[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Szczecin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orkan Rów 14 38 12 2 0 45-8 5 2 0 28-4 7 0 0 17-4
2.  Piast Karsko 14 29 9 2 3 40-16 5 0 2 14-7 4 2 1 26-9
3.  Zjednoczeni Kurzycko 14 28 9 1 4 40-27 6 0 1 21-6 3 1 3 19-21
4.  Iskra Lutówko 14 22 7 1 6 38-34 3 1 3 25-20 4 0 3 13-14
5.  Grom Płonno 14 20 6 2 6 36-24 4 1 2 22-9 2 1 4 14-15
6.  Olimpia Smolnica 14 15 4 3 7 27-32 3 1 3 17-17 1 2 4 10-15
7.  Pionier Nawrocko 14 7 2 1 11 16-54 2 1 4 11-19 0 0 7 5-35
8.  Żądło Stara Dziedzina 14 3 1 0 13 4-51 1 0 6 4-22 0 0 7 0-29
Zieloni Zielin wycofali się przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Orkan Rów    1-1 4-2 4-0 3-1 0-0 5-0 11-0 
 2 Piast Karsko0-1     2-0 1-2 3-2 3-2 2-0 3-0* 
 3 Zjednoczeni Kurzycko1-2 4-2     2-1 2-1 4-0 5-0 3-0* 
 4 Iskra Lutówko0-3* 0-5 5-5     3-4 3-1 11-2 3-0* 
 5 Grom Płonno0-1 2-2 2-3 6-0     4-3 5-0 3-0 
 6 Olimpia Smolnica1-4 0-5 7-0 1-5 1-1     4-2 3-0* 
 7 Pionier Nawrocko2-3 1-6 1-5 0-2 3-2 1-1     3-0* 
 8 Żądło Stara Dziedzina0-3* 1-5 0-4 0-3* 0-3* 0-3* 3-1     

Kolejka 1 - 26 sierpnia

Pauza: Żądło Stara Dziedzina, Iskra Lutówko.
 
Pionier Nawrocko 2-3 Orkan Rów
Grom Płonno 2-3 Zjednoczeni Kurzycko
Piast Karsko 3-2 Olimpia Smolnica

Kolejka 2 - 2 września

Pauza: Pionier Nawrocko, Żądło Stara Dziedzina.
 
Orkan Rów 0-0 Olimpia Smolnica
Zjednoczeni Kurzycko 4-2 Piast Karsko
Iskra Lutówko 3-4 Grom Płonno

Kolejka 3 - 9 września

Pauza: Pionier Nawrocko, Orkan Rów.
 
Grom Płonno 3-0 Żądło Stara Dziedzina
Piast Karsko 1-2 Iskra Lutówko
Olimpia Smolnica 7-0 Zjednoczeni Kurzycko

Kolejka 4 - 16 września

Orkan Rów 4-2 Zjednoczeni Kurzycko
Iskra Lutówko 3-1 Olimpia Smolnica
Żądło Stara Dziedzina 1-5 Piast Karsko
Pionier Nawrocko 3-2 Grom Płonno

Kolejka 5 - 23 września

Pauza: Grom Płonno, Orkan Rów.
 
Piast Karsko 2-0 Pionier Nawrocko
Olimpia Smolnica 3-0 Żądło Stara Dziedzina
(wo)
na boisku 1-0
Zjednoczeni Kurzycko 2-1 Iskra Lutówko

Kolejka 6 - 30 września

Pauza: Grom Płonno, Piast Karsko.
 
Orkan Rów 4-0 Iskra Lutówko
Żądło Stara Dziedzina 0-4 Zjednoczeni Kurzycko
Pionier Nawrocko 1-1 Olimpia Smolnica

Kolejka 7 - 7 października

Pauza: Piast Karsko, Olimpia Smolnica.
 
Grom Płonno 0-1 Orkan Rów
Zjednoczeni Kurzycko 5-0 Pionier Nawrocko
Iskra Lutówko 3-0 Żądło Stara Dziedzina
(wo)

Kolejka 8 - 14 października

Pauza: Olimpia Smolnica, Zjednoczeni Kurzycko.
 
Orkan Rów 11-0 Żądło Stara Dziedzina
Pionier Nawrocko 0-2 Iskra Lutówko
Grom Płonno 2-2 Piast Karsko

Kolejka 9 - 21 października

Pauza: Zjednoczeni Kurzycko, Iskra Lutówko.
 
Piast Karsko 0-1 Orkan Rów
Olimpia Smolnica 1-1 Grom Płonno
Żądło Stara Dziedzina 3-1 Pionier Nawrocko

Kolejka 10 - 21 kwietnia

Pauza: Żądło Stara Dziedzina, Iskra Lutówko.
 
Orkan Rów 5-0 Pionier Nawrocko
Zjednoczeni Kurzycko 2-1 Grom Płonno
Olimpia Smolnica 0-5 Piast Karsko

Kolejka 11 - 28 kwietnia

Pauza: Żądło Stara Dziedzina, Pionier Nawrocko.
 
Olimpia Smolnica 1-4 Orkan Rów
Piast Karsko 2-0 Zjednoczeni Kurzycko
Grom Płonno 6-0 Iskra Lutówko

Kolejka 12 - 5 maja

Pauza: Pionier Nawrocko, Orkan Rów.
 
Żądło Stara Dziedzina 0-3 Grom Płonno
(wo)
Iskra Lutówko 0-5 Piast Karsko
Zjednoczeni Kurzycko 4-0 Olimpia Smolnica

Kolejka 13 - 12 maja

Zjednoczeni Kurzycko 1-2 Orkan Rów
Olimpia Smolnica 1-5 Iskra Lutówko
Piast Karsko 3-0 Żądło Stara Dziedzina
(wo)
Grom Płonno 5-0 Pionier Nawrocko

Kolejka 14 - 19 maja

Pauza: Orkan Rów, Grom Płonno.
 
Pionier Nawrocko 1-6 Piast Karsko
Żądło Stara Dziedzina 0-3 Olimpia Smolnica
(wo)
Iskra Lutówko 5-5 Zjednoczeni Kurzycko

Kolejka 15 - 26 maja

Pauza: Grom Płonno, Piast Karsko.
 
Iskra Lutówko 0-3 Orkan Rów
(wo)
Zjednoczeni Kurzycko 3-0 Żądło Stara Dziedzina
(wo)
Olimpia Smolnica 4-2 Pionier Nawrocko

Kolejka 16 - 2 czerwca

Pauza: Piast Karsko, Olimpia Smolnica.
 
Orkan Rów 3-1 Grom Płonno
Pionier Nawrocko 1-5 Zjednoczeni Kurzycko
Żądło Stara Dziedzina 0-3 Iskra Lutówko
(wo)

Kolejka 17 - 10 czerwca

Pauza: Olimpia Smolnica, Zjednoczeni Kurzycko.
 
Żądło Stara Dziedzina 0-3 Orkan Rów
(wo)
Iskra Lutówko 11-2 Pionier Nawrocko
Piast Karsko 3-2 Grom Płonno

Kolejka 18 - 17 czerwca

Pauza: Iskra Lutówko, Zjednoczeni Kurzycko.
 
Orkan Rów 1-1 Piast Karsko
Grom Płonno 4-3 Olimpia Smolnica
Pionier Nawrocko 3-0 Żądło Stara Dziedzina
(wo)

Klasa A 2006/2007 (Szczecin I)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin II)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin III)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin IV)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin V)

Klasa B 2006/2007 (Szczecin I)
Klasa B 2006/2007 (Szczecin II)
Klasa B 2006/2007 (Szczecin IV)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas