[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Leszno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia 1912 Leszno 30 68 21 5 4 73-28 12 1 2 44-13 9 4 2 29-15
2.  Wielkopolanka Szelejewo 30 56 15 11 4 56-35 9 6 0 29-14 6 5 4 27-21
3.  Rywal Kurza Góra 30 55 16 7 7 55-33 10 2 3 32-17 6 5 4 23-16
4.  Wisła Borek Wielkopolski 30 46 14 4 12 47-47 10 2 3 32-18 4 2 9 15-29
5.  Kłos Garzyn 30 43 13 4 13 51-40 8 1 6 32-20 5 3 7 19-20 2 3 1 0 1 2-1
6.  PKS Racot 30 43 12 7 11 38-39 7 5 3 19-14 5 2 8 19-25 2 3 1 0 1 1-2
7.  Krobianka Krobia 30 42 12 6 12 39-49 7 6 2 23-16 5 0 10 16-33
8.  Sokół Kaszczor 30 40 10 10 10 48-46 5 6 4 29-25 5 4 6 19-21
9.  Orkan Chorzemin 30 39 10 9 11 39-42 7 5 3 21-15 3 4 8 18-27
10.  Pogoń Śmigiel 30 35 9 8 13 43-52 4 4 7 23-25 5 4 6 20-27
11.  Ruch Bojanowo 30 34 8 10 12 46-60 4 7 4 25-24 4 3 8 21-36 2 4 1 1 0 5-2
12.  Brenewia Wijewo 30 34 9 7 14 47-55 5 4 6 23-23 4 3 8 24-32 2 1 0 1 1 2-5
13.  Zjednoczeni Pudliszki 30 33 9 6 15 35-49 6 0 9 16-25 3 6 6 19-24 2 3 1 0 1 3-3
14.  Grom Wolsztyn 30 33 8 9 13 50-59 7 3 5 30-25 1 6 8 20-34 2 3 1 0 1 3-3
15.  Rawia Rawicz 30 32 9 5 16 52-67 6 2 7 32-28 3 3 9 20-39
16.  LZS Stare Oborzyska 30 31 9 4 17 46-64 7 2 6 28-25 2 2 11 18-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia 1912 Leszno    1-1 1-0 3-0 5-2 2-0 2-0 1-0 3-2 0-1 3-0 1-3 2-0 4-2 11-0 5-2 
 2 Wielkopolanka Szelejewo1-1     3-2 0-0 1-0 2-2 5-0 0-0 2-2 3-0 2-1 2-1 1-1 4-3 1-0 2-1 
 3 Rywal Kurza Góra2-2 3-2     3-1 1-0 2-1 1-2 1-0 3-1 3-2 7-2 0-1 0-0 3-1 1-2 2-0 
 4 Wisła Borek Wielkopolski1-2 0-0 2-0     1-0 4-0 1-3 2-0 0-5 5-1 5-2 4-3 3-0 2-1 2-1 0-0 
 5 Kłos Garzyn0-1 3-1 1-2 5-1     0-1 0-2 2-1 4-1 2-0 3-3 2-1 1-2 3-4 1-0 5-0 
 6 PKS Racot1-0 0-3 1-1 2-0 0-2     2-0 2-2 0-0 1-0 2-1 0-2 1-1 1-1 3-1 3-0 
 7 Krobianka Krobia0-2 2-2 0-0 3-1 1-2 2-1     3-1 2-0 1-1 1-0 1-1 2-1 1-1 2-2 2-1 
 8 Sokół Kaszczor1-1 1-1 0-4 3-0 2-2 1-3 5-2     4-0 1-3 1-3 1-1 2-2 1-1 4-2 2-0 
 9 Orkan Chorzemin1-1 3-2 1-1 0-2 3-1 2-1 1-0 3-0     1-1 0-0 2-1 1-0 1-1 2-3 0-1 
 10 Pogoń Śmigiel0-2 1-2 2-2 0-1 1-1 1-3 2-1 2-3 1-1     0-0 1-2 3-2 2-0 1-3 6-2 
 11 Ruch Bojanowo1-2 2-2 3-1 2-1 1-1 1-3 3-1 0-1 1-2 3-3     1-1 2-2 1-0 1-1 3-3 
 12 Brenewia Wijewo0-2 1-2 1-1 0-2 2-1 4-1 3-0* 1-1 0-2 3-0 1-4     2-3 2-2 1-1 2-1 
 13 Zjednoczeni Pudliszki0-3 0-1 0-1 2-0 0-2 0-2 4-0 1-5 1-0 3-4 0-1 2-1     1-0 2-1 0-4 
 14 Grom Wolsztyn2-5 2-1 0-1 2-3 1-3 1-0 0-2 1-1 1-1 1-1 4-0 3-2 3-2     4-1 5-2 
 15 Rawia Rawicz3-4 2-5 1-2 1-1 1-0 2-0 3-1 0-1 4-1 0-2 3-4 8-2 0-2 2-2     2-1 
 16 LZS Stare Oborzyska2-1 0-2 0-5 3-2 0-2 1-1 1-2 2-3 1-0 0-1 4-0 4-2 1-1 6-1 3-2     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

LZS Stare Oborzyska 0-2 Kłos Garzyn
Sokół Kaszczor 1-3 Pogoń Śmigiel
Rawia Rawicz 3-1 Krobianka Krobia 11 sierpnia
PKS Racot 0-2 Brenewia Wijewo
Ruch Bojanowo 1-2 Polonia 1912 Leszno
Wisła Borek Wielkopolski 0-0 Wielkopolanka Szelejewo
Zjednoczeni Pudliszki 1-0 Orkan Chorzemin
Grom Wolsztyn 0-1 Rywal Kurza Góra

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Kłos Garzyn 1-2 Rywal Kurza Góra
Orkan Chorzemin 1-1 Grom Wolsztyn
Wielkopolanka Szelejewo 1-1 Zjednoczeni Pudliszki
Polonia 1912 Leszno 3-0 Wisła Borek Wielkopolski
Brenewia Wijewo 1-4 Ruch Bojanowo
Krobianka Krobia 2-1 PKS Racot
Pogoń Śmigiel 1-3 Rawia Rawicz
LZS Stare Oborzyska 2-3 Sokół Kaszczor

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Sokół Kaszczor 2-2 Kłos Garzyn
Rawia Rawicz 2-1 LZS Stare Oborzyska
PKS Racot 1-0 Pogoń Śmigiel
Ruch Bojanowo 3-1 Krobianka Krobia
Wisła Borek Wielkopolski 4-3 Brenewia Wijewo
Zjednoczeni Pudliszki 0-3 Polonia 1912 Leszno
Grom Wolsztyn 2-1 Wielkopolanka Szelejewo
Rywal Kurza Góra 3-1 Orkan Chorzemin

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Kłos Garzyn 4-1 Orkan Chorzemin
Wielkopolanka Szelejewo 3-2 Rywal Kurza Góra
Polonia 1912 Leszno 4-2 Grom Wolsztyn
Brenewia Wijewo 2-3 Zjednoczeni Pudliszki
Krobianka Krobia 3-1 Wisła Borek Wielkopolski
Pogoń Śmigiel 0-0 Ruch Bojanowo
LZS Stare Oborzyska 1-1 PKS Racot
Sokół Kaszczor 4-2 Rawia Rawicz

Kolejka 5 - 2-3 września

Rawia Rawicz 1-0 Kłos Garzyn
PKS Racot 2-2 Sokół Kaszczor
Ruch Bojanowo 3-3 LZS Stare Oborzyska
Wisła Borek Wielkopolski 5-1 Pogoń Śmigiel
Zjednoczeni Pudliszki 4-0 Krobianka Krobia
Grom Wolsztyn 3-2 Brenewia Wijewo
Rywal Kurza Góra 2-2 Polonia 1912 Leszno
Orkan Chorzemin 3-2 Wielkopolanka Szelejewo

Kolejka 6 - 9-10 września

Kłos Garzyn 3-1 Wielkopolanka Szelejewo
Polonia 1912 Leszno 3-2 Orkan Chorzemin
Brenewia Wijewo 1-1 Rywal Kurza Góra
Krobianka Krobia 1-1 Grom Wolsztyn
Pogoń Śmigiel 3-2 Zjednoczeni Pudliszki
LZS Stare Oborzyska 3-2 Wisła Borek Wielkopolski
Sokół Kaszczor 1-3 Ruch Bojanowo
Rawia Rawicz 2-0 PKS Racot

Kolejka 7 - 16-17 września

PKS Racot 0-2 Kłos Garzyn
Ruch Bojanowo 1-1 Rawia Rawicz
Wisła Borek Wielkopolski 2-0 Sokół Kaszczor
Zjednoczeni Pudliszki 0-4 LZS Stare Oborzyska
Grom Wolsztyn 1-1 Pogoń Śmigiel
Rywal Kurza Góra 1-2 Krobianka Krobia
Orkan Chorzemin 2-1 Brenewia Wijewo
Wielkopolanka Szelejewo 1-1 Polonia 1912 Leszno

Kolejka 8 - 23-24 września

Kłos Garzyn 0-1 Polonia 1912 Leszno
Brenewia Wijewo 1-2 Wielkopolanka Szelejewo
Krobianka Krobia 2-0 Orkan Chorzemin
Pogoń Śmigiel 2-2 Rywal Kurza Góra
LZS Stare Oborzyska 6-1 Grom Wolsztyn
Sokół Kaszczor 2-2 Zjednoczeni Pudliszki
Rawia Rawicz 1-1 Wisła Borek Wielkopolski
PKS Racot 2-1 Ruch Bojanowo

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Ruch Bojanowo 1-1 Kłos Garzyn
Wisła Borek Wielkopolski 4-0 PKS Racot
Zjednoczeni Pudliszki 2-1 Rawia Rawicz
Grom Wolsztyn 1-1 Sokół Kaszczor
Rywal Kurza Góra 2-0 LZS Stare Oborzyska
Orkan Chorzemin 1-1 Pogoń Śmigiel
Wielkopolanka Szelejewo 5-0 Krobianka Krobia
Polonia 1912 Leszno 1-3 Brenewia Wijewo

Kolejka 10 - 7-8 października

Kłos Garzyn 2-1 Brenewia Wijewo
Krobianka Krobia 0-2 Polonia 1912 Leszno
Pogoń Śmigiel 1-2 Wielkopolanka Szelejewo
LZS Stare Oborzyska 1-0 Orkan Chorzemin
Sokół Kaszczor 0-4 Rywal Kurza Góra
Rawia Rawicz 2-2 Grom Wolsztyn
PKS Racot 1-1 Zjednoczeni Pudliszki
Ruch Bojanowo 2-1 Wisła Borek Wielkopolski

Kolejka 11 - 14-15 października

Wisła Borek Wielkopolski 1-0 Kłos Garzyn
Zjednoczeni Pudliszki 0-1 Ruch Bojanowo
Grom Wolsztyn 1-0 PKS Racot
Rywal Kurza Góra 1-2 Rawia Rawicz
Orkan Chorzemin 3-0 Sokół Kaszczor
Wielkopolanka Szelejewo 2-1 LZS Stare Oborzyska
Polonia 1912 Leszno 0-1 Pogoń Śmigiel
Brenewia Wijewo 3-0 Krobianka Krobia
(wo)
nie odbył się

Kolejka 12 - 21-22 października

Kłos Garzyn 0-2 Krobianka Krobia
Pogoń Śmigiel 1-2 Brenewia Wijewo
LZS Stare Oborzyska 2-1 Polonia 1912 Leszno
Sokół Kaszczor 1-1 Wielkopolanka Szelejewo
Rawia Rawicz 4-1 Orkan Chorzemin
PKS Racot 1-1 Rywal Kurza Góra
Ruch Bojanowo 1-0 Grom Wolsztyn
Wisła Borek Wielkopolski 3-0 Zjednoczeni Pudliszki

Kolejka 13 - 28-29 października

Zjednoczeni Pudliszki 0-2 Kłos Garzyn
Grom Wolsztyn 2-3 Wisła Borek Wielkopolski
Rywal Kurza Góra 7-2 Ruch Bojanowo
Orkan Chorzemin 2-1 PKS Racot
Wielkopolanka Szelejewo 1-0 Rawia Rawicz
Polonia 1912 Leszno 1-0 Sokół Kaszczor
Brenewia Wijewo 2-1 LZS Stare Oborzyska
Krobianka Krobia 1-1 Pogoń Śmigiel

Kolejka 14 - 5 listopada

Kłos Garzyn 2-0 Pogoń Śmigiel
LZS Stare Oborzyska 1-2 Krobianka Krobia
Sokół Kaszczor 1-1 Brenewia Wijewo
Rawia Rawicz 3-4 Polonia 1912 Leszno
PKS Racot 0-3 Wielkopolanka Szelejewo
Ruch Bojanowo 1-2 Orkan Chorzemin
Wisła Borek Wielkopolski 2-0 Rywal Kurza Góra
Zjednoczeni Pudliszki 1-0 Grom Wolsztyn

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Grom Wolsztyn 1-3 Kłos Garzyn
Rywal Kurza Góra 0-0 Zjednoczeni Pudliszki
Orkan Chorzemin 0-2 Wisła Borek Wielkopolski
Wielkopolanka Szelejewo 2-1 Ruch Bojanowo
Polonia 1912 Leszno 2-0 PKS Racot
Brenewia Wijewo 1-1 Rawia Rawicz
Krobianka Krobia 3-1 Sokół Kaszczor
Pogoń Śmigiel 6-2 LZS Stare Oborzyska

Kolejka 16 - 18-19 listopada

Kłos Garzyn 5-0 LZS Stare Oborzyska
Pogoń Śmigiel 2-3 Sokół Kaszczor
Krobianka Krobia 2-2 Rawia Rawicz
Brenewia Wijewo 4-1 PKS Racot 26 listopada
Polonia 1912 Leszno 3-0 Ruch Bojanowo
Wielkopolanka Szelejewo 0-0 Wisła Borek Wielkopolski
Orkan Chorzemin 1-0 Zjednoczeni Pudliszki
Rywal Kurza Góra 3-1 Grom Wolsztyn

Kolejka 17 - 17-18 marca

Rywal Kurza Góra 1-0 Kłos Garzyn
Grom Wolsztyn 1-1 Orkan Chorzemin
Zjednoczeni Pudliszki 0-1 Wielkopolanka Szelejewo
Wisła Borek Wielkopolski 1-2 Polonia 1912 Leszno
Ruch Bojanowo 1-1 Brenewia Wijewo
PKS Racot 2-0 Krobianka Krobia
Rawia Rawicz 0-2 Pogoń Śmigiel
Sokół Kaszczor 2-0 LZS Stare Oborzyska

Kolejka 18 - 24-25 marca

Kłos Garzyn 2-1 Sokół Kaszczor
LZS Stare Oborzyska 3-2 Rawia Rawicz
Pogoń Śmigiel 1-3 PKS Racot
Krobianka Krobia 1-0 Ruch Bojanowo
Brenewia Wijewo 0-2 Wisła Borek Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno 2-0 Zjednoczeni Pudliszki
Wielkopolanka Szelejewo 4-3 Grom Wolsztyn
Orkan Chorzemin 1-1 Rywal Kurza Góra

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Orkan Chorzemin 3-1 Kłos Garzyn
Rywal Kurza Góra 3-2 Wielkopolanka Szelejewo
Grom Wolsztyn 2-5 Polonia 1912 Leszno
Zjednoczeni Pudliszki 2-1 Brenewia Wijewo
Wisła Borek Wielkopolski 1-3 Krobianka Krobia
Ruch Bojanowo 3-3 Pogoń Śmigiel
PKS Racot 3-0 LZS Stare Oborzyska
Rawia Rawicz 0-1 Sokół Kaszczor

Kolejka 20 - 7-9 kwietnia

Kłos Garzyn 1-0 Rawia Rawicz
Sokół Kaszczor 1-3 PKS Racot 9 kwietnia, 15:00
LZS Stare Oborzyska 4-0 Ruch Bojanowo
Pogoń Śmigiel 0-1 Wisła Borek Wielkopolski
Krobianka Krobia 2-1 Zjednoczeni Pudliszki
Brenewia Wijewo 2-2 Grom Wolsztyn 9 kwietnia, 14:00
Polonia 1912 Leszno 1-0 Rywal Kurza Góra
Wielkopolanka Szelejewo 2-2 Orkan Chorzemin

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Wielkopolanka Szelejewo 1-0 Kłos Garzyn
Orkan Chorzemin 1-1 Polonia 1912 Leszno 12 kwietnia
Rywal Kurza Góra 0-1 Brenewia Wijewo
Grom Wolsztyn 0-2 Krobianka Krobia
Zjednoczeni Pudliszki 3-4 Pogoń Śmigiel
Wisła Borek Wielkopolski 0-0 LZS Stare Oborzyska
Ruch Bojanowo 0-1 Sokół Kaszczor
PKS Racot 3-1 Rawia Rawicz

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Kłos Garzyn 0-1 PKS Racot
Rawia Rawicz 3-4 Ruch Bojanowo
Sokół Kaszczor 3-0 Wisła Borek Wielkopolski
LZS Stare Oborzyska 1-1 Zjednoczeni Pudliszki
Pogoń Śmigiel 2-0 Grom Wolsztyn
Krobianka Krobia 0-0 Rywal Kurza Góra
Brenewia Wijewo 0-2 Orkan Chorzemin
Polonia 1912 Leszno 1-1 Wielkopolanka Szelejewo

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Polonia 1912 Leszno 5-2 Kłos Garzyn
Wielkopolanka Szelejewo 2-1 Brenewia Wijewo
Orkan Chorzemin 1-0 Krobianka Krobia
Rywal Kurza Góra 3-2 Pogoń Śmigiel
Grom Wolsztyn 5-2 LZS Stare Oborzyska
Zjednoczeni Pudliszki 1-5 Sokół Kaszczor
Wisła Borek Wielkopolski 2-1 Rawia Rawicz
Ruch Bojanowo 1-3 PKS Racot

Kolejka 24 - 5-6 maja

Kłos Garzyn 3-3 Ruch Bojanowo
PKS Racot 2-0 Wisła Borek Wielkopolski
Rawia Rawicz 0-2 Zjednoczeni Pudliszki
Sokół Kaszczor 1-1 Grom Wolsztyn
LZS Stare Oborzyska 0-5 Rywal Kurza Góra
Pogoń Śmigiel 1-1 Orkan Chorzemin
Krobianka Krobia 2-2 Wielkopolanka Szelejewo
Brenewia Wijewo 0-2 Polonia 1912 Leszno

Kolejka 25 - 12-13 maja

Brenewia Wijewo 2-1 Kłos Garzyn
Polonia 1912 Leszno 2-0 Krobianka Krobia
Wielkopolanka Szelejewo 3-0 Pogoń Śmigiel
Orkan Chorzemin 0-1 LZS Stare Oborzyska
Rywal Kurza Góra 1-0 Sokół Kaszczor
Grom Wolsztyn 4-1 Rawia Rawicz
Zjednoczeni Pudliszki 0-2 PKS Racot
Wisła Borek Wielkopolski 5-2 Ruch Bojanowo

Kolejka 26 - 19-20 maja

Kłos Garzyn 5-1 Wisła Borek Wielkopolski
Ruch Bojanowo 2-2 Zjednoczeni Pudliszki
PKS Racot 1-1 Grom Wolsztyn
Rawia Rawicz 1-2 Rywal Kurza Góra
Sokół Kaszczor 4-0 Orkan Chorzemin
LZS Stare Oborzyska 0-2 Wielkopolanka Szelejewo
Pogoń Śmigiel 0-2 Polonia 1912 Leszno
Krobianka Krobia 1-1 Brenewia Wijewo

Kolejka 27 - 26-27 maja

Krobianka Krobia 1-2 Kłos Garzyn 24 maja
Brenewia Wijewo 3-0 Pogoń Śmigiel
Polonia 1912 Leszno 5-2 LZS Stare Oborzyska
Wielkopolanka Szelejewo 0-0 Sokół Kaszczor
Orkan Chorzemin 2-3 Rawia Rawicz
Rywal Kurza Góra 2-1 PKS Racot
Grom Wolsztyn 4-0 Ruch Bojanowo
Zjednoczeni Pudliszki 2-0 Wisła Borek Wielkopolski

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Kłos Garzyn 1-2 Zjednoczeni Pudliszki
Wisła Borek Wielkopolski 2-1 Grom Wolsztyn
Ruch Bojanowo 3-1 Rywal Kurza Góra
PKS Racot 0-0 Orkan Chorzemin
Rawia Rawicz 2-5 Wielkopolanka Szelejewo
Sokół Kaszczor 1-1 Polonia 1912 Leszno
LZS Stare Oborzyska 4-2 Brenewia Wijewo
Pogoń Śmigiel 2-1 Krobianka Krobia

Kolejka 29 - 10 czerwca

Pogoń Śmigiel 1-1 Kłos Garzyn
Krobianka Krobia 2-1 LZS Stare Oborzyska
Brenewia Wijewo 1-1 Sokół Kaszczor
Polonia 1912 Leszno 11-0 Rawia Rawicz
Wielkopolanka Szelejewo 2-2 PKS Racot
Orkan Chorzemin 0-0 Ruch Bojanowo
Rywal Kurza Góra 3-1 Wisła Borek Wielkopolski
Grom Wolsztyn 3-2 Zjednoczeni Pudliszki

Kolejka 30 - 17 czerwca

Kłos Garzyn 3-4 Grom Wolsztyn
Zjednoczeni Pudliszki 0-1 Rywal Kurza Góra
Wisła Borek Wielkopolski 0-5 Orkan Chorzemin
Ruch Bojanowo 2-2 Wielkopolanka Szelejewo
PKS Racot 1-0 Polonia 1912 Leszno
Rawia Rawicz 8-2 Brenewia Wijewo
Sokół Kaszczor 5-2 Krobianka Krobia
LZS Stare Oborzyska 0-1 Pogoń Śmigiel

Baraże o udział w klasie okręgowej (Leszno)

IV liga 2006/2007 (wielkopolska (południowa))

Klasa okręgowa 2006/2007 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Konin)

Klasa A 2006/2007 (Leszno I)
Klasa A 2006/2007 (Leszno II)

Autor: Jarosław Janiak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas