[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Szczecin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pomorzanin Cychry 25 56 17 5 3 66-29 9 2 1 29-11 8 3 2 37-18
2.  Olimpia Troszyn 25 55 18 1 6 67-29 10 0 3 36-15 8 1 3 31-14
3.  Grom Krajnik Dolny 25 53 17 2 6 75-43 9 1 2 44-21 8 1 4 31-22
4.  Piast Piaseczno 25 47 14 5 6 53-33 8 2 3 27-16 6 3 3 26-17
5.  Santos Sarbinowo 25 44 13 5 7 59-36 7 3 2 31-17 6 2 5 28-19
6.  Ogniwo Babinek 26 40 12 4 10 69-44 9 0 4 46-17 3 4 6 23-27
7.  Mieszko II Mieszkowice 25 36 11 3 11 49-50 8 2 3 32-27 3 1 8 17-23
8.  Chrobry/Dąb II Boleszkowice 25 35 10 5 10 48-49 5 1 6 22-23 5 4 4 26-26
9.  GKS Golenice 25 32 10 2 13 51-60 6 1 5 25-25 4 1 8 26-35
10.  Sekwoja Brwice 25 29 9 2 14 48-57 6 2 4 30-25 3 0 10 18-32
11.  Zryw Góralice 25 25 7 4 14 42-66 5 3 5 26-30 2 1 9 16-36
12.  Witniczanka Witnica 25 23 7 2 16 44-85 5 1 7 28-32 2 1 9 16-53
13.  Orły Lubiechów Górny 25 21 6 3 16 32-72 3 3 7 20-32 3 0 9 12-40
14.  Sokół Przyjezierze 26 10 3 1 22 24-74 2 1 10 10-30 1 0 12 14-44
Grom Krajnik Dolny i Orły Lubiechów Górny wycofały się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Pomorzanin Cychry    0-3 6-2 1-1 3-1 1-1 2-1 3-1 2-0 2-1 3-0* 3-0* 3-0* 
 2 Olimpia Troszyn5-2     0-3* 2-0 3-1 0-3 3-1 0-2 6-0 2-1 5-1 7-0 1-0 2-1 
 3 Grom Krajnik Dolny1-1 3-1     2-3 3-2 3-2 2-3 4-3 7-2 2-1 6-1 4-1 7-1 
 4 Piast Piaseczno1-3 2-1 3-1     0-1 2-3 0-0 6-2 1-1 2-0 2-1 2-1 3-1 3-1 
 5 Santos Sarbinowo4-4 3-3 1-3 1-2     1-0 3-0 2-2 4-2 4-0 3-1 2-0 3-0* 
 6 Ogniwo Babinek3-0 0-1 2-5 1-0 1-0     0-2 4-2 1-5 6-1 7-0 10-0 8-1 3-0* 
 7 Mieszko II Mieszkowice1-7 3-0* 2-1 2-6 4-2 3-1     1-1 3-0 1-0 4-2 4-4 1-3 3-0* 
 8 Chrobry/Dąb II Boleszkowice1-2 0-1 2-1 0-4 3-3 0-2     3-2 1-2 4-1 5-1 0-2 3-2 
 9 GKS Golenice0-4 1-2 3-2 0-1 1-7 1-0 3-2 3-3     3-0 1-2 5-1 4-1 
 10 Sekwoja Brwice0-5 0-2 1-1 0-3 2-0 5-2 3-1 7-3     1-1 4-0 3-0* 4-7 
 11 Zryw Góralice2-2 1-4 1-4 2-2 0-2 3-3 4-2 0-2 0-4 2-1     5-1 3-2 3-1 
 12 Witniczanka Witnica0-5 1-10 1-2 3-4 2-2 1-3 1-0 1-3 2-3 1-0 3-0*     9-0 3-0* 
 13 Orły Lubiechów Górny0-1 0-1 2-3 0-5 2-2 2-2 2-1 1-1 2-0 1-7 2-5 3-4     3-0* 
 14 Sokół Przyjezierze0-1 0-3* 0-3* 1-1 0-1 5-2 0-4 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 4-2 0-1     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Santos Sarbinowo 4-2 GKS Golenice
Sekwoja Brwice 3-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Pomorzanin Cychry 1-1 Ogniwo Babinek
Zryw Góralice 1-4 Grom Krajnik Dolny
Witniczanka Witnica 1-0 Mieszko II Mieszkowice
Piast Piaseczno 3-1 Sokół Przyjezierze
Orły Lubiechów Górny 0-1 Olimpia Troszyn

Kolejka 2 - 19 sierpnia

GKS Golenice 1-2 Olimpia Troszyn
Sokół Przyjezierze 0-1 Orły Lubiechów Górny
Mieszko II Mieszkowice 2-6 Piast Piaseczno
Grom Krajnik Dolny 6-1 Witniczanka Witnica
Ogniwo Babinek 7-0 Zryw Góralice
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 1-2 Pomorzanin Cychry
Santos Sarbinowo 4-0 Sekwoja Brwice

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Sekwoja Brwice 7-3 GKS Golenice
Pomorzanin Cychry 3-1 Santos Sarbinowo
Zryw Góralice 0-2 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Witniczanka Witnica 1-3 Ogniwo Babinek
Piast Piaseczno 3-1 Grom Krajnik Dolny
Orły Lubiechów Górny 2-1 Mieszko II Mieszkowice
Olimpia Troszyn 2-1 Sokół Przyjezierze

Kolejka 4 - 2 września

GKS Golenice 4-1 Sokół Przyjezierze
Mieszko II Mieszkowice 3-0 Olimpia Troszyn
(wo)
Grom Krajnik Dolny 4-1 Orły Lubiechów Górny
Ogniwo Babinek 1-0 Piast Piaseczno
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 5-1 Witniczanka Witnica
Santos Sarbinowo 3-1 Zryw Góralice
Sekwoja Brwice 0-5 Pomorzanin Cychry

Kolejka 5 - 9 września

Pomorzanin Cychry 2-0 GKS Golenice
Zryw Góralice 2-1 Sekwoja Brwice
Witniczanka Witnica 2-2 Santos Sarbinowo
Piast Piaseczno 6-2 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Orły Lubiechów Górny 2-2 Ogniwo Babinek
Olimpia Troszyn 0-3 Grom Krajnik Dolny
(wo)
na boisku 2-3
Sokół Przyjezierze 0-4 Mieszko II Mieszkowice

Kolejka 6 - 16 września

GKS Golenice 3-2 Mieszko II Mieszkowice
Grom Krajnik Dolny 7-1 Sokół Przyjezierze
Ogniwo Babinek 0-1 Olimpia Troszyn
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 0-2 Orły Lubiechów Górny
Santos Sarbinowo 1-2 Piast Piaseczno
Sekwoja Brwice 4-0 Witniczanka Witnica
Pomorzanin Cychry 3-0 Zryw Góralice
(wo)

Kolejka 7 - 23 września

Zryw Góralice 0-4 GKS Golenice
Witniczanka Witnica 0-5 Pomorzanin Cychry
Piast Piaseczno 2-0 Sekwoja Brwice
Orły Lubiechów Górny 2-2 Santos Sarbinowo
Olimpia Troszyn 0-2 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Sokół Przyjezierze 5-2 Ogniwo Babinek
Mieszko II Mieszkowice 2-1 Grom Krajnik Dolny

Kolejka 8 - 30 września

GKS Golenice 3-2 Grom Krajnik Dolny
Ogniwo Babinek 0-2 Mieszko II Mieszkowice
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 3-2 Sokół Przyjezierze
Santos Sarbinowo 3-3 Olimpia Troszyn
Sekwoja Brwice 3-0 Orły Lubiechów Górny
(wo)
na boisku 1-1
Pomorzanin Cychry 1-1 Piast Piaseczno
Zryw Góralice 5-1 Witniczanka Witnica

Kolejka 9 - 7 października

Witniczanka Witnica 2-3 GKS Golenice
Piast Piaseczno 2-1 Zryw Góralice
Orły Lubiechów Górny 0-1 Pomorzanin Cychry
Olimpia Troszyn 2-1 Sekwoja Brwice
Sokół Przyjezierze 0-1 Santos Sarbinowo
Mieszko II Mieszkowice 1-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Grom Krajnik Dolny 3-2 Ogniwo Babinek

Kolejka 10 - 14 października

GKS Golenice 1-0 Ogniwo Babinek
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 0-1 Grom Krajnik Dolny
Santos Sarbinowo 3-0 Mieszko II Mieszkowice
Sekwoja Brwice 4-7 Sokół Przyjezierze
Pomorzanin Cychry 0-3 Olimpia Troszyn
Zryw Góralice 3-2 Orły Lubiechów Górny
Witniczanka Witnica 3-4 Piast Piaseczno

Kolejka 11 - 21 października

Piast Piaseczno 1-1 GKS Golenice
Orły Lubiechów Górny 3-4 Witniczanka Witnica
Olimpia Troszyn 5-1 Zryw Góralice
Sokół Przyjezierze 0-1 Pomorzanin Cychry
Mieszko II Mieszkowice 1-0 Sekwoja Brwice
Grom Krajnik Dolny 3-2 Santos Sarbinowo
Ogniwo Babinek 4-2 Chrobry/Dąb II Boleszkowice

Kolejka 12 - 28 października

GKS Golenice 3-3 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Santos Sarbinowo 1-0 Ogniwo Babinek
Sekwoja Brwice 1-1 Grom Krajnik Dolny
Pomorzanin Cychry 2-1 Mieszko II Mieszkowice
Zryw Góralice 3-1 Sokół Przyjezierze
Witniczanka Witnica 1-10 Olimpia Troszyn
Piast Piaseczno 3-1 Orły Lubiechów Górny

Kolejka 13 - 4 listopada

Orły Lubiechów Górny 2-0 GKS Golenice
Olimpia Troszyn 2-0 Piast Piaseczno
Sokół Przyjezierze 4-2 Witniczanka Witnica
Mieszko II Mieszkowice 4-2 Zryw Góralice
Grom Krajnik Dolny 1-1 Pomorzanin Cychry
Ogniwo Babinek 6-1 Sekwoja Brwice
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 0-4 Santos Sarbinowo

Kolejka 14 - 11 listopada

GKS Golenice 1-7 Santos Sarbinowo
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 1-2 Sekwoja Brwice
Ogniwo Babinek 3-0 Pomorzanin Cychry
Grom Krajnik Dolny 2-1 Zryw Góralice
Mieszko II Mieszkowice 4-4 Witniczanka Witnica
Sokół Przyjezierze 1-1 Piast Piaseczno
Olimpia Troszyn 1-0 Orły Lubiechów Górny

Kolejka 15 - 31 marca

Olimpia Troszyn 6-0 GKS Golenice
Orły Lubiechów Górny 3-0 Sokół Przyjezierze
(wo)
Piast Piaseczno 0-0 Mieszko II Mieszkowice
Witniczanka Witnica 1-2 Grom Krajnik Dolny
Zryw Góralice 3-3 Ogniwo Babinek
Pomorzanin Cychry 3-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Sekwoja Brwice 0-3 Santos Sarbinowo

Kolejka 16 - 14 kwietnia

GKS Golenice 3-0 Sekwoja Brwice
Santos Sarbinowo 4-4 Pomorzanin Cychry
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 4-1 Zryw Góralice
Ogniwo Babinek 10-0 Witniczanka Witnica
Grom Krajnik Dolny 2-3 Piast Piaseczno
Mieszko II Mieszkowice 1-3 Orły Lubiechów Górny
Sokół Przyjezierze 0-3 Olimpia Troszyn
(wo)

Kolejka 17 - 21 kwietnia

Sokół Przyjezierze 0-3 GKS Golenice
(wo)
Olimpia Troszyn 3-1 Mieszko II Mieszkowice
Orły Lubiechów Górny 2-3 Grom Krajnik Dolny
Piast Piaseczno 2-3 Ogniwo Babinek
Witniczanka Witnica 1-3 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Zryw Góralice 0-2 Santos Sarbinowo
Pomorzanin Cychry 2-1 Sekwoja Brwice

Kolejka 18 - 28 kwietnia

GKS Golenice 0-4 Pomorzanin Cychry
Sekwoja Brwice 1-1 Zryw Góralice
Santos Sarbinowo 2-0 Witniczanka Witnica
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 2-1 Piast Piaseczno
Ogniwo Babinek 8-1 Orły Lubiechów Górny
Grom Krajnik Dolny 3-1 Olimpia Troszyn
Mieszko II Mieszkowice 3-0 Sokół Przyjezierze
(wo)

Kolejka 19 - 5 maja

Mieszko II Mieszkowice 3-0 GKS Golenice
Sokół Przyjezierze 0-3 Grom Krajnik Dolny
(wo)
Olimpia Troszyn 0-3 Ogniwo Babinek
Orły Lubiechów Górny 1-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Piast Piaseczno 0-1 Santos Sarbinowo
Witniczanka Witnica 1-0 Sekwoja Brwice
Zryw Góralice 2-2 Pomorzanin Cychry

Kolejka 20 - 12 maja

GKS Golenice - Zryw Góralice
Pomorzanin Cychry - Witniczanka Witnica
Sekwoja Brwice - Piast Piaseczno
Santos Sarbinowo - Orły Lubiechów Górny
Chrobry/Dąb II Boleszkowice - Olimpia Troszyn
Ogniwo Babinek 3-0 Sokół Przyjezierze
(wo)
Grom Krajnik Dolny - Mieszko II Mieszkowice

Kolejka 21 - 19 maja

Grom Krajnik Dolny 4-3 GKS Golenice
Mieszko II Mieszkowice 3-1 Ogniwo Babinek
Sokół Przyjezierze 0-3 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
(wo)
Olimpia Troszyn 3-1 Santos Sarbinowo
Orły Lubiechów Górny 1-7 Sekwoja Brwice
Piast Piaseczno 1-3 Pomorzanin Cychry
Witniczanka Witnica 3-0 Zryw Góralice
(wo)

Kolejka 22 - 26 maja

GKS Golenice 1-2 Witniczanka Witnica
Zryw Góralice 2-2 Piast Piaseczno
Pomorzanin Cychry 3-0 Orły Lubiechów Górny
(wo)
Sekwoja Brwice 0-2 Olimpia Troszyn
Santos Sarbinowo 3-0 Sokół Przyjezierze
(wo)
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 0-2 Mieszko II Mieszkowice
Ogniwo Babinek 2-5 Grom Krajnik Dolny

Kolejka 23 - 2 czerwca

Ogniwo Babinek 1-5 GKS Golenice
Grom Krajnik Dolny 2-3 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Mieszko II Mieszkowice 4-2 Santos Sarbinowo
Sokół Przyjezierze 0-3 Sekwoja Brwice
(wo)
Olimpia Troszyn 5-2 Pomorzanin Cychry
Orły Lubiechów Górny 2-5 Zryw Góralice
Piast Piaseczno 2-1 Witniczanka Witnica

Kolejka 24 - 9 czerwca

GKS Golenice 0-1 Piast Piaseczno
Witniczanka Witnica 9-0 Orły Lubiechów Górny
Zryw Góralice 1-4 Olimpia Troszyn
Pomorzanin Cychry 3-0 Sokół Przyjezierze
(wo)
Sekwoja Brwice 5-2 Mieszko II Mieszkowice
Santos Sarbinowo 1-3 Grom Krajnik Dolny
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 3-3 Ogniwo Babinek

Kolejka 25 - 17 czerwca

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 3-2 GKS Golenice
Ogniwo Babinek 1-0 Santos Sarbinowo
Grom Krajnik Dolny 7-2 Sekwoja Brwice
Mieszko II Mieszkowice 1-7 Pomorzanin Cychry
Sokół Przyjezierze 0-3 Zryw Góralice
(wo)
Olimpia Troszyn 7-0 Witniczanka Witnica
Orły Lubiechów Górny 0-5 Piast Piaseczno

Kolejka 26 - 24 czerwca

GKS Golenice 5-1 Orły Lubiechów Górny
Piast Piaseczno 2-1 Olimpia Troszyn
Witniczanka Witnica 3-0 Sokół Przyjezierze
(wo)
Zryw Góralice 4-2 Mieszko II Mieszkowice
Pomorzanin Cychry 6-2 Grom Krajnik Dolny
Sekwoja Brwice 2-0 Ogniwo Babinek
Santos Sarbinowo 2-2 Chrobry/Dąb II Boleszkowice

Klasa okręgowa 2006/2007 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Szczecin II)

Klasa A 2006/2007 (Szczecin I)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin II)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin III)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin V)

Klasa B 2006/2007 (Szczecin I)
Klasa B 2006/2007 (Szczecin II)
Klasa B 2006/2007 (Szczecin III)
Klasa B 2006/2007 (Szczecin IV)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas