[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Koszalin (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Leśnik/Rossa Manowo 30 74 24 2 4 78-21 14 1 0 44-5 10 1 4 34-16
2.  Gwardia Koszalin 30 61 18 7 5 67-34 9 3 3 35-18 9 4 2 32-16
3.  MKS Karlino 30 51 15 6 9 43-30 8 2 5 22-14 7 4 4 21-16
4.  Wiekowianka Wiekowo 30 50 13 11 6 50-35 8 5 2 32-14 5 6 4 18-21 2 4 1 1 0 2-1
5.  Żaki 94 Kołobrzeg 30 50 16 2 12 62-44 9 1 5 34-13 7 1 7 28-31 2 1 0 1 1 1-2
6.  Darłovia Darłowo 30 46 12 10 8 51-39 8 3 4 30-14 4 7 4 21-25
7.  Piast Drzonowo 30 44 11 11 8 39-39 5 7 3 20-18 6 4 5 19-21 2 4 1 1 0 4-3
8.  Płomień Myślino 30 44 12 8 10 61-48 5 5 5 26-21 7 3 5 35-27 2 1 0 1 1 3-4
9.  Gryf Polanów 30 42 12 6 12 40-34 6 4 5 21-19 6 2 7 19-15
10.  Błękitni Stary Jarosław 30 41 13 2 15 52-63 8 1 6 33-24 5 1 9 19-39 2 3 1 0 1 5-5
11.  Zefir Wyszewo 30 41 11 8 11 46-51 5 4 6 25-23 6 4 5 21-28 2 3 1 0 1 5-5
12.  Zryw Kretomino 30 33 8 9 13 56-60 7 4 4 39-28 1 5 9 17-32
13.  Wybrzeże Biesiekierz 30 31 9 4 17 45-56 5 3 7 27-22 4 1 10 18-34
14.  Rasel Dygowo 30 30 9 3 18 44-67 6 1 8 32-31 3 2 10 12-36
15.  Mechanik Bobolice 30 23 6 5 19 51-81 5 3 7 34-27 1 2 12 17-54
16.  Jantar Siemyśl 30 11 3 2 25 26-109 3 1 11 18-48 0 1 14 8-61

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Leśnik/Rossa Manowo    1-0 3-1 1-0 6-1 2-0 3-0 4-0 2-0 4-0 4-0 4-0 3-0* 1-1 4-1 2-1 
 2 Gwardia Koszalin1-3     1-2 1-1 1-5 2-2 2-0 2-2 2-0 4-0 3-1 1-0 2-0 6-1 3-0 4-1 
 3 MKS Karlino1-0 2-3     0-0 5-0 0-0 0-1 0-3 0-3 3-1 1-2 2-0 1-0 3-1 1-0 3-0* 
 4 Wiekowianka Wiekowo3-3 1-0 2-3     1-1 2-2 2-0 3-0 0-0 4-0 1-2 4-1 4-1 3-0 1-0 1-1 
 5 Żaki 94 Kołobrzeg0-1 0-1 1-0 0-1     4-2 0-1 3-0* 1-0 3-1 5-1 1-1 4-0 3-1 0-2 9-1 
 6 Darłovia Darłowo2-0 0-3* 0-1 3-0 1-0     0-0 1-3 0-3* 4-0 1-1 2-2 2-0 5-0 6-1 3-0 
 7 Piast Drzonowo0-2 2-2 1-1 0-0 0-1 3-0     2-1 0-2 2-1 1-1 4-4 3-2 0-0 1-1 1-0 
 8 Płomień Myślino0-2 0-1 3-0 6-2 5-2 1-1 2-2     1-1 1-1 0-3 1-1 0-3 0-1 3-1 3-0 
 9 Gryf Polanów0-4 0-0 0-2 0-0 1-2 3-2 2-1 3-1     0-1 2-0 3-1 2-2 0-1 2-2 3-0* 
 10 Błękitni Stary Jarosław3-0 1-4 1-1 4-3 1-0 2-3 2-3 1-3 2-1     1-2 2-1 0-1 3-0* 5-0 5-2 
 11 Zefir Wyszewo0-1 2-2 1-0 1-2 0-1 0-0 1-1 2-6 0-2 3-4     2-2 4-1 1-0 5-0 3-1 
 12 Zryw Kretomino2-4 2-3 2-2 1-3 1-4 0-0 3-1 2-2 3-2 6-2 1-1     3-1 3-2 4-1 6-0 
 13 Wybrzeże Biesiekierz1-2 1-3 0-0 0-1 3-1 2-3 2-2 0-1 1-0 0-1 2-2 1-0     2-3 8-2 4-1 
 14 Rasel Dygowo0-5 0-2 0-3 2-2 1-3 1-2 0-3 2-4 2-0 4-1 5-1 1-0 1-3     6-2 7-0 
 15 Mechanik Bobolice3-2 4-4 1-3 2-2 3-2 3-4 1-2 1-1 1-2 0-1 0-1 1-3 3-0 4-0     7-0 
 16 Jantar Siemyśl0-5 0-4 0-2 0-1 2-5 0-0 1-2 1-8 0-3 1-5 1-3 3-1 2-4 2-1 5-4     

Kolejka 1 - 5 sierpnia

Żaki 94 Kołobrzeg 0-1 Gwardia Koszalin 6 września
Mechanik Bobolice 3-4 Darłovia Darłowo
Wybrzeże Biesiekierz 1-0 Gryf Polanów
Błękitni Stary Jarosław 5-2 Jantar Siemyśl
Zryw Kretomino 2-4 Leśnik/Rossa Manowo
Zefir Wyszewo 1-1 Piast Drzonowo
Wiekowianka Wiekowo 3-0 Płomień Myślino
MKS Karlino 3-1 Rasel Dygowo

Kolejka 2 - 12 sierpnia

Gwardia Koszalin 6-1 Rasel Dygowo
Płomień Myślino 3-0 MKS Karlino
Piast Drzonowo 0-0 Wiekowianka Wiekowo
Leśnik/Rossa Manowo 4-0 Zefir Wyszewo
Jantar Siemyśl 3-1 Zryw Kretomino
Gryf Polanów 0-1 Błękitni Stary Jarosław
Darłovia Darłowo 2-0 Wybrzeże Biesiekierz
Żaki 94 Kołobrzeg 0-2 Mechanik Bobolice

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Mechanik Bobolice 4-4 Gwardia Koszalin
Wybrzeże Biesiekierz 3-1 Żaki 94 Kołobrzeg
Błękitni Stary Jarosław 2-3 Darłovia Darłowo
Zryw Kretomino 3-2 Gryf Polanów
Zefir Wyszewo 3-1 Jantar Siemyśl
Wiekowianka Wiekowo 3-3 Leśnik/Rossa Manowo
MKS Karlino 0-1 Piast Drzonowo
Rasel Dygowo 2-4 Płomień Myślino

Kolejka 4 - 19 sierpnia

Gwardia Koszalin 2-2 Płomień Myślino
Piast Drzonowo 0-0 Rasel Dygowo
Leśnik/Rossa Manowo 3-1 MKS Karlino
Jantar Siemyśl 0-1 Wiekowianka Wiekowo
Gryf Polanów 2-0 Zefir Wyszewo
Darłovia Darłowo 2-2 Zryw Kretomino
Żaki 94 Kołobrzeg 3-1 Błękitni Stary Jarosław
Mechanik Bobolice 3-0 Wybrzeże Biesiekierz

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Wybrzeże Biesiekierz 1-3 Gwardia Koszalin 27 sierpnia, 14:00
Błękitni Stary Jarosław 5-0 Mechanik Bobolice
Zryw Kretomino 1-4 Żaki 94 Kołobrzeg
Zefir Wyszewo 0-0 Darłovia Darłowo 27 sierpnia, 17:00
Wiekowianka Wiekowo 0-0 Gryf Polanów
MKS Karlino 3-0 Jantar Siemyśl
(wo)
Rasel Dygowo 0-5 Leśnik/Rossa Manowo
Płomień Myślino 2-2 Piast Drzonowo

Kolejka 6 - 2-3 września

Gwardia Koszalin 2-0 Piast Drzonowo
Leśnik/Rossa Manowo 4-0 Płomień Myślino
Jantar Siemyśl 2-1 Rasel Dygowo
Gryf Polanów 0-2 MKS Karlino
Darłovia Darłowo 3-0 Wiekowianka Wiekowo 3 września, 15:00
Żaki 94 Kołobrzeg 5-1 Zefir Wyszewo
Mechanik Bobolice 1-3 Zryw Kretomino
Wybrzeże Biesiekierz 0-1 Błękitni Stary Jarosław 3 września, 14:00

Kolejka 7 - 9 września

Błękitni Stary Jarosław 1-4 Gwardia Koszalin
mecz w Koszalinie
Zryw Kretomino 3-1 Wybrzeże Biesiekierz
Zefir Wyszewo 5-0 Mechanik Bobolice
Wiekowianka Wiekowo 1-1 Żaki 94 Kołobrzeg
MKS Karlino 0-0 Darłovia Darłowo
Rasel Dygowo 2-0 Gryf Polanów
Płomień Myślino 3-0 Jantar Siemyśl
Piast Drzonowo 0-2 Leśnik/Rossa Manowo

Kolejka 8 - 16-17 września

Gwardia Koszalin 1-3 Leśnik/Rossa Manowo
Jantar Siemyśl 1-2 Piast Drzonowo
Gryf Polanów 3-1 Płomień Myślino
Darłovia Darłowo 5-0 Rasel Dygowo
Żaki 94 Kołobrzeg 1-0 MKS Karlino
Mechanik Bobolice 2-2 Wiekowianka Wiekowo
Wybrzeże Biesiekierz 2-2 Zefir Wyszewo 17 września
Błękitni Stary Jarosław 2-1 Zryw Kretomino

Kolejka 9 - 23 września

Zryw Kretomino 2-3 Gwardia Koszalin
Zefir Wyszewo 3-4 Błękitni Stary Jarosław
Wiekowianka Wiekowo 4-1 Wybrzeże Biesiekierz
MKS Karlino 1-0 Mechanik Bobolice
Rasel Dygowo 1-3 Żaki 94 Kołobrzeg
Płomień Myślino 1-1 Darłovia Darłowo
Piast Drzonowo 0-2 Gryf Polanów
Leśnik/Rossa Manowo 2-1 Jantar Siemyśl

Kolejka 10 - 30 września

Gwardia Koszalin 4-1 Jantar Siemyśl
Gryf Polanów 0-4 Leśnik/Rossa Manowo
Darłovia Darłowo 0-0 Piast Drzonowo
Żaki 94 Kołobrzeg 3-0 Płomień Myślino
(wo)
Mechanik Bobolice 4-0 Rasel Dygowo
Wybrzeże Biesiekierz 0-0 MKS Karlino
Błękitni Stary Jarosław 4-3 Wiekowianka Wiekowo
Zryw Kretomino 1-1 Zefir Wyszewo

Kolejka 11 - 7-8 października

Zefir Wyszewo 2-2 Gwardia Koszalin
Wiekowianka Wiekowo 4-1 Zryw Kretomino
MKS Karlino 3-1 Błękitni Stary Jarosław 8 października, 15:00
Rasel Dygowo 1-3 Wybrzeże Biesiekierz 8 października, 14:00
Płomień Myślino 3-1 Mechanik Bobolice
Piast Drzonowo 0-1 Żaki 94 Kołobrzeg
Leśnik/Rossa Manowo 2-0 Darłovia Darłowo
Jantar Siemyśl 0-3 Gryf Polanów

Kolejka 12 - 14-15 października

Gwardia Koszalin 2-0 Gryf Polanów
Darłovia Darłowo 3-0 Jantar Siemyśl
Żaki 94 Kołobrzeg 0-1 Leśnik/Rossa Manowo
Mechanik Bobolice 1-2 Piast Drzonowo
Wybrzeże Biesiekierz 0-1 Płomień Myślino 15 października, 14:00
Błękitni Stary Jarosław 3-0 Rasel Dygowo 15 października, 14:00
(wo)
goście nie przyjechali na spotkanie
Zryw Kretomino 2-2 MKS Karlino
Zefir Wyszewo 1-2 Wiekowianka Wiekowo 15 października, 14:00

Kolejka 13 - 21-22 października

Wiekowianka Wiekowo 1-0 Gwardia Koszalin
MKS Karlino 1-2 Zefir Wyszewo 22 października, 14:00
Rasel Dygowo 1-0 Zryw Kretomino
Płomień Myślino 1-1 Błękitni Stary Jarosław 22 października, 12:00
Piast Drzonowo 3-2 Wybrzeże Biesiekierz
Leśnik/Rossa Manowo 4-1 Mechanik Bobolice
Jantar Siemyśl 2-5 Żaki 94 Kołobrzeg
Gryf Polanów 3-2 Darłovia Darłowo 22 października, 14:00

Kolejka 14 - 28-29 października

Gwardia Koszalin 2-2 Darłovia Darłowo 28 października, 14:00
Żaki 94 Kołobrzeg 1-0 Gryf Polanów
Mechanik Bobolice 7-0 Jantar Siemyśl
Wybrzeże Biesiekierz 1-2 Leśnik/Rossa Manowo 29 października, 12:00
Błękitni Stary Jarosław 2-3 Piast Drzonowo 29 października
Zryw Kretomino 2-2 Płomień Myślino
Zefir Wyszewo 1-0 Rasel Dygowo 29 października, 12:00
Wiekowianka Wiekowo 2-3 MKS Karlino

Kolejka 15 - 4-5 listopada

MKS Karlino 2-3 Gwardia Koszalin
Rasel Dygowo 2-2 Wiekowianka Wiekowo
Płomień Myślino 0-3 Zefir Wyszewo
Piast Drzonowo 4-4 Zryw Kretomino
Leśnik/Rossa Manowo 4-0 Błękitni Stary Jarosław
Jantar Siemyśl 2-4 Wybrzeże Biesiekierz
Gryf Polanów 2-2 Mechanik Bobolice
Darłovia Darłowo 1-0 Żaki 94 Kołobrzeg 4 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Gwardia Koszalin 1-5 Żaki 94 Kołobrzeg 11 listopada
Darłovia Darłowo 6-1 Mechanik Bobolice 11 listopada
Gryf Polanów 2-2 Wybrzeże Biesiekierz
Jantar Siemyśl 1-5 Błękitni Stary Jarosław 12 listopada
Leśnik/Rossa Manowo 4-0 Zryw Kretomino 11 listopada
Piast Drzonowo 1-1 Zefir Wyszewo 12 listopada, 14:00
Płomień Myślino 6-2 Wiekowianka Wiekowo
Rasel Dygowo 0-3 MKS Karlino

Kolejka 17 - 18 listopada

Rasel Dygowo 0-2 Gwardia Koszalin
MKS Karlino 0-3 Płomień Myślino
Wiekowianka Wiekowo 2-0 Piast Drzonowo
Zefir Wyszewo 0-1 Leśnik/Rossa Manowo
Zryw Kretomino 6-0 Jantar Siemyśl
Błękitni Stary Jarosław 2-1 Gryf Polanów
Wybrzeże Biesiekierz 2-3 Darłovia Darłowo
Mechanik Bobolice 3-2 Żaki 94 Kołobrzeg

Kolejka 18 - 31 marca

Gwardia Koszalin 3-0 Mechanik Bobolice
Żaki 94 Kołobrzeg 4-0 Wybrzeże Biesiekierz
Darłovia Darłowo 4-0 Błękitni Stary Jarosław
Gryf Polanów 3-1 Zryw Kretomino
Jantar Siemyśl 1-3 Zefir Wyszewo
Leśnik/Rossa Manowo 1-0 Wiekowianka Wiekowo
Piast Drzonowo 1-1 MKS Karlino
Płomień Myślino 0-1 Rasel Dygowo

Kolejka 19 - 7 kwietnia

Płomień Myślino 0-1 Gwardia Koszalin
Rasel Dygowo 0-3 Piast Drzonowo
MKS Karlino 1-0 Leśnik/Rossa Manowo
Wiekowianka Wiekowo 1-1 Jantar Siemyśl
Zefir Wyszewo 0-2 Gryf Polanów
Zryw Kretomino 0-0 Darłovia Darłowo
Błękitni Stary Jarosław 1-0 Żaki 94 Kołobrzeg
Wybrzeże Biesiekierz 8-2 Mechanik Bobolice

Kolejka 20 - 14 kwietnia

Gwardia Koszalin 2-0 Wybrzeże Biesiekierz
Mechanik Bobolice 0-1 Błękitni Stary Jarosław
Żaki 94 Kołobrzeg 1-1 Zryw Kretomino
Darłovia Darłowo 1-1 Zefir Wyszewo
Gryf Polanów 0-0 Wiekowianka Wiekowo
Jantar Siemyśl 0-2 MKS Karlino
Leśnik/Rossa Manowo 1-1 Rasel Dygowo
Piast Drzonowo 2-1 Płomień Myślino

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Piast Drzonowo 2-2 Gwardia Koszalin
Płomień Myślino 0-2 Leśnik/Rossa Manowo
Rasel Dygowo 7-0 Jantar Siemyśl
MKS Karlino 0-3 Gryf Polanów
Wiekowianka Wiekowo 2-2 Darłovia Darłowo 22 kwietnia
Zefir Wyszewo 0-1 Żaki 94 Kołobrzeg 21 kwietnia
Zryw Kretomino 4-1 Mechanik Bobolice
Błękitni Stary Jarosław 0-1 Wybrzeże Biesiekierz

Kolejka 22 - 28 kwietnia

Gwardia Koszalin 4-0 Błękitni Stary Jarosław
Wybrzeże Biesiekierz 1-0 Zryw Kretomino
Mechanik Bobolice 0-1 Zefir Wyszewo
Żaki 94 Kołobrzeg 0-1 Wiekowianka Wiekowo
Darłovia Darłowo 0-1 MKS Karlino
Gryf Polanów 0-1 Rasel Dygowo
Jantar Siemyśl 1-8 Płomień Myślino
Leśnik/Rossa Manowo 3-0 Piast Drzonowo

Kolejka 23 - 1 maja

Leśnik/Rossa Manowo 1-0 Gwardia Koszalin
Piast Drzonowo 1-0 Jantar Siemyśl
Płomień Myślino 1-1 Gryf Polanów
Rasel Dygowo 1-2 Darłovia Darłowo
MKS Karlino 5-0 Żaki 94 Kołobrzeg
Wiekowianka Wiekowo 1-0 Mechanik Bobolice
Zefir Wyszewo 4-1 Wybrzeże Biesiekierz
Zryw Kretomino 6-2 Błękitni Stary Jarosław

Kolejka 24 - 5 maja

Gwardia Koszalin 1-0 Zryw Kretomino
Błękitni Stary Jarosław 1-2 Zefir Wyszewo
Wybrzeże Biesiekierz 0-1 Wiekowianka Wiekowo
Mechanik Bobolice 1-3 MKS Karlino
Żaki 94 Kołobrzeg 3-1 Rasel Dygowo
Darłovia Darłowo 1-3 Płomień Myślino
Gryf Polanów 2-1 Piast Drzonowo
Jantar Siemyśl 0-5 Leśnik/Rossa Manowo

Kolejka 25 - 12-13 maja

Jantar Siemyśl 0-4 Gwardia Koszalin
Leśnik/Rossa Manowo 2-0 Gryf Polanów
Piast Drzonowo 3-0 Darłovia Darłowo
Płomień Myślino 5-2 Żaki 94 Kołobrzeg
Rasel Dygowo 6-2 Mechanik Bobolice
MKS Karlino 1-0 Wybrzeże Biesiekierz
Wiekowianka Wiekowo 4-0 Błękitni Stary Jarosław
Zefir Wyszewo 2-2 Zryw Kretomino

Kolejka 26 - 19 maja

Gwardia Koszalin 3-1 Zefir Wyszewo
Zryw Kretomino 1-3 Wiekowianka Wiekowo
Błękitni Stary Jarosław 1-1 MKS Karlino
Wybrzeże Biesiekierz 2-3 Rasel Dygowo
Mechanik Bobolice 1-1 Płomień Myślino
Żaki 94 Kołobrzeg 0-1 Piast Drzonowo
Darłovia Darłowo 2-0 Leśnik/Rossa Manowo
Gryf Polanów 3-0 Jantar Siemyśl
(wo)

Kolejka 27 - 26-27 maja

Gryf Polanów 0-0 Gwardia Koszalin
Jantar Siemyśl 0-0 Darłovia Darłowo
Leśnik/Rossa Manowo 6-1 Żaki 94 Kołobrzeg
Piast Drzonowo 1-1 Mechanik Bobolice
Płomień Myślino 0-3 Wybrzeże Biesiekierz
Rasel Dygowo 4-1 Błękitni Stary Jarosław
MKS Karlino 2-0 Zryw Kretomino
Wiekowianka Wiekowo 1-2 Zefir Wyszewo

Kolejka 28 - 2 czerwca

Gwardia Koszalin 1-1 Wiekowianka Wiekowo
Zefir Wyszewo 1-0 MKS Karlino
Zryw Kretomino 3-2 Rasel Dygowo
Błękitni Stary Jarosław 1-3 Płomień Myślino
Wybrzeże Biesiekierz 2-2 Piast Drzonowo
Mechanik Bobolice 3-2 Leśnik/Rossa Manowo
Żaki 94 Kołobrzeg 9-1 Jantar Siemyśl
Darłovia Darłowo 0-3 Gryf Polanów
(wo)
W druzynie Darłovii grał nieuprawniony zawodnik

Kolejka 29 - 10 czerwca

Darłovia Darłowo 0-3 Gwardia Koszalin
(wo)
Gryf Polanów 1-2 Żaki 94 Kołobrzeg
Jantar Siemyśl 5-4 Mechanik Bobolice
Leśnik/Rossa Manowo 3-0 Wybrzeże Biesiekierz
(wo)
na boisku 1-1
Piast Drzonowo 2-1 Błękitni Stary Jarosław
Płomień Myślino 1-1 Zryw Kretomino
Rasel Dygowo 5-1 Zefir Wyszewo
MKS Karlino 0-0 Wiekowianka Wiekowo

Kolejka 30 - 17 czerwca

Gwardia Koszalin 1-2 MKS Karlino
Wiekowianka Wiekowo 3-0 Rasel Dygowo
Zefir Wyszewo 2-6 Płomień Myślino
Zryw Kretomino 3-1 Piast Drzonowo
Błękitni Stary Jarosław 3-0 Leśnik/Rossa Manowo
Wybrzeże Biesiekierz 4-1 Jantar Siemyśl
Mechanik Bobolice 1-2 Gryf Polanów
Żaki 94 Kołobrzeg 4-2 Darłovia Darłowo

IV liga 2006/2007 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Koszalin (południe))
V liga 2006/2007 (Szczecin)

Klasa A 2006/2007 (Koszalin I)
Klasa A 2006/2007 (Koszalin II)
Klasa A 2006/2007 (Koszalin III)
Klasa A 2006/2007 (Koszalin IV)

Autor: Jarosław Janiak
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas