[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Szczecin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jantar Dziwnów 26 60 19 3 4 62-33 10 1 2 30-13 9 2 2 32-20
2.  Flota II Świnoujście 26 59 19 2 5 102-36 12 0 1 77-18 7 2 4 25-18
3.  Błękitni Trzygłów 25 52 16 4 5 73-36 8 3 1 32-12 8 1 4 41-24
4.  Iskra Golczewo 26 47 14 5 7 65-44 8 2 3 34-17 6 3 4 31-27
5.  Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 26 42 12 6 8 63-27 7 4 2 39-11 5 2 6 24-16
6.  Sowianka Sowno 25 41 12 5 8 48-44 8 3 2 34-18 4 2 6 14-26
7.  Fala Międzyzdroje 25 39 11 6 8 65-35 8 2 3 48-17 3 4 5 17-18
8.  Gardominka Mechowo 26 35 10 5 11 60-76 6 2 5 43-33 4 3 6 17-43
9.  Bizon Cerkwica 25 31 10 1 14 56-40 6 0 6 30-12 4 1 8 26-28
10.  Pionier Żarnowo 25 29 8 5 12 48-47 5 2 6 27-19 3 3 6 21-28
11.  Bałtyk Gostyń 26 25 6 7 13 47-82 3 6 4 32-32 3 1 9 15-50
12.  Pomorzanin Przybiernów 26 21 6 3 17 34-79 3 1 9 21-43 3 2 8 13-36
13.  Znicz Wysoka Kamieńska 25 19 5 4 16 34-78 4 1 7 13-24 1 3 9 21-54
14.  Zieloni Wyszobór 26 8 2 2 22 18-118 2 2 9 11-35 0 0 13 7-83

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Jantar Dziwnów    1-1 2-0 5-1 1-6 5-0 1-0 3-0 2-0 3-2 0-1 3-0* 3-2 1-0 
 2 Flota II Świnoujście10-0     6-3 3-0 5-0 9-1 5-0 11-0* 2-1 2-3 6-2 6-0 8-7 4-1 
 3 Błękitni Trzygłów1-0 2-0     2-3 2-1 4-2 1-1 1-1 3-2 3-0 2-1 1-1 10-0 
 4 Iskra Golczewo0-1 1-2 1-4     0-0 2-0 3-1 6-1 4-2 2-2 7-0 3-2 2-1 3-1 
 5 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów1-1 1-2 1-0 2-2     3-1 0-0 5-0 2-2 3-1 1-2 4-0 7-0 9-0 
 6 Sowianka Sowno1-2 2-1 2-1 1-3 3-2     1-1 4-1 3-1 3-3 6-1 0-0 3-2 5-0 
 7 Fala Międzyzdroje1-6 4-1 1-2 1-1 2-1 0-1     1-1 4-1 4-0 13-0 3-2 4-0 10-1 
 8 Gardominka Mechowo1-3 2-6 3-3 1-5 0-3 2-1 1-5     4-2 3-0* 3-3 4-0 11-0* 8-2 
 9 Bizon Cerkwica0-1 1-2 0-2 1-0 0-3 1-0 0-1     1-3 5-0 8-0 5-0 8-0 
 10 Pionier Żarnowo1-1 2-1 0-3 2-2 1-0 0-1 1-3 5-0 1-3     3-0 0-1 1-3 10-1 
 11 Bałtyk Gostyń1-2 1-1 3-11 8-1 2-1 1-1 1-1 2-2 1-3 0-4     2-2 2-2 8-1 
 12 Pomorzanin Przybiernów2-5 0-3 2-3 1-4 0-5 0-3 1-0 3-4 0-7 1-1 1-6     6-2 4-0 
 13 Znicz Wysoka Kamieńska1-3 1-3 2-4 0-4 0-2 0-0 1-3 2-1 2-1 1-0 0-3     3-0 
 14 Zieloni Wyszobór0-7 0-2 1-5 0-5 0-0 0-3 2-5 1-3 0-1 4-1 1-0 1-2 1-1     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Pomorzanin Przybiernów 0-7 Bizon Cerkwica
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 1-1 Jantar Dziwnów
Flota II Świnoujście 6-2 Bałtyk Gostyń
Zieloni Wyszobór 0-5 Iskra Golczewo
Znicz Wysoka Kamieńska 1-3 Gardominka Mechowo
Błękitni Trzygłów 1-1 Fala Międzyzdroje
Sowianka Sowno 3-3 Pionier Żarnowo

Kolejka 2 - 19 sierpnia

Bizon Cerkwica 1-3 Pionier Żarnowo
Fala Międzyzdroje 0-1 Sowianka Sowno
Gardominka Mechowo 3-3 Błękitni Trzygłów
Iskra Golczewo 2-1 Znicz Wysoka Kamieńska
Bałtyk Gostyń 8-1 Zieloni Wyszobór
Jantar Dziwnów 1-1 Flota II Świnoujście
Pomorzanin Przybiernów 0-5 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 2-2 Bizon Cerkwica
Flota II Świnoujście 6-0 Pomorzanin Przybiernów
Zieloni Wyszobór 0-7 Jantar Dziwnów
Znicz Wysoka Kamieńska 1-0 Bałtyk Gostyń
Błękitni Trzygłów 2-3 Iskra Golczewo
Sowianka Sowno 4-1 Gardominka Mechowo
Pionier Żarnowo 1-3 Fala Międzyzdroje

Kolejka 4 - 2 września

Bizon Cerkwica 1-0 Fala Międzyzdroje
Gardominka Mechowo 3-0 Pionier Żarnowo
(wo)
Iskra Golczewo 2-0 Sowianka Sowno
Bałtyk Gostyń 3-11 Błękitni Trzygłów
Jantar Dziwnów 3-2 Znicz Wysoka Kamieńska
Pomorzanin Przybiernów 4-0 Zieloni Wyszobór
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 1-2 Flota II Świnoujście

Kolejka 5 - 9 września

Flota II Świnoujście 2-1 Bizon Cerkwica
Zieloni Wyszobór 0-0 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Znicz Wysoka Kamieńska 0-3 Pomorzanin Przybiernów
Błękitni Trzygłów 1-0 Jantar Dziwnów
Sowianka Sowno 6-1 Bałtyk Gostyń
Pionier Żarnowo 2-2 Iskra Golczewo
Fala Międzyzdroje 1-1 Gardominka Mechowo

Kolejka 6 - 16 września

Bizon Cerkwica 0-1 Gardominka Mechowo
Iskra Golczewo 3-1 Fala Międzyzdroje
Bałtyk Gostyń 0-4 Pionier Żarnowo
Jantar Dziwnów 5-0 Sowianka Sowno
Pomorzanin Przybiernów 2-3 Błękitni Trzygłów
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 7-0 Znicz Wysoka Kamieńska
Flota II Świnoujście 4-1 Zieloni Wyszobór

Kolejka 7 - 23 września

Zieloni Wyszobór 0-1 Bizon Cerkwica
Znicz Wysoka Kamieńska 1-3 Flota II Świnoujście
Błękitni Trzygłów 2-1 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Sowianka Sowno 0-0 Pomorzanin Przybiernów
Pionier Żarnowo 1-1 Jantar Dziwnów
Fala Międzyzdroje 13-0 Bałtyk Gostyń
Gardominka Mechowo 1-5 Iskra Golczewo

Kolejka 8 - 30 września

Bizon Cerkwica 1-0 Iskra Golczewo
Bałtyk Gostyń 2-2 Gardominka Mechowo
Jantar Dziwnów 1-0 Fala Międzyzdroje
Pomorzanin Przybiernów 1-1 Pionier Żarnowo
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 3-1 Sowianka Sowno
Flota II Świnoujście 6-3 Błękitni Trzygłów
Zieloni Wyszobór 1-1 Znicz Wysoka Kamieńska

Kolejka 9 - 7 października

Znicz Wysoka Kamieńska 2-1 Bizon Cerkwica
Błękitni Trzygłów 10-0 Zieloni Wyszobór
Sowianka Sowno 2-1 Flota II Świnoujście
Pionier Żarnowo 1-0 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Fala Międzyzdroje 3-2 Pomorzanin Przybiernów
Gardominka Mechowo 1-3 Jantar Dziwnów
Iskra Golczewo 7-0 Bałtyk Gostyń

Kolejka 10 - 14 października

Bizon Cerkwica 5-0 Bałtyk Gostyń
Jantar Dziwnów 5-1 Iskra Golczewo
Pomorzanin Przybiernów 3-4 Gardominka Mechowo
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 0-0 Fala Międzyzdroje
Flota II Świnoujście 2-3 Pionier Żarnowo
Zieloni Wyszobór 0-3 Sowianka Sowno
Znicz Wysoka Kamieńska 2-4 Błękitni Trzygłów

Kolejka 11 - 21 października

Błękitni Trzygłów 3-2 Bizon Cerkwica
Sowianka Sowno 3-2 Znicz Wysoka Kamieńska
Pionier Żarnowo 10-1 Zieloni Wyszobór
Fala Międzyzdroje 4-1 Flota II Świnoujście
Gardominka Mechowo 0-3 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Iskra Golczewo 3-2 Pomorzanin Przybiernów
Bałtyk Gostyń 1-2 Jantar Dziwnów

Kolejka 12 - 27-28 października

Bizon Cerkwica 0-1 Jantar Dziwnów
Pomorzanin Przybiernów 1-6 Bałtyk Gostyń
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 2-2 Iskra Golczewo
Flota II Świnoujście 11-0 Gardominka Mechowo
(wo)
Zieloni Wyszobór 2-5 Fala Międzyzdroje
Znicz Wysoka Kamieńska 2-1 Pionier Żarnowo
Błękitni Trzygłów 4-2 Sowianka Sowno

Kolejka 13 - 4 listopada

Sowianka Sowno 3-1 Bizon Cerkwica
Pionier Żarnowo 0-3 Błękitni Trzygłów
Fala Międzyzdroje 4-0 Znicz Wysoka Kamieńska
Gardominka Mechowo 8-2 Zieloni Wyszobór
Iskra Golczewo 1-2 Flota II Świnoujście
Bałtyk Gostyń 2-1 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Jantar Dziwnów 3-0 Pomorzanin Przybiernów
(wo)

Kolejka 14 - 11 listopada

Bizon Cerkwica 8-0 Pomorzanin Przybiernów
Jantar Dziwnów 1-6 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Bałtyk Gostyń 1-1 Flota II Świnoujście
Iskra Golczewo 3-1 Zieloni Wyszobór
Gardominka Mechowo 11-0 Znicz Wysoka Kamieńska
(wo)
Fala Międzyzdroje 1-2 Błękitni Trzygłów
Pionier Żarnowo 0-1 Sowianka Sowno

Kolejka 15 - 31 marca

Pionier Żarnowo 1-3 Bizon Cerkwica
Sowianka Sowno 1-1 Fala Międzyzdroje
Błękitni Trzygłów 1-1 Gardominka Mechowo
Znicz Wysoka Kamieńska 0-4 Iskra Golczewo
Zieloni Wyszobór 1-0 Bałtyk Gostyń
Flota II Świnoujście 10-0 Jantar Dziwnów
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 4-0 Pomorzanin Przybiernów

Kolejka 16 - 14 kwietnia

Bizon Cerkwica 0-3 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Pomorzanin Przybiernów 0-3 Flota II Świnoujście
Jantar Dziwnów 1-0 Zieloni Wyszobór
Bałtyk Gostyń 2-2 Znicz Wysoka Kamieńska
Iskra Golczewo 1-4 Błękitni Trzygłów
Gardominka Mechowo 2-1 Sowianka Sowno
Fala Międzyzdroje 4-0 Pionier Żarnowo

Kolejka 17 - 21 kwietnia

Fala Międzyzdroje 4-1 Bizon Cerkwica
Pionier Żarnowo 5-0 Gardominka Mechowo
Sowianka Sowno 1-3 Iskra Golczewo
Błękitni Trzygłów 3-0 Bałtyk Gostyń
Znicz Wysoka Kamieńska 1-3 Jantar Dziwnów
Zieloni Wyszobór 1-2 Pomorzanin Przybiernów
Flota II Świnoujście 5-0 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów

Kolejka 18 - 28 kwietnia

Bizon Cerkwica 1-2 Flota II Świnoujście
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 9-0 Zieloni Wyszobór
Pomorzanin Przybiernów 6-2 Znicz Wysoka Kamieńska
Jantar Dziwnów 2-0 Błękitni Trzygłów
Bałtyk Gostyń 1-1 Sowianka Sowno
Iskra Golczewo 2-2 Pionier Żarnowo
Gardominka Mechowo 1-5 Fala Międzyzdroje

Kolejka 19 - 5 maja

Gardominka Mechowo 4-2 Bizon Cerkwica
Fala Międzyzdroje 1-1 Iskra Golczewo
Pionier Żarnowo 3-0 Bałtyk Gostyń
Sowianka Sowno 1-2 Jantar Dziwnów
Błękitni Trzygłów 2-1 Pomorzanin Przybiernów
Znicz Wysoka Kamieńska 0-2 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Zieloni Wyszobór 0-2 Flota II Świnoujście

Kolejka 20 - 12 maja

Bizon Cerkwica 8-0 Zieloni Wyszobór
Flota II Świnoujście 8-7 Znicz Wysoka Kamieńska
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 1-0 Błękitni Trzygłów
Pomorzanin Przybiernów 0-3 Sowianka Sowno
Jantar Dziwnów 3-2 Pionier Żarnowo
Bałtyk Gostyń 1-1 Fala Międzyzdroje
Iskra Golczewo 6-1 Gardominka Mechowo

Kolejka 21 - 19 maja

Iskra Golczewo 4-2 Bizon Cerkwica
Gardominka Mechowo 3-3 Bałtyk Gostyń
Fala Międzyzdroje 1-6 Jantar Dziwnów
Pionier Żarnowo 0-1 Pomorzanin Przybiernów
Sowianka Sowno 3-2 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Błękitni Trzygłów 2-0 Flota II Świnoujście
Znicz Wysoka Kamieńska 3-0 Zieloni Wyszobór

Kolejka 22 - 26 maja

Bizon Cerkwica 5-0 Znicz Wysoka Kamieńska
Zieloni Wyszobór 1-5 Błękitni Trzygłów
Flota II Świnoujście 9-1 Sowianka Sowno
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 3-1 Pionier Żarnowo
Pomorzanin Przybiernów 1-0 Fala Międzyzdroje
Jantar Dziwnów 3-0 Gardominka Mechowo
Bałtyk Gostyń 8-1 Iskra Golczewo

Kolejka 23 - 2 czerwca

Bałtyk Gostyń 1-3 Bizon Cerkwica
Iskra Golczewo 0-1 Jantar Dziwnów
Gardominka Mechowo 4-0 Pomorzanin Przybiernów
Fala Międzyzdroje 2-1 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Pionier Żarnowo 2-1 Flota II Świnoujście
Sowianka Sowno 5-0 Zieloni Wyszobór
Błękitni Trzygłów 1-1 Znicz Wysoka Kamieńska

Kolejka 24 - 9 czerwca

Bizon Cerkwica 0-2 Błękitni Trzygłów
Znicz Wysoka Kamieńska 0-0 Sowianka Sowno
Zieloni Wyszobór 4-1 Pionier Żarnowo
Flota II Świnoujście 5-0 Fala Międzyzdroje
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 5-0 Gardominka Mechowo
Pomorzanin Przybiernów 1-4 Iskra Golczewo
Jantar Dziwnów 0-1 Bałtyk Gostyń

Kolejka 25 - 17 czerwca

Jantar Dziwnów 2-0 Bizon Cerkwica
Bałtyk Gostyń 2-2 Pomorzanin Przybiernów
Iskra Golczewo 0-0 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Gardominka Mechowo 2-6 Flota II Świnoujście
Fala Międzyzdroje 10-1 Zieloni Wyszobór
Pionier Żarnowo 1-3 Znicz Wysoka Kamieńska
Sowianka Sowno 2-1 Błękitni Trzygłów

Kolejka 26 - 24 czerwca

Bizon Cerkwica - Sowianka Sowno
Błękitni Trzygłów - Pionier Żarnowo
Znicz Wysoka Kamieńska - Fala Międzyzdroje
Zieloni Wyszobór 1-3 Gardominka Mechowo
Flota II Świnoujście 3-0 Iskra Golczewo
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 1-2 Bałtyk Gostyń
Pomorzanin Przybiernów 2-5 Jantar Dziwnów

Klasa okręgowa 2006/2007 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Szczecin II)

Klasa A 2006/2007 (Szczecin II)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin III)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin IV)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin V)

Klasa B 2006/2007 (Szczecin I)
Klasa B 2006/2007 (Szczecin II)
Klasa B 2006/2007 (Szczecin III)
Klasa B 2006/2007 (Szczecin IV)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas