[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Szczecin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Świt Skolwin (Szczecin) 30 62 18 8 4 71-27 10 4 1 51-13 8 4 3 20-14
2.  KP II Police 30 56 16 8 6 74-42 12 2 1 49-16 4 6 5 25-26
3.  Sarmata Dobra 30 55 16 7 7 64-35 10 2 3 32-15 6 5 4 32-20
4.  Promień Mosty 30 50 13 11 6 42-33 8 6 1 23-9 5 5 5 19-24
5.  Sparta Węgorzyno 30 48 13 9 8 47-26 8 3 4 19-8 5 6 4 28-18
6.  Masovia Maszewo 30 44 12 8 10 47-41 8 3 4 27-20 4 5 6 20-21
7.  Wicher Brojce 30 42 12 6 12 46-43 8 3 4 26-16 4 3 8 20-27
8.  Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 30 41 11 8 11 56-53 5 5 5 30-25 6 3 6 26-28
9.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 30 40 12 4 14 39-56 8 1 6 27-22 4 3 8 12-34
10.  Korona Stuchowo 30 39 11 6 13 48-52 9 2 4 34-24 2 4 9 14-28 2 6 2 0 0 5-2
11.  Światowid Łobez 30 39 11 6 13 42-44 9 1 5 27-16 2 5 8 15-28 2 0 0 0 2 2-5
12.  Mewa Resko 30 37 11 4 15 45-63 7 4 4 29-24 4 0 11 16-39
13.  Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 30 34 10 4 16 47-78 7 3 5 26-31 3 1 11 21-47 2 6 2 0 0 5-2
14.  Orkan Suchań 30 34 9 7 14 43-44 4 6 5 25-18 5 1 9 18-26 2 0 0 0 2 2-5
15.  Ina Ińsko 30 27 8 3 19 44-81 5 3 7 24-30 3 0 12 20-51
16.  Orzeł Prusinowo 30 21 6 3 21 38-75 3 3 9 21-36 3 0 12 17-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Świt Skolwin (Szczecin)    1-1 2-2 1-1 2-4 2-0 2-2 3-1 3-0 5-0 2-1 7-0 5-1 3-0 8-0 5-0 
 2 KP II Police0-0     3-2 4-0 2-1 3-0 2-4 1-1 4-1 4-2 5-1 4-1 7-0 3-0 5-3 2-0 
 3 Sarmata Dobra3-0 0-0     1-0 2-2 0-1 3-2 5-1 2-0 2-0 3-0 3-2 3-1 3-4 1-2 1-0 
 4 Promień Mosty2-1 2-2 1-1     1-1 0-0 0-1 0-0 0-0 3-0* 3-0 2-1 5-1 1-0 2-1 1-0 
 5 Sparta Węgorzyno1-3 1-2 2-0 1-1     0-0 2-0 3-0* 0-0 1-0 0-1 3-0 1-0 0-1 2-0 2-0 
 6 Masovia Maszewo1-2 1-1 3-3 1-3 3-1     3-1 0-0 0-1 1-0 1-0 3-1 1-4 2-1 4-1 3-1 
 7 Wicher Brojce0-1 1-6 2-0 2-0 2-2 2-0     5-1 0-2 2-1 1-1 0-1 2-0 0-0 4-1 3-0* 
 8 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)0-3 1-0 1-4 2-2 1-2 1-2 1-1     1-1 1-1 1-1 4-1 2-3 4-1 6-1 4-2 
 9 Dąbrovia Stara Dąbrowa0-1 4-1 0-3 3-4 0-2 2-1 3-2 2-3     0-0 1-0 1-0 3-1 2-3 2-0 4-1 
 10 Korona Stuchowo1-2 4-2 2-2 3-1 0-4 1-1 1-0 2-3 0-1     2-1 4-2 5-2 1-0 5-3 3-0 
 11 Światowid Łobez1-2 3-0 2-1 0-1 1-0 1-1 2-0 0-4 5-0 1-3     2-1 2-1 1-0 1-2 5-0 
 12 Mewa Resko3-2 1-1 1-3 2-2 1-1 1-2 3-2 2-1 3-0* 1-3 3-3     3-1 2-0 2-1 1-2 
 13 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)1-1 2-4 1-4 0-0 1-7 4-2 3-0 1-4 3-2 2-1 0-0 0-1     2-1 2-1 4-3 
 14 Orkan Suchań0-0 1-2 0-0 1-2 0-0 1-1 0-2 1-0 7-0 2-2 1-1 5-2 1-3     5-1 0-2 
 15 Ina Ińsko0-1 1-0 0-3 0-1 0-0 3-2 2-2 2-4 5-2 0-0 4-2 1-2 5-1 0-4     1-6 
 16 Orzeł Prusinowo1-1 3-3 0-4 3-1 2-1 0-7 0-1 1-3 1-2 3-1 1-3 0-1 2-2 2-3 2-3     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Masovia Maszewo 1-1 KP II Police 5 sierpnia, 17:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-0 Wicher Brojce 6 sierpnia, 17:00
Orkan Suchań 1-1 Światowid Łobez 6 sierpnia, 16:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 6 sierpnia, 17:00
Ina Ińsko 0-3 Sarmata Dobra 6 sierpnia, 18:00
Świt Skolwin (Szczecin) 5-0 Korona Stuchowo 5 sierpnia, 18:00
Promień Mosty 1-1 Sparta Węgorzyno 6 sierpnia, 16:00
Orzeł Prusinowo 0-1 Mewa Resko 6 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 12 sierpnia

KP II Police 4-1 Mewa Resko 12 sierpnia, 15:00
Sparta Węgorzyno 2-0 Orzeł Prusinowo 12 sierpnia, 18:00
Korona Stuchowo 3-1 Promień Mosty 12 sierpnia, 18:00
Sarmata Dobra 3-0 Świt Skolwin (Szczecin) 12 sierpnia, 17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-0 Ina Ińsko 12 sierpnia, 17:00
Światowid Łobez 0-4 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 12 sierpnia, 17:00
Wicher Brojce 0-0 Orkan Suchań 12 sierpnia, 17:00
Masovia Maszewo 1-4 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-4 KP II Police 15 sierpnia, 17:00
Orkan Suchań 1-1 Masovia Maszewo 15 sierpnia, 14:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-1 Wicher Brojce 15 sierpnia, 17:00
Ina Ińsko 4-2 Światowid Łobez 15 sierpnia, 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 15 sierpnia, 18:00
Promień Mosty 1-1 Sarmata Dobra 15 sierpnia, 16:00
Orzeł Prusinowo 3-1 Korona Stuchowo 15 sierpnia, 18:00
Mewa Resko 1-1 Sparta Węgorzyno 15 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

KP II Police 2-1 Sparta Węgorzyno 20 sierpnia, 15:00
Korona Stuchowo 4-2 Mewa Resko 19 sierpnia, 17:00
Sarmata Dobra 1-0 Orzeł Prusinowo 19 sierpnia, 17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-4 Promień Mosty 19 sierpnia, 17:00
Światowid Łobez 1-2 Świt Skolwin (Szczecin) 19 sierpnia, 13:30
Wicher Brojce 4-1 Ina Ińsko 19 sierpnia, 17:00
Masovia Maszewo 0-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 19 sierpnia, 17:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-1 Orkan Suchań 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Orkan Suchań 1-2 KP II Police 26 sierpnia, 16:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-3 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 26 sierpnia, 17:00
Ina Ińsko 3-2 Masovia Maszewo 27 sierpnia, 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2-2 Wicher Brojce 26 sierpnia, 18:00
Promień Mosty 3-0 Światowid Łobez 27 sierpnia, 16:00
Orzeł Prusinowo 1-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 27 sierpnia, 18:00
Mewa Resko 1-3 Sarmata Dobra 26 sierpnia, 18:00
Sparta Węgorzyno 1-0 Korona Stuchowo 26 sierpnia, 18:00

Kolejka 6 - 2-3 września

KP II Police 4-2 Korona Stuchowo 3 września, 15:00
Sarmata Dobra 2-2 Sparta Węgorzyno 2 września, 17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-0 Mewa Resko 2 września, 14:00
Światowid Łobez 5-0 Orzeł Prusinowo 2 września, 16:00
Wicher Brojce 2-0 Promień Mosty 3 września, 17:00
Masovia Maszewo 1-2 Świt Skolwin (Szczecin) 2 września, 16:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-1 Ina Ińsko 3 września, 16:00
Orkan Suchań 1-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3 września, 16:00

Kolejka 7 - 9-10 września

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-0 KP II Police 10 września
Ina Ińsko 0-4 Orkan Suchań 10 września, 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 5-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 9 września, 16:00
Promień Mosty 0-0 Masovia Maszewo 10 września, 16:00
Orzeł Prusinowo 0-1 Wicher Brojce 10 września, 17:00
Mewa Resko 3-3 Światowid Łobez 9 września, 17:00
Sparta Węgorzyno 0-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 9 września, 17:00
Korona Stuchowo 2-2 Sarmata Dobra 9 września, 16:00

Kolejka 8 - 16-17 września

KP II Police 3-2 Sarmata Dobra 17 września, 15:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-0 Korona Stuchowo 16 września, 16:00
Światowid Łobez 1-0 Sparta Węgorzyno 16 września, 14:00
Wicher Brojce 0-1 Mewa Resko 16 września, 16:00
Masovia Maszewo 3-1 Orzeł Prusinowo 16 września, 16:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-0 Promień Mosty 17 września, 16:00
Orkan Suchań 0-0 Świt Skolwin (Szczecin) 17 września, 15:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 6-1 Ina Ińsko 17 września, 16:00

Kolejka 9 - 23-24 września

Ina Ińsko 1-0 KP II Police 24 września, 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 23 września, 10:00
Promień Mosty 1-0 Orkan Suchań 24 września, 15:00
Orzeł Prusinowo 2-2 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 24 września, 15:00
Mewa Resko 1-2 Masovia Maszewo 23 września, 17:00
Sparta Węgorzyno 2-0 Wicher Brojce 23 września, 17:00
Korona Stuchowo 2-1 Światowid Łobez 23 września, 16:00
Sarmata Dobra 2-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 23 września, 16:00

Kolejka 10 - 30 września-1 października

KP II Police 4-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 października, 15:00
Światowid Łobez 2-1 Sarmata Dobra 30 września, 15:00
Wicher Brojce 2-1 Korona Stuchowo 30 września, 16:00
Masovia Maszewo 3-1 Sparta Węgorzyno 30 września, 15:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-1 Mewa Resko 1 października, 15:00
Orkan Suchań 0-2 Orzeł Prusinowo 1 października, 15:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-2 Promień Mosty 30 września
Ina Ińsko 0-1 Świt Skolwin (Szczecin) 1 października, 16:00

Kolejka 11 - 7-8 października

Świt Skolwin (Szczecin) 1-1 KP II Police 7 października, 11:00
Promień Mosty 2-1 Ina Ińsko 8 października, 15:00
Orzeł Prusinowo 1-3 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 8 października, 15:00
Mewa Resko 2-0 Orkan Suchań 7 października, 16:00
Sparta Węgorzyno 1-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 7 października, 16:00
Korona Stuchowo 1-1 Masovia Maszewo 7 października, 15:00
Sarmata Dobra 3-2 Wicher Brojce 7 października, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-0 Światowid Łobez 7 października, 16:00

Kolejka 12 - 14-15 października

KP II Police 5-1 Światowid Łobez 15 października, 15:00
Wicher Brojce 0-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 14 października, 15:00
Masovia Maszewo 3-3 Sarmata Dobra 14 października, 15:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-1 Korona Stuchowo 15 października, 15:00
Orkan Suchań 0-0 Sparta Węgorzyno 15 października, 15:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 4-1 Mewa Resko 14 października, 15:00
Ina Ińsko 1-6 Orzeł Prusinowo 15 października, 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1-1 Promień Mosty 14 października, 16:00

Kolejka 13 - 21-22 października

Promień Mosty 2-2 KP II Police 21 października, 14:00
Orzeł Prusinowo 1-1 Świt Skolwin (Szczecin) 22 października, 15:00
Mewa Resko 2-1 Ina Ińsko 21 października, 14:00
Sparta Węgorzyno 3-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 21 października, 16:00
(wo)
na boisku 0-2
Korona Stuchowo 1-0 Orkan Suchań 21 października, 14:00
Sarmata Dobra 3-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 21 października, 15:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-1 Masovia Maszewo 21 października, 14:00
Światowid Łobez 2-0 Wicher Brojce 22 października, 14:00

Kolejka 14 - 28-29 października

KP II Police 2-4 Wicher Brojce 29 października, 14:00
Masovia Maszewo 1-0 Światowid Łobez 28 października, 14:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 29 października, 14:00
Orkan Suchań 0-0 Sarmata Dobra 29 października, 14:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-1 Korona Stuchowo 28 października, 14:00
Ina Ińsko 0-0 Sparta Węgorzyno 29 października, 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 7-0 Mewa Resko 28 października, 16:00
Promień Mosty 1-0 Orzeł Prusinowo 29 października, 14:00

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Orzeł Prusinowo 3-3 KP II Police 5 listopada, 14:00
Mewa Resko 2-2 Promień Mosty 4 listopada, 13:00
Sparta Węgorzyno 1-3 Świt Skolwin (Szczecin) 4 listopada, 15:00
Korona Stuchowo 5-3 Ina Ińsko 4 listopada, 14:00
Sarmata Dobra 5-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 4 listopada, 14:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-3 Orkan Suchań 4 listopada, 13:00
Światowid Łobez 2-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 5 listopada, 14:00
Wicher Brojce 2-0 Masovia Maszewo 4 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 11-12 listopada

KP II Police 3-0 Masovia Maszewo 12 listopada, 14:00
Wicher Brojce 2-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 11 listopada, 13:00
Światowid Łobez 1-0 Orkan Suchań 12 listopada, 14:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-3 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 11 listopada, 13:00
Sarmata Dobra 1-2 Ina Ińsko 11 listopada, 14:00
Korona Stuchowo 1-2 Świt Skolwin (Szczecin) 11 listopada, 14:00
Sparta Węgorzyno 1-1 Promień Mosty 11 listopada, 14:00
Mewa Resko 1-2 Orzeł Prusinowo 11 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Mewa Resko 1-1 KP II Police 18 listopada, 13:00
Orzeł Prusinowo 2-1 Sparta Węgorzyno 19 listopada, 14:00
Promień Mosty 3-0 Korona Stuchowo 19 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 0-0
Świt Skolwin (Szczecin) 2-2 Sarmata Dobra 18 listopada, 13:00
Ina Ińsko 5-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 19 listopada, 14:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-1 Światowid Łobez 18 listopada, 13:00
Orkan Suchań 0-2 Wicher Brojce 19 listopada, 14:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 4-2 Masovia Maszewo 19 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

KP II Police 7-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 25 marca
Masovia Maszewo 2-1 Orkan Suchań 24 marca
Wicher Brojce 5-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 24 marca
Światowid Łobez 1-2 Ina Ińsko 24 marca
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-1 Świt Skolwin (Szczecin) 24 marca
Sarmata Dobra 1-0 Promień Mosty 24 marca
Korona Stuchowo 3-0 Orzeł Prusinowo 25 marca
Sparta Węgorzyno 3-0 Mewa Resko 24 marca

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Sparta Węgorzyno 1-2 KP II Police 31 marca
Mewa Resko 1-3 Korona Stuchowo 31 marca
Orzeł Prusinowo 0-4 Sarmata Dobra 1 kwietnia
Promień Mosty 0-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 kwietnia
Świt Skolwin (Szczecin) 2-1 Światowid Łobez 31 marca
Ina Ińsko 2-2 Wicher Brojce 31 marca
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-2 Masovia Maszewo 1 kwietnia
Orkan Suchań 1-3 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1 kwietnia

Kolejka 20 - 7 kwietnia

KP II Police 3-0 Orkan Suchań
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-4 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Masovia Maszewo 4-1 Ina Ińsko
Wicher Brojce 0-1 Świt Skolwin (Szczecin)
Światowid Łobez 0-1 Promień Mosty
Dąbrovia Stara Dąbrowa 4-1 Orzeł Prusinowo
Sarmata Dobra 3-2 Mewa Resko
Korona Stuchowo 0-4 Sparta Węgorzyno

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Korona Stuchowo 4-2 KP II Police 15 kwietnia
Sparta Węgorzyno 2-0 Sarmata Dobra 14 kwietnia
Mewa Resko 3-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 14 kwietnia
(wo)
na boisku 0-0
Orzeł Prusinowo 1-3 Światowid Łobez 15 kwietnia
Promień Mosty 0-1 Wicher Brojce 15 kwietnia
Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Masovia Maszewo 14 kwietnia
Ina Ińsko 5-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 14 kwietnia
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 4-1 Orkan Suchań 15 kwietnia

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

KP II Police 1-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 22 kwietnia
Orkan Suchań 5-1 Ina Ińsko 21 kwietnia
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-1 Świt Skolwin (Szczecin) 22 kwietnia
Masovia Maszewo 1-3 Promień Mosty 21 kwietnia
Wicher Brojce 3-0 Orzeł Prusinowo 21 kwietnia
(wo)
na boisku 0-0
Światowid Łobez 2-1 Mewa Resko 21 kwietnia
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-2 Sparta Węgorzyno 22 kwietnia
Sarmata Dobra 2-0 Korona Stuchowo 21 kwietnia

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Sarmata Dobra 0-0 KP II Police 28 kwietnia
Korona Stuchowo 0-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 29 kwietnia
Sparta Węgorzyno 0-1 Światowid Łobez 28 kwietnia
Mewa Resko 3-2 Wicher Brojce 2 maja
Orzeł Prusinowo 0-7 Masovia Maszewo 29 kwietnia
Promień Mosty 5-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 29 kwietnia
Świt Skolwin (Szczecin) 3-0 Orkan Suchań 28 kwietnia
Ina Ińsko 2-4 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 28 kwietnia

Kolejka 24 - 5-6 maja

KP II Police 5-3 Ina Ińsko 6 maja, 16:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-3 Świt Skolwin (Szczecin) 6 maja, 16:00
Orkan Suchań 1-2 Promień Mosty 6 maja, 15:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 4-3 Orzeł Prusinowo 6 maja, 16:00
Masovia Maszewo 3-1 Mewa Resko 5 maja, 16:00
Wicher Brojce 2-2 Sparta Węgorzyno 5 maja, 16:00
Światowid Łobez 1-3 Korona Stuchowo 5 maja, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-3 Sarmata Dobra 6 maja, 16:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Dąbrovia Stara Dąbrowa 4-1 KP II Police 12 maja
Sarmata Dobra 3-0 Światowid Łobez 12 maja
Korona Stuchowo 1-0 Wicher Brojce 12 maja
Sparta Węgorzyno 0-0 Masovia Maszewo 12 maja
Mewa Resko 3-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 12 maja
Orzeł Prusinowo 2-3 Orkan Suchań 13 maja, 16:00
Promień Mosty 0-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 13 maja, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 8-0 Ina Ińsko 12 maja

Kolejka 26 - 19-20 maja

KP II Police 0-0 Świt Skolwin (Szczecin) 20 maja, 16:00
Ina Ińsko 0-1 Promień Mosty 19 maja
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 4-2 Orzeł Prusinowo 20 maja, 16:00
Orkan Suchań 5-2 Mewa Resko 19 maja
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-7 Sparta Węgorzyno 20 maja, 16:00
Masovia Maszewo 1-0 Korona Stuchowo 19 maja
Wicher Brojce 2-0 Sarmata Dobra 19 maja
Światowid Łobez 5-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 19 maja

Kolejka 27 - 26-27 maja

Światowid Łobez 3-0 KP II Police 26 maja
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-2 Wicher Brojce 27 maja
Sarmata Dobra 0-1 Masovia Maszewo 26 maja
Korona Stuchowo 5-2 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 27 maja
Sparta Węgorzyno 0-1 Orkan Suchań 26 maja
Mewa Resko 2-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 26 maja
Orzeł Prusinowo 2-3 Ina Ińsko 27 maja
Promień Mosty 2-1 Świt Skolwin (Szczecin) 27 maja

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

KP II Police 4-0 Promień Mosty 3 czerwca
Świt Skolwin (Szczecin) 5-0 Orzeł Prusinowo 2 czerwca
Ina Ińsko 1-2 Mewa Resko 2 czerwca
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-2 Sparta Węgorzyno 3 czerwca
Orkan Suchań 2-2 Korona Stuchowo 2 czerwca
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-4 Sarmata Dobra 3 czerwca
Masovia Maszewo 0-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 czerwca
Wicher Brojce 1-1 Światowid Łobez 2 czerwca

Kolejka 29 - 9 czerwca

Wicher Brojce 1-6 KP II Police
Światowid Łobez 1-1 Masovia Maszewo
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Sarmata Dobra 3-4 Orkan Suchań
Korona Stuchowo 2-3 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Sparta Węgorzyno 2-0 Ina Ińsko
Mewa Resko 3-2 Świt Skolwin (Szczecin)
Orzeł Prusinowo 3-1 Promień Mosty

Kolejka 30 - 16 czerwca

KP II Police 2-0 Orzeł Prusinowo
Promień Mosty 2-1 Mewa Resko
Świt Skolwin (Szczecin) 2-4 Sparta Węgorzyno
Ina Ińsko 0-0 Korona Stuchowo
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-4 Sarmata Dobra
Orkan Suchań 7-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-0 Światowid Łobez
Masovia Maszewo 3-1 Wicher Brojce

Baraże o udział w V lidze (Szczecin)

V liga 2006/2007 (Szczecin)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Szczecin II)

Klasa A 2006/2007 (Szczecin I)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin II)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin III)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin IV)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin V)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas