[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Bydgoszcz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria II Koronowo 22 61 20 1 1 124-12 11 0 0 83-3 9 1 1 41-9
2.  Zorza Ślesin 22 55 18 1 3 78-36 10 0 1 39-10 8 1 2 39-26
3.  GLKS Osielsko Żołędowo 22 50 16 2 4 58-41 10 0 1 29-9 6 2 3 29-32
4.  Spójnia Białe Błota 22 40 13 1 8 83-41 9 0 2 53-15 4 1 6 30-26
5.  GLKS Dobrcz 21 32 10 2 9 49-46 6 1 4 29-26 4 1 5 20-20
6.  GLZS Sośno/Czarni Rogalin 21 29 9 2 10 57-55 6 0 5 32-18 3 2 5 25-37
7.  Victoria Buszkowo 22 28 8 4 10 45-70 5 3 3 28-26 3 1 7 17-44
8.  Victoria Kołaczkowo 21 23 5 8 8 40-43 2 6 3 20-20 3 2 5 20-23
9.  Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 22 19 6 1 15 40-81 4 0 7 22-48 2 1 8 18-33
10.  Vittra Kusowo 21 16 4 4 13 34-80 2 1 7 17-34 2 3 6 17-46
11.  Kanał Występ 21 7 2 1 18 24-97 0 1 9 13-43 2 0 9 11-54
12.  Orion Mrozowo 21 12 3 3 15 24-54 1 3 6 13-26 2 0 9 11-28
Orion Mrozowo wycofał się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Victoria II Koronowo    9-1 5-0 2-1 5-0 12-0 19-1 3-0* 3-0* 13-0 9-0 3-0* 
 2 Zorza Ślesin3-2     8-1 5-1 1-0 1-3 3-1 3-0 3-0 3-0 6-2 3-0* 
 3 GLKS Osielsko Żołędowo1-2 1-0     2-0 3-1 2-0 3-1 3-0* 4-1 5-3 4-1 1-0 
 4 Spójnia Białe Błota0-2 1-4 8-1     6-2 6-2 2-0 4-2 4-0 11-2 8-0 3-0* 
 5 GLKS Dobrcz1-6 2-4 2-3 4-1     4-2 4-0 2-5 2-1 1-1 5-2 2-1 
 6 GLZS Sośno/Czarni Rogalin0-5 0-2 2-3 5-1 1-2     3-1 1-3 3-0* 4-0 9-1 4-0 
 7 Victoria Buszkowo1-4 3-5 1-3 3-2 2-2 3-2     1-1 7-4 3-3 1-0 3-0* 
 8 Victoria Kołaczkowo0-3 1-1 3-3 0-3 0-2 4-4 2-2     2-2 0-0 5-0 3-0* 
 9 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz0-10 3-6 0-5 0-9 2-1 0-6* 0-1 2-6     5-3 7-1 3-0* 
 10 Vittra Kusowo2-3 2-6 1-5 1-7 3-3 3-4 2-1 2-0     0-1 1-4 
 11 Kanał Występ1-4 2-7 2-2 0-1 0-7 2-3 2-5 1-6 1-2     2-6 
 12 Orion Mrozowo0-0 2-3 0-3* 4-4 0-3* 3-1 2-2 2-4 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Spójnia Białe Błota 0-2 Victoria II Koronowo 27 sierpnia, 11:00
Kanał Występ 2-2 GLKS Osielsko Żołędowo 27 sierpnia, 16:00
Orion Mrozowo 2-2 Victoria Kołaczkowo 27 sierpnia, 14:00
Zorza Ślesin 1-3 GLZS Sośno/Czarni Rogalin 27 sierpnia, 11:00
Vittra Kusowo 2-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 27 sierpnia, 14:00
Victoria Buszkowo 2-2 GLKS Dobrcz 27 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Victoria II Koronowo 5-0 GLKS Dobrcz 3 września, 11:00
w Buszkowie
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 0-1 Victoria Buszkowo 3 września, 11:00
w Karolewie
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 4-0 Vittra Kusowo 3 września, 13:00
Victoria Kołaczkowo 1-1 Zorza Ślesin 3 września, 15:00
w Szubinie
GLKS Osielsko Żołędowo 1-0 Orion Mrozowo 2 września, 17:00
Spójnia Białe Błota 8-0 Kanał Występ 3 września, 11:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Kanał Występ 1-4 Victoria II Koronowo 10 września, 16:00
Orion Mrozowo 4-4 Spójnia Białe Błota 10 września, 14:00
Zorza Ślesin 8-1 GLKS Osielsko Żołędowo 9 września, 16:30
Vittra Kusowo 2-1 Victoria Kołaczkowo 10 września, 14:00
Victoria Buszkowo 3-2 GLZS Sośno/Czarni Rogalin 10 września, 14:00
GLKS Dobrcz 2-1 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 10 września, 11:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Victoria II Koronowo 3-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 17 września, 11:00
(wo)
Zespół gości nie stawił się na zawody.
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 1-2 GLKS Dobrcz 17 września, 13:00
Victoria Kołaczkowo 2-2 Victoria Buszkowo 17 września, 16:15
w Szubinie
GLKS Osielsko Żołędowo 5-3 Vittra Kusowo 17 września, 12:00
Spójnia Białe Błota 1-4 Zorza Ślesin 17 września, 11:00
Kanał Występ 2-6 Orion Mrozowo 17 września, 15:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Orion Mrozowo 0-0 Victoria II Koronowo 24 września, 14:00
Zorza Ślesin 6-2 Kanał Występ 24 września, 12:30
Vittra Kusowo 1-7 Spójnia Białe Błota 24 września, 14:00
Victoria Buszkowo 1-3 GLKS Osielsko Żołędowo 24 września, 14:00
GLKS Dobrcz 2-5 Victoria Kołaczkowo 24 września, 11:00
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 0-6 GLZS Sośno/Czarni Rogalin 24 września, 12:00
(wo)

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Victoria II Koronowo 12-0 GLZS Sośno/Czarni Rogalin 1 października, 11:00
Victoria Kołaczkowo 2-2 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 1 października, 15:30
GLKS Osielsko Żołędowo 3-1 GLKS Dobrcz 1 października, 12:00
Spójnia Białe Błota 2-0 Victoria Buszkowo 1 października, 11:00
Kanał Występ 1-2 Vittra Kusowo 1 października, 15:00
Orion Mrozowo 2-3 Zorza Ślesin 1 października, 14:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Zorza Ślesin 3-2 Victoria II Koronowo 7 października, 16:00
Vittra Kusowo 1-4 Orion Mrozowo 8 października, 14:00
Victoria Buszkowo 1-0 Kanał Występ 8 października, 14:00
GLKS Dobrcz 4-1 Spójnia Białe Błota 8 października, 11:00
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 0-5 GLKS Osielsko Żołędowo 8 października, 12:00
Boisko Karolewo
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 1-3 Victoria Kołaczkowo 8 października, 13:00

Kolejka 8 - 14-15 października

Victoria II Koronowo 3-0 Victoria Kołaczkowo 15 października, 11:00
(wo)
Goście nie stawili sie na zawody.
GLKS Osielsko Żołędowo 2-0 GLZS Sośno/Czarni Rogalin 15 października, 12:00
Spójnia Białe Błota 4-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 15 października, 14:00
Kanał Występ 0-7 GLKS Dobrcz 15 października, 14:00
Orion Mrozowo 3-1 Victoria Buszkowo 15 października, 14:00
Zorza Ślesin 3-0 Vittra Kusowo 14 października, 15:30

Kolejka 9 - 21-22 października

Vittra Kusowo 2-3 Victoria II Koronowo 22 października, 14:00
Victoria Buszkowo 3-5 Zorza Ślesin 22 października, 14:00
GLKS Dobrcz 2-1 Orion Mrozowo 22 października, 11:00
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 7-1 Kanał Występ 22 października, 12:00
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 5-1 Spójnia Białe Błota 22 października, 13:00
Victoria Kołaczkowo 3-3 GLKS Osielsko Żołędowo 22 października, 14:00

Kolejka 10 - 29 października

Victoria II Koronowo 5-0 GLKS Osielsko Żołędowo 29 października, 11:00
Spójnia Białe Błota 4-2 Victoria Kołaczkowo 29 października, 14:00
Kanał Występ 2-3 GLZS Sośno/Czarni Rogalin 29 października, 13:00
Orion Mrozowo 2-4 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 29 października, 14:00
Zorza Ślesin 1-0 GLKS Dobrcz 29 października, 12:30
Vittra Kusowo 3-4 Victoria Buszkowo 29 października, 14:00

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Victoria Buszkowo 1-4 Victoria II Koronowo 5 listopada, 14:00
GLKS Dobrcz 1-1 Vittra Kusowo 5 listopada, 11:00
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 3-6 Zorza Ślesin 5 listopada, 12:00
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 4-0 Orion Mrozowo 5 listopada, 11:00
Victoria Kołaczkowo 5-0 Kanał Występ 5 listopada, 11:00
GLKS Osielsko Żołędowo 2-0 Spójnia Białe Błota 5 listopada, 12:00

Kolejka 12 - 31 marca-1 kwietnia

Victoria II Koronowo 2-1 Spójnia Białe Błota 1 kwietnia, 11:00
GLKS Osielsko Żołędowo 4-1 Kanał Występ 1 kwietnia, 12:00
Victoria Kołaczkowo 3-0 Orion Mrozowo 1 kwietnia
(wo)
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 0-2 Zorza Ślesin 1 kwietnia, 14:00
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 5-3 Vittra Kusowo 1 kwietnia, 16:00
GLKS Dobrcz 4-0 Victoria Buszkowo 1 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

GLKS Dobrcz 1-6 Victoria II Koronowo 15 kwietnia, 11:00
Victoria Buszkowo 7-4 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 15 kwietnia, 12:00
Vittra Kusowo 3-3 GLZS Sośno/Czarni Rogalin 15 kwietnia, 14:00
Zorza Ślesin 3-0 Victoria Kołaczkowo 14 kwietnia, 16:00
Orion Mrozowo 0-3 GLKS Osielsko Żołędowo
(wo)
Kanał Występ 0-1 Spójnia Białe Błota 15 kwietnia, 12:00

Kolejka 14 - 22 kwietnia

Victoria II Koronowo 9-0 Kanał Występ 22 kwietnia, 12:00
Spójnia Białe Błota 3-0 Orion Mrozowo
(wo)
GLKS Osielsko Żołędowo 1-0 Zorza Ślesin 22 kwietnia, 12:00
Victoria Kołaczkowo 0-0 Vittra Kusowo 22 kwietnia, 14:00
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 3-1 Victoria Buszkowo 22 kwietnia, 14:00
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 2-1 GLKS Dobrcz 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 29 kwietnia

Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 0-10 Victoria II Koronowo 29 kwietnia, 16:00
GLKS Dobrcz 4-2 GLZS Sośno/Czarni Rogalin 29 kwietnia, 10:00
Victoria Buszkowo 1-1 Victoria Kołaczkowo 29 kwietnia, 12:00
Vittra Kusowo 1-5 GLKS Osielsko Żołędowo 29 kwietnia, 14:00
Zorza Ślesin 5-1 Spójnia Białe Błota 29 kwietnia, 12:00
Orion Mrozowo 0-3 Kanał Występ
(wo)

Kolejka 16 - 6 maja

Victoria II Koronowo 3-0 Orion Mrozowo
(wo)
Kanał Występ 2-7 Zorza Ślesin 6 maja, 12:00
Spójnia Białe Błota 11-2 Vittra Kusowo 6 maja, 16:00
GLKS Osielsko Żołędowo 3-1 Victoria Buszkowo 6 maja, 12:00
Victoria Kołaczkowo 0-2 GLKS Dobrcz 6 maja, 14:00
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 3-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 6 maja, 14:00
(wo)
Zespół gości nie stawił się na zawody.

Kolejka 17 - 12-13 maja

GLZS Sośno/Czarni Rogalin 0-5 Victoria II Koronowo 13 maja, 14:00
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 2-6 Victoria Kołaczkowo 13 maja, 16:00
GLKS Dobrcz 2-3 GLKS Osielsko Żołędowo 12 maja, 17:00
Victoria Buszkowo 3-2 Spójnia Białe Błota 13 maja, 12:00
Vittra Kusowo 0-1 Kanał Występ 13 maja, 14:00
Zorza Ślesin 3-0 Orion Mrozowo
(wo)

Kolejka 18 - 19-20 maja

Victoria II Koronowo 9-1 Zorza Ślesin 20 maja, 11:00
Orion Mrozowo 0-3 Vittra Kusowo
(wo)
Kanał Występ 2-5 Victoria Buszkowo 20 maja, 12:00
Spójnia Białe Błota 6-2 GLKS Dobrcz 20 maja, 13:00
GLKS Osielsko Żołędowo 4-1 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 20 maja, 12:00
Victoria Kołaczkowo 4-4 GLZS Sośno/Czarni Rogalin 20 maja, 14:00

Kolejka 19 - 26-27 maja

Victoria Kołaczkowo 0-3 Victoria II Koronowo 27 maja, 16:00
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 2-3 GLKS Osielsko Żołędowo 27 maja, 14:00
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 0-9 Spójnia Białe Błota 27 maja, 17:00
GLKS Dobrcz 5-2 Kanał Występ 27 maja, 17:00
Victoria Buszkowo 3-0 Orion Mrozowo
(wo)
Vittra Kusowo 2-6 Zorza Ślesin 27 maja, 14:00

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

Victoria II Koronowo 13-0 Vittra Kusowo 3 czerwca, 12:00
Zorza Ślesin 3-1 Victoria Buszkowo 3 czerwca, 12:00
Orion Mrozowo 0-3 GLKS Dobrcz
(wo)
Kanał Występ 1-6 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 3 czerwca, 15:00
Spójnia Białe Błota 6-2 GLZS Sośno/Czarni Rogalin 3 czerwca, 16:00
GLKS Osielsko Żołędowo 3-0 Victoria Kołaczkowo 3 czerwca, 12:00
(wo)

Kolejka 21 - 9-10 czerwca

GLKS Osielsko Żołędowo 1-2 Victoria II Koronowo 10 czerwca, 12:00
Victoria Kołaczkowo 0-3 Spójnia Białe Błota 10 czerwca, 14:00
GLZS Sośno/Czarni Rogalin 9-1 Kanał Występ 10 czerwca, 14:00
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 3-0 Orion Mrozowo
(wo)
GLKS Dobrcz 2-4 Zorza Ślesin 9 czerwca, 17:00
Victoria Buszkowo 3-3 Vittra Kusowo 10 czerwca, 12:00

Kolejka 22 - 16-17 czerwca

Victoria II Koronowo 19-1 Victoria Buszkowo 17 czerwca, 11:00
Vittra Kusowo - GLKS Dobrcz 17 czerwca, 14:00
Zorza Ślesin 3-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
Orion Mrozowo - GLZS Sośno/Czarni Rogalin
Kanał Występ - Victoria Kołaczkowo 17 czerwca, 12:00
Spójnia Białe Błota 8-1 GLKS Osielsko Żołędowo 17 czerwca, 16:00

Klasa A 2006/2007 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2006/2007 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2006/2007 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2006/2007 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2006/2007 (Bydgoszcz IV)

Klasa C 2006/2007 (Bydgoszcz I)
Klasa C 2006/2007 (Bydgoszcz II)
Klasa C 2006/2007 (Bydgoszcz III)
Klasa C 2006/2007 (Bydgoszcz IV)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas