Gdynia 2-1 Zatoka Puck
Klif Chłapowo 0-10 Korona Żelistrzewo
MKS Władysławowo 2-1 OKS Janowo (Rumia)
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 2-2 Relaks Mechowo
Orkan II Rumia 2-1 Celtic Reda
KS Chwaszczyno 3-0 Kaszub Paczewo

Kolejka 18 - 28 kwietnia

Zenit Łęczyce 2-2 KS Chwaszczyno
Kaszub Paczewo 1-4 Orkan II Rumia
Celtic Reda 0-3 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
Relaks Mechowo 2-7 MKS Władysławowo
OKS Janowo (Rumia) 1-0 Klif Chłapowo
Korona Żelistrzewo 3-0 Orkan Gdynia
Zatoka Puck 1-1 Orzeł Choczewo

Kolejka 19 - 1 maja

Zatoka Puck 0-0 Zenit Łęczyce
Orzeł Choczewo 1-3 Korona Żelistrzewo
Orkan Gdynia 1-0 OKS Janowo (Rumia)
Klif Chłapowo 1-5 Relaks Mechowo
MKS Władysławowo 6-1 Celtic Reda
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 1-1 Kaszub Paczewo
Orkan II Rumia 4-2 KS Chwaszczyno

Kolejka 20 - 5-6 maja

Zenit Łęczyce 2-0 Orkan II Rumia
KS Chwaszczyno 0-5 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
Kaszub Paczewo 0-3 MKS Władysławowo
(wo)
nie odbył się
Celtic Reda 2-0 Klif Chłapowo
Relaks Mechowo 0-1 Orkan Gdynia
OKS Janowo (Rumia) 0-0 Orzeł Choczewo
Korona Żelistrzewo 5-0 Zatoka Puck

Kolejka 21 - 12-13 maja

Korona Żelistrzewo 2-0 Zenit Łęczyce
Zatoka Puck 2-1 OKS Janowo (Rumia)
Orzeł Choczewo 4-1 Relaks Mechowo
Orkan Gdynia 1-0 Celtic Reda
Klif Chłapowo 3-4 Kaszub Paczewo
MKS Władysławowo 1-1 KS Chwaszczyno
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 4-3 Orkan II Rumia

Kolejka 22 - 19-20 maja

Zenit Łęczyce 3-3 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
Orkan II Rumia 0-2 MKS Władysławowo
KS Chwaszczyno 6-1 Klif Chłapowo
Kaszub Paczewo 3-1 Orkan Gdynia
Celtic Reda 2-1 Orzeł Choczewo
Relaks Mechowo 4-3 Zatoka Puck
OKS Janowo (Rumia) 3-0 Korona Żelistrzewo

Kolejka 23 - 26-27 maja

OKS Janowo (Rumia) 2-0 Zenit Łęczyce
Korona Żelistrzewo 3-0 Relaks Mechowo
(wo)
Zatoka Puck 3-0 Celtic Reda
Orzeł Choczewo 6-0 Kaszub Paczewo
Orkan Gdynia 0-1 KS Chwaszczyno
Klif Chłapowo 2-3 Orkan II Rumia
MKS Władysławowo 3-0 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Zenit Łęczyce 3-6 MKS Władysławowo
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 4-2 Klif Chłapowo
Orkan II Rumia 0-1 Orkan Gdynia
KS Chwaszczyno 7-0 Orzeł Choczewo
Kaszub Paczewo 0-2 Zatoka Puck
Celtic Reda 4-3 Korona Żelistrzewo
Relaks Mechowo 4-3 OKS Janowo (Rumia)

Kolejka 25 - 9 czerwca

Relaks Mechowo 1-1 Zenit Łęczyce
OKS Janowo (Rumia) 7-1 Celtic Reda
Korona Żelistrzewo 6-0 Kaszub Paczewo
Zatoka Puck 2-4 KS Chwaszczyno
Orzeł Choczewo 0-0 Orkan II Rumia
Orkan Gdynia 0-1 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
Klif Chłapowo 0-8 MKS Władysławowo

Kolejka 26 - 17 czerwca

Zenit Łęczyce 3-0 Klif Chłapowo
(wo)
MKS Władysławowo 3-0 Orkan Gdynia
(wo)
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 5-0 Orzeł Choczewo
Orkan II Rumia 1-1 Zatoka Puck
KS Chwaszczyno 4-1 Korona Żelistrzewo
Kaszub Paczewo 0-3 OKS Janowo (Rumia)
Celtic Reda 3-2 Relaks Mechowo

Baraże o udział w klasie okręgowej (Gdańsk)
Baraże uzupełniające o udział w klasie A (Gdańsk)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Gdańsk II)

Klasa A 2006/2007 (Gdańsk II)
Klasa A 2006/2007 (Gdańsk III)
Klasa A 2006/2007 (Gdańsk IV)

Klasa B 2006/2007 (Gdańsk I)
Klasa B 2006/2007 (Gdańsk II)
Klasa B 2006/2007 (Gdańsk III)
Klasa B 2006/2007 (Gdańsk IV)
Klasa B 2006/2007 (Gdańsk V)
Klasa B 2006/2007 (Malbork VI)
Klasa B 2006/2007 (Malbork VII)
Klasa B 2006/2007 (Puck)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas