[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2006/2007, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kujawiak Włocławek 30 68 20 8 2 66-21 11 2 2 37-11 9 6 0 29-10
2.  Goplania Inowrocław 30 65 20 5 5 62-26 13 1 1 39-8 7 4 4 23-18
3.  Włocłavia Włocławek 30 58 18 4 8 76-40 11 2 2 47-21 7 2 6 29-19
4.  Chemik Bydgoszcz 30 49 14 7 9 45-31 7 5 3 23-14 7 2 6 22-17
5.  Lech Rypin 30 47 14 5 11 57-40 9 3 3 37-17 5 2 8 20-23
6.  Notecianka Pakość 30 46 14 4 12 63-62 8 2 5 36-28 6 2 7 27-34
7.  Sadownik Waganiec 30 45 13 6 11 42-42 5 5 5 22-21 8 1 6 20-21
8.  Zawisza Bydgoszcz 30 43 12 7 11 41-26 6 2 7 20-16 6 5 4 21-10
9.  Unia Solec Kujawski 30 38 11 5 14 34-51 7 3 5 18-13 4 2 9 16-38 6 12 4 0 2 7-3
10.  Olimpia Grudziądz 30 38 10 8 12 31-49 4 5 6 16-21 6 3 6 15-28 6 10 3 1 2 7-7
11.  Pogoń Mogilno 30 38 10 8 12 43-46 7 4 4 30-20 3 4 8 13-26 6 7 2 1 3 8-6
12.  Legia Chełmża 30 38 11 5 14 33-37 7 2 6 17-17 4 3 8 16-20 6 5 1 2 3 1-7
13.  Sparta Brodnica 30 36 10 6 14 35-42 7 2 6 20-18 3 4 8 15-24
14.  Mień Lipno 30 34 9 7 14 34-38 7 4 4 18-12 2 3 10 16-26
15.  Pomorzanin Serock 30 17 4 5 21 20-71 3 3 9 11-31 1 2 12 9-40
16.  Cuiavia Inowrocław 30 13 3 4 23 23-83 2 2 11 14-32 1 2 12 9-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kujawiak Włocławek    3-0 0-3* 1-0 2-1 1-2 3-1 1-0 7-1 0-0 4-1 2-0 3-1 0-0 4-0 6-1 
 2 Goplania Inowrocław1-2     2-0 1-0 1-1 3-1 3-1 2-0 3-1 3-1 4-0 3-1 4-0 1-0 3-0 5-0 
 3 Włocłavia Włocławek1-1 3-1     2-3 2-1 6-5 3-1 1-0 5-1 4-0 4-1 0-3* 4-1 2-1 1-1 9-1 
 4 Chemik Bydgoszcz2-2 3-2 1-1     1-0 0-1 0-1 1-1 1-1 1-0 2-0 2-1 1-3 2-0 1-1 5-0 
 5 Lech Rypin1-1 0-0 3-1 3-1     6-2 1-3 0-4 2-1 6-0 1-1 2-1 2-0 3-0 6-0 1-2 
 6 Notecianka Pakość0-0 0-3 0-5 2-1 6-4     1-3 0-1 2-1 4-0 3-2 3-3 1-4 5-1 4-0 5-0 
 7 Sadownik Waganiec1-2 2-2 0-1 0-4 2-3 1-1     2-2 4-0 1-2 1-1 2-1 1-0 2-1 2-0 1-1 
 8 Zawisza Bydgoszcz0-2 0-1 2-0 0-1 0-1 2-0 2-0     2-0 1-2 2-2 2-1 1-2 1-1 0-3* 5-0 
 9 Unia Solec Kujawski0-2 0-2 1-0 2-1 0-0 4-1 0-0 0-3     0-1 2-0 0-1 0-0 3-2 3-0 3-0 
 10 Olimpia Grudziądz0-3 1-2 3-3 1-3 0-2 3-1 0-1 1-1 0-1     1-0 0-0 0-0 3-2 1-0 2-2 
 11 Pogoń Mogilno1-1 0-2 2-0 3-1 4-2 2-4 1-2 1-1 1-2 6-1     1-0 1-1 1-1 4-1 2-1 
 12 Legia Chełmża0-2 0-1 1-2 0-0 3-1 3-0 0-2 1-0 0-2 0-4 0-0     2-1 1-0 4-2 2-0 
 13 Sparta Brodnica0-3 1-1 1-3 0-2 1-0 2-3 3-0 0-3* 4-0 1-1 1-2 1-0     1-0 2-0 2-0 
 14 Mień Lipno1-4 1-1 1-0 1-2 1-0 0-0 3-0 0-0 4-0 1-2 1-0 0-1 0-0     2-1 2-1 
 15 Pomorzanin Serock0-2 3-1 2-5 1-1 0-1 0-4 1-3 0-4 0-2 0-0 0-2 1-1 2-1 0-4     1-0 
 16 Cuiavia Inowrocław2-2 1-4 0-5 0-2 0-3 1-2 0-2 0-1 3-3 0-1 0-1 1-2 2-1 1-3 3-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Unia Solec Kujawski 0-0 Lech Rypin 12 sierpnia, 17:00
Mień Lipno 1-1 Goplania Inowrocław 12 sierpnia, 17:00 (200)
Fabich 52 - Mądrzejewski 87 (k)
Legia Chełmża 0-0 Chemik Bydgoszcz 12 sierpnia, 17:00 (600)
Notecianka Pakość 0-5 Włocłavia Włocławek 12 sierpnia, 14:00 (300)
Soczewka 17, Semenowicz 45, Gawroński 47, Winnicki 56, Narodzonek 90
Kujawiak Włocławek 4-1 Pogoń Mogilno 12 sierpnia, 17:00 (400)
Kaszuba 26, Charzewski 46, Mańkowski 49, Sobolewski 66 (k) - Maciejewski 56 (k)
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Olimpia Grudziądz 12 sierpnia, 17:00 (400)
Cielasiński 38 - Pokora 50, Drozd 82
na stadionie Chemika
Cuiavia Inowrocław 2-1 Sparta Brodnica 12 sierpnia, 17:00 (150)
Timm 43, 87 - Bała 20
Pomorzanin Serock 1-3 Sadownik Waganiec 12 sierpnia, 17:00 (200)
Krzywicki 37 - Dróbkowski 47, 63, Smykowski 69

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Lech Rypin 1-3 Sadownik Waganiec 15 sierpnia, 11:00 (750)
Kukowski 70 - Nitecki 18, Dróbkowski 31, Niedziałek 81 (k)
Sparta Brodnica 2-0 Pomorzanin Serock 15 sierpnia, 17:00 (500)
Grzędzicki 77, Bała 89
Olimpia Grudziądz 2-2 Cuiavia Inowrocław 15 sierpnia, 18:00 (600)
Szymański 15, Drozd 64 - Roszak 4 (k), Timm 63
Pogoń Mogilno 1-1 Zawisza Bydgoszcz 15 sierpnia, 16:00 (1000)
Łukomski 33 - Ruczyński 20
Włocłavia Włocławek 1-1 Kujawiak Włocławek 15 sierpnia, 17:00 (3000)
Soczewka 90 (k) - Grube 11
Chemik Bydgoszcz 0-1 Notecianka Pakość 15 sierpnia, 11:00 (200)
Nadolski 75
Goplania Inowrocław 3-1 Legia Chełmża 15 sierpnia, 17:00 (300)
Mądrzejewski 10, 85 (k), Drwięga 81 - Wojciechowski 19
Unia Solec Kujawski 3-2 Mień Lipno 15 sierpnia, 17:00 (300)
Szmańkowski 20, Stempnakowski 25, Zarembski 82 - Fabich 57, Wolański 90

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Mień Lipno 1-0 Lech Rypin 19 sierpnia, 17:00
R.Raczkowski 7 (s)
Legia Chełmża 0-2 Unia Solec Kujawski 19 sierpnia, 17:00
Zarembski 72, Stempnakowski 83
Notecianka Pakość 0-3 Goplania Inowrocław 19 sierpnia, 17:00
Drwięga 13, Mądrzejewski 62 (k), 73 (k)
Kujawiak Włocławek 1-0 Chemik Bydgoszcz 19 sierpnia, 17:00
Mańkowski 63
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Włocłavia Włocławek 19 sierpnia, 17:00
Piętka 65, M.Kozłowski 90
na stadionie Chemika
Cuiavia Inowrocław 0-1 Pogoń Mogilno 18 sierpnia, 17:00
Łukomski 12
Pomorzanin Serock 0-0 Olimpia Grudziądz 19 sierpnia, 17:00
Sadownik Waganiec 1-0 Sparta Brodnica 19 sierpnia, 15:00
Niedziałek 65

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Lech Rypin 2-0 Sparta Brodnica 26 sierpnia, 17:00 (700)
Chełmicki 25, Kukowski 42
Olimpia Grudziądz 0-1 Sadownik Waganiec 26 sierpnia, 17:00 (1000)
Nitecki 29
Pogoń Mogilno 4-1 Pomorzanin Serock 26 sierpnia, 13:00 (400)
Hanczewski 40, 44, Malczewski 70, Siwa 72 - Zakulski 10
Włocłavia Włocławek 9-1 Cuiavia Inowrocław 26 sierpnia, 15:00 (300)
Soczewka 32, 44 (k), Arent 40, Piotr Lewandowski II 49, 65, Semenowicz 53, Gawroński 77, 90, Krzyżanowski 81 - Timm 21
Chemik Bydgoszcz 1-1 Zawisza Bydgoszcz 26 sierpnia, 11:00 (800)
Bajor 66 - Krawczyk 87
Goplania Inowrocław 1-2 Kujawiak Włocławek 26 sierpnia, 14:30 (500)
Skonieczka 82 - Wojnecki 4, Mańkowski 68
Unia Solec Kujawski 4-1 Notecianka Pakość 26 sierpnia, 17:00 (300)
Zarembski 15, 22, 78, Brzykcy 88 - Łapiński 55
Mień Lipno 0-1 Legia Chełmża 27 sierpnia, 17:00 (500)
Skosogorienko 79 (s)

Kolejka 5 - 30 sierpnia

Legia Chełmża 3-1 Lech Rypin 30 sierpnia, 17:00 (300)
P.Kurek 60, S.Tuszyński 78, Jedynak 85 - Pukłacki 35
Notecianka Pakość 5-1 Mień Lipno 30 sierpnia, 17:00 (150)
Fortuna 20, Szot 60, Roger Babiarz 67, 84, Łapiński 85 - Fabich 65
Kujawiak Włocławek 7-1 Unia Solec Kujawski 30 sierpnia, 17:00 (450)
Sobolewski 20, Waleszczyk 30, Mańkowski 37, 58, 82, Charzewski 46, Grube 65 - Winiecki 70
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Goplania Inowrocław 30 sierpnia, 17:30 (150)
Drwięga 75
na stadionie Chemika
Cuiavia Inowrocław 0-2 Chemik Bydgoszcz 30 sierpnia, 17:00 (50)
Florek 71, Olszewski 80
Pomorzanin Serock 2-5 Włocłavia Włocławek 30 sierpnia, 17:00 (50)
Szarkowski 38, Truchniak 72 - Soczewka 5, Gawroński 30, 45, Narodzonek 42, Budnicki 47
Sadownik Waganiec 1-1 Pogoń Mogilno 30 sierpnia, 17:30 (300)
Nitecki 29 - Czaplewski 58
Sparta Brodnica 1-1 Olimpia Grudziądz 30 sierpnia, 17:00 (200)
Jakubczyk 11 - Pokora 55

Kolejka 6 - 2-3 września

Lech Rypin 6-0 Olimpia Grudziądz 2 września, 11:00 (400)
Buchalski 21, 33, Chełmicki 54, 86, Kukowski 67, 80
Pogoń Mogilno 1-1 Sparta Brodnica 2 września, 15:00 (500)
Malczewski 36 - Ratkowski 70 (k)
Włocłavia Włocławek 3-1 Sadownik Waganiec 1 września, 17:00 (450)
Gawroński 56, 58, Budnicki 69 - Arent 49 (s)
Chemik Bydgoszcz 1-1 Pomorzanin Serock 2 września, 11:00 (200)
Florek 60 - Kleszczewski 34
Goplania Inowrocław 5-0 Cuiavia Inowrocław 2 września, 16:00 (800)
Drwięga 28, 43, Trzybiński 50, Zaborowski 55, Szutkowski 88
Unia Solec Kujawski 0-3 Zawisza Bydgoszcz 5 września, 17:00 (400)
Ettinger 69, Kamiński 79, 90
Mień Lipno 1-4 Kujawiak Włocławek 11 października, 15:00
Serafin 90 - Grube 13, Cudny 39, Cyronek 41, Mańkowski 61
Legia Chełmża 3-0 Notecianka Pakość 2 września, 15:00 (350)
Pawlicki 27, P.Kurek 51, Wojciechowski 53

Kolejka 7 - 9 września

Notecianka Pakość 6-4 Lech Rypin 9 września, 16:00 (400)
Łapiński 4, 43 (k), 50 (k), 75, Nadolski 33, Ryszard Babiarz 88 - Kukowski 17, M.Raczkowski 29, Buchalski 69, 89
Kujawiak Włocławek 2-0 Legia Chełmża 9 września, 16:00 (550)
Wojnecki 12, Charzewski 26
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Mień Lipno 9 września, 17:00 (150)
Modry 8 - Bartczak 12
Cuiavia Inowrocław 3-3 Unia Solec Kujawski 9 września, 17:00 (50)
Bakiera 24, Roszak 65, Ossowski 68 - Szmańkowski 12 (k), 90, Zarembski 53
Pomorzanin Serock 3-1 Goplania Inowrocław 9 września, 17:00 (200)
Kleszczewski 20, Krzywicki 24, 68 - Trzybiński 52
Sadownik Waganiec 0-4 Chemik Bydgoszcz 9 września, 16:30 (50)
Kawałek 2, Michaliszyn 35, 75, Florek 79
Sparta Brodnica 1-3 Włocłavia Włocławek 9 września, 16:00 (300)
Grzędzicki 61 (k) - Soczewka 16, Frąckowiak 33, Semenowicz 40
Olimpia Grudziądz 1-0 Pogoń Mogilno 9 września, 16:00 (300)
Marks 19

Kolejka 8 - 16-17 września

Lech Rypin 1-1 Pogoń Mogilno 16 września, 11:00
Pukłacki 50 - Hanczewski 80
Włocłavia Włocławek 4-0 Olimpia Grudziądz 16 września, 16:00
Semenowicz 8, 58, Soczewka 45 (k), 78 (k)
Chemik Bydgoszcz 1-3 Sparta Brodnica 16 września, 11:00
Szpejna 59 - Bała 20, Klonowski 45, Grzędzicki 73
Goplania Inowrocław 3-1 Sadownik Waganiec 16 września, 16:00
Mądrzejewski 47, Drwięga 53, Skonieczka 74 - Nitecki 40
Unia Solec Kujawski 3-0 Pomorzanin Serock 16 września, 16:00
Stempnakowski 46, Szmańkowski 75, 85
Mień Lipno 2-1 Cuiavia Inowrocław 16 września, 16:00
Braniecki 45, Fabich 47 - Roszak 68
Legia Chełmża 1-0 Zawisza Bydgoszcz 16 września, 15:00
Rybacki 15
Notecianka Pakość 0-0 Kujawiak Włocławek 16 września, 16:00

Kolejka 9 - 23-24 września

Kujawiak Włocławek 2-1 Lech Rypin 23 września, 15:00 (300)
Grube 18, Waleszczyk 64 - M.Sochacki 77
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Notecianka Pakość 24 września, 16:00 (300)
M.Kozłowski 51, Piętka 75
Cuiavia Inowrocław 1-2 Legia Chełmża 23 września, 16:00 (100)
Bakiera 7 - Pawlicki 55, Wojciechowski 70
Pomorzanin Serock 0-4 Mień Lipno 23 września, 17:00 (150)
Assogba 30, Fabich 45, 76, M.Bartczak 61
Sadownik Waganiec 4-0 Unia Solec Kujawski 23 września, 16:00 (100)
Niedziałek 20 (k), Dróbkowski 43, Kawczyński 54, Nitecki 80
Sparta Brodnica 1-1 Goplania Inowrocław 23 września, 11:00 (350)
Grzędzicki 35 - Drwięga 25
Olimpia Grudziądz 1-3 Chemik Bydgoszcz 23 września, 16:00 (250)
Marks 60 - Bajor 40, Florek 64, 84
Pogoń Mogilno 2-0 Włocłavia Włocławek 23 września, 15:00 (600)
Czaplewski 23, Łukomski 36

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Lech Rypin 3-1 Włocłavia Włocławek 30 września, 16:00
P.Dąbrowski 25 (k), Kukowski 68, 90 - Soczewka 12 (k)
Chemik Bydgoszcz 2-0 Pogoń Mogilno 30 września, 11:00
Jeliński 82, Kawałek 90
Goplania Inowrocław 3-1 Olimpia Grudziądz 30 września, 15:00
Drwięga 6, 34, Mądrzejewski 19 - Pokora 49
Unia Solec Kujawski 0-0 Sparta Brodnica 30 września, 15:00
Mień Lipno 3-0 Sadownik Waganiec 30 września, 16:00
Assogba 21, Baranowski 38, Serafin 71 (k)
Legia Chełmża 4-2 Pomorzanin Serock 30 września, 15:00
Wojciechowski 7, Pawlicki 15, 35, K.Kurek 89 - Krzywicki 46, Makowiecki 87
Notecianka Pakość 5-0 Cuiavia Inowrocław 30 września, 15:00
Nadolski 3, Łapiński 25, 65, Roger Babiarz 80, 83
Kujawiak Włocławek 1-0 Zawisza Bydgoszcz 30 września, 12:00 (650)
Cichowlas 90

Kolejka 11 - 7-8 października

Zawisza Bydgoszcz 0-1 Lech Rypin 8 października, 18:00 (500)
M.Raczkowski 74
Cuiavia Inowrocław 2-2 Kujawiak Włocławek 7 października, 15:00
Roszak 38 (k), Timm 54 - Cudny 21, Remień 78
Pomorzanin Serock 0-4 Notecianka Pakość 7 października, 16:00
Łapiński 20, 64, Roger Babiarz 60, Fortuna 83
Sadownik Waganiec 2-1 Legia Chełmża 7 października, 14:00
Nitecki 3, 85 - Kotarski 30
Sparta Brodnica 1-0 Mień Lipno 7 października, 15:00
Jakubczyk 90
Olimpia Grudziądz 0-1 Unia Solec Kujawski 7 października, 14:00
Szmańkowski 28
Pogoń Mogilno 0-2 Goplania Inowrocław 7 października, 14:00
Skonieczka 51, Trzybiński 76
Włocłavia Włocławek 2-3 Chemik Bydgoszcz 7 października, 15:00
Soczewka 67, Gawroński 78 - Bajor 27, Jeliński 83, Mędlewski 86

Kolejka 12 - 14-15 października

Lech Rypin 3-1 Chemik Bydgoszcz 14 października, 16:00
Kukowski 16, 45, Buchalski 37 - Wolski 18
Goplania Inowrocław 2-0 Włocłavia Włocławek 14 października, 15:00
Skonieczka 16, 75
Unia Solec Kujawski 2-0 Pogoń Mogilno 14 października, 14:00
Winiecki 38, Zarembski 90
Mień Lipno 1-2 Olimpia Grudziądz 14 października, 15:00
Fabich 20 - Grudziński 35, Kurkowski 73
Legia Chełmża 2-1 Sparta Brodnica 14 października, 14:00
Rybacki 20, Pawlicki 57 - Lamka 36
Notecianka Pakość 1-3 Sadownik Waganiec 14 października, 15:00
Nadolski 25 - Niedziałek 44 (k), Kuliński 55, Nitecki 85
Kujawiak Włocławek 4-0 Pomorzanin Serock 14 października, 13:00
Cichowlas 28, Cyronek 29, Cudny 35, Mańkowski 85
Zawisza Bydgoszcz 5-0 Cuiavia Inowrocław 14 października, 15:00
Modry 5, Dachtera 7, Piętka 47, M.Kozłowski 58, Karolak 88

Kolejka 13 - 21-22 października

Cuiavia Inowrocław 0-3 Lech Rypin 21 października, 13:00 (50)
Marchewka 18, Markowski 55, 60
Pomorzanin Serock 0-4 Zawisza Bydgoszcz 22 listopada, 13:30
M.Kozłowski 19, Modry 21, 32, 41
w Bydgoszczy (stadion Chemika)
Sadownik Waganiec 1-2 Kujawiak Włocławek 21 października, 13:00 (250)
Dróbkowski 31 - Cichowlas 44, Mańkowski 45
Sparta Brodnica 2-3 Notecianka Pakość 21 października, 15:00 (200)
Bała 17, Rupiński 68 - Roger Babiarz 5, Piekarski 65, Łapiński 80
Olimpia Grudziądz 0-0 Legia Chełmża 21 października, 14:00 (400)
Pogoń Mogilno 1-1 Mień Lipno 21 października, 14:00 (400)
Hanczewski 62 - Assogba 73
Włocłavia Włocławek 5-1 Unia Solec Kujawski 21 października, 14:00 (500)
Soczewka 44, 90, Gawroński 46, Narodzonek 82, Piotr Lewandowski II 85 - Szmańkowski 77
Chemik Bydgoszcz 3-2 Goplania Inowrocław 21 października, 11:00 (200)
Kaszyński 22, Zieliński 24, Michaliszyn 70 - Skonieczka 33, Drwięga 80

Kolejka 14 - 28-29 października

Lech Rypin 0-0 Goplania Inowrocław 28 października, 15:00
Unia Solec Kujawski 2-1 Chemik Bydgoszcz 28 października, 13:00
Szmańkowski 60, Stempnakowski 73 - Bajor 31
Mień Lipno 1-0 Włocłavia Włocławek 28 października, 14:00
Braniecki 21
Legia Chełmża 0-0 Pogoń Mogilno 28 października, 14:00
Notecianka Pakość 4-0 Olimpia Grudziądz 28 października, 14:00
Roger Babiarz 22, Łapiński 24, Dzioba 65, Fortuna 80
Kujawiak Włocławek 3-1 Sparta Brodnica 28 października, 14:00
Cyronek 11, Mańkowski 48, 51 - Klonowski 62
w Lubaniu, stadion LTP
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Sadownik Waganiec 29 października, 11:00
Modry 10, Cielasiński 24
Cuiavia Inowrocław 3-0 Pomorzanin Serock 28 października, 14:00
Ruta 1, 25, Timm 42

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Pomorzanin Serock 0-1 Lech Rypin 4 listopada, 13:00 (100)
Buchalski 42
Sadownik Waganiec 1-1 Cuiavia Inowrocław 4 listopada, 13:00 (150)
Nitecki 46 - Timm 55
Sparta Brodnica 0-3 Zawisza Bydgoszcz
(wo)
odwołany - władze miasta i policja nie zgodziły się na rozegranie meczu
Olimpia Grudziądz 0-3 Kujawiak Włocławek 4 listopada, 13:00
Mańkowski 28, Zielke 70, Kaszuba 81
Pogoń Mogilno 2-4 Notecianka Pakość 4 listopada, 13:00 (400)
Hanczewski 26, Dariusz Lewandowski 32 - Łapiński 17, Nadolski 48, 86, Roger Babiarz 80
Włocłavia Włocławek 0-3 Legia Chełmża 4 listopada, 13:00 (200)
(wo)
Gawroński 65 - Pawlicki 77
mecz przerwany w 81. minucie przy stanie 1-1
Chemik Bydgoszcz 2-0 Mień Lipno 4 listopada, 11:00 (150)
Szpejna 80 (k), Szkaradek 85
Goplania Inowrocław 3-1 Unia Solec Kujawski 4 listopada, 13:30 (300)
Drwięga 45, 59, J.Dąbrowski 55 (k) - Winiecki 35

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Lech Rypin 2-1 Unia Solec Kujawski 11 listopada, 13:00
Chełmicki 63, Buchalski 84 - Wanat 28
Goplania Inowrocław 1-0 Mień Lipno 11 listopada, 13:00
Skonieczka 16
Chemik Bydgoszcz 2-1 Legia Chełmża 11 listopada, 11:00
Michaliszyn 7, Wolski 79 - Krusiński 60
Włocłavia Włocławek 6-5 Notecianka Pakość 11 listopada, 12:00
Gawroński 17, 22 (k), 34, 71, Kuciński 69, Rosiński 77 - Roger Babiarz 58, Łapiński 68, 84, 90, Szot 84
Pogoń Mogilno 1-1 Kujawiak Włocławek 11 listopada, 13:00
Siwa 54 - Cudny 38 (k)
Olimpia Grudziądz 1-1 Zawisza Bydgoszcz 17 marca, 14:00 (600)
Simson 60 - M.Kozłowski 12
pierwotnie nie odbył się i zweryfikowany jako walkower dla gości; później działacze obydwu zespołów zgodzili się na rozegranie meczu wiosną
Sparta Brodnica 2-0 Cuiavia Inowrocław 11 listopada, 13:00
Rupiński 55, Grzędzicki 90
Sadownik Waganiec 2-0 Pomorzanin Serock 11 listopada, 12:00
Niedziałek 78, Kawczyński 85

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Sadownik Waganiec 2-3 Lech Rypin 18 listopada, 12:00 (100)
Nitecki 65, Dróbkowski 88 (k) - Kukowski 23, 45, Buchalski 73
Pomorzanin Serock 2-1 Sparta Brodnica 18 listopada, 13:00 (100)
Krzywicki 30, Hiller 83 - Ehlert 65
Cuiavia Inowrocław 0-1 Olimpia Grudziądz 18 listopada, 13:00 (50)
Pokora 35
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Pogoń Mogilno 19 listopada, 11:00 (400)
Cielasiński 2, Modry 21 - Dariusz Lewandowski 63, 65
Kujawiak Włocławek 0-3 Włocłavia Włocławek
(wo)
gospodarze nie zapewnili boiska do rozegrania meczu
Notecianka Pakość 2-1 Chemik Bydgoszcz 18 listopada, 12:00 (200)
Szot 8, Fortuna 84 - Szpejna 80
lub bramka dla Chemika Kawałka
Legia Chełmża 0-1 Goplania Inowrocław 18 listopada, 14:00 (200)
Mateusz Kowalski 43
Mień Lipno 4-0 Unia Solec Kujawski 18 listopada, 12:00 (200)
Braniecki 6, Fabich 31, 52, Wolański 88

Kolejka 18 - 24-25 marca

Lech Rypin 3-0 Mień Lipno 24 marca, 13:00 (300)
Kukowski 8, 32, Markowski 44
Unia Solec Kujawski 0-1 Legia Chełmża 24 marca, 14:00 (300)
Jedynak 8
Goplania Inowrocław 3-1 Notecianka Pakość 24 marca, 16:00 (500)
Drwięga 70, J.Dąbrowski 74, Jasiński 85 - G.Woźniak 3
Chemik Bydgoszcz 2-2 Kujawiak Włocławek 24 marca, 11:00 (200)
Florek 15, Michaliszyn 90 - Cichowlas 19, Cyronek 85
Włocłavia Włocławek 1-0 Zawisza Bydgoszcz 24 marca, 15:00 (500)
Kuciński 52
Pogoń Mogilno 2-1 Cuiavia Inowrocław 24 marca, 15:00 (300)
Maciejewski 28, Łukomski 40 - Basiński 20
Olimpia Grudziądz 1-0 Pomorzanin Serock 24 marca, 16:00 (100)
Gnegne 64 (k)
Sparta Brodnica 3-0 Sadownik Waganiec 24 marca, 14:00 (250)
Pliszka 2, Hein 4, Ratkowski 84

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Sparta Brodnica 1-0 Lech Rypin 31 marca, 15:00 (600)
Ratkowski 14
Sadownik Waganiec 1-2 Olimpia Grudziądz 31 marca, 16:00 (100)
Różański 68 - Gnegne 21, Drozd 43
Pomorzanin Serock 0-2 Pogoń Mogilno 31 marca, 16:00 (200)
Łukomski 64, Malczewski 72
Cuiavia Inowrocław 0-5 Włocłavia Włocławek 31 marca, 15:00 (100)
Soczewka 36 (k), Bartczak 65, Gawroński 67, Narodzonek 76, Kuciński 78
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Chemik Bydgoszcz 1 kwietnia, 18:30 (2000)
Raszka 33 (k)
Kujawiak Włocławek 3-0 Goplania Inowrocław 31 marca, 15:00 (500)
Mańkowski 55, Charzewski 62, Cichowlas 67
Notecianka Pakość 2-1 Unia Solec Kujawski 31 marca, 16:00 (400)
Nadolski 78, Łapiński 90 - Szmańkowski 68 (k)
Legia Chełmża 1-0 Mień Lipno 31 marca, 15:00 (300)
Jedynak 7

Kolejka 20 - 7-8 kwietnia

Lech Rypin 2-1 Legia Chełmża 7 kwietnia, 14:00
M.Raczkowski 25, Kukowski 88 - Wojciechowski 22
Mień Lipno 0-0 Notecianka Pakość 7 kwietnia, 15:00
Unia Solec Kujawski 0-2 Kujawiak Włocławek 7 kwietnia, 15:00
Wojnecki 55, Majić 78
Goplania Inowrocław 2-0 Zawisza Bydgoszcz 7 kwietnia, 16:00
Mateusz Kowalski 36, Skonieczka 39
Chemik Bydgoszcz 5-0 Cuiavia Inowrocław 7 kwietnia, 11:00
Krzemiński 6, 38, Kaszyński 26, Michaliszyn 61, Kawałek 75
Włocłavia Włocławek 1-1 Pomorzanin Serock 7 kwietnia, 16:00
Narodzonek 51 - Szymkowiak 85
Pogoń Mogilno 1-2 Sadownik Waganiec 7 kwietnia, 15:00
Kaźmierczak 77 - Dróbkowski 14, Szulencki 43
Olimpia Grudziądz 0-0 Sparta Brodnica 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Olimpia Grudziądz 0-2 Lech Rypin 14 kwietnia, 15:00 (200)
M.Raczkowski 5, Markowski 85
Sparta Brodnica 1-2 Pogoń Mogilno 14 kwietnia, 15:00 (500)
Ehlert 40 - Dariusz Lewandowski 5, Arent 34 (k)
Sadownik Waganiec 0-1 Włocłavia Włocławek 14 kwietnia, 16:00 (100)
Soczewka 7
Pomorzanin Serock 1-1 Chemik Bydgoszcz 14 kwietnia, 17:00 (150)
Kolmajer 50 - Bajor 33
Cuiavia Inowrocław 1-4 Goplania Inowrocław 14 kwietnia, 16:00 (900)
R.Sobczak 20 - Mateusz Kowalski 5, Drwięga 46, J.Dąbrowski 74 (k), Mazurowski 88
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Unia Solec Kujawski 14 kwietnia, 15:00 (500)
Ettinger 35, Kordowski 71
Kujawiak Włocławek 0-0 Mień Lipno 14 kwietnia, 19:00 (800)
Notecianka Pakość 3-3 Legia Chełmża 14 kwietnia, 14:00 (500)
Roger Babiarz 18, Szot 40, Nadolski 72 - Zając 34, S.Tuszyński 45, Jedynak 57

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Lech Rypin 6-2 Notecianka Pakość 21 kwietnia, 16:00 (400)
Buchalski 8, Kukowski 10, 34, 67, 68, R.Raczkowski 81 - Dzioba 2, Fortuna 75
Legia Chełmża 0-2 Kujawiak Włocławek 21 kwietnia, 15:00 (200)
Grube 65, Mariusz Kowalski 83
Mień Lipno 0-0 Zawisza Bydgoszcz 21 kwietnia, 16:00 (300)
Unia Solec Kujawski 3-0 Cuiavia Inowrocław 21 kwietnia, 16:00 (300)
Szmańkowski 13 (k), 21 (k), Zakulski 80
Goplania Inowrocław 3-0 Pomorzanin Serock 21 kwietnia, 17:00 (400)
Dąbrowski 30, Skonieczka 56, Szutkowski 58
Chemik Bydgoszcz 0-1 Sadownik Waganiec 21 kwietnia, 16:00 (100)
Smykowski 45
Włocłavia Włocławek 4-1 Sparta Brodnica 21 kwietnia, 16:00 (400)
Abbott 46, Gawroński 52, Narodzonek 65, Serafin 85 - Ratkowski 18
Pogoń Mogilno 6-1 Olimpia Grudziądz 21 kwietnia, 16:00 (600)
Czaplewski 16, Malczewski 35, 70, Hanczewski 64, Semenowicz 82, Matelski 89 - Grudziński 66

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Pogoń Mogilno 4-2 Lech Rypin 28 kwietnia, 16:00 (500)
Malczewski 37, Hanczewski 76, Dariusz Lewandowski 80, Semenowicz 90 - Chełmicki 77, R.Raczkowski 90
Olimpia Grudziądz 3-3 Włocłavia Włocławek 28 kwietnia, 16:00 (250)
Drozd 65, 90, Delengowski 80 - Abbott 18, Serafin 38, Soczewka 88
Sparta Brodnica 0-2 Chemik Bydgoszcz 28 kwietnia, 16:00
Bajor 41, Florek 47
Sadownik Waganiec 2-2 Goplania Inowrocław 28 kwietnia, 16:30 (80)
Smykowski 41, Majewski 49 - Skonieczka 32, Drwięga 82
Pomorzanin Serock 0-2 Unia Solec Kujawski 28 kwietnia, 17:00
Szmańkowski 6, Grzybowski 73
Cuiavia Inowrocław 1-3 Mień Lipno 28 kwietnia, 17:00 (200)
Damian Lewandowski 30 - Miśkiewicz 46, Kowalczyk 48, Tyszko 89
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Legia Chełmża 29 kwietnia, 16:00 (400)
M.Kozłowski 65, 75 - S.Tuszyński 42
Kujawiak Włocławek 1-2 Notecianka Pakość 28 kwietnia, 19:30 (400)
Mańkowski 67 - Roger Babiarz 6, 45

Kolejka 24 - 5-6 maja

Lech Rypin 1-1 Kujawiak Włocławek 5 maja, 17:00 (600)
P.Dąbrowski 61 - Mariusz Kowalski 64
Notecianka Pakość 0-1 Zawisza Bydgoszcz 5 maja, 17:00
Barlik 75
mecz bez udziału publiczności
Legia Chełmża 2-0 Cuiavia Inowrocław 5 maja, 15:00
Jedynak 13, Dittman 37 (k)
Mień Lipno 2-1 Pomorzanin Serock 5 maja, 16:00 (300)
Moszczyński 45, Tyszko 55 - Hiller 24
Unia Solec Kujawski 0-0 Sadownik Waganiec 5 maja, 17:00
Goplania Inowrocław 4-0 Sparta Brodnica 5 maja, 11:00 (500)
Drwięga 2, 45, Mateusz Kowalski 53, J.Dąbrowski 80 (k)
Chemik Bydgoszcz 1-0 Olimpia Grudziądz 5 maja, 11:00 (150)
Bajor 85
Włocłavia Włocławek 4-1 Pogoń Mogilno 5 maja, 16:00 (500)
Kędzierski 41, Soczewka 45, Gawroński 47, 69 - Malczewski 38

Kolejka 25 - 12-13 maja

Włocłavia Włocławek 2-1 Lech Rypin 12 maja, 16:00 (500)
Liniowiecki 25, Soczewka 35 - Kukowski 65
Pogoń Mogilno 3-1 Chemik Bydgoszcz 12 maja, 17:00 (450)
Arent 54, Dariusz Lewandowski 78, Hanczewski 87 - Kawałek 62
Olimpia Grudziądz 1-2 Goplania Inowrocław 12 maja, 17:00 (400)
Delengowski 10 - Mateusz Kowalski 44, Drwięga 90
Sparta Brodnica 4-0 Unia Solec Kujawski 12 maja, 17:00 (300)
K.Szymborski 17, Ciechowski 55, 65, Jakubczyk 88
Sadownik Waganiec 2-1 Mień Lipno 12 maja, 17:00 (300)
Niedziałek 10, Nowak 62 - Tyszko 75
Pomorzanin Serock 1-1 Legia Chełmża 12 maja, 17:00 (100)
Hiller 42 - Wojciechowski 2
Cuiavia Inowrocław 1-2 Notecianka Pakość 12 maja, 17:00 (150)
Timm 45 (k) - Roger Babiarz 30, 35
Zawisza Bydgoszcz 0-2 Kujawiak Włocławek 13 maja, 20:00
Mariusz Kowalski 8, Majić 22

Kolejka 26 - 19-20 maja

Lech Rypin 0-4 Zawisza Bydgoszcz 19 maja, 17:00 (600)
A.Kozłowski 16, Cielasiński 75, Barlik 85, Modry 87
Kujawiak Włocławek 6-1 Cuiavia Inowrocław 19 maja, 13:00 (300)
Charzewski 13, Grube 33, 56, Mariusz Kowalski 44, 82, Kaszuba 80 - Timm 70
Notecianka Pakość 4-0 Pomorzanin Serock 19 maja, 17:00
Fortuna 3, Ryszard Babiarz 5, Roger Babiarz 53, Czaja 82
mecz bez udziału publiczności
Legia Chełmża 0-2 Sadownik Waganiec 19 maja, 15:00 (200)
Dróbkowski 10, Kawczyński 18
Mień Lipno 0-0 Sparta Brodnica 19 maja, 17:00 (100)
Unia Solec Kujawski 0-1 Olimpia Grudziądz 19 maja, 17:00 (200)
Pokora 23
Goplania Inowrocław 4-0 Pogoń Mogilno 19 maja, 17:00 (600)
Jasiński 36, Sobczak 68, Grodziski 78, Łęga 90
Chemik Bydgoszcz 1-1 Włocłavia Włocławek 19 maja, 11:00 (100)
Florek 60 - Kędzierski 81

Kolejka 27 - 26-27 maja

Chemik Bydgoszcz 1-0 Lech Rypin 26 maja, 11:00 (100)
Krzemiński 62
Włocłavia Włocławek 3-1 Goplania Inowrocław 26 maja, 16:00 (800)
Gawroński 9, 54, Budnicki 69 - Drwięga 40
Pogoń Mogilno 1-2 Unia Solec Kujawski 26 maja, 17:00 (400)
Arent 51 (k) - Krzyżanowski 36 (k), Próchniak 67
Olimpia Grudziądz 3-2 Mień Lipno 26 maja, 17:00 (500)
Simson 43, Drozd 66, Zarembski 80 - Tyszko 24, Akulinow 57
Sparta Brodnica 1-0 Legia Chełmża 26 maja, 17:00 (200)
Rupiński 78 (k)
Sadownik Waganiec 1-1 Notecianka Pakość 26 maja, 17:00 (200)
Balczewski 83 - Szot 20
Pomorzanin Serock 0-2 Kujawiak Włocławek 26 maja, 17:00 (100)
Remień 11, Mańkowski 25 (k)
Cuiavia Inowrocław 0-1 Zawisza Bydgoszcz 25 maja, 17:00 (200)
A.Kozłowski 62

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Lech Rypin 1-2 Cuiavia Inowrocław 2 czerwca, 17:00 (200)
Markowski 5 - Damian Lewandowski 19, 26
Zawisza Bydgoszcz 0-3 Pomorzanin Serock 2 czerwca, 20:30
(wo)
przerwany w 24. minucie przy stanie 0-0 z powodu awarii oświetlenia i zapadających ciemności
Kujawiak Włocławek 3-1 Sadownik Waganiec 2 czerwca, 16:00 (400)
Gaca 2, Mańkowski 44, Mariusz Kowalski 90 - Jankiewicz 66
Notecianka Pakość 1-4 Sparta Brodnica 2 czerwca, 17:00
Fortuna 59 - Rupiński 70, K.Szymborski 76, Ehlert 85, 89
bez udziału publiczności
Legia Chełmża 0-4 Olimpia Grudziądz 2 czerwca, 17:00 (100)
Zarembski 41, Delengowski 44, Simson 53, Marks 72
Mień Lipno 1-0 Pogoń Mogilno 2 czerwca, 17:00 (100)
Uzarski 87
Unia Solec Kujawski 1-0 Włocłavia Włocławek 2 czerwca, 17:00 (300)
Szmańkowski 85 (k)
Goplania Inowrocław 1-0 Chemik Bydgoszcz 2 czerwca, 14:00 (500)
Skonieczka 37 (k)

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Goplania Inowrocław 1-1 Lech Rypin 9 czerwca, 17:00 (300)
Skonieczka 44 - Chełmicki 66
Chemik Bydgoszcz 1-1 Unia Solec Kujawski 9 czerwca, 17:00 (200)
Florek 45 - Wanat 88
Włocłavia Włocławek 2-1 Mień Lipno 9 czerwca, 17:00 (500)
Soczewka 14, Gawroński 85 (k) - Lemanowicz 48
Pogoń Mogilno 1-0 Legia Chełmża 9 czerwca, 17:00 (350)
Kaźmierczak 82
Olimpia Grudziądz 3-1 Notecianka Pakość 9 czerwca, 17:00 (300)
Delengowski 29, Drozd 73, Grudziński 89 - Fortuna 85
Sparta Brodnica 0-3 Kujawiak Włocławek 9 czerwca, 17:00 (200)
Charzewski 52, 58, Kaszuba 59
Sadownik Waganiec 2-2 Zawisza Bydgoszcz 9 czerwca, 17:00 (100)
Kawczyński 33, Dróbkowski 85 - A.Kozłowski 50, Barlik 51
Pomorzanin Serock 1-0 Cuiavia Inowrocław 9 czerwca, 17:00 (100)
Kurczewski 60

REKLAMA

Kolejka 30 - 16-17 czerwca

Lech Rypin 6-0 Pomorzanin Serock 16 czerwca, 17:00 (300)
M.Raczkowski 31, Kukowski 55 (k), 61, 71, 80, Nadratowski 59
Cuiavia Inowrocław 0-2 Sadownik Waganiec 15 czerwca, 17:00 (150)
Szulencki 5, Barański 43
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Sparta Brodnica 16 czerwca, 17:00 (300)
Kordowski 79 - Ratkowski 10, Ehlert 76
Kujawiak Włocławek 0-0 Olimpia Grudziądz 16 czerwca, 17:00 (800)
Notecianka Pakość 3-2 Pogoń Mogilno 16 czerwca, 17:00 (300)
Szot 53, Nadolski 81, 85 (k) - Semenowicz 50, 75
Legia Chełmża 1-2 Włocłavia Włocławek 15 czerwca, 17:00 (100)
Kotarski 56 - Gawroński 63, 78
Mień Lipno 1-2 Chemik Bydgoszcz 16 czerwca, 17:00 (200)
Tyszko 89 - Bajor 1, Futyma 47
Unia Solec Kujawski 0-2 Goplania Inowrocław 16 czerwca, 17:00 (200)
Skonieczka 37, Drwięga 74

Baraże o udział w III lidze (2)
Baraże o udział w IV lidze (kujawsko-pomorska)

III liga 2006/2007 (2)

IV liga 2006/2007 (pomorska)
IV liga 2006/2007 (wielkopolska (południowa))
IV liga 2006/2007 (wielkopolska (północna))
IV liga 2006/2007 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2006/2007 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2006/2007 (kujawsko-pomorska II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas