[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jedność Przewłoki 26 64 21 1 4 74-30 12 1 0 37-8 9 0 4 37-22
2.  Dąb Dębice 26 53 17 2 7 73-33 10 0 3 42-17 7 2 4 31-16 2 4 1 1 0 3-2
3.  Orzeł Łożnica 26 53 16 5 5 57-20 9 3 1 40-8 7 2 4 17-12 2 1 0 1 1 2-3
4.  Bryza Reńsko 26 46 13 7 6 69-45 9 2 2 45-23 4 5 4 24-22
5.  Orzeł Pęzino 26 39 11 6 9 48-46 6 3 4 23-19 5 3 5 25-27 2 6 2 0 0 5-2
6.  Czarni Marianowo 26 39 12 3 11 42-41 7 1 5 27-23 5 2 6 15-18 2 0 0 0 2 2-5
7.  Unia Stargard Szczeciński 26 36 10 6 10 36-42 6 3 4 18-18 4 3 6 18-24
8.  Pomorzanin Krąpiel 26 35 10 5 11 39-44 6 4 3 20-17 4 1 8 19-27 2 3 1 0 1 4-2
9.  Gwiazda Żalęcino 26 35 11 2 13 47-54 6 2 5 27-21 5 0 8 20-33 2 3 1 0 1 2-4
10.  WODR Barzkowice 26 31 8 7 11 45-51 5 4 4 24-18 3 3 7 21-33
11.  Dąbrovia II Chlebowo 26 28 8 4 14 43-72 6 1 6 27-32 2 3 8 16-40
12.  Orkan Dalewo 25 25 6 7 12 43-63 2 5 6 20-32 4 2 6 23-31
13.  Piast II Chociwel 26 19 5 4 17 45-76 4 0 9 24-34 1 4 8 21-42
14.  Sparta Skalin 25 10 3 1 21 25-69 1 1 10 9-33 2 0 11 16-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Jedność Przewłoki    1-0 2-0 2-2 4-1 2-1 3-0 2-0 3-1 4-1 3-1 5-0 3-0* 3-1 
 2 Dąb Dębice0-3     2-1 1-0 2-3 1-5 3-2 2-0 4-0 3-1 5-0 2-0 6-0 11-2 
 3 Orzeł Łożnica6-1 1-1     2-0 4-0 4-0 3-0 3-0 7-2 0-2 1-1 6-0 1-1 2-0 
 4 Bryza Reńsko3-2 3-2 1-2     3-4 2-0 5-2 3-1 3-1 2-2 1-1 4-3 12-1 3-2 
 5 Orzeł Pęzino2-3 1-3 1-1 1-1     1-0 3-0 1-6 2-0 1-3 5-1 1-1 3-0 1-0 
 6 Czarni Marianowo0-4 3-2 0-1 1-1 2-4     0-3 4-1 1-2 3-1 7-2 2-1 2-1 2-0 
 7 Unia Stargard Szczeciński3-1 2-4 0-1 3-2 1-0 2-2     0-1 2-5 1-1 1-0 2-1 0-0 1-0 
 8 Pomorzanin Krąpiel0-4 2-1 0-0 1-1 1-1 2-0 1-1     3-0* 4-2 1-2 0-3* 2-1 3-1 
 9 Gwiazda Żalęcino2-3 1-1 1-2 0-2 0-3 2-0 3-2 2-1     5-0 4-2 1-3 2-2 4-0 
 10 WODR Barzkowice1-2 0-1 1-0 2-2 1-2 1-2 1-1 3-2 3-1     5-0 4-4 1-1 1-0 
 11 Dąbrovia II Chlebowo2-1 0-3* 0-4 5-2 3-2 0-2 1-3 2-2 1-2 3-1     3-5 5-4 2-1 
 12 Orkan Dalewo1-4 1-2 0-3 0-2 1-1 0-0 1-1 1-3 2-1 3-3 3-3     5-4 2-5 
 13 Piast II Chociwel1-4 0-7 3-0 2-4 4-3 1-2 0-2 4-0 2-3 1-2 4-1 1-2     1-4 
 14 Sparta Skalin1-5 1-4 1-2 2-5 1-1 0-1 0-1 0-2 0-2 3-2 0-2 0-6     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Piast II Chociwel 1-2 Czarni Marianowo
Sparta Skalin 0-2 Dąbrovia II Chlebowo
Jedność Przewłoki 5-0 Orkan Dalewo
Pomorzanin Krąpiel 2-1 Dąb Dębice
Orzeł Łożnica 0-2 WODR Barzkowice
Unia Stargard Szczeciński 1-0 Orzeł Pęzino
Gwiazda Żalęcino 0-2 Bryza Reńsko

Kolejka 2 - 19 sierpnia

Czarni Marianowo 1-1 Bryza Reńsko
Orzeł Pęzino 2-0 Gwiazda Żalęcino
WODR Barzkowice 1-1 Unia Stargard Szczeciński
Dąb Dębice 2-1 Orzeł Łożnica
Orkan Dalewo 1-3 Pomorzanin Krąpiel
Dąbrovia II Chlebowo 2-1 Jedność Przewłoki
Piast II Chociwel 1-4 Sparta Skalin

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Sparta Skalin 0-1 Czarni Marianowo
Jedność Przewłoki 3-0 Piast II Chociwel
(wo)
Pomorzanin Krąpiel 1-2 Dąbrovia II Chlebowo
Orzeł Łożnica 6-0 Orkan Dalewo
Unia Stargard Szczeciński 2-4 Dąb Dębice
Gwiazda Żalęcino 5-0 WODR Barzkowice
Bryza Reńsko 3-4 Orzeł Pęzino

Kolejka 4 - 2 września

Czarni Marianowo 2-4 Orzeł Pęzino
WODR Barzkowice 2-2 Bryza Reńsko
Dąb Dębice 4-0 Gwiazda Żalęcino
Orkan Dalewo 1-1 Unia Stargard Szczeciński
Dąbrovia II Chlebowo 0-4 Orzeł Łożnica
Piast II Chociwel 4-0 Pomorzanin Krąpiel
Sparta Skalin 1-5 Jedność Przewłoki

Kolejka 5 - 9 września

Jedność Przewłoki 2-1 Czarni Marianowo
Pomorzanin Krąpiel 3-1 Sparta Skalin
Orzeł Łożnica 1-1 Piast II Chociwel
Unia Stargard Szczeciński 1-0 Dąbrovia II Chlebowo
Gwiazda Żalęcino 1-3 Orkan Dalewo
Bryza Reńsko 3-2 Dąb Dębice
Orzeł Pęzino 1-3 WODR Barzkowice

Kolejka 6 - 16 września

Czarni Marianowo 3-1 WODR Barzkowice
Dąb Dębice 2-3 Orzeł Pęzino
Orkan Dalewo 0-2 Bryza Reńsko
Dąbrovia II Chlebowo 1-2 Gwiazda Żalęcino
Piast II Chociwel 0-2 Unia Stargard Szczeciński
Sparta Skalin 1-2 Orzeł Łożnica
Jedność Przewłoki 2-0 Pomorzanin Krąpiel

Kolejka 7 - 23 września

Pomorzanin Krąpiel 2-0 Czarni Marianowo
Orzeł Łożnica 6-1 Jedność Przewłoki
Unia Stargard Szczeciński 1-0 Sparta Skalin
Gwiazda Żalęcino 2-2 Piast II Chociwel
Bryza Reńsko 1-1 Dąbrovia II Chlebowo
Orzeł Pęzino 1-1 Orkan Dalewo
WODR Barzkowice 0-1 Dąb Dębice

Kolejka 8 - 30 września

Czarni Marianowo 3-2 Dąb Dębice
Orkan Dalewo 3-3 WODR Barzkowice
Dąbrovia II Chlebowo 3-2 Orzeł Pęzino
Piast II Chociwel 2-4 Bryza Reńsko
Sparta Skalin 0-2 Gwiazda Żalęcino
Jedność Przewłoki 3-0 Unia Stargard Szczeciński
Pomorzanin Krąpiel 0-0 Orzeł Łożnica

Kolejka 9 - 7 października

Orzeł Łożnica 4-0 Czarni Marianowo
Unia Stargard Szczeciński 0-1 Pomorzanin Krąpiel
Gwiazda Żalęcino 2-3 Jedność Przewłoki
Bryza Reńsko 3-2 Sparta Skalin
Orzeł Pęzino 3-0 Piast II Chociwel
WODR Barzkowice 5-0 Dąbrovia II Chlebowo
Dąb Dębice 2-0 Orkan Dalewo

Kolejka 10 - 14 października

Czarni Marianowo 2-1 Orkan Dalewo
Dąbrovia II Chlebowo 0-3 Dąb Dębice
(wo)
na boisku 2-2
Piast II Chociwel 1-2 WODR Barzkowice
Sparta Skalin 1-1 Orzeł Pęzino
Jedność Przewłoki 2-2 Bryza Reńsko
Pomorzanin Krąpiel 3-0 Gwiazda Żalęcino
(wo)
Orzeł Łożnica 3-0 Unia Stargard Szczeciński

Kolejka 11 - 21 października

Unia Stargard Szczeciński 2-2 Czarni Marianowo
Gwiazda Żalęcino 1-2 Orzeł Łożnica
Bryza Reńsko 3-1 Pomorzanin Krąpiel
Orzeł Pęzino 2-3 Jedność Przewłoki
WODR Barzkowice 1-0 Sparta Skalin
Dąb Dębice 6-0 Piast II Chociwel
Orkan Dalewo 3-3 Dąbrovia II Chlebowo

Kolejka 12 - 28 października

Czarni Marianowo 7-2 Dąbrovia II Chlebowo
Piast II Chociwel 1-2 Orkan Dalewo
Sparta Skalin 1-4 Dąb Dębice
Jedność Przewłoki 4-1 WODR Barzkowice
Pomorzanin Krąpiel 1-1 Orzeł Pęzino
Orzeł Łożnica 2-0 Bryza Reńsko
Unia Stargard Szczeciński 2-5 Gwiazda Żalęcino

Kolejka 13 - 4 listopada

Gwiazda Żalęcino 2-0 Czarni Marianowo
Bryza Reńsko 5-2 Unia Stargard Szczeciński
Orzeł Pęzino 1-1 Orzeł Łożnica
WODR Barzkowice 3-2 Pomorzanin Krąpiel
Dąb Dębice 0-3 Jedność Przewłoki
Orkan Dalewo 2-5 Sparta Skalin
Dąbrovia II Chlebowo 5-4 Piast II Chociwel

Kolejka 14 - 11 listopada

Czarni Marianowo 2-1 Piast II Chociwel
Dąbrovia II Chlebowo 2-1 Sparta Skalin
Orkan Dalewo 1-4 Jedność Przewłoki
Dąb Dębice 2-0 Pomorzanin Krąpiel
WODR Barzkowice 1-0 Orzeł Łożnica
Orzeł Pęzino 3-0 Unia Stargard Szczeciński
Bryza Reńsko 3-1 Gwiazda Żalęcino

Kolejka 15 - 31 marca

Bryza Reńsko 2-0 Czarni Marianowo
Gwiazda Żalęcino 0-3 Orzeł Pęzino
Unia Stargard Szczeciński 1-1 WODR Barzkowice
Orzeł Łożnica 1-1 Dąb Dębice
Pomorzanin Krąpiel 0-3 Orkan Dalewo
(wo)
Jedność Przewłoki 3-1 Dąbrovia II Chlebowo
Sparta Skalin 0-6 Piast II Chociwel

Kolejka 16 - 14 kwietnia

Czarni Marianowo 2-0 Sparta Skalin
Piast II Chociwel 1-4 Jedność Przewłoki
Dąbrovia II Chlebowo 2-2 Pomorzanin Krąpiel
Orkan Dalewo 0-3 Orzeł Łożnica
Dąb Dębice 3-2 Unia Stargard Szczeciński
WODR Barzkowice 3-1 Gwiazda Żalęcino
Orzeł Pęzino 1-1 Bryza Reńsko

Kolejka 17 - 21 kwietnia

Orzeł Pęzino 1-0 Czarni Marianowo
Bryza Reńsko 2-2 WODR Barzkowice
Gwiazda Żalęcino 1-1 Dąb Dębice
Unia Stargard Szczeciński 2-1 Orkan Dalewo
Orzeł Łożnica 1-1 Dąbrovia II Chlebowo
Pomorzanin Krąpiel 2-1 Piast II Chociwel
Jedność Przewłoki 3-1 Sparta Skalin

Kolejka 18 - 28 kwietnia

Czarni Marianowo 0-4 Jedność Przewłoki
Sparta Skalin 0-2 Pomorzanin Krąpiel
Piast II Chociwel 3-0 Orzeł Łożnica
Dąbrovia II Chlebowo 1-3 Unia Stargard Szczeciński
Orkan Dalewo 2-1 Gwiazda Żalęcino
Dąb Dębice 1-0 Bryza Reńsko
WODR Barzkowice 1-2 Orzeł Pęzino

Kolejka 19 - 5 maja

WODR Barzkowice 1-2 Czarni Marianowo
Orzeł Pęzino 1-3 Dąb Dębice
Bryza Reńsko 4-3 Orkan Dalewo
Gwiazda Żalęcino 4-2 Dąbrovia II Chlebowo
Unia Stargard Szczeciński 0-0 Piast II Chociwel
Orzeł Łożnica 2-0 Sparta Skalin
Pomorzanin Krąpiel 0-4 Jedność Przewłoki

Kolejka 20 - 12 maja

Czarni Marianowo 4-1 Pomorzanin Krąpiel
Jedność Przewłoki 2-0 Orzeł Łożnica
Sparta Skalin 0-1 Unia Stargard Szczeciński
Piast II Chociwel 2-3 Gwiazda Żalęcino
Dąbrovia II Chlebowo 5-2 Bryza Reńsko
Orkan Dalewo 1-1 Orzeł Pęzino
Dąb Dębice 3-1 WODR Barzkowice

Kolejka 21 - 19 maja

Dąb Dębice 1-5 Czarni Marianowo
WODR Barzkowice 4-4 Orkan Dalewo
Orzeł Pęzino 5-1 Dąbrovia II Chlebowo
Bryza Reńsko 12-1 Piast II Chociwel
Gwiazda Żalęcino 4-0 Sparta Skalin
Unia Stargard Szczeciński 3-1 Jedność Przewłoki
Orzeł Łożnica 3-0 Pomorzanin Krąpiel

Kolejka 22 - 26 maja

Czarni Marianowo 0-1 Orzeł Łożnica
Pomorzanin Krąpiel 1-1 Unia Stargard Szczeciński
Jedność Przewłoki 3-1 Gwiazda Żalęcino
Sparta Skalin 2-5 Bryza Reńsko
Piast II Chociwel 4-3 Orzeł Pęzino
Dąbrovia II Chlebowo 3-1 WODR Barzkowice
Orkan Dalewo 1-2 Dąb Dębice

Kolejka 23 - 2 czerwca

Orkan Dalewo 0-0 Czarni Marianowo
Dąb Dębice 5-0 Dąbrovia II Chlebowo
WODR Barzkowice 1-1 Piast II Chociwel
Orzeł Pęzino 1-0 Sparta Skalin
Bryza Reńsko 3-2 Jedność Przewłoki
Gwiazda Żalęcino 2-1 Pomorzanin Krąpiel
Unia Stargard Szczeciński 0-1 Orzeł Łożnica

Kolejka 24 - 9 czerwca

Czarni Marianowo 0-3 Unia Stargard Szczeciński
Orzeł Łożnica 7-2 Gwiazda Żalęcino
Pomorzanin Krąpiel 1-1 Bryza Reńsko
Jedność Przewłoki 4-1 Orzeł Pęzino
Sparta Skalin 3-2 WODR Barzkowice
Piast II Chociwel 0-7 Dąb Dębice
Dąbrovia II Chlebowo 3-5 Orkan Dalewo

Kolejka 25 - 17 czerwca

Dąbrovia II Chlebowo 0-2 Czarni Marianowo
Orkan Dalewo 5-4 Piast II Chociwel
Dąb Dębice 11-2 Sparta Skalin
WODR Barzkowice 1-2 Jedność Przewłoki
Orzeł Pęzino 1-6 Pomorzanin Krąpiel
Bryza Reńsko 1-2 Orzeł Łożnica
Gwiazda Żalęcino 3-2 Unia Stargard Szczeciński

Kolejka 26 - 24 czerwca

Czarni Marianowo 1-2 Gwiazda Żalęcino
Unia Stargard Szczeciński 3-2 Bryza Reńsko
Orzeł Łożnica 4-0 Orzeł Pęzino
Pomorzanin Krąpiel 4-2 WODR Barzkowice
Jedność Przewłoki 1-0 Dąb Dębice
Sparta Skalin - Orkan Dalewo
Piast II Chociwel 4-1 Dąbrovia II Chlebowo

Klasa okręgowa 2006/2007 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Szczecin II)

Klasa A 2006/2007 (Szczecin I)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin III)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin IV)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin V)

Klasa B 2006/2007 (Szczecin I)
Klasa B 2006/2007 (Szczecin II)
Klasa B 2006/2007 (Szczecin III)
Klasa B 2006/2007 (Szczecin IV)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas