[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2006/2007, grupa: pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wierzyca Pelplin 34 81 26 3 5 110-44 13 1 3 60-26 13 2 2 50-18
2.  Orkan Rumia 34 69 21 6 7 71-32 12 2 3 39-11 9 4 4 32-21
3.  Bałtyk Gdynia 34 67 19 10 5 81-46 11 5 1 50-23 8 5 4 31-23
4.  Bytovia Bytów 34 61 18 7 9 53-35 11 3 3 31-14 7 4 6 22-21
5.  GKS Luzino 34 57 18 3 13 64-48 10 3 4 34-19 8 0 9 30-29
6.  Orlęta Reda 34 56 17 5 12 58-43 8 2 7 29-22 9 3 5 29-21
7.  Arka II Gdynia 34 54 16 6 12 58-51 12 2 3 38-15 4 4 9 20-36
8.  Powiśle Dzierzgoń 34 53 16 5 13 42-44 8 2 7 25-22 8 3 6 17-22
9.  Orzeł Trąbki Wielkie 34 52 14 10 10 54-41 8 5 4 32-17 6 5 6 22-24
10.  Huragan Przodkowo 34 49 13 10 11 43-36 8 3 6 28-18 5 7 5 15-18
11.  Brda Przechlewo 34 48 14 6 14 51-60 10 4 3 32-23 4 2 11 19-37
12.  Gryf Wejherowo 34 40 11 7 16 31-53 8 4 5 22-19 3 3 11 9-34
13.  Czarni Pruszcz Gdański 34 38 10 8 16 52-75 8 3 6 30-29 2 5 10 22-46 2 4 1 1 0 4-2
14.  Olimpia Sztum 34 38 11 5 18 42-47 5 4 8 18-23 6 1 10 24-24 2 1 0 1 1 2-4
15.  Start Mrzezino 34 36 10 6 18 46-55 5 4 8 25-22 5 2 10 21-33
16.  Czarni Czarne 34 28 7 7 20 39-77 6 4 7 26-25 1 3 13 13-52
17.  Wierzyca Starogard Gdański 34 18 4 6 24 43-85 4 3 10 30-36 0 3 14 13-49
18.  Jantar Ustka 34 16 4 4 26 23-89 4 3 10 15-33 0 1 16 8-56
Kaszuby Połchowo połączyły się z Gryfem Wejherowo i występują pod tą drugą nazwą.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Wierzyca Pelplin    2-3 2-2 4-0 4-2 2-3 8-2 7-1 1-2 2-0 3-1 3-1 7-2 2-1 4-2 2-1 4-2 3-1 
 2 Orkan Rumia2-1     1-2 0-2 2-0 1-0 4-1 0-1 0-0 2-0 1-0 3-0 5-1 5-1 2-1 3-0* 0-0 8-1 
 3 Bałtyk Gdynia0-4 1-1     1-0 5-1 5-1 2-2 1-0 3-1 3-3 3-2 4-1 1-1 3-1 2-2 12-1 1-0 3-2 
 4 Bytovia Bytów1-2 1-2 1-1     0-3 2-1 2-0 2-0 2-0 1-0 2-0 1-1 2-2 4-1 1-0 3-1 4-0 2-0 
 5 GKS Luzino1-2 1-1 3-1 0-1     0-3 5-1 0-0 2-0 0-0 3-1 3-0 3-1 1-6 3-0 2-0 4-1 3-1 
 6 Orlęta Reda2-3 1-2 4-0 0-3 1-3     3-1 0-1 1-3 1-2 1-1 3-0 4-0 1-0 1-0 2-2 3-1 1-0 
 7 Arka II Gdynia2-2 1-0 4-1 3-1 1-0 1-0     1-3 2-0 2-1 4-1 1-1 2-3 2-0 0-2 4-0 4-0 4-0 
 8 Powiśle Dzierzgoń2-1 0-5 2-2 2-1 2-1 0-1 0-2     1-0 3-0 1-3 0-1 0-0 0-3 6-0 1-2 3-0 2-0 
 9 Orzeł Trąbki Wielkie1-3 2-2 2-2 1-1 1-0 1-4 2-0 3-0     0-1 0-1 5-1 0-0 1-0 0-0 2-1 3-1 8-0 
 10 Huragan Przodkowo0-6 3-1 1-0 0-0 0-1 1-3 0-1 3-1 2-2     0-1 5-0 2-0 1-0 0-1 4-0 0-0 6-1 
 11 Brda Przechlewo1-4 2-1 1-1 0-1 5-3 1-2 2-2 1-0 5-2 1-1     1-0 4-2 1-0 4-3 0-0 2-1 1-0 
 12 Gryf Wejherowo1-3 0-0 1-2 3-0 0-1 2-2 1-0 0-2 1-3 0-0 3-2     1-0 0-0 2-1 3-2 2-1 2-0 
 13 Czarni Pruszcz Gdański1-7 4-0 0-5 2-2 2-0 0-1 1-0 3-3 0-1 0-2 5-1 1-0     3-1 1-3 3-0 3-2 1-1 
 14 Olimpia Sztum0-1 0-3 1-3 0-3 1-4 1-2 0-0 0-0 1-1 0-1 4-0 0-1 1-1     3-1 2-1 1-0 3-1 
 15 Start Mrzezino0-3 0-1 0-2 1-1 2-4 2-2 0-1 0-1 0-0 0-0 4-1 0-1 3-2 0-1     5-1 7-1 1-0 
 16 Czarni Czarne1-3 0-3 0-2 2-0 2-1 0-0 2-2 1-2 0-1 2-2 0-0 2-0 3-0 0-4 3-4     6-1 2-0 
 17 Wierzyca Starogard Gdański3-3 3-4 0-2 0-3 0-2 1-4 4-1 0-1 2-2 1-2 2-4 1-0 7-3 0-4 0-1 0-0     6-0 
 18 Jantar Ustka0-2 0-3 0-3 2-3 1-4 1-0 0-4 0-1 1-4 0-0 1-0 1-1 1-4 0-1 1-0 4-1 2-2     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Arka II Gdynia 2-2 Wierzyca Pelplin 5 sierpnia, 17:00
Madejski 32, Kołodziejski 72 - Szyszkowski 81, Steinborn 90
Huragan Przodkowo 0-0 Bytovia Bytów 30 sierpnia, 17:15
w pierwotnym terminie (5 sierpnia, 17:30) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
GKS Luzino 0-3 Orlęta Reda 5 sierpnia, 17:00
Pek 71, 73, Żołnierewicz 77
w Wejherowie
Orzeł Trąbki Wielkie 1-0 Olimpia Sztum 5 sierpnia, 17:00
Galant 5
Czarni Czarne 0-0 Brda Przechlewo 6 sierpnia, 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 1-3 Start Mrzezino 5 sierpnia, 17:00
M.Malinowski ? - Dubicki ?, Pieper ?, Pliński ?
Gryf Wejherowo 0-0 Orkan Rumia 6 sierpnia, 17:00
Jantar Ustka 0-1 Powiśle Dzierzgoń 5 sierpnia, 17:00
P.Zieliński 3
Wierzyca Starogard Gdański 0-2 Bałtyk Gdynia 6 sierpnia, 17:00
Martyniuk 6, Kaszuba 60

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Wierzyca Pelplin 2-2 Bałtyk Gdynia 12 sierpnia, 17:30
Buława 45, K.Rutkowski 90 - Peta 42, Styn 60
Powiśle Dzierzgoń 3-0 Wierzyca Starogard Gdański 12 sierpnia, 16:00
Fornalczyk 4, Trzoska 32 (s), Wiercioch 87
Orkan Rumia 8-1 Jantar Ustka 12 sierpnia, 17:00
Osior 4, Ziemak 16, Siemaszko 41, Ł.Hebel 47, 88, Bodzak 70, Chmieliński 83, Jarosz 85 - Pijanowski 3
Start Mrzezino 0-1 Gryf Wejherowo 4 października, 16:00
Janzen 85
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:00) nie odbył się z powodu odwołania meczu przez Pomorski ZPN
Brda Przechlewo 4-2 Czarni Pruszcz Gdański 12 sierpnia, 17:00
Kwietniewski 11, 60, M.Król 47, Wirkus 55 - Grzelak 4, Poźniak 75
Olimpia Sztum 2-1 Czarni Czarne 12 sierpnia, 17:00
Chodowiec 14, Statkiewicz 22 - Stanios 76
Orlęta Reda 1-3 Orzeł Trąbki Wielkie 13 sierpnia, 16:00
Królik 90 (k) - Guss 1, Piotrowski 9, Bieniaszewski 80
Bytovia Bytów 0-3 GKS Luzino 12 sierpnia, 16:00 (700)
Smarzyński 35, 75, Adamus 48
Arka II Gdynia 2-1 Huragan Przodkowo 13 sierpnia, 17:00
Kołodziejski 32, Gosz 90 - Młyński 58

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Huragan Przodkowo 0-6 Wierzyca Pelplin 19 sierpnia, 17:30
Borowski 8, 27, Buława 10, Szyszkowski 40, Skalski 80, Steinborn 85
GKS Luzino 5-1 Arka II Gdynia 20 sierpnia, 17:00
Laskowski 44, Kozłowski 50, Smarzyński 68, 74, Szydłowski 75 - Hryszczenko 23
w Wejherowie
Orzeł Trąbki Wielkie 1-1 Bytovia Bytów 19 sierpnia, 17:00
Dempc 88 - Oblizajek 90
Czarni Czarne 0-0 Orlęta Reda 20 sierpnia, 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 3-1 Olimpia Sztum 19 sierpnia, 17:00
Dąbrowski 42, Urbański 68, Sawicki 80 - Chodowiec 6
Gryf Wejherowo 3-2 Brda Przechlewo 19 sierpnia, 17:00
Szwół 30, Jezierski 39, Hoppa 86 - Kwietniewski 32 (k), D.Szopiński 90
Jantar Ustka 1-0 Start Mrzezino 19 sierpnia, 17:00
Pijanowski 64
Wierzyca Starogard Gdański 3-4 Orkan Rumia 19 sierpnia, 17:00
Armatowski 30, Prinz 61 (k), Gołuński 86 - D.Hebel 24, 52, Gronowski 60, Osior 85
Bałtyk Gdynia 1-0 Powiśle Dzierzgoń 20 sierpnia, 17:00
Peta 39

Kolejka 4 - 23 sierpnia

Wierzyca Pelplin 7-1 Powiśle Dzierzgoń 23 sierpnia, 17:30
Borowski 6, 43, Szyszkowski 33, 60, Skalski 34, Pawłuszek 68, Racki 84 - Lauryn 26
Orkan Rumia 1-2 Bałtyk Gdynia 23 sierpnia, 17:00
D.Hebel 19 - Kaszuba 31, 48
Start Mrzezino 7-1 Wierzyca Starogard Gdański 23 sierpnia, 18:00
Pliński 10 (k), Dubicki 15, G.Drzeżdżon 25, Pieper 55, 70, 78, M.Rambiert 60 - Kamiński 75
Brda Przechlewo 1-0 Jantar Ustka 23 sierpnia, 17:00
Wirkus 83
Olimpia Sztum 0-1 Gryf Wejherowo 23 sierpnia, 17:00
Brzeski 47
Orlęta Reda 4-0 Czarni Pruszcz Gdański 30 sierpnia, 17:30
Gołdyn 29 (k), Szudrowicz 36, 80, Królik 70
przełożony ze względu na udział Czarnych w Pucharze Polski
Bytovia Bytów 3-1 Czarni Czarne 23 sierpnia, 17:00
Bryndal 2, Pietrzyk 10, Kłos 54 - Głuszak 86
Arka II Gdynia 2-0 Orzeł Trąbki Wielkie 23 sierpnia, 17:00
Kołodziejski 28 (k), Kałdowski 55
Huragan Przodkowo 0-1 GKS Luzino 23 sierpnia, 17:30
Szydłowski 14

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

GKS Luzino 1-2 Wierzyca Pelplin 27 sierpnia, 17:00
Laskowski 55 - Pawłuszek 12, Lizak 90
w Wejherowie
Orzeł Trąbki Wielkie 0-1 Huragan Przodkowo 26 sierpnia, 16:00
Młyński 24
Czarni Czarne 2-2 Arka II Gdynia 26 sierpnia, 15:00
Remieniewicz 43, Wnuk-Lipiński 72 (k) - Zawadzki 17, Pudysiak 77 (k)
Czarni Pruszcz Gdański 2-2 Bytovia Bytów 26 sierpnia, 17:00
Zawadziński 62, Grzelak 90 - Kłos 47, Kalamaszek 65
Gryf Wejherowo 2-2 Orlęta Reda 26 sierpnia, 17:00
Czarnocki 9, Wasiek 86 - Dworniak 16, Renusz 84
Jantar Ustka 0-1 Olimpia Sztum 26 sierpnia, 17:00
Damaszke 16
Wierzyca Starogard Gdański 2-4 Brda Przechlewo 26 sierpnia, 16:00
Kamiński 24, Prinz 65 - Kwietniewski 13, 76 (k), Michalski 82, D.Szopiński 86
Bałtyk Gdynia 2-2 Start Mrzezino 26 sierpnia, 17:00
Kaszuba 30, 83 - M.Rambiert 27, 62
Powiśle Dzierzgoń 0-5 Orkan Rumia 26 sierpnia, 16:00
D.Hebel 4, 25, 32, 36, Osior 23 (k)

Kolejka 6 - 2-3 września

Wierzyca Pelplin 2-3 Orkan Rumia 2 września, 17:30
Pawłuszek 74, Steinborn 80 (k) - Osior 13, Freiberg 53, Jarosz 68
Start Mrzezino 0-1 Powiśle Dzierzgoń 2 września, 17:00
Kornacki 35
Brda Przechlewo 1-1 Bałtyk Gdynia 2 września, 17:00
Pufelski 55 - Grzesiuk 90 (k)
Olimpia Sztum 1-0 Wierzyca Starogard Gdański 2 września, 17:00
Chodowiec 19
Orlęta Reda 1-0 Jantar Ustka 3 września, 15:00
Królik 80
Bytovia Bytów 1-1 Gryf Wejherowo 2 września, 16:00
Spryszyński 78 - Wasiek 69
Arka II Gdynia 2-3 Czarni Pruszcz Gdański 2 września, 16:00
Hryszczenko 14, Kołodziejski 30 - Malek 55, Grzelak 74, Urbański 82
Huragan Przodkowo 4-0 Czarni Czarne 2 września, 17:30
Młyński 11 (k), 83 (k), Olszewski 15, Przybyszewski 45
GKS Luzino 2-0 Orzeł Trąbki Wielkie 3 września, 16:00
Adamus 40, Lisewski 55
w Wejherowie

Kolejka 7 - 6 września

Orzeł Trąbki Wielkie 1-3 Wierzyca Pelplin 6 września, 16:30
Galant 60 - Piotrowski 63 (s), Lizak 70, A.Szopiński 89
Czarni Czarne 2-1 GKS Luzino 6 września, 17:00
Nowicki 2, Stanios 21 - Hartman 67
Czarni Pruszcz Gdański 0-2 Huragan Przodkowo 6 września, 17:00
Letniowski 78, Hoffmann 90
Gryf Wejherowo 1-0 Arka II Gdynia 6 września, 17:00
Wasiek 72
Jantar Ustka 2-3 Bytovia Bytów 6 września, 17:00
Haftkowski 32, Budniak 77 - Bryndal 4, Łapigrowski 78, Kobiella 79
Wierzyca Starogard Gdański 1-4 Orlęta Reda 13 września, 16:30
nieznany ? - Szudrowicz 22, Gołdyn 34 (k), Królik 57, 72
Bałtyk Gdynia 3-1 Olimpia Sztum 6 września, 18:00
Budziwojski 65, Rzepecki 70, Peta 87 - Chodowiec 5
Powiśle Dzierzgoń 1-3 Brda Przechlewo 6 września, 17:00
Lauryn 88 - D.Szopiński 44, Gibczyński 45, Wirkus 90
Orkan Rumia 2-1 Start Mrzezino 6 września, 17:00
Freiberg 30, Bodzak 58 - Pliński 85

Kolejka 8 - 9-10 września

Wierzyca Pelplin 4-2 Start Mrzezino 9 września, 17:30
Lizak 3, Borowski 30, 50, Szyszkowski 65 - I.Drzeżdżon 46, M.Rambiert 55
Brda Przechlewo 2-1 Orkan Rumia 9 września, 17:00 (500)
Kwietniewski 75 (k), 80 - Osior 90 (k)
Olimpia Sztum 0-0 Powiśle Dzierzgoń 9 września, 16:00
Orlęta Reda 4-0 Bałtyk Gdynia 10 września, 15:00
Pek 12, 81, Luliński 88, Renusz 90
Bytovia Bytów 4-0 Wierzyca Starogard Gdański 10 września, 11:00
Bryndal 4, Kobiella 14, Mądzelewski 71, Spryszyński 89
Arka II Gdynia 4-0 Jantar Ustka 10 września, 16:00
Gorząd 3, Hryszczenko 9, Nawrocik 14, Ulanowski 79 (k)
Huragan Przodkowo 5-0 Gryf Wejherowo 9 września, 16:00
Marszeniuk 34, 76, Letniowski 63, Młyński 66, Hoffmann 82
GKS Luzino 3-1 Czarni Pruszcz Gdański 10 września, 16:00
Miotk 55, Laskowski 60, Adamus 62 - Sawicki 89
w Wejherowie
Orzeł Trąbki Wielkie 2-1 Czarni Czarne 10 września, 16:00
Piotrowski 62, Romanowski 90 - Rolniczak 85

Kolejka 9 - 16-17 września

Czarni Czarne 1-3 Wierzyca Pelplin 16 września, 15:00
Stanios 65 - Pawłuszek 32, Borowski 63 (k), 71
Czarni Pruszcz Gdański 0-1 Orzeł Trąbki Wielkie 16 września, 17:00
Cybulski 35
Gryf Wejherowo 0-1 GKS Luzino 16 września, 16:00
Smarzyński 56
Jantar Ustka 0-0 Huragan Przodkowo 16 września, 16:00
Wierzyca Starogard Gdański 4-1 Arka II Gdynia 16 września, 16:00
Szymanowski 10, Armatowski 37, 67 (k), Prinz 82 - Zawadzki 25
Bałtyk Gdynia 1-0 Bytovia Bytów 17 września, 15:00
Melaniuk 55
Powiśle Dzierzgoń 0-1 Orlęta Reda 16 września, 16:00
Pek 30
Orkan Rumia 5-1 Olimpia Sztum 16 września, 17:00
D.Hebel 24, 36, Ł.Hebel 47, Siemaszko 69, 87 - Janowicz 45
Start Mrzezino 4-1 Brda Przechlewo 16 września, 16:00
G.Drzeżdżon 40, I.Drzeżdżon 60, Pieper 73, Matyjaszczyk 80 - Wirkus 26

Kolejka 10 - 23-24 września

Wierzyca Pelplin 3-1 Brda Przechlewo 20 września, 16:30
Borowski 18, A.Szopiński 40, Jóźwiak 45 (s) - Gibczyński 55
Olimpia Sztum 3-1 Start Mrzezino 23 września, 16:00
Honory 28, Wilmański 38, Chodowiec 65 - Pieper 14
Orlęta Reda 1-2 Orkan Rumia 24 września, 15:00
Szudrowicz 22 - Osior 55 (k), Freiberg 80
Bytovia Bytów 2-0 Powiśle Dzierzgoń 23 września, 16:00
Spryszyński 62, Mądzelewski 90
Arka II Gdynia 4-1 Bałtyk Gdynia 24 września, 15:00
Stępień 16, Kołodziejski 23, 66, Gorząd 83 - Król 81
Huragan Przodkowo 0-0 Wierzyca Starogard Gdański 4 października, 16:00
GKS Luzino 3-1 Jantar Ustka 24 września, 16:00
Unton 46, Smarzyński 53, Kozłowski 80 - Haftkowski 40
w Wejherowie
Orzeł Trąbki Wielkie 5-1 Gryf Wejherowo 23 września, 16:00
Guss 11, Piotrowski 23, Mierzejewski 44, 47, 56 - Rompca 58
Czarni Czarne 3-0 Czarni Pruszcz Gdański 23 września, 15:00
Kraska 9, 85, Nowicki 80

Kolejka 11 - 30 września-1 października

Czarni Pruszcz Gdański 1-7 Wierzyca Pelplin 1 października, 15:00
M.Malinowski 40 (k) - Skalski 1, Borowski 20, 50, 85, A.Szopiński 46, Pawłuszek 48, Szyszkowski 65
Gryf Wejherowo 3-2 Czarni Czarne 30 września, 16:00
Rompca 6, Kaszubowski 22, 60 - Remieniewicz 35, Nowicki 70
Jantar Ustka 1-4 Orzeł Trąbki Wielkie 30 września, 15:00
Winiarski 79 - Piotrowski 3, 15, 38, Mierzejewski 8
Wierzyca Starogard Gdański 0-2 GKS Luzino 30 września, 16:00
Rutkowski 46 (k), 58 (k)
Bałtyk Gdynia 3-3 Huragan Przodkowo 30 września, 11:00
Grzesiuk 56 (k), Stępień 90, Król 90 - Komorowski 35 (s), Młyński 50, 90
Powiśle Dzierzgoń 0-2 Arka II Gdynia 30 września, 16:00
Pudysiak 12 (k), Gosz 90
Orkan Rumia 0-2 Bytovia Bytów 1 października, 11:00
Kłos 40, Kalamaszek 79
Start Mrzezino 2-2 Orlęta Reda 30 września, 15:00
M.Rambiert 58, Pliński 83 (k) - Celiński 20, Żołnierewicz 50
Brda Przechlewo 1-0 Olimpia Sztum 30 września, 15:00
Kwietniewski 40

Kolejka 12 - 7-8 października

Wierzyca Pelplin 2-1 Olimpia Sztum 7 października, 16:00
Szyszkowski 43, Borowski 45 - Damaszke 90
Orlęta Reda 1-1 Brda Przechlewo 8 października, 15:00
Gołdyn 71 (k) - Michalski 48
Bytovia Bytów 1-0 Start Mrzezino 7 października, 16:00
Kłos 35
Arka II Gdynia 1-0 Orkan Rumia 7 października, 15:00
Kołodziejski 81
Huragan Przodkowo 3-1 Powiśle Dzierzgoń 7 października, 15:00
Młyński 26, 74 (k), Roszkowski 43 - Makowski 14
GKS Luzino 3-1 Bałtyk Gdynia 8 października, 14:00
Rytlewski 18, Hartman 20, Unton 38 - Martyniuk 75
w Wejherowie
Orzeł Trąbki Wielkie 3-1 Wierzyca Starogard Gdański 7 października, 16:00
Cybulski 35, Guss 40, 71 - Prinz 81
Czarni Czarne 2-0 Jantar Ustka 7 października, 15:00
Wnuk-Lipiński 24, Kraska 89
Czarni Pruszcz Gdański 1-0 Gryf Wejherowo 7 października, 16:00
Szymura 24

Kolejka 13 - 14-15 października

Gryf Wejherowo 1-3 Wierzyca Pelplin 14 października, 15:00
Hoppa 66 - Lizak 26, Borowski 75 (k), Ossowski 89
Jantar Ustka 1-4 Czarni Pruszcz Gdański 14 października, 12:00
Mondrzejewski 26 - Grzelak 15, Sutkowski 33, M.Malinowski 44, Poźniak 69
Wierzyca Starogard Gdański 0-0 Czarni Czarne 14 października, 15:00
Bałtyk Gdynia 3-1 Orzeł Trąbki Wielkie 15 października, 11:00
Kaszuba 8, 18, Grzesiuk 36 - Mierzejewski 25
Powiśle Dzierzgoń 2-1 GKS Luzino 14 października, 14:00
Chwesiuk 31, Wiercioch 49 - Lisewski 58
Orkan Rumia 2-0 Huragan Przodkowo 14 października, 15:00
Osior 80, Jarosz 83
Start Mrzezino 0-1 Arka II Gdynia 15 października, 11:00
Madejski 42
Brda Przechlewo 0-1 Bytovia Bytów 14 października, 15:00
Mostowski 60
Olimpia Sztum 1-2 Orlęta Reda 14 października, 16:00
Statkiewicz 31 - Szudrowicz 28, Żołnierewicz 90

Kolejka 14 - 21-22 października

Wierzyca Pelplin 2-3 Orlęta Reda 21 października, 15:00
Skalski 5, 83 - Pek 31, 65, Żołnierewicz 60
Bytovia Bytów 4-1 Olimpia Sztum 21 października, 15:00
Kłos 8, Kozubski 78 (s), Spryszyński 83, Maciejewski 85 - Damaszke 88
Arka II Gdynia 4-1 Brda Przechlewo 22 października, 14:00
Pudysiak 5, Felisiak 45, 90, Kołodziejski 75 - Kwietniewski 33
Huragan Przodkowo 0-1 Start Mrzezino 21 października, 14:00
Pliński 88
GKS Luzino 1-1 Orkan Rumia 22 października, 14:00
Dobrzyński 53 - Freiberg 33
w Wejherowie
Orzeł Trąbki Wielkie 3-0 Powiśle Dzierzgoń 21 października, 15:00
Mierzejewski 36, 77, Grabowski 63
Czarni Czarne 0-2 Bałtyk Gdynia 21 października, 14:00
Wiszniewski 58, Król 65
Czarni Pruszcz Gdański 3-2 Wierzyca Starogard Gdański 21 października, 16:00
Grzelak 43, Sutkowski 60, Poźniak 80 - Siora 75, 88
Gryf Wejherowo 2-0 Jantar Ustka 21 października, 14:00
Kaszubowski 69, Jezierski 74

Kolejka 15 - 28-29 października

Jantar Ustka 0-2 Wierzyca Pelplin 28 października, 12:00
Lizak 35, Skalski 83
Wierzyca Starogard Gdański 1-0 Gryf Wejherowo 28 października, 14:00
Siora 72
Bałtyk Gdynia 1-1 Czarni Pruszcz Gdański 28 października, 11:00
Kaszuba 90 - M.Malinowski 16
Powiśle Dzierzgoń 1-2 Czarni Czarne 28 października, 14:00
Komorowski 65 - Wnuk-Lipiński 36, Rolniczak 69
Orkan Rumia 0-0 Orzeł Trąbki Wielkie 28 października, 15:00
Start Mrzezino 2-4 GKS Luzino 29 października, 11:00
Lietzau 61 (k), I.Drzeżdżon 85 - Hartman 1, 54, Laskowski 9, 72
Brda Przechlewo 1-1 Huragan Przodkowo 28 października, 14:00
Klimowicz 61 - Letniowski 7
Olimpia Sztum 0-0 Arka II Gdynia 28 października, 15:00
Orlęta Reda 0-3 Bytovia Bytów 29 października, 14:00
Kłos 45, Łapigrowski 85, Bryndal 90

Kolejka 16 - 4-5 listopada

Wierzyca Pelplin 4-0 Bytovia Bytów 4 listopada, 15:00
Pawłuszek 58, Racki 62, 68, Lizak 75
Arka II Gdynia 1-0 Orlęta Reda 5 listopada, 15:00
Bazler 75
Huragan Przodkowo 1-0 Olimpia Sztum 26 listopada, 12:00
Olszewski 45
w pierwotnym terminie (4 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
GKS Luzino 3-1 Brda Przechlewo 26 listopada, 12:00
Hartman 40, Rutkowski 54 (k), Laskowski 72 - Gibczyński 45
w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Orzeł Trąbki Wielkie 0-0 Start Mrzezino 4 listopada, 15:00
Czarni Czarne 0-3 Orkan Rumia 4 listopada, 14:00
Chmieliński ?, Rosiński ?, Siemaszko ?
Czarni Pruszcz Gdański 3-3 Powiśle Dzierzgoń 26 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (4 listopada, 14:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Gryf Wejherowo 1-2 Bałtyk Gdynia 4 listopada, 13:00
Czarnocki 75 - Kaszuba 35, Król 55
Jantar Ustka 2-2 Wierzyca Starogard Gdański 4 listopada, 12:00
Budniak 29, 79 - Trzoska 82, Armatowski 88

Kolejka 17 - 11-12 listopada

Wierzyca Starogard Gdański 3-3 Wierzyca Pelplin 11 listopada, 11:00
Armatowski 8, Rogalewski 73, Siora 86 - Borowski 5, 40, Ossowski 25
Bałtyk Gdynia 3-2 Jantar Ustka 11 listopada, 12:00
Król 43, Peta 89, 90 - Małkowski 24, 30
Powiśle Dzierzgoń 0-1 Gryf Wejherowo 11 listopada, 13:00
Politowski 78
Orkan Rumia 5-1 Czarni Pruszcz Gdański 11 listopada, 14:00
Chmieliński 46, Rosiński 75 (k), D.Hebel 82, Siemaszko 85, Bodzak 87 - nieznany 62
Start Mrzezino 5-1 Czarni Czarne 12 listopada, 11:00
Dubicki 48, Lietzau 60, Pliński 75, 80, Dybała 85 - Remieniewicz 46
Brda Przechlewo 5-2 Orzeł Trąbki Wielkie 11 listopada, 13:00
M.Król ?, D.Szopiński ?, Wasiniewski ?, Klimowicz 61, Kwietniewski 71 - Dempc ?, Guss 44
Olimpia Sztum 1-4 GKS Luzino 11 listopada, 14:00
Honory 8 - Adamus 47, Unton 64, 73, Szydłowski 84
Orlęta Reda 1-2 Huragan Przodkowo 12 listopada, 13:00
Szudrowicz 31 - nieznany ?, ?
Bytovia Bytów 2-0 Arka II Gdynia 11 listopada, 14:00
Bryndal 22, 44

Kolejka 18 - 19 listopada

Wierzyca Pelplin 8-2 Arka II Gdynia 19 listopada, 12:00
Borowski 5, 14, 52, 60, 84, Skalski 49, Lizak 68, Ł.Kaszubowski 76 - Zawadzki 36, Felisiak 86
Bytovia Bytów 1-0 Huragan Przodkowo 19 listopada, 12:00
Łapigrowski 74
Orlęta Reda 1-3 GKS Luzino 19 listopada, 12:00
Pek 50 - Szydłowski 4, 15, Laskowski 80
Olimpia Sztum 1-1 Orzeł Trąbki Wielkie 19 listopada, 12:00
Wilmański 1 - Bieniaszewski 90
Brda Przechlewo 0-0 Czarni Czarne 19 listopada, 12:00
Start Mrzezino 3-2 Czarni Pruszcz Gdański 19 listopada, 12:00
Pieper ?, I.Drzeżdżon 20, Dubicki 60 - nieznany 45, 70
Orkan Rumia 3-0 Gryf Wejherowo 19 listopada, 12:00
Chmieliński 60, Siemaszko 65, Gronowski 90
Powiśle Dzierzgoń 2-0 Jantar Ustka 18 kwietnia, 16:00
Dianzenza 1, S.Zieliński 63
Bałtyk Gdynia 1-0 Wierzyca Starogard Gdański 19 listopada, 12:00
Kaszuba 84

Kolejka 19 - 17-18 marca

Bałtyk Gdynia 0-4 Wierzyca Pelplin 18 marca, 11:00
Szyszkowski 45, 88, Borowski 47, Pawłuszek 80
Wierzyca Starogard Gdański 0-1 Powiśle Dzierzgoń 17 marca, 14:00
Bieńkowski 15
Jantar Ustka 0-3 Orkan Rumia 17 marca, 14:00
Rosiński 70, Freiberg 79, Siemaszko 85
Gryf Wejherowo 2-1 Start Mrzezino 17 marca, 14:00
Wasiek 25, Miotk 80 - Pieper 15
Czarni Pruszcz Gdański 5-1 Brda Przechlewo 17 marca, 15:00
Poźniak 9, 47, 85, Urbański 65, 78 - Wirkus 67
Czarni Czarne 0-4 Olimpia Sztum 17 marca, 15:00
Manuszewski 20, 35, Wilmański 60, Kozubski 73
Orzeł Trąbki Wielkie 1-4 Orlęta Reda 18 marca, 14:00
Dolny 70 - Celiński 15, Pek 20, Szudrowicz 37, Dworniak 51
GKS Luzino 0-1 Bytovia Bytów 18 marca, 14:00
Kłos 49
Huragan Przodkowo 0-1 Arka II Gdynia 17 marca, 15:00
Damaszke 30

Kolejka 20 - 24-25 marca

Wierzyca Pelplin 2-0 Huragan Przodkowo 24 marca, 16:00
Borowski 19, 61
Arka II Gdynia 1-0 GKS Luzino 24 marca, 15:00 (200)
Jaszczyk 30
Bytovia Bytów 2-0 Orzeł Trąbki Wielkie 24 marca, 14:00
Rekowski 4, Kalamaszek 29 (k)
Orlęta Reda 2-2 Czarni Czarne 25 marca, 15:00
Pek 21, 84 - Kraska 50, 68
Olimpia Sztum 1-1 Czarni Pruszcz Gdański 24 marca, 14:00
Szlicht 65 (k) - M.Malinowski 90
Brda Przechlewo 1-0 Gryf Wejherowo 24 marca, 16:00
Assogba 20
Start Mrzezino 1-0 Jantar Ustka 24 marca, 14:00
Lietzau 75
Orkan Rumia 0-0 Wierzyca Starogard Gdański 24 marca, 14:00
Powiśle Dzierzgoń 2-2 Bałtyk Gdynia 24 marca, 15:00
P.Zieliński 56, Makowski 76 - Widzicki 40, Kaszuba 51

Kolejka 21 - 31 marca-1 kwietnia

Powiśle Dzierzgoń 2-1 Wierzyca Pelplin 31 marca, 15:00
Bieńkowski 29, S.Zieliński 60 - Buława 62 (k)
Bałtyk Gdynia 1-1 Orkan Rumia 31 marca, 11:00
Kaszuba 61 - D.Hebel 36
Wierzyca Starogard Gdański 0-1 Start Mrzezino 31 marca, 15:00
Pieper ?
Jantar Ustka 1-0 Brda Przechlewo 31 marca, 14:00
Budniak 90
Gryf Wejherowo 0-0 Olimpia Sztum 31 marca, 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 0-1 Orlęta Reda 31 marca, 16:00
Pek 7
Czarni Czarne 2-0 Bytovia Bytów 31 marca, 15:00
Stanios 2, Kraska 11
Orzeł Trąbki Wielkie 2-0 Arka II Gdynia 31 marca, 16:00
Mierzejewski 28, Madumere 85
GKS Luzino 0-0 Huragan Przodkowo 1 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 7 kwietnia

Wierzyca Pelplin 4-2 GKS Luzino 18 kwietnia, 16:00
Ł.Kaszubowski ?, Pawłuszek ?, A.Szopiński ?, Borowski ? - Laskowski ?, Hartman ?
Huragan Przodkowo 2-2 Orzeł Trąbki Wielkie 11 kwietnia, 17:00
nieznany 19, 65 - Guss 20, Mierzejewski 57
Arka II Gdynia 4-0 Czarni Czarne 18 kwietnia, 15:00
Gosz 12, Felisiak 80, Badler 83, Damaszke 84
Bytovia Bytów 2-2 Czarni Pruszcz Gdański 18 kwietnia, 16:00
Oblizajek 15, Sandak 90 - Kwiecień 45, Kałużny 65
Orlęta Reda 3-0 Gryf Wejherowo 11 kwietnia, 17:00
Pek 17, Szudrowicz 65, Królik 89
Olimpia Sztum 3-1 Jantar Ustka 7 kwietnia, 15:00
Manuszewski 69, 85, Wilmański 82 - Małkowski 49
Brda Przechlewo 2-1 Wierzyca Starogard Gdański 7 kwietnia, 16:00
Wirkus 19, Kwietniewski 80 (k) - Gołuński 45
Start Mrzezino 0-2 Bałtyk Gdynia 7 kwietnia, 14:00
Gronowski 14, Król 78
Orkan Rumia 0-1 Powiśle Dzierzgoń 11 kwietnia, 16:00
Dianzenza 31

Kolejka 23 - 14-15 kwietnia

Orkan Rumia 2-1 Wierzyca Pelplin 15 kwietnia, 11:00
D.Hebel 9, Rosiński 14 - Borowski 48
Powiśle Dzierzgoń 6-0 Start Mrzezino 14 kwietnia, 16:00
Ruciński 15, 44, 71, S.Zieliński 52, 60, Makowski 90 (k)
Bałtyk Gdynia 3-2 Brda Przechlewo 15 kwietnia, 11:00
Kaszuba 75, 86, Grzesiuk 89 - Wirkus 35 (k), Gibczyński 79
Wierzyca Starogard Gdański 0-4 Olimpia Sztum 14 kwietnia, 16:00
Kwiatkowski 4, 19, Manuszewski 9, Honory 79
Jantar Ustka 1-0 Orlęta Reda 14 kwietnia, 15:00
Budniak 87
Gryf Wejherowo 3-0 Bytovia Bytów 14 kwietnia, 16:00
Miotk 48, Walczewski 63, Szymański 84
Czarni Pruszcz Gdański 1-0 Arka II Gdynia 14 kwietnia, 17:00
Sutkowski 5
Czarni Czarne 2-2 Huragan Przodkowo 14 kwietnia, 15:00
Letniowski 28, Remieniewicz 85 - Klimowicz 64 (s), Barzowski 90 (k)
Orzeł Trąbki Wielkie 1-0 GKS Luzino 14 kwietnia, 16:00
Obem 68

Kolejka 24 - 21-22 kwietnia

Wierzyca Pelplin 1-2 Orzeł Trąbki Wielkie 21 kwietnia, 16:00
Pawłuszek 72 - Guss 9, Bieniaszewski 58
GKS Luzino 2-0 Czarni Czarne 21 kwietnia, 16:00
Smarzyński 63, Hartman 79
Huragan Przodkowo 2-0 Czarni Pruszcz Gdański 21 kwietnia, 14:00
Marszeniuk 75, Letniowski 90
Arka II Gdynia 1-1 Gryf Wejherowo 22 kwietnia, 17:00
Kałdowski 88 - Walczewski 77
Bytovia Bytów 2-0 Jantar Ustka 21 kwietnia, 16:00
Łapigrowski 54, Kobiella 67
Orlęta Reda 3-1 Wierzyca Starogard Gdański 22 kwietnia, 14:00
Luliński 18, 40, Witt 72 - Siora 25
Olimpia Sztum 1-3 Bałtyk Gdynia 21 kwietnia, 15:00
Wilmański 69 - Gronowski 55, Kaszuba 77, Peta 80
Brda Przechlewo 1-0 Powiśle Dzierzgoń 21 kwietnia, 16:00
M.Król 90
Start Mrzezino 0-1 Orkan Rumia 21 kwietnia, 16:00
D.Hebel 39

Kolejka 25 - 28-29 kwietnia

Start Mrzezino 0-3 Wierzyca Pelplin 28 kwietnia, 16:00
Pawłuszek 10, Racki 65, Borowski 75 (k)
Orkan Rumia 1-0 Brda Przechlewo 28 kwietnia, 13:00
D.Hebel 14
Powiśle Dzierzgoń 0-3 Olimpia Sztum 28 kwietnia, 16:00
Manuszewski 64, Szlicht 77 (k), Statkiewicz 80
Bałtyk Gdynia 5-1 Orlęta Reda 28 kwietnia, 11:00
Styn 28, Król 38, 58, Gronowski 48 (k), Peta 75 - Luliński 44
Wierzyca Starogard Gdański 0-3 Bytovia Bytów 28 kwietnia, 16:00
Cech 18 (k), 60, Łapigrowski 33
Jantar Ustka 0-4 Arka II Gdynia 28 kwietnia, 16:00
Kałdowski 2, Mackus 75, Kościelniak 76 (k), Mach 86
Gryf Wejherowo 0-0 Huragan Przodkowo 28 kwietnia, 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 2-0 GKS Luzino 28 kwietnia, 17:00 (100)
Ptach 36, Lewandowski 83
Czarni Czarne 0-1 Orzeł Trąbki Wielkie 28 kwietnia, 15:00
Guss 52

Kolejka 26 - 3 maja

Wierzyca Pelplin 2-1 Czarni Czarne 3 maja, 16:00
Lizak 42, K.Rutkowski 85 - Tomczak 75
Orzeł Trąbki Wielkie 0-0 Czarni Pruszcz Gdański 3 maja, 13:00
GKS Luzino 3-0 Gryf Wejherowo 3 maja, 14:00
Hartman 7, 26, 44
Huragan Przodkowo 6-1 Jantar Ustka 3 maja, 12:00
Barzowski 7 (k), Banaszak 43, Marszeniuk 54, Przybyszewski 60, Letniowski 65, Szelka 83 - Budniak 53
Arka II Gdynia 4-0 Wierzyca Starogard Gdański 3 maja, 11:00
Pilch 10, Ulanowski 40, Bazler 49, Kołodziejski 53
Bytovia Bytów 1-1 Bałtyk Gdynia 3 maja, 16:00
Maciejewski 85 - Król 45
Orlęta Reda 0-1 Powiśle Dzierzgoń 3 maja, 15:00
Makowski 70
Olimpia Sztum 0-3 Orkan Rumia 3 maja, 14:00
I.Malinowski 22, 60, D.Hebel 52
Brda Przechlewo 4-3 Start Mrzezino 3 maja, 17:00
nieznany 7 (s), Assogba 41, Gibczyński 61, Kwietniewski 72 - S.Rambiert 24, Pliński 30, I.Drzeżdżon 51

Kolejka 27 - 6 maja

Brda Przechlewo 1-4 Wierzyca Pelplin 6 maja, 13:00
M.Król 65 - Lewandowski 10, Pawłuszek 25, 83, Racki 80
Start Mrzezino 0-1 Olimpia Sztum 6 maja, 11:00
Manuszewski 15
Orkan Rumia 1-0 Orlęta Reda 6 maja, 11:00
D.Hebel 26
Powiśle Dzierzgoń 2-1 Bytovia Bytów 6 maja, 17:00
Dianzenza 12, Chwesiuk 80 - Bryndal 28
Bałtyk Gdynia 2-2 Arka II Gdynia 6 maja, 11:00
Styn 29, Kaszuba 33 - Mackus 26, Kościelniak 62 (k)
Wierzyca Starogard Gdański 1-2 Huragan Przodkowo 6 maja, 17:00
Siora 75 - Marszeniuk 15, Letniowski 38
Jantar Ustka 1-4 GKS Luzino 6 maja, 16:00
Ciemniewski 46 - Laskowski 16, 43, 60, Semak 52
Gryf Wejherowo 1-3 Orzeł Trąbki Wielkie 6 maja, 17:00
nieznany 37 - Dempc 52, Dolny 85, 90
Czarni Pruszcz Gdański 3-0 Czarni Czarne 6 maja, 16:00
Kałużny 26, M.Malinowski 60, Sawicki 85

Kolejka 28 - 12-13 maja

Wierzyca Pelplin 7-2 Czarni Pruszcz Gdański 12 maja, 17:00
Pawłuszek 2, nieznany 13 (s), Borowski 22 (k), 37, 40, 67, Lewandowski 35 - M.Malinowski 10, nieznany 64
Czarni Czarne 2-0 Gryf Wejherowo 12 maja, 16:00
Kasperowicz 28, Głuszak 83
Orzeł Trąbki Wielkie 8-0 Jantar Ustka 12 maja, 16:00
Madumere 8, 75, 90, Okeke 72, Guss 73, Cybulski 77, 90, Radoń 82 (k)
GKS Luzino 4-1 Wierzyca Starogard Gdański 12 maja, 17:00
Ćwiklik 47, 84, Hartman 63, Dobrzyński 85 - Trzoska 90
Huragan Przodkowo 1-0 Bałtyk Gdynia 12 maja, 15:00
Banaszak 71
Arka II Gdynia 1-3 Powiśle Dzierzgoń 13 maja, 17:00
Damaszke 78 - Dianzenza 22, 82, Makowski 51
Bytovia Bytów 1-2 Orkan Rumia 12 maja, 16:00
Kłos 29 - D.Hebel 40, Siemaszko 73
Orlęta Reda 1-0 Start Mrzezino 13 maja, 16:00
Szudrowicz 14
Olimpia Sztum 4-0 Brda Przechlewo 12 maja, 16:00
Wilmański 11, 75, 86, Kozubski 80

Kolejka 29 - 19-20 maja

Olimpia Sztum 0-1 Wierzyca Pelplin 19 maja, 16:00
A.Szopiński 65
Brda Przechlewo 1-2 Orlęta Reda 20 maja, 16:00
nieznany ? - Pek ?, Szudrowicz ?
Start Mrzezino 1-1 Bytovia Bytów 19 maja, 17:00
Lesner 22 - Kłos 12
Orkan Rumia 4-1 Arka II Gdynia 19 maja, 11:00
Rosiński ?, 11, Siemaszko ?, Jarosz ? - Kołodziejski 65
Powiśle Dzierzgoń 3-0 Huragan Przodkowo 19 maja, 17:00
Chwesiuk 14, 85, Makowski 56 (k)
Bałtyk Gdynia 5-1 GKS Luzino 20 maja, 11:00
Klemczyk 9, Kaszuba 26, 75, Gronowski 55 (k), Peta 83 - Ćwiklik 23
Wierzyca Starogard Gdański 2-2 Orzeł Trąbki Wielkie 19 maja, 17:00
Dempc 37 (s), Prinz 89 - Dolny 57, Guss 90
Jantar Ustka 4-1 Czarni Czarne 19 maja, 16:00
Ciemniewski ?, Jędrzejak ?, Jurkiewicz ?, Tomas ? - nieznany ?
Gryf Wejherowo 1-0 Czarni Pruszcz Gdański 19 maja, 17:00
Wasiek 5

Kolejka 30 - 26-27 maja

Wierzyca Pelplin 3-1 Gryf Wejherowo 26 maja, 17:00
Racki ?, Borowski ?, ? - nieznany ? (k)
Czarni Pruszcz Gdański 1-1 Jantar Ustka 26 maja, 17:00
Lewandowski 25 - Piszko 35 (k)
Czarni Czarne 6-1 Wierzyca Starogard Gdański 26 maja, 16:00
Wnuk-Lipiński 19, 86, Kraska 41, 88, Remieniewicz 68, Kasperowicz 76 - Princ 35
Orzeł Trąbki Wielkie 2-2 Bałtyk Gdynia 26 maja, 16:00
Guss 32, 72 - Król 78, Widzicki 83
GKS Luzino 0-0 Powiśle Dzierzgoń 26 maja, 17:00
Huragan Przodkowo 3-1 Orkan Rumia 26 maja, 15:00
Szelka 7, 50, 87 - Freiberg 67
Arka II Gdynia 0-2 Start Mrzezino 27 maja, 17:00
Gawroński 60, Pliński 85
Bytovia Bytów 2-0 Brda Przechlewo 26 maja, 16:00
Pietrzyk 66, Kłos 75 (k)
Orlęta Reda 1-0 Olimpia Sztum 27 maja, 16:00
Królik 20

Kolejka 31 - 30 maja

Orlęta Reda 2-3 Wierzyca Pelplin 30 maja, 18:00
Królik 17, 84 (k) - Kaszubowski 4, 34, Borowski 87
Olimpia Sztum 0-3 Bytovia Bytów 30 maja, 16:30
Sandak 25, Łapigrowski 60, 88
Brda Przechlewo 2-2 Arka II Gdynia 30 maja, 17:00
Gibczyński 29, Kwietniewski 85 (k) - Felisiak 13, Damaszke 58
Start Mrzezino 0-0 Huragan Przodkowo 30 maja, 17:00
Orkan Rumia 2-0 GKS Luzino 30 maja, 18:00
Dubicki 8, Ł.Hebel 89
Powiśle Dzierzgoń 1-0 Orzeł Trąbki Wielkie 30 maja, 17:00
Dianzenza 32
Bałtyk Gdynia 12-1 Czarni Czarne 30 maja, 17:00
Bęben 5 (s), Kaszuba 8, 28, 40, 46, Widzicki 35, 63, Król 49, 82, Peta 52, 72, Klemczyk 77 - Kasperowicz 64
Wierzyca Starogard Gdański 7-3 Czarni Pruszcz Gdański 30 maja, 17:00
Rogalski 7, 15, 50, Armatowski 24, Skórczewski 40, 61, Prinz 80 - Sawicki 55, Dąbrowski 63, Jakubiak 80
Jantar Ustka 1-1 Gryf Wejherowo 30 maja, 17:00
Ciemieniewski 64 - Czarnocki 32

Kolejka 32 - 2-3 czerwca

Wierzyca Pelplin 3-1 Jantar Ustka 2 czerwca, 17:00
Szyszkowski 24, Buława 87, Borowski 89 - Tomas 45
Gryf Wejherowo 2-1 Wierzyca Starogard Gdański 2 czerwca, 17:00
Jezierski 62, Rompca 78 - Kamiński 52
Czarni Pruszcz Gdański 0-5 Bałtyk Gdynia 3 czerwca, 17:30
Styn 11, 44, Gronowski 29 (k), Kaszuba 35, 87 (k)
Czarni Czarne 1-2 Powiśle Dzierzgoń 2 czerwca, 16:00
Kasperowicz 28 (k) - Chwesiuk 36, Dianzenza 48
Orzeł Trąbki Wielkie 2-2 Orkan Rumia 2 czerwca, 16:00
Bieniaszewski 23, 27 - Rosiński 57, 61
GKS Luzino 3-0 Start Mrzezino 23 maja, 17:00 (15)
Semak 43, Hartman 51, 55
Huragan Przodkowo 0-1 Brda Przechlewo 2 czerwca
Pufelski 57
Arka II Gdynia 2-0 Olimpia Sztum 2 czerwca, 17:00
Zawadzki 20, 87
Bytovia Bytów 2-1 Orlęta Reda 2 czerwca, 17:30
Cierson 72, Łapigrowski 77 - Renusz 13

Kolejka 33 - 7 czerwca

Bytovia Bytów 1-2 Wierzyca Pelplin 7 czerwca, 17:30
Łapigowski 81 - Szczepiński 3, Pawłuszek 55
Orlęta Reda 3-1 Arka II Gdynia 7 czerwca, 17:30
Szudrowicz 18, Kiełb 32, Królik 71 (k) - Gosz 59
Olimpia Sztum 0-1 Huragan Przodkowo 7 czerwca, 17:30
Szelka 69
Brda Przechlewo 5-3 GKS Luzino 7 czerwca, 17:30
Kwietniewski 4, 32, 39, 62, Gibczyński 60 - Smarzyński 77, Merchut 78, Kozłowski 85
Start Mrzezino 0-0 Orzeł Trąbki Wielkie 7 czerwca, 17:30
Orkan Rumia 3-0 Czarni Czarne 7 czerwca, 17:30
(wo)
goście nie dojechali
Powiśle Dzierzgoń 0-0 Czarni Pruszcz Gdański 7 czerwca, 17:30
Bałtyk Gdynia 4-1 Gryf Wejherowo 7 czerwca, 17:30
Peta 14, Kaszuba 34, 44, Gronowski 62 (k) - Czarnocki 8
Wierzyca Starogard Gdański 6-0 Jantar Ustka 7 czerwca, 17:30
Draszanowski 45, Armatowski 59, 80 (k), Rogalewski 64, Ziółkowski 83, Siora 87

Kolejka 34 - 10 czerwca

Wierzyca Pelplin 4-2 Wierzyca Starogard Gdański 10 czerwca, 17:30
Lizak 20, Skalski 45, Szczepiński 60, A.Szopiński 75 - Cymanowski 5, Ziółkowski 90
Jantar Ustka 0-3 Bałtyk Gdynia 10 czerwca, 17:30
Kaszuba 21, Łukasiak 32, Stępień 88
Gryf Wejherowo 0-2 Powiśle Dzierzgoń 10 czerwca, 17:30
Dianzenza 67, S.Zieliński 75
Czarni Pruszcz Gdański 4-0 Orkan Rumia 9 czerwca, 13:00
M.Malinowski 62, 89, Dąbrowski 71, Sutkowski 73
Czarni Czarne 3-4 Start Mrzezino 10 czerwca, 17:30
Głuszak 30, Wnuk-Lipiński 35, Matyjaszczyk 41 (s) - Pliński 5, 52, Kaczykowski 50, Lietzau 60
Orzeł Trąbki Wielkie 0-1 Brda Przechlewo 10 czerwca, 17:30
Kwiatek 64
GKS Luzino 1-6 Olimpia Sztum 10 czerwca, 17:30
Rytlewski 14 - Chmielewski 37, 46, Korda 54, 70, Hadrysiak 62, Manuszewski 83
w Sztumie
Huragan Przodkowo 1-3 Orlęta Reda 10 czerwca, 17:30
Supernak 56 - Renusz 14, Królik 40, 67
Arka II Gdynia 3-1 Bytovia Bytów 10 czerwca, 17:30
Feliksiak 19, Zawadzki 35, Mach 76 - Bryndal 70 (k)

Baraże o udział w III lidze (2)
Baraże o udział w IV lidze (pomorska)

III liga 2006/2007 (2)

IV liga 2006/2007 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2006/2007 (wielkopolska (południowa))
IV liga 2006/2007 (wielkopolska (północna))
IV liga 2006/2007 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Gdańsk II)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Słupsk)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas