[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Szczecin V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Klon Krzęcin 26 54 16 6 4 81-26 12 1 0 52-5 4 5 4 29-21
2.  Koral Mostkowo 26 47 14 5 7 76-45 10 2 1 49-15 4 3 6 27-30
3.  Zjednoczeni Zieleniewo 26 45 13 6 7 71-39 9 1 3 43-17 4 5 4 28-22
4.  Iskra Pomień 26 42 12 6 8 65-68 9 2 2 39-24 3 4 6 26-44
5.  Pomorzanin Zamęcin 26 39 12 3 11 65-63 7 1 5 37-33 5 2 6 28-30
6.  Drawa Drawno 26 38 10 8 8 38-31 8 2 3 31-18 2 6 5 7-13
7.  Trojan Strąpie 26 37 10 7 9 57-55 7 4 2 34-20 3 3 7 23-35
8.  Świt Barnimie 26 33 9 6 11 49-54 6 4 3 27-21 3 2 8 22-33 2 4 1 1 0 4-1
9.  Polonia Giżyn 26 33 9 6 11 46-52 4 4 5 13-12 5 2 6 33-40 2 1 0 1 1 1-4
10.  Mercury Nowogródek Pomorski 26 32 9 5 12 52-59 8 3 2 36-24 1 2 10 16-35
11.  Pomorzanka Jarosławsko 26 30 9 3 14 38-83 8 3 2 28-21 1 0 12 10-62
12.  Sława Sławęcin 26 28 7 7 12 44-68 5 4 4 29-31 2 3 8 15-37
13.  SKL Jagów 2000 26 26 6 8 12 48-53 4 6 3 29-24 2 2 9 19-29
14.  Błękitni Sarnik 26 20 4 8 14 34-68 3 5 5 22-30 1 3 9 12-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Klon Krzęcin    3-0 2-0 5-0 3-2 0-0 2-0 4-1 6-0 7-0 3-1 3-0* 6-1 8-0 
 2 Koral Mostkowo1-1     2-2 4-0 6-4 0-1 6-0 3-2 6-2 4-1 5-0 3-0* 4-2 5-0 
 3 Zjednoczeni Zieleniewo1-3 2-1     5-0 1-4 2-0 1-1 4-0 0-3* 4-1 8-2 9-0 3-2 3-0 
 4 Iskra Pomień1-4 3-1 3-1     2-3 1-1 4-4 4-1 8-3 4-3 3-0* 1-0 2-1 3-2 
 5 Pomorzanin Zamęcin0-6 7-2 4-3 3-5     0-2 5-3 3-1 4-2 1-3 4-0 2-2 2-1 2-3 
 6 Drawa Drawno2-2 1-4 2-1 5-1 1-2     2-4 5-1 2-2 1-0 3-0* 1-0 3-1 3-0* 
 7 Trojan Strąpie3-2 1-5 1-4 1-1 3-1 0-0     1-1 1-0 3-1 11-0 4-4 2-0 3-1 
 8 Świt Barnimie1-1 2-2 1-4 1-2 1-2 1-1 2-1     1-1 1-0 6-3 6-2 1-0 3-2 
 9 Polonia Giżyn0-2 3-2 0-0 5-0 0-2 2-0 0-1 0-3     0-0 2-0 1-1 0-1 0-0 
 10 Mercury Nowogródek Pomorski2-1 3-1 2-2 3-3 5-3 2-0 2-4 4-3 2-4     5-0 3-1 2-1 1-1 
 11 Pomorzanka Jarosławsko3-1 1-3 1-4 2-2 2-0 2-1 0-0 3-2 4-1 4-3     3-2 1-1 2-1 
 12 Sława Sławęcin3-3 1-3 1-1 5-3 2-1 2-0 3-2 1-1 2-3 3-2 2-3     2-7 2-2 
 13 SKL Jagów 20002-2 1-1 2-2 3-3 1-1 1-1 4-2 0-1 4-8 2-1 6-1 0-1     3-0 
 14 Błękitni Sarnik2-1 2-2 1-4 2-6 3-3 0-0 4-1 1-5 0-4 1-1 4-0 1-2 1-1     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Iskra Pomień 1-1 Drawa Drawno
Polonia Giżyn 0-1 Trojan Strąpie 15 sierpnia, 17:00
Klon Krzęcin 3-0 Sława Sławęcin
(wo)
Pomorzanin Zamęcin 2-3 Błękitni Sarnik
Mercury Nowogródek Pomorski 3-1 Koral Mostkowo
Pomorzanka Jarosławsko 1-1 SKL Jagów 2000
Świt Barnimie 1-4 Zjednoczeni Zieleniewo

Kolejka 2 - 19 sierpnia

Drawa Drawno 2-1 Zjednoczeni Zieleniewo
SKL Jagów 2000 0-1 Świt Barnimie
Koral Mostkowo 5-0 Pomorzanka Jarosławsko
Błękitni Sarnik 1-1 Mercury Nowogródek Pomorski
Sława Sławęcin 2-1 Pomorzanin Zamęcin
Trojan Strąpie 3-2 Klon Krzęcin
Iskra Pomień 8-3 Polonia Giżyn

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Polonia Giżyn 2-0 Drawa Drawno
Klon Krzęcin 5-0 Iskra Pomień
Pomorzanin Zamęcin 5-3 Trojan Strąpie
Mercury Nowogródek Pomorski 3-1 Sława Sławęcin
Pomorzanka Jarosławsko 2-1 Błękitni Sarnik
Świt Barnimie 2-2 Koral Mostkowo
Zjednoczeni Zieleniewo 3-2 SKL Jagów 2000

Kolejka 4 - 2 września

Drawa Drawno 3-1 SKL Jagów 2000
Koral Mostkowo 2-2 Zjednoczeni Zieleniewo
Błękitni Sarnik 1-5 Świt Barnimie
Sława Sławęcin 2-3 Pomorzanka Jarosławsko
Trojan Strąpie 3-1 Mercury Nowogródek Pomorski
Iskra Pomień 2-3 Pomorzanin Zamęcin
Polonia Giżyn 0-2 Klon Krzęcin

Kolejka 5 - 9 września

Klon Krzęcin 0-0 Drawa Drawno
Pomorzanin Zamęcin 4-2 Polonia Giżyn
Mercury Nowogródek Pomorski 3-3 Iskra Pomień
Pomorzanka Jarosławsko 0-0 Trojan Strąpie
Świt Barnimie 6-2 Sława Sławęcin
Zjednoczeni Zieleniewo 3-0 Błękitni Sarnik
SKL Jagów 2000 1-1 Koral Mostkowo

Kolejka 6 - 16 września

Drawa Drawno 1-4 Koral Mostkowo
Błękitni Sarnik 1-1 SKL Jagów 2000
Sława Sławęcin 1-1 Zjednoczeni Zieleniewo
Trojan Strąpie 1-1 Świt Barnimie
Iskra Pomień 3-0 Pomorzanka Jarosławsko
(wo)
Polonia Giżyn 0-0 Mercury Nowogródek Pomorski
Klon Krzęcin 3-2 Pomorzanin Zamęcin

Kolejka 7 - 23 września

Pomorzanin Zamęcin 0-2 Drawa Drawno
Mercury Nowogródek Pomorski 2-1 Klon Krzęcin
Pomorzanka Jarosławsko 4-1 Polonia Giżyn
Świt Barnimie 1-2 Iskra Pomień
Zjednoczeni Zieleniewo 1-1 Trojan Strąpie
SKL Jagów 2000 0-1 Sława Sławęcin
Koral Mostkowo 5-0 Błękitni Sarnik

Kolejka 8 - 30 września

Drawa Drawno 3-0 Błękitni Sarnik
(wo)
Sława Sławęcin 1-3 Koral Mostkowo
Trojan Strąpie 2-0 SKL Jagów 2000
Iskra Pomień 3-1 Zjednoczeni Zieleniewo
Polonia Giżyn 0-3 Świt Barnimie
Klon Krzęcin 3-1 Pomorzanka Jarosławsko
Pomorzanin Zamęcin 1-3 Mercury Nowogródek Pomorski

Kolejka 9 - 7 października

Mercury Nowogródek Pomorski 2-0 Drawa Drawno
Pomorzanka Jarosławsko 2-0 Pomorzanin Zamęcin
Świt Barnimie 1-1 Klon Krzęcin
Zjednoczeni Zieleniewo 0-3 Polonia Giżyn
(wo)
na boisku 2-2
SKL Jagów 2000 3-3 Iskra Pomień
Koral Mostkowo 6-0 Trojan Strąpie
Błękitni Sarnik 1-2 Sława Sławęcin

Kolejka 10 - 14 października

Drawa Drawno 1-0 Sława Sławęcin
Trojan Strąpie 3-1 Błękitni Sarnik
Iskra Pomień 3-1 Koral Mostkowo
Polonia Giżyn 0-1 SKL Jagów 2000
Klon Krzęcin 2-0 Zjednoczeni Zieleniewo
Pomorzanin Zamęcin 3-1 Świt Barnimie
Mercury Nowogródek Pomorski 5-0 Pomorzanka Jarosławsko

Kolejka 11 - 21 października

Pomorzanka Jarosławsko 2-1 Drawa Drawno
Świt Barnimie 1-0 Mercury Nowogródek Pomorski
Zjednoczeni Zieleniewo 1-4 Pomorzanin Zamęcin
SKL Jagów 2000 2-2 Klon Krzęcin
Koral Mostkowo 6-2 Polonia Giżyn
Błękitni Sarnik 2-6 Iskra Pomień
Sława Sławęcin 3-2 Trojan Strąpie

Kolejka 12 - 28 października

Drawa Drawno 2-4 Trojan Strąpie
Iskra Pomień 1-0 Sława Sławęcin
Polonia Giżyn 0-0 Błękitni Sarnik
Klon Krzęcin 3-0 Koral Mostkowo
Pomorzanin Zamęcin 2-1 SKL Jagów 2000
Mercury Nowogródek Pomorski 2-2 Zjednoczeni Zieleniewo
Pomorzanka Jarosławsko 3-2 Świt Barnimie

Kolejka 13 - 4 listopada

Świt Barnimie 1-1 Drawa Drawno
Zjednoczeni Zieleniewo 8-2 Pomorzanka Jarosławsko
SKL Jagów 2000 2-1 Mercury Nowogródek Pomorski
Koral Mostkowo 6-4 Pomorzanin Zamęcin
Błękitni Sarnik 2-1 Klon Krzęcin
Sława Sławęcin 2-3 Polonia Giżyn
Trojan Strąpie 1-1 Iskra Pomień

Kolejka 14 - 11 listopada

Drawa Drawno 5-1 Iskra Pomień
Trojan Strąpie 1-0 Polonia Giżyn
Sława Sławęcin 3-3 Klon Krzęcin
Błękitni Sarnik 3-3 Pomorzanin Zamęcin
Koral Mostkowo 4-1 Mercury Nowogródek Pomorski
SKL Jagów 2000 6-1 Pomorzanka Jarosławsko
Zjednoczeni Zieleniewo 4-0 Świt Barnimie

Kolejka 15 - 31 marca

Zjednoczeni Zieleniewo 2-0 Drawa Drawno
Świt Barnimie 1-0 SKL Jagów 2000
Pomorzanka Jarosławsko 1-3 Koral Mostkowo
Mercury Nowogródek Pomorski 1-1 Błękitni Sarnik
Pomorzanin Zamęcin 2-2 Sława Sławęcin
Klon Krzęcin 2-0 Trojan Strąpie
Polonia Giżyn 5-0 Iskra Pomień

Kolejka 16 - 14 kwietnia

Drawa Drawno 2-2 Polonia Giżyn
Iskra Pomień 1-4 Klon Krzęcin
Trojan Strąpie 3-1 Pomorzanin Zamęcin
Sława Sławęcin 3-2 Mercury Nowogródek Pomorski
Błękitni Sarnik 4-0 Pomorzanka Jarosławsko
Koral Mostkowo 3-2 Świt Barnimie
SKL Jagów 2000 2-2 Zjednoczeni Zieleniewo

Kolejka 17 - 21 kwietnia

SKL Jagów 2000 1-1 Drawa Drawno
Zjednoczeni Zieleniewo 2-1 Koral Mostkowo
Świt Barnimie 3-2 Błękitni Sarnik
Pomorzanka Jarosławsko 3-2 Sława Sławęcin
Mercury Nowogródek Pomorski 2-4 Trojan Strąpie
Pomorzanin Zamęcin 3-5 Iskra Pomień
Klon Krzęcin 6-0 Polonia Giżyn

Kolejka 18 - 28 kwietnia

Drawa Drawno 2-2 Klon Krzęcin
Polonia Giżyn 0-2 Pomorzanin Zamęcin
Iskra Pomień 4-3 Mercury Nowogródek Pomorski
Trojan Strąpie 11-0 Pomorzanka Jarosławsko
Sława Sławęcin 1-1 Świt Barnimie
Błękitni Sarnik 1-4 Zjednoczeni Zieleniewo
Koral Mostkowo 4-2 SKL Jagów 2000

Kolejka 19 - 5 maja

Koral Mostkowo 0-1 Drawa Drawno
SKL Jagów 2000 3-0 Błękitni Sarnik
Zjednoczeni Zieleniewo 9-0 Sława Sławęcin
Świt Barnimie 2-1 Trojan Strąpie
Pomorzanka Jarosławsko 2-2 Iskra Pomień
Mercury Nowogródek Pomorski 2-4 Polonia Giżyn
Pomorzanin Zamęcin 0-6 Klon Krzęcin

Kolejka 20 - 12 maja

Drawa Drawno 1-2 Pomorzanin Zamęcin
Klon Krzęcin 7-0 Mercury Nowogródek Pomorski
Polonia Giżyn 2-0 Pomorzanka Jarosławsko
Iskra Pomień 4-1 Świt Barnimie
Trojan Strąpie 1-4 Zjednoczeni Zieleniewo
Sława Sławęcin 2-7 SKL Jagów 2000
Błękitni Sarnik 2-2 Koral Mostkowo

Kolejka 21 - 19 maja

Błękitni Sarnik 0-0 Drawa Drawno
Koral Mostkowo 3-0 Sława Sławęcin
(wo)
SKL Jagów 2000 4-2 Trojan Strąpie
Zjednoczeni Zieleniewo 5-0 Iskra Pomień
Świt Barnimie 1-1 Polonia Giżyn
Pomorzanka Jarosławsko 3-1 Klon Krzęcin
Mercury Nowogródek Pomorski 5-3 Pomorzanin Zamęcin

Kolejka 22 - 26 maja

Drawa Drawno 1-0 Mercury Nowogródek Pomorski
Pomorzanin Zamęcin 4-0 Pomorzanka Jarosławsko
Klon Krzęcin 4-1 Świt Barnimie
Polonia Giżyn 0-0 Zjednoczeni Zieleniewo
Iskra Pomień 2-1 SKL Jagów 2000
Trojan Strąpie 1-5 Koral Mostkowo
Sława Sławęcin 2-2 Błękitni Sarnik

Kolejka 23 - 2 czerwca

Sława Sławęcin 2-0 Drawa Drawno
Błękitni Sarnik 4-1 Trojan Strąpie
Koral Mostkowo 4-0 Iskra Pomień
SKL Jagów 2000 4-8 Polonia Giżyn
Zjednoczeni Zieleniewo 1-3 Klon Krzęcin
Świt Barnimie 1-2 Pomorzanin Zamęcin
Pomorzanka Jarosławsko 4-3 Mercury Nowogródek Pomorski

Kolejka 24 - 9 czerwca

Drawa Drawno 3-0 Pomorzanka Jarosławsko
(wo)
Mercury Nowogródek Pomorski 4-3 Świt Barnimie
Pomorzanin Zamęcin 4-3 Zjednoczeni Zieleniewo
Klon Krzęcin 6-1 SKL Jagów 2000
Polonia Giżyn 3-2 Koral Mostkowo
Iskra Pomień 3-2 Błękitni Sarnik
Trojan Strąpie 4-4 Sława Sławęcin

Kolejka 25 - 17 czerwca

Trojan Strąpie 0-0 Drawa Drawno
Sława Sławęcin 5-3 Iskra Pomień
Błękitni Sarnik 0-4 Polonia Giżyn
Koral Mostkowo 1-1 Klon Krzęcin
SKL Jagów 2000 1-1 Pomorzanin Zamęcin
Zjednoczeni Zieleniewo 4-1 Mercury Nowogródek Pomorski
Świt Barnimie 6-3 Pomorzanka Jarosławsko

Kolejka 26 - 24 czerwca

Drawa Drawno 5-1 Świt Barnimie
Pomorzanka Jarosławsko 1-4 Zjednoczeni Zieleniewo
Mercury Nowogródek Pomorski 2-1 SKL Jagów 2000
Pomorzanin Zamęcin 7-2 Koral Mostkowo
Klon Krzęcin 8-0 Błękitni Sarnik
Polonia Giżyn 1-1 Sława Sławęcin
Iskra Pomień 4-4 Trojan Strąpie

Klasa okręgowa 2006/2007 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Szczecin II)

Klasa A 2006/2007 (Szczecin I)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin II)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin III)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin IV)

Klasa B 2006/2007 (Szczecin I)
Klasa B 2006/2007 (Szczecin II)
Klasa B 2006/2007 (Szczecin III)
Klasa B 2006/2007 (Szczecin IV)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas