[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa C 2006/2007, grupa: Bydgoszcz III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GLZS Sadki 14 37 12 1 1 45-12 7 0 0 29-5 5 1 1 16-7
2.  Zieloni Zalesie 14 27 9 0 5 37-27 5 0 2 20-11 4 0 3 17-16
3.  Wulkan Turzyn 14 24 7 3 4 41-28 4 2 1 21-10 3 1 3 20-18
4.  LZS Sipiory 14 20 6 2 6 30-27 2 2 3 14-14 4 0 3 16-13
5.  Iskra Samoklęski Duże 14 19 5 4 5 35-24 1 2 4 17-16 4 2 1 18-8
6.  Pałuki Królikowo 14 17 5 2 7 33-36 3 1 3 22-19 2 1 4 11-17 2 3 1 0 1 8-2
7.  Agropin Pińsko 14 17 5 2 7 27-43 4 0 3 12-13 1 2 4 15-30 2 3 1 0 1 2-8
8.  LZS II Świątkowo Cerekwica 14 0 0 0 14 5-56 0 0 7 4-26 0 0 7 1-30

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 GLZS Sadki    6-1 4-3 3-1 1-0 2-0 5-0 8-0 
 2 Zieloni Zalesie2-0     4-1 0-3* 1-4 5-1 5-2 3-0* 
 3 Wulkan Turzyn1-2 4-1     3-1 2-2 5-1 3-3 3-0* 
 4 LZS Sipiory1-1 0-2 1-4     1-1 0-3 6-3 5-0 
 5 Iskra Samoklęski Duże1-2 1-2 3-4 2-3     2-2 3-3 5-0 
 6 Pałuki Królikowo2-7 3-5 0-0 4-2 2-4     8-1 3-0* 
 7 Agropin Pińsko0-1 2-1 4-3 1-3 1-4 1-0     3-1 
 8 LZS II Świątkowo Cerekwica0-3* 0-5 2-5 0-3* 0-3* 2-4 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 9-10 września

Zieloni Zalesie 5-2 Agropin Pińsko 10 września, 14:00
GLZS Sadki 8-0 LZS II Świątkowo Cerekwica 10 września, 12:00
Wulkan Turzyn 2-2 Iskra Samoklęski Duże 10 września, 13:00
LZS Sipiory 0-3 Pałuki Królikowo 10 września, 14:00

Kolejka 2 - 16-17 września

Agropin Pińsko 1-0 Pałuki Królikowo 17 września, 15:00
Iskra Samoklęski Duże 2-3 LZS Sipiory 17 września, 14:00
LZS II Świątkowo Cerekwica 2-5 Wulkan Turzyn 17 września, 14:00
Zieloni Zalesie 2-0 GLZS Sadki 17 września, 14:00

Kolejka 3 - 23-24 września

GLZS Sadki 5-0 Agropin Pińsko 24 września, 12:00
Wulkan Turzyn 4-1 Zieloni Zalesie 24 września, 13:00
LZS Sipiory 5-0 LZS II Świątkowo Cerekwica 24 września, 16:00
Pałuki Królikowo 2-4 Iskra Samoklęski Duże 24 września, 12:00

Kolejka 4 - 1 października

Agropin Pińsko 1-4 Iskra Samoklęski Duże 1 października, 15:00
LZS II Świątkowo Cerekwica 2-4 Pałuki Królikowo 1 października, 14:00
Zieloni Zalesie 0-3 LZS Sipiory 1 października, 14:00
(wo)
w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 2-1
GLZS Sadki 4-3 Wulkan Turzyn 1 października, 12:00

Kolejka 5 - 7-8 października

Wulkan Turzyn 3-3 Agropin Pińsko 8 października, 13:00
LZS Sipiory 1-1 GLZS Sadki 8 października, 15:00
Boisko Kcynia
Pałuki Królikowo 3-5 Zieloni Zalesie 8 października, 12:00
Iskra Samoklęski Duże 5-0 LZS II Świątkowo Cerekwica 8 października, 14:00

Kolejka 6 - 14-15 października

Agropin Pińsko 3-1 LZS II Świątkowo Cerekwica 15 października, 15:00
Zieloni Zalesie 1-4 Iskra Samoklęski Duże 15 października, 14:00
GLZS Sadki 2-0 Pałuki Królikowo 15 października, 12:00
Wulkan Turzyn 3-1 LZS Sipiory 15 października, 13:00

Kolejka 7 - 21-22 października

LZS Sipiory 6-3 Agropin Pińsko 22 października, 15:00
Pałuki Królikowo 0-0 Wulkan Turzyn 22 października, 12:00
Iskra Samoklęski Duże 1-2 GLZS Sadki 22 października, 14:00
LZS II Świątkowo Cerekwica 0-5 Zieloni Zalesie 22 października, 14:00

Kolejka 8 - 22 kwietnia

Agropin Pińsko 2-1 Zieloni Zalesie 22 kwietnia, 15:00
LZS II Świątkowo Cerekwica 0-3 GLZS Sadki
(wo)
Iskra Samoklęski Duże 3-4 Wulkan Turzyn 22 kwietnia, 14:00
Pałuki Królikowo 4-2 LZS Sipiory 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 9 - 29 kwietnia

Pałuki Królikowo 8-1 Agropin Pińsko 29 kwietnia, 11:00
LZS Sipiory 1-1 Iskra Samoklęski Duże 29 kwietnia, 15:00
Wulkan Turzyn 3-0 LZS II Świątkowo Cerekwica
(wo)
GLZS Sadki 6-1 Zieloni Zalesie 29 kwietnia, 12:00

Kolejka 10 - 6 maja

Agropin Pińsko 0-1 GLZS Sadki 6 maja, 15:00
Zieloni Zalesie 4-1 Wulkan Turzyn 6 maja, 12:00
LZS II Świątkowo Cerekwica 0-3 LZS Sipiory
(wo)
Iskra Samoklęski Duże 2-2 Pałuki Królikowo 6 maja, 14:00

Kolejka 11 - 13 maja

Iskra Samoklęski Duże 3-3 Agropin Pińsko 13 maja, 14:00
Pałuki Królikowo 3-0 LZS II Świątkowo Cerekwica
(wo)
LZS Sipiory 0-2 Zieloni Zalesie 13 maja, 15:00
Wulkan Turzyn 1-2 GLZS Sadki 13 maja, 14:00

Kolejka 12 - 20 maja

Agropin Pińsko 4-3 Wulkan Turzyn 20 maja, 15:00
GLZS Sadki 3-1 LZS Sipiory 20 maja, 12:00
Zieloni Zalesie 5-1 Pałuki Królikowo 20 maja, 11:00
LZS II Świątkowo Cerekwica 0-3 Iskra Samoklęski Duże
(wo)

Kolejka 13 - 26-27 maja

LZS II Świątkowo Cerekwica 0-3 Agropin Pińsko
(wo)
Iskra Samoklęski Duże 1-2 Zieloni Zalesie 27 maja, 14:00
Pałuki Królikowo 2-7 GLZS Sadki 27 maja, 11:00
LZS Sipiory 1-4 Wulkan Turzyn 27 maja, 16:00

REKLAMA

Kolejka 14 - 2-3 czerwca

Agropin Pińsko 1-3 LZS Sipiory 3 czerwca, 15:00
Wulkan Turzyn 5-1 Pałuki Królikowo 3 czerwca, 14:00
GLZS Sadki 1-0 Iskra Samoklęski Duże 3 czerwca, 12:00
Zieloni Zalesie 3-0 LZS II Świątkowo Cerekwica
(wo)

Klasa B 2006/2007 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2006/2007 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2006/2007 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2006/2007 (Bydgoszcz IV)

Klasa C 2006/2007 (Bydgoszcz I)
Klasa C 2006/2007 (Bydgoszcz II)
Klasa C 2006/2007 (Bydgoszcz IV)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas