[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2006/2007, grupa: zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Flota Świnoujście 34 81 25 6 3 76-15 14 3 0 54-4 11 3 3 22-11
2.  Błękitni Stargard Szczeciński 34 67 20 7 7 81-40 13 2 2 55-16 7 5 5 26-24
3.  Sława Sławno 34 60 19 3 12 58-45 12 0 5 35-20 7 3 7 23-25
4.  Victoria 95 Przecław 34 59 17 8 9 50-37 12 3 2 32-14 5 5 7 18-23
5.  Ina Goleniów 34 56 16 8 10 53-44 9 5 3 30-18 7 3 7 23-26 2 2 0 2 0 2-2
6.  Pogoń Barlinek 34 56 15 11 8 76-57 8 6 3 40-26 7 5 5 36-31 2 2 0 2 0 2-2
7.  Astra Ustronie Morskie 34 53 16 5 13 62-47 10 3 4 35-19 6 2 9 27-28
8.  Gryf Kamień Pomorski 34 49 14 7 13 56-56 9 4 4 27-15 5 3 9 29-41
9.  Sokół Pyrzyce 34 47 12 11 11 57-43 7 5 5 31-24 5 6 6 26-19
10.  Darzbór Szczecinek 34 46 11 13 10 54-47 7 6 4 26-20 4 7 6 28-27
11.  Pogoń II Szczecin 34 45 11 12 11 43-46 8 7 2 29-19 3 5 9 14-27
12.  Energetyk Gryfino 34 43 12 7 15 47-44 7 5 5 30-18 5 2 10 17-26
13.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 34 38 10 8 16 48-59 8 2 7 29-27 2 6 9 19-32
14.  Victoria Sianów 34 37 11 4 19 56-78 7 3 7 34-28 4 1 12 22-50
15.  Stal Szczecin 34 33 8 9 17 43-59 5 4 8 24-28 3 5 9 19-31
16.  Kluczevia Stargard Szczeciński 34 31 8 7 19 34-84 5 5 7 20-31 3 2 12 14-53
17.  Arkonia Szczecin 34 24 6 6 22 27-64 4 4 9 16-25 2 2 13 11-39
18.  GKS Mierzyn 34 23 5 8 21 29-85 5 3 9 20-31 0 5 12 9-54
Pogoń Połczyn Zdrój wycofała się z rozgrywek. Jej miejsce zajęła po barażach uzupełniających Sława Sławno.
GKS Mierzyn rozgrywa swoje mecze w Przecławiu.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Flota Świnoujście    2-2 2-0 2-0 5-0 7-0 2-1 2-0 3-0 0-0 0-0 1-0 3-1 3-0 6-0 4-0 3-0 9-0 
 2 Błękitni Stargard Szczeciński1-3     2-1 3-0 2-1 4-1 7-1 0-1 2-2 3-2 3-1 1-0 1-1 7-1 1-0 6-0 5-0 7-1 
 3 Sława Sławno0-1 1-2     2-1 3-0 3-1 1-4 1-2 0-3 3-2 2-1 2-0 2-1 4-0 1-0 2-0 4-1 4-1 
 4 Victoria 95 Przecław1-2 2-1 0-3     3-1 0-0 2-1 1-0 0-0 3-1 2-0 4-1 1-1 2-1 4-0 3-1 2-0 2-1 
 5 Ina Goleniów1-2 1-0 2-3 1-1     0-0 2-2 2-1 1-1 1-1 2-1 2-1 4-2 4-0 0-2 2-0 2-1 3-0 
 6 Pogoń Barlinek0-2 2-2 1-2 3-2 2-2     3-1 4-1 2-1 1-1 1-2 2-1 2-2 4-2 2-2 5-1 4-0 2-2 
 7 Astra Ustronie Morskie1-1 1-2 1-2 2-0 0-1 1-1     3-1 0-0 2-1 5-2 3-2 3-0 3-1 0-4 5-0 3-1 2-0 
 8 Gryf Kamień Pomorski0-1 3-0 2-2 1-0 2-0 0-5 2-1     1-0 0-0 2-0 3-0 0-2 0-2 0-0 9-1 1-1 1-0 
 9 Sokół Pyrzyce1-2 1-2 0-1 1-1 0-3 3-4 2-0 1-1     2-2 2-0 0-0 4-1 4-4 5-3 2-0 1-0 2-0 
 10 Darzbór Szczecinek1-1 2-4 2-0 0-0 2-1 2-3 0-2 4-0 0-2     0-0 2-0 1-1 2-1 4-2 1-1 2-1 1-1 
 11 Pogoń II Szczecin1-0 0-0 3-2 3-1 0-0 1-3 3-2 3-3 0-0 1-2     3-1 2-2 4-0 1-0 2-2 1-0 1-1 
 12 Energetyk Gryfino0-1 1-2 1-1 1-1 2-0 1-0 1-1 7-5 2-1 1-2 1-2     0-0 3-0 0-0 1-0 1-2 7-0 
 13 Wybrzeże Rewalskie Rewal1-0 3-2 3-2 1-2 2-2 0-2 0-3 0-0 2-1 2-1 1-3 1-2     3-0 1-4 1-2 3-0 5-1 
 14 Victoria Sianów0-1 1-1 4-0 1-1 1-3 4-3 1-0 1-2 1-5 2-5 3-0 1-1 2-4     3-0 4-0 0-1 5-1 
 15 Stal Szczecin0-2 1-0 0-2 1-2 1-2 1-1 0-1 5-8 0-1 2-1 1-1 1-4 3-0 2-0     4-1 2-2 0-0 
 16 Kluczevia Stargard Szczeciński0-0 2-2 0-0 0-2 0-2 0-7 0-3 3-0 1-6 3-3 1-0 0-1 1-0 2-4 0-0     4-1 3-0 
 17 Arkonia Szczecin1-2 0-1 1-2 1-3 0-1 1-2 1-0 3-2 2-1 1-1 1-1 0-2 1-0 0-2 1-1 2-4     0-0 
 18 GKS Mierzyn2-1 1-3 1-0 0-1 1-4 3-3 1-4 1-2 2-2 0-3 0-0 0-1 2-1 3-4 2-1 0-1 1-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Pogoń II Szczecin 1-1 GKS Mierzyn 6 sierpnia, 17:00
Komar 61 - Cymanowski 60
Sława Sławno 0-1 Flota Świnoujście 5 sierpnia, 18:00
Dziuba 79
Sokół Pyrzyce 0-0 Energetyk Gryfino 5 sierpnia, 17:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 sierpnia, 17:00
Ufnowski 10
Stal Szczecin 2-2 Arkonia Szczecin 5 sierpnia, 11:00
Bobko 13, T.Gajewski 71 - Kołtun 55, Grabarczyk 60
Victoria Sianów 1-2 Gryf Kamień Pomorski 5 sierpnia, 17:00
Miętek 45 (k) - Andrzejewski 58, Majer 65
Błękitni Stargard Szczeciński 3-2 Darzbór Szczecinek 5 sierpnia, 16:00
Erlich 14, Gajda 16, Dąbrowski 27 (s) - Węglowski 33, Adamowicz 61
Pogoń Barlinek 3-1 Astra Ustronie Morskie 5 sierpnia, 17:00
Kochan 26 (k), P.Gajewski 33, Suwiński 89 - Lenkiewicz 16
Victoria 95 Przecław 3-1 Ina Goleniów 5 sierpnia, 18:00
R.Piotrowski 56, M.Kurowski 67, Pietruszka 75 - Stefański 85

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

GKS Mierzyn 1-4 Ina Goleniów 12 sierpnia, 16:00
Cymanowski 59 (k) - Dobrowolski 17, Michalski 24, Stefański 47 (k), Łuczak 88
Astra Ustronie Morskie 2-0 Victoria 95 Przecław 12 sierpnia, 17:00
Rakowski 15, Lenkiewicz 65
Darzbór Szczecinek 2-3 Pogoń Barlinek 12 sierpnia, 18:00
Podpryga 43, Chicewicz 85 - T.Muskała 49, 58, Świderski 55
Gryf Kamień Pomorski 3-0 Błękitni Stargard Szczeciński 12 sierpnia, 17:00
Geszka 12, Kostur 41, Guster 84
Arkonia Szczecin 0-2 Victoria Sianów 12 sierpnia, 16:00
Miętek 32, Berkowski 47
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-4 Stal Szczecin 12 sierpnia, 17:00
Paszkowicz 44 - T.Gajewski 12, Maćkiewicz 19, Miszczyński 65, Kimszal 88
Energetyk Gryfino 1-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 12 sierpnia, 17:00
Turtoń 55
Flota Świnoujście 3-0 Sokół Pyrzyce 12 sierpnia, 17:00
Szczęsny 8, Dziuba 57, Norsesowicz 79
Pogoń II Szczecin 3-2 Sława Sławno 13 sierpnia, 17:00
Sydor 12, Matwijów 55, Filiks 63 - Walczak 85, Grajper 89 (k)

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Sława Sławno 4-1 GKS Mierzyn 15 sierpnia, 18:00
Izmajłowicz 5, Ścisło 51, Hinc 66, Zawada 90 - Tyranowski 37
Sokół Pyrzyce 2-0 Pogoń II Szczecin 15 sierpnia, 17:00
M.Muskała 2, Kawczyński 49
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-0 Flota Świnoujście 15 sierpnia, 17:00
Stal Szczecin 1-4 Energetyk Gryfino 15 sierpnia, 18:00
Jurszo 59 - Usowicz 4, Minkwitz 36, 76, Mielnik 43
Victoria Sianów 2-4 Wybrzeże Rewalskie Rewal 15 sierpnia, 17:00
Mural 35, Berkowski 79 - Borger 7, 58, Kwaśniewski 17, Kostyk 24
Błękitni Stargard Szczeciński 5-0 Arkonia Szczecin 15 sierpnia, 16:00
Gajda 4, Zdunek 20 (k), Erlich 82, Jureczko 89, Filocha 90
Victoria 95 Przecław 3-1 Darzbór Szczecinek 15 sierpnia, 18:00
Kinczel 5, 10, Gralewicz 63 - Adamowicz 13
Ina Goleniów 2-2 Astra Ustronie Morskie 15 sierpnia, 17:00
Michalski 10, Kott 29 - Rodak 25, Lenkiewicz 75
Gryf Kamień Pomorski 0-5 Pogoń Barlinek 15 sierpnia, 17:00
P.Gajewski 16, 65, 90, T.Muskała 55, 59

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

GKS Mierzyn 1-4 Astra Ustronie Morskie 19 sierpnia, 18:00
Cymanowski 75 - Rakowski 15, Wojciechowski 45, 70, Konarski 85
Darzbór Szczecinek 2-1 Ina Goleniów 19 sierpnia, 18:00 (500)
Dąbrowski 42, Gerhke 77 - Michalski 87
Gryf Kamień Pomorski 1-0 Victoria 95 Przecław 19 sierpnia, 17:00 (250)
Guster 68
Arkonia Szczecin 1-2 Pogoń Barlinek 19 sierpnia, 16:00
Marecki 34 (k) - Kochan 30, P.Gajewski 67
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3-2 Błękitni Stargard Szczeciński 19 sierpnia, 17:00
Kostyk 10, 43, Paszkowicz 32 - Gajda 57, 90
Energetyk Gryfino 3-0 Victoria Sianów 19 sierpnia, 17:00
Turtoń 6, Mielnik 10, Plis 60
Flota Świnoujście 6-0 Stal Szczecin 19 sierpnia, 17:00 (400)
Dziuba 22, 90, Przewoźniak 26, 81, Śliwiński 28, Czerbiński 44
Pogoń II Szczecin 2-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 19 sierpnia, 17:00 (70)
Sydor 65, 75 - Zalas 59, Denisiuk 68
Sława Sławno 0-3 Sokół Pyrzyce 19 sierpnia, 18:00
Kawczyński 10, 20, Więcek 75

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Sokół Pyrzyce 2-0 GKS Mierzyn 26 sierpnia, 17:00
Kawczyński 3, Tyburczy 63
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-0 Sława Sławno 26 sierpnia, 17:00
Stal Szczecin 1-1 Pogoń II Szczecin 26 sierpnia, 11:00
Kubicki 70 - Hernacki 27
Victoria Sianów 0-1 Flota Świnoujście 26 sierpnia, 17:00
Przewoźniak 17 (k)
Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Energetyk Gryfino 26 sierpnia, 16:00
Zdunek 5
Pogoń Barlinek 2-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 26 sierpnia, 17:00
P.Gajewski 23, 64 - Kostyk 30, Kwaśniewski 55
Victoria 95 Przecław 2-0 Arkonia Szczecin 26 sierpnia, 18:00
Gunia 1, Pietruszka 8
Ina Goleniów 2-1 Gryf Kamień Pomorski 26 sierpnia, 17:00 (600)
Laskowski 55, Łuczak 60 - Górski 34
Astra Ustronie Morskie 2-1 Darzbór Szczecinek 26 sierpnia, 16:00
Wojciechowski 43, 56 - Drapiński 69

Kolejka 6 - 30 sierpnia

GKS Mierzyn 0-3 Darzbór Szczecinek 30 sierpnia, 18:00
Sadzik ?, Podpryga 21, Drapiński 37
Gryf Kamień Pomorski 2-1 Astra Ustronie Morskie 30 sierpnia, 17:00
Geszka 60, Kostur 85 - Grochulski 36
Arkonia Szczecin 0-1 Ina Goleniów 30 sierpnia, 18:00 (70)
Stefański 63
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-2 Victoria 95 Przecław 30 sierpnia, 17:00
Żolik 85 - Gralewicz 2, Pietruszka 10
Energetyk Gryfino 1-0 Pogoń Barlinek 30 sierpnia, 17:00
Łazarz 58
Flota Świnoujście 2-2 Błękitni Stargard Szczeciński 30 sierpnia, 17:00
Żebrowski 75, Przewoźniak 90 - Erlich 32, Filocha 45
Pogoń II Szczecin 4-0 Victoria Sianów 30 sierpnia, 17:00
Skórski 14, 45 (k), Burnejko 71, Komar 76
Sława Sławno 1-0 Stal Szczecin 30 sierpnia, 17:00
Ścisło 90 (k)
Sokół Pyrzyce 2-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 30 sierpnia, 17:00
M.Lewandowski 16, Ogiejko 90

Kolejka 7 - 2-3 września

Kluczevia Stargard Szczeciński 3-0 GKS Mierzyn 2 września, 17:00
Magnuski 34, 70, Królak 45
Stal Szczecin 0-1 Sokół Pyrzyce 2 września, 12:00
Tyburczy 31
Victoria Sianów 4-0 Sława Sławno 2 września, 17:00
Miętek 7, 63, Berkowski 40, Ogrodowczyk 80
Błękitni Stargard Szczeciński 3-1 Pogoń II Szczecin 2 września, 16:00
Jureczko 32, Erlich 73, 78 - Komar 68
Pogoń Barlinek 0-2 Flota Świnoujście 2 września, 17:00 (950)
Przewoźniak 5, 60
Victoria 95 Przecław 4-1 Energetyk Gryfino 2 września, 16:00
Kosakowski 12, 67, Adamowicz 63, Pietruszka 77 (k) - Szymborski 52
Ina Goleniów 4-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 września, 17:00 (750)
Michalski 1, Kott 32, 90, Stefański 47 - Sobkowiak 73, Żolik 90
Astra Ustronie Morskie 3-1 Arkonia Szczecin 3 września, 16:00
Wojciechowski 30 (k), Chołys 82 (k), Gontek 90 - Grabarczyk 68
Darzbór Szczecinek 4-0 Gryf Kamień Pomorski 2 września, 17:00
Kozanko 31, Podpryga 51, Chicewicz 56, Adamowicz 69

Kolejka 8 - 9 września

GKS Mierzyn 1-2 Gryf Kamień Pomorski 9 września, 17:00
Mamczyc 80 - Kaszczyniec 25, Kostur 33
Arkonia Szczecin 1-1 Darzbór Szczecinek 9 września, 16:00
Gnap 56 - Hrymowicz 2
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-3 Astra Ustronie Morskie 10 września, 15:00
Sęk 17, Wojciechowski 62, Rodak 72
Energetyk Gryfino 2-0 Ina Goleniów 10 września, 15:00 (200)
Najda 7, 16
Flota Świnoujście 2-0 Victoria 95 Przecław 9 września, 16:00 (500)
Szczęsny 10, Niewiada 83
Pogoń II Szczecin 1-3 Pogoń Barlinek 9 września, 16:00
Komar 3 - P.Gajewski 48, Milewicz 68, T.Muskała 89
Sława Sławno 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński 9 września, 17:00
Grajper 34 - Gertig 65 (s), Erlich 75
Sokół Pyrzyce 4-4 Victoria Sianów 9 września, 16:00
M.Lewandowski 9, 73, 75, Hackiewicz 78 - Miętek 14, Berkowski 49, 60, Ogrodowczyk 81 (k)
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-0 Stal Szczecin 9 września, 16:00

Kolejka 9 - 16 września

Stal Szczecin 0-0 GKS Mierzyn 16 września, 12:00
Victoria Sianów 4-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 16 września, 16:00
Berkowski 6, 75, Mural 10, Miszewski 88
Błękitni Stargard Szczeciński 2-2 Sokół Pyrzyce 16 września, 16:00
Erlich 39, Filocha 58 - Hackiewicz 34, Kawczyński 89
Pogoń Barlinek 1-2 Sława Sławno 16 września, 16:00
Guraj 77 - Izmajłowicz 59, Grajper 74 (k)
Victoria 95 Przecław 2-0 Pogoń II Szczecin 16 września, 16:00
Pietruszka 65 (k), Chromiński 75
Ina Goleniów 1-2 Flota Świnoujście 16 września, 17:00 (800)
Michalski 25 - Kaczorowski 42, Dziuba 85
Astra Ustronie Morskie 3-2 Energetyk Gryfino 17 września, 16:00
Lenkiewicz 20, Sianos 60, Wojciechowski 67 - Śliwiński 27, Łazarz 64
Darzbór Szczecinek 1-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 16 września, 17:00
Podpryga 12 - Żolik 19
Gryf Kamień Pomorski 1-1 Arkonia Szczecin 16 września, 16:00
Guster 16 - Kołtun 72

Kolejka 10 - 20 września

GKS Mierzyn 1-0 Arkonia Szczecin 20 września, 17:00
Tyranowski 16
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-0 Gryf Kamień Pomorski 20 września, 16:00
Energetyk Gryfino 1-2 Darzbór Szczecinek 20 września, 17:00
Pietraszewski 90 (k) - Kościan 1, Chicewicz 73
Flota Świnoujście 2-1 Astra Ustronie Morskie 20 września, 16:00
Dziuba 29, Niewiada 51 - Wojciechowski 52
Pogoń II Szczecin 0-0 Ina Goleniów 4 października, 16:00 (150)
Sława Sławno 2-1 Victoria 95 Przecław 20 września, 17:00
Hinc 28, 80 (k) - Kinczel 75
Sokół Pyrzyce 3-4 Pogoń Barlinek 20 września, 17:00
Kawczyński 30, M.Lewandowski 53, 59 - P.Gajewski 10, 50, Milewicz 44, T.Muskała 74
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-2 Błękitni Stargard Szczeciński 20 września, 17:00
Klubikowski 55, Ufnowski 67 - Gajda 31 (k), Filocha 81
Stal Szczecin 2-0 Victoria Sianów 20 września, 17:00
T.Gajewski 52 (k), Kikun 88

Kolejka 11 - 23 września

Victoria Sianów 5-1 GKS Mierzyn 23 września, 16:00
Nowak 16, Miętek 22, 53 (k), Mural 27, Berkowski 80 - Mamczyc 72
Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Stal Szczecin 23 września, 15:00
Gajda 78
Pogoń Barlinek 5-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 23 września, 16:00
Świderski 35, 58, Zwoliński 37, Milewicz 78, Boroń 90 - Ufnowski 35
Victoria 95 Przecław 0-0 Sokół Pyrzyce 23 września, 15:00
Ina Goleniów 2-3 Sława Sławno 23 września, 16:00
Stefański 56 (k), Winczewski 85 - Stępniak 45, 51, Grajper 80 (k)
Astra Ustronie Morskie 5-2 Pogoń II Szczecin 23 września, 16:00
Sęk 30, Lenkiewicz 35, 89, Wojciechowski 40, Sianos 45 - Stróż 54, Komar 59
Darzbór Szczecinek 1-1 Flota Świnoujście 23 września, 17:00 (1000)
Sadzik 22 - Kaczorowski 19
Gryf Kamień Pomorski 3-0 Energetyk Gryfino 23 września, 15:00
Kostur 20, Geszka 35, Majer 65
Arkonia Szczecin 1-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 23 września, 16:00
Jędrzejewski 67

Kolejka 12 - 30 września

GKS Mierzyn 2-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 października, 14:00
Cymanowski 25, 36 - Kwaśniewski 42
Energetyk Gryfino 1-2 Arkonia Szczecin 30 września, 16:00
Usowicz 15 - D.Markiewicz 45, Marecki 76 (k)
Flota Świnoujście 2-0 Gryf Kamień Pomorski 30 września, 15:00 (900)
Przewoźniak 35, Szczęsny 70
Pogoń II Szczecin 1-2 Darzbór Szczecinek 30 września, 16:00
Komar 50 - Kościan 20, Adamowicz 34
Sława Sławno 1-4 Astra Ustronie Morskie 30 września, 16:00
Hinc 83 (k) - Wojciechowski 48, 80, Stadnik 70, Konarski 90
Sokół Pyrzyce 0-3 Ina Goleniów 30 września, 16:00 (250)
Stefański 40, Michalski 65, Gołaszewski 88 (k)
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-2 Victoria 95 Przecław 30 września, 16:00
Kosakowski 65, Chromiński 88
Stal Szczecin 1-1 Pogoń Barlinek 30 września, 11:00 (150)
Maćkiewicz 54 - P.Gajewski 72
Victoria Sianów 1-1 Błękitni Stargard Szczeciński 30 września, 16:00 (40)
Pustelnik 65 (s) - Miętek 12 (s)

Kolejka 13 - 7 października

Błękitni Stargard Szczeciński 7-1 GKS Mierzyn 7 października, 15:00
Pustelnik 15, 75, Gajda 35, 66, 67, Zając 65, D.Karasiak 85 - Noga 17
Pogoń Barlinek 4-2 Victoria Sianów 7 października, 16:00
P.Gajewski 1, Milewicz 10, T.Muskała 20, Borak 34 (s) - Miszewski 45, Ogrodowczyk 72 (k)
Victoria 95 Przecław 4-0 Stal Szczecin 7 października, 15:00
Kinczel 18, 70, Gunia 44, Kosakowski 65
Ina Goleniów 2-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 7 października, 16:00 (400)
Stefański 53 (k), 65
Astra Ustronie Morskie 0-0 Sokół Pyrzyce 7 października, 16:00
Darzbór Szczecinek 2-0 Sława Sławno 7 października, 15:00
Adamowicz 15, Paszek 90 (s)
Gryf Kamień Pomorski 2-0 Pogoń II Szczecin 7 października, 15:00
Majer 17, Kapczyński 37
Arkonia Szczecin 1-2 Flota Świnoujście 7 października, 16:00
Cieślikiewicz 82 - Skrzypek 10, Przewoźniak 26
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-2 Energetyk Gryfino 7 października, 14:00
Waligóra 55 - Kargul 10, Deptuła 75

Kolejka 14 - 14-15 października

GKS Mierzyn 0-1 Energetyk Gryfino 14 października, 12:00
Śliwiński 75
Flota Świnoujście 3-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 14 października, 15:00 (400)
Przewoźniak 52, Szczęsny 67, Skrzypek 77 - Żolik 87
Pogoń II Szczecin 1-0 Arkonia Szczecin 14 października, 14:00
Komar 22
Sława Sławno 1-2 Gryf Kamień Pomorski 14 października, 15:00
Chyła 18 - Kapczyński 65, Majer 83
Sokół Pyrzyce 2-2 Darzbór Szczecinek 14 października, 15:00
M.Lewandowski 13, Kawczyński 35 - Drapiński 21, Adamowicz 45
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-3 Astra Ustronie Morskie 14 października, 15:00
Chołys 38, Lenkiewicz 39, 41
Stal Szczecin 1-2 Ina Goleniów 14 października, 11:00 (100)
Czyżewski 9 - Paszkowski 89, Kott 90
Victoria Sianów 1-1 Victoria 95 Przecław 14 października, 15:30
Miłek 32 - Parda 52
Błękitni Stargard Szczeciński 4-1 Pogoń Barlinek 14 października, 15:00
Kownacki 9 (k), Filocha 25, Zdunek 70, Gajda 75 - Guraj 88

Kolejka 15 - 21 października

Pogoń Barlinek 2-2 GKS Mierzyn 21 października, 15:00
Kochan 6 (k), P.Gajewski 60 - Bartłomowicz 38, Noga 61
Victoria 95 Przecław 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński 21 października, 14:00
Pietruszka 72, 87 - Kownacki 15
Ina Goleniów 4-0 Victoria Sianów 21 października, 16:00
Stefański 20, Kott 48, Dobrowolski 55, Łuczak 82
Astra Ustronie Morskie 0-4 Stal Szczecin 21 października, 14:00
T.Gajewski 41 (k), 66, Gieraszek 60, Maćkiewicz 83
Darzbór Szczecinek 1-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 21 października, 15:00
Moroz 87 - Magnuski 31
Gryf Kamień Pomorski 1-0 Sokół Pyrzyce 21 października, 14:00
Andrzejewski 46
Arkonia Szczecin 1-2 Sława Sławno 21 października, 15:00
Grabarczyk 50 - Chyła 52, Zawada 62
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-3 Pogoń II Szczecin 21 października, 14:00
Żolik 85 - Skórski 25, 34, Komar 55
Energetyk Gryfino 0-1 Flota Świnoujście 21 października, 14:00
Norsesowicz 56

Kolejka 16 - 28-29 października

GKS Mierzyn 2-1 Flota Świnoujście 28 października, 14:00 (100)
Tyranowski 13, Cymanowski 52 - Szczęsny 82
Pogoń II Szczecin 3-1 Energetyk Gryfino 29 października, 14:00 (60)
Komar 53, Skórski 66, Grosicki 71 - Łęczewski 38
Sława Sławno 2-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 28 października, 14:00
Chyła 4, Ścisło 44 - Waligóra 43 (k)
Sokół Pyrzyce 1-0 Arkonia Szczecin 28 października, 14:00
M.Muskała 11 (k)
Kluczevia Stargard Szczeciński 3-0 Gryf Kamień Pomorski 28 października, 14:00
Magnuski 4, 40, Królak 67
Stal Szczecin 2-1 Darzbór Szczecinek 28 października, 11:00
Kikun 24, Czyżewski 34 - Węglowski 67
Victoria Sianów 1-0 Astra Ustronie Morskie 17 marca
Nowak 30
Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 Ina Goleniów 28 października, 14:00
Procyk 9, Rybka 43 - Borek 19
Pogoń Barlinek 3-2 Victoria 95 Przecław 28 października, 14:00
Piasecki 3, Guraj 24, Boroń 90 - Kinczel 5, Gunia 54

Kolejka 17 - 4 listopada

Victoria 95 Przecław 2-1 GKS Mierzyn 4 listopada, 14:00
Ptak 12 (s), Kosakowski 63 - Tyranowski 73
Ina Goleniów 0-0 Pogoń Barlinek 4 listopada, 14:00
Astra Ustronie Morskie 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński 4 listopada, 14:00
Wojciechowski 16 - Filocha 4, Gajda 29
Darzbór Szczecinek 2-1 Victoria Sianów 4 listopada, 14:00
Kościan 11, Drapiński 43 - Berkowski 66
Gryf Kamień Pomorski 0-0 Stal Szczecin 4 listopada, 14:00
Arkonia Szczecin 2-4 Kluczevia Stargard Szczeciński 4 listopada, 12:00
Grabarczyk 31, D.Markiewicz 90 - Królak 10, 90, Lulek 40, Ufnowski 77
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2-1 Sokół Pyrzyce 4 listopada, 14:00
Żolik 25, Janasiak 72 - M.Lewandowski 70
Energetyk Gryfino 1-1 Sława Sławno 4 listopada, 12:00
Pietraszewski 29 - Chyła 13
Flota Świnoujście 0-0 Pogoń II Szczecin 4 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 11 listopada

GKS Mierzyn 0-0 Pogoń II Szczecin 11 listopada, 14:00
Flota Świnoujście 2-0 Sława Sławno 11 listopada, 13:00
Dziuba 22, 23
Energetyk Gryfino 2-1 Sokół Pyrzyce 11 listopada, 12:00
Plis 65, Śliwiński 85 - M.Lewandowski 48
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 11 listopada, 13:00
Waligóra 2 - Magnuski 25, Gawroński 80
Arkonia Szczecin 1-1 Stal Szczecin 11 listopada, 12:00 (150)
Kwiatkowski 58 - Czyżewski 15
Gryf Kamień Pomorski 0-2 Victoria Sianów 11 listopada, 14:00
Miętek 43, Mural 83
lub pierwsza bramka Miłka
Darzbór Szczecinek 2-4 Błękitni Stargard Szczeciński 11 listopada, 13:00 (450)
Drapiński 10, Hrymowicz 77 - Zdunek 4, Gajda 11, Bielicki 39, Erlich 50
Astra Ustronie Morskie 1-1 Pogoń Barlinek 11 listopada, 14:00
Gładysz 85 - T.Muskała 65
Ina Goleniów 1-1 Victoria 95 Przecław 11 listopada, 14:00 (150)
Stefański 25 - Pietruszka 5 (k)

Kolejka 19 - 18 listopada

Ina Goleniów 3-0 GKS Mierzyn 18 listopada, 14:00
Kozak 33, Michalski 40, Borek 88
Victoria 95 Przecław 2-1 Astra Ustronie Morskie 18 listopada, 14:00
Kosakowski 29, Pietruszka 82 - Lenkiewicz 90
Pogoń Barlinek 1-1 Darzbór Szczecinek 18 listopada, 13:00
Kochan 14 - Podpryga 17
Błękitni Stargard Szczeciński 0-1 Gryf Kamień Pomorski 18 listopada, 13:00
Guster 69
Victoria Sianów 0-1 Arkonia Szczecin 18 listopada, 12:00
K.Kurowski 43
Stal Szczecin 3-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 18 listopada, 11:00
T.Piotrowski 32, Czyżewski 45, Cupryn 72
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-1 Energetyk Gryfino 18 listopada, 13:00
Łazarz 60
Sokół Pyrzyce 1-2 Flota Świnoujście 18 listopada, 12:00
L.Muskała 41 - Dziuba 10, Rzepecki 58
Sława Sławno 2-1 Pogoń II Szczecin 18 listopada, 13:00
Hinc 30, Chyła 52 - Ludwiczak 82

Kolejka 20 - 24 marca

Pogoń Barlinek 4-1 Gryf Kamień Pomorski 24 marca, 14:00
Kochan 27, 75, 84, T.Muskała 77 - Sandzewicz 29
GKS Mierzyn 1-0 Sława Sławno
Sawa 7 (s)
Pogoń II Szczecin 0-0 Sokół Pyrzyce 25 marca, 15:00
Flota Świnoujście 4-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 24 marca, 15:00
Szydłowski 14, Pietruszka 50 (k), Bejuk 61, Krajanowski 69
Energetyk Gryfino 0-0 Stal Szczecin 24 marca, 14:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3-0 Victoria Sianów 24 marca, 15:00
Milkowski 60, 85, Lisowski 90
Arkonia Szczecin 0-1 Błękitni Stargard Szczeciński 24 marca, 16:00
Gajda 83
Darzbór Szczecinek 0-0 Victoria 95 Przecław 24 marca, 15:00
Astra Ustronie Morskie 0-1 Ina Goleniów 24 marca, 14:00
Michalski 66

Kolejka 21 - 31 marca

Astra Ustronie Morskie 2-0 GKS Mierzyn 31 marca, 16:00
Sęk 74, Rodak 89
Ina Goleniów 1-1 Darzbór Szczecinek 31 marca, 14:00
Winogrodzki 2 - Drapiński 70
Victoria 95 Przecław 1-0 Gryf Kamień Pomorski 31 marca, 15:00
Kosakowski 4
Pogoń Barlinek 4-0 Arkonia Szczecin 31 marca, 14:00
Skop 40, Małowiecki 55, Milewicz 78, Kochan 82
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 31 marca, 13:00
Gajda 85 - Minkwitz 86
Victoria Sianów 1-1 Energetyk Gryfino 31 marca, 16:00
Ogrodowczyk 30 - Szymborski 73
Stal Szczecin 0-2 Flota Świnoujście 31 marca, 11:00
Szydłowski 55, Bejuk 84
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-0 Pogoń II Szczecin 31 marca, 15:00
Zalas 18
Sokół Pyrzyce 0-1 Sława Sławno 31 marca, 11:00
Ścisło 8

Kolejka 22 - 5-7 kwietnia

GKS Mierzyn 2-2 Sokół Pyrzyce 5 kwietnia, 16:00
Cymanowski 15, Żebrowski 26 - M.Lewandowski 66, Kawczyński 90
Sława Sławno 2-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 7 kwietnia, 17:00
Stańczyk 11, Wawerczak 43
Pogoń II Szczecin 1-0 Stal Szczecin 7 kwietnia, 12:00
Sidorowicz 72
Flota Świnoujście 3-0 Victoria Sianów 5 kwietnia, 16:30
Dziuba 13, Rzepecki 40, Szydłowski 71
Energetyk Gryfino 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński 7 kwietnia, 12:00
Śliwiński 5 - Erlich 63, Rybka 65
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-2 Pogoń Barlinek 7 kwietnia, 13:00
Kochan 45, 62
Arkonia Szczecin 1-3 Victoria 95 Przecław 6 kwietnia, 16:00
Barcewicz 27 - Adamowicz 55, 88, Kosakowski 57
Gryf Kamień Pomorski 2-0 Ina Goleniów 7 kwietnia, 13:00 (40)
Kostur 16, Geszka 49
Darzbór Szczecinek 0-2 Astra Ustronie Morskie 7 kwietnia, 16:00
G.Lewandowski 60, Rodak 79

Kolejka 23 - 14 kwietnia

Darzbór Szczecinek 1-1 GKS Mierzyn 14 kwietnia, 16:00
Chicewicz 57 - Gutkowski 4
Astra Ustronie Morskie 3-1 Gryf Kamień Pomorski 14 kwietnia, 16:00
Lenkiewicz 57, Rodak 79, Wojciechowski 90 - Janus 68
Ina Goleniów 2-1 Arkonia Szczecin 14 kwietnia, 15:00
Michalski 68, Gołaszewski 77 (k) - Kwiatkowski 7
Victoria 95 Przecław 1-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 14 kwietnia, 15:00
Kosakowski 79 - Janasiak 17
Pogoń Barlinek 2-1 Energetyk Gryfino 14 kwietnia, 16:00
T.Muskała 18, Kochan 75 - Boroń 58 (s)
Błękitni Stargard Szczeciński 1-3 Flota Świnoujście 14 kwietnia, 14:00 (500)
Kownacki 90 (k) - Dziuba 19, Pietruszka 74, Polak 82
Victoria Sianów 3-0 Pogoń II Szczecin 14 kwietnia, 16:00
Miętek 10, 36, 82
Stal Szczecin 0-2 Sława Sławno 14 kwietnia, 11:00
Hinc 39, Wawerczak 79
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-6 Sokół Pyrzyce 14 kwietnia, 16:00
Królak 74 - Drewicz 5, Kawczyński 7, Więcek 47, 53, 83, M.Lewandowski 64

Kolejka 24 - 21 kwietnia

GKS Mierzyn 0-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 21 kwietnia, 17:00
Zalas 75
Sokół Pyrzyce 5-3 Stal Szczecin 21 kwietnia, 16:00
Piguła 15, 32, Kawczyński 21, Więcek 65, Tyburczy 85 - Czyżewski 10, 70, Kostrubiec 55
Sława Sławno 4-0 Victoria Sianów 21 kwietnia, 18:00
Zamerski 27 (s), Hinc 41, Grajper 50, Chyła 83
Pogoń II Szczecin 0-0 Błękitni Stargard Szczeciński 21 kwietnia, 16:00
Flota Świnoujście 7-0 Pogoń Barlinek 21 kwietnia, 17:00 (850)
Dziuba 9, 50, Bejuk 12, Rzepecki 35, Krajanowski 76, Koch 80, 86
Energetyk Gryfino 1-1 Victoria 95 Przecław 21 kwietnia, 16:00
Miskis 27 (k) - Adamowicz 88 (k)
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2-2 Ina Goleniów 21 kwietnia, 15:00
Kostyk 24, Deptuła 90 - Sobański 55, Michalski 72
Arkonia Szczecin 1-0 Astra Ustronie Morskie 21 kwietnia, 16:00
Gellera 76
Gryf Kamień Pomorski 0-0 Darzbór Szczecinek 21 kwietnia, 14:00

Kolejka 25 - 28 kwietnia

Gryf Kamień Pomorski 1-0 GKS Mierzyn 28 kwietnia, 15:00
Janus 45
Darzbór Szczecinek 2-1 Arkonia Szczecin 28 kwietnia, 17:00
Chicewicz 62, Bernatek 79 - Markowski 76
Astra Ustronie Morskie 3-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 28 kwietnia, 17:00
Rokicki 15, Rodak 43, Wojciechowski 62
Ina Goleniów 2-1 Energetyk Gryfino 28 kwietnia, 15:00
Michalski 37, 47 - Śliwiński 39
Victoria 95 Przecław 1-2 Flota Świnoujście 28 kwietnia, 11:00
Wronka 7 - Szczęsny 4, Bejuk 78
Pogoń Barlinek 1-2 Pogoń II Szczecin 28 kwietnia, 16:00
Milewicz 25 - Komar 70, 80
Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 Sława Sławno 28 kwietnia, 15:00
Gospodarek 87, Procyk 90 - Wawerczak 78
Victoria Sianów 1-5 Sokół Pyrzyce 28 kwietnia, 17:00
Miętek 2 - M.Lewandowski 22, Dubik 49, Kawczyński 50, 53, Piguła 77
Stal Szczecin 4-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 28 kwietnia, 11:00
Wójtowicz 20, Latuszek 46, Kwiatkowski 51, D.Maćkiewicz 88 - Magnuski 71

Kolejka 26 - 1 maja

GKS Mierzyn 2-1 Stal Szczecin 1 maja, 17:00
Dąbrowski 57 (k), Sydor 75 - Czyżewski 67
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-4 Victoria Sianów 1 maja, 16:00
Królak 65, 82 - Miętek 15, 34, 43, Mural 40
Sokół Pyrzyce 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński 1 maja, 16:00
Ł.Muskała 80 - Gajda 30, Filocha 55
Sława Sławno 3-1 Pogoń Barlinek 1 maja, 18:00
Chyła 24, Ścisło 34, Hinc 55 - Milewicz 81
Pogoń II Szczecin 3-1 Victoria 95 Przecław 1 maja, 16:00
Burnejko 40, Hernacki 45 (k), Rydzak 78 - Adamowicz 10 (k)
Flota Świnoujście 5-0 Ina Goleniów 1 maja, 16:00
Kazadi 13, Dziuba 44, Koch 76, 90, Hus 87
Energetyk Gryfino 1-1 Astra Ustronie Morskie 1 maja, 16:00
Śliwiński 51 (k) - Rakowski 39 (k)
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2-1 Darzbór Szczecinek 1 maja, 16:00
Kostyk 60 (k), 75 (k) - Chicewicz 88
Arkonia Szczecin 3-2 Gryf Kamień Pomorski 1 maja, 17:00
Walles 25, ?.Lewandowski 40, Piotuch 75 - Kostur 65, Guster 90

Kolejka 27 - 5 maja

Arkonia Szczecin 0-0 GKS Mierzyn 5 maja, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 0-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 maja, 16:00
Milkowski 30, Kseniak 80 (k)
Darzbór Szczecinek 2-0 Energetyk Gryfino 5 maja, 16:00
Adamowicz 56, 90
Astra Ustronie Morskie 1-1 Flota Świnoujście 5 maja, 16:00
Wojciechowski 9 (k) - Hrymowicz 61
Ina Goleniów 2-1 Pogoń II Szczecin 5 maja, 16:00
Borek 20, Michalski 75 - Hernacki 70
Victoria 95 Przecław 0-3 Sława Sławno 5 maja, 16:00
Wawerczak 23, Ścisło 47, Stępniak 63
Pogoń Barlinek 2-1 Sokół Pyrzyce 5 maja, 16:00
Kaczyński 51 (s), Kochan 73 - Kawczyński 25
Błękitni Stargard Szczeciński 6-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 5 maja, 15:00
Królak 5 (s), Jureczko 15, Erlich 55, Ł.Karasiak 57, D.Karasiak 62, 71
Victoria Sianów 3-0 Stal Szczecin 5 maja, 17:00
Miętek 25, Berkowski 34, Chmielewski 45

Kolejka 28 - 12 maja

GKS Mierzyn 3-4 Victoria Sianów 12 maja, 17:00
Klimczak 60, 90, Cymanowski 80 - Miętek 30, 45, 70, 85 (k)
Stal Szczecin 1-0 Błękitni Stargard Szczeciński 12 maja, 11:00
Maćkiewicz 50
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-7 Pogoń Barlinek 12 maja, 16:00
T.Muskała 30, Kochan 33, 50, 58, Guraj 52, 80, Kądziela 84
Sokół Pyrzyce 1-1 Victoria 95 Przecław 12 maja, 16:00
Dubik 89 - Kosakowski 64
Sława Sławno 3-0 Ina Goleniów 12 maja, 18:00
Wawerczak 61, 71, Chyła 65
Pogoń II Szczecin 3-2 Astra Ustronie Morskie 12 maja, 16:00
Rydzak 1, 76, Niekrewicz 73 (s) - Lenkiewicz 19, Płomiński 77
Flota Świnoujście 0-0 Darzbór Szczecinek 12 maja, 16:00 (900)
Energetyk Gryfino 7-5 Gryf Kamień Pomorski 12 maja, 17:00 (80)
Łapiński 2, Śliwiński 5, 81 (k), Plis 9, 12, Usowicz 74, Deptuła 85 - Kapczyński 11 (k), Sandzewicz 31, Smela 55, 68, Guster 90 (k)
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3-0 Arkonia Szczecin 12 maja, 16:00
Kargol 50, Kostyk 89, Milkowski 90

Kolejka 29 - 19 maja

Wybrzeże Rewalskie Rewal 5-1 GKS Mierzyn 19 maja, 16:00
Milkowski 60, 70, Janasiak 78, Jasiński 81, 84 - Machiński 62
Arkonia Szczecin 0-2 Energetyk Gryfino 19 maja, 17:00
Plis 8, Śliwiński 36
Gryf Kamień Pomorski 0-1 Flota Świnoujście 19 maja, 16:00 (800)
Bejuk 67
Darzbór Szczecinek 0-0 Pogoń II Szczecin 19 maja, 17:00
Astra Ustronie Morskie 1-2 Sława Sławno 19 maja, 17:00
Płomiński 35 - Chyła 33, 65
Ina Goleniów 1-1 Sokół Pyrzyce 19 maja, 16:00
Paszkowski 55 - M.Lewandowski 83 (k)
Victoria 95 Przecław 3-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 19 maja, 16:00
Kinczel 22, 39, Adamowicz 37 (k) - Królak 26
Pogoń Barlinek 2-2 Stal Szczecin 19 maja, 16:00
Zwoliński 11, Guraj 83 - Czyżewski 70, Suterski 86 (s)
Błękitni Stargard Szczeciński 7-1 Victoria Sianów 19 maja, 15:00
Erlich 3, 27, 56, Procyk 10, Gajda 34 (k), Filocha 64, Bielicki 74 - Miętek 29

Kolejka 30 - 26 maja

GKS Mierzyn 1-3 Błękitni Stargard Szczeciński 26 maja, 17:00
Cymanowski 30 - Rybka 72, Jureczko 80, Inczewski 86
Victoria Sianów 4-3 Pogoń Barlinek 25 maja, 18:00
Berkowski 8, 28, Spych 23 (s), Miętek 70 - Kochan 45 (k), Guraj 62, Skop 83
Stal Szczecin 1-2 Victoria 95 Przecław 26 maja, 11:00
Czyżewski 27 - Wronka 6, 55
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-2 Ina Goleniów 26 maja, 16:00
Bartoszewicz 6, Winogrodzki 59
Sokół Pyrzyce 2-0 Astra Ustronie Morskie 26 maja, 16:00
M.Lewandowski 54, 59
Sława Sławno 3-2 Darzbór Szczecinek 26 maja, 18:00
Hinc 37 (k), 45 (k), Stępniak 80 - Drapiński 15, Chicewicz 80
Pogoń II Szczecin 3-3 Gryf Kamień Pomorski 27 maja, 16:00
Orłowski 70, Kowal 75, 82 - Majer 20, 55, Semela 30
Flota Świnoujście 3-0 Arkonia Szczecin 26 maja, 17:00
Bejuk 50, 52, Rzepecki 67
Energetyk Gryfino 0-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 26 maja, 12:00

Kolejka 31 - 2 czerwca

Energetyk Gryfino 7-0 GKS Mierzyn 2 czerwca, 17:00
Mielnik 25, 65, Śliwiński 40, 70, 72, 77, 83
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-0 Flota Świnoujście 2 czerwca, 16:00
Kwaśniewski 83
Arkonia Szczecin 1-1 Pogoń II Szczecin 2 czerwca, 15:00
Gnap 9 - Komar 70
Gryf Kamień Pomorski 2-2 Sława Sławno 2 czerwca, 16:00
Smela 43, 46 - Chyła 23, Zawada 45
Darzbór Szczecinek 0-2 Sokół Pyrzyce 2 czerwca, 17:00
Kawczyński 84, Hackiewicz 90
Astra Ustronie Morskie 5-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 2 czerwca, 17:00
Wojciechowski 15 (k), 45, 47, Chołys 55, 73
Ina Goleniów 0-2 Stal Szczecin 2 czerwca, 16:00
Kwiatkowski 37, Gołaszewski 50 (s)
Victoria 95 Przecław 2-1 Victoria Sianów 2 czerwca, 16:00
Adamowicz 44 (k), Kryś 46 - Grześczak 70
Pogoń Barlinek 2-2 Błękitni Stargard Szczeciński 2 czerwca, 16:00
Antkiewicz 10, Skop 85 - Jureczko 35, Gajda 50

Kolejka 32 - 9 czerwca

GKS Mierzyn 3-3 Pogoń Barlinek 9 czerwca, 17:00
Zając 25, Maśniak 53, M.Maciejewski 70 - Skop 47, Machiński 51 (s), Piasecki 87
Błękitni Stargard Szczeciński 3-0 Victoria 95 Przecław 9 czerwca, 15:00
Erlich 2, Gajda 50 (k), 75
Victoria Sianów 1-3 Ina Goleniów 9 czerwca, 17:00
Cebula 24 - Winogrodzki 42, Makarewicz 72, Laskowski 87
Stal Szczecin 0-1 Astra Ustronie Morskie 9 czerwca, 11:00
Wojciechowski 65
Kluczevia Stargard Szczeciński 3-3 Darzbór Szczecinek 9 czerwca, 17:00
Królak 7, Rajszel 25, Gawroński 60 - Sadzik 35, Kościan 85, 90
Sokół Pyrzyce 1-1 Gryf Kamień Pomorski 9 czerwca, 16:00
Olszówka 26 - Guster 18
Sława Sławno 4-1 Arkonia Szczecin 9 czerwca, 18:00
Chyła 72, 90, Wawerczak 75, 80 - Gellera 34
Pogoń II Szczecin 2-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 9 czerwca, 16:00
Komar 23, 74 - Kargol 36, Kostyk 38
Flota Świnoujście 1-0 Energetyk Gryfino 9 czerwca, 17:00 (500)
Krajanowski 68

Kolejka 33 - 16 czerwca

Flota Świnoujście 9-0 GKS Mierzyn 13 czerwca
Bejuk 6, 78, 83, Dziuba 15, 44, Krajanowski 29, 64, Koch 52, 84
Energetyk Gryfino 1-2 Pogoń II Szczecin 16 czerwca, 16:00
Śliwiński 8 - Ludwiczak 65, Rydzak 86
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3-2 Sława Sławno 16 czerwca, 16:00
Kseniak 24, Milkowski 36, Bogacz 70 - Chyła 54, Walczak 88
Arkonia Szczecin 2-1 Sokół Pyrzyce 16 czerwca, 16:00
Barcewicz 25, Grabarczyk 88 - Piguła 40
mecz rozegrano na boisku Stali Szczecin
Gryf Kamień Pomorski 9-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 16 czerwca, 16:00
Guster ?, ?, ?, ?, Smela ?, ?, ?, Kostur ?, Wysocki ? - nieznany ?
Darzbór Szczecinek 4-2 Stal Szczecin 16 czerwca, 16:00
Ciołek 31 (s), Fijołek 72, Fryś 80, Kościan 90 - Latuszek 60, Czyżewski 67
Astra Ustronie Morskie 3-1 Victoria Sianów 16 czerwca, 16:00
Wojciechowski 14, 27, 65 - Miętek 87
Ina Goleniów 1-0 Błękitni Stargard Szczeciński 16 czerwca, 16:00 (300)
Paszkowski 14
Victoria 95 Przecław 0-0 Pogoń Barlinek 16 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 34 - 23 czerwca

GKS Mierzyn 0-1 Victoria 95 Przecław 23 czerwca, 16:00
Sztadilów 69
Pogoń Barlinek 2-2 Ina Goleniów 22 czerwca, 18:00
Małowiecki 30, Milewicz 47 - Makarewicz 18, Rast 90 (k)
Błękitni Stargard Szczeciński 7-1 Astra Ustronie Morskie 23 czerwca, 16:00
Rybka 29, Inczewski 34, 38, Gajda 48, 70, 80, 89 - Płomiński 85
Victoria Sianów 2-5 Darzbór Szczecinek 23 czerwca, 16:00
Miętek 41, 51 - Bernatek 40 (k), Tesmer 54 (s), Boderek 58, Chicewicz 69, Sadzik 78 (k)
Stal Szczecin 5-8 Gryf Kamień Pomorski 23 czerwca, 16:00
Kwiatkowski 42, 68, Bobko 50, 70, Cupryn 75 - Kostur 3, 9, 38, Janus 7, Smela 31, Sandzewicz 45, Benedyczak 58 (k), Guster 72
Kluczevia Stargard Szczeciński 4-1 Arkonia Szczecin 23 czerwca, 16:00
Magnuski 30, Rajszel 65, Królak 75, Nowicki 77 - Walles 40
Sokół Pyrzyce 4-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 23 czerwca, 16:00
Piguła 16, M.Lewandowski 43, Dubik 57, Kawczyński 90 - Milkowski 70
Sława Sławno 2-0 Energetyk Gryfino 23 czerwca, 16:00
Dondera 40, Chyła 66
Pogoń II Szczecin 1-0 Flota Świnoujście 23 czerwca, 16:00
Komar 15

Baraże o udział w III lidze (2)

III liga 2006/2007 (2)

IV liga 2006/2007 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2006/2007 (pomorska)
IV liga 2006/2007 (wielkopolska (południowa))
IV liga 2006/2007 (wielkopolska (północna))

Klasa okręgowa 2006/2007 (Koszalin (południe))
Klasa okręgowa 2006/2007 (Koszalin (północ))
V liga 2006/2007 (Szczecin)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas