[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Toruń
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unifreeze Miesiączkowo 26 61 20 1 5 69-21 11 1 1 38-7 9 0 4 31-14 2 3 1 0 1 1-1
2.  Flisak Złotoria 26 61 19 4 3 65-20 11 2 0 38-9 8 2 3 27-11 2 3 1 0 1 1-1
3.  Cyklon Kończewice 26 53 17 2 7 55-36 12 1 0 38-15 5 1 7 17-21
4.  Sokół Radomin 26 43 13 4 9 61-47 9 2 2 40-21 4 2 7 21-26
5.  Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 26 42 13 3 10 59-40 10 1 2 36-10 3 2 8 23-30
6.  Unislavia Unisław 26 41 13 2 11 52-50 8 2 3 32-17 5 0 8 20-33
7.  Stal Grudziądz 26 40 12 4 10 49-44 9 0 4 28-17 3 4 6 21-27
8.  Węgrowianka Węgrowo 26 34 10 4 12 52-58 8 2 3 38-18 2 2 9 14-40
9.  Toruński KP II 26 29 9 2 15 43-62 7 1 5 30-25 2 1 10 13-37 2 3 1 0 1 5-3
10.  LZS Bobrowo 26 29 8 5 13 31-47 7 3 3 24-19 1 2 10 7-28 2 3 1 0 1 3-5
11.  Mustang Ostaszewo 26 28 9 1 16 41-62 6 0 7 27-28 3 1 9 14-34
12.  Radzynianka Radzyń Chełmiński 26 26 7 5 14 43-62 5 2 6 21-21 2 3 8 22-41
13.  Sparta II Brodnica 26 22 6 4 16 33-53 6 3 4 24-13 0 1 12 9-40
14.  Victoria Czernikowo 26 15 4 3 19 17-68 3 2 8 10-26 1 1 11 7-42
Unifreeze Miesiączkowo i Flisak Złotoria zmierzą się w barażu o ustalenie zwycięzcy rozgrywek (automatyczny awans do klasy okręgowej). Przegrany zajmie 2. miejsce w lidze (awans do barażów o udział w klasie okręgowej).
Toruński KP II wycofał się z rozgrywek po sezonie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Unifreeze Miesiączkowo    1-0 2-0 1-2 4-1 6-3 2-0 6-1 0-0 4-0 3-0 2-0 2-0 5-0 
 2 Flisak Złotoria1-0     2-1 4-1 2-0 3-0 0-0 4-3 2-0 2-1 5-1 7-1 5-0 1-1 
 3 Cyklon Kończewice2-1 3-2     4-1 2-0 3-2 3-1 1-1 3-0 1-0 4-2 6-2 4-3 2-0 
 4 Sokół Radomin4-3 0-1 2-0     0-2 4-1 6-4 3-1 5-3 2-2 0-0 8-4 2-0 4-0 
 5 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie2-1 1-0 1-2 3-1     5-0 1-3 5-0 3-0* 2-0 5-0 3-3 4-0 1-0 
 6 Unislavia Unisław0-4 0-4 1-0 1-1 6-1     4-3 8-0 3-0* 1-0 0-1 2-2 1-0 5-1 
 7 Stal Grudziądz0-2 2-4 4-5 0-3 1-0 2-0     2-1 4-1 3-0 3-1 2-0 2-0 3-0 
 8 Węgrowianka Węgrowo1-2 0-0 3-2 4-3 2-2 2-3 2-1     5-1 2-0 0-3* 4-0 5-0 8-1 
 9 Toruński KP II1-4 0-3 3-0* 2-1 3-2 0-2 4-1 3-0     5-1 1-2 0-4 3-3 5-2 
 10 LZS Bobrowo1-4 2-2 1-2 0-0 3-2 2-1 3-3 2-1 2-0     2-1 2-0 3-1 1-2 
 11 Mustang Ostaszewo1-2 0-4 0-1 2-1 3-7 0-3 1-2 4-2 1-3 4-1     4-1 4-1 3-0 
 12 Radzynianka Radzyń Chełmiński0-2 1-2 1-4 4-2 2-2 2-3 0-0 0-1 3-5 1-0 3-0     3-0 1-0 
 13 Sparta II Brodnica1-3 1-3 1-0 0-1 2-1 4-0 1-1 0-1 4-0 0-0 6-2 1-1     3-0 
 14 Victoria Czernikowo0-3 0-2 0-0 1-4 0-3 0-2 0-2 2-2 2-0 1-2 2-1 0-4 2-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Sokół Radomin 4-1 Unislavia Unisław 15 sierpnia, 15:00
Sparta II Brodnica 4-0 Toruński KP II 15 sierpnia, 11:00
Flisak Złotoria 1-1 Victoria Czernikowo 15 sierpnia, 16:30
Cyklon Kończewice 3-1 Stal Grudziądz 15 sierpnia, 17:00
LZS Bobrowo 1-4 Unifreeze Miesiączkowo 15 sierpnia, 17:00
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 3-3 Radzynianka Radzyń Chełmiński 15 sierpnia, 16:00
Węgrowianka Węgrowo 0-3 Mustang Ostaszewo 15 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 4-2

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Unislavia Unisław 0-1 Mustang Ostaszewo 19 sierpnia, 17:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-1 Węgrowianka Węgrowo 20 sierpnia, 17:00
Unifreeze Miesiączkowo 4-1 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 19 sierpnia, 17:00
Stal Grudziądz 3-0 LZS Bobrowo 19 sierpnia, 18:00
Victoria Czernikowo 0-0 Cyklon Kończewice 19 sierpnia, 17:00
Toruński KP II 0-3 Flisak Złotoria 20 sierpnia, 10:00
Sokół Radomin 2-0 Sparta II Brodnica 20 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Sparta II Brodnica 4-0 Unislavia Unisław 27 sierpnia, 11:00
Flisak Złotoria 4-1 Sokół Radomin 26 sierpnia, 16:30
Cyklon Kończewice 3-0 Toruński KP II 27 sierpnia, 15:00
LZS Bobrowo 1-2 Victoria Czernikowo 26 sierpnia, 17:00
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 1-3 Stal Grudziądz 26 sierpnia, 17:00
Węgrowianka Węgrowo 1-2 Unifreeze Miesiączkowo 26 sierpnia, 17:30
Mustang Ostaszewo 4-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 27 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Unislavia Unisław 2-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński 2 września, 16:00
Unifreeze Miesiączkowo 3-0 Mustang Ostaszewo 3 września, 11:00
Stal Grudziądz 2-1 Węgrowianka Węgrowo 2 września, 17:00
Victoria Czernikowo 0-3 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 3 września, 17:00
Toruński KP II 5-1 LZS Bobrowo 3 września, 10:00
Sokół Radomin 2-0 Cyklon Kończewice 3 września, 15:00
Sparta II Brodnica 1-3 Flisak Złotoria 3 września, 11:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Flisak Złotoria 3-0 Unislavia Unisław 9 września, 16:30
Cyklon Kończewice 4-3 Sparta II Brodnica 9 września, 17:00
LZS Bobrowo 0-0 Sokół Radomin 9 września, 17:00
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 3-0 Toruński KP II 9 września, 17:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na zawody
Węgrowianka Węgrowo 8-1 Victoria Czernikowo 9 września, 17:30
Mustang Ostaszewo 1-2 Stal Grudziądz 10 września, 14:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-2 Unifreeze Miesiączkowo 10 września, 14:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Unislavia Unisław 0-4 Unifreeze Miesiączkowo 16 września, 16:00
Stal Grudziądz 2-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński 17 września, 15:00
Victoria Czernikowo 2-1 Mustang Ostaszewo 17 września, 11:00
Toruński KP II 3-0 Węgrowianka Węgrowo 17 września, 15:00
Sokół Radomin 0-2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 17 września, 15:00
Sparta II Brodnica 0-0 LZS Bobrowo 17 września, 11:00
Flisak Złotoria 2-1 Cyklon Kończewice 16 września, 16:30

Kolejka 7 - 23-24 września

Cyklon Kończewice 3-2 Unislavia Unisław 23 września, 15:00
LZS Bobrowo 2-2 Flisak Złotoria 23 września, 16:00
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 4-0 Sparta II Brodnica 23 września, 16:00
Węgrowianka Węgrowo 4-3 Sokół Radomin 24 września, 14:00
Mustang Ostaszewo 1-3 Toruński KP II 24 września, 14:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-0 Victoria Czernikowo 23 września, 16:00
Unifreeze Miesiączkowo 2-0 Stal Grudziądz 24 września, 11:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Unislavia Unisław 4-3 Stal Grudziądz 30 września, 15:00
Victoria Czernikowo 0-3 Unifreeze Miesiączkowo 1 października, 11:00
Toruński KP II 0-4 Radzynianka Radzyń Chełmiński 1 października, 10:00
Sokół Radomin 0-0 Mustang Ostaszewo 1 października, 14:00
Sparta II Brodnica 0-1 Węgrowianka Węgrowo 30 września, 15:00
Flisak Złotoria 2-0 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 30 września, 15:30
Cyklon Kończewice 1-0 LZS Bobrowo 30 września, 15:00

Kolejka 9 - 7-8 października

LZS Bobrowo 2-1 Unislavia Unisław 7 października, 15:00
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 1-2 Cyklon Kończewice 7 października, 16:00
Węgrowianka Węgrowo 0-0 Flisak Złotoria 7 października, 16:00
Mustang Ostaszewo 4-1 Sparta II Brodnica 8 października, 14:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 4-2 Sokół Radomin 7 października, 15:00
Unifreeze Miesiączkowo 0-0 Toruński KP II 8 października, 11:00
Stal Grudziądz 3-0 Victoria Czernikowo 8 października, 14:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Unislavia Unisław 5-1 Victoria Czernikowo 14 października, 15:00
Toruński KP II 4-1 Stal Grudziądz 15 października, 10:00
Sokół Radomin 4-3 Unifreeze Miesiączkowo 15 października, 14:00
Sparta II Brodnica 1-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 14 października, 15:00
Flisak Złotoria 5-1 Mustang Ostaszewo 14 października, 15:00
Cyklon Kończewice 1-1 Węgrowianka Węgrowo 14 października, 15:00
LZS Bobrowo 3-2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 14 października, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 5-0 Unislavia Unisław 21 października, 15:00
Węgrowianka Węgrowo 2-0 LZS Bobrowo 21 października, 16:00
Mustang Ostaszewo 0-1 Cyklon Kończewice 22 października, 14:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-2 Flisak Złotoria 21 października, 15:00
Unifreeze Miesiączkowo 2-0 Sparta II Brodnica 22 października, 11:00
Stal Grudziądz 0-3 Sokół Radomin 22 października, 14:00
Victoria Czernikowo 2-0 Toruński KP II 22 października, 11:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Unislavia Unisław 3-0 Toruński KP II 28 października, 15:00
(wo)
Zespół gości nie stawił się na zawody.
Sokół Radomin 4-0 Victoria Czernikowo 29 października, 14:00
Sparta II Brodnica 1-1 Stal Grudziądz 28 października, 14:00
Flisak Złotoria 1-0 Unifreeze Miesiączkowo 28 października, 14:00
Cyklon Kończewice 6-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński 28 października, 15:00
LZS Bobrowo 2-1 Mustang Ostaszewo 28 października, 14:30
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 5-0 Węgrowianka Węgrowo 28 października, 14:30

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Węgrowianka Węgrowo 2-3 Unislavia Unisław 5 listopada, 14:00
Mustang Ostaszewo 3-7 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 5 listopada, 14:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-0 LZS Bobrowo 4 listopada, 14:00
Unifreeze Miesiączkowo 2-0 Cyklon Kończewice 5 listopada, 11:00
Stal Grudziądz 2-4 Flisak Złotoria 5 listopada, 11:00
Victoria Czernikowo 2-1 Sparta II Brodnica 5 listopada, 11:00
Toruński KP II 2-1 Sokół Radomin 5 listopada, 10:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Unislavia Unisław 1-1 Sokół Radomin 11 listopada, 13:00
Toruński KP II 3-3 Sparta II Brodnica 11 listopada, 13:00
Victoria Czernikowo 0-2 Flisak Złotoria 11 listopada, 13:00
Stal Grudziądz 4-5 Cyklon Kończewice 11 listopada, 13:00
Unifreeze Miesiączkowo 4-0 LZS Bobrowo 11 listopada, 13:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 11 listopada, 13:00
Mustang Ostaszewo 4-2 Węgrowianka Węgrowo 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Mustang Ostaszewo 0-3 Unislavia Unisław 19 listopada, 13:00
Węgrowianka Węgrowo 4-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński 19 listopada, 13:00
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 2-1 Unifreeze Miesiączkowo 19 listopada, 13:00
LZS Bobrowo 3-3 Stal Grudziądz 19 listopada, 13:00
Cyklon Kończewice 2-0 Victoria Czernikowo 19 listopada, 13:00
Flisak Złotoria 2-0 Toruński KP II 19 listopada, 13:00
Sparta II Brodnica 0-1 Sokół Radomin 19 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 31 marca-1 kwietnia

Unislavia Unisław 1-0 Sparta II Brodnica 1 kwietnia, 11:00
Sokół Radomin 0-1 Flisak Złotoria 1 kwietnia, 15:00
Toruński KP II 3-0 Cyklon Kończewice 1 kwietnia, 10:00
(wo)
Wynik boiskowy 1:5
Victoria Czernikowo 1-2 LZS Bobrowo 1 kwietnia, 11:00
Stal Grudziądz 1-0 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 31 marca, 16:00
Unifreeze Miesiączkowo 6-1 Węgrowianka Węgrowo 1 kwietnia, 16:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-0 Mustang Ostaszewo 31 marca, 15:00

Kolejka 17 - 7-8 kwietnia

Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-3 Unislavia Unisław 7 kwietnia, 16:00
Mustang Ostaszewo 1-2 Unifreeze Miesiączkowo 7 kwietnia, 16:00
Węgrowianka Węgrowo 2-1 Stal Grudziądz 7 kwietnia, 17:00
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 1-0 Victoria Czernikowo 7 kwietnia, 16:00
LZS Bobrowo 2-0 Toruński KP II 7 kwietnia, 12:00
Cyklon Kończewice 4-1 Sokół Radomin 7 kwietnia, 17:00
Flisak Złotoria 5-0 Sparta II Brodnica 7 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia

Unislavia Unisław 0-4 Flisak Złotoria 14 kwietnia, 15:00
Sparta II Brodnica 1-0 Cyklon Kończewice 15 kwietnia, 13:00
Sokół Radomin 2-2 LZS Bobrowo 15 kwietnia, 14:00
Toruński KP II 3-2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 15 kwietnia, 10:00
Victoria Czernikowo 2-2 Węgrowianka Węgrowo 15 kwietnia, 11:00
Stal Grudziądz 3-1 Mustang Ostaszewo 14 kwietnia, 17:00
Unifreeze Miesiączkowo 2-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 21-22 kwietnia

Unifreeze Miesiączkowo 6-3 Unislavia Unisław 22 kwietnia, 11:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-0 Stal Grudziądz 21 kwietnia, 16:00
Mustang Ostaszewo 3-0 Victoria Czernikowo 22 kwietnia, 14:00
Węgrowianka Węgrowo 5-1 Toruński KP II 21 kwietnia, 17:30
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 3-1 Sokół Radomin 22 kwietnia, 16:00
LZS Bobrowo 3-1 Sparta II Brodnica 21 kwietnia, 16:00
Cyklon Kończewice 3-2 Flisak Złotoria 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 28-29 kwietnia

Unislavia Unisław 1-0 Cyklon Kończewice 28 kwietnia, 17:00
Flisak Złotoria 2-1 LZS Bobrowo 28 kwietnia, 17:00
Sparta II Brodnica 2-1 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 29 kwietnia, 16:30
Sokół Radomin 3-1 Węgrowianka Węgrowo 29 kwietnia, 15:00
Toruński KP II 1-2 Mustang Ostaszewo 29 kwietnia, 10:00
Victoria Czernikowo 0-4 Radzynianka Radzyń Chełmiński 29 kwietnia, 11:00
Stal Grudziądz 0-2 Unifreeze Miesiączkowo 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 5-6 maja

Stal Grudziądz 2-0 Unislavia Unisław 5 maja, 17:00
Unifreeze Miesiączkowo 5-0 Victoria Czernikowo 6 maja, 11:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-5 Toruński KP II 6 maja, 11:00
Mustang Ostaszewo 2-1 Sokół Radomin 6 maja, 14:00
Węgrowianka Węgrowo 5-0 Sparta II Brodnica 5 maja, 17:00
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 1-0 Flisak Złotoria 5 maja, 16:30
LZS Bobrowo 1-2 Cyklon Kończewice 5 maja, 17:00

Kolejka 22 - 12-13 maja

Unislavia Unisław 1-0 LZS Bobrowo 12 maja, 17:00
Cyklon Kończewice 2-0 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 12 maja, 17:00
Flisak Złotoria 4-3 Węgrowianka Węgrowo 12 maja, 17:00
Sparta II Brodnica 6-2 Mustang Ostaszewo 13 maja, 16:30
Sokół Radomin 8-4 Radzynianka Radzyń Chełmiński 13 maja, 16:00
Toruński KP II 1-4 Unifreeze Miesiączkowo 13 maja, 10:00
Victoria Czernikowo 0-2 Stal Grudziądz 13 maja, 11:00

Kolejka 23 - 19-20 maja

Victoria Czernikowo 0-2 Unislavia Unisław 20 maja, 11:00
Stal Grudziądz 4-1 Toruński KP II 20 maja, 11:00
Unifreeze Miesiączkowo 1-2 Sokół Radomin 20 maja, 11:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-0 Sparta II Brodnica 19 maja, 17:00
Mustang Ostaszewo 0-4 Flisak Złotoria 20 maja, 14:00
Węgrowianka Węgrowo 3-2 Cyklon Kończewice 19 maja, 17:00
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 2-0 LZS Bobrowo 19 maja, 17:00

Kolejka 24 - 26-27 maja

Unislavia Unisław 6-1 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 26 maja, 17:00
LZS Bobrowo 2-1 Węgrowianka Węgrowo 26 maja, 17:00
Cyklon Kończewice 4-2 Mustang Ostaszewo 26 maja, 17:00
Flisak Złotoria 7-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 26 maja, 17:00
Sparta II Brodnica 1-3 Unifreeze Miesiączkowo 27 maja, 16:30
Sokół Radomin 6-4 Stal Grudziądz 27 maja, 16:00
Toruński KP II 5-2 Victoria Czernikowo 27 maja, 10:00

Kolejka 25 - 2-3 czerwca

Toruński KP II 0-2 Unislavia Unisław 3 czerwca, 10:00
Victoria Czernikowo 1-4 Sokół Radomin 3 czerwca, 11:00
Stal Grudziądz 2-0 Sparta II Brodnica 2 czerwca, 17:00
Unifreeze Miesiączkowo 1-0 Flisak Złotoria 2 czerwca, 17:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-4 Cyklon Kończewice 2 czerwca, 17:00
Mustang Ostaszewo 4-1 LZS Bobrowo 3 czerwca, 14:00
Węgrowianka Węgrowo 2-2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 2 czerwca, 17:30

Kolejka 26 - 9-10 czerwca

Unislavia Unisław 8-0 Węgrowianka Węgrowo 9 czerwca, 17:00
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 5-0 Mustang Ostaszewo 9 czerwca, 17:00
LZS Bobrowo 2-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński 9 czerwca, 17:00
Cyklon Kończewice 2-1 Unifreeze Miesiączkowo 9 czerwca, 17:00
Flisak Złotoria 0-0 Stal Grudziądz 9 czerwca, 17:00
Sparta II Brodnica 3-0 Victoria Czernikowo 10 czerwca, 16:30
Sokół Radomin 5-3 Toruński KP II 10 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2006/2007 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2006/2007 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2006/2007 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2006/2007 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2006/2007 (Włocławek)

Klasa B 2006/2007 (Toruń I)
Klasa B 2006/2007 (Toruń II)

Autor: Łukasz Bieszke

 

Napisz do nas