[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: kujawsko-pomorska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kujawiak Kowal 30 61 19 4 7 81-50 12 1 2 46-18 7 3 5 35-32 2 3 1 0 1 3-1
2.  LTP Lubanie 30 61 19 4 7 82-36 11 1 3 46-14 8 3 4 36-22 2 3 1 0 1 1-3
3.  Sparta Janowiec Wielkopolski 30 58 16 10 4 65-34 8 6 1 39-15 8 4 3 26-19 2 3 1 0 1 8-5
4.  Ziemowit Osięciny 30 58 18 4 8 67-41 14 1 0 49-13 4 3 8 18-28 2 3 1 0 1 5-8
5.  Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 30 52 16 4 10 75-53 10 2 3 52-24 6 2 7 23-29
6.  Jagiellonka Nieszawa 30 47 14 5 11 64-43 9 3 3 36-14 5 2 8 28-29
7.  Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 30 46 15 1 14 59-53 11 0 4 44-23 4 1 10 15-30
8.  Pałuczanka Żnin 30 43 11 10 9 60-46 5 5 5 29-24 6 5 4 31-22
9.  Piast Złotniki Kujawskie 30 40 12 4 14 44-46 10 1 4 30-14 2 3 10 14-32 2 6 2 0 0 4-1
10.  Noteć Łabiszyn 30 40 12 4 14 49-55 8 1 6 32-23 4 3 8 17-32 2 0 0 0 2 1-4
11.  Dąb Barcin 30 37 11 4 15 41-59 9 2 4 28-23 2 2 11 13-36 2 4 1 1 0 3-2
12.  Szubinianka Szubin 30 37 9 10 11 34-44 5 6 4 17-16 4 4 7 17-28 2 1 0 1 1 2-3
13.  Kujawianka Izbica Kujawska 30 30 9 3 18 33-65 6 2 7 16-23 3 1 11 17-42
14.  MGKS Lubraniec 30 27 7 6 17 44-79 3 5 7 20-34 4 1 10 24-45
15.  Noteć Inowrocław 30 23 6 5 19 28-68 3 2 10 13-32 3 3 9 15-36
16.  Unia Gniewkowo 30 18 4 6 20 35-89 3 4 8 19-35 1 2 12 16-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kujawiak Kowal    0-1 4-1 3-2 3-3 3-1 2-1 2-5 2-0 3-2 4-1 3-0 5-0 1-0 5-0 6-1 
 2 LTP Lubanie0-3     0-1 3-1 2-2 3-1 1-0 3-2 2-1 7-0 3-0 5-0 5-0 7-0 1-3 4-0 
 3 Sparta Janowiec Wielkopolski2-2 2-2     6-1 0-2 2-2 2-0 1-1 6-0 1-1 5-0 1-1 3-1 3-0* 3-1 2-1 
 4 Ziemowit Osięciny4-3 2-0 4-2     1-0 2-0 4-0 1-1 1-0 3-0* 2-1 3-1 7-1 2-0 4-1 9-3 
 5 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko6-5 5-3 1-1 0-1     1-0 6-0 1-2 2-0 4-1 4-0 3-2 9-0 4-5 5-3 1-1 
 6 Jagiellonka Nieszawa3-4 3-1 3-0 2-2 2-0     3-0* 1-1 2-0 1-1 2-0 0-1 0-1 7-3 4-0 3-0 
 7 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo6-1 2-3 1-2 1-0 6-0 6-1     1-5 3-0 1-0 5-4 3-0 1-7 3-0 2-0 3-0 
 8 Pałuczanka Żnin1-4 2-2 1-1 2-1 3-1 1-1 0-1     3-3 3-4 1-2 1-2 2-2 3-0* 2-0 4-0 
 9 Piast Złotniki Kujawskie0-0 1-0 1-2 4-0 3-1 1-2 1-2 1-0     2-0 3-1 1-2 1-0 3-2 5-1 3-1 
 10 Noteć Łabiszyn3-1 1-2 1-1 1-2 2-1 2-6 0-3 3-1 1-2     3-0 2-1 2-0 5-1 1-2 5-0 
 11 Dąb Barcin4-0 0-0 0-2 2-1 1-3 3-1 2-0 0-5 2-1 2-1     2-1 2-1 3-4 1-1 4-2 
 12 Szubinianka Szubin1-1 1-3 0-0 2-0 0-1 0-3 4-1 1-1 2-2 0-1 1-1     1-0 1-0 2-1 1-1 
 13 Kujawianka Izbica Kujawska0-1 0-6 1-3 0-2 2-0 3-2 2-1 1-2 1-0 0-1 1-0 1-3     0-0 0-0 4-2 
 14 MGKS Lubraniec1-5 2-7 0-5 1-1 1-2 0-3 1-1 3-1 4-1 1-1 0-0 1-1 2-1     0-1 3-4 
 15 Noteć Inowrocław1-3 0-4 0-1 0-3 1-3 0-4 1-0 1-2 1-1 2-0 1-3 0-0 1-3 2-5     2-0 
 16 Unia Gniewkowo0-2 1-2 2-4 1-1 2-4 2-1 1-5 2-2 0-3 2-4 1-0 2-2 1-0 1-4 1-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Sparta Janowiec Wielkopolski 5-0 Dąb Barcin 12 sierpnia, 17:00
Noteć Łabiszyn 1-2 Piast Złotniki Kujawskie 12 sierpnia, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-2 Szubinianka Szubin 12 sierpnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-2 Ziemowit Osięciny 12 sierpnia, 17:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 3-0 Unia Gniewkowo 13 sierpnia, 16:00
Kujawiak Kowal 0-1 LTP Lubanie 12 sierpnia, 17:30
MGKS Lubraniec 0-3 Jagiellonka Nieszawa 12 sierpnia, 17:00
Noteć Inowrocław 1-2 Pałuczanka Żnin 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Dąb Barcin 0-5 Pałuczanka Żnin 15 sierpnia, 17:00
Jagiellonka Nieszawa 4-0 Noteć Inowrocław 15 sierpnia, 16:00
LTP Lubanie 7-0 MGKS Lubraniec 15 sierpnia, 17:00
Unia Gniewkowo 0-2 Kujawiak Kowal 15 sierpnia, 18:00
Ziemowit Osięciny 4-0 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 15 sierpnia, 17:00
Szubinianka Szubin 1-0 Kujawianka Izbica Kujawska 15 sierpnia, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 15 sierpnia, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-1 Noteć Łabiszyn 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Noteć Łabiszyn 3-0 Dąb Barcin 20 sierpnia, 15:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 19 sierpnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 Piast Złotniki Kujawskie 19 sierpnia, 17:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 3-0 Szubinianka Szubin 20 sierpnia, 16:00
Kujawiak Kowal 3-2 Ziemowit Osięciny 20 sierpnia, 17:00
MGKS Lubraniec 3-4 Unia Gniewkowo 19 sierpnia, 17:00
Noteć Inowrocław 0-4 LTP Lubanie 19 sierpnia, 17:00
Pałuczanka Żnin 1-1 Jagiellonka Nieszawa 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Dąb Barcin 3-1 Jagiellonka Nieszawa 26 sierpnia, 17:00
LTP Lubanie 3-2 Pałuczanka Żnin 26 sierpnia, 17:00
Unia Gniewkowo 1-1 Noteć Inowrocław 26 sierpnia, 17:00
Ziemowit Osięciny 2-0 MGKS Lubraniec 26 sierpnia, 17:00
Szubinianka Szubin 1-1 Kujawiak Kowal 26 sierpnia, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-2 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 27 sierpnia, 10:30
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-1 Kujawianka Izbica Kujawska 26 sierpnia, 17:00
Noteć Łabiszyn 2-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 27 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 30 sierpnia

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4-0 Dąb Barcin 30 sierpnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-1 Noteć Łabiszyn 30 sierpnia, 17:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 1-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 30 sierpnia, 16:00
Kujawiak Kowal 2-0 Piast Złotniki Kujawskie 30 sierpnia, 17:00
MGKS Lubraniec 1-1 Szubinianka Szubin 30 sierpnia, 17:30
Noteć Inowrocław 0-3 Ziemowit Osięciny 30 sierpnia, 17:00
Pałuczanka Żnin 4-0 Unia Gniewkowo 30 sierpnia, 17:00
Jagiellonka Nieszawa 3-1 LTP Lubanie 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 2-3 września

Dąb Barcin 0-0 LTP Lubanie 2 września, 17:00
Unia Gniewkowo 2-1 Jagiellonka Nieszawa 2 września, 17:00
Ziemowit Osięciny 1-1 Pałuczanka Żnin 2 września, 16:00
Szubinianka Szubin 2-1 Noteć Inowrocław 2 września, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-2 MGKS Lubraniec 3 września, 15:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-2 Kujawiak Kowal 2 września, 16:00
Noteć Łabiszyn 0-3 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 3 września, 15:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 9-0 Kujawianka Izbica Kujawska 2 września, 17:00

Kolejka 7 - 9-10 września

Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 Dąb Barcin 9 września, 17:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 6-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 10 września, 16:00
Kujawiak Kowal 3-2 Noteć Łabiszyn 10 września, 16:00
MGKS Lubraniec 0-5 Sparta Janowiec Wielkopolski 9 września, 14:00
Noteć Inowrocław 1-1 Piast Złotniki Kujawskie 9 września, 17:00
Pałuczanka Żnin 1-2 Szubinianka Szubin 9 września, 17:00
Jagiellonka Nieszawa 2-2 Ziemowit Osięciny 9 września, 15:00
LTP Lubanie 4-0 Unia Gniewkowo 9 września, 15:00
w Aleksandrowie Kujawskim

Kolejka 8 - 16-17 września

Dąb Barcin 4-2 Unia Gniewkowo 16 września, 16:00
Ziemowit Osięciny 2-0 LTP Lubanie 17 września, 15:00
Szubinianka Szubin 0-3 Jagiellonka Nieszawa 16 września, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-0 Pałuczanka Żnin 16 września, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-1 Noteć Inowrocław 16 września, 16:00
Noteć Łabiszyn 5-1 MGKS Lubraniec 17 września, 15:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 6-5 Kujawiak Kowal 16 września, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-1 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 16 września, 16:30

Kolejka 9 - 23-24 września

Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 5-4 Dąb Barcin 24 września, 16:00
Kujawiak Kowal 5-0 Kujawianka Izbica Kujawska 25 września, 15:00
MGKS Lubraniec 1-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 23 września, 14:00
Noteć Inowrocław 2-0 Noteć Łabiszyn 23 września, 16:00
Pałuczanka Żnin 1-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 23 września, 16:00
Jagiellonka Nieszawa 2-0 Piast Złotniki Kujawskie 23 września, 15:00
LTP Lubanie 5-0 Szubinianka Szubin 23 września, 16:00
Unia Gniewkowo 1-1 Ziemowit Osięciny 23 września, 16:00

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Dąb Barcin 2-1 Ziemowit Osięciny 30 września, 16:00
Szubinianka Szubin 1-1 Unia Gniewkowo 30 września, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-0 LTP Lubanie 30 września, 15:30
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-2 Jagiellonka Nieszawa 30 września, 15:00
Noteć Łabiszyn 3-1 Pałuczanka Żnin 1 października, 14:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 5-3 Noteć Inowrocław 1 października, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-0 MGKS Lubraniec 30 września, 15:30
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 6-1 Kujawiak Kowal 1 października, 16:00

Kolejka 11 - 7-8 października

Kujawiak Kowal 4-1 Dąb Barcin 8 października, 15:00
MGKS Lubraniec 1-1 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 8 października, 16:00
Noteć Inowrocław 1-3 Kujawianka Izbica Kujawska 7 października, 15:00
Pałuczanka Żnin 3-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 7 października, 15:00
Jagiellonka Nieszawa 1-1 Noteć Łabiszyn 7 października, 14:00
LTP Lubanie 0-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 7 października, 15:00
Unia Gniewkowo 0-3 Piast Złotniki Kujawskie 7 października, 16:00
Ziemowit Osięciny 3-1 Szubinianka Szubin 8 października, 15:00

Kolejka 12 - 14-15 października

Dąb Barcin 2-1 Szubinianka Szubin 14 października, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie 4-0 Ziemowit Osięciny 14 października, 15:30
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-1 Unia Gniewkowo 15 października, 15:00
Noteć Łabiszyn 1-2 LTP Lubanie 15 października, 14:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-0 Jagiellonka Nieszawa 14 października, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-2 Pałuczanka Żnin 14 października, 15:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 2-0 Noteć Inowrocław 15 października, 15:00
Kujawiak Kowal 1-0 MGKS Lubraniec 15 października, 15:00

Kolejka 13 - 21-22 października

MGKS Lubraniec 0-0 Dąb Barcin 21 października, 13:00
Noteć Inowrocław 1-3 Kujawiak Kowal 21 października, 15:00
Pałuczanka Żnin 0-1 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 21 października, 15:00
Jagiellonka Nieszawa 0-1 Kujawianka Izbica Kujawska 21 października, 13:00
LTP Lubanie 2-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 21 października, 14:00
Unia Gniewkowo 2-4 Noteć Łabiszyn 21 października, 15:00
Ziemowit Osięciny 4-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 22 października, 14:00
Szubinianka Szubin 2-2 Piast Złotniki Kujawskie 21 października, 15:00

Kolejka 14 - 28-29 października

Dąb Barcin 2-1 Piast Złotniki Kujawskie 28 października, 15:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-1 Szubinianka Szubin 29 października, 13:00
Noteć Łabiszyn 1-2 Ziemowit Osięciny 29 października, 14:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-1 Unia Gniewkowo 28 października, 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-6 LTP Lubanie 28 października, 14:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 6-1 Jagiellonka Nieszawa 29 października, 14:00
Kujawiak Kowal 2-5 Pałuczanka Żnin 29 października, 14:00
MGKS Lubraniec 0-1 Noteć Inowrocław 28 października, 13:00

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Noteć Inowrocław 1-3 Dąb Barcin 5 listopada, 11:00
Pałuczanka Żnin 3-0 MGKS Lubraniec 4 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Jagiellonka Nieszawa 3-4 Kujawiak Kowal 4 listopada, 11:00
LTP Lubanie 1-0 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 5 listopada, 13:00
Unia Gniewkowo 1-0 Kujawianka Izbica Kujawska 4 listopada, 14:00
Ziemowit Osięciny 1-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 5 listopada, 13:00
Szubinianka Szubin 0-1 Noteć Łabiszyn 4 listopada, 13:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 5 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Dąb Barcin 0-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 11 listopada, 14:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-0 Noteć Łabiszyn 12 listopada, 13:00
Szubinianka Szubin 0-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 11 listopada, 13:00
Ziemowit Osięciny 7-1 Kujawianka Izbica Kujawska 12 listopada, 13:00
Unia Gniewkowo 1-5 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 11 listopada, 14:00
LTP Lubanie 0-3 Kujawiak Kowal 11 listopada, 13:00
Jagiellonka Nieszawa 7-3 MGKS Lubraniec 11 listopada, 13:30
Pałuczanka Żnin 2-0 Noteć Inowrocław 11 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Pałuczanka Żnin 1-2 Dąb Barcin 18 listopada, 14:00
Noteć Inowrocław 0-4 Jagiellonka Nieszawa 19 listopada, 11:00
MGKS Lubraniec 2-7 LTP Lubanie 18 listopada, 13:00
Kujawiak Kowal 6-1 Unia Gniewkowo 19 listopada, 12:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 1-0 Ziemowit Osięciny 19 listopada, 11:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-3 Szubinianka Szubin 18 listopada, 13:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-0 Piast Złotniki Kujawskie 18 listopada, 14:00
Noteć Łabiszyn 1-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 19 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Dąb Barcin 2-1 Noteć Łabiszyn 24 marca, 15:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 0-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 24 marca, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-0 Kujawianka Izbica Kujawska 24 marca, 16:00
Szubinianka Szubin 4-1 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 25 marca, 15:00
Ziemowit Osięciny 4-3 Kujawiak Kowal 25 marca, 15:00
Unia Gniewkowo 1-4 MGKS Lubraniec 24 marca, 16:00
LTP Lubanie 1-3 Noteć Inowrocław 24 marca, 15:00
Jagiellonka Nieszawa 1-1 Pałuczanka Żnin 24 marca, 14:00

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Jagiellonka Nieszawa 2-0 Dąb Barcin 31 marca, 16:00
Pałuczanka Żnin 2-2 LTP Lubanie 31 marca, 15:00
Noteć Inowrocław 2-0 Unia Gniewkowo 1 kwietnia, 11:00
MGKS Lubraniec 1-1 Ziemowit Osięciny 31 marca, 17:00
Kujawiak Kowal 3-0 Szubinianka Szubin 1 kwietnia, 14:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 3-0 Piast Złotniki Kujawskie 1 kwietnia, 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-3 Sparta Janowiec Wielkopolski 31 marca, 15:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4-1 Noteć Łabiszyn 31 marca, 17:00

Kolejka 20 - 7-8 kwietnia

Dąb Barcin 1-3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 7 kwietnia, 15:00
Noteć Łabiszyn 2-0 Kujawianka Izbica Kujawska 7 kwietnia, 11:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-0 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 7 kwietnia, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie 0-0 Kujawiak Kowal 7 kwietnia, 16:00
Szubinianka Szubin 1-0 MGKS Lubraniec 7 kwietnia, 14:00
Ziemowit Osięciny 4-1 Noteć Inowrocław 7 kwietnia, 11:00
Unia Gniewkowo 2-2 Pałuczanka Żnin 7 kwietnia, 17:00
LTP Lubanie 3-1 Jagiellonka Nieszawa 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

LTP Lubanie 3-0 Dąb Barcin 14 kwietnia, 16:00
Jagiellonka Nieszawa 3-0 Unia Gniewkowo 15 kwietnia, 15:00
Pałuczanka Żnin 2-1 Ziemowit Osięciny 14 kwietnia, 16:00
Noteć Inowrocław 0-0 Szubinianka Szubin 14 kwietnia, 17:00
MGKS Lubraniec 4-1 Piast Złotniki Kujawskie 14 kwietnia, 17:00
Kujawiak Kowal 4-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 15 kwietnia, 16:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 1-0 Noteć Łabiszyn 15 kwietnia, 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Dąb Barcin 2-1 Kujawianka Izbica Kujawska 21 kwietnia, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 6-0 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 22 kwietnia, 17:00
Noteć Łabiszyn 3-1 Kujawiak Kowal 22 kwietnia, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-0 MGKS Lubraniec 21 kwietnia, 16:00
(wo)
Na boisku 1:0 - wynik zweryfikowany za grę nieuprawnionego zawodnika
Piast Złotniki Kujawskie 5-1 Noteć Inowrocław 21 kwietnia, 17:00
Szubinianka Szubin 1-1 Pałuczanka Żnin 21 kwietnia, 17:00
Ziemowit Osięciny 2-0 Jagiellonka Nieszawa 22 kwietnia, 16:00
Unia Gniewkowo 1-2 LTP Lubanie 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Unia Gniewkowo 1-0 Dąb Barcin 28 kwietnia, 17:00
LTP Lubanie 3-1 Ziemowit Osięciny 28 kwietnia, 17:00
Jagiellonka Nieszawa 0-1 Szubinianka Szubin 28 kwietnia, 16:00
Pałuczanka Żnin 3-3 Piast Złotniki Kujawskie 28 kwietnia, 17:00
Noteć Inowrocław 0-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 28 kwietnia, 17:00
MGKS Lubraniec 1-1 Noteć Łabiszyn 28 kwietnia, 17:00
Kujawiak Kowal 3-3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 29 kwietnia, 17:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 1-7 Kujawianka Izbica Kujawska 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 3 maja

Dąb Barcin 2-0 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 3 maja, 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-1 Kujawiak Kowal 3 maja, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4-5 MGKS Lubraniec 3 maja, 17:00
Noteć Łabiszyn 1-2 Noteć Inowrocław 3 maja, 10:30
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-1 Pałuczanka Żnin 3 maja, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-2 Jagiellonka Nieszawa 3 maja, 11:00
Szubinianka Szubin 1-3 LTP Lubanie 3 maja, 17:00
Ziemowit Osięciny 9-3 Unia Gniewkowo 3 maja, 15:00

Kolejka 25 - 6 maja

Ziemowit Osięciny 2-1 Dąb Barcin 6 maja, 16:00
Unia Gniewkowo 2-2 Szubinianka Szubin 6 maja, 17:00
LTP Lubanie 2-1 Piast Złotniki Kujawskie 6 maja, 13:00
Jagiellonka Nieszawa 3-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 6 maja, 16:00
Pałuczanka Żnin 3-4 Noteć Łabiszyn 6 maja, 15:00
Noteć Inowrocław 1-3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 6 maja, 15:00
MGKS Lubraniec 2-1 Kujawianka Izbica Kujawska 6 maja, 17:00
Kujawiak Kowal 2-1 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 6 maja, 17:00

Kolejka 26 - 12-13 maja

Dąb Barcin 4-0 Kujawiak Kowal 12 maja, 16:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 3-0 MGKS Lubraniec 13 maja, 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-0 Noteć Inowrocław 12 maja, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-2 Pałuczanka Żnin 12 maja, 17:00
Noteć Łabiszyn 2-6 Jagiellonka Nieszawa 13 maja, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-2 LTP Lubanie 12 maja, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-1 Unia Gniewkowo 12 maja, 17:00
Szubinianka Szubin 2-0 Ziemowit Osięciny 12 maja, 17:00

Kolejka 27 - 19-20 maja

Szubinianka Szubin 1-1 Dąb Barcin 19 maja, 17:00
Ziemowit Osięciny 1-0 Piast Złotniki Kujawskie 20 maja, 16:00
Unia Gniewkowo 2-4 Sparta Janowiec Wielkopolski 19 maja, 16:00
LTP Lubanie 7-0 Noteć Łabiszyn 19 maja, 17:00
Jagiellonka Nieszawa 2-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 19 maja, 17:00
Pałuczanka Żnin 2-2 Kujawianka Izbica Kujawska 19 maja, 17:00
Noteć Inowrocław 1-0 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 20 maja, 15:00
MGKS Lubraniec 1-5 Kujawiak Kowal 19 maja, 17:00

Kolejka 28 - 26-27 maja

Dąb Barcin 3-4 MGKS Lubraniec 26 maja, 17:00
Kujawiak Kowal 5-0 Noteć Inowrocław 27 maja, 17:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 1-5 Pałuczanka Żnin 27 maja, 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3-2 Jagiellonka Nieszawa 26 maja, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 5-3 LTP Lubanie 26 maja, 17:00
Noteć Łabiszyn 5-0 Unia Gniewkowo 27 maja, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 6-1 Ziemowit Osięciny 26 maja, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-2 Szubinianka Szubin 26 maja, 17:00

Kolejka 29 - 2-3 czerwca

Piast Złotniki Kujawskie 3-1 Dąb Barcin 2 czerwca, 17:00
Szubinianka Szubin 0-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 2 czerwca, 17:00
Ziemowit Osięciny 3-0 Noteć Łabiszyn 2 czerwca, 17:00
(wo)
Unia Gniewkowo 2-4 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2 czerwca, 17:00
LTP Lubanie 5-0 Kujawianka Izbica Kujawska 2 czerwca, 17:00
Jagiellonka Nieszawa 3-0 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 2 czerwca, 17:00
(wo)
Pałuczanka Żnin 1-4 Kujawiak Kowal 2 czerwca, 17:00
Noteć Inowrocław 2-5 MGKS Lubraniec 3 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 9-10 czerwca

Dąb Barcin 1-1 Noteć Inowrocław 9 czerwca, 17:00
MGKS Lubraniec 3-1 Pałuczanka Żnin 9 czerwca, 17:00
Kujawiak Kowal 3-1 Jagiellonka Nieszawa 9 czerwca, 17:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 2-3 LTP Lubanie 9 czerwca, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4-2 Unia Gniewkowo 9 czerwca, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 0-1 Ziemowit Osięciny 9 czerwca, 17:00
Noteć Łabiszyn 2-1 Szubinianka Szubin 9 czerwca, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 6-0 Piast Złotniki Kujawskie 9 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (kujawsko-pomorska)
Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska)

IV liga 2006/2007 (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2006/2007 (kujawsko-pomorska I)

Klasa A 2006/2007 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2006/2007 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2006/2007 (Toruń)
Klasa A 2006/2007 (Włocławek)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas