[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Konin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tulisia Tuliszków 30 72 22 6 2 71-24 12 3 0 36-9 10 3 2 35-15
2.  Olimpia Koło 30 63 19 6 5 83-29 11 2 2 45-13 8 4 3 38-16
3.  Sparta Konin 30 55 15 10 5 52-33 9 4 2 33-17 6 6 3 19-16
4.  Tur II Turek 30 54 16 6 8 73-40 8 2 5 37-15 8 4 3 36-25
5.  ZKS Zagórów 30 49 15 4 11 59-41 10 1 4 30-15 5 3 7 29-26
6.  Zryw Dąbie 30 44 11 11 8 52-46 5 7 3 21-19 6 4 5 31-27
7.  Polonus Kazimierz Biskupi 30 42 13 3 14 50-64 6 2 7 25-26 7 1 7 25-38
8.  Górnik Kłodawa 30 41 11 8 11 37-42 8 3 4 25-19 3 5 7 12-23
9.  GKS Sompolno 30 40 13 1 16 61-71 10 1 4 43-32 3 0 12 18-39
10.  Wicher Dobra 30 39 12 3 15 46-52 8 2 5 27-19 4 1 10 19-33 2 6 2 0 0 6-0
11.  Warta Kramsk 30 39 12 3 15 39-61 7 2 6 24-30 5 1 9 15-31 2 0 0 0 2 0-6
12.  LKS Ślesin 30 34 10 4 16 46-50 6 2 7 27-25 4 2 9 19-25
13.  Płomień Nekla 30 31 8 7 15 32-52 5 3 7 17-22 3 4 8 15-30
14.  Błękitni Mąkolno 30 26 8 2 20 48-78 6 1 8 30-31 2 1 12 18-47
15.  Czarni Ostrowite (k. Konina) 30 24 5 9 16 42-62 4 7 4 26-25 1 2 12 16-37
16.  Orlik Miłosław 30 23 6 5 19 32-78 4 2 9 23-37 2 3 10 9-41
Błękitni Mąkolno wycofali się po sezonie z rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Tulisia Tuliszków    1-1 2-0 1-1 4-0 2-0 2-0 3-0 2-0 2-2 4-1 2-1 1-0 3-0 4-2 3-1 
 2 Olimpia Koło0-3     1-1 3-0 5-1 4-4 8-1 2-0 2-1 4-0 0-1 1-0 5-0 3-0 3-1 4-0 
 3 Sparta Konin4-4 3-1     4-1 1-1 0-2 3-1 3-0* 1-0 3-2 0-1 1-1 1-1 3-2 4-0 2-0 
 4 Tur II Turek1-2 1-2 1-1     1-3 3-1 4-0 0-2 5-1 4-1 2-0 1-0 0-0 7-0 0-2 7-0 
 5 ZKS Zagórów0-0 0-3 0-1 1-2     3-1 3-1 2-0 2-0 3-1 2-0 3-0* 0-1 5-4 1-0 5-1 
 6 Zryw Dąbie3-1 1-1 2-2 2-2 3-2     1-3 1-1 2-1 0-1 1-1 1-1 1-0 2-1 0-0 1-2 
 7 Polonus Kazimierz Biskupi0-1 1-1 0-2 1-1 0-5 1-3     3-0* 4-2 2-4 4-1 2-0 0-2 4-1 1-0 2-3 
 8 Górnik Kłodawa2-0 2-2 0-2 2-4 1-0 2-1 0-2     4-1 2-1 1-2 2-1 1-1 3-1 3-1 0-0 
 9 GKS Sompolno1-3 3-2 3-5 1-6 5-3 2-2 7-1 2-0     2-1 4-1 2-1 4-2 1-2 4-3 2-0 
 10 Wicher Dobra1-3 1-0 3-0* 0-1 1-1 0-3 2-4 0-0 2-1     3-0 2-3 4-0* 2-1 3-2 3-0* 
 11 Warta Kramsk1-7 0-6 0-0 3-0* 1-0 2-2 3-0* 0-2 2-5 0-3     0-1 3-2 4-1 3-0 2-1 
 12 LKS Ślesin1-3 1-2 0-1 2-5 1-3 1-2 0-2 1-1 4-0 1-0 2-0     5-2 2-1 5-2 1-1 
 13 Płomień Nekla0-3* 1-4 0-3* 1-2 3-2 3-1 0-2 0-0 0-1 2-0 4-1 1-0     1-2 1-1 0-0 
 14 Błękitni Mąkolno0-1 0-4 4-1 1-5 0-3 2-4 1-3 2-2 3-0 4-0 3-5 1-3 3-0*     2-0 4-0 
 15 Czarni Ostrowite (k. Konina)1-1 1-5 0-0 1-1 0-5* 2-2 2-2 3-0 3-1 1-2 0-1 3-1 2-2 2-2     5-0 
 16 Orlik Miłosław0-3 0-4 0-0 2-5 0-0 0-3 2-3 1-4 3-4 3-1 1-0 3-6 0-2 5-0 3-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Górnik Kłodawa 2-4 Tur II Turek 12 sierpnia, 11:00
Płomień Nekla 0-1 GKS Sompolno 12 sierpnia, 17:00
Zryw Dąbie 3-2 ZKS Zagórów 12 sierpnia, 17:00
Błękitni Mąkolno 1-3 Polonus Kazimierz Biskupi 12 sierpnia, 13:00
Wicher Dobra 1-0 Olimpia Koło 12 sierpnia, 17:00
Sparta Konin 4-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 12 sierpnia, 17:00
Orlik Miłosław 3-6 LKS Ślesin 12 sierpnia, 17:00
Warta Kramsk 1-7 Tulisia Tuliszków 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Tur II Turek 0-2 Czarni Ostrowite (k. Konina) 15 sierpnia, 11:00
Warta Kramsk 0-3 Wicher Dobra 15 sierpnia, 17:00
Polonus Kazimierz Biskupi 0-1 Tulisia Tuliszków 15 sierpnia, 17:00
ZKS Zagórów 5-4 Błękitni Mąkolno 15 sierpnia, 17:00
GKS Sompolno 2-2 Zryw Dąbie 15 sierpnia, 17:00
Sparta Konin 3-1 Olimpia Koło 15 sierpnia, 17:00
Płomień Nekla 0-0 Orlik Miłosław 15 sierpnia, 17:00
LKS Ślesin 1-1 Górnik Kłodawa 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

LKS Ślesin 2-5 Tur II Turek 20 sierpnia, 17:00
Płomień Nekla 0-0 Górnik Kłodawa 19 sierpnia, 17:00
Zryw Dąbie 1-2 Orlik Miłosław 20 sierpnia, 17:00
Błękitni Mąkolno 3-0 GKS Sompolno 20 sierpnia, 17:00
Tulisia Tuliszków 4-0 ZKS Zagórów 20 sierpnia, 17:00
Wicher Dobra 2-4 Polonus Kazimierz Biskupi 20 sierpnia, 17:00
Sparta Konin 0-1 Warta Kramsk 19 sierpnia, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-5 Olimpia Koło 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Tur II Turek 1-2 Olimpia Koło 27 sierpnia, 17:00
Warta Kramsk 3-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 27 sierpnia, 17:00
Polonus Kazimierz Biskupi 0-2 Sparta Konin 27 sierpnia, 17:00
ZKS Zagórów 3-1 Wicher Dobra 26 sierpnia, 17:00
GKS Sompolno 1-3 Tulisia Tuliszków 26 sierpnia, 17:00
Orlik Miłosław 5-0 Błękitni Mąkolno 27 sierpnia, 11:00
Górnik Kłodawa 2-1 Zryw Dąbie 26 sierpnia, 17:00
LKS Ślesin 5-2 Płomień Nekla 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Płomień Nekla 1-2 Tur II Turek 2 września, 17:00
Zryw Dąbie 1-1 LKS Ślesin 2 września, 17:00
Błękitni Mąkolno 2-2 Górnik Kłodawa 3 września, 17:00
Tulisia Tuliszków 3-1 Orlik Miłosław 3 września, 17:00
Wicher Dobra 2-1 GKS Sompolno 3 września, 17:00
Sparta Konin 1-1 ZKS Zagórów 2 września, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-2 Polonus Kazimierz Biskupi 3 września, 17:00
Olimpia Koło 0-1 Warta Kramsk 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Tur II Turek 2-0 Warta Kramsk 10 września, 16:00
Polonus Kazimierz Biskupi 1-1 Olimpia Koło 10 września, 16:00
ZKS Zagórów 1-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 9 września, 16:00
GKS Sompolno 3-5 Sparta Konin 9 września, 16:00
Orlik Miłosław 3-1 Wicher Dobra 10 września, 16:00
Górnik Kłodawa 2-0 Tulisia Tuliszków 9 września, 11:00
LKS Ślesin 2-1 Błękitni Mąkolno 10 września, 16:00
Płomień Nekla 3-1 Zryw Dąbie 10 września, 16:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Zryw Dąbie 2-2 Tur II Turek 17 września, 16:00
Błękitni Mąkolno 3-0 Płomień Nekla 17 września, 16:00
(wo)
Tulisia Tuliszków 2-1 LKS Ślesin 17 września, 16:00
Wicher Dobra 0-0 Górnik Kłodawa 17 września, 16:00
Sparta Konin 2-0 Orlik Miłosław 16 września, 16:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 3-1 GKS Sompolno 17 września, 16:00
Olimpia Koło 5-1 ZKS Zagórów 16 września, 16:00
Warta Kramsk 3-0 Polonus Kazimierz Biskupi 17 września, 16:00
(wo)

Kolejka 8 - 23-24 września

Tur II Turek 4-0 Polonus Kazimierz Biskupi 24 września, 16:00
ZKS Zagórów 2-0 Warta Kramsk 23 września, 16:00
GKS Sompolno 3-2 Olimpia Koło 23 września, 16:00
Orlik Miłosław 3-2 Czarni Ostrowite (k. Konina) 24 września, 16:00
Górnik Kłodawa 0-2 Sparta Konin 23 września, 11:00
LKS Ślesin 1-0 Wicher Dobra 24 września, 16:00
Płomień Nekla 0-3 Tulisia Tuliszków 23 września, 16:00
(wo)
Zryw Dąbie 2-1 Błękitni Mąkolno 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Błękitni Mąkolno 1-5 Tur II Turek 1 października, 15:00
Tulisia Tuliszków 2-0 Zryw Dąbie 1 października, 15:00
Wicher Dobra 4-0 Płomień Nekla 1 października, 15:00
(wo)
Sparta Konin 1-1 LKS Ślesin 30 września, 16:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 3-0 Górnik Kłodawa 1 października, 15:00
Olimpia Koło 4-0 Orlik Miłosław 30 września, 16:00
Warta Kramsk 2-5 GKS Sompolno 1 października, 15:00
Polonus Kazimierz Biskupi 0-5 ZKS Zagórów 1 października, 15:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Tur II Turek 1-3 ZKS Zagórów 8 października, 15:00
GKS Sompolno 7-1 Polonus Kazimierz Biskupi 7 października, 15:00
Orlik Miłosław 1-0 Warta Kramsk 8 października, 15:00
Górnik Kłodawa 2-2 Olimpia Koło 7 października, 11:00
LKS Ślesin 5-2 Czarni Ostrowite (k. Konina) 8 października, 15:00
Płomień Nekla 0-3 Sparta Konin 7 października, 15:00
(wo)
Zryw Dąbie 0-1 Wicher Dobra 8 października, 15:00
Błękitni Mąkolno 0-1 Tulisia Tuliszków 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Tulisia Tuliszków 1-1 Tur II Turek 15 października, 15:00
Wicher Dobra 2-1 Błękitni Mąkolno 15 października, 15:00
Sparta Konin 0-2 Zryw Dąbie 14 października, 15:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-2 Płomień Nekla 15 października, 15:00
Olimpia Koło 1-0 LKS Ślesin 14 października, 15:00
Warta Kramsk 0-2 Górnik Kłodawa 15 października, 15:00
Polonus Kazimierz Biskupi 2-3 Orlik Miłosław 15 października, 15:00
ZKS Zagórów 2-0 GKS Sompolno 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Tur II Turek 5-1 GKS Sompolno 22 października, 15:00
Orlik Miłosław 0-0 ZKS Zagórów 22 października, 15:00
Górnik Kłodawa 0-2 Polonus Kazimierz Biskupi 21 października, 11:00
LKS Ślesin 2-0 Warta Kramsk 22 października, 15:00
Płomień Nekla 1-4 Olimpia Koło 21 października, 15:00
Zryw Dąbie 0-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 22 października, 15:00
Błękitni Mąkolno 4-1 Sparta Konin 22 października, 15:00
Tulisia Tuliszków 2-2 Wicher Dobra 22 października, 15:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Wicher Dobra 0-1 Tur II Turek 29 października, 14:00
Sparta Konin 4-4 Tulisia Tuliszków 28 października, 15:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-2 Błękitni Mąkolno 29 października, 14:00
Olimpia Koło 4-4 Zryw Dąbie 28 października
Warta Kramsk 3-2 Płomień Nekla 29 października, 14:00
Polonus Kazimierz Biskupi 2-0 LKS Ślesin 29 października, 14:00
ZKS Zagórów 2-0 Górnik Kłodawa 28 października, 15:00
GKS Sompolno 2-0 Orlik Miłosław 28 października, 15:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Tur II Turek 7-0 Orlik Miłosław 4 listopada, 14:00
Górnik Kłodawa 4-1 GKS Sompolno 4 listopada, 11:00
LKS Ślesin 1-3 ZKS Zagórów 5 listopada, 14:00
Płomień Nekla 0-2 Polonus Kazimierz Biskupi 4 listopada, 14:00
Zryw Dąbie 1-1 Warta Kramsk 5 listopada, 14:00
Błękitni Mąkolno 0-4 Olimpia Koło 5 listopada, 14:00
Tulisia Tuliszków 4-2 Czarni Ostrowite (k. Konina) 5 listopada, 14:00
Wicher Dobra 3-0 Sparta Konin 5 listopada, 14:00
(wo)

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Sparta Konin 4-1 Tur II Turek 11 listopada, 13:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-2 Wicher Dobra 12 listopada, 13:00
Olimpia Koło 0-3 Tulisia Tuliszków 11 listopada, 13:00
Warta Kramsk 4-1 Błękitni Mąkolno 12 listopada, 13:00
Polonus Kazimierz Biskupi 1-3 Zryw Dąbie 12 listopada, 13:00
ZKS Zagórów 0-1 Płomień Nekla 11 listopada, 13:00
GKS Sompolno 2-1 LKS Ślesin 11 listopada, 13:00
Orlik Miłosław 1-4 Górnik Kłodawa 12 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18-19 listopada

LKS Ślesin 1-1 Orlik Miłosław 19 listopada, 13:00
Tulisia Tuliszków 4-1 Warta Kramsk 19 listopada, 13:00
Tur II Turek 0-2 Górnik Kłodawa 18 listopada, 13:00
GKS Sompolno 4-2 Płomień Nekla 18 listopada, 13:00
ZKS Zagórów 3-1 Zryw Dąbie 18 listopada, 13:00
Polonus Kazimierz Biskupi 4-1 Błękitni Mąkolno 19 listopada, 13:00
Olimpia Koło 4-0 Wicher Dobra 18 listopada, 13:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-0 Sparta Konin 19 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 24-25 marca

Olimpia Koło 1-1 Sparta Konin 24 marca, 15:00
Orlik Miłosław 0-2 Płomień Nekla 9 maja, 17:00
Górnik Kłodawa 2-1 LKS Ślesin 24 marca, 16:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-1 Tur II Turek 25 marca, 15:00
Wicher Dobra 3-0 Warta Kramsk 25 marca, 15:00
Tulisia Tuliszków 2-0 Polonus Kazimierz Biskupi 25 marca, 15:00
Błękitni Mąkolno 0-3 ZKS Zagórów 25 marca, 15:00
Zryw Dąbie 2-1 GKS Sompolno 25 marca, 15:00

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

Tur II Turek 1-0 LKS Ślesin 1 kwietnia, 16:00
Górnik Kłodawa 1-1 Płomień Nekla 31 marca, 16:00
Orlik Miłosław 0-3 Zryw Dąbie 31 marca, 16:00
GKS Sompolno 1-2 Błękitni Mąkolno 31 marca, 16:00
ZKS Zagórów 0-0 Tulisia Tuliszków 31 marca, 16:00
Polonus Kazimierz Biskupi 2-4 Wicher Dobra 1 kwietnia, 16:00
Warta Kramsk 0-0 Sparta Konin 1 kwietnia, 16:00
Olimpia Koło 3-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 31 marca, 16:00

Kolejka 19 - 7 kwietnia

Olimpia Koło 3-0 Tur II Turek 7 kwietnia, 13:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-1 Warta Kramsk 7 kwietnia, 11:00
Sparta Konin 3-1 Polonus Kazimierz Biskupi 7 kwietnia, 11:00
Wicher Dobra 1-1 ZKS Zagórów 7 kwietnia, 14:30
Tulisia Tuliszków 2-0 GKS Sompolno 7 kwietnia, 11:00
Błękitni Mąkolno 4-0 Orlik Miłosław 7 kwietnia, 13:30
Zryw Dąbie 1-1 Górnik Kłodawa 7 kwietnia, 11:00
Płomień Nekla 1-0 LKS Ślesin 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Tur II Turek 0-0 Płomień Nekla 15 kwietnia, 16:00
LKS Ślesin 1-2 Zryw Dąbie 14 kwietnia, 11:00
Górnik Kłodawa 3-1 Błękitni Mąkolno 14 kwietnia, 16:00
Orlik Miłosław 0-3 Tulisia Tuliszków 15 kwietnia, 16:00
GKS Sompolno 2-1 Wicher Dobra 14 kwietnia, 16:00
ZKS Zagórów 0-1 Sparta Konin 14 kwietnia, 16:00
Polonus Kazimierz Biskupi 1-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 15 kwietnia, 16:00
Warta Kramsk 0-6 Olimpia Koło 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 20-22 kwietnia

Warta Kramsk 3-0 Tur II Turek 22 kwietnia, 16:00
(wo)
Olimpia Koło 8-1 Polonus Kazimierz Biskupi 20 kwietnia, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-5 ZKS Zagórów 22 kwietnia, 16:00
(wo)
Sparta Konin 1-0 GKS Sompolno 21 kwietnia, 16:00
Wicher Dobra 3-0 Orlik Miłosław 22 kwietnia, 12:00
(wo)
Tulisia Tuliszków 3-0 Górnik Kłodawa 22 kwietnia, 16:00
Błękitni Mąkolno 1-3 LKS Ślesin 22 kwietnia, 16:00
Zryw Dąbie 1-0 Płomień Nekla 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 28 kwietnia

Tur II Turek 3-1 Zryw Dąbie 28 kwietnia, 11:00
Płomień Nekla 1-2 Błękitni Mąkolno 28 kwietnia, 17:00
LKS Ślesin 1-3 Tulisia Tuliszków 28 kwietnia, 17:00
Górnik Kłodawa 2-1 Wicher Dobra 28 kwietnia, 16:00
Orlik Miłosław 0-0 Sparta Konin 28 kwietnia, 17:00
GKS Sompolno 4-3 Czarni Ostrowite (k. Konina) 28 kwietnia, 13:00
ZKS Zagórów 0-3 Olimpia Koło 28 kwietnia, 17:00
Polonus Kazimierz Biskupi 4-1 Warta Kramsk 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1 maja

Polonus Kazimierz Biskupi 1-1 Tur II Turek 1 maja, 11:00
Warta Kramsk 1-0 ZKS Zagórów 1 maja, 17:00
Olimpia Koło 2-1 GKS Sompolno 1 maja, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 5-0 Orlik Miłosław 1 maja, 17:00
Sparta Konin 3-0 Górnik Kłodawa 1 maja, 17:00
(wo)
przerwany w 86. minucie przy stanie 2-0 z powodu znieważenia sędziego przez zawodnika gości
Wicher Dobra 2-3 LKS Ślesin 1 maja, 17:00
Tulisia Tuliszków 1-0 Płomień Nekla 1 maja, 13:00
Błękitni Mąkolno 2-4 Zryw Dąbie 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Tur II Turek 7-0 Błękitni Mąkolno 6 maja, 17:00
Zryw Dąbie 3-1 Tulisia Tuliszków 6 maja, 17:00
Płomień Nekla 2-0 Wicher Dobra 5 maja, 17:00
LKS Ślesin 0-1 Sparta Konin 6 maja, 17:00
Górnik Kłodawa 3-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 5 maja, 16:00
Orlik Miłosław 0-4 Olimpia Koło 6 maja, 17:00
GKS Sompolno 4-1 Warta Kramsk 5 maja, 17:00
ZKS Zagórów 3-1 Polonus Kazimierz Biskupi 5 maja, 17:00

Kolejka 25 - 9-13 maja

ZKS Zagórów 1-2 Tur II Turek 12 maja, 17:00
Polonus Kazimierz Biskupi 4-2 GKS Sompolno 13 maja, 17:00
Warta Kramsk 2-1 Orlik Miłosław 13 maja, 17:00
Olimpia Koło 2-0 Górnik Kłodawa 9 maja, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 3-1 LKS Ślesin 13 maja, 17:00
Sparta Konin 1-1 Płomień Nekla 12 maja, 17:00
Wicher Dobra 0-3 Zryw Dąbie 13 maja, 17:00
Tulisia Tuliszków 3-0 Błękitni Mąkolno 12 maja, 17:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Tur II Turek 1-2 Tulisia Tuliszków 23 maja, 17:00
Błękitni Mąkolno 4-0 Wicher Dobra 20 maja, 17:00
Zryw Dąbie 2-2 Sparta Konin 19 maja, 17:00
Płomień Nekla 1-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 19 maja, 17:00
LKS Ślesin 1-2 Olimpia Koło 20 maja, 17:00
Górnik Kłodawa 1-2 Warta Kramsk 19 maja, 11:00
Orlik Miłosław 2-3 Polonus Kazimierz Biskupi 20 maja, 17:00
GKS Sompolno 5-3 ZKS Zagórów 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

GKS Sompolno 1-6 Tur II Turek 27 maja, 17:00
ZKS Zagórów 5-1 Orlik Miłosław 26 maja, 17:00
Polonus Kazimierz Biskupi 3-0 Górnik Kłodawa 27 maja, 17:00
(wo)
Drużyna z Kłodawy nie dojechała na mecz.
Warta Kramsk 0-1 LKS Ślesin 27 maja, 17:00
Olimpia Koło 5-0 Płomień Nekla 27 maja, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-2 Zryw Dąbie 27 maja, 17:00
Sparta Konin 3-2 Błękitni Mąkolno 7 czerwca, 17:00
Wicher Dobra 1-3 Tulisia Tuliszków 27 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Tur II Turek 4-1 Wicher Dobra 3 czerwca, 17:00
Tulisia Tuliszków 2-0 Sparta Konin 3 czerwca, 17:00
Błękitni Mąkolno 2-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 2 czerwca, 11:00
Zryw Dąbie 1-1 Olimpia Koło 3 czerwca, 17:00
Płomień Nekla 4-1 Warta Kramsk 2 czerwca, 17:00
LKS Ślesin 0-2 Polonus Kazimierz Biskupi 3 czerwca, 17:00
Górnik Kłodawa 1-0 ZKS Zagórów 2 czerwca, 16:00
Orlik Miłosław 3-4 GKS Sompolno 3 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 10 czerwca

Orlik Miłosław 2-5 Tur II Turek 10 czerwca, 17:00
GKS Sompolno 2-0 Górnik Kłodawa 10 czerwca, 17:00
ZKS Zagórów 3-0 LKS Ślesin 10 czerwca, 17:00
(wo)
Polonus Kazimierz Biskupi 0-2 Płomień Nekla 10 czerwca, 17:00
Warta Kramsk 2-2 Zryw Dąbie 10 czerwca, 17:00
Olimpia Koło 3-0 Błękitni Mąkolno 10 czerwca, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-1 Tulisia Tuliszków 10 czerwca, 17:00
Sparta Konin 3-2 Wicher Dobra 10 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 16 czerwca

Tur II Turek 1-1 Sparta Konin 16 czerwca, 16:00
Wicher Dobra 3-2 Czarni Ostrowite (k. Konina) 16 czerwca, 16:00
Tulisia Tuliszków 1-1 Olimpia Koło 16 czerwca, 16:00
Błękitni Mąkolno 3-5 Warta Kramsk 16 czerwca, 16:00
Zryw Dąbie 1-3 Polonus Kazimierz Biskupi 16 czerwca, 16:00
Płomień Nekla 3-2 ZKS Zagórów 16 czerwca, 16:00
LKS Ślesin 4-0 GKS Sompolno 16 czerwca, 16:00
Górnik Kłodawa 0-0 Orlik Miłosław 16 czerwca, 16:00

IV liga 2006/2007 (wielkopolska (południowa))

Klasa okręgowa 2006/2007 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Leszno)

Klasa A 2006/2007 (Konin)

Autor: Przemysław Szczupak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas