[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Bydgoszcz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wda Świecie 26 65 21 2 3 98-26 10 1 2 57-11 11 1 1 41-15
2.  Victoria Śliwice 26 62 19 5 2 78-24 11 1 1 43-12 8 4 1 35-12
3.  Strażak Górna Grupa 26 54 17 3 6 66-35 11 1 1 41-8 6 2 5 25-27
4.  Strażak Przechowo (Świecie) 26 49 15 4 7 69-30 8 2 3 36-13 7 2 4 33-17
5.  LKS Dąbrowa Chełmińska 26 44 13 5 8 55-51 7 2 4 31-26 6 3 4 24-25
6.  Dąb Potulice 26 37 11 4 11 51-51 6 2 5 31-22 5 2 6 20-29
7.  Krajna Sępólno Krajeńskie 26 36 11 3 12 64-61 7 0 6 39-30 4 3 6 25-31
8.  Grom Więcbork 26 34 8 10 8 31-35 5 6 2 16-16 3 4 6 15-19 2 2 0 2 0 1-1
9.  Kamionka Kamień Krajeński 26 34 10 4 12 66-56 5 2 6 38-26 5 2 6 28-30 2 2 0 2 0 1-1
10.  Tęcza Wiąg 26 23 5 8 13 30-66 5 3 5 20-21 0 5 8 10-45
11.  Gwiazda Sypniewo 26 22 7 1 18 40-72 6 1 6 31-35 1 0 12 9-37 4 6 2 0 2 9-6
12.  Tarpan Mrocza 26 22 6 4 16 39-77 4 2 7 20-29 2 2 9 19-48 4 6 2 0 2 10-9
13.  Orlik Gogolinek 26 22 6 4 16 33-71 4 4 5 18-18 2 0 11 15-53 4 6 2 0 2 7-11
14.  Skra Paterek 26 11 2 5 19 53-118 1 4 8 31-54 1 1 11 22-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wda Świecie    0-4 4-0 4-1 0-1 6-1 3-0 2-1 2-2 4-0 1-0 7-0 7-1 17-0 
 2 Victoria Śliwice0-1     4-1 3-2 5-1 3-0* 1-1 3-0 2-1 5-1 6-1 4-1 4-0 3-2 
 3 Strażak Górna Grupa1-1 2-3     2-1 2-0 4-0 3-1 3-1 5-0 5-0 4-0 1-0 2-0 7-1 
 4 Strażak Przechowo (Świecie)0-1 0-3 4-2     1-1 0-1 2-1 2-1 4-0 1-1 3-0 7-1 9-1 3-0* 
 5 LKS Dąbrowa Chełmińska3-2 0-4 2-3 0-0     3-2 5-2 2-1 0-3 4-0 3-1 5-2 1-3 3-3 
 6 Dąb Potulice0-1 0-2 6-2 1-1 3-2     3-1 1-2 1-4 1-1 2-1 0-2 9-1 4-2 
 7 Krajna Sępólno Krajeńskie1-3 0-3 3-6 1-3 2-3 2-0     3-1 2-3 3-0 4-0 5-1 4-1 9-6 
 8 Grom Więcbork1-8 0-0 0-0 1-2 2-1 1-1 2-0     0-0 2-2 1-0 1-1 2-0 3-1 
 9 Kamionka Kamień Krajeński1-2 4-4 0-2 1-4 2-3 3-5 1-2 1-1     4-0 5-0 7-2 2-1 7-0 
 10 Tęcza Wiąg1-3 2-2 0-3 0-2 1-3 1-1 1-2 1-1 3-2     3-0 2-0 2-0 3-2 
 11 Gwiazda Sypniewo2-7 2-1 3-5 0-5 2-2 1-2 2-6 1-3 4-2 5-0     3-1 5-1 1-0 
 12 Tarpan Mrocza1-3 0-4 1-0 3-1 2-3 0-3 2-2 0-0 1-5 6-0 3-1     1-2 0-5 
 13 Orlik Gogolinek0-1 0-0 0-0 0-4 1-2 4-1 1-2 0-0 3-2 1-1 1-0 3-5     4-0 
 14 Skra Paterek4-8 2-5 0-1 1-7 2-2 1-3 5-5 0-3 3-4 4-4 1-5 3-3 5-4     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Dąb Potulice 0-2 Tarpan Mrocza 15 sierpnia, 14:00
Skra Paterek 5-4 Orlik Gogolinek 15 sierpnia, 14:30
Na boisku Czarnych w Nakle
Gwiazda Sypniewo 4-2 Kamionka Kamień Krajeński 15 sierpnia, 17:00
Strażak Górna Grupa 2-1 Strażak Przechowo (Świecie) 15 sierpnia, 17:00
Victoria Śliwice 3-0 Grom Więcbork 15 sierpnia, 18:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 3-2 Wda Świecie 15 sierpnia, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-0 Tęcza Wiąg 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Tarpan Mrocza 6-0 Tęcza Wiąg 19 sierpnia, 17:00
Wda Świecie 3-0 Krajna Sępólno Krajeńskie 20 sierpnia, 16:00
Grom Więcbork 2-1 LKS Dąbrowa Chełmińska 30 sierpnia, 17:00
Strażak Przechowo (Świecie) 0-3 Victoria Śliwice 19 sierpnia, 16:00
Kamionka Kamień Krajeński 0-2 Strażak Górna Grupa 20 sierpnia, 17:00
Orlik Gogolinek 1-0 Gwiazda Sypniewo 20 sierpnia, 13:00
Dąb Potulice 4-2 Skra Paterek 20 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Skra Paterek 3-3 Tarpan Mrocza 27 sierpnia, 15:00
Na boisku Czarnych w Nakle
Gwiazda Sypniewo 1-2 Dąb Potulice 27 sierpnia, 17:00
Strażak Górna Grupa 2-0 Orlik Gogolinek 27 sierpnia, 14:00
Victoria Śliwice 2-1 Kamionka Kamień Krajeński 26 sierpnia, 17:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 0-0 Strażak Przechowo (Świecie) 26 sierpnia, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-1 Grom Więcbork 27 sierpnia, 16:00
Tęcza Wiąg 1-3 Wda Świecie 26 sierpnia, 15:30

Kolejka 4 - 2-3 września

Tarpan Mrocza 1-3 Wda Świecie 2 września, 17:00
Grom Więcbork 2-2 Tęcza Wiąg 3 września, 17:00
Strażak Przechowo (Świecie) 2-1 Krajna Sępólno Krajeńskie 3 września, 16:00
Kamionka Kamień Krajeński 2-3 LKS Dąbrowa Chełmińska 2 września, 16:00
Orlik Gogolinek 0-0 Victoria Śliwice 3 września, 12:00
Dąb Potulice 6-2 Strażak Górna Grupa 3 września, 17:00
Skra Paterek 1-5 Gwiazda Sypniewo 3 września, 15:00
Na boisku Czarnych w Nakle

Kolejka 5 - 9-10 września

Gwiazda Sypniewo 3-1 Tarpan Mrocza 10 września, 16:00
Strażak Górna Grupa 7-1 Skra Paterek 9 września, 17:00
Victoria Śliwice 3-0 Dąb Potulice 19 listopada, 13:00
(wo)
LKS Dąbrowa Chełmińska 1-3 Orlik Gogolinek 9 września, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 2-3 Kamionka Kamień Krajeński 10 września, 15:00
Tęcza Wiąg 0-2 Strażak Przechowo (Świecie) 9 września, 16:30
Wda Świecie 2-1 Grom Więcbork 9 września, 17:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Tarpan Mrocza 0-0 Grom Więcbork 16 września, 17:00
Strażak Przechowo (Świecie) 0-1 Wda Świecie 16 września, 16:00
Kamionka Kamień Krajeński 4-0 Tęcza Wiąg 16 września, 16:00
Orlik Gogolinek 1-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 17 września, 12:00
Dąb Potulice 3-2 LKS Dąbrowa Chełmińska 17 września, 14:00
Skra Paterek 2-5 Victoria Śliwice 17 września, 15:00
Na boisku Czarnych w Nakle
Gwiazda Sypniewo 3-5 Strażak Górna Grupa 17 września, 15:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Strażak Górna Grupa 1-0 Tarpan Mrocza 23 września, 17:00
Victoria Śliwice 6-1 Gwiazda Sypniewo 24 września, 16:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 3-3 Skra Paterek 23 września, 16:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 2-0 Dąb Potulice 24 września, 14:00
Tęcza Wiąg 2-0 Orlik Gogolinek 24 września, 16:00
Wda Świecie 2-2 Kamionka Kamień Krajeński 23 września, 16:00
Grom Więcbork 1-2 Strażak Przechowo (Świecie) 23 września, 16:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Tarpan Mrocza 3-1 Strażak Przechowo (Świecie) 30 września, 16:00
Kamionka Kamień Krajeński 1-1 Grom Więcbork 30 września, 16:00
Orlik Gogolinek 0-1 Wda Świecie 1 października, 12:00
Dąb Potulice 1-1 Tęcza Wiąg 1 października, 14:00
Skra Paterek 5-5 Krajna Sępólno Krajeńskie 1 października, 14:00
Na boisku Czarnych w Nakle
Gwiazda Sypniewo 2-2 LKS Dąbrowa Chełmińska 1 października, 14:00
Strażak Górna Grupa 2-3 Victoria Śliwice 30 września, 16:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Victoria Śliwice 4-1 Tarpan Mrocza 7 października, 15:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 2-3 Strażak Górna Grupa 8 października, 13:00
Boisko Czarże
Krajna Sępólno Krajeńskie 4-0 Gwiazda Sypniewo 8 października, 14:00
Tęcza Wiąg 3-2 Skra Paterek 8 października, 14:00
Wda Świecie 6-1 Dąb Potulice 8 października, 16:00
Grom Więcbork 2-0 Orlik Gogolinek 8 października, 16:00
Strażak Przechowo (Świecie) 4-0 Kamionka Kamień Krajeński 7 października, 14:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Tarpan Mrocza 1-5 Kamionka Kamień Krajeński 14 października, 15:00
Orlik Gogolinek 0-4 Strażak Przechowo (Świecie) 15 października, 12:00
Dąb Potulice 1-2 Grom Więcbork 15 października, 14:00
Skra Paterek 4-8 Wda Świecie 15 października, 14:00
Na boisku Czarnych w Nakle
Gwiazda Sypniewo 5-0 Tęcza Wiąg 15 października, 14:00
Strażak Górna Grupa 3-1 Krajna Sępólno Krajeńskie 15 października, 14:00
Victoria Śliwice 5-1 LKS Dąbrowa Chełmińska 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 października

LKS Dąbrowa Chełmińska 5-2 Tarpan Mrocza 22 października, 13:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 0-3 Victoria Śliwice 22 października, 13:00
Tęcza Wiąg 0-3 Strażak Górna Grupa 22 października, 14:00
Wda Świecie 1-0 Gwiazda Sypniewo 22 października, 15:00
Grom Więcbork 3-1 Skra Paterek 21 października, 15:00
Strażak Przechowo (Świecie) 0-1 Dąb Potulice 22 października, 12:00
Kamionka Kamień Krajeński 2-1 Orlik Gogolinek 22 października, 11:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Tarpan Mrocza 1-2 Orlik Gogolinek 29 października, 14:00
Dąb Potulice 1-4 Kamionka Kamień Krajeński 29 października, 14:00
Skra Paterek 1-7 Strażak Przechowo (Świecie) 29 października, 14:00
Na boisku Czarnych w Nakle
Gwiazda Sypniewo 1-3 Grom Więcbork 29 października, 13:00
Strażak Górna Grupa 1-1 Wda Świecie 28 października, 15:00
Victoria Śliwice 5-1 Tęcza Wiąg 29 października, 14:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 5-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 29 października, 11:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Krajna Sępólno Krajeńskie 5-1 Tarpan Mrocza 5 listopada, 13:00
Tęcza Wiąg 1-3 LKS Dąbrowa Chełmińska 5 listopada, 14:00
Wda Świecie 0-4 Victoria Śliwice 4 listopada, 14:00
Grom Więcbork 0-0 Strażak Górna Grupa 4 listopada, 14:00
Strażak Przechowo (Świecie) 3-0 Gwiazda Sypniewo 5 listopada, 12:00
Kamionka Kamień Krajeński 7-0 Skra Paterek 5 listopada, 11:00
Orlik Gogolinek 4-1 Dąb Potulice 5 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Tarpan Mrocza 0-3 Dąb Potulice 11 listopada, 13:00
Orlik Gogolinek 4-0 Skra Paterek 12 listopada, 12:00
Kamionka Kamień Krajeński 5-0 Gwiazda Sypniewo 12 listopada, 11:00
Strażak Przechowo (Świecie) 4-2 Strażak Górna Grupa 11 listopada, 12:00
Grom Więcbork 0-0 Victoria Śliwice 11 listopada, 13:00
Wda Świecie 0-1 LKS Dąbrowa Chełmińska 11 listopada, 13:00
Tęcza Wiąg 1-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 12 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 31 marca-1 kwietnia

Tęcza Wiąg 2-0 Tarpan Mrocza 31 marca, 16:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 1-3 Wda Świecie 1 kwietnia, 14:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 2-1 Grom Więcbork 31 marca, 15:00
Victoria Śliwice 3-2 Strażak Przechowo (Świecie) 1 kwietnia, 16:00
Strażak Górna Grupa 5-0 Kamionka Kamień Krajeński 1 kwietnia, 14:00
Gwiazda Sypniewo 5-1 Orlik Gogolinek 1 kwietnia, 14:00
Skra Paterek 1-3 Dąb Potulice 1 kwietnia, 15:00
Boisko Czarnych w Nakle

Kolejka 16 - 7 kwietnia

Tarpan Mrocza 0-5 Skra Paterek 7 kwietnia, 15:00
Dąb Potulice 2-1 Gwiazda Sypniewo 7 kwietnia, 17:00
Orlik Gogolinek 0-0 Strażak Górna Grupa 7 kwietnia, 14:00
Kamionka Kamień Krajeński 4-4 Victoria Śliwice 7 kwietnia, 16:30
Strażak Przechowo (Świecie) 1-1 LKS Dąbrowa Chełmińska 7 kwietnia, 12:00
Grom Więcbork 2-0 Krajna Sępólno Krajeńskie 7 kwietnia, 13:00
Wda Świecie 4-0 Tęcza Wiąg 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Wda Świecie 7-0 Tarpan Mrocza 14 kwietnia, 15:00
Tęcza Wiąg 1-1 Grom Więcbork 15 kwietnia, 16:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 1-3 Strażak Przechowo (Świecie) 15 kwietnia, 14:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 0-3 Kamionka Kamień Krajeński 14 kwietnia, 16:00
Victoria Śliwice 4-0 Orlik Gogolinek 15 kwietnia, 16:00
Strażak Górna Grupa 4-0 Dąb Potulice 15 kwietnia, 14:00
Gwiazda Sypniewo 1-0 Skra Paterek 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Tarpan Mrocza 3-1 Gwiazda Sypniewo 22 kwietnia, 16:00
Skra Paterek 0-1 Strażak Górna Grupa 22 kwietnia, 16:00
Boisko Czarnych w Nakle
Dąb Potulice 0-2 Victoria Śliwice 22 kwietnia, 14:00
Orlik Gogolinek 1-2 LKS Dąbrowa Chełmińska 22 kwietnia, 13:00
Kamionka Kamień Krajeński 1-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 21 kwietnia, 17:00
Strażak Przechowo (Świecie) 1-1 Tęcza Wiąg 21 kwietnia, 16:00
Grom Więcbork 1-8 Wda Świecie 21 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Grom Więcbork 1-1 Tarpan Mrocza 28 kwietnia, 15:00
Wda Świecie 4-1 Strażak Przechowo (Świecie) 28 kwietnia, 16:00
Tęcza Wiąg 3-2 Kamionka Kamień Krajeński 28 kwietnia, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 4-1 Orlik Gogolinek 29 kwietnia, 14:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 3-2 Dąb Potulice 29 kwietnia, 11:00
Victoria Śliwice 3-2 Skra Paterek 28 kwietnia, 17:00
Strażak Górna Grupa 4-0 Gwiazda Sypniewo 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 3 maja

Tarpan Mrocza 1-0 Strażak Górna Grupa 3 maja, 16:00
Gwiazda Sypniewo 2-1 Victoria Śliwice 3 maja, 15:00
Skra Paterek 2-2 LKS Dąbrowa Chełmińska 3 maja, 13:00
Boisko Czarnych w Nakle
Dąb Potulice 3-1 Krajna Sępólno Krajeńskie 3 maja, 14:00
Orlik Gogolinek 1-1 Tęcza Wiąg 3 maja, 12:00
Kamionka Kamień Krajeński 1-2 Wda Świecie 3 maja, 17:00
Strażak Przechowo (Świecie) 2-1 Grom Więcbork 3 maja, 16:00

Kolejka 21 - 6 maja

Strażak Przechowo (Świecie) 7-1 Tarpan Mrocza 6 maja, 16:00
Grom Więcbork 0-0 Kamionka Kamień Krajeński 6 maja, 17:00
Wda Świecie 7-1 Orlik Gogolinek 6 maja, 12:30
Tęcza Wiąg 1-1 Dąb Potulice 6 maja, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 9-6 Skra Paterek 6 maja, 15:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 3-1 Gwiazda Sypniewo 6 maja, 17:00
Victoria Śliwice 4-1 Strażak Górna Grupa 6 maja, 16:00

Kolejka 22 - 12-13 maja

Tarpan Mrocza 0-4 Victoria Śliwice 13 maja, 16:00
Strażak Górna Grupa 2-0 LKS Dąbrowa Chełmińska
Gwiazda Sypniewo 2-6 Krajna Sępólno Krajeńskie 13 maja, 15:00
Skra Paterek 4-4 Tęcza Wiąg 13 maja, 16:00
Boisko Czarnych w Nakle
Dąb Potulice 0-1 Wda Świecie 13 maja, 14:00
Orlik Gogolinek 0-0 Grom Więcbork 12 maja, 16:30
Kamionka Kamień Krajeński 1-4 Strażak Przechowo (Świecie) 12 maja, 17:00

Kolejka 23 - 19-20 maja

Kamionka Kamień Krajeński 7-2 Tarpan Mrocza 20 maja, 16:00
Strażak Przechowo (Świecie) 9-1 Orlik Gogolinek 19 maja, 16:00
Grom Więcbork 1-1 Dąb Potulice 20 maja, 17:00
Wda Świecie 17-0 Skra Paterek 20 maja, 12:30
Tęcza Wiąg 3-0 Gwiazda Sypniewo 19 maja, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-6 Strażak Górna Grupa 20 maja, 16:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 0-4 Victoria Śliwice 19 maja, 17:00

Kolejka 24 - 26-27 maja

Tarpan Mrocza 2-3 LKS Dąbrowa Chełmińska 27 maja, 16:00
Victoria Śliwice 1-1 Krajna Sępólno Krajeńskie 26 maja, 16:00
Strażak Górna Grupa 5-0 Tęcza Wiąg 27 maja, 14:00
Gwiazda Sypniewo 2-7 Wda Świecie 26 maja, 16:00
Skra Paterek 0-3 Grom Więcbork 27 maja, 16:00
Boisko Czarnych w Nakle
Dąb Potulice 1-1 Strażak Przechowo (Świecie) 27 maja, 14:00
Orlik Gogolinek 3-2 Kamionka Kamień Krajeński 27 maja, 12:00

Kolejka 25 - 3 czerwca

Orlik Gogolinek 3-5 Tarpan Mrocza 3 czerwca, 16:00
Kamionka Kamień Krajeński 3-5 Dąb Potulice 3 czerwca, 16:00
Strażak Przechowo (Świecie) 3-0 Skra Paterek 3 czerwca, 16:00
(wo)
Grom Więcbork 1-0 Gwiazda Sypniewo 3 czerwca, 16:00
Wda Świecie 4-0 Strażak Górna Grupa 3 czerwca, 16:00
Tęcza Wiąg 2-2 Victoria Śliwice 3 czerwca, 16:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 2-3 LKS Dąbrowa Chełmińska 3 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 10 czerwca

Tarpan Mrocza 2-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 10 czerwca, 16:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 4-0 Tęcza Wiąg 10 czerwca, 16:00
Victoria Śliwice 0-1 Wda Świecie 10 czerwca, 16:00
Strażak Górna Grupa 3-1 Grom Więcbork 10 czerwca, 16:00
Gwiazda Sypniewo 0-5 Strażak Przechowo (Świecie) 10 czerwca, 16:00
Skra Paterek 3-4 Kamionka Kamień Krajeński 10 czerwca, 16:00
Boisko Czarnych w Nakle
Dąb Potulice 9-1 Orlik Gogolinek 10 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2006/2007 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2006/2007 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2006/2007 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2006/2007 (Toruń)
Klasa A 2006/2007 (Włocławek)

Klasa B 2006/2007 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2006/2007 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2006/2007 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2006/2007 (Bydgoszcz IV)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas