[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
11 goli - Dawid Gruchała-Węsierski (Bałtyk Koszalin),
10 goli - Krzysztof Bartoszak (Jarota Jarocin), Bartłomiej Putno (Bałtyk Koszalin),
9 goli - Michał Marczak (Bałtyk Gdynia), Dawid Retlewski (Radunia Stężyca), Łukasz Zagdański (Sokół Kleczew),
8 goli - Paweł Iskra (Flota Świnoujście),
7 goli - Przemysław Kędziora (Unia Janikowo),
6 goli - Przemysław Brzeziański (Świt Skolwin (Szczecin)), Dominik Chromiński (Sokół Kleczew), Ednilson Furtado (Kotwica Kołobrzeg), Krystian Pawlak (Polonia Środa Wielkopolska),
5 goli - Krzysztof Biegański (Polonia Środa Wielkopolska), Dawid Cempa (Radunia Stężyca), Daniel Chyła (Gwardia Koszalin), Szymon Kapelusz (Świt Skolwin (Szczecin)), Bartosz Krzysztofek (Pogoń II Szczecin), Jędrzej Kujawa (Polonia Środa Wielkopolska), Rafał Leśniewski (Nielba Wągrowiec), Jakub Letniowski (Radunia Stężyca), Matúš Marcin (Elana Toruń), Shuma Nagamatsu (Świt Skolwin (Szczecin)), Michał Niedźwiedzki (Jarota Jarocin), Robert Wesołowski (GKS Przodkowo),
4 gole - Damian Buczma (Polonia Środa Wielkopolska), Adam Gross (Gwardia Koszalin), Mateusz Gułajski (Bałtyk Gdynia), Luis Henríquez (Polonia Środa Wielkopolska), Jakub Hoffmann (Mieszko Gniezno), Paweł Krawiec (Świt Skolwin (Szczecin)), Adam Nagórski (Świt Skolwin (Szczecin)), Tomasz Neumann (Unia Swarzędz), Błażej Starzycki (Pogoń II Szczecin), Łukasz Stasiak (GKS Przodkowo), Michał Szałek (GKS Przodkowo), Kacper Zaborski (Pogoń II Szczecin),
3 gole - Radosław Barabasz (Unia Swarzędz), Tomasz Bzdęga (Nielba Wągrowiec), Sebastian Deja (Radunia Stężyca), Wojciech Fadecki (Radunia Stężyca), Igor Jankowski (Bałtyk Gdynia), Marcin Kajca (KP Starogard Gdański), Mariusz Kryszak (Elana Toruń), Bartosz Kuźniarski (KP Starogard Gdański), Adrian Marchel (Nielba Wągrowiec), Maciej Mysiak (Unia Janikowo), Michał Przybyła (Unia Swarzędz), Dawid Przybyszewski (Górnik Konin), Mateusz Rozmarynowski (Nielba Wągrowiec), Michał Steinke (Nielba Wągrowiec), Grzegorz Tarasewicz (Flota Świnoujście), Paweł Wojowski (Radunia Stężyca), Damian Zagórski (Elana Toruń),
2 gole - Hubert Antkowiak (Elana Toruń), Bartłomiej Burman (Nielba Wągrowiec), Kacper Cichoń (Pogoń II Szczecin), Przemysław Czerwiński (Gryf Wejherowo), Paweł Czychowski (GKS Przodkowo), Jakub Forczmański (Bałtyk Koszalin), Kacper Friska (Nielba Wągrowiec), Łukasz Furtak (Elana Toruń), Damian Garbacik (Bałtyk Gdynia), Bartosz Gęsior (Kotwica Kołobrzeg), Adam Gołuński (Bałtyk Gdynia), Gracjan Goździk (Unia Janikowo), Michał Górzyński (Polonia Środa Wielkopolska), Robert Hirsz (KP Starogard Gdański), Oskar Klimkowicz (Chemik Police), Adrian Kołat (Flota Świnoujście), Adam Konieczny (Unia Janikowo), Tomasz Kowalczuk (Unia Janikowo), Michał Kozajda (Kotwica Kołobrzeg), Krystian Krauze (Gwardia Koszalin), Jakub Kubiński (Nielba Wągrowiec), Michał Kwiecień (Pogoń II Szczecin), Damian Lisiecki (Gryf Wejherowo), Kacper Łazaj (KP Starogard Gdański), Bartosz Machaj (Unia Janikowo), Rafał Maćkowski (Pogoń II Szczecin), Tomasz Panek (Gryf Wejherowo), Dawid Patelczyk (GKS Przodkowo), Szymon Piekarski (Jarota Jarocin), Sebastian Rudnik (Chemik Police), Jakub Sajda (Pomorzanin Toruń), Radosław Stępień (Radunia Stężyca), Szymon Stosik (KP Starogard Gdański), Damian Szuprytowski (Radunia Stężyca), Adrian Szynka (Polonia Środa Wielkopolska), Przemysław Trytko (Gryf Wejherowo), Rafał Więckowski (Pomorzanin Toruń), Karol Zieliński (KP Starogard Gdański),
1 gol - Adrian Benedyczak (Pogoń II Szczecin), Adam Borucki (Polonia Środa Wielkopolska), Miłosz Brylewski (Mieszko Gniezno), Filip Burkhardt (Radunia Stężyca), Sergio Camacho (Elana Toruń), Castelinho (Kotwica Kołobrzeg), Michał Czekaj (Radunia Stężyca), Michał Czenko (Bałtyk Koszalin), Mateusz Dąbrowski (GKS Przodkowo), Maksym Demjanczuk (Bałtyk Gdynia), Dominik Drzewiecki (Unia Swarzędz), Sebastian Dziadkowiec (Bałtyk Gdynia), Miłosz Dziurzyński (Unia Janikowo), Filip Fiborek (Mieszko Gniezno), Jacek Figaszewski (Nielba Wągrowiec), Oskar Frygier (Kotwica Kołobrzeg), Mateusz Goerke (Bałtyk Gdynia), Hubert Górka (Bałtyk Koszalin), Daniel Górski (KP Starogard Gdański), Jeremiasz Grela (Gwardia Koszalin), Masato Hayashi (Pomorzanin Toruń), Norbert Hołtyn (Gryf Wejherowo), Ondrej Jakubov (Kotwica Kołobrzeg), Jakub Janasik (Bałtyk Koszalin), Arkadiusz Jasitczak (Bałtyk Koszalin), Ariel Jastrzembski (Pomorzanin Toruń), Igor Jurga (Unia Swarzędz), Mateusz Kaczor (Nielba Wągrowiec), Oskar Kalenik (Pogoń II Szczecin), Adrian Kaliszan (Sokół Kleczew), Michał Kalitta (Pomorzanin Toruń), Mikołaj Karbowy (Górnik Konin), Krystian Kąkol (Bałtyk Koszalin), Dawid Klawikowski (GKS Przodkowo), Arkadiusz Korpalski (KP Starogard Gdański), Rafał Kosznik (Radunia Stężyca), Łukasz Kowalczyk (KP Starogard Gdański), Sebastian Kowalski (Gryf Wejherowo), Tomasz Koziorowski (Sokół Kleczew), Kacper Kozłowski (Pogoń II Szczecin), Kamil Krupiński (Górnik Konin), Damian Lenkiewicz (Elana Toruń), Adam Ładziak (Świt Skolwin (Szczecin)), Marcin Łażewski (Jarota Jarocin), Mateusz Łuczak (GKS Przodkowo), Franciszek Marzec (Pomorzanin Toruń), Krzysztof Matuszak (Jarota Jarocin), Konrad Mechowski (Sokół Kleczew), Michał Miller (Radunia Stężyca), Mateusz Molewski (Unia Swarzędz), Patryk Moskiewicz (KP Starogard Gdański), Esteban Muñoz (Elana Toruń), Sebastian Murawski (Radunia Stężyca), Illa Mychajłowśkyj (Chemik Police), Kacper Nowak (Polonia Środa Wielkopolska), Szymon Nowicki (Bałtyk Gdynia), Wojciech Onsorge (Polonia Środa Wielkopolska), Kacper Osiadły (Sokół Kleczew), Sebastian Owczarczyk (Pomorzanin Toruń), Jan Paczyński (Unia Swarzędz), Gerard Pińczuk (Unia Swarzędz), Mateusz Piotrowski (Gwardia Koszalin), Bernard Powszuk (KP Starogard Gdański), Konrad Prawucki (Flota Świnoujście), Dawid Radomski (Unia Janikowo), Sebastian Rak (Elana Toruń), Michał Renusz (Gryf Wejherowo), Dawid Rybacki (Gwardia Koszalin), Piotr Skokowski (Jarota Jarocin), Szymon Sobkowiak (Polonia Środa Wielkopolska), Filip Soboń (Unia Swarzędz), Nikodem Sroka (Gryf Wejherowo), Kamil Sternicki (Górnik Konin), Patryk Straszewski (Pomorzanin Toruń), Dawid Szałecki (GKS Przodkowo), Michał Szczyrba (Kotwica Kołobrzeg), Kacper Szymankiewicz (Jarota Jarocin), Hubert Turski (Pogoń II Szczecin), Dawid Urbaniak (Mieszko Gniezno), Fabian Urbański (Gryf Wejherowo), Szymon Waleński (Bałtyk Koszalin), Marcin Warcholak (KP Starogard Gdański), Stanisław Wawrzynowicz (Pogoń II Szczecin), Emil Więcek (Górnik Konin), Kamil Woroniecki (Pomorzanin Toruń), Mykyta Wowczenko (Kotwica Kołobrzeg), Mateusz Zbiranek (Pomorzanin Toruń), Szymon Zgarda (Polonia Środa Wielkopolska).

Strzelcy według drużyn:
 
Bałtyk Gdynia: 9 - Michał Marczak, 4 - Mateusz Gułajski, 3 - Igor Jankowski, 2 - Damian Garbacik, Adam Gołuński, 1 - Maksym Demjanczuk, Sebastian Dziadkowiec, Mateusz Goerke, Szymon Nowicki
Bałtyk Koszalin: 11 - Dawid Gruchała-Węsierski, 10 - Bartłomiej Putno, 2 - Jakub Forczmański, 1 - Michał Czenko, Hubert Górka, Jakub Janasik, Arkadiusz Jasitczak, Krystian Kąkol, Szymon Waleński
Chemik Police: 2 - Oskar Klimkowicz, Sebastian Rudnik, 1 - Illa Mychajłowśkyj
Elana Toruń: 5 - Matúš Marcin, 3 - Mariusz Kryszak, Damian Zagórski, 2 - Hubert Antkowiak, Łukasz Furtak, 1 - Sergio Camacho, Damian Lenkiewicz, Esteban Muñoz, Sebastian Rak
Flota Świnoujście: 8 - Paweł Iskra, 3 - Grzegorz Tarasewicz, 2 - Adrian Kołat, 1 - Konrad Prawucki
GKS Przodkowo: 5 - Robert Wesołowski, 4 - Łukasz Stasiak, Michał Szałek, 2 - Paweł Czychowski, Dawid Patelczyk, 1 - Mateusz Dąbrowski, Dawid Klawikowski, Mateusz Łuczak, Dawid Szałecki
Górnik Konin: 3 - Dawid Przybyszewski, 1 - Mikołaj Karbowy, Kamil Krupiński, Kamil Sternicki, Emil Więcek
Gryf Wejherowo: 2 - Przemysław Czerwiński, Damian Lisiecki, Tomasz Panek, Przemysław Trytko, 1 - Norbert Hołtyn, Sebastian Kowalski, Michał Renusz, Nikodem Sroka, Fabian Urbański
Gwardia Koszalin: 5 - Daniel Chyła, 4 - Adam Gross, 2 - Krystian Krauze, 1 - Jeremiasz Grela, Mateusz Piotrowski, Dawid Rybacki
Jarota Jarocin: 10 - Krzysztof Bartoszak, 5 - Michał Niedźwiedzki, 2 - Szymon Piekarski, 1 - Marcin Łażewski, Krzysztof Matuszak, Piotr Skokowski, Kacper Szymankiewicz
Kotwica Kołobrzeg: 6 - Ednilson Furtado, 2 - Bartosz Gęsior, Michał Kozajda, 1 - Castelinho, Oskar Frygier, Ondrej Jakubov, Michał Szczyrba, Mykyta Wowczenko
KP Starogard Gdański: 3 - Marcin Kajca, Bartosz Kuźniarski, 2 - Robert Hirsz, Kacper Łazaj, Szymon Stosik, Karol Zieliński, 1 - Daniel Górski, Arkadiusz Korpalski, Łukasz Kowalczyk, Patryk Moskiewicz, Bernard Powszuk, Marcin Warcholak
Mieszko Gniezno: 4 - Jakub Hoffmann, 1 - Miłosz Brylewski, Filip Fiborek, Dawid Urbaniak
Nielba Wągrowiec: 5 - Rafał Leśniewski, 3 - Tomasz Bzdęga, Adrian Marchel, Mateusz Rozmarynowski, Michał Steinke, 2 - Bartłomiej Burman, Kacper Friska, Jakub Kubiński, 1 - Jacek Figaszewski, Mateusz Kaczor
Pogoń II Szczecin: 5 - Bartosz Krzysztofek, 4 - Błażej Starzycki, Kacper Zaborski, 2 - Kacper Cichoń, Michał Kwiecień, Rafał Maćkowski, 1 - Adrian Benedyczak, Oskar Kalenik, Kacper Kozłowski, Hubert Turski, Stanisław Wawrzynowicz
Polonia Środa Wielkopolska: 6 - Krystian Pawlak, 5 - Krzysztof Biegański, Jędrzej Kujawa, 4 - Damian Buczma, Luis Henríquez, 2 - Michał Górzyński, Adrian Szynka, 1 - Adam Borucki, Kacper Nowak, Wojciech Onsorge, Szymon Sobkowiak, Szymon Zgarda
Pomorzanin Toruń: 2 - Jakub Sajda, Rafał Więckowski, 1 - Masato Hayashi, Ariel Jastrzembski, Michał Kalitta, Franciszek Marzec, Sebastian Owczarczyk, Patryk Straszewski, Kamil Woroniecki, Mateusz Zbiranek
Radunia Stężyca: 9 - Dawid Retlewski, 5 - Dawid Cempa, Jakub Letniowski, 3 - Sebastian Deja, Wojciech Fadecki, Paweł Wojowski, 2 - Radosław Stępień, Damian Szuprytowski, 1 - Filip Burkhardt, Michał Czekaj, Rafał Kosznik, Michał Miller, Sebastian Murawski
Sokół Kleczew: 9 - Łukasz Zagdański, 6 - Dominik Chromiński, 1 - Adrian Kaliszan, Tomasz Koziorowski, Konrad Mechowski, Kacper Osiadły
Świt Skolwin (Szczecin): 6 - Przemysław Brzeziański, 5 - Szymon Kapelusz, Shuma Nagamatsu, 4 - Paweł Krawiec, Adam Nagórski, 1 - Adam Ładziak
Unia Janikowo: 7 - Przemysław Kędziora, 3 - Maciej Mysiak, 2 - Gracjan Goździk, Adam Konieczny, Tomasz Kowalczuk, Bartosz Machaj, 1 - Miłosz Dziurzyński, Dawid Radomski
Unia Swarzędz: 4 - Tomasz Neumann, 3 - Radosław Barabasz, Michał Przybyła, 1 - Dominik Drzewiecki, Igor Jurga, Mateusz Molewski, Jan Paczyński, Gerard Pińczuk, Filip Soboń

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas