[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2006/2007, grupa: Bydgoszcz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kometa Więcławice 26 69 23 0 3 97-19 13 0 0 55-8 10 0 3 42-11
2.  Gopło Kruszwica 26 65 20 5 1 77-18 9 4 0 39-10 11 1 1 38-8
3.  Kujawianka Strzelno 26 63 20 3 3 90-29 10 2 1 46-10 10 1 2 44-19
4.  Kujawy Markowice 26 44 13 5 8 60-39 9 0 4 39-18 4 5 4 21-21 2 6 2 0 0 5-2
5.  Tarant Wójcin 26 44 14 2 10 61-41 8 2 3 35-16 6 0 7 26-25 2 0 0 0 2 2-5
6.  LZS Jadowniki 26 40 13 1 12 51-56 7 1 5 29-25 6 0 7 22-31
7.  Pogoń II Mogilno 26 37 11 4 11 47-56 6 3 4 32-23 5 1 7 15-33
8.  Fregata Polanowice 26 32 8 8 10 45-56 6 2 5 27-27 2 6 5 18-29
9.  LZS Świątkowo Cerekwica 26 30 9 3 14 30-42 6 2 5 20-16 3 1 9 10-26
10.  Noteć Gębice 26 28 8 4 14 44-62 4 1 8 22-27 4 3 6 22-35
11.  Arkadia Jaksice 26 21 6 3 17 37-71 2 2 9 18-39 4 1 8 19-32
12.  Dąb Bąkowo 26 20 6 2 18 23-71 6 0 7 15-27 0 2 11 8-44
13.  Zagłębie Piechcin 26 18 5 3 18 29-85 4 2 7 16-30 1 1 11 13-55
14.  Olimpia Dąbrowa 26 12 3 3 20 36-82 3 2 8 25-33 0 1 12 11-49
Sparta II Janowiec Wielkopolski i Czarni Wierzchosławice wycofały się przed sezonem. Ich miejsce zajęły Noteć Gębice i Fregata Polanowice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Kometa Więcławice    2-1 1-0 2-1 5-0 4-0 8-0 4-2 2-1 5-1 4-2 4-0 9-0 5-0 
 2 Gopło Kruszwica1-0     2-2 1-1 2-1 5-1 1-0 2-2 6-0 2-0 3-1 1-1 5-0 8-1 
 3 Kujawianka Strzelno2-1 0-1     1-1 2-0 1-0 9-0 2-0 3-1 8-2 3-2 1-1 5-0 9-1 
 4 Kujawy Markowice0-4 3-4 0-1     2-0 8-0 3-0* 1-3 3-0 4-2 2-1 5-0 4-2 4-1 
 5 Tarant Wójcin2-1 0-1 2-3 2-3     3-0 2-2 1-1 3-0 4-1 4-1 5-0 4-1 3-2 
 6 LZS Jadowniki1-3 0-5 2-5 3-0* 2-1     0-2 5-1 0-3 1-1 3-0 3-2 5-0 4-2 
 7 Pogoń II Mogilno1-4 1-2 3-1 3-3 1-2 4-5     5-0 2-1 2-2 2-2 3-0 3-1 2-0 
 8 Fregata Polanowice1-3 1-2 1-8 1-2 4-2 2-1 5-3     2-1 1-1 0-1 3-0 3-3 3-0* 
 9 LZS Świątkowo Cerekwica0-1 0-0 1-3 3-1 1-4 1-2 1-0 1-1     4-1 1-2 2-1 3-0 2-0 
 10 Noteć Gębice1-2 0-5 1-3 1-2 0-3 1-4 0-1 0-1 0-0     5-1 5-1 5-2 3-2 
 11 Arkadia Jaksice1-6 1-7 2-7 1-1 2-5 0-1 0-1 1-1 0-1 3-5     2-1 2-3 3-0 
 12 Dąb Bąkowo0-6 0-3 1-3 2-1 1-0 0-6 2-1 4-3 0-1 0-1 0-1     3-0 2-1 
 13 Zagłębie Piechcin0-3 0-3 1-5 0-4 2-5 2-1 1-3 0-0 3-0 1-4 2-1 3-0     1-1 
 14 Olimpia Dąbrowa1-8 0-4 2-3 1-1 1-3 0-1 1-2 3-3 2-1 0-1 3-4 7-1 4-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Arkadia Jaksice 0-1 Pogoń II Mogilno 15 sierpnia, 17:00
Olimpia Dąbrowa 4-1 Zagłębie Piechcin 15 sierpnia, 15:00
Dąb Bąkowo 0-1 LZS Świątkowo Cerekwica 15 sierpnia, 12:30
Kometa Więcławice 2-1 Kujawy Markowice 15 sierpnia, 17:00
Tarant Wójcin 3-0 LZS Jadowniki 15 sierpnia, 11:30
Kujawianka Strzelno 8-2 Noteć Gębice 30 sierpnia, 17:00
Fregata Polanowice 1-2 Gopło Kruszwica 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Pogoń II Mogilno 1-2 Gopło Kruszwica 20 sierpnia, 15:00
Noteć Gębice 0-1 Fregata Polanowice 20 sierpnia, 16:00
LZS Jadowniki 2-5 Kujawianka Strzelno 20 sierpnia, 11:00
Kujawy Markowice 2-0 Tarant Wójcin 20 sierpnia, 17:00
LZS Świątkowo Cerekwica 0-1 Kometa Więcławice 20 sierpnia, 11:00
Zagłębie Piechcin 3-0 Dąb Bąkowo 20 sierpnia, 15:00
Arkadia Jaksice 3-0 Olimpia Dąbrowa 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Olimpia Dąbrowa 1-2 Pogoń II Mogilno 27 sierpnia, 13:00
Dąb Bąkowo 0-1 Arkadia Jaksice 27 sierpnia, 12:30
Kometa Więcławice 9-0 Zagłębie Piechcin 27 sierpnia, 17:00
Tarant Wójcin 3-0 LZS Świątkowo Cerekwica 27 sierpnia, 11:30
Kujawianka Strzelno 1-1 Kujawy Markowice 27 sierpnia, 17:00
Fregata Polanowice 2-1 LZS Jadowniki 27 sierpnia, 13:00
Gopło Kruszwica 2-0 Noteć Gębice 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Pogoń II Mogilno 2-2 Noteć Gębice 3 września, 11:00
LZS Jadowniki 0-5 Gopło Kruszwica 3 września, 11:00
Kujawy Markowice 1-3 Fregata Polanowice 2 września, 17:30
LZS Świątkowo Cerekwica 1-3 Kujawianka Strzelno 3 września, 11:00
Zagłębie Piechcin 2-5 Tarant Wójcin 2 września, 15:00
Arkadia Jaksice 1-6 Kometa Więcławice 3 września, 17:00
Olimpia Dąbrowa 7-1 Dąb Bąkowo 3 września, 13:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Dąb Bąkowo 2-1 Pogoń II Mogilno 10 września, 12:30
Kometa Więcławice 5-0 Olimpia Dąbrowa 10 września, 16:00
Tarant Wójcin 4-1 Arkadia Jaksice 10 września, 11:30
Kujawianka Strzelno 5-0 Zagłębie Piechcin 10 września, 17:00
Fregata Polanowice 2-1 LZS Świątkowo Cerekwica 10 września, 13:00
Gopło Kruszwica 1-1 Kujawy Markowice 10 września, 16:00
Noteć Gębice 1-4 LZS Jadowniki 10 września, 15:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Pogoń II Mogilno 4-5 LZS Jadowniki 17 września, 15:00
Kujawy Markowice 4-2 Noteć Gębice 16 września, 16:30
LZS Świątkowo Cerekwica 0-0 Gopło Kruszwica 17 września, 11:00
Zagłębie Piechcin 0-0 Fregata Polanowice 17 września, 15:00
Arkadia Jaksice 2-7 Kujawianka Strzelno 17 września, 17:00
Olimpia Dąbrowa 1-3 Tarant Wójcin 17 września, 13:00
Dąb Bąkowo 0-6 Kometa Więcławice 17 września, 12:30

Kolejka 7 - 23-24 września

Kometa Więcławice 8-0 Pogoń II Mogilno 24 września, 16:00
Tarant Wójcin 5-0 Dąb Bąkowo 24 września, 11:30
Kujawianka Strzelno 9-1 Olimpia Dąbrowa 24 września, 16:00
Fregata Polanowice 0-1 Arkadia Jaksice 24 września, 13:00
Gopło Kruszwica 5-0 Zagłębie Piechcin 24 września, 16:00
Noteć Gębice 0-0 LZS Świątkowo Cerekwica 24 września, 15:00
LZS Jadowniki 3-0 Kujawy Markowice 24 września, 11:00
(wo)

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Pogoń II Mogilno 3-3 Kujawy Markowice 1 października, 14:00
LZS Świątkowo Cerekwica 1-2 LZS Jadowniki 1 października, 11:00
Zagłębie Piechcin 1-4 Noteć Gębice 1 października, 15:00
Arkadia Jaksice 1-7 Gopło Kruszwica 1 października, 16:00
Olimpia Dąbrowa 3-3 Fregata Polanowice 1 października, 13:00
Dąb Bąkowo 1-3 Kujawianka Strzelno 1 października, 12:30
Kometa Więcławice 5-0 Tarant Wójcin 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Tarant Wójcin 2-2 Pogoń II Mogilno 8 października, 11:30
Kujawianka Strzelno 2-1 Kometa Więcławice 8 października, 16:00
Fregata Polanowice 3-0 Dąb Bąkowo 8 października, 13:00
Gopło Kruszwica 8-1 Olimpia Dąbrowa 8 października, 14:00
Noteć Gębice 5-1 Arkadia Jaksice 8 października, 14:00
LZS Jadowniki 5-0 Zagłębie Piechcin 8 października, 11:00
Kujawy Markowice 3-0 LZS Świątkowo Cerekwica 7 października, 16:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Pogoń II Mogilno 2-1 LZS Świątkowo Cerekwica 15 października, 14:00
Zagłębie Piechcin 0-4 Kujawy Markowice 15 października, 11:15
Arkadia Jaksice 0-1 LZS Jadowniki 15 października, 11:00
Olimpia Dąbrowa 0-1 Noteć Gębice 15 października, 13:00
Dąb Bąkowo 0-3 Gopło Kruszwica 15 października, 12:30
Kometa Więcławice 4-2 Fregata Polanowice 15 października, 15:00
Tarant Wójcin 2-3 Kujawianka Strzelno 15 października, 11:30

Kolejka 11 - 21-22 października

Kujawianka Strzelno 9-0 Pogoń II Mogilno 22 października, 15:00
Fregata Polanowice 4-2 Tarant Wójcin 22 października, 13:00
Gopło Kruszwica 1-0 Kometa Więcławice 22 października, 14:00
Noteć Gębice 5-1 Dąb Bąkowo 22 października, 14:00
LZS Jadowniki 4-2 Olimpia Dąbrowa 22 października, 11:00
Kujawy Markowice 2-1 Arkadia Jaksice 22 października, 14:00
LZS Świątkowo Cerekwica 3-0 Zagłębie Piechcin 22 października, 11:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Pogoń II Mogilno 3-1 Zagłębie Piechcin 29 października, 13:00
Arkadia Jaksice 0-1 LZS Świątkowo Cerekwica 29 października, 11:00
Olimpia Dąbrowa 1-1 Kujawy Markowice 29 października, 13:00
Dąb Bąkowo 0-6 LZS Jadowniki 29 października, 12:30
Kometa Więcławice 5-1 Noteć Gębice 29 października, 14:00
Tarant Wójcin 0-1 Gopło Kruszwica 29 października, 11:30
Kujawianka Strzelno 2-0 Fregata Polanowice 29 października, 15:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Fregata Polanowice 5-3 Pogoń II Mogilno 5 listopada, 13:00
Gopło Kruszwica 2-2 Kujawianka Strzelno 5 listopada, 13:00
Noteć Gębice 0-3 Tarant Wójcin 5 listopada, 13:00
LZS Jadowniki 1-3 Kometa Więcławice 5 listopada, 11:00
Kujawy Markowice 5-0 Dąb Bąkowo 5 listopada, 13:00
LZS Świątkowo Cerekwica 2-0 Olimpia Dąbrowa 5 listopada, 11:00
Zagłębie Piechcin 2-1 Arkadia Jaksice 5 listopada, 11:15

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Pogoń II Mogilno 2-2 Arkadia Jaksice 12 listopada, 13:00
Zagłębie Piechcin 1-1 Olimpia Dąbrowa 12 listopada, 11:15
LZS Świątkowo Cerekwica 2-1 Dąb Bąkowo 12 listopada, 11:00
Kujawy Markowice 0-4 Kometa Więcławice 12 listopada, 13:00
LZS Jadowniki 2-1 Tarant Wójcin 12 listopada, 11:00
Noteć Gębice 1-3 Kujawianka Strzelno 12 listopada, 13:00
Gopło Kruszwica 2-2 Fregata Polanowice 12 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 31 marca-1 kwietnia

Gopło Kruszwica 1-0 Pogoń II Mogilno 1 kwietnia, 16:00
Fregata Polanowice 1-1 Noteć Gębice 1 kwietnia, 15:00
Kujawianka Strzelno 1-0 LZS Jadowniki 1 kwietnia, 16:00
Tarant Wójcin 2-3 Kujawy Markowice 1 kwietnia, 13:30
Kometa Więcławice 2-1 LZS Świątkowo Cerekwica 1 kwietnia, 16:30
Dąb Bąkowo 3-0 Zagłębie Piechcin 1 kwietnia, 12:30
Olimpia Dąbrowa 3-4 Arkadia Jaksice 1 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Pogoń II Mogilno 2-0 Olimpia Dąbrowa 7 kwietnia, 13:00
Arkadia Jaksice 2-1 Dąb Bąkowo 7 kwietnia, 16:00
Zagłębie Piechcin 0-3 Kometa Więcławice 7 kwietnia, 15:00
LZS Świątkowo Cerekwica 1-4 Tarant Wójcin 7 kwietnia, 11:00
Kujawy Markowice 0-1 Kujawianka Strzelno 7 kwietnia, 14:00
LZS Jadowniki 5-1 Fregata Polanowice 7 kwietnia, 14:00
Noteć Gębice 0-5 Gopło Kruszwica 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Noteć Gębice 0-1 Pogoń II Mogilno 15 kwietnia, 14:00
Gopło Kruszwica 5-1 LZS Jadowniki 15 kwietnia, 16:00
Fregata Polanowice 1-2 Kujawy Markowice 15 kwietnia, 13:30
Kujawianka Strzelno 3-1 LZS Świątkowo Cerekwica 15 kwietnia, 16:00
Tarant Wójcin 4-1 Zagłębie Piechcin 15 kwietnia, 11:30
Kometa Więcławice 4-2 Arkadia Jaksice 15 kwietnia, 16:30
Dąb Bąkowo 2-1 Olimpia Dąbrowa 15 kwietnia, 12:30

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Pogoń II Mogilno 3-0 Dąb Bąkowo 22 kwietnia, 13:00
Olimpia Dąbrowa 1-8 Kometa Więcławice 22 kwietnia, 13:00
Arkadia Jaksice 2-5 Tarant Wójcin 22 kwietnia, 16:00
Zagłębie Piechcin 1-5 Kujawianka Strzelno 22 kwietnia, 11:15
LZS Świątkowo Cerekwica 1-1 Fregata Polanowice 22 kwietnia, 11:00
Kujawy Markowice 3-4 Gopło Kruszwica
LZS Jadowniki 1-1 Noteć Gębice 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

LZS Jadowniki 0-2 Pogoń II Mogilno 29 kwietnia, 11:00
Noteć Gębice 1-2 Kujawy Markowice 29 kwietnia, 14:00
Gopło Kruszwica 6-0 LZS Świątkowo Cerekwica 29 kwietnia, 16:00
Fregata Polanowice 3-3 Zagłębie Piechcin 29 kwietnia, 13:30
Kujawianka Strzelno 3-2 Arkadia Jaksice 29 kwietnia, 16:00
Tarant Wójcin 3-2 Olimpia Dąbrowa 29 kwietnia, 11:30
Kometa Więcławice 4-0 Dąb Bąkowo 29 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 3 maja

Pogoń II Mogilno 1-4 Kometa Więcławice 3 maja, 13:00
Dąb Bąkowo 1-0 Tarant Wójcin 3 maja, 12:30
Olimpia Dąbrowa 2-3 Kujawianka Strzelno 3 maja, 14:30
Arkadia Jaksice 1-1 Fregata Polanowice 3 maja, 16:00
Zagłębie Piechcin 0-3 Gopło Kruszwica 3 maja, 11:15
LZS Świątkowo Cerekwica 4-1 Noteć Gębice 3 maja, 11:00
Kujawy Markowice 8-0 LZS Jadowniki 3 maja, 16:00

Kolejka 21 - 6 maja

Kujawy Markowice 3-0 Pogoń II Mogilno 6 maja, 16:00
(wo)
LZS Jadowniki 0-3 LZS Świątkowo Cerekwica 6 maja, 11:00
Noteć Gębice 5-2 Zagłębie Piechcin 6 maja, 15:00
Gopło Kruszwica 3-1 Arkadia Jaksice 6 maja, 16:00
Fregata Polanowice 3-0 Olimpia Dąbrowa 6 maja, 13:00
(wo)
Kujawianka Strzelno 1-1 Dąb Bąkowo 6 maja, 16:00
Tarant Wójcin 2-1 Kometa Więcławice 6 maja, 11:30

Kolejka 22 - 12-13 maja

Pogoń II Mogilno 1-2 Tarant Wójcin 13 maja, 13:00
Kometa Więcławice 1-0 Kujawianka Strzelno 13 maja, 16:30
Dąb Bąkowo 4-3 Fregata Polanowice 13 maja, 12:30
Olimpia Dąbrowa 0-4 Gopło Kruszwica 13 maja, 13:00
Arkadia Jaksice 3-5 Noteć Gębice 13 maja, 16:00
Zagłębie Piechcin 2-1 LZS Jadowniki 13 maja, 11:15
LZS Świątkowo Cerekwica 3-1 Kujawy Markowice 13 maja, 17:00

Kolejka 23 - 19-20 maja

LZS Świątkowo Cerekwica 1-0 Pogoń II Mogilno 20 maja, 17:00
Kujawy Markowice 4-2 Zagłębie Piechcin
LZS Jadowniki 3-0 Arkadia Jaksice 20 maja, 11:00
Noteć Gębice 3-2 Olimpia Dąbrowa 20 maja, 15:00
Gopło Kruszwica 1-1 Dąb Bąkowo 20 maja, 17:00
Fregata Polanowice 1-3 Kometa Więcławice 20 maja, 13:30
Kujawianka Strzelno 2-0 Tarant Wójcin 20 maja, 16:00

Kolejka 24 - 26-27 maja

Pogoń II Mogilno 3-1 Kujawianka Strzelno 27 maja, 13:00
Tarant Wójcin 1-1 Fregata Polanowice 27 maja, 11:30
Kometa Więcławice 2-1 Gopło Kruszwica 27 maja, 16:30
Dąb Bąkowo 0-1 Noteć Gębice 27 maja, 12:30
Olimpia Dąbrowa 0-1 LZS Jadowniki 27 maja, 13:00
Arkadia Jaksice 1-1 Kujawy Markowice 27 maja, 16:00
Zagłębie Piechcin 3-0 LZS Świątkowo Cerekwica 27 maja, 11:15

Kolejka 25 - 3 czerwca

Zagłębie Piechcin 1-3 Pogoń II Mogilno 3 czerwca, 16:00
LZS Świątkowo Cerekwica 1-2 Arkadia Jaksice 3 czerwca, 16:00
Kujawy Markowice 4-1 Olimpia Dąbrowa 3 czerwca, 16:00
LZS Jadowniki 3-2 Dąb Bąkowo 3 czerwca, 16:00
Noteć Gębice 1-2 Kometa Więcławice 3 czerwca, 16:00
Gopło Kruszwica 2-1 Tarant Wójcin 3 czerwca, 16:00
Fregata Polanowice 1-8 Kujawianka Strzelno 3 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 10 czerwca

Pogoń II Mogilno 5-0 Fregata Polanowice 10 czerwca, 16:00
Kujawianka Strzelno 0-1 Gopło Kruszwica 10 czerwca, 16:00
Tarant Wójcin 4-1 Noteć Gębice 10 czerwca, 16:00
Kometa Więcławice 4-0 LZS Jadowniki 10 czerwca, 16:00
Dąb Bąkowo 2-1 Kujawy Markowice 10 czerwca, 16:00
Olimpia Dąbrowa 2-1 LZS Świątkowo Cerekwica 10 czerwca, 16:00
Arkadia Jaksice 2-3 Zagłębie Piechcin 10 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2006/2007 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2006/2007 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2006/2007 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2006/2007 (Toruń)
Klasa A 2006/2007 (Włocławek)

Klasa B 2006/2007 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2006/2007 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2006/2007 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2006/2007 (Bydgoszcz IV)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas