[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2020/2021, grupa: II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Środa Wielkopolska 12 34 11 1 0 35-7 5 1 0 15-5 6 0 0 20-2
2.  Radunia Stężyca 12 30 10 0 2 37-8 6 0 1 25-5 4 0 1 12-3
3.  Świt Skolwin (Szczecin) 12 27 8 3 1 25-10 4 3 0 15-2 4 0 1 10-8
4.  Bałtyk Gdynia 12 24 7 3 2 26-12 3 2 0 14-1 4 1 2 12-11
5.  KP Starogard Gdański 13 22 7 1 5 24-24 4 0 3 15-15 3 1 2 9-9
6.  Bałtyk Koszalin 13 21 6 3 4 32-21 4 0 2 23-11 2 3 2 9-10
7.  GKS Przodkowo 13 20 5 5 3 22-15 2 2 3 11-9 3 3 0 11-6
8.  Unia Janikowo 13 20 6 2 5 22-27 4 0 2 13-10 2 2 3 9-17
9.  Elana Toruń 12 18 4 6 2 22-12 1 3 2 10-9 3 3 0 12-3 2 2 0 2 0 2-2
10.  Sokół Kleczew 13 18 5 3 5 20-17 1 2 3 6-10 4 1 2 14-7 1 1 0 1 0 1-1
11.  Kotwica Kołobrzeg 12 18 4 6 2 17-15 1 4 1 8-10 3 2 1 9-5 1 1 0 1 0 1-1
12.  Pogoń II Szczecin 11 17 5 2 4 27-24 2 0 1 7-8 3 2 3 20-16 1 3 1 0 0 5-1
13.  Nielba Wągrowiec 12 17 5 2 5 25-21 3 0 4 13-15 2 2 1 12-6 1 0 0 0 1 1-5
14.  Jarota Jarocin 13 16 4 4 5 25-21 1 3 2 9-9 3 1 3 16-12 1 3 1 0 0 3-1
15.  Flota Świnoujście 12 16 4 4 4 18-26 3 2 1 13-11 1 2 3 5-15 1 0 0 0 1 1-3
16.  Unia Swarzędz 12 15 4 3 5 17-16 3 1 3 9-7 1 2 2 8-9
17.  Pomorzanin Toruń 13 14 3 5 5 13-17 2 3 2 7-8 1 2 3 6-9
18.  Gwardia Koszalin 12 12 3 3 6 15-18 1 1 5 6-14 2 2 1 9-4
19.  Gryf Wejherowo 11 10 3 1 7 14-28 1 1 4 7-13 2 0 3 7-15
20.  Chemik Police 13 5 1 2 10 5-36 1 1 4 4-14 0 1 6 1-22
21.  Górnik Konin 13 2 0 2 11 8-35 0 1 5 4-14 0 1 6 4-21
22.  Mieszko Gniezno 13 1 0 1 12 8-47 0 1 5 3-20 0 0 7 5-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
 1 Polonia Środa Wielkopolska    2-1 3-1 3-2 0-0 5-0 2-1 
 2 Radunia Stężyca0-1     5-1 1-0 5-1 4-0 2-1 8-1 
 3 Świt Skolwin (Szczecin)    0-0 0-0 2-0 0-0 5-0 5-1 3-1 
 4 Bałtyk Gdynia    0-0 1-0 1-1 6-0 6-0 
 5 KP Starogard Gdański2-4     3-1 2-1 2-6 1-3 2-0 3-0 
 6 Bałtyk Koszalin3-4     6-0 5-2 1-4 1-0 7-1 
 7 GKS Przodkowo0-2 1-2 4-0 1-1 0-0     1-2 4-2 
 8 Unia Janikowo0-3 2-4     4-1 3-1 2-0 2-1 
 9 Elana Toruń1-4 1-1 1-2 1-1     1-1 5-0 
 10 Sokół Kleczew0-4 0-1 1-2 1-1     1-1 3-1 
 11 Kotwica Kołobrzeg0-4 2-2 2-2 1-1     1-1 2-0 
 12 Pogoń II Szczecin0-7     4-1 3-0 
 13 Nielba Wągrowiec0-1 0-2 1-5     2-4 4-3 2-0 4-0 
 14 Jarota Jarocin1-2 0-1 1-1 3-3     3-1 1-1 
 15 Flota Świnoujście1-1 3-1 0-4 2-2     3-1 4-2 
 16 Unia Swarzędz0-3 0-1 1-2     2-0 2-0 4-1 0-0 
 17 Pomorzanin Toruń2-1 0-2 0-2 1-1 0-0     1-1 3-1 
 18 Gwardia Koszalin0-4 0-1 0-2 0-2 3-0 1-3 2-2     
 19 Gryf Wejherowo1-2 2-1 2-3 2-2 0-4 0-1     
 20 Chemik Police0-2 1-3 0-0 1-0 0-6 2-3     
 21 Górnik Konin0-1 1-3 1-4 1-1 0-3 1-2     
 22 Mieszko Gniezno1-6 0-1 1-4 0-6 0-2 1-1     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

GKS Przodkowo 0-0 Bałtyk Koszalin 1 sierpnia, 17:00
Unia Swarzędz 0-0 Chemik Police 1 sierpnia, 13:00
Gwardia Koszalin 0-1 Radunia Stężyca 1 sierpnia, 17:00
Jakub Letniowski 39
Świt Skolwin (Szczecin) 3-1 Górnik Konin 2 sierpnia, 17:00
Shuma Nagamatsu 10, Szymon Kapelusz 36, 76 - Emil Więcek 82
Gryf Wejherowo 0-4 Elana Toruń 2 września, 17:00
Mariusz Kryszak 15 (k), Damian Lenkiewicz 37, Damian Zagórski 45, Matúš Marcin 64
KP Starogard Gdański 2-6 Jarota Jarocin 1 sierpnia, 17:00
Robert Hirsz 6, Łukasz Kowalczyk 9 - Krzysztof Bartoszak 3, 20, 26 (k), Michał Niedźwiedzki 77, Szymon Piekarski 84, Krzysztof Matuszak 90
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Mieszko Gniezno 1 sierpnia, 17:00
Castelinho 57, Ednilson Furtado 80
Nielba Wągrowiec 1-5 Pogoń II Szczecin 1 sierpnia, 17:00
Michał Steinke 6 - Błażej Starzycki 1, 3, 82 (k), Michał Kwiecień 49, Rafał Maćkowski 68
Flota Świnoujście 3-1 Unia Janikowo 1 sierpnia, 17:00 (550)
Konrad Prawucki 6, Grzegorz Tarasewicz 18, 73 - Gracjan Goździk 88
Polonia Środa Wielkopolska 2-1 Sokół Kleczew 1 sierpnia, 11:00
Jędrzej Kujawa 24 (k), Krystian Pawlak 52 - Łukasz Zagdański 38
Pomorzanin Toruń 0-2 Bałtyk Gdynia 1 sierpnia, 17:00
Michał Marczak 43 (k), 90

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Bałtyk Koszalin 3-4 Bałtyk Gdynia 8 sierpnia, 17:00
Dawid Gruchała-Węsierski 46, 77, Krystian Kąkol 65 - Mateusz Gułajski 2, 26, Adam Gołuński 42, Michał Marczak 57 (k)
Sokół Kleczew 1-1 Pomorzanin Toruń 8 sierpnia, 17:00
Ariel Jastrzembski 54 (s) - Masato Hayashi 42
Unia Janikowo 0-3 Polonia Środa Wielkopolska 9 sierpnia, 17:00
Kacper Nowak 1, Luis Henríquez 60, Szymon Zgarda 85
Mieszko Gniezno 0-6 Nielba Wągrowiec 8 sierpnia, 17:00 (250)
Jakub Kubiński 6, 38, Bartłomiej Burman 20, 69, Jacek Figaszewski 45, Tomasz Bzdęga 87
Jarota Jarocin 1-1 Kotwica Kołobrzeg 8 sierpnia, 17:00
Marcin Łażewski 75 - Michał Kozajda 80
Elana Toruń 1-2 KP Starogard Gdański 21 października, 17:00
Matúš Marcin 18 - Marcin Warcholak 33, Szymon Stosik 84
w pierwotnym terminie odwołany z powodu meczu gospodarzy w Pucharze Polski / w drugim terminie bez udziału publiczności
Górnik Konin 1-2 Gryf Wejherowo 8 sierpnia, 17:00
Kamil Sternicki 20 - Norbert Hołtyn 55, Tomasz Panek 66
Radunia Stężyca 5-1 Świt Skolwin (Szczecin) 9 sierpnia, 15:00
Dawid Retlewski 5, 50, 67, 78, Dawid Cempa 70 - Adam Nagórski 33
Chemik Police 0-6 Gwardia Koszalin 7 sierpnia, 17:00
Daniel Chyła 12, 54, Mateusz Piotrowski 19, Jeremiasz Grela 26, Adam Gross 71, Krystian Krauze 90
GKS Przodkowo 4-2 Unia Swarzędz 8 sierpnia, 15:00
Paweł Czychowski 40, Mateusz Łuczak 45, Robert Wesołowski 66, 71 - Michał Przybyła 52, Tomasz Neumann 74
Flota Świnoujście 2-2 Pogoń II Szczecin 8 sierpnia, 17:00 (580)
Paweł Iskra 50, Adrian Kołat 64 - Oskar Kalenik 5, Kacper Zaborski 18

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Unia Swarzędz 0-3 Bałtyk Koszalin 15 sierpnia, 13:00
Bartłomiej Putno 12 (k), 45, Jakub Forczmański 24
Gwardia Koszalin 1-3 GKS Przodkowo 15 sierpnia, 17:00
Adam Gross 90 - Michał Szałek 12, Łukasz Stasiak 82, Mateusz Dąbrowski 90
Świt Skolwin (Szczecin) 5-1 Chemik Police 16 sierpnia, 18:00
Adam Ładziak 7, Shuma Nagamatsu 59, Przemysław Brzeziański 60, 86, 90 - Sebastian Rudnik 40
Gryf Wejherowo 1-2 Radunia Stężyca 15 sierpnia, 17:00
Przemysław Czerwiński 25 (k) - Dawid Retlewski 23, Rafał Kosznik 62
KP Starogard Gdański 3-0 Górnik Konin 15 sierpnia, 17:00
Bartosz Kuźniarski 62, 70, Patryk Moskiewicz 73
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Elana Toruń 15 sierpnia, 17:00
Bartosz Gęsior 45 - Matúš Marcin 54
Nielba Wągrowiec 2-4 Jarota Jarocin 15 sierpnia, 17:00
Tomasz Bzdęga 24, Rafał Leśniewski 88 (k) - Michał Niedźwiedzki 42, 44, 46, 53
Flota Świnoujście 4-2 Mieszko Gniezno 15 sierpnia, 17:00 (550)
Paweł Iskra 12, 59, 90, Grzegorz Tarasewicz 80 - Jakub Hoffmann 44, Miłosz Brylewski 72
Polonia Środa Wielkopolska 3-1 Pogoń II Szczecin 14 sierpnia, 17:00
Jędrzej Kujawa 4 (k), Damian Buczma 28, Krzysztof Biegański 80 - Kacper Cichoń 15
Pomorzanin Toruń 1-1 Unia Janikowo 16 września, 16:00
Jakub Sajda 39 - Gracjan Goździk 24
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 18:00) odwołany z powodu meczu gości w Pucharze Polski
Bałtyk Gdynia 0-0 Sokół Kleczew 15 sierpnia, 19:30
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Bałtyk Koszalin 5-2 Sokół Kleczew 22 sierpnia, 11:00
Bartłomiej Putno 6, Michał Czenko 8, Dawid Gruchała-Węsierski 12, 24 (k), 54 - Konrad Mechowski 77, Dominik Chromiński 82
Unia Janikowo 2-4 Bałtyk Gdynia 22 sierpnia, 17:00
Adam Konieczny 1, Maciej Mysiak 19 - Szymon Nowicki 51, Michał Marczak 54, Igor Jankowski 71, Jakub Losik 78 (s)
Pogoń II Szczecin 4-1 Pomorzanin Toruń 23 sierpnia, 11:00
Adrian Benedyczak 22, Błażej Starzycki 33, Hubert Turski 64, Kacper Kozłowski 90 (k) - Ariel Jastrzembski 86 (k)
bez udziału publiczności
Mieszko Gniezno 1-6 Polonia Środa Wielkopolska 22 sierpnia, 17:00
Jakub Hoffmann 41 - Damian Buczma 7, Adam Borucki 12, Krzysztof Biegański 20, 39, Luis Henríquez 67, Michał Górzyński 83
Jarota Jarocin 3-1 Flota Świnoujście 22 sierpnia, 16:00 (250)
Krzysztof Bartoszak 3, 55, Piotr Skokowski 63 - Paweł Iskra 70
Elana Toruń 1-1 Nielba Wągrowiec 22 sierpnia, 17:00
Matúš Marcin 10 - Rafał Leśniewski 70
Górnik Konin 1-3 Kotwica Kołobrzeg 22 sierpnia, 17:00
Dawid Przybyszewski 41 (k) - Ednilson Furtado 19, 81 (k), Mykyta Wowczenko 72
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Bartłomiej Gajda
Radunia Stężyca 5-1 KP Starogard Gdański 23 sierpnia, 15:00
Paweł Wojowski 22, Wojciech Fadecki 68, 70, Dawid Retlewski 74, Sebastian Murawski 90 - Daniel Górski 48
Chemik Police 2-3 Gryf Wejherowo 22 sierpnia, 15:00 (380)
Oskar Klimkowicz 74, Sebastian Rudnik 90 - Damian Lisiecki 9, Michał Renusz 50, Przemysław Trytko 90
GKS Przodkowo 1-2 Świt Skolwin (Szczecin) 22 sierpnia, 18:00
Michał Szałek 39 (k) - Adam Nagórski 57, Przemysław Brzeziański 63
Unia Swarzędz 2-0 Gwardia Koszalin 22 sierpnia, 11:00 (240)
Radosław Barabasz 35, Michał Przybyła 88

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Gwardia Koszalin 3-0 Bałtyk Koszalin 29 sierpnia, 17:00
Daniel Chyła 21, Adam Gross 55, Dawid Rybacki 90
Świt Skolwin (Szczecin) 0-0 Unia Swarzędz 29 sierpnia, 17:00
Gryf Wejherowo 2-2 GKS Przodkowo 29 sierpnia, 17:00
Damian Lisiecki 52, Nikodem Sroka 64 - Robert Wesołowski 20, Michał Szałek 28 (k)
KP Starogard Gdański 2-0 Chemik Police 29 sierpnia, 16:00
Bernard Powszuk 61, Arkadiusz Korpalski 90
Kotwica Kołobrzeg 0-4 Radunia Stężyca 29 sierpnia, 17:00
Jakub Letniowski 4, 33, Dawid Cempa 7, Paweł Wojowski 57
Nielba Wągrowiec 4-0 Górnik Konin 29 sierpnia, 15:00 (280)
Adrian Marchel 24, Mateusz Kaczor 66, Mateusz Rozmarynowski 83, Rafał Leśniewski 90
Flota Świnoujście 0-4 Elana Toruń 29 sierpnia, 17:00 (500)
Sergio Camacho 11, Mariusz Kryszak 55 (k), Damian Zagórski 67, Sebastian Rak 87
Polonia Środa Wielkopolska 3-2 Jarota Jarocin 28 sierpnia, 17:00
Michał Górzyński 68, Adrian Szynka 76 (k), Damian Buczma 90 - Krzysztof Bartoszak 14, 59 (k)
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Michał Niedźwiedzki
Pomorzanin Toruń 3-1 Mieszko Gniezno 29 sierpnia, 17:00
Jakub Sajda 15, Sebastian Owczarczyk 69, Franciszek Marzec 90 - Jakub Hoffmann 18
Bałtyk Gdynia 1-0 Pogoń II Szczecin 29 sierpnia, 19:30
Igor Jankowski 61
na Narodowym Stadionie Rugby
Sokół Kleczew 1-2 Unia Janikowo 29 sierpnia, 17:00
Łukasz Zagdański 34 - Maciej Mysiak 30, Przemysław Kędziora 55

Kolejka 6 - 5-6 września

Bałtyk Koszalin 6-0 Unia Janikowo 5 września, 11:00
Jakub Forczmański 4, Dawid Gruchała-Węsierski 22, 78, Bartłomiej Putno 30, 37, Maciej Mysiak 46 (s)
Pogoń II Szczecin 0-7 Sokół Kleczew 4 września, 18:00
Łukasz Zagdański 25 (k), 75, Dominik Chromiński 36, 38, 77, Kacper Osiadły 54, Tomasz Koziorowski 70
na bocznym boisku nr 2
Mieszko Gniezno 0-1 Bałtyk Gdynia 5 września, 17:00
Michał Marczak 42
Jarota Jarocin 1-1 Pomorzanin Toruń 5 września, 17:00
Krzysztof Bartoszak 31 - Rafał Więckowski 90 (k)
Elana Toruń 1-4 Polonia Środa Wielkopolska 6 września, 17:00
Mariusz Kryszak 26 - Jędrzej Kujawa 17 (k), Łukasz Furtak 19 (s), Szymon Sobkowiak 24, Krystian Pawlak 42
Górnik Konin 1-1 Flota Świnoujście 5 września, 17:00 (300)
Kamil Krupiński 15 - Paweł Iskra 83
Radunia Stężyca 2-1 Nielba Wągrowiec 6 września, 15:00
Dawid Retlewski 19, Wojciech Fadecki 34 - Michał Steinke 61
Chemik Police 1-3 Kotwica Kołobrzeg 5 września, 14:00 (159)
Illa Mychajłowśkyj 83 (k) - Michał Kozajda 13, Ednilson Furtado 58 (k), Oskar Frygier 90
GKS Przodkowo 1-1 KP Starogard Gdański 5 września, 14:00
Robert Wesołowski 82 - Kacper Łazaj 26
Unia Swarzędz 4-1 Gryf Wejherowo 5 września, 13:00
Mateusz Molewski 22, Gerard Pińczuk 44, Michał Przybyła 66, Tomasz Neumann 79 - Przemysław Trytko 7
Gwardia Koszalin 0-2 Świt Skolwin (Szczecin) 4 września, 17:00
Szymon Kapelusz 23, Paweł Krawiec 90

Kolejka 7 - 12-13 września

Świt Skolwin (Szczecin) 0-0 Bałtyk Koszalin 12 września, 16:00
Gryf Wejherowo 0-1 Gwardia Koszalin 12 września, 17:00
Adam Gross 79
KP Starogard Gdański 1-3 Unia Swarzędz 12 września, 13:00
Marcin Kajca 45 - Radosław Barabasz 28 (k), 90 (k), Igor Jurga 78
Kotwica Kołobrzeg 2-2 GKS Przodkowo 12 września, 16:00
Ednilson Furtado 37, Michał Szczyrba 43 - Michał Szałek 24, Łukasz Stasiak 63
Nielba Wągrowiec 2-0 Chemik Police 12 września, 16:00
Tomasz Bzdęga 35, Michał Steinke 56
Radunia Stężyca 8-1 Flota Świnoujście 12 września, 16:00 (240)
Sebastian Deja 38 (k), 39 (k), Damian Szuprytowski 41, Jakub Letniowski 53, Dawid Retlewski 59, Filip Burkhardt 65, Dawid Cempa 72, 88 - Paweł Wojowski 2 (s)
Polonia Środa Wielkopolska 2-1 Górnik Konin 12 września, 11:00 (251)
Krystian Pawlak 52, Luis Henríquez 67 - Dawid Przybyszewski 9 (k)
Pomorzanin Toruń 0-0 Elana Toruń 12 września, 13:00
Bałtyk Gdynia 1-1 Jarota Jarocin 12 września, 17:00
Michał Marczak 62 - Kacper Szymankiewicz 13
na Stadionie Miejskim
Sokół Kleczew 3-1 Mieszko Gniezno 12 września, 16:00
Łukasz Zagdański 42 (k), 62 (k), 81 - Jakub Hoffmann 22
Unia Janikowo 4-1 Pogoń II Szczecin 12 września, 16:00
Przemysław Kędziora 13, 69, 78, Bartosz Machaj 45 - Kacper Cichoń 68

Kolejka 8 - 19-20 września

Bałtyk Koszalin 1-4 Pogoń II Szczecin 19 września, 13:00
Dawid Gruchała-Węsierski 69 - Bartosz Krzysztofek 16, 44, 89, Michał Kwiecień 41
Mieszko Gniezno 1-4 Unia Janikowo 19 września, 16:00 (200)
Filip Fiborek 61 - Miłosz Dziurzyński 19, Bartosz Machaj 29, Przemysław Kędziora 45 (k), Dawid Radomski 90
Jarota Jarocin 0-1 Sokół Kleczew 19 września, 16:30
Dominik Chromiński 7
Elana Toruń 1-1 Bałtyk Gdynia 19 września, 16:00
Łukasz Furtak 88 - Michał Marczak 90
Górnik Konin 0-3 Pomorzanin Toruń 19 września, 15:00
Michał Kalitta 23, Kamil Woroniecki 32, Patryk Straszewski 90
Radunia Stężyca 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 19 września, 16:00
Krzysztof Biegański 58
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Kacper Tułowiecki
Chemik Police 0-0 Flota Świnoujście 19 września, 14:00 (400)
GKS Przodkowo 1-2 Nielba Wągrowiec 19 września, 15:00
Łukasz Stasiak 90 - Kacper Friska 61, Mateusz Rozmarynowski 88
Unia Swarzędz 0-1 Kotwica Kołobrzeg 19 września, 13:00
Bartosz Gęsior 13
Gwardia Koszalin 0-2 KP Starogard Gdański 19 września, 16:00
Kacper Łazaj 14, Bartosz Kuźniarski 45
Świt Skolwin (Szczecin) 5-0 Gryf Wejherowo 19 września, 15:30
Szymon Kapelusz 3, Przemysław Brzeziański 24 (k), 79, Paweł Krawiec 57, 73

Kolejka 9 - 26-27 września

Gryf Wejherowo 2-3 Bałtyk Koszalin 26 września, 16:00
Fabian Urbański 17, Przemysław Czerwiński 90 (k) - Arkadiusz Jasitczak 15, Szymon Waleński 51, Bartłomiej Putno 83
KP Starogard Gdański 2-4 Świt Skolwin (Szczecin) 26 września, 16:00
Robert Hirsz 60, Szymon Stosik 81 - Adam Nagórski 23, Shuma Nagamatsu 27, 90, Paweł Krawiec 52
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Gwardia Koszalin 26 września, 16:00 (1348)
Ondrej Jakubov 37 - Daniel Chyła 56 (k)
Nielba Wągrowiec 4-3 Unia Swarzędz 26 września, 15:00
Kacper Friska 16, Adrian Marchel 49, Mateusz Rozmarynowski 69, Rafał Leśniewski 75 - Tomasz Neumann 38, 90 (k), Filip Soboń 68
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Dawid Kołodziejczak
Flota Świnoujście 1-1 GKS Przodkowo 26 września, 16:00 (200)
Adrian Kołat 77 - Robert Wesołowski 72
Polonia Środa Wielkopolska 5-0 Chemik Police 25 września, 16:00
Michał Telicki 2 (s), Jędrzej Kujawa 9, Wojciech Onsorge 19 (k), Damian Buczma 43, Adrian Szynka 89 (k)
Pomorzanin Toruń 2-1 Radunia Stężyca 26 września, 16:00
Mateusz Zbiranek 50, Rafał Więckowski 76 (k) - Dawid Retlewski 80
Bałtyk Gdynia 6-0 Górnik Konin 26 września, 19:30
Igor Jankowski 7, Mateusz Gułajski 52, 73, Adam Gołuński 64, Maksym Demjanczuk 83, Sebastian Dziadkowiec 90
na Narodowym Stadionie Rugby
Sokół Kleczew 1-1 Elana Toruń 26 września, 16:00 (150)
Adrian Kaliszan 41 - Damian Zagórski 54
Unia Janikowo 3-1 Jarota Jarocin 26 września, 15:00
Tomasz Kowalczuk 30, Adam Konieczny 49, Przemysław Kędziora 76 - Szymon Piekarski 18 (k)
Pogoń II Szczecin 3-0 Mieszko Gniezno 27 września, 11:00
Kacper Zaborski 14, 45, Rafał Maćkowski 90

Kolejka 10 - 3-4 października

Bałtyk Koszalin 7-1 Mieszko Gniezno 4 października, 12:00
Bartłomiej Putno 29, 36, 57 (k), Dawid Gruchała-Węsierski 55, 90, Jakub Janasik 77, Hubert Górka 88 - Dawid Urbaniak 76 (k)
Jarota Jarocin 3-3 Pogoń II Szczecin 21 października, 15:30
Dawid Idzikowski 28, Szymon Piekarski 46, Krzysztof Bartoszak 55 (k) - Bartosz Krzysztofek 21, Hubert Turski 69, Jakub Kuzko 72
w pierwotnym terminie (3 października, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie bez udziału publiczności
Elana Toruń 1-1 Unia Janikowo 4 października, 20:08
Matúš Marcin 38 - Tomasz Kowalczuk 12
Górnik Konin 0-1 Sokół Kleczew 3 października, 16:00
Dominik Chromiński 3
Radunia Stężyca 1-0 Bałtyk Gdynia 3 października, 15:00
Michał Miller 27
bez udziału publiczności
Chemik Police 1-0 Pomorzanin Toruń 3 października, 14:00 (350)
Oskar Klimkowicz 3
GKS Przodkowo 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 3 października, 14:00
Luis Henríquez 62, Jędrzej Kujawa 70
bez udziału publiczności
Unia Swarzędz 1-2 Flota Świnoujście 3 października, 13:00 (150)
Dominik Drzewiecki 56 - Paweł Iskra 54, 89
Gwardia Koszalin 2-2 Nielba Wągrowiec 3 października, 15:00
Daniel Chyła 55, Krystian Krauze 70 - Rafał Leśniewski 30 (k), Adrian Marchel 75
Świt Skolwin (Szczecin) 0-0 Kotwica Kołobrzeg 3 października, 15:00
Gryf Wejherowo 2-1 KP Starogard Gdański 3 października, 15:00
Tomasz Panek 33, Sebastian Kowalski 45 - Karol Zieliński 69

Kolejka 11 - 10-11 października

KP Starogard Gdański 3-1 Bałtyk Koszalin 10 października, 15:00
Szymon Stosik 23, Karol Zieliński 37, Marcin Kajca 70 (k) - Dawid Gruchała-Węsierski 66
Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo 21 listopada, 17:00
w pierwotnym terminie (10 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Nielba Wągrowiec 0-1 Świt Skolwin (Szczecin) 10 października, 15:00
Shuma Nagamatsu 41
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 21 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (10 października, 16:00) z powodu meczu reprezentacji Polski U-19 w Świnoujściu
Polonia Środa Wielkopolska 0-0 Unia Swarzędz 10 października, 15:00
Pomorzanin Toruń 0-2 GKS Przodkowo 10 października, 13:00
Dawid Patelczyk 39, 90 (k)
Bałtyk Gdynia 6-0 Chemik Police 10 października, 19:30
Mateusz Goerke 4, Michał Marczak 22, 73, Damian Garbacik 26 (k), 79, Michał Telicki 36 (s)
na Narodowym Stadionie Rugby
Sokół Kleczew 0-4 Radunia Stężyca 10 października, 15:00
Michał Czekaj 9, Damian Szuprytowski 16, Jakub Letniowski 33, Radosław Stępień 90 (k)
Unia Janikowo 2-1 Górnik Konin 10 października, 15:00 (140)
Przemysław Kędziora 33, Maciej Mysiak 90 - Mikołaj Karbowy 43 (k)
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 4 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (11 października, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mieszko Gniezno 0-2 Jarota Jarocin 10 października, 14:00
Krzysztof Bartoszak 54, 69

Kolejka 12 - 17-18 października

Bałtyk Koszalin 1-0 Jarota Jarocin 17 października, 12:00
Bartłomiej Putno 39
bez udziału publiczności
Elana Toruń 5-0 Mieszko Gniezno 17 października, 14:00
Łukasz Furtak 6, Matúš Marcin 30, Esteban Muñoz 37, Hubert Antkowiak 70, 90
bez udziału publiczności
Górnik Konin 1-4 Pogoń II Szczecin 17 października, 15:00
Dawid Przybyszewski 61 (k) - Bartosz Krzysztofek 3, 33, Stanisław Wawrzynowicz 63 (k), Kacper Zaborski 78
bez udziału publiczności
Radunia Stężyca 4-0 Unia Janikowo 18 października, 14:00
Sebastian Deja 13, Paweł Wojowski 68, Radosław Stępień 84, Dawid Cempa 85
bez udziału publiczności
Chemik Police 0-2 Sokół Kleczew 17 października, 14:00
Łukasz Zagdański 8, 60
bez udziału publiczności
GKS Przodkowo 4-0 Bałtyk Gdynia 17 października, 14:00
Dawid Klawikowski 17, Łukasz Stasiak 42, Dawid Szałecki 78, Paweł Czychowski 90
bez udziału publiczności
Unia Swarzędz 2-0 Pomorzanin Toruń 17 października, 13:00
Kamil Piskorski 80 (s), Jan Paczyński 81
bez udziału publiczności
Gwardia Koszalin 0-4 Polonia Środa Wielkopolska 17 października, 14:00
Krystian Pawlak 47, 54, 71, Krzysztof Biegański 64
bez udziału publiczności
Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Flota Świnoujście 18 października, 15:00
Adam Nagórski 23, Szymon Kapelusz 41
bez udziału publiczności
Gryf Wejherowo - Nielba Wągrowiec 4 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KP Starogard Gdański 2-1 Kotwica Kołobrzeg 17 października, 15:00
Marcin Kajca 23 (k), Marcin Warcholak 70 - Ednilson Furtado 43
bez udziału publiczności

Kolejka 13 - 24-25 października

Kotwica Kołobrzeg 2-2 Bałtyk Koszalin 24 października, 17:00
Kamil Włodyka 81, Ednilson Furtado 87 - Bartłomiej Putno 2, 64
bez udziału publiczności
Nielba Wągrowiec 0-2 KP Starogard Gdański 24 października, 14:00
Karol Zieliński 9, Robert Hirsz 89
bez udziału publiczności
Flota Świnoujście 3-1 Gryf Wejherowo 24 października, 15:00
Tomasz Panek 44 (s), Łukasz Kopeć 56, Konrad Prawucki 66 - Przemysław Trytko 29
bez udziału publiczności
Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin) 25 października, 14:00
bez udziału publiczności
Pomorzanin Toruń 1-1 Gwardia Koszalin 24 października, 13:00
Rafał Więckowski 24 (k) - Bartosz Maciąg 72
bez udziału publiczności
Bałtyk Gdynia - Unia Swarzędz 25 października, 19:30
na Narodowym Stadionie Rugby / bez udziału publiczności
Sokół Kleczew 0-1 GKS Przodkowo 24 października, 13:00
Robert Wesołowski 72
bez udziału publiczności
Unia Janikowo 2-0 Chemik Police 24 października, 14:00
Michał Wrześniewski 40, Przemysław Kędziora 45
bez udziału publiczności
Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 25 października, 11:00
bez udziału publiczności
Mieszko Gniezno 1-1 Górnik Konin 24 października, 14:00
Łukasz Bogajewski 22 - Kamil Sternicki 8
bez udziału publiczności
Jarota Jarocin 1-2 Elana Toruń 24 października, 15:00
Krzysztof Bartoszak 90 - Damian Zagórski 7, Hubert Antkowiak 90
bez udziału publiczności

Kolejka 14 - 31 października

Bałtyk Koszalin - Elana Toruń 31 października, 12:00
Górnik Konin - Jarota Jarocin 31 października, 14:00
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 31 października, 14:00
Chemik Police - Pogoń II Szczecin 31 października, 13:00
GKS Przodkowo - Unia Janikowo 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (31 października, 13:00) odwołany
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew 31 października, 13:00
Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia 31 października, 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Pomorzanin Toruń 4 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (31 października, 14:00) odwołany
Gryf Wejherowo - Polonia Środa Wielkopolska 31 października, 14:00
KP Starogard Gdański - Flota Świnoujście 31 października, 13:00
Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec 30 października, 18:00

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin 7 listopada, 13:00
Flota Świnoujście - Kotwica Kołobrzeg 7 listopada, 14:00
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański 7 listopada, 13:00
Pomorzanin Toruń - Gryf Wejherowo 8 listopada, 12:00
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin) 7 listopada, 19:30
Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin 7 listopada, 13:00
Unia Janikowo - Unia Swarzędz 7 listopada, 12:00
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 8 listopada, 11:00
Mieszko Gniezno - Chemik Police 7 listopada, 14:00
Jarota Jarocin - Radunia Stężyca 7 listopada, 14:00
Elana Toruń - Górnik Konin 7 listopada, 20:08

Kolejka 16 - 11 listopada

Bałtyk Koszalin - Górnik Konin 11 listopada, 11:00
Radunia Stężyca - Elana Toruń 21 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany
Chemik Police - Jarota Jarocin 11 listopada, 13:00
GKS Przodkowo - Mieszko Gniezno 11 listopada, 13:00
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin 11 listopada, 13:00
Gwardia Koszalin - Unia Janikowo 11 listopada, 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew 11 listopada, 15:00
Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia 11 listopada, 13:00
KP Starogard Gdański - Pomorzanin Toruń 11 listopada, 13:00
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska 11 listopada, 17:00
Nielba Wągrowiec - Flota Świnoujście 11 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 14-15 listopada

Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin 14 listopada, 13:00
Polonia Środa Wielkopolska - Nielba Wągrowiec 14 listopada, 13:00
Pomorzanin Toruń - Kotwica Kołobrzeg 14 listopada, 13:00
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 14 listopada, 19:30
Sokół Kleczew - Gryf Wejherowo 14 listopada, 11:00
Unia Janikowo - Świt Skolwin (Szczecin) 14 listopada, 12:00
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 15 listopada, 11:00
Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz 14 listopada, 13:00
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 14 listopada, 14:00
Elana Toruń - Chemik Police 15 listopada, 13:00
Górnik Konin - Radunia Stężyca 14 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 6-7 marca

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca
Chemik Police - Górnik Konin
GKS Przodkowo - Elana Toruń 6 marca, 13:00
Unia Swarzędz - Jarota Jarocin 6 marca, 13:00
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 6 marca, 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin
Gryf Wejherowo - Unia Janikowo
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 6 marca, 14:00
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia
Nielba Wągrowiec - Pomorzanin Toruń
Flota Świnoujście - Polonia Środa Wielkopolska 6 marca, 14:00

Kolejka 19 - 13-14 marca

Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Koszalin 13 marca, 15:00
Pomorzanin Toruń - Flota Świnoujście
Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec 13 marca, 19:30
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański 13 marca, 12:00
Pogoń II Szczecin - Gryf Wejherowo 14 marca, 11:00
Mieszko Gniezno - Świt Skolwin (Szczecin)
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin
Elana Toruń - Unia Swarzędz
Górnik Konin - GKS Przodkowo 13 marca, 12:00
Radunia Stężyca - Chemik Police

Kolejka 20 - 20-21 marca

Bałtyk Koszalin - Chemik Police
GKS Przodkowo - Radunia Stężyca 20 marca, 13:00
Unia Swarzędz - Górnik Konin 20 marca, 13:00
Gwardia Koszalin - Elana Toruń 20 marca, 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin
Gryf Wejherowo - Mieszko Gniezno
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 20 marca, 15:00
Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo
Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew
Flota Świnoujście - Bałtyk Gdynia 20 marca, 14:00
Polonia Środa Wielkopolska - Pomorzanin Toruń 20 marca, 15:00

Kolejka 21 - 27-28 marca

Pomorzanin Toruń - Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska 27 marca, 19:30
Sokół Kleczew - Flota Świnoujście
Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec 27 marca, 15:00
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 28 marca, 11:00
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin - Gryf Wejherowo
Elana Toruń - Świt Skolwin (Szczecin)
Górnik Konin - Gwardia Koszalin 27 marca, 12:00
Radunia Stężyca - Unia Swarzędz
Chemik Police - GKS Przodkowo

Kolejka 22

Kolejka 23

Kolejka 24

Kolejka 25

Kolejka 26

Kolejka 27

Kolejka 28

Kolejka 29

Kolejka 30

Kolejka 31

Kolejka 32

Kolejka 33

Kolejka 34

Kolejka 35

II liga 2020/2021

III liga 2020/2021 (I)
III liga 2020/2021 (III)
III liga 2020/2021 (IV)

IV liga 2020/2021 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2020/2021 (pomorska)
IV liga Proeko 2020/2021 (wielkopolska)
IV liga 2020/2021 (zachodniopomorska)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas