[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2006/2007, grupa: wielkopolska (południowa)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Kobylin 30 62 18 8 4 44-23 8 5 2 22-15 10 3 2 22-8
2.  LKS Czarnylas 30 61 17 10 3 71-22 11 4 0 39-8 6 6 3 32-14
3.  Korona Piaski 30 60 18 6 6 56-30 10 3 2 30-11 8 3 4 26-19
4.  Dąbroczanka Pępowo 30 50 15 5 10 62-42 7 3 5 34-19 8 2 5 28-23
5.  SKP Słupca 30 49 13 10 7 46-25 8 5 2 21-7 5 5 5 25-18 2 3 1 0 1 2-1
6.  Aluminium Konin 30 49 14 7 9 43-44 10 4 1 31-13 4 3 8 12-31 2 3 1 0 1 1-2
7.  Sokół Kleczew 30 47 15 2 13 47-38 9 1 5 25-15 6 1 8 22-23
8.  Sparta Miejska Górka 30 44 12 8 10 51-37 8 2 5 32-18 4 6 5 19-19
9.  Victoria Września 30 42 11 9 10 56-44 5 7 3 31-19 6 2 7 25-25
10.  Centra Ostrów Wielkopolski 30 40 11 7 12 61-48 8 2 5 35-19 3 5 7 26-29
11.  LKS Gołuchów 30 37 10 7 13 42-36 3 6 6 16-16 7 1 7 26-20
12.  Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 30 33 9 6 15 41-56 6 3 6 28-27 3 3 9 13-29
13.  Astra Krotoszyn 30 30 7 9 14 35-46 4 4 7 19-22 3 5 7 16-24
14.  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 30 27 8 3 19 29-61 6 1 8 17-24 2 2 11 12-37
15.  Zjednoczeni Rychwał 30 8 2 2 26 14-121 1 1 13 8-66 1 1 13 6-55
16.  Obra Kościan 30 29 8 5 17 37-62 7 1 7 20-28 1 4 10 17-34
Obra Kościan wycofała się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Piast Kobylin    2-2 0-2 3-1 1-0 1-1 0-1 1-1 2-1 4-2 2-1 2-2 2-1 1-0 0-0 1-0 
 2 LKS Czarnylas0-0     3-0 1-1 3-0 5-0 3-2 2-0 3-1 3-0 1-0 1-1 2-2 2-0 7-1 3-0* 
 3 Korona Piaski0-1 2-2     3-0 2-0 0-0 2-1 0-1 2-2 4-2 2-1 2-0 3-1 1-0 4-0 3-0* 
 4 Dąbroczanka Pępowo0-1 2-1 1-1     1-1 7-0 2-4 1-1 0-1 2-5 4-1 1-0 0-1 5-0 5-0 3-2 
 5 SKP Słupca1-0 0-0 0-3 0-1     2-0 2-0 1-1 3-1 1-1 2-0 0-0 0-0 2-0 4-0 3-0* 
 6 Aluminium Konin2-1 0-0 1-1 6-0 1-0     2-0 2-2 1-1 2-1 0-3* 2-0 3-2 4-1 2-1 3-0* 
 7 Sokół Kleczew1-2 1-0 0-1 1-2 0-1 1-1     2-1 3-2 3-1 0-1 4-1 2-1 3-1 1-0 3-0* 
 8 Sparta Miejska Górka0-0 1-2 0-2 1-4 0-1 3-1 0-2     5-2 2-2 3-1 4-0 3-0 4-1 3-0 3-0* 
 9 Victoria Września0-2 1-1 1-3 4-1 2-2 2-1 2-1 1-1     2-2 1-2 4-0 0-0 2-2 8-0 1-1 
 10 Centra Ostrów Wielkopolski0-3 0-1 2-3 0-0 2-3 5-1 3-0 2-1 2-1     1-2 4-0 3-0 0-0 6-0 5-4 
 11 LKS Gołuchów0-1 2-2 1-1 3-1 1-1 0-2 1-2 0-1 0-1 1-1     0-3 0-0 3-0 4-0 0-0 
 12 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski2-3 0-4 4-1 0-3 1-1 2-3 1-0 3-2 1-4 3-0 1-1     1-2 3-1 5-1 1-1 
 13 Astra Krotoszyn1-2 0-2 1-2 1-3 1-1 1-0 2-0 1-1 1-2 1-1 1-2 2-1     1-3 3-0* 2-2 
 14 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski0-2 0-4 2-1 0-5 0-2 0-1 2-4 2-3 1-0 1-0 2-0 0-1 1-1     3-0 3-0* 
 15 Zjednoczeni Rychwał1-1 0-9 1-4 0-3 1-12 0-1 0-4 0-3* 1-3 0-5 0-8 3-1 1-3 0-2     0-7 
 16 Obra Kościan0-3* 3-2 2-1 0-3* 2-0 2-0 1-1 1-0 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 3-2 6-1 0-3*     

REKLAMA
www.liga45.pl

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Korona Piaski 2-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 12 sierpnia, 17:00
M.Kędziora 8, R.Szczepaniak 85
Dąbroczanka Pępowo 0-1 Piast Kobylin 12 sierpnia, 15:00
K.Kendzia 45
Sokół Kleczew 3-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 12 sierpnia, 17:00
A.Kamoda 27, 44, 65 - D.Danilczyk 85
Zjednoczeni Rychwał 1-3 Victoria Września 12 sierpnia, 16:00
P.Chojnacki 50 - Ł.Skolasiński 40, K.Urbanowicz 58, S.Pleśnierowicz 65
Aluminium Konin 0-0 LKS Czarnylas 12 sierpnia, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-2 LKS Gołuchów 12 sierpnia, 17:00
R.Dziuba 90 - G.Dziubek 37, 89
Sparta Miejska Górka 0-1 SKP Słupca 12 sierpnia, 16:00
K.Augustyniak 75 (k)
Astra Krotoszyn 2-2 Obra Kościan 12 sierpnia, 15:00
D.Przybyła 63 (s), J.Maryniak 70 - D.Przybyła 75, P.Sołtysiak 84

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-1 Obra Kościan 15 sierpnia, 16:00
P.Olaszczyk 79 (k) - P.Sołtysiak 30
SKP Słupca 0-0 Astra Krotoszyn 15 sierpnia, 17:00
LKS Gołuchów 0-1 Sparta Miejska Górka 15 sierpnia, 17:00
T.Kokot 3
LKS Czarnylas 3-0 Centra Ostrów Wielkopolski 15 sierpnia, 17:00
T.Kempiński 22, 62, Mateusz Woźniak 44
Victoria Września 2-1 Aluminium Konin 15 sierpnia, 18:00
Ł.Skolasiński 2, A.Wujewski 51 - K.Krzyżanowski 5
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-0 Zjednoczeni Rychwał 15 sierpnia, 16:00
T.Adamczyk 54, 70, D.Danilczyk 90
Piast Kobylin 0-1 Sokół Kleczew 15 sierpnia, 18:00
T.Burdach 73
Korona Piaski 3-0 Dąbroczanka Pępowo 15 sierpnia, 17:00
B.Krajka 6, M.Kędziora 62, D.Kluczyk 89

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Dąbroczanka Pępowo 1-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 20 sierpnia, 15:00
G.Chorała 75
Sokół Kleczew 0-1 Korona Piaski 19 sierpnia, 17:00
R.Szczepaniak 8
Zjednoczeni Rychwał 1-1 Piast Kobylin 19 sierpnia, 16:00
Ł.Cegielski 73 - M.Rejek 10
Aluminium Konin 4-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 19 sierpnia, 17:00
D.Markiewicz 13, P.Pawlak 30, J.Dębowski 43, 53 - S.Kaczmarek 16
Centra Ostrów Wielkopolski 2-1 Victoria Września 20 sierpnia, 11:00
R.Włosiak 9, D.Grzeszczyk 75 - P.Surdyk 8
Sparta Miejska Górka 1-2 LKS Czarnylas 20 sierpnia, 16:00
J.Smektała 34 - T.Kempiński 37, 65
Astra Krotoszyn 1-2 LKS Gołuchów 19 sierpnia, 17:00
R.Tomczak 20 - B.Kukuła 40 (k), K.Banasiak 85
Obra Kościan 2-0 SKP Słupca 20 sierpnia, 17:00
D.Skrzypczak 37, P.Sołtysiak 40

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-1 SKP Słupca 27 sierpnia, 16:00
J.Kaczmarek 38 - M.Walerczyk 61
LKS Gołuchów 0-0 Obra Kościan 26 sierpnia, 17:00
LKS Czarnylas 2-2 Astra Krotoszyn 27 sierpnia, 11:00
T.Kempiński 70, T.Grupa 78 - W.Falentin 30, R.Tomczak 60
Victoria Września 1-1 Sparta Miejska Górka 26 sierpnia, 17:00
P.Skitek 50 - M.Piech 19
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-0 Centra Ostrów Wielkopolski 26 sierpnia, 16:00
M.Dybek 35 (k)
Piast Kobylin 1-1 Aluminium Konin 27 sierpnia, 16:00
J.Plota 85 - D.Marszałek 57
Korona Piaski 4-0 Zjednoczeni Rychwał 26 sierpnia, 16:00
M.Józefowski 22, B.Krajka 26, 54, K.Kręgielczak 65
Dąbroczanka Pępowo 2-4 Sokół Kleczew 27 sierpnia, 15:00
G.Chorała 60, Marcin Kaczmarek I 73 - M.Laskowicz 21, A.Kamoda 47, T.Witek 63, M.Klimas 64

Kolejka 5 - 2-3 września

Sokół Kleczew 4-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2 września, 17:00
S.Stawicki 20, A.Kamoda 47, 75, D.Kołacki 57 - B.Pluta 70
Zjednoczeni Rychwał 0-3 Dąbroczanka Pępowo 2 września, 16:00
G.Chorała 38, Marcin Kaczmarek I 48, D.Borowczyk 86
Aluminium Konin 1-1 Korona Piaski 2 września, 16:00
Ł.Bilski 90 - M.Kędziora 20
Centra Ostrów Wielkopolski 0-3 Piast Kobylin 3 września, 11:00
K.Kendzia 35, M.Rejek 52, J.Plota 59
Sparta Miejska Górka 4-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 września, 16:00
M.Frąckowiak 11, M.Piech 45, P.Staniszewski 79, J.Smektała 81 - T.Adamczyk 9
Astra Krotoszyn 1-2 Victoria Września 30 sierpnia, 17:30
W.Falentin 43 - S.Konkiewicz 17, K.Urbanowicz 27
Obra Kościan 3-2 LKS Czarnylas 2 września, 16:00
P.Sołtysiak 53 (k), K.Boruń 70, Ł.Koszel 73 - M.Szymczak 49 (k), T.Kempiński 88
SKP Słupca 2-0 LKS Gołuchów 2 września, 17:00
P.Banaszak 35, K.Michalak 49

Kolejka 6 - 9-10 września

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-1 LKS Gołuchów 10 września, 16:00
Marcin Kaczmarek II 70 - G.Dziubek 3
LKS Czarnylas 3-0 SKP Słupca 10 września, 11:00
M.Szymczak 22, T.Kempiński 47, W.Mrowiński 79
lub trzecia bramka autorstwa M.Kolendy
Victoria Września 1-1 Obra Kościan 9 września, 16:00
S.Konkiewicz 27 - K.Boruń 12
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Astra Krotoszyn 9 września, 16:00
M.Dybek 35 - R.Tomczak 25
Piast Kobylin 1-1 Sparta Miejska Górka 10 września, 16:00
K.Kendzia 67 - J.Smektała 66
Korona Piaski 4-2 Centra Ostrów Wielkopolski 9 września, 16:00
B.Krajka 47, R.Norkiewicz 51, M.Józefowski 68 (k), 90 (k) - Ł.Lewandowski 32, P.Kasprzyk 74 (k)
Dąbroczanka Pępowo 7-0 Aluminium Konin 10 września, 15:00
Ł.Konieczny 13, 15, 50, G.Chorała 45, K.Siama 58 (k), W.Matyla 61 (k), Marcin Kaczmarek I 90
Sokół Kleczew 1-0 Zjednoczeni Rychwał 10 września, 16:00
A.Brzuśkiewicz 72

Kolejka 7 - 16-17 września

Zjednoczeni Rychwał 3-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 16 września, 16:00
R.Maciński 38, Robert Lenart 65, D.Nowakowski 85 (k) - J.Chromiński 22 (k)
Aluminium Konin 2-0 Sokół Kleczew 16 września, 16:00
J.Dębowski 49, M.Olek 82
Centra Ostrów Wielkopolski 0-0 Dąbroczanka Pępowo 17 września, 11:00
Sparta Miejska Górka 0-2 Korona Piaski 17 września, 16:00
K.Kręgielczak 44, B.Krajka 50
Astra Krotoszyn 1-2 Piast Kobylin 16 września, 16:00
R.Tomczak 46 - M.Rejek 24, K.Kendzia 81
Obra Kościan 6-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 16 września, 16:00
K.Boruń 14, F.Lipiec 27, 39, 45, 57, T.Dudek 75 - J.Królak 75 (k)
SKP Słupca 3-1 Victoria Września 16 września, 16:00
P.Banaszak 25, Marcin Woźniak 65, 75 - S.Konkiewicz 83
LKS Gołuchów 2-2 LKS Czarnylas 16 września, 15:00
D.Smoliński 25 (k), G.Dziubek 60 - A.Dziuba 20, M.Kolenda 90

Kolejka 8 - 23-24 września

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-4 LKS Czarnylas 24 września, 16:00
M.Kolenda 10, 35, D.Czech 19, T.Kempiński 23
Victoria Września 1-2 LKS Gołuchów 23 września, 16:00
P.Surdyk 12 - D.Smoliński 35 (k), M.Sowiński 78
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-2 SKP Słupca 23 września, 16:00
P.Banaszak 6, 80
Piast Kobylin 1-0 Obra Kościan 24 września, 16:00
K.Kendzia 17
Korona Piaski 3-1 Astra Krotoszyn 23 września, 16:00
B.Krajka 25, 37, M.Józefowski 80 (k) - R.Tomczak 4
Dąbroczanka Pępowo 1-1 Sparta Miejska Górka 24 września, 15:00
Ł.Konieczny 90 - T.Kokot 70 (k)
Sokół Kleczew 3-1 Centra Ostrów Wielkopolski 23 września, 16:00
M.Klimas 41, A.Kamoda 49, M.Laskowicz 89 - W.Szymczak 25
Zjednoczeni Rychwał 0-1 Aluminium Konin 23 września, 16:00
K.Krzyżanowski 86

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Aluminium Konin 2-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 30 września, 16:00
K.Krzyżanowski 27, Ł.Łajdecki 90
Centra Ostrów Wielkopolski 6-0 Zjednoczeni Rychwał 1 października, 11:00
R.Włosiak 26, 35, 72, D.Walczak 50, 67, P.Kasprzyk 75 (k)
Sparta Miejska Górka 0-2 Sokół Kleczew 1 października, 16:00
S.Stawicki 50, R.Łęt 69
Astra Krotoszyn 1-3 Dąbroczanka Pępowo 30 września, 16:00
R.Tomczak 63 - K.Siama 61 (k), G.Chorała 82, 85
Obra Kościan 2-1 Korona Piaski 30 września, 15:00
K.Boruń 5, F.Lipiec 25 - N.Kozak 90
SKP Słupca 1-0 Piast Kobylin 30 września, 16:00
D.Ratajczak 39 (s)
LKS Gołuchów 3-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 30 września, 15:00
M.Marciszak 26, M.Sowiński 29, G.Michalak 85
LKS Czarnylas 3-1 Victoria Września 1 października, 11:00
T.Grupa 3, A.Dziuba 53, T.Kempiński 72 - Ł.Skolasiński 6

Kolejka 10 - 7-8 października

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-4 Victoria Września 8 października, 15:00
B.Ciesielski 70 - K.Urbanowicz 14, M.Kwarta 19, Ł.Skolasiński 45, T.Jałoszyński 65
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-4 LKS Czarnylas 7 października, 15:00
T.Grupa 52, T.Kempiński 60, 80, W.Mrowiński 72
Piast Kobylin 2-1 LKS Gołuchów 8 października, 15:00
J.Plota 21, K.Banasiak 73 (s) - G.Dziubek 63
Korona Piaski 2-0 SKP Słupca 7 października, 15:00
R.Norkiewicz 40, M.Józefowski 80
Dąbroczanka Pępowo 3-2 Obra Kościan 8 października, 15:00
K.Siama 18 (k), W.Matyla 75, G.Chorała 85 - D.Przybyła 58, T.Dudek 88
Sokół Kleczew 2-1 Astra Krotoszyn 7 października, 15:00
S.Stawicki 36, A.Kamoda 53 - R.Tomczak 57
Zjednoczeni Rychwał 0-3 Sparta Miejska Górka 7 października, 15:00
(wo)
T.Kokot ?, ?, S.Łapacz ?
przerwany po pierwszej połowie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy przy stanie 0-3
Aluminium Konin 2-1 Centra Ostrów Wielkopolski 7 października, 15:00
P.Pawlak 9, 31 - D.Walczak 70

Kolejka 11 - 14-15 października

Centra Ostrów Wielkopolski 4-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 15 października, 11:00
R.Włosiak 22, 78, D.Walczak 44, P.Kasprzyk 64 (k)
Sparta Miejska Górka 3-1 Aluminium Konin 15 października, 15:00
J.Smektała 43, Z.Czajkowski 65, M.Kasperczyk 80 - D.Markiewicz 36
Astra Krotoszyn 3-0 Zjednoczeni Rychwał 14 października, 15:00
(wo)
nie odbył się - zawieszona licencja Zjednoczonych
Obra Kościan 1-1 Sokół Kleczew 14 października, 15:00
D.Przybyła 81 - A.Kamoda 88
SKP Słupca 0-1 Dąbroczanka Pępowo 14 października, 15:00
A.Ficek 52
LKS Gołuchów 1-1 Korona Piaski 14 października, 15:00
M.Sowiński 42 - B.Krajka 48
LKS Czarnylas 0-0 Piast Kobylin 15 października, 11:00
Victoria Września 2-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 14 października, 15:00
D.Wyrzykiewicz 41, Ł.Skolasiński 48 - J.Wrona 13, M.Mikołajczyk 75

Kolejka 12 - 21-22 października

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 22 października, 15:00
B.Ciesielski 14, 90, B.Najtkowski 64 - M.Mikołajczyk 16
Piast Kobylin 2-1 Victoria Września 22 października, 15:00
J.Plota 11, K.Kendzia 82 - S.Konkiewicz 1
Korona Piaski 2-2 LKS Czarnylas 21 października, 15:00
M.Józefowski 24 (k), B.Krajka 56 - A.Dziuba 8, P.Świtała 41 (k)
Dąbroczanka Pępowo 4-1 LKS Gołuchów 22 października, 15:00
G.Chorała 7, Ł.Konieczny 54, Marcin Kaczmarek I 84 (k), J.Szczęsny 88 - D.Smoliński 57
Sokół Kleczew 0-1 SKP Słupca 21 października, 15:00
P.Banaszak 9
Zjednoczeni Rychwał 0-7 Obra Kościan 21 października, 15:00
T.Domagała 23, F.Lipiec 38, 85, N.Karolewicz 48, 90, K.Wróbel 67, A.Świątkowski 77
Aluminium Konin 3-2 Astra Krotoszyn 21 października, 15:00
P.Pawlak 50, D.Janiak 58, J.Dębowski 65 - K.Swora 35, J.Maryniak 70
Centra Ostrów Wielkopolski 2-1 Sparta Miejska Górka 22 października, 11:00
P.Kasprzyk 36, R.Włosiak 80 - S.Łapacz 72

Kolejka 13 - 28-29 października

Sparta Miejska Górka 4-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 29 października, 14:00
T.Kokot 10, 35, D.Siebert 25 (s), P.Staniszewski 70
Astra Krotoszyn 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski 28 października, 15:00
R.Tomczak 49 - D.Grzeszczyk 66
Obra Kościan 2-0 Aluminium Konin 28 października, 15:00
D.Skrzypczak 48, M.Witomski 54
SKP Słupca 4-0 Zjednoczeni Rychwał 29 października, 14:30
P.Banaszak 41, P.Suberski 43, 70, M.Nachowiak 53
LKS Gołuchów 1-2 Sokół Kleczew 28 października, 15:00
D.Smoliński 66 - T.Witek 62, 72
LKS Czarnylas 1-1 Dąbroczanka Pępowo 29 października, 11:00
M.Kolenda 42 - Ł.Konieczny 30
Victoria Września 1-3 Korona Piaski 28 października, 15:00
K.Urbanowicz 88 - R.Szczepaniak 18, B.Krajka 43, M.Józefowski 47
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-2 Piast Kobylin 28 października, 15:00
K.Kendzia 60, J.Biernat 87

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-3 Piast Kobylin 5 listopada, 14:00
R.Nowakowski 45, M.Stronka 90 - J.Pospiech 8, M.Rejek 18 (k), M.Jagodziński 46
Korona Piaski 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4 listopada, 14:00
R.Norkiewicz 79
Dąbroczanka Pępowo 0-1 Victoria Września 5 listopada, 14:00
Ł.Skolasiński 85
Sokół Kleczew 1-0 LKS Czarnylas 4 listopada, 14:00
R.Czapski 21
Zjednoczeni Rychwał 0-8 LKS Gołuchów 4 listopada, 14:00
A.Woźniak 4, K.Mikołajczak 6, 26, D.Smoliński 8 (k), G.Dziubek 20, 22, K.Banasiak 21, T.Ordziniak 25
przerwany w 28. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Aluminium Konin 1-0 SKP Słupca 4 listopada, 14:00
A.Bajerski 87
Centra Ostrów Wielkopolski 5-4 Obra Kościan 5 listopada, 11:00
D.Walczak 8, Ł.Lewandowski 24, R.Włosiak 42, P.Kasprzyk 51, 82 (k) - F.Lipiec 6, 44, K.Boruń 12, Ł.Morawski 37
Sparta Miejska Górka 3-0 Astra Krotoszyn 5 listopada, 14:00
J.Smektała 10, 18, 33

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Astra Krotoszyn 2-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 11 listopada, 13:00
R.Tomczak 19, 33 - Marcin Kaczmarek II 27
Obra Kościan 1-0 Sparta Miejska Górka 11 listopada, 13:00
K.Boruń 64
SKP Słupca 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski 11 listopada, 13:00
P.Banaszak 20 - R.Włosiak 34
LKS Gołuchów 0-2 Aluminium Konin 11 listopada, 13:00
J.Dębowski 50, Ł.Bilski 74
lub druga bramka autorstwa Ł.Łajdeckiego
LKS Czarnylas 7-1 Zjednoczeni Rychwał 12 listopada, 11:00
M.Kolenda 21, 68, T.Kempiński 42, 75, A.Dziuba 57, M.Szymczak 62, D.Czech 88 - K.Adamek 15
Victoria Września 2-1 Sokół Kleczew 11 listopada, 13:00
P.Surdyk 11, Ł.Skolasiński 90 - T.Roszyk 63 (s)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-5 Dąbroczanka Pępowo 11 listopada, 13:00
Ł.Konieczny 40, 47, A.Ficek 44, J.Szczęsny 75, M.Jamroży 87
Piast Kobylin 0-2 Korona Piaski 12 listopada, 13:00
A.Bonawenturczyk 59, M.Józefowski 69

Kolejka 16 - 18-19 listopada

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4-1 Korona Piaski 19 listopada, 13:00
D.Piróg 30, Marcin Kaczmarek II 82, 84, 89 - B.Krajka 50
Piast Kobylin 3-1 Dąbroczanka Pępowo 19 listopada, 13:00
J.Pospiech 3, M.Jagodziński 69, J.Plota 81 - K.Siama 60
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-4 Sokół Kleczew 18 listopada, 13:00
J.Królak 27 (k), Wojciechowski 72 - A.Brzuśkiewicz 25, M.Laskowicz 26, M.Klimas 67, R.Czapski 83
Victoria Września 8-0 Zjednoczeni Rychwał 18 listopada, 13:00
Ł.Skolasiński 23, 55, P.Surdyk 37, M.Kwarta 59, 64, A.Wujewski 73, T.Jałoszyński 79, 86
LKS Czarnylas 5-0 Aluminium Konin 19 listopada, 11:00
T.Grupa 15, 32, T.Kempiński 56, 79, 88
LKS Gołuchów 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski 18 listopada, 13:00
A.Woźniak 24 - R.Włosiak 33
SKP Słupca 1-1 Sparta Miejska Górka 18 listopada, 13:00
M.Walerczyk 30 - Z.Czajkowski 65
Obra Kościan 3-2 Astra Krotoszyn 18 listopada, 13:00
M.Kubka 15, 45, P.Sołtysiak 73 - K.Swora 5, J.Maryniak 35

Kolejka 17 - 17-18 marca

Obra Kościan 0-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 17 marca, 15:00
(wo)
Astra Krotoszyn 1-1 SKP Słupca 17 marca, 15:00
G.Gmerek 60 - P.Głowala 73
Sparta Miejska Górka 3-1 LKS Gołuchów 18 marca, 15:00
P.Staniszewski 11, T.Stróżyk 36, J.Smektała 85 - D.Smoliński 86 (k)
Centra Ostrów Wielkopolski 0-1 LKS Czarnylas 18 marca, 11:00
T.Grupa 44
Aluminium Konin 1-1 Victoria Września 17 marca, 14:00
A.Bajerski 42 - P.Surdyk 48
Zjednoczeni Rychwał 0-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 16 maja, 17:00
Ł.Wala ?, P.Szewczyk ?
Sokół Kleczew 1-2 Piast Kobylin 17 marca, 14:00
R.Czapski 50 - J.Plota 15, K.Kendzia 48 (k)
Dąbroczanka Pępowo 1-1 Korona Piaski 17 marca, 15:00
J.Szczęsny 31 - F.Lipiec 85

Kolejka 18 - 24-25 marca

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-3 Dąbroczanka Pępowo 25 marca, 15:00
K.Siama 51, G.Chorała 67, 75
Korona Piaski 2-1 Sokół Kleczew 24 marca, 14:00
D.Jakubowski 8, A.Bonawenturczyk 36 - T.Krzyżaniak 53
Piast Kobylin 0-0 Zjednoczeni Rychwał 25 marca, 15:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-1 Aluminium Konin 24 marca, 12:00
Marcin Woźniak 80
Victoria Września 2-2 Centra Ostrów Wielkopolski 24 marca, 16:00
K.Urbanowicz 11, T.Jałoszyński 90 - D.Grzeszczyk 7, R.Tomczak 70
LKS Czarnylas 2-0 Sparta Miejska Górka 25 marca, 11:00
T.Grupa 15, P.Świtała 79
LKS Gołuchów 0-0 Astra Krotoszyn 25 marca, 12:00
SKP Słupca 3-0 Obra Kościan
(wo)

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

SKP Słupca 0-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 31 marca, 16:00
Obra Kościan 0-3 LKS Gołuchów
(wo)
Astra Krotoszyn 0-2 LKS Czarnylas 31 marca, 15:00
M.Kolenda 38, 45
Sparta Miejska Górka 5-2 Victoria Września 1 kwietnia, 16:00
T.Kokot 20, 83, P.Staniszewski 50, Z.Czajkowski 86, M.Kasperczyk 89 - K.Urbanowicz 75, T.Jankowiak 81
Centra Ostrów Wielkopolski 0-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 kwietnia, 11:00
Aluminium Konin 2-1 Piast Kobylin 31 marca, 15:00
P.Kaczmarek 67 (s), K.Krzyżanowski 72 - K.Kendzia 26
Zjednoczeni Rychwał 1-4 Korona Piaski 31 marca, 16:00
A.Bonkowski 65 (s) - A.Bonawenturczyk 12, 25, 70, M.Sierżant 41
Sokół Kleczew 1-2 Dąbroczanka Pępowo 31 marca, 16:00
A.Kamoda 57 - J.Szczęsny 9, Ł.Konieczny 35

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-0 Sokół Kleczew 7 kwietnia, 16:00
B.Ciesielski 2
Dąbroczanka Pępowo 5-0 Zjednoczeni Rychwał 7 kwietnia, 15:00
W.Matyla 12, Marcin Kaczmarek I 32, Ł.Konieczny 45, 69, P.Ptak 78
Korona Piaski 0-0 Aluminium Konin 7 kwietnia, 14:00
Piast Kobylin 4-2 Centra Ostrów Wielkopolski 7 kwietnia, 16:00
K.Kendzia 36, 45, M.Jagodziński 46 (k), M.Nowicki 90 - R.Włosiak 11, R.Tomczak 58
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-3 Sparta Miejska Górka 7 kwietnia, 16:00
M.Dybek 14, Ł.Wala 84 - Z.Czajkowski 24, J.Smektała 43, M.Frąckowiak 60
Victoria Września 0-0 Astra Krotoszyn 7 kwietnia, 16:00
LKS Czarnylas 3-0 Obra Kościan
(wo)
LKS Gołuchów 1-1 SKP Słupca 7 kwietnia, 14:00
K.Banasiak 75 - P.Banaszak 24

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

LKS Gołuchów 0-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 15 kwietnia, 12:00
M.Klimas 45, K.Stefaniak 61, 73
SKP Słupca 0-0 LKS Czarnylas 14 kwietnia, 16:00
Obra Kościan 0-3 Victoria Września
(wo)
Astra Krotoszyn 1-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 14 kwietnia, 16:00
G.Gmerek 3 - T.Adamczyk 28, 48, M.Dybek 32
Sparta Miejska Górka 0-0 Piast Kobylin 15 kwietnia, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-3 Korona Piaski 15 kwietnia, 11:00
D.Grzeszczyk 45, R.Włosiak 90 - R.Norkiewicz 44, F.Lipiec 47, D.Jakubowski 88
Aluminium Konin 6-0 Dąbroczanka Pępowo 14 kwietnia, 15:00
A.Bajerski 3, J.Dębowski 9, Marcin Woźniak 34, D.Markiewicz 70 (k), D.Janiak 83, B.Modelski 87 (k)
Zjednoczeni Rychwał 0-4 Sokół Kleczew 14 kwietnia, 16:00
A.Kamoda 30, 50, 75, T.Witek 60

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 5-1 Zjednoczeni Rychwał 22 kwietnia, 16:00
Marcin Kaczmarek II 7, M.Klimas 39, K.Stefaniak 68, B.Ciesielski 80, B.Pluta 83 - D.Burzyński 66
Sokół Kleczew 1-1 Aluminium Konin 21 kwietnia, 17:00
S.Śmiałek 43 - D.Janiak 15
Dąbroczanka Pępowo 2-5 Centra Ostrów Wielkopolski 21 kwietnia, 16:00
J.Szczęsny 2, G.Chorała 11 - R.Tomczak 57, 84, D.Grzeszczyk 61, 86, R.Włosiak 67
Korona Piaski 0-1 Sparta Miejska Górka 21 kwietnia, 16:00
Z.Czajkowski 35
Piast Kobylin 2-1 Astra Krotoszyn 22 kwietnia, 14:00
T.Sworowski 19 (s), J.Pospiech 85 - M.Leis 7
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-0 Obra Kościan
(wo)
Victoria Września 2-2 SKP Słupca 21 kwietnia, 16:00
J.Pasek 42, T.Jankowiak 76 - P.Suberski 26, M.Nachowiak 59
LKS Czarnylas 1-0 LKS Gołuchów 22 kwietnia, 11:00
M.Kolenda 36

Kolejka 23 - 28 kwietnia

LKS Czarnylas 1-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 28 kwietnia, 16:00
T.Kempiński 70 - M.Klimas 75
LKS Gołuchów 0-1 Victoria Września 28 kwietnia, 16:00
D.Goclik 85
SKP Słupca 2-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 28 kwietnia, 17:00
K.Augustyniak 75, P.Suberski 90
Obra Kościan 0-3 Piast Kobylin
(wo)
Astra Krotoszyn 1-2 Korona Piaski 28 kwietnia, 16:00
A.Staszewski 7 - K.Kręgielczak 10, D.Jakubowski 76
Sparta Miejska Górka 1-4 Dąbroczanka Pępowo 28 kwietnia, 16:00
Z.Czajkowski 44 - J.Szczęsny 12, G.Chorała 36, Ł.Konieczny 76, 83
Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Sokół Kleczew 28 kwietnia, 16:00
M.Kucharski 55, P.Kasprzyk 70, R.Włosiak 80
Aluminium Konin 2-1 Zjednoczeni Rychwał 28 kwietnia, 16:00
D.Janiak 15, 46 - D.Burzyński 62

Kolejka 24 - 1 maja

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-3 Aluminium Konin 1 maja, 16:00
M.Czajka 45, B.Pluta 84 - Ł.Łajdecki 6, 41, K.Krzyżanowski 58
Zjednoczeni Rychwał 0-5 Centra Ostrów Wielkopolski 1 maja, 16:00
R.Tomczak 5, M.Kucharski 60, G.Konieczny 70, K.Rudnicki 84, R.Włosiak 87
Sokół Kleczew 2-1 Sparta Miejska Górka 1 maja, 17:00
M.Laskowicz 20, S.Śmiałek 25 - Z.Czajkowski 18
Dąbroczanka Pępowo 0-1 Astra Krotoszyn 1 maja, 16:00
R.Brink 15 (s)
Korona Piaski 3-0 Obra Kościan
(wo)
Piast Kobylin 1-0 SKP Słupca 1 maja, 17:30
M.Jagodziński 22 (k)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-0 LKS Gołuchów 1 maja, 16:00
M.Mikołajczyk 8, J.Królak 90
Victoria Września 1-1 LKS Czarnylas 1 maja, 17:00
T.Jankowiak 70 - D.Sobczak 5

Kolejka 25 - 5-6 maja

Victoria Września 4-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 5 maja, 16:00
T.Jankowiak 48, 72, M.Popławski 78, M.Goździaszek 83
LKS Czarnylas 2-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6 maja, 11:00
D.Wnuk 52, T.Kempiński 69
LKS Gołuchów 0-1 Piast Kobylin 6 maja, 12:00
K.Kendzia 43
SKP Słupca 0-3 Korona Piaski 5 maja, 17:00
R.Przewoźny 7, D.Jakubowski 47, F.Lipiec 60
Obra Kościan 0-3 Dąbroczanka Pępowo
(wo)
Astra Krotoszyn 2-0 Sokół Kleczew 5 maja, 16:00
W.Falentin 50, 90
Sparta Miejska Górka 3-0 Zjednoczeni Rychwał 6 maja, 16:00
T.Stróżyk 36, T.Kokot 48, M.Frąckowiak 78
Centra Ostrów Wielkopolski 5-1 Aluminium Konin 6 maja, 11:00
R.Tomczak 22, 43, S.Kucharski 52, D.Grzeszczyk 59, K.Rudnicki 88 - Ł.Szymczak 75

Kolejka 26 - 12-13 maja

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-0 Centra Ostrów Wielkopolski 13 maja, 16:00
D.Pilarczyk 48, M.Czajka 74, 81
Aluminium Konin 2-2 Sparta Miejska Górka 12 maja, 17:00
Ł.Łajdecki 80, D.Markiewicz 86 (k) - T.Kokot 34, D.Dębowski 75 (s)
Zjednoczeni Rychwał 1-3 Astra Krotoszyn 13 maja, 17:00
M.Latański 20 - G.Gmerek 48, M.Potarzycki 65, S.Sikora 89
Sokół Kleczew 3-0 Obra Kościan
(wo)
Dąbroczanka Pępowo 1-1 SKP Słupca 12 maja, 16:00
J.Szczęsny 31 - M.Nachowiak 66
Korona Piaski 2-1 LKS Gołuchów 12 maja, 17:00
F.Lipiec 58, 62 - Ł.Grześkiewicz 38
Piast Kobylin 2-2 LKS Czarnylas 13 maja, 16:00
M.Rejek 18, M.Nowicki 22 - M.Kolenda 4, P.Świtała 44
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-0 Victoria Września 12 maja, 16:00
M.Mikołajczyk 8

Kolejka 27 - 19-20 maja

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 19 maja, 16:00
J.Chromiński 55
Victoria Września 0-2 Piast Kobylin 19 maja, 16:00
P.Kowalski 55, K.Kendzia 69
LKS Czarnylas 3-0 Korona Piaski 20 maja, 11:00
T.Kempiński 25, 39, Ł.Jamry 32
LKS Gołuchów 3-1 Dąbroczanka Pępowo 20 maja, 12:00
A.Woźniak 52, J.Ślusarz 59, D.Marcinkowski 90 - H.Krajka 51
SKP Słupca 2-0 Sokół Kleczew 19 maja, 17:00
P.Banaszak 25, 70
Obra Kościan 0-3 Zjednoczeni Rychwał
(wo)
Astra Krotoszyn 1-0 Aluminium Konin 19 maja, 16:00
T.Sworowski 38
Sparta Miejska Górka 2-2 Centra Ostrów Wielkopolski 19 maja, 16:00
S.Łapacz 77, 86 - T.Adamiak 26 (k), R.Tomczak 37

Kolejka 28 - 26-27 maja

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-2 Sparta Miejska Górka 27 maja, 16:00
M.Czajka 3, J.Chromiński 52, K.Stefaniak 58 - S.Łapacz 4, P.Kaczmarek 90
Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Astra Krotoszyn 27 maja, 11:00
R.Włosiak 56, 61, T.Adamiak 67
Aluminium Konin 3-0 Obra Kościan
(wo)
Zjednoczeni Rychwał 1-12 SKP Słupca 27 maja, 17:00
A.Godlewski 64 - P.Banaszak 13, 37, 42, 72, 73, 80, 82, Ł.Stawski 26 (k), 55, P.Głowala 72, K.Augustyniak 88, J.Woźniak 90
Sokół Kleczew 0-1 LKS Gołuchów 26 maja, 17:00
J.Ślusarz 37
Dąbroczanka Pępowo 2-1 LKS Czarnylas 26 maja, 16:00
Marcin Kaczmarek I 55 (k), G.Chorała 80 - M.Szymczak 44 (k)
Korona Piaski 2-2 Victoria Września 26 maja, 16:00
F.Lipiec 15, D.Jakubowski 57 - K.Urbanowicz 6, B.Sypniewski 69 (k)
Piast Kobylin 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 27 maja, 17:00
M.Rejek 48

Kolejka 29 - 2 czerwca

Piast Kobylin 2-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2 czerwca, 16:00
K.Kendzia 75, 85 - J.Maryniak 33, K.Stefaniak 36
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-1 Korona Piaski 2 czerwca, 16:00
Ł.Szczepański 42, D.Danilczyk 90 - R.Przewoźny 20
Victoria Września 4-1 Dąbroczanka Pępowo 31 maja, 17:00
T.Jankowiak 15, D.Goclik 27, K.Urbanowicz 47, S.Konkiewicz 80 - R.Brink 64
LKS Czarnylas 3-2 Sokół Kleczew 2 czerwca, 16:00
M.Szymczak 17 (k), M.Kolenda 48, D.Wnuk 90 - S.Śmiałek 8, A.Szczepaniak 25
LKS Gołuchów 4-0 Zjednoczeni Rychwał 2 czerwca, 16:00
D.Marcinkowski 30, A.Woźniak 38, 83, J.Ślusarz 73
SKP Słupca 2-0 Aluminium Konin 2 czerwca, 16:00 (350)
K.Augustyniak 44 (k), M.Walerczyk 83
Obra Kościan 0-3 Centra Ostrów Wielkopolski
(wo)
Astra Krotoszyn 1-1 Sparta Miejska Górka 2 czerwca, 16:00
M.Potarzycki 21 - T.Stróżyk 13

REKLAMA

Kolejka 30 - 10 czerwca

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-2 Astra Krotoszyn 10 czerwca, 16:00
B.Ciesielski 44 - G.Gmerek 10, S.Sikora 47
Sparta Miejska Górka 3-0 Obra Kościan
(wo)
Centra Ostrów Wielkopolski 2-3 SKP Słupca 10 czerwca, 16:00
R.Włosiak 37, R.Tomczak 77 - Ł.Stawski 2, 70, P.Suberski 75
Aluminium Konin 0-3 LKS Gołuchów 10 czerwca, 16:00
(wo)
M.Stryganek 58, A.Bajerski 69, R.Jędras 78
na boisku 3-0
Zjednoczeni Rychwał 0-9 LKS Czarnylas 10 czerwca, 16:00
T.Kempiński 5, 17, 27, 30, 45, 59, 87, Ł.Jamry 52, 68
Sokół Kleczew 3-2 Victoria Września 8 czerwca, 18:00
M.Laskowicz 37, 48, M.Skrobania 85 - B.Sypniewski 30 (k), M.Goździaszek 36
Dąbroczanka Pępowo 5-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 10 czerwca, 16:00
Ł.Konieczny 5, 68, Marcin Kaczmarek I 49, K.Siama 78, G.Chorała 81
Korona Piaski 0-1 Piast Kobylin 10 czerwca, 16:00
K.Kendzia 74

Baraże o udział w III lidze (2)

III liga 2006/2007 (2)

IV liga 2006/2007 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2006/2007 (pomorska)
IV liga 2006/2007 (wielkopolska (północna))
IV liga 2006/2007 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Konin)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Leszno)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas