[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chrobry Lisie Pole 16 38 11 5 0 54-19 5 3 0 23-6 6 2 0 31-13
2.  Tywa Swobnica 16 34 10 4 2 56-22 6 2 0 33-8 4 2 2 23-14
3.  KLUKS Krzywin 16 29 9 2 5 38-25 6 0 2 26-12 3 2 3 12-13
4.  Rosnowianka Rosnowo 16 22 6 4 6 36-37 3 1 4 17-18 3 3 2 19-19
5.  Błękitni Białęgi 16 19 5 4 7 33-35 2 2 4 15-15 3 2 3 18-20 2 3 1 0 1 5-3
6.  Orzeł Żelechowo 16 19 6 1 9 36-51 3 1 4 21-26 3 0 5 15-25 2 3 1 0 1 3-5
7.  Lech Stołeczna 16 16 5 1 10 26-49 3 0 5 17-23 2 1 5 9-26
8.  Hetman Grzybno 16 14 3 5 8 21-40 2 4 2 15-16 1 1 6 6-24
9.  Korona Klępicz 16 11 3 2 11 26-48 2 1 5 14-21 1 1 6 12-27
Klon Krzymów wycofał się z rozgrywek przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Chrobry Lisie Pole    3-1 0-0 1-1 4-1 5-2 1-0 8-0 1-1 
 2 Tywa Swobnica2-2     3-1 6-1 2-2 4-0 10-0 2-0* 4-2 
 3 KLUKS Krzywin1-5 3-2     4-1 7-0 3-0* 0-1 3-2 5-1 
 4 Rosnowianka Rosnowo2-4 3-4 2-1     2-3 2-3 3-1 0-0 3-2 
 5 Błękitni Białęgi0-3* 0-3 0-2 2-2     1-2 2-2 4-1 6-0 
 6 Orzeł Żelechowo3-9 2-2 3-1 1-4 1-4     7-1 1-3 3-2 
 7 Lech Stołeczna1-2 0-5 2-3 2-4 0-6 5-2     3-0* 4-1 
 8 Hetman Grzybno2-2 2-2 2-2 0-3* 1-1 4-2 3-1     1-3 
 9 Korona Klępicz2-4 1-4 1-2 3-3 3-1 1-4 0-3 3-0*     

Kolejka 1 - 26 sierpnia

Pauza: Korona Klępicz.
 
KLUKS Krzywin 0-1 Lech Stołeczna
Rosnowianka Rosnowo 0-0 Hetman Grzybno
Chrobry Lisie Pole 3-1 Tywa Swobnica
Błękitni Białęgi 1-2 Orzeł Żelechowo

Kolejka 2 - 2 września

Pauza: Błękitni Białęgi.
 
Lech Stołeczna 5-2 Orzeł Żelechowo
Tywa Swobnica 4-2 Korona Klępicz
Hetman Grzybno 2-2 Chrobry Lisie Pole
KLUKS Krzywin 4-1 Rosnowianka Rosnowo

Kolejka 3 - 9 września

Pauza: Orzeł Żelechowo.
 
Rosnowianka Rosnowo 3-1 Lech Stołeczna
Chrobry Lisie Pole 0-0 KLUKS Krzywin
Korona Klępicz 3-0 Hetman Grzybno
(wo)
Błękitni Białęgi 0-3 Tywa Swobnica

Kolejka 4 - 16 września

Pauza: Lech Stołeczna.
 
Tywa Swobnica 4-0 Orzeł Żelechowo
Hetman Grzybno 1-1 Błękitni Białęgi
KLUKS Krzywin 5-1 Korona Klępicz
Rosnowianka Rosnowo 2-4 Chrobry Lisie Pole

Kolejka 5 - 23 września

Pauza: Tywa Swobnica.
 
Chrobry Lisie Pole 1-0 Lech Stołeczna
Korona Klępicz 3-3 Rosnowianka Rosnowo
Błękitni Białęgi 0-2 KLUKS Krzywin
Orzeł Żelechowo 1-3 Hetman Grzybno

Kolejka 6 - 30 września

Pauza: Hetman Grzybno.
 
Lech Stołeczna 0-5 Tywa Swobnica
KLUKS Krzywin 3-0 Orzeł Żelechowo
(wo)
Rosnowianka Rosnowo 2-3 Błękitni Białęgi
Chrobry Lisie Pole 1-1 Korona Klępicz

Kolejka 7 - 7 października

Pauza: KLUKS Krzywin.
 
Korona Klępicz 0-3 Lech Stołeczna
Błękitni Białęgi 0-3 Chrobry Lisie Pole
(wo)
na boisku 5-2
Orzeł Żelechowo 1-4 Rosnowianka Rosnowo
Tywa Swobnica 2-0 Hetman Grzybno
(wo)

Kolejka 8 - 14 października

Pauza: Rosnowianka Rosnowo.
 
Lech Stołeczna 3-0 Hetman Grzybno
(wo)
KLUKS Krzywin 3-2 Tywa Swobnica
Chrobry Lisie Pole 5-2 Orzeł Żelechowo
Korona Klępicz 3-1 Błękitni Białęgi

Kolejka 9 - 21 października

Pauza: Chrobry Lisie Pole.
 
Błękitni Białęgi 2-2 Lech Stołeczna
Orzeł Żelechowo 3-2 Korona Klępicz
Tywa Swobnica 6-1 Rosnowianka Rosnowo
Hetman Grzybno 2-2 KLUKS Krzywin

Kolejka 10 - 21 kwietnia

Pauza: Korona Klępicz.
 
Lech Stołeczna 2-3 KLUKS Krzywin
Hetman Grzybno 0-3 Rosnowianka Rosnowo
(wo)
Tywa Swobnica 2-2 Chrobry Lisie Pole
Orzeł Żelechowo 1-4 Błękitni Białęgi

Kolejka 11 - 28 kwietnia

Pauza: Błękitni Białęgi.
 
Orzeł Żelechowo 7-1 Lech Stołeczna
Korona Klępicz 1-4 Tywa Swobnica
Chrobry Lisie Pole 8-0 Hetman Grzybno
Rosnowianka Rosnowo 2-1 KLUKS Krzywin

Kolejka 12 - 5 maja

Pauza: Orzeł Żelechowo.
 
Lech Stołeczna 2-4 Rosnowianka Rosnowo
KLUKS Krzywin 1-5 Chrobry Lisie Pole
Hetman Grzybno 1-3 Korona Klępicz
Tywa Swobnica 2-2 Błękitni Białęgi

Kolejka 13 - 12 maja

Pauza: Lech Stołeczna.
 
Orzeł Żelechowo 2-2 Tywa Swobnica
Błękitni Białęgi 4-1 Hetman Grzybno
Korona Klępicz 1-2 KLUKS Krzywin
Chrobry Lisie Pole 1-1 Rosnowianka Rosnowo

Kolejka 14 - 19 maja

Pauza: Tywa Swobnica.
 
Lech Stołeczna 1-2 Chrobry Lisie Pole
Rosnowianka Rosnowo 3-2 Korona Klępicz
KLUKS Krzywin 7-0 Błękitni Białęgi
Hetman Grzybno 4-2 Orzeł Żelechowo

Kolejka 15 - 26 maja

Pauza: Hetman Grzybno.
 
Tywa Swobnica 10-0 Lech Stołeczna
Orzeł Żelechowo 3-1 KLUKS Krzywin
Błękitni Białęgi 2-2 Rosnowianka Rosnowo
Korona Klępicz 2-4 Chrobry Lisie Pole

Kolejka 16 - 2 czerwca

Pauza: KLUKS Krzywin.
 
Lech Stołeczna 4-1 Korona Klępicz
Chrobry Lisie Pole 4-1 Błękitni Białęgi
Rosnowianka Rosnowo 2-3 Orzeł Żelechowo
Hetman Grzybno 2-2 Tywa Swobnica

Kolejka 17 - 10 czerwca

Pauza: Rosnowianka Rosnowo.
 
Hetman Grzybno 3-1 Lech Stołeczna
Tywa Swobnica 3-1 KLUKS Krzywin
Orzeł Żelechowo 3-9 Chrobry Lisie Pole
Błękitni Białęgi 6-0 Korona Klępicz

Kolejka 18 - 17 czerwca

Pauza: Chrobry Lisie Pole.
 
Lech Stołeczna 0-6 Błękitni Białęgi
Korona Klępicz 1-4 Orzeł Żelechowo
Rosnowianka Rosnowo 3-4 Tywa Swobnica
KLUKS Krzywin 3-2 Hetman Grzybno

Klasa A 2006/2007 (Szczecin I)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin II)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin III)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin IV)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin V)

Klasa B 2006/2007 (Szczecin I)
Klasa B 2006/2007 (Szczecin III)
Klasa B 2006/2007 (Szczecin IV)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas