[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Lipiany 30 76 24 4 2 89-29 12 2 1 51-14 12 2 1 38-15
2.  Unia Dolice 30 66 21 3 6 83-39 11 1 3 46-14 10 2 3 37-25
3.  Czcibor Cedynia 30 63 19 6 5 88-40 12 2 1 58-16 7 4 4 30-24
4.  Woda Rzecko 30 53 16 5 9 72-47 9 2 4 42-21 7 3 5 30-26
5.  Remor Recz 30 44 13 5 12 62-54 9 2 4 42-21 4 3 8 20-33
6.  Pogoń II Barlinek 30 42 13 3 14 62-66 10 3 2 44-16 3 0 12 18-50
7.  Odrzanka Radziszewo 30 40 11 7 12 61-58 7 3 5 32-25 4 4 7 29-33 2 2 0 2 0 3-3
8.  Myśla Dargomyśl 30 40 11 7 12 45-50 9 2 4 31-20 2 5 8 14-30 2 2 0 2 0 3-3
9.  Sparta Godków 30 38 11 5 14 51-60 8 2 5 29-22 3 3 9 22-38
10.  Sokół Różańsko 30 37 11 4 15 43-72 7 3 5 23-24 4 1 10 20-48
11.  Sęp Brzesko 30 36 10 6 14 46-61 8 4 3 30-21 2 2 11 16-40
12.  Sokół Granowo 30 34 11 1 18 63-75 6 1 8 31-29 5 0 10 32-46 2 6 2 0 0 11-0
13.  Łabędź Widuchowa 30 34 10 4 16 38-60 8 1 6 24-22 2 3 10 14-38 2 0 0 0 2 0-11
14.  Morzycko Moryń 30 29 7 8 15 46-53 5 3 7 26-25 2 5 8 20-28
15.  Iskra Banie 30 26 7 5 18 37-74 6 4 5 28-29 1 1 13 9-45
16.  Gryf Sulimierz 30 24 7 3 20 43-91 5 3 7 30-43 2 0 13 13-48
Gryf Sulimierz po sezonie wycofał się z rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Stal Lipiany    2-2 7-1 2-0 3-1 8-1 2-1 3-1 1-3 5-1 5-1 4-0 2-1 1-1 5-0 1-0 
 2 Unia Dolice1-3     0-0 1-3 2-3 3-0* 2-1 5-0 4-1 5-0 4-1 4-1 6-0 3-0 3-1 3-0 
 3 Czcibor Cedynia2-2 0-1     2-1 5-1 10-0 6-1 0-0 3-0 5-3 4-2 5-1 2-0 3-1 7-3 4-0 
 4 Woda Rzecko1-2 0-1 1-1     5-1 5-2 1-1 5-2 2-4 1-2 3-1 3-1 5-1 3-1 2-0 5-1 
 5 Remor Recz1-5 0-3 0-3 4-1     2-0 0-0 4-0 2-1 8-0 5-1 1-4 4-1 1-1 5-0 5-1 
 6 Pogoń II Barlinek0-1 0-2 5-1 1-1 4-1     5-1 3-1 0-0 5-2 4-1 4-3 1-1 3-0 3-0 6-1 
 7 Odrzanka Radziszewo1-2 0-3 1-4 2-4 4-4 3-0     1-1 3-0 1-3 3-0 4-1 1-0 2-2 4-0* 2-1 
 8 Myśla Dargomyśl0-1 3-4 4-2 0-0 3-0 3-1 2-2     3-1 2-1 2-1 1-4 0-2 2-1 3-0 3-0 
 9 Sparta Godków3-1 0-2 1-0 1-2 1-0 0-3 1-2 2-2     2-1 1-2 7-1 2-2 2-1 2-1 4-2 
 10 Sokół Różańsko0-1 0-1 0-2 2-2 1-1 4-2 0-6 1-1 3-0*     2-0 3-1 1-0 0-6 3-1 3-0 
 11 Sęp Brzesko1-1 4-1 0-1 2-1 0-2 2-1 1-1 2-1 3-4 1-1     3-1 5-3 1-1 2-0 3-2 
 12 Sokół Granowo2-3 5-8 0-3 2-3 1-0 1-0 1-0 0-3 4-1 4-1 1-1     7-0 2-3 0-1 1-2 
 13 Łabędź Widuchowa1-4 2-0 0-3 3-1 1-0 4-1 1-4 0-1 1-1 0-1 1-0 0-4     2-0 3-2 5-0 
 14 Morzycko Moryń0-1 3-1 0-4 1-2 2-2 1-2 3-1 1-1 5-3 6-1 1-0 2-3 0-2     0-0 1-2 
 15 Iskra Banie1-3 4-4 2-2 1-6 0-2 1-0 6-3 1-0 1-0 1-2 2-3 4-1 0-0 2-2     2-1 
 16 Gryf Sulimierz1-8 2-4 3-3 2-3 1-2 3-5 2-5 2-0 3-3 2-1 2-2 1-6 2-1 1-0 3-0     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Sokół Różańsko 3-1 Iskra Banie 6 sierpnia, 17:00
Sęp Brzesko 0-1 Czcibor Cedynia 6 sierpnia, 17:00
Łabędź Widuchowa 2-0 Unia Dolice 6 sierpnia, 17:00
Pogoń II Barlinek 1-1 Woda Rzecko 6 sierpnia, 17:00
Sokół Granowo 2-3 Stal Lipiany 6 sierpnia, 17:00
Morzycko Moryń 1-2 Gryf Sulimierz 6 sierpnia, 17:00
Myśla Dargomyśl 3-1 Sparta Godków 6 sierpnia, 17:00
Odrzanka Radziszewo 4-4 Remor Recz 5 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 12 sierpnia

Iskra Banie 0-2 Remor Recz 12 sierpnia, 18:00
Sparta Godków 1-2 Odrzanka Radziszewo 12 sierpnia, 17:00
Gryf Sulimierz 2-0 Myśla Dargomyśl 12 sierpnia, 17:00
Stal Lipiany 1-1 Morzycko Moryń 12 sierpnia, 17:00
Woda Rzecko 3-1 Sokół Granowo 12 sierpnia, 17:00
Unia Dolice 3-0 Pogoń II Barlinek 12 sierpnia, 17:00
(wo)
Czcibor Cedynia 2-0 Łabędź Widuchowa 12 sierpnia, 16:00
Sokół Różańsko 2-0 Sęp Brzesko 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Sęp Brzesko 2-0 Iskra Banie 15 sierpnia, 17:00
Łabędź Widuchowa 0-1 Sokół Różańsko 15 sierpnia, 17:00
Sokół Granowo 5-8 Unia Dolice 15 sierpnia, 17:00
Morzycko Moryń 1-2 Woda Rzecko 15 sierpnia, 17:00
Myśla Dargomyśl 0-1 Stal Lipiany 15 sierpnia, 17:00
Odrzanka Radziszewo 2-1 Gryf Sulimierz 15 sierpnia, 17:00
Remor Recz 2-1 Sparta Godków 15 sierpnia, 17:00
Czcibor Cedynia 10-0 Pogoń II Barlinek 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Iskra Banie 1-0 Sparta Godków 20 sierpnia, 18:00
Gryf Sulimierz 1-2 Remor Recz 20 sierpnia, 16:00
Stal Lipiany 2-1 Odrzanka Radziszewo 19 sierpnia, 17:00
Woda Rzecko 5-2 Myśla Dargomyśl 20 sierpnia, 16:00
Unia Dolice 3-0 Morzycko Moryń 20 sierpnia, 17:00
Czcibor Cedynia 5-1 Sokół Granowo 20 sierpnia, 16:00
Sokół Różańsko 4-2 Pogoń II Barlinek 19 sierpnia, 17:00
Sęp Brzesko 5-3 Łabędź Widuchowa 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Łabędź Widuchowa 3-2 Iskra Banie 27 sierpnia, 17:00
Pogoń II Barlinek 4-1 Sęp Brzesko 27 sierpnia, 17:00
Sokół Granowo 4-1 Sokół Różańsko 27 sierpnia, 16:00
Morzycko Moryń 0-4 Czcibor Cedynia 27 sierpnia, 17:00
Myśla Dargomyśl 3-4 Unia Dolice 27 sierpnia, 17:00
Odrzanka Radziszewo 2-4 Woda Rzecko 26 sierpnia, 13:00
Remor Recz 1-5 Stal Lipiany 26 sierpnia, 17:00
Sparta Godków 4-2 Gryf Sulimierz 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 2-3 września

Iskra Banie 2-1 Gryf Sulimierz 3 września, 16:00
Stal Lipiany 1-3 Sparta Godków 2 września, 16:00
Woda Rzecko 5-1 Remor Recz 3 września, 16:00
Unia Dolice 2-1 Odrzanka Radziszewo 3 września, 16:00
Czcibor Cedynia 0-0 Myśla Dargomyśl 3 września, 15:00
Sokół Różańsko 0-6 Morzycko Moryń 3 września, 16:00
Sęp Brzesko 3-1 Sokół Granowo 3 września, 16:00
Łabędź Widuchowa 4-1 Pogoń II Barlinek 2 września, 15:00

Kolejka 7 - 9-10 września

Pogoń II Barlinek 3-0 Iskra Banie 10 września, 16:00
Sokół Granowo 7-0 Łabędź Widuchowa 9 września, 11:00
Morzycko Moryń 1-0 Sęp Brzesko 10 września, 15:00
Myśla Dargomyśl 2-1 Sokół Różańsko 10 września, 16:00
Odrzanka Radziszewo 1-4 Czcibor Cedynia 9 września, 17:00
Remor Recz 0-3 Unia Dolice 9 września, 16:00
Sparta Godków 1-2 Woda Rzecko 10 września, 16:00
Gryf Sulimierz 1-8 Stal Lipiany 10 września, 16:00

Kolejka 8 - 16-17 września

Iskra Banie 1-3 Stal Lipiany 16 września
Woda Rzecko 5-1 Gryf Sulimierz 16 września, 16:00
Unia Dolice 4-1 Sparta Godków 16 września, 16:00
Czcibor Cedynia 5-1 Remor Recz 17 września, 15:00
Sokół Różańsko 0-6 Odrzanka Radziszewo 17 września, 16:00
Sęp Brzesko 2-1 Myśla Dargomyśl 17 września, 16:00
Łabędź Widuchowa 2-0 Morzycko Moryń 17 września, 14:00
Pogoń II Barlinek 4-3 Sokół Granowo 17 września, 17:00

Kolejka 9 - 23-24 września

Sokół Granowo 0-1 Iskra Banie 24 września, 15:00
Morzycko Moryń 1-2 Pogoń II Barlinek 24 września, 15:00
Myśla Dargomyśl 0-2 Łabędź Widuchowa 24 września, 16:00
Odrzanka Radziszewo 3-0 Sęp Brzesko 23 września, 16:00
Remor Recz 8-0 Sokół Różańsko 23 września, 16:00
Sparta Godków 1-0 Czcibor Cedynia 24 września, 16:00
Gryf Sulimierz 2-4 Unia Dolice 24 września, 16:00
Stal Lipiany 2-0 Woda Rzecko 23 września, 16:00

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Iskra Banie 1-6 Woda Rzecko 1 października, 15:00
Unia Dolice 1-3 Stal Lipiany 1 października, 16:00
Czcibor Cedynia 4-0 Gryf Sulimierz 1 października, 14:00
Sokół Różańsko 3-0 Sparta Godków 30 września, 15:00
(wo)
na boisku 2-2
Sęp Brzesko 0-2 Remor Recz 1 października, 15:00
Łabędź Widuchowa 1-4 Odrzanka Radziszewo 1 października, 14:00
Pogoń II Barlinek 3-1 Myśla Dargomyśl 1 października, 16:00
Sokół Granowo 2-3 Morzycko Moryń 1 października, 15:00

Kolejka 11 - 7-8 października

Morzycko Moryń 0-0 Iskra Banie 8 października, 15:00
Myśla Dargomyśl 1-4 Sokół Granowo 8 października, 15:00
Odrzanka Radziszewo 3-0 Pogoń II Barlinek 7 października, 15:00
Remor Recz 4-1 Łabędź Widuchowa 7 października, 15:00
Sparta Godków 1-2 Sęp Brzesko 8 października, 15:00
Gryf Sulimierz 2-1 Sokół Różańsko 8 października, 15:00
Stal Lipiany 7-1 Czcibor Cedynia 7 października, 15:00
Woda Rzecko 0-1 Unia Dolice 8 października, 15:00

Kolejka 12 - 14-15 października

Iskra Banie 4-4 Unia Dolice 14 października
Czcibor Cedynia 2-1 Woda Rzecko 15 października, 14:00
Sokół Różańsko 0-1 Stal Lipiany 15 października, 15:00
Sęp Brzesko 3-2 Gryf Sulimierz 15 października, 15:00
Łabędź Widuchowa 1-1 Sparta Godków 14 października, 14:00
Pogoń II Barlinek 4-1 Remor Recz 15 października, 15:00
Sokół Granowo 1-0 Odrzanka Radziszewo 15 października, 14:00
Morzycko Moryń 1-1 Myśla Dargomyśl 15 października, 15:00

Kolejka 13 - 21-22 października

Myśla Dargomyśl 3-0 Iskra Banie 22 października, 15:00
Odrzanka Radziszewo 2-2 Morzycko Moryń 21 października, 15:00
Remor Recz 1-4 Sokół Granowo 21 października, 14:00
Sparta Godków 0-3 Pogoń II Barlinek 22 października, 15:00
Gryf Sulimierz 2-1 Łabędź Widuchowa 22 października, 15:00
Stal Lipiany 5-1 Sęp Brzesko 21 października, 15:00
Woda Rzecko 1-2 Sokół Różańsko 21 października, 14:00
Unia Dolice 0-0 Czcibor Cedynia 22 października, 15:00

Kolejka 14 - 28-29 października

Iskra Banie 2-2 Czcibor Cedynia 29 października, 14:00
Sokół Różańsko 0-1 Unia Dolice 29 października, 14:00
Sęp Brzesko 2-1 Woda Rzecko 29 października, 14:00
Łabędź Widuchowa 1-4 Stal Lipiany 29 października, 14:00
Pogoń II Barlinek 6-1 Gryf Sulimierz 29 października, 14:00
Sokół Granowo 4-1 Sparta Godków 29 października, 14:00
Morzycko Moryń 2-2 Remor Recz 29 października, 15:00
Myśla Dargomyśl 2-2 Odrzanka Radziszewo 29 października, 14:00

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Odrzanka Radziszewo 4-0 Iskra Banie 4 listopada, 14:00
(wo)
mecz zakończony przed czasem z powodu zbyt małej ilości zawodników Iskry na boisku (kontuzje)
Remor Recz 4-0 Myśla Dargomyśl 4 listopada, 13:00
Sparta Godków 2-1 Morzycko Moryń 5 listopada, 14:00
Gryf Sulimierz 1-6 Sokół Granowo 5 listopada, 14:00
Stal Lipiany 8-1 Pogoń II Barlinek 4 listopada, 14:00
Woda Rzecko 5-1 Łabędź Widuchowa 5 listopada, 14:00
Unia Dolice 4-1 Sęp Brzesko 5 listopada, 13:00
Czcibor Cedynia 5-3 Sokół Różańsko 5 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Iskra Banie 1-2 Sokół Różańsko 12 listopada, 14:00
Czcibor Cedynia 4-2 Sęp Brzesko 12 listopada, 14:00
Unia Dolice 6-0 Łabędź Widuchowa 12 listopada, 13:00
Woda Rzecko 5-2 Pogoń II Barlinek 11 listopada, 14:00
Stal Lipiany 4-0 Sokół Granowo 11 listopada, 14:00
Gryf Sulimierz 1-0 Morzycko Moryń 12 listopada, 14:00
Sparta Godków 2-2 Myśla Dargomyśl 12 listopada, 14:00
Remor Recz 0-0 Odrzanka Radziszewo 11 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Remor Recz 5-0 Iskra Banie 18 listopada, 13:00
Odrzanka Radziszewo 3-0 Sparta Godków 18 listopada, 14:00
Myśla Dargomyśl 3-0 Gryf Sulimierz 19 listopada, 14:00
Morzycko Moryń 0-1 Stal Lipiany 19 listopada, 14:00
Sokół Granowo 2-3 Woda Rzecko 19 listopada, 13:00
Pogoń II Barlinek 0-2 Unia Dolice 19 listopada, 13:00
Łabędź Widuchowa 0-3 Czcibor Cedynia 19 listopada, 14:00
Sęp Brzesko 1-1 Sokół Różańsko 19 listopada, 14:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Pogoń II Barlinek 5-1 Czcibor Cedynia 25 marca
Iskra Banie 2-3 Sęp Brzesko 25 marca
Sokół Różańsko 1-0 Łabędź Widuchowa 25 marca
Unia Dolice 4-1 Sokół Granowo 25 marca
Woda Rzecko 3-1 Morzycko Moryń 25 marca
Stal Lipiany 3-1 Myśla Dargomyśl 24 marca
Gryf Sulimierz 2-5 Odrzanka Radziszewo 25 marca
Sparta Godków 1-0 Remor Recz 25 marca

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Sparta Godków 2-1 Iskra Banie 1 kwietnia
Remor Recz 5-1 Gryf Sulimierz 31 marca
Odrzanka Radziszewo 1-2 Stal Lipiany 31 marca
Myśla Dargomyśl 0-0 Woda Rzecko 1 kwietnia
Morzycko Moryń 3-1 Unia Dolice 1 kwietnia
Sokół Granowo 0-3 Czcibor Cedynia 1 kwietnia
Pogoń II Barlinek 5-2 Sokół Różańsko 1 kwietnia
Łabędź Widuchowa 1-0 Sęp Brzesko 1 kwietnia

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Iskra Banie 0-0 Łabędź Widuchowa
Sęp Brzesko 2-1 Pogoń II Barlinek
Sokół Różańsko 3-1 Sokół Granowo
Czcibor Cedynia 3-1 Morzycko Moryń
Unia Dolice 5-0 Myśla Dargomyśl
Woda Rzecko 1-1 Odrzanka Radziszewo
Stal Lipiany 3-1 Remor Recz
Gryf Sulimierz 3-3 Sparta Godków

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Gryf Sulimierz 3-0 Iskra Banie 15 kwietnia
Sparta Godków 3-1 Stal Lipiany 15 kwietnia
Remor Recz 4-1 Woda Rzecko 14 kwietnia
Odrzanka Radziszewo 0-3 Unia Dolice 14 kwietnia
Myśla Dargomyśl 4-2 Czcibor Cedynia 15 kwietnia
Morzycko Moryń 6-1 Sokół Różańsko 15 kwietnia
Sokół Granowo 1-1 Sęp Brzesko 15 kwietnia
Pogoń II Barlinek 1-1 Łabędź Widuchowa 15 kwietnia

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Iskra Banie 1-0 Pogoń II Barlinek 21 kwietnia
Łabędź Widuchowa 0-4 Sokół Granowo 22 kwietnia
Sęp Brzesko 1-1 Morzycko Moryń 22 kwietnia
Sokół Różańsko 1-1 Myśla Dargomyśl 22 kwietnia
Czcibor Cedynia 6-1 Odrzanka Radziszewo 22 kwietnia
Unia Dolice 2-3 Remor Recz 22 kwietnia
Woda Rzecko 2-4 Sparta Godków 22 kwietnia
Stal Lipiany 1-0 Gryf Sulimierz 21 kwietnia

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Stal Lipiany 5-0 Iskra Banie 28 kwietnia
Gryf Sulimierz 2-3 Woda Rzecko 29 kwietnia
Sparta Godków 0-2 Unia Dolice 29 kwietnia
Remor Recz 0-3 Czcibor Cedynia 28 kwietnia
Odrzanka Radziszewo 1-3 Sokół Różańsko 28 kwietnia
Myśla Dargomyśl 2-1 Sęp Brzesko 29 kwietnia
Morzycko Moryń 0-2 Łabędź Widuchowa 29 kwietnia
Sokół Granowo 1-0 Pogoń II Barlinek 28 kwietnia

Kolejka 24 - 5-6 maja

Iskra Banie 4-1 Sokół Granowo 6 maja, 16:00
Pogoń II Barlinek 3-0 Morzycko Moryń 6 maja, 16:00
Łabędź Widuchowa 0-1 Myśla Dargomyśl 6 maja, 14:00
Sęp Brzesko 1-1 Odrzanka Radziszewo 6 maja, 16:00
Sokół Różańsko 1-1 Remor Recz 6 maja, 17:00
Czcibor Cedynia 3-0 Sparta Godków 5 maja
Unia Dolice 3-0 Gryf Sulimierz 6 maja, 16:00
Woda Rzecko 1-2 Stal Lipiany 6 maja, 15:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Woda Rzecko 2-0 Iskra Banie 13 maja, 15:00
Stal Lipiany 2-2 Unia Dolice 12 maja
Gryf Sulimierz 3-3 Czcibor Cedynia 13 maja, 16:00
Sparta Godków 2-1 Sokół Różańsko 13 maja, 16:00
Remor Recz 5-1 Sęp Brzesko 12 maja
Odrzanka Radziszewo 1-0 Łabędź Widuchowa 12 maja
Myśla Dargomyśl 3-1 Pogoń II Barlinek 13 maja, 16:00
Morzycko Moryń 2-3 Sokół Granowo 12 maja

Kolejka 26 - 20 maja

Iskra Banie 2-2 Morzycko Moryń 20 maja, 16:00
Sokół Granowo 0-3 Myśla Dargomyśl 20 maja, 16:00
Pogoń II Barlinek 5-1 Odrzanka Radziszewo 20 maja, 17:00
Łabędź Widuchowa 1-0 Remor Recz 20 maja, 14:00
Sęp Brzesko 3-4 Sparta Godków 20 maja, 17:00
Sokół Różańsko 3-0 Gryf Sulimierz 20 maja, 16:00
Czcibor Cedynia 2-2 Stal Lipiany 20 maja, 15:00
Unia Dolice 1-3 Woda Rzecko 20 maja, 16:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Unia Dolice 3-1 Iskra Banie 27 maja
Woda Rzecko 1-1 Czcibor Cedynia 27 maja
Stal Lipiany 5-1 Sokół Różańsko 26 maja
Gryf Sulimierz 2-2 Sęp Brzesko 26 maja
Sparta Godków 2-2 Łabędź Widuchowa 27 maja
Remor Recz 2-0 Pogoń II Barlinek 26 maja
Odrzanka Radziszewo 4-1 Sokół Granowo 26 maja
Myśla Dargomyśl 2-1 Morzycko Moryń 27 maja

Kolejka 28 - 3 czerwca

Iskra Banie 1-0 Myśla Dargomyśl
Morzycko Moryń 3-1 Odrzanka Radziszewo
Sokół Granowo 1-0 Remor Recz
Pogoń II Barlinek 0-0 Sparta Godków
Łabędź Widuchowa 5-0 Gryf Sulimierz
Sęp Brzesko 1-1 Stal Lipiany
Sokół Różańsko 2-2 Woda Rzecko
Czcibor Cedynia 0-1 Unia Dolice

Kolejka 29 - 9 czerwca

Czcibor Cedynia 7-3 Iskra Banie
Unia Dolice 5-0 Sokół Różańsko
Woda Rzecko 3-1 Sęp Brzesko
Stal Lipiany 2-1 Łabędź Widuchowa
Gryf Sulimierz 3-5 Pogoń II Barlinek
Sparta Godków 7-1 Sokół Granowo
Remor Recz 1-1 Morzycko Moryń
Odrzanka Radziszewo 1-1 Myśla Dargomyśl

Kolejka 30 - 16 czerwca

Iskra Banie 6-3 Odrzanka Radziszewo
Myśla Dargomyśl 3-0 Remor Recz
Morzycko Moryń 5-3 Sparta Godków
Sokół Granowo 1-2 Gryf Sulimierz
Pogoń II Barlinek 0-1 Stal Lipiany
Łabędź Widuchowa 3-1 Woda Rzecko
Sęp Brzesko 4-1 Unia Dolice
Sokół Różańsko 0-2 Czcibor Cedynia

Baraże o udział w V lidze (Szczecin)

V liga 2006/2007 (Szczecin)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Szczecin I)

Klasa A 2006/2007 (Szczecin I)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin II)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin III)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin IV)
Klasa A 2006/2007 (Szczecin V)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas