[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Słupsk
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gryf 95 Słupsk 30 78 25 3 2 109-31 14 1 0 66-13 11 2 2 43-18
2.  Polonez Bobrowniki 30 77 24 5 1 119-24 13 2 0 69-9 11 3 1 50-15
3.  Koral Dębnica 30 58 18 4 8 75-48 11 0 4 43-22 7 4 4 32-26
4.  GKS Pęplino 30 56 16 8 6 69-40 8 6 1 39-18 8 2 5 30-22
5.  Sparta Sycewice 30 49 16 1 13 77-67 8 1 6 39-31 8 0 7 38-36
6.  Iskra Dretyń 30 48 15 3 12 72-77 13 0 2 48-24 2 3 10 24-53
7.  Leśnik Cewice 30 41 12 5 13 64-55 5 2 8 28-30 7 3 5 36-25 2 3 1 0 1 10-4
8.  MKS Debrzno 30 41 12 5 13 54-65 5 4 6 25-26 7 1 7 29-39 2 3 1 0 1 4-10
9.  Kaszubia Studzienice 30 38 12 2 16 53-81 10 0 5 31-30 2 2 11 22-51
10.  Pogoń Lębork 30 37 11 4 15 55-62 6 4 5 32-26 5 0 10 23-36
11.  Dąb Kusowo 30 33 9 6 15 54-79 6 2 7 30-36 3 4 8 24-43
12.  Czarni Bruskowo Wielkie 30 32 9 5 16 47-68 6 4 5 32-29 3 1 11 15-39 2 6 2 0 0 7-0
13.  Piast Człuchów 30 32 9 5 16 38-60 4 3 8 18-24 5 2 8 20-36 2 0 0 0 2 0-7
14.  Start Miastko 30 23 6 5 19 42-71 4 1 10 24-31 2 4 9 18-40
15.  Start Łeba 30 22 6 4 20 44-90 5 2 8 31-37 1 2 12 13-53
16.  Błękitni Główczyce 30 20 5 5 20 38-92 2 3 10 23-46 3 2 10 15-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Gryf 95 Słupsk    2-1 4-2 5-0 3-2 8-1 3-0* 4-1 4-0 3-1 14-1 2-1 3-0 2-2 5-1 4-0 
 2 Polonez Bobrowniki6-0     7-1 2-1 5-1 8-1 1-1 3-0 3-1 6-0 3-1 5-0 2-2 3-0* 5-0 10-0 
 3 Koral Dębnica5-2 3-4     2-1 3-4 2-1 1-2 3-2 0-3 4-0 3-1 4-1 2-0 7-0 1-0 3-1 
 4 GKS Pęplino1-1 1-1 1-1     4-1 7-2 2-0 1-2 3-3 1-0 2-1 3-1 2-2 5-1 1-1 5-1 
 5 Sparta Sycewice0-7 0-1 1-2 4-2     5-2 0-4 2-3 5-1 4-0 1-1 3-1 2-3 3-1 6-2 3-1 
 6 Iskra Dretyń2-4 0-4 3-2 3-2 6-0     4-2 4-2 7-2 2-1 4-3 3-1 2-1 3-0 3-0* 2-0 
 7 Leśnik Cewice0-1 1-1 0-2 0-4 0-4 2-1     9-1 3-1 1-4 1-1 1-2 2-4 1-0 7-1 0-3 
 8 MKS Debrzno0-4 1-1 1-1 1-3 1-4 4-0 3-1     2-1 3-1 3-3 0-1 0-1 1-2 2-2 3-1 
 9 Kaszubia Studzienice0-2 0-9 1-3 0-3 2-1 5-2 0-5 5-2     3-1 2-1 2-0 1-0 2-1 3-0* 5-0 
 10 Pogoń Lębork2-2 1-3 4-2 1-2 1-2 3-2 3-3 0-2 4-0     4-0 2-1 0-3 1-1 4-1 2-2 
 11 Dąb Kusowo1-6 2-4 0-0 1-1 1-7 1-3 0-2 0-3* 6-3 4-2     2-1 3-1 4-0 4-1 1-2 
 12 Czarni Bruskowo Wielkie0-2 0-3 1-1 2-3 4-3 3-3 2-5 2-2 1-2 2-1 2-1     3-0* 4-2 5-0 1-1 
 13 Piast Człuchów0-3* 1-3 2-3 1-1 1-2 2-0 1-1 0-3 4-1 0-1 0-1 0-4     1-1 2-0 3-0* 
 14 Start Miastko1-4 1-2 0-2 0-3* 1-3 0-3 1-3 1-2 4-1 1-3 1-1 6-0 1-2     3-1 3-1 
 15 Start Łeba0-1 1-8 1-5 0-3 2-1 2-2 4-1 1-3 2-0 0-5 1-3 5-0 9-1 2-2     1-2 
 16 Błękitni Główczyce0-4 1-5 0-5 0-1 2-3 1-1 0-6 4-1 3-3 2-3 2-5 1-1 4-0 1-5 2-3     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

GKS Pęplino 5-1 Błękitni Główczyce
Iskra Dretyń 6-0 Sparta Sycewice
Pogoń Lębork 4-0 Kaszubia Studzienice
Start Miastko 1-2 MKS Debrzno
Leśnik Cewice 2-4 Piast Człuchów
Koral Dębnica 5-2 Gryf 95 Słupsk
Dąb Kusowo 2-1 Czarni Bruskowo Wielkie
Polonez Bobrowniki 5-0 Start Łeba

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Błękitni Główczyce 2-3 Start Łeba
Czarni Bruskowo Wielkie 0-3 Polonez Bobrowniki
Gryf 95 Słupsk 14-1 Dąb Kusowo
Piast Człuchów 2-3 Koral Dębnica
MKS Debrzno 3-1 Leśnik Cewice
Kaszubia Studzienice 2-1 Start Miastko
GKS Pęplino 7-2 Iskra Dretyń
Pogoń Lębork 1-2 Sparta Sycewice

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Iskra Dretyń 2-0 Błękitni Główczyce
Pogoń Lębork 1-2 GKS Pęplino
Start Miastko 1-3 Sparta Sycewice
Leśnik Cewice 3-1 Kaszubia Studzienice
Koral Dębnica 3-2 MKS Debrzno
Dąb Kusowo 3-1 Piast Człuchów
Polonez Bobrowniki 6-0 Gryf 95 Słupsk
Start Łeba 5-0 Czarni Bruskowo Wielkie

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Błękitni Główczyce 1-1 Czarni Bruskowo Wielkie 26 sierpnia, 14:00
Gryf 95 Słupsk 5-1 Start Łeba 26 sierpnia, 11:00
Piast Człuchów 1-3 Polonez Bobrowniki
MKS Debrzno 3-3 Dąb Kusowo 27 sierpnia, 17:00
Kaszubia Studzienice 1-3 Koral Dębnica
Sparta Sycewice 0-4 Leśnik Cewice
mecz rozegrano na boisku w Kobylnicy Słupskiej
GKS Pęplino 5-1 Start Miastko
Iskra Dretyń 2-1 Pogoń Lębork 27 sierpnia, 14:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Pogoń Lębork 2-2 Błękitni Główczyce
Start Miastko 0-3 Iskra Dretyń
Leśnik Cewice 0-4 GKS Pęplino
Koral Dębnica 3-4 Sparta Sycewice
Dąb Kusowo 6-3 Kaszubia Studzienice
Polonez Bobrowniki 3-0 MKS Debrzno
Start Łeba 9-1 Piast Człuchów
Czarni Bruskowo Wielkie 0-2 Gryf 95 Słupsk 2 września

Kolejka 6 - 9-10 września

Błękitni Główczyce 0-4 Gryf 95 Słupsk
Piast Człuchów 0-4 Czarni Bruskowo Wielkie
MKS Debrzno 2-2 Start Łeba
Kaszubia Studzienice 0-9 Polonez Bobrowniki
Sparta Sycewice 1-1 Dąb Kusowo
GKS Pęplino 1-1 Koral Dębnica
Iskra Dretyń 4-2 Leśnik Cewice
Pogoń Lębork 1-1 Start Miastko 10 września, 12:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Start Miastko 3-1 Błękitni Główczyce
Leśnik Cewice 1-4 Pogoń Lębork
Koral Dębnica 2-1 Iskra Dretyń
Dąb Kusowo 1-1 GKS Pęplino
Polonez Bobrowniki 5-1 Sparta Sycewice
Start Łeba 2-0 Kaszubia Studzienice
Czarni Bruskowo Wielkie 2-2 MKS Debrzno 16 września, 17:00
Gryf 95 Słupsk 3-0 Piast Człuchów 16 września, 17:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Błękitni Główczyce 4-0 Piast Człuchów 24 września, 14:00
MKS Debrzno 0-4 Gryf 95 Słupsk 24 września, 15:00
Kaszubia Studzienice 2-0 Czarni Bruskowo Wielkie 24 września, 16:00
Sparta Sycewice 6-2 Start Łeba 23 września, 15:00
mecz w Kobylnicy
GKS Pęplino 1-1 Polonez Bobrowniki 24 września, 12:00
Iskra Dretyń 4-3 Dąb Kusowo 24 września, 14:00
Pogoń Lębork 4-2 Koral Dębnica 24 września, 12:00
Start Miastko 1-3 Leśnik Cewice 23 września, 11:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Leśnik Cewice 0-3 Błękitni Główczyce 1 października, 12:00
Koral Dębnica 7-0 Start Miastko 1 października, 13:00
Dąb Kusowo 4-2 Pogoń Lębork 1 października, 11:00
Polonez Bobrowniki 8-1 Iskra Dretyń 1 października, 12:00
Start Łeba 0-3 GKS Pęplino 1 października, 16:00
Czarni Bruskowo Wielkie 4-3 Sparta Sycewice 30 września, 17:00
Gryf 95 Słupsk 4-0 Kaszubia Studzienice 30 września, 17:00
Piast Człuchów 0-3 MKS Debrzno 1 października, 15:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Błękitni Główczyce 4-1 MKS Debrzno 8 października, 13:00
Kaszubia Studzienice 1-0 Piast Człuchów 8 października, 15:00
Sparta Sycewice 0-7 Gryf 95 Słupsk 7 października, 15:00
zmiana gospodarza, mecz w Słupsku
GKS Pęplino 3-1 Czarni Bruskowo Wielkie 8 października, 12:00
Iskra Dretyń 3-0 Start Łeba 8 października, 14:00
(wo)
goście nie stawili się na zawody
Pogoń Lębork 1-3 Polonez Bobrowniki 8 października, 12:00
Start Miastko 1-1 Dąb Kusowo 8 października, 11:00
Leśnik Cewice 0-2 Koral Dębnica 8 października, 12:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Koral Dębnica 3-1 Błękitni Główczyce 15 października, 13:00
Dąb Kusowo 0-2 Leśnik Cewice 15 października, 11:00
Polonez Bobrowniki 3-0 Start Miastko 15 października, 12:00
(wo)
goście nie stawili się na zawody
Start Łeba 0-5 Pogoń Lębork 15 października, 12:00
Czarni Bruskowo Wielkie 3-3 Iskra Dretyń 14 października, 16:00
Gryf 95 Słupsk 5-0 GKS Pęplino 14 października, 12:00
Piast Człuchów 1-2 Sparta Sycewice 15 października, 14:00
MKS Debrzno 2-1 Kaszubia Studzienice 15 października, 14:00

Kolejka 12

Błękitni Główczyce 3-3 Kaszubia Studzienice 22 października, 13:00
Sparta Sycewice 2-3 MKS Debrzno 22 października, 15:00
GKS Pęplino 2-2 Piast Człuchów 22 października, 12:00
Iskra Dretyń 2-4 Gryf 95 Słupsk 22 października, 13:30
Pogoń Lębork 2-1 Czarni Bruskowo Wielkie 22 października, 12:00
Start Miastko 3-1 Start Łeba 22 października, 11:00
Leśnik Cewice 1-1 Polonez Bobrowniki 22 października, 12:00
Koral Dębnica 3-1 Dąb Kusowo 22 października, 13:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Dąb Kusowo 1-2 Błękitni Główczyce 29 października, 11:00
Polonez Bobrowniki 7-1 Koral Dębnica 29 października, 12:00
Start Łeba 4-1 Leśnik Cewice 29 października, 12:00
Czarni Bruskowo Wielkie 4-2 Start Miastko 28 października, 15:00
Gryf 95 Słupsk 3-1 Pogoń Lębork 28 października, 12:00
Piast Człuchów 2-0 Iskra Dretyń 29 października, 14:00
MKS Debrzno 1-3 GKS Pęplino 29 października, 13:00
Kaszubia Studzienice 2-1 Sparta Sycewice 29 października, 15:00

Kolejka 14

Błękitni Główczyce 2-3 Sparta Sycewice 5 listopada, 13:00
GKS Pęplino 3-3 Kaszubia Studzienice 5 listopada, 12:00
Iskra Dretyń 4-2 MKS Debrzno 5 listopada, 13:30
Pogoń Lębork 0-3 Piast Człuchów 5 listopada, 12:00
Start Miastko 1-4 Gryf 95 Słupsk 5 listopada, 11:00
Leśnik Cewice 1-2 Czarni Bruskowo Wielkie 5 listopada, 12:00
Koral Dębnica 1-0 Start Łeba 5 listopada, 13:00
Dąb Kusowo 2-4 Polonez Bobrowniki 5 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Polonez Bobrowniki 10-0 Błękitni Główczyce 12 listopada, 12:00
Start Łeba 1-3 Dąb Kusowo 12 listopada, 12:00
Czarni Bruskowo Wielkie 1-1 Koral Dębnica 11 listopada, 15:00
Gryf 95 Słupsk 3-0 Leśnik Cewice 11 listopada, 12:00
(wo)
goście za brak realizacji zobowiązań finansowych mają zawieszoną licencję na grę w klasie okręgowej
Piast Człuchów 1-1 Start Miastko 12 listopada, 12:00
MKS Debrzno 3-1 Pogoń Lębork 11 listopada, 13:00
Kaszubia Studzienice 5-2 Iskra Dretyń 12 listopada, 14:00
Sparta Sycewice 4-2 GKS Pęplino 11 listopada

Kolejka 16 - 24-25 marca

Błękitni Główczyce 0-1 GKS Pęplino 25 marca, 13:00
Sparta Sycewice 5-2 Iskra Dretyń 24 marca, 16:00
Kaszubia Studzienice 3-1 Pogoń Lębork 25 marca, 14:00
MKS Debrzno 1-2 Start Miastko 25 marca, 16:00
Piast Człuchów 1-1 Leśnik Cewice 25 marca, 15:00
Gryf 95 Słupsk 4-2 Koral Dębnica 24 marca, 12:00
Czarni Bruskowo Wielkie 2-1 Dąb Kusowo 24 marca, 16:00
Start Łeba 1-8 Polonez Bobrowniki 25 marca, 12:00

Kolejka 17

Sparta Sycewice 4-0 Pogoń Lębork 1 kwietnia, 12:00
Start Łeba 1-2 Błękitni Główczyce 1 kwietnia, 12:00
Polonez Bobrowniki 5-0 Czarni Bruskowo Wielkie 1 kwietnia, 17:00
Dąb Kusowo 1-6 Gryf 95 Słupsk 1 kwietnia, 11:00
Koral Dębnica 2-0 Piast Człuchów 1 kwietnia, 13:00
Leśnik Cewice 9-1 MKS Debrzno 1 kwietnia, 14:00
Start Miastko 4-1 Kaszubia Studzienice 1 kwietnia, 14:00
Iskra Dretyń 3-2 GKS Pęplino 1 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Błękitni Główczyce 1-1 Iskra Dretyń 7 kwietnia, 12:00
GKS Pęplino 1-0 Pogoń Lębork 7 kwietnia, 12:00
Sparta Sycewice 3-1 Start Miastko 7 kwietnia, 12:00
Kaszubia Studzienice 0-5 Leśnik Cewice 7 kwietnia, 12:00
MKS Debrzno 1-1 Koral Dębnica 7 kwietnia, 12:00
Piast Człuchów 0-1 Dąb Kusowo 7 kwietnia, 12:00
Gryf 95 Słupsk 2-1 Polonez Bobrowniki 7 kwietnia, 12:00
Czarni Bruskowo Wielkie 5-0 Start Łeba 7 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Czarni Bruskowo Wielkie 1-1 Błękitni Główczyce 14 kwietnia, 17:00
Start Łeba 0-1 Gryf 95 Słupsk 15 kwietnia, 12:00
Polonez Bobrowniki 2-2 Piast Człuchów 15 kwietnia, 17:00
Dąb Kusowo 0-3 MKS Debrzno 15 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 6-2, udział nieuprawnionego zawodnika
Koral Dębnica 0-3 Kaszubia Studzienice 15 kwietnia, 16:00
Leśnik Cewice 0-4 Sparta Sycewice 15 kwietnia, 14:00
Start Miastko 0-3 GKS Pęplino 15 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-1, udział nieuprawnionego zawodnika
Pogoń Lębork 3-2 Iskra Dretyń 15 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Błękitni Główczyce 2-3 Pogoń Lębork 22 kwietnia, 11:00
Iskra Dretyń 3-0 Start Miastko 22 kwietnia, 14:00
GKS Pęplino 2-0 Leśnik Cewice 22 kwietnia, 12:00
Sparta Sycewice 1-2 Koral Dębnica 21 kwietnia, 16:00
Kaszubia Studzienice 2-1 Dąb Kusowo 22 kwietnia, 15:00
MKS Debrzno 1-1 Polonez Bobrowniki 22 kwietnia, 16:00
Piast Człuchów 2-0 Start Łeba 22 kwietnia, 12:00
Gryf 95 Słupsk 2-1 Czarni Bruskowo Wielkie 21 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Gryf 95 Słupsk 4-0 Błękitni Główczyce 28 kwietnia, 14:00
Czarni Bruskowo Wielkie 3-0 Piast Człuchów 28 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-0, udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości
Start Łeba 1-3 MKS Debrzno 29 kwietnia, 12:00
Polonez Bobrowniki 3-1 Kaszubia Studzienice 29 kwietnia, 17:00
Dąb Kusowo 1-7 Sparta Sycewice 28 kwietnia
w Sycewicach
Koral Dębnica 2-1 GKS Pęplino 29 kwietnia, 13:00
Leśnik Cewice 2-1 Iskra Dretyń 29 kwietnia, 14:00
Start Miastko 1-3 Pogoń Lębork 29 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 3 maja

Błękitni Główczyce 1-5 Start Miastko 3 maja, 12:00
Pogoń Lębork 3-3 Leśnik Cewice 3 maja, 17:00
Iskra Dretyń 3-2 Koral Dębnica 3 maja, 14:00
GKS Pęplino 2-1 Dąb Kusowo 3 maja, 16:00
Sparta Sycewice 0-1 Polonez Bobrowniki 3 maja, 11:00
Kaszubia Studzienice 3-0 Start Łeba 3 maja, 12:00
(wo)
MKS Debrzno 0-1 Czarni Bruskowo Wielkie 3 maja, 15:00
Piast Człuchów 0-3 Gryf 95 Słupsk 3 maja, 15:00
(wo)
na boisku 1-1, udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy

Kolejka 23 - 6 maja

Piast Człuchów 3-0 Błękitni Główczyce 6 maja, 15:00
(wo)
goście nie zebrali składu na mecz wyjazdowy
Gryf 95 Słupsk 4-1 MKS Debrzno 6 maja, 14:00
Czarni Bruskowo Wielkie 1-2 Kaszubia Studzienice 6 maja, 17:00
Start Łeba 2-1 Sparta Sycewice 6 maja, 12:00
Polonez Bobrowniki 2-1 GKS Pęplino 6 maja, 17:00
Dąb Kusowo 1-3 Iskra Dretyń 6 maja, 11:00
Koral Dębnica 4-0 Pogoń Lębork 6 maja, 13:00
Leśnik Cewice 1-0 Start Miastko 6 maja, 14:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Błękitni Główczyce 0-6 Leśnik Cewice 13 maja, 13:00
Start Miastko 0-2 Koral Dębnica 13 maja, 14:00
Pogoń Lębork 4-0 Dąb Kusowo 13 maja, 12:00
Iskra Dretyń 0-4 Polonez Bobrowniki 13 maja, 14:00
GKS Pęplino 1-1 Start Łeba 13 maja, 12:00
Sparta Sycewice 3-1 Czarni Bruskowo Wielkie 12 maja
Kaszubia Studzienice 0-2 Gryf 95 Słupsk 13 maja, 15:00
MKS Debrzno 0-1 Piast Człuchów 13 maja, 16:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

MKS Debrzno 3-1 Błękitni Główczyce 20 maja, 16:00
Piast Człuchów 4-1 Kaszubia Studzienice 20 maja, 12:00
Gryf 95 Słupsk 3-2 Sparta Sycewice 19 maja
Czarni Bruskowo Wielkie 2-3 GKS Pęplino 19 maja, 17:00
Start Łeba 2-2 Iskra Dretyń 20 maja, 12:00
Polonez Bobrowniki 6-0 Pogoń Lębork 20 maja, 17:00
Dąb Kusowo 4-0 Start Miastko 20 maja, 11:00
Koral Dębnica 1-2 Leśnik Cewice 20 maja, 17:00

Kolejka 26 - 23 maja

Błękitni Główczyce 0-5 Koral Dębnica 23 maja, 17:00
Leśnik Cewice 1-1 Dąb Kusowo 23 maja, 17:00
Start Miastko 1-2 Polonez Bobrowniki 23 maja, 17:00
Pogoń Lębork 4-1 Start Łeba 23 maja, 17:00
Iskra Dretyń 3-1 Czarni Bruskowo Wielkie 23 maja, 17:00
GKS Pęplino 1-1 Gryf 95 Słupsk 23 maja, 17:00
Sparta Sycewice 2-3 Piast Człuchów 23 maja, 17:00
Kaszubia Studzienice 5-2 MKS Debrzno 23 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Kaszubia Studzienice 5-0 Błękitni Główczyce 27 maja, 15:00
MKS Debrzno 1-4 Sparta Sycewice 27 maja, 16:00
Piast Człuchów 1-1 GKS Pęplino 27 maja, 15:00
Gryf 95 Słupsk 8-1 Iskra Dretyń 26 maja, 14:00
Czarni Bruskowo Wielkie 2-1 Pogoń Lębork 26 maja, 17:00
Start Łeba 2-2 Start Miastko 27 maja, 12:00
Polonez Bobrowniki 1-1 Leśnik Cewice 27 maja, 17:00
Dąb Kusowo 0-0 Koral Dębnica 27 maja, 11:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Błękitni Główczyce 2-5 Dąb Kusowo 3 czerwca, 11:00
Koral Dębnica 3-4 Polonez Bobrowniki 3 czerwca, 13:00
Leśnik Cewice 7-1 Start Łeba 3 czerwca, 14:00
Start Miastko 6-0 Czarni Bruskowo Wielkie 3 czerwca, 14:00
Pogoń Lębork 2-2 Gryf 95 Słupsk 3 czerwca, 12:00
Iskra Dretyń 2-1 Piast Człuchów 3 czerwca, 14:00
GKS Pęplino 1-2 MKS Debrzno 3 czerwca, 12:00
Sparta Sycewice 5-1 Kaszubia Studzienice 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

Sparta Sycewice 3-1 Błękitni Główczyce 7 czerwca, 17:00
Kaszubia Studzienice 0-3 GKS Pęplino 7 czerwca, 17:00
MKS Debrzno 4-0 Iskra Dretyń 7 czerwca, 17:00
Piast Człuchów 0-1 Pogoń Lębork 7 czerwca, 17:00
Gryf 95 Słupsk 2-2 Start Miastko 7 czerwca, 17:00
Czarni Bruskowo Wielkie 2-5 Leśnik Cewice 7 czerwca, 17:00
Start Łeba 1-5 Koral Dębnica 7 czerwca, 17:00
Polonez Bobrowniki 3-1 Dąb Kusowo 7 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 10 czerwca

Błękitni Główczyce 1-5 Polonez Bobrowniki 10 czerwca, 12:00
Dąb Kusowo 4-1 Start Łeba 10 czerwca, 12:00
Koral Dębnica 4-1 Czarni Bruskowo Wielkie 10 czerwca, 12:00
Leśnik Cewice 0-1 Gryf 95 Słupsk 10 czerwca, 12:00
Start Miastko 1-2 Piast Człuchów 10 czerwca, 12:00
Pogoń Lębork 0-2 MKS Debrzno 10 czerwca, 12:00
Iskra Dretyń 7-2 Kaszubia Studzienice 10 czerwca, 12:00
GKS Pęplino 4-1 Sparta Sycewice 10 czerwca, 12:00

Baraże o udział w IV lidze (pomorska)
Baraże o udział w klasie okręgowej (Słupsk)

IV liga 2006/2007 (pomorska)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Gdańsk II)

Klasa A 2006/2007 (Słupsk I)
Klasa A 2006/2007 (Słupsk II)
Klasa A 2006/2007 (Słupsk III)

Autor: Robert Szychowski
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas