[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

V liga 2006/2007, grupa: Szczecin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąb Dębno 30 79 25 4 1 80-24 14 1 0 48-9 11 3 1 32-15
2.  Piast Choszczno 30 69 22 3 5 75-30 12 1 2 43-12 10 2 3 32-18
3.  Vineta Wolin 30 60 18 6 6 63-36 8 5 2 31-12 10 1 4 32-24
4.  Orzeł Trzcińsko Zdrój 30 58 17 7 6 68-42 10 4 1 38-19 7 3 5 30-23
5.  Odra Chojna 30 55 17 4 9 67-44 8 2 5 40-23 9 2 4 27-21
6.  Pomorzanin Nowogard 30 44 14 2 14 59-58 9 0 6 32-29 5 2 8 27-29
7.  Polonia Płoty 30 39 12 3 15 59-56 9 1 5 37-23 3 2 10 22-33 2 3 1 0 1 2-1
8.  Sparta Gryfice 30 39 12 3 15 45-53 8 1 6 28-21 4 2 9 17-32 2 3 1 0 1 1-2
9.  Piast Chociwel 30 38 10 8 12 44-32 8 2 5 29-14 2 6 7 15-18
10.  Mieszko Mieszkowice 30 37 10 7 13 43-35 6 4 5 25-10 4 3 8 18-25
11.  Hutnik Szczecin 30 33 9 6 15 42-49 5 1 9 21-23 4 5 6 21-26
12.  Kłos Pełczyce 30 31 9 4 17 40-47 7 3 5 29-17 2 1 12 11-30
13.  Fagus Kołbacz 30 29 7 8 15 30-57 6 5 4 22-22 1 3 11 8-35
14.  Osadnik Myślibórz 30 27 8 3 19 39-68 5 2 8 19-24 3 1 11 20-44
15.  Zorza Dobrzany 30 24 7 3 20 34-100 4 2 9 22-51 3 1 11 12-49
16.  Radovia Radowo Małe 30 21 6 3 21 45-102 4 3 8 26-34 2 0 13 19-68

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Dąb Dębno    3-1 5-2 0-0 1-0 3-2 2-0 6-1 1-0 2-1 2-1 2-0 6-0 3-0 8-1 4-0 
 2 Piast Choszczno1-1     0-1 6-1 2-0 2-0 3-0* 1-0 5-0 2-1 1-3 2-0 4-0 3-1 5-2 6-2 
 3 Vineta Wolin1-2 1-1     0-0 0-1 1-0 1-1 5-1 0-0 1-0 5-1 0-0 3-1 6-1 2-1 5-2 
 4 Orzeł Trzcińsko Zdrój3-4 3-1 3-2     2-2 2-0 3-3 3-0 1-1 5-3 2-0 1-0 1-0 2-2 3-0* 4-1 
 5 Odra Chojna2-2 1-2 1-2 0-3     4-2 3-2 1-2 4-1 1-1 1-3 3-1 7-0 3-2 2-0 7-0 
 6 Pomorzanin Nowogard0-5 1-6 4-2 0-1 0-2     1-0 4-3 1-0 0-4 4-1 2-1 5-1 6-0 0-1 4-2 
 7 Polonia Płoty1-2 1-2 3-1 2-4 2-3 2-2     2-0 3-2 1-0 2-1 2-3 1-0 5-3 6-0 4-0 
 8 Sparta Gryfice0-1 1-3 1-3 4-2 1-3 0-2 1-0     1-0 7-1 0-0 3-1 2-1 3-1 0-1 4-2 
 9 Piast Chociwel2-1 0-2 1-2 2-0 1-2 2-0 5-0 1-1     0-1 1-1 2-1 0-2 4-0 3-1 5-0 
 10 Mieszko Mieszkowice0-1 0-1 1-1 0-1 5-0 1-1 2-0 0-1 0-0     4-0 4-1 1-1 3-0* 3-0 1-2 
 11 Hutnik Szczecin0-1 1-3 0-3* 0-0 1-2 0-1 0-4 2-1 0-3 0-1     0-1 1-0 4-1 4-1 8-1 
 12 Kłos Pełczyce0-1 1-0 0-3 2-1 1-2 6-0 0-3 1-2 0-0 3-1 1-1     1-1 1-0 1-0 11-2 
 13 Fagus Kołbacz0-4 1-1 1-2 4-3 2-1 2-1 3-1 1-1 0-0 0-0 1-3 3-0     0-2 2-2 2-1 
 14 Osadnik Myślibórz1-2 1-2 2-3 0-4 2-3 3-6 3-1 1-2 0-0 1-0 0-0 1-0 1-0     0-1 3-0 
 15 Zorza Dobrzany1-1 1-4 1-2 3-4 1-6 1-5 3-2 1-0 1-8 2-2 1-5 3-1 2-1 1-6     0-4 
 16 Radovia Radowo Małe3-4 2-3 1-3 0-6 0-0 0-5 3-5 3-2 1-0 0-2 1-1 2-1 0-0 0-1 10-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Mieszko Mieszkowice 0-1 Sparta Gryfice 6 sierpnia, 16:00
Pomorzanin Nowogard 6-0 Osadnik Myślibórz 5 sierpnia, 18:00
Polonia Płoty 1-2 Dąb Dębno 5 sierpnia, 17:00
Piast Chociwel 1-2 Odra Chojna 6 sierpnia, 16:00
Hutnik Szczecin 4-1 Zorza Dobrzany 6 sierpnia, 17:00
Radovia Radowo Małe 0-0 Fagus Kołbacz 5 sierpnia, 18:00
Vineta Wolin 1-1 Piast Choszczno 6 sierpnia, 18:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 1-0 Kłos Pełczyce 5 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Sparta Gryfice 3-1 Kłos Pełczyce 12 sierpnia, 18:15
Piast Choszczno 6-1 Orzeł Trzcińsko Zdrój 12 sierpnia, 17:00
Fagus Kołbacz 1-2 Vineta Wolin 12 sierpnia, 17:00
Zorza Dobrzany 0-4 Radovia Radowo Małe 12 sierpnia, 18:00
Odra Chojna 1-3 Hutnik Szczecin 12 sierpnia, 17:00
Dąb Dębno 1-0 Piast Chociwel 12 sierpnia, 17:00
Osadnik Myślibórz 3-1 Polonia Płoty 12 sierpnia, 17:00
Mieszko Mieszkowice 1-1 Pomorzanin Nowogard 13 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Pomorzanin Nowogard 4-3 Sparta Gryfice 15 sierpnia, 18:00
Polonia Płoty 1-0 Mieszko Mieszkowice 15 sierpnia, 17:00
Piast Chociwel 4-0 Osadnik Myślibórz 15 sierpnia, 16:00
Hutnik Szczecin 0-1 Dąb Dębno 15 sierpnia, 17:00
Radovia Radowo Małe 0-0 Odra Chojna 15 sierpnia, 17:00
Vineta Wolin 2-1 Zorza Dobrzany 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 1-0 Fagus Kołbacz 15 sierpnia, 17:00
Kłos Pełczyce 1-0 Piast Choszczno 30 sierpnia, 17:30
przełożony ze względu na udział Kłosa w rozgrywkach Pucharu Polski

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Sparta Gryfice 1-3 Piast Choszczno 19 sierpnia, 18:15
Fagus Kołbacz 3-0 Kłos Pełczyce 20 sierpnia, 17:00
Zorza Dobrzany 3-4 Orzeł Trzcińsko Zdrój 19 sierpnia, 18:00
Odra Chojna 1-2 Vineta Wolin 19 sierpnia, 17:00
Dąb Dębno 4-0 Radovia Radowo Małe 19 sierpnia, 17:00
Osadnik Myślibórz 0-0 Hutnik Szczecin 19 sierpnia, 17:00
Mieszko Mieszkowice 0-0 Piast Chociwel 20 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Nowogard 1-0 Polonia Płoty 19 sierpnia, 18:00

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Polonia Płoty 2-0 Sparta Gryfice 26 sierpnia, 16:00
Piast Chociwel 2-0 Pomorzanin Nowogard 26 sierpnia, 16:00
Hutnik Szczecin 0-1 Mieszko Mieszkowice 27 sierpnia, 17:00
Radovia Radowo Małe 0-1 Osadnik Myślibórz 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 2-2 Odra Chojna 26 sierpnia, 17:00
Kłos Pełczyce 1-0 Zorza Dobrzany 27 sierpnia, 17:00
Piast Choszczno 4-0 Fagus Kołbacz 27 sierpnia, 17:00
Dąb Dębno 5-2 Vineta Wolin 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 2-3 września

Sparta Gryfice 2-1 Fagus Kołbacz 2 września, 17:30
Zorza Dobrzany 1-4 Piast Choszczno 2 września, 17:00
Odra Chojna 3-1 Kłos Pełczyce 3 września, 16:00
Dąb Dębno 0-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 2 września, 17:00
Osadnik Myślibórz 2-3 Vineta Wolin 2 września, 17:00
Mieszko Mieszkowice 1-2 Radovia Radowo Małe 3 września, 17:00
Pomorzanin Nowogard 4-1 Hutnik Szczecin 3 września, 17:00
Polonia Płoty 3-2 Piast Chociwel 2 września, 17:00

Kolejka 7 - 9-10 września

Piast Chociwel 1-1 Sparta Gryfice 9 września, 16:00
Hutnik Szczecin 0-4 Polonia Płoty 10 września, 17:00
Radovia Radowo Małe 0-5 Pomorzanin Nowogard 9 września, 15:00
Vineta Wolin 1-0 Mieszko Mieszkowice 9 września, 16:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 2-2 Osadnik Myślibórz 9 września, 16:00
Kłos Pełczyce 0-1 Dąb Dębno 10 września, 16:00
Piast Choszczno 2-0 Odra Chojna 9 września, 16:00
Fagus Kołbacz 2-2 Zorza Dobrzany 10 września, 16:00

Kolejka 8 - 16-17 września

Sparta Gryfice 0-1 Zorza Dobrzany 17 września, 16:00
Odra Chojna 7-0 Fagus Kołbacz 16 września, 16:00
Dąb Dębno 3-1 Piast Choszczno 16 września, 16:00
Osadnik Myślibórz 1-0 Kłos Pełczyce 16 września, 16:00
Mieszko Mieszkowice 0-1 Orzeł Trzcińsko Zdrój 17 września, 16:00
Pomorzanin Nowogard 4-2 Vineta Wolin 17 września, 17:00
Polonia Płoty 4-0 Radovia Radowo Małe 16 września, 16:00
Piast Chociwel 1-1 Hutnik Szczecin 16 września, 16:00

Kolejka 9 - 23-24 września

Hutnik Szczecin 2-1 Sparta Gryfice 23 września, 13:00
Radovia Radowo Małe 1-0 Piast Chociwel 23 września, 16:00
Vineta Wolin 1-1 Polonia Płoty 23 września, 16:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 2-0 Pomorzanin Nowogard 23 września, 16:00
Kłos Pełczyce 3-1 Mieszko Mieszkowice 24 września, 16:00
Piast Choszczno 3-1 Osadnik Myślibórz 23 września, 15:00
Fagus Kołbacz 0-4 Dąb Dębno 24 września, 16:00
Zorza Dobrzany 1-6 Odra Chojna 23 września, 16:00

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Sparta Gryfice 1-3 Odra Chojna 30 września, 16:30
Dąb Dębno 8-1 Zorza Dobrzany 30 września, 16:00
Osadnik Myślibórz 1-0 Fagus Kołbacz 30 września, 15:00
Mieszko Mieszkowice 0-1 Piast Choszczno 1 października, 15:00
Pomorzanin Nowogard 2-1 Kłos Pełczyce 1 października, 16:30
Polonia Płoty 2-4 Orzeł Trzcińsko Zdrój 30 września, 15:00
Piast Chociwel 1-2 Vineta Wolin 1 października, 15:00
Hutnik Szczecin 8-1 Radovia Radowo Małe 1 października, 14:00

Kolejka 11 - 7-8 października

Radovia Radowo Małe 3-2 Sparta Gryfice 7 października, 15:00
Vineta Wolin 5-1 Hutnik Szczecin 7 października, 16:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 1-1 Piast Chociwel 7 października, 15:00
Kłos Pełczyce 0-3 Polonia Płoty 8 października, 15:00
Piast Choszczno 2-0 Pomorzanin Nowogard 8 października, 15:00
Fagus Kołbacz 0-0 Mieszko Mieszkowice 8 października, 16:00
Zorza Dobrzany 1-6 Osadnik Myślibórz 7 października, 15:00
Odra Chojna 2-2 Dąb Dębno 8 października, 15:00

Kolejka 12 - 14-15 października

Sparta Gryfice 0-1 Dąb Dębno 15 października, 16:00
Osadnik Myślibórz 2-3 Odra Chojna 14 października, 14:00
Mieszko Mieszkowice 3-0 Zorza Dobrzany 15 października, 15:00
Pomorzanin Nowogard 5-1 Fagus Kołbacz 15 października, 16:30
Polonia Płoty 1-2 Piast Choszczno 14 października, 15:00
Piast Chociwel 2-1 Kłos Pełczyce 14 października, 15:00
Hutnik Szczecin 0-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 15 października, 14:00
Radovia Radowo Małe 1-3 Vineta Wolin 14 października, 15:00

Kolejka 13 - 21-22 października

Vineta Wolin 5-1 Sparta Gryfice 21 października, 15:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 4-1 Radovia Radowo Małe 21 października, 14:00
Kłos Pełczyce 1-1 Hutnik Szczecin 22 października, 15:00
Piast Choszczno 5-0 Piast Chociwel 22 października, 14:00
Fagus Kołbacz 3-1 Polonia Płoty 22 października, 16:00
Zorza Dobrzany 1-5 Pomorzanin Nowogard 21 października, 15:00
Odra Chojna 1-1 Mieszko Mieszkowice 22 października, 15:00
Dąb Dębno 3-0 Osadnik Myślibórz 21 października, 15:00

Kolejka 14 - 28-29 października

Sparta Gryfice 3-1 Osadnik Myślibórz 29 października, 14:00
Mieszko Mieszkowice 0-1 Dąb Dębno 29 października, 14:00
Pomorzanin Nowogard 0-2 Odra Chojna 29 października, 16:00
Polonia Płoty 6-0 Zorza Dobrzany 28 października, 15:00
Piast Chociwel 0-2 Fagus Kołbacz 29 października, 15:00
Hutnik Szczecin 1-3 Piast Choszczno 29 października, 13:00
Radovia Radowo Małe 2-1 Kłos Pełczyce 28 października, 15:00
Vineta Wolin 0-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 28 października, 11:30

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Orzeł Trzcińsko Zdrój 3-0 Sparta Gryfice 4 listopada, 14:00
Kłos Pełczyce 0-3 Vineta Wolin 5 listopada, 14:00
Piast Choszczno 6-2 Radovia Radowo Małe 4 listopada, 14:00
Fagus Kołbacz 1-3 Hutnik Szczecin 5 listopada, 13:00
Zorza Dobrzany 1-8 Piast Chociwel 4 listopada, 14:00
Odra Chojna 3-2 Polonia Płoty 5 listopada, 14:00
Dąb Dębno 3-2 Pomorzanin Nowogard 4 listopada, 15:00
Osadnik Myślibórz 1-0 Mieszko Mieszkowice 4 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Sparta Gryfice 7-1 Mieszko Mieszkowice 12 listopada, 13:00
Osadnik Myślibórz 3-6 Pomorzanin Nowogard 11 listopada, 13:00
Dąb Dębno 2-0 Polonia Płoty 11 listopada, 14:00
Odra Chojna 4-1 Piast Chociwel 12 listopada, 14:00
Zorza Dobrzany 1-5 Hutnik Szczecin 11 listopada, 14:00
Fagus Kołbacz 2-1 Radovia Radowo Małe 12 listopada, 13:00
Piast Choszczno 0-1 Vineta Wolin 11 listopada, 14:00
Kłos Pełczyce 2-1 Orzeł Trzcińsko Zdrój 11 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Kłos Pełczyce 1-2 Sparta Gryfice 19 listopada, 13:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 3-1 Piast Choszczno 18 listopada, 14:00
Vineta Wolin 3-1 Fagus Kołbacz 19 listopada, 14:00
Radovia Radowo Małe 10-1 Zorza Dobrzany 18 listopada, 13:00
Hutnik Szczecin 1-2 Odra Chojna 19 listopada, 13:00
Piast Chociwel 2-1 Dąb Dębno 18 listopada, 13:00
Polonia Płoty 5-3 Osadnik Myślibórz 18 listopada, 14:00
Pomorzanin Nowogard 0-4 Mieszko Mieszkowice 19 listopada, 14:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Sparta Gryfice 0-2 Pomorzanin Nowogard 25 marca, 15:00
Mieszko Mieszkowice 2-0 Polonia Płoty 25 marca, 15:00
Osadnik Myślibórz 0-0 Piast Chociwel 24 marca, 15:00
Dąb Dębno 2-1 Hutnik Szczecin 24 marca, 15:00
Odra Chojna 7-0 Radovia Radowo Małe 25 marca, 16:00
Zorza Dobrzany 1-2 Vineta Wolin 24 marca, 14:00
Fagus Kołbacz 4-3 Orzeł Trzcińsko Zdrój 25 marca, 14:00
Piast Choszczno 2-0 Kłos Pełczyce 25 marca, 16:00

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Piast Choszczno 1-0 Sparta Gryfice 1 kwietnia
Kłos Pełczyce 1-1 Fagus Kołbacz 1 kwietnia
Orzeł Trzcińsko Zdrój 3-0 Zorza Dobrzany 31 marca
(wo)
na boisku 2-0
Vineta Wolin 0-1 Odra Chojna 1 kwietnia
Radovia Radowo Małe 3-4 Dąb Dębno 31 marca
Hutnik Szczecin 4-1 Osadnik Myślibórz 1 kwietnia
Piast Chociwel 0-1 Mieszko Mieszkowice 31 marca
Polonia Płoty 2-2 Pomorzanin Nowogard 31 marca

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Vineta Wolin 1-2 Dąb Dębno
Sparta Gryfice 1-0 Polonia Płoty
Pomorzanin Nowogard 1-0 Piast Chociwel
Mieszko Mieszkowice 4-0 Hutnik Szczecin
Osadnik Myślibórz 3-0 Radovia Radowo Małe
Odra Chojna 0-3 Orzeł Trzcińsko Zdrój
Zorza Dobrzany 3-1 Kłos Pełczyce
Fagus Kołbacz 1-1 Piast Choszczno

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Fagus Kołbacz 1-1 Sparta Gryfice 15 kwietnia
Piast Choszczno 5-2 Zorza Dobrzany 15 kwietnia
Kłos Pełczyce 1-2 Odra Chojna 15 kwietnia
Orzeł Trzcińsko Zdrój 3-4 Dąb Dębno 14 kwietnia
Vineta Wolin 6-1 Osadnik Myślibórz 15 kwietnia
Radovia Radowo Małe 0-2 Mieszko Mieszkowice 14 kwietnia
Hutnik Szczecin 0-1 Pomorzanin Nowogard 14 kwietnia
Piast Chociwel 5-0 Polonia Płoty 14 kwietnia

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Sparta Gryfice 1-0 Piast Chociwel 22 kwietnia
Polonia Płoty 2-1 Hutnik Szczecin 21 kwietnia
Pomorzanin Nowogard 4-2 Radovia Radowo Małe 21 kwietnia
Mieszko Mieszkowice 1-1 Vineta Wolin 22 kwietnia
Osadnik Myślibórz 0-4 Orzeł Trzcińsko Zdrój 21 kwietnia
Dąb Dębno 2-0 Kłos Pełczyce 21 kwietnia
Odra Chojna 1-2 Piast Choszczno 21 kwietnia
Zorza Dobrzany 2-1 Fagus Kołbacz 21 kwietnia

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Zorza Dobrzany 1-0 Sparta Gryfice 28 kwietnia
Fagus Kołbacz 2-1 Odra Chojna 29 kwietnia
Piast Choszczno 1-1 Dąb Dębno 29 kwietnia
Kłos Pełczyce 1-0 Osadnik Myślibórz 29 kwietnia
Orzeł Trzcińsko Zdrój 5-3 Mieszko Mieszkowice 28 kwietnia
Vineta Wolin 1-0 Pomorzanin Nowogard 28 kwietnia
Radovia Radowo Małe 3-5 Polonia Płoty 28 kwietnia
Hutnik Szczecin 0-3 Piast Chociwel 28 kwietnia

Kolejka 24 - 5 maja

Sparta Gryfice 0-0 Hutnik Szczecin
Piast Chociwel 5-0 Radovia Radowo Małe
Polonia Płoty 3-1 Vineta Wolin
Pomorzanin Nowogard 0-1 Orzeł Trzcińsko Zdrój
Mieszko Mieszkowice 4-1 Kłos Pełczyce
Osadnik Myślibórz 1-2 Piast Choszczno
Dąb Dębno 6-0 Fagus Kołbacz
Odra Chojna 2-0 Zorza Dobrzany

Kolejka 25 - 12-13 maja

Odra Chojna 1-2 Sparta Gryfice 13 maja, 17:00
Zorza Dobrzany 1-1 Dąb Dębno 12 maja
Fagus Kołbacz 0-2 Osadnik Myślibórz 13 maja, 16:00
Piast Choszczno 2-1 Mieszko Mieszkowice 13 maja, 16:30
Kłos Pełczyce 6-0 Pomorzanin Nowogard 13 maja, 16:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 3-3 Polonia Płoty 12 maja
Vineta Wolin 0-0 Piast Chociwel 13 maja, 17:00
Radovia Radowo Małe 1-1 Hutnik Szczecin 12 maja

Kolejka 26 - 19-20 maja

Sparta Gryfice 4-2 Radovia Radowo Małe 20 maja, 17:00
Hutnik Szczecin 0-3 Vineta Wolin 20 maja, 13:00
(wo)
na boisku 2-2; w barwach Hutnika grał nieuprawniony zawodnik
Piast Chociwel 2-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 19 maja
Polonia Płoty 2-3 Kłos Pełczyce 19 maja
Pomorzanin Nowogard 1-6 Piast Choszczno 19 maja, 18:00
Mieszko Mieszkowice 1-1 Fagus Kołbacz 20 maja, 16:00
Osadnik Myślibórz 0-1 Zorza Dobrzany 19 maja
Dąb Dębno 1-0 Odra Chojna 19 maja

Kolejka 27 - 26-27 maja

Dąb Dębno 6-1 Sparta Gryfice 26 maja
Odra Chojna 3-2 Osadnik Myślibórz 27 maja
Zorza Dobrzany 2-2 Mieszko Mieszkowice 26 maja
Fagus Kołbacz 2-1 Pomorzanin Nowogard 27 maja
Piast Choszczno 3-0 Polonia Płoty 6 czerwca
(wo)
w pierwotnym terminie (27 maja) przerwany przy stanie 1-2 w 74. minucie / w drugim terminie (podano termin prawdopodobny) mecz nie został dokończony, ponieważ zespół gości nie posiadał kart zawodniczych
Kłos Pełczyce 0-0 Piast Chociwel 26 maja
Orzeł Trzcińsko Zdrój 2-0 Hutnik Szczecin 26 maja
Vineta Wolin 5-2 Radovia Radowo Małe 27 maja

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Sparta Gryfice 1-3 Vineta Wolin 3 czerwca
Radovia Radowo Małe 0-6 Orzeł Trzcińsko Zdrój 2 czerwca
Hutnik Szczecin 0-1 Kłos Pełczyce 3 czerwca
Piast Chociwel 0-2 Piast Choszczno 2 czerwca
Polonia Płoty 1-0 Fagus Kołbacz 2 czerwca
Pomorzanin Nowogard 0-1 Zorza Dobrzany 2 czerwca
Mieszko Mieszkowice 5-0 Odra Chojna 3 czerwca
Osadnik Myślibórz 1-2 Dąb Dębno 2 czerwca

Kolejka 29 - 9 czerwca

Osadnik Myślibórz 1-2 Sparta Gryfice
Dąb Dębno 2-1 Mieszko Mieszkowice
Odra Chojna 4-2 Pomorzanin Nowogard
Zorza Dobrzany 3-2 Polonia Płoty
Fagus Kołbacz 0-0 Piast Chociwel
Piast Choszczno 1-3 Hutnik Szczecin
Kłos Pełczyce 11-2 Radovia Radowo Małe
Orzeł Trzcińsko Zdrój 3-2 Vineta Wolin

REKLAMA

Kolejka 30 - 16 czerwca

Sparta Gryfice 4-2 Orzeł Trzcińsko Zdrój
Vineta Wolin 0-0 Kłos Pełczyce
Radovia Radowo Małe 2-3 Piast Choszczno
Hutnik Szczecin 1-0 Fagus Kołbacz
Piast Chociwel 3-1 Zorza Dobrzany
Polonia Płoty 2-3 Odra Chojna
Pomorzanin Nowogard 0-5 Dąb Dębno
Mieszko Mieszkowice 3-0 Osadnik Myślibórz
(wo)
przerwany w 75. minucie przy stanie 3-1 z powodu wtargnięcia kibiców gości na boisko

Baraże o udział w V lidze (Szczecin)

IV liga 2006/2007 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Koszalin (południe))
Klasa okręgowa 2006/2007 (Koszalin (północ))

Klasa okręgowa 2006/2007 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Szczecin II)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas