[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga Proeko 2020/2021, grupa: wielkopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Międzychód 26 59 18 5 3 60-22 10 2 1 32-10 8 3 2 28-12
2.  Pogoń Nowe Skalmierzyce 26 55 17 4 5 70-32 13 0 1 51-13 4 4 4 19-19 2 6 2 0 0 6-2
3.  Victoria Września 26 55 17 4 5 68-34 9 1 4 36-20 8 3 1 32-14 2 0 0 0 2 2-6
4.  LKS Gołuchów 26 54 17 3 6 51-19 9 2 3 24-9 8 1 3 27-10
5.  Centra Ostrów Wielkopolski 26 46 14 4 8 53-30 6 3 5 26-16 8 1 3 27-14
6.  KKS 1925 II Kalisz 26 44 13 5 8 43-42 8 4 1 23-16 5 1 7 20-26
7.  Odolanovia Odolanów 26 35 10 5 11 47-45 6 2 4 26-14 4 3 7 21-31
8.  Iskra Szydłowo 26 34 10 4 12 35-40 8 2 2 23-14 2 2 10 12-26 1 3 1 0 0 4-1

9.  Tarnovia Tarnowo Podgórne 25 41 12 5 8 54-38 6 3 3 25-18 6 2 5 29-20 2 4 1 1 0 3-2
10.  Obra Kościan 25 41 12 5 8 51-45 6 3 3 22-16 6 2 5 29-29 2 1 0 1 1 2-3
11.  Wilki Wilczyn 25 34 10 4 11 48-47 8 1 3 29-17 2 3 8 19-30 1 0 0 0 1 1-4
12.  Victoria Ostrzeszów 25 32 10 2 13 44-43 5 1 7 21-20 5 1 6 23-23 1 3 1 0 0 2-0
13.  Olimpia Koło 25 32 10 2 13 38-49 5 1 6 16-17 5 1 7 22-32 1 0 0 0 1 0-2
14.  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 25 31 7 10 8 40-35 5 6 3 22-15 2 4 5 18-20
15.  Polonia 1912 Leszno 25 30 8 6 11 43-61 5 3 5 25-32 3 3 6 18-29 4 10 3 1 0 8-4
16.  Kotwica Kórnik 25 30 9 3 13 34-41 5 1 7 17-21 4 2 6 17-20 5 9 3 0 2 9-5
17.  Lubuszanin Trzcianka 25 30 9 3 13 47-65 6 1 4 31-28 3 2 9 16-37 5 5 1 2 2 7-10
18.  Polonia Kępno 25 30 8 6 11 30-44 4 3 5 17-18 4 3 6 13-26 4 1 0 1 3 1-6
19.  Krobianka Krobia 25 24 7 3 15 29-58 4 1 7 19-30 3 2 8 10-28 1 1 0 1 0 2-2
20.  Warta II Poznań 25 24 6 6 13 38-50 5 4 4 27-24 1 2 9 11-26 1 1 0 1 0 2-2
21.  TPS Winogrady (Poznań) 25 23 6 5 14 36-62 3 2 7 21-31 3 3 7 15-31
22.  GKS Dopiewo 25 4 0 4 21 12-69 0 3 9 8-31 0 1 12 4-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
 1 Warta Międzychód    0-3 
3-0 
1-1 
3-1 
2-1 3-0 
1-0 
3-1 
1-1 3-1 7-0 2-0 3-1 
 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce    4-1 2-4 
2-0 
3-1 
2-1 
3-1 
8-1 2-0 4-0 2-1 4-2 7-1 4-0 4-0 
 3 Victoria Września1-2 1-2 
    0-2 
3-2 
6-0 
1-0 
3-1 
5-4 1-0 1-2 5-3 5-0 2-2 2-0 
 4 LKS Gołuchów0-0 
1-0 
3-1 
1-1 
    0-2 
1-0 2-1 0-1 4-1 1-0 1-2 3-0 3-0 4-0 
 5 Centra Ostrów Wielkopolski1-2 1-1     1-2 
3-1 
5-1 
1-2 
2-0 1-1 1-4 4-0 1-2 0-0 3-0* 2-0 
 6 KKS 1925 II Kalisz1-1 
1-1 
0-8 
3-1 
1-0     1-1 3-1 3-0 2-0 3-0* 0-0 3-2 2-1 
 7 Odolanovia Odolanów0-1 0-2 
0-2 
5-1 
    2-3 5-0 1-1 3-1 4-2 2-0 1-1 3-0 
 8 Iskra Szydłowo1-0 
3-0 
0-2 
0-0 
    4-1 0-4 3-1 4-3 0-0 3-1 3-1 2-1 
 9 Tarnovia Tarnowo Podgórne1-1 0-3 2-5 2-3 3-0     2-1 1-1 2-1 1-1 3-2 6-0 2-0 
 10 Obra Kościan0-2 0-5 1-2 0-0 1-1     3-1 1-1 4-2 1-0 3-0 3-1 5-1 
 11 Wilki Wilczyn2-1 1-2 3-1 3-6 3-3     1-0 1-2 4-1 3-0 2-0 2-0 4-1 
 12 Victoria Ostrzeszów2-3 1-3 0-2 1-2 2-1     2-0 1-2 2-1 4-0 0-1 1-2 4-2 1-1 
 13 Olimpia Koło1-2 1-2 1-3 1-4 2-1 0-1 2-3     1-0 3-0 1-1 2-0 1-0 
 14 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski1-1 3-0 1-1 0-2 0-0 3-1 2-0     1-1 1-1 3-0 3-4 0-2 3-1 1-1 
 15 Polonia 1912 Leszno1-4 1-8 0-0 1-5 4-3 2-3 3-3     1-0 2-2 2-0 1-0 2-3 5-1 
 16 Kotwica Kórnik1-2 3-2 0-2 1-3 1-1 1-3 2-3 1-0 0-1 3-2     2-0 1-0 1-2 
 17 Lubuszanin Trzcianka3-2 0-3 5-3 5-3 3-4 3-4 2-4 3-2     4-2 1-1 2-0 
 18 Polonia Kępno0-5 1-0 1-0 2-2 2-2 0-1 1-4 0-0     2-0 0-2 0-2 8-0 
 19 Krobianka Krobia2-2 2-3 0-3 1-5 4-1 1-4 3-2 2-1 2-5 0-2 1-2     1-0 
 20 Warta II Poznań0-3* 2-2 1-4 2-1 4-2 0-1 2-0 0-5 2-2 0-0 5-2 2-2     7-0 
 21 TPS Winogrady (Poznań)0-3 1-3 2-2 1-3 3-2 1-2 1-5 4-2 2-2 2-4 1-2 3-1     
 22 GKS Dopiewo1-1 1-3 2-3 0-5 0-6 1-4 0-2 0-0 1-2 1-2 0-0 1-3     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Iskra Szydłowo 0-0 Polonia Kępno 1 sierpnia, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-4 Kotwica Kórnik 1 sierpnia, 12:00
Obra Kościan 1-2 Odolanovia Odolanów 1 sierpnia, 17:00
LKS Gołuchów 0-0 Warta Międzychód 1 sierpnia, 15:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 GKS Dopiewo 1 sierpnia, 18:00
Warta II Poznań 0-5 Olimpia Koło 1 sierpnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-0 Lubuszanin Trzcianka 1 sierpnia, 16:00
KKS 1925 II Kalisz 3-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 sierpnia, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 Wilki Wilczyn 1 sierpnia, 16:00
Victoria Ostrzeszów 1-2 Krobianka Krobia 1 sierpnia, 16:00
Victoria Września 5-3 Polonia 1912 Leszno 1 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Polonia Kępno 0-1 Polonia 1912 Leszno 8 sierpnia, 11:00
Krobianka Krobia 2-3 Victoria Września 8 sierpnia, 17:00
Wilki Wilczyn 1-0 Victoria Ostrzeszów 8 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 8 sierpnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 5-3 KKS 1925 II Kalisz 8 sierpnia, 12:00
Olimpia Koło 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 sierpnia, 16:00
GKS Dopiewo 0-0 Warta II Poznań 8 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 3-1 Centra Ostrów Wielkopolski 8 sierpnia, 15:00
Odolanovia Odolanów 0-2 LKS Gołuchów 8 sierpnia, 12:00
Kotwica Kórnik 2-3 Obra Kościan 8 sierpnia, 16:00
Iskra Szydłowo 3-1 TPS Winogrady (Poznań) 8 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

TPS Winogrady (Poznań) 1-2 Polonia Kępno 15 sierpnia, 12:00
Obra Kościan 0-0 Iskra Szydłowo 15 sierpnia, 17:00
LKS Gołuchów 1-2 Kotwica Kórnik 15 sierpnia, 12:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-1 Odolanovia Odolanów 12 sierpnia, 18:00
Warta II Poznań 0-3 Warta Międzychód 16 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 GKS Dopiewo 15 sierpnia, 16:00
KKS 1925 II Kalisz 3-0 Olimpia Koło 16 sierpnia, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 7-1 Lubuszanin Trzcianka 15 sierpnia, 16:00
Victoria Ostrzeszów 2-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 15 sierpnia, 16:00
Victoria Września 1-0 Wilki Wilczyn 15 sierpnia, 16:00
Polonia 1912 Leszno 2-0 Krobianka Krobia 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 19 sierpnia

Polonia Kępno 2-0 Krobianka Krobia 19 sierpnia, 17:00
Wilki Wilczyn 4-1 Polonia 1912 Leszno 19 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-3 Victoria Września 19 sierpnia, 18:00
Lubuszanin Trzcianka 3-4 Victoria Ostrzeszów 19 sierpnia, 17:00
Olimpia Koło 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 19 sierpnia, 18:00
GKS Dopiewo 2-3 KKS 1925 II Kalisz 19 sierpnia, 18:00
Warta Międzychód 2-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 19 sierpnia, 18:00
Odolanovia Odolanów 2-0 Warta II Poznań 19 sierpnia, 18:00
Kotwica Kórnik 1-3 Centra Ostrów Wielkopolski 19 sierpnia, 18:00
Iskra Szydłowo 1-0 LKS Gołuchów 19 sierpnia, 18:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-2 Obra Kościan 19 sierpnia, 18:00

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Obra Kościan 3-0 Polonia Kępno 23 sierpnia, 16:00
LKS Gołuchów 4-0 TPS Winogrady (Poznań) 22 sierpnia, 12:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-2 Iskra Szydłowo 23 sierpnia, 14:00
Warta II Poznań 0-0 Kotwica Kórnik 22 sierpnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Odolanovia Odolanów 23 sierpnia, 17:00
KKS 1925 II Kalisz 1-1 Warta Międzychód 23 sierpnia, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-0 GKS Dopiewo 22 sierpnia, 17:00
Victoria Ostrzeszów 2-0 Olimpia Koło 22 sierpnia, 12:00
Victoria Września 5-0 Lubuszanin Trzcianka 22 sierpnia, 16:00
Polonia 1912 Leszno 1-5 Tarnovia Tarnowo Podgórne 22 sierpnia, 15:00
Krobianka Krobia 3-2 Wilki Wilczyn 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Polonia Kępno 2-2 Wilki Wilczyn 29 sierpnia, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 6-0 Krobianka Krobia 29 sierpnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 2-4 Polonia 1912 Leszno 29 sierpnia, 17:00
Olimpia Koło 1-2 Victoria Września 29 sierpnia, 16:00
GKS Dopiewo 0-2 Victoria Ostrzeszów 29 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 0-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 29 sierpnia, 11:00
Odolanovia Odolanów 5-1 KKS 1925 II Kalisz 29 sierpnia, 16:00
Kotwica Kórnik 3-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 29 sierpnia, 16:00
Iskra Szydłowo 3-1 Warta II Poznań 29 sierpnia, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-3 Centra Ostrów Wielkopolski 29 sierpnia, 12:00
Obra Kościan 0-2 LKS Gołuchów 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 7 - 5-6 września

LKS Gołuchów 3-0 Polonia Kępno 5 września, 12:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Obra Kościan 5 września, 12:00
Warta II Poznań 7-0 TPS Winogrady (Poznań) 6 września, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-2 Iskra Szydłowo 6 września, 16:00
KKS 1925 II Kalisz 2-0 Kotwica Kórnik 6 września, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1 Odolanovia Odolanów 5 września, 16:00
Victoria Ostrzeszów 2-3 Warta Międzychód 5 września, 14:00
Victoria Września 2-0 GKS Dopiewo 5 września, 16:00
Polonia 1912 Leszno 2-3 Olimpia Koło 5 września, 15:00
Krobianka Krobia 0-2 Lubuszanin Trzcianka 5 września, 16:00
Wilki Wilczyn 3-6 Tarnovia Tarnowo Podgórne 5 września, 16:00

Kolejka 8 - 12-13 września

Polonia Kępno 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 12 września, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 5-3 Wilki Wilczyn 12 września, 16:00
Olimpia Koło 3-0 Krobianka Krobia 12 września, 16:00
GKS Dopiewo 0-0 Polonia 1912 Leszno 12 września, 16:00
Warta Międzychód 1-1 Victoria Września 12 września, 15:00
Odolanovia Odolanów 5-0 Victoria Ostrzeszów 12 września, 16:00
Kotwica Kórnik 3-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 12 września, 16:00
Iskra Szydłowo 3-0 KKS 1925 II Kalisz 12 września, 15:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 12 września, 11:00
Obra Kościan 3-1 Warta II Poznań 12 września, 16:00
LKS Gołuchów 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski 12 września, 12:00

Kolejka 9 - 19-20 września

Centra Ostrów Wielkopolski 0-0 Polonia Kępno 19 września, 17:00
Warta II Poznań 2-1 LKS Gołuchów 20 września, 12:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-0 Obra Kościan 19 września, 16:00
KKS 1925 II Kalisz 2-1 TPS Winogrady (Poznań) 19 września, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-1 Iskra Szydłowo 19 września, 16:00
Victoria Ostrzeszów 2-1 Kotwica Kórnik 19 września, 12:00
Victoria Września 3-2 Odolanovia Odolanów 19 września, 16:00
Polonia 1912 Leszno 1-4 Warta Międzychód 19 września, 15:00
Krobianka Krobia 1-0 GKS Dopiewo 19 września, 16:00
Wilki Wilczyn 1-2 Olimpia Koło 19 września, 11:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-2 Lubuszanin Trzcianka 19 września, 15:00

Kolejka 10 - 26-27 września

Polonia Kępno 0-0 Lubuszanin Trzcianka 26 września, 16:00
Olimpia Koło 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 26 września, 16:00
GKS Dopiewo 1-4 Wilki Wilczyn 26 września, 16:00
Warta Międzychód 3-1 Krobianka Krobia 26 września, 15:00
Odolanovia Odolanów 1-1 Polonia 1912 Leszno 27 września, 14:00
Kotwica Kórnik 0-2 Victoria Września 26 września, 16:00
Iskra Szydłowo 0-4 Victoria Ostrzeszów 26 września, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 26 września, 12:00
Obra Kościan 0-5 KKS 1925 II Kalisz 26 września, 16:00
LKS Gołuchów 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 26 września, 15:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Warta II Poznań 26 września, 16:00
(wo)
na boisku 0-4

Kolejka 11 - 3-4 października

Warta II Poznań 5-2 Polonia Kępno 3 października, 12:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski 4 października, 15:00
KKS 1925 II Kalisz 3-1 LKS Gołuchów 4 października, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 8-1 Obra Kościan 3 października, 15:00
Victoria Ostrzeszów 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 3 października, 12:00
Victoria Września 1-0 Iskra Szydłowo 3 października, 16:00
Polonia 1912 Leszno 1-0 Kotwica Kórnik 3 października, 15:00
Krobianka Krobia 1-5 Odolanovia Odolanów 3 października, 16:00
Wilki Wilczyn 2-1 Warta Międzychód 3 października, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 GKS Dopiewo 3 października, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 3-4 Olimpia Koło 3 października, 15:00

Kolejka 12 - 10-11 października

Polonia Kępno 2-2 Olimpia Koło 10 października, 15:00
GKS Dopiewo 1-2 Lubuszanin Trzcianka 10 października, 15:00
Warta Międzychód 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 10 października, 12:00
Odolanovia Odolanów 2-3 Wilki Wilczyn 10 października, 15:00
Kotwica Kórnik 1-2 Krobianka Krobia 10 października, 16:00
Iskra Szydłowo 3-1 Polonia 1912 Leszno 10 października, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-2 Victoria Września 10 października, 12:00
Obra Kościan 1-1 Victoria Ostrzeszów 9 października, 19:00
LKS Gołuchów 1-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 10 października, 12:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-2 KKS 1925 II Kalisz 10 października, 15:00
Warta II Poznań 2-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 18 listopada, 19:00
w pierwotnym terminie (11 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 13 - 17-18 października

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-4 Polonia Kępno 12 grudnia, 16:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany
KKS 1925 II Kalisz 3-2 Warta II Poznań 18 października, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-4 Centra Ostrów Wielkopolski 17 października, 15:00
Victoria Ostrzeszów 0-2 LKS Gołuchów 17 października, 15:30
Victoria Września 5-4 Obra Kościan 17 października, 15:00
Polonia 1912 Leszno 2-3 TPS Winogrady (Poznań) 17 października, 15:00
Krobianka Krobia 4-1 Iskra Szydłowo 17 października, 15:00
Wilki Wilczyn 3-0 Kotwica Kórnik 17 października, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-3 Odolanovia Odolanów 17 października, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 3-2 Warta Międzychód 17 października, 12:00
Olimpia Koło 1-0 GKS Dopiewo 17 października, 15:30

Kolejka 14 - 24-25 października

Polonia Kępno 8-0 GKS Dopiewo 9 grudnia, 18:00
w pierwotnym terminie (24 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Warta Międzychód 7-0 Olimpia Koło 24 października, 12:00
Odolanovia Odolanów 4-2 Lubuszanin Trzcianka 18 listopada, 19:00
w pierwotnym terminie (24 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kotwica Kórnik 1-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 24 października, 14:00
Iskra Szydłowo 4-1 Wilki Wilczyn 24 października, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 3-1 Krobianka Krobia 24 października, 12:00
Obra Kościan 4-2 Polonia 1912 Leszno 24 października, 15:00
LKS Gołuchów 1-1 Victoria Września 24 października, 12:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-4 Victoria Ostrzeszów 24 października, 15:30
Warta II Poznań 2-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 25 października, 14:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-0 KKS 1925 II Kalisz 24 października, 15:00

Kolejka 15 - 31 października

KKS 1925 II Kalisz 3-0 Polonia Kępno 18 listopada, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (31 października, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście nie dojechali
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 31 października, 14:00
Victoria Ostrzeszów 4-2 Warta II Poznań 31 października, 14:00
Victoria Września 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski 31 października, 14:00
Polonia 1912 Leszno 1-8 LKS Gołuchów 31 października, 14:00
Krobianka Krobia 1-4 Obra Kościan 31 października, 14:30
Wilki Wilczyn 4-1 TPS Winogrady (Poznań) 31 października, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-0 Iskra Szydłowo 12 grudnia, 12:00
w pierwotnym terminie (31 października, 13:00) odwołany
Lubuszanin Trzcianka 3-2 Kotwica Kórnik 31 października, 12:00
Olimpia Koło 1-4 Odolanovia Odolanów 31 października, 14:00
GKS Dopiewo 1-1 Warta Międzychód 18 listopada, 17:30
w pierwotnym terminie (31 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Polonia Kępno 0-5 Warta Międzychód 7 listopada, 14:00
Odolanovia Odolanów 3-0 GKS Dopiewo 7 listopada, 14:00
Kotwica Kórnik 0-1 Olimpia Koło 2 grudnia, 17:15
w pierwotnym terminie (7 listopada, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Iskra Szydłowo 4-3 Lubuszanin Trzcianka 7 listopada, 12:00
TPS Winogrady (Poznań) 3-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 25 listopada, 19:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Obra Kościan 3-1 Wilki Wilczyn 7 listopada, 14:00
LKS Gołuchów 3-0 Krobianka Krobia 2 grudnia, 17:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (18 listopada, 16:00) odwołany
Centra Ostrów Wielkopolski 4-0 Polonia 1912 Leszno 7 listopada, 13:00
Warta II Poznań 1-4 Victoria Września 7 listopada, 12:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-0 Victoria Ostrzeszów 7 listopada, 14:00
KKS 1925 II Kalisz 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 8 listopada, 11:00

Kolejka 17 - 14-15 listopada

Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-0 Polonia Kępno 14 listopada, 14:00
Victoria Ostrzeszów 1-2 KKS 1925 II Kalisz 14 listopada, 14:00
Victoria Września 1-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 14 listopada, 14:00
Polonia 1912 Leszno 1-0 Warta II Poznań 14 listopada, 13:00
Krobianka Krobia 0-3 Centra Ostrów Wielkopolski 18 listopada, 17:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 13:00) odwołany
Wilki Wilczyn 1-2 LKS Gołuchów 14 listopada, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Obra Kościan 14 listopada, 13:00
Lubuszanin Trzcianka 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 15 listopada, 12:00
Olimpia Koło 2-1 Iskra Szydłowo 14 listopada, 13:00
GKS Dopiewo 1-2 Kotwica Kórnik 14 listopada, 14:00
Warta Międzychód 3-0 Odolanovia Odolanów 14 listopada, 12:00

Kolejka 18 - 21-22 listopada

Polonia Kępno 1-0 Odolanovia Odolanów 21 listopada, 14:00
Kotwica Kórnik 1-2 Warta Międzychód 21 listopada, 12:00
Iskra Szydłowo 2-1 GKS Dopiewo 21 listopada, 13:00
TPS Winogrady (Poznań) 4-2 Olimpia Koło 21 listopada, 12:00
Obra Kościan 1-0 Lubuszanin Trzcianka 21 listopada, 13:00
LKS Gołuchów 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 21 listopada, 12:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 Wilki Wilczyn 21 listopada, 12:00
Warta II Poznań 2-2 Krobianka Krobia 22 listopada, 13:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Polonia 1912 Leszno 21 listopada, 13:00
KKS 1925 II Kalisz 0-8 Victoria Września 22 listopada, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-0 Victoria Ostrzeszów 21 listopada, 13:00

Kolejka 19 - 28-29 listopada

Victoria Ostrzeszów 0-1 Polonia Kępno 28 listopada, 13:00
Victoria Września 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 listopada, 13:30
Polonia 1912 Leszno 0-0 KKS 1925 II Kalisz 28 listopada, 13:00
Krobianka Krobia 2-5 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 28 listopada, 13:00
Wilki Wilczyn 2-0 Warta II Poznań 28 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-5 Centra Ostrów Wielkopolski 28 listopada, 12:00
Lubuszanin Trzcianka 0-3 LKS Gołuchów 28 listopada, 11:00
Olimpia Koło 2-3 Obra Kościan 28 listopada, 13:00
GKS Dopiewo 1-3 TPS Winogrady (Poznań) 29 listopada, 13:00
Warta Międzychód 1-0 Iskra Szydłowo 28 listopada, 12:00
Odolanovia Odolanów 3-1 Kotwica Kórnik 28 listopada, 13:00

Kolejka 20 - 11 listopada

Polonia Kępno 1-4 Kotwica Kórnik 25 listopada, 18:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany
Iskra Szydłowo 0-0 Odolanovia Odolanów 11 listopada, 13:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-3 Warta Międzychód 11 listopada, 13:00
Obra Kościan 5-1 GKS Dopiewo 11 listopada, 13:00
LKS Gołuchów 4-1 Olimpia Koło 25 listopada, 13:45
w pierwotnym terminie (11 listopada, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Centra Ostrów Wielkopolski 1-2 Lubuszanin Trzcianka 11 listopada, 13:00
Warta II Poznań 4-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 grudnia, 18:30
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-1 Wilki Wilczyn 11 listopada, 13:00
KKS 1925 II Kalisz 0-0 Krobianka Krobia 25 listopada, 17:30
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-2 Polonia 1912 Leszno 11 listopada, 13:00
Victoria Ostrzeszów 1-3 Victoria Września 11 listopada, 13:00

Kolejka 21 - 5-6 grudnia

Victoria Września 2-2 Polonia Kępno 5 grudnia, 12:00
Polonia 1912 Leszno 4-3 Victoria Ostrzeszów 5 grudnia, 12:00
Krobianka Krobia 2-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 grudnia, 12:00
Wilki Wilczyn 3-1 KKS 1925 II Kalisz 5 grudnia, 11:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 grudnia, 12:00
Lubuszanin Trzcianka 4-2 Warta II Poznań 5 grudnia, 12:00
Olimpia Koło 1-3 Centra Ostrów Wielkopolski 5 grudnia, 12:00
GKS Dopiewo 1-3 LKS Gołuchów 5 grudnia, 12:00
Warta Międzychód 3-1 Obra Kościan 12 grudnia, 12:00
w pierwotnym terminie (5 grudnia, 12:00) odwołany
Odolanovia Odolanów 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 5 grudnia, 12:00
Kotwica Kórnik 1-1 Iskra Szydłowo 5 grudnia, 18:15

Kolejka 22 - 6-7 marca

Pauza: Victoria Ostrzeszów, Krobianka Krobia, Warta II Poznań, Lubuszanin Trzcianka, Polonia Kępno, TPS Winogrady (Poznań), Obra Kościan, Tarnovia Tarnowo Podgórne, Olimpia Koło, Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, Polonia 1912 Leszno, Wilki Wilczyn, Kotwica Kórnik, GKS Dopiewo.
 
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1 Iskra Szydłowo 6 marca, 14:00
Victoria Września 6-0 Odolanovia Odolanów 6 marca, 15:00
Warta Międzychód 2-1 KKS 1925 II Kalisz 6 marca, 13:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 LKS Gołuchów 6 marca, 12:00

Kolejka 23 - 13-14 marca

LKS Gołuchów 2-1 Iskra Szydłowo 13 marca, 12:00
KKS 1925 II Kalisz 1-0 Centra Ostrów Wielkopolski 14 marca, 11:00
Odolanovia Odolanów 0-1 Warta Międzychód 13 marca, 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-1 Victoria Września 13 marca, 14:00
GKS Dopiewo 0-5 Tarnovia Tarnowo Podgórne 13 marca, 14:00
Warta II Poznań 0-1 Obra Kościan 13 marca, 12:00
Wilki Wilczyn 2-0 Krobianka Krobia 13 marca, 11:00
Olimpia Koło 2-0 TPS Winogrady (Poznań) 13 marca, 14:00
Kotwica Kórnik 1-0 Polonia Kępno 13 marca, 18:30
Polonia 1912 Leszno 3-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 13 marca, 15:00
Victoria Ostrzeszów 4-0 Lubuszanin Trzcianka 13 marca, 16:00

Kolejka 24 - 20-21 marca

Victoria Września 3-1 Iskra Szydłowo 20 marca, 16:00
Warta Międzychód 3-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Centra Ostrów Wielkopolski 5-1 Odolanovia Odolanów 20 marca, 15:00
LKS Gołuchów 1-0 KKS 1925 II Kalisz 20 marca, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 2-0 GKS Dopiewo 20 marca, 16:00
Victoria Ostrzeszów 1-2 Polonia 1912 Leszno 20 marca, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Kotwica Kórnik 20 marca, 15:00
Polonia Kępno 0-2 TPS Winogrady (Poznań) 20 marca, 15:00
Krobianka Krobia 2-1 Olimpia Koło 20 marca, 11:00
Warta II Poznań 2-0 Wilki Wilczyn 21 marca, 18:00
Obra Kościan 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 20 marca, 15:00

Kolejka 25 - 27-28 marca

Iskra Szydłowo 0-2 KKS 1925 II Kalisz 27 marca, 14:00
Odolanovia Odolanów 0-2 LKS Gołuchów 27 marca, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 Centra Ostrów Wielkopolski 27 marca, 15:00
Victoria Września 1-2 Warta Międzychód 27 marca, 16:00
GKS Dopiewo 0-6 Obra Kościan 27 marca, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Wilki Wilczyn 27 marca, 15:00
Olimpia Koło 1-1 Warta II Poznań 27 marca, 15:00
Krobianka Krobia 1-2 Polonia Kępno 27 marca, 15:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-1 TPS Winogrady (Poznań) 27 marca, 15:00
Kotwica Kórnik 1-0 Victoria Ostrzeszów 27 marca, 14:00
Polonia 1912 Leszno 2-2 Lubuszanin Trzcianka 27 marca, 16:00

Kolejka 26 - 10-11 kwietnia

Warta Międzychód 3-1 Iskra Szydłowo 10 kwietnia, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-2 Victoria Września 10 kwietnia, 15:00
LKS Gołuchów 3-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 10 kwietnia, 12:00
KKS 1925 II Kalisz 1-1 Odolanovia Odolanów 11 kwietnia, 11:00
Polonia 1912 Leszno 5-1 GKS Dopiewo 10 kwietnia, 16:00
Kotwica Kórnik 2-0 Lubuszanin Trzcianka 10 kwietnia, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-5 Victoria Ostrzeszów 10 kwietnia, 17:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-2 Krobianka Krobia 10 kwietnia, 15:00
Polonia Kępno 0-2 Warta II Poznań 10 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Olimpia Koło 10 kwietnia, 15:00
Wilki Wilczyn 3-3 Obra Kościan 10 kwietnia, 11:00

Kolejka 27 - 17-18 kwietnia

Iskra Szydłowo - Odolanovia Odolanów 17 kwietnia, 13:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - KKS 1925 II Kalisz 17 kwietnia, 16:00
Victoria Września - LKS Gołuchów 17 kwietnia, 17:00
Warta Międzychód - Centra Ostrów Wielkopolski 17 kwietnia, 17:00
Wilki Wilczyn - GKS Dopiewo 17 kwietnia, 16:00
Obra Kościan - Olimpia Koło 17 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polonia Kępno 17 kwietnia, 15:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Warta II Poznań 17 kwietnia, 16:00
Krobianka Krobia - Victoria Ostrzeszów 17 kwietnia, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) - Lubuszanin Trzcianka 17 kwietnia, 12:00
Kotwica Kórnik - Polonia 1912 Leszno 17 kwietnia, 12:00

Kolejka 28 - 24-25 kwietnia

Centra Ostrów Wielkopolski - Iskra Szydłowo
LKS Gołuchów - Warta Międzychód
KKS 1925 II Kalisz - Victoria Września
Odolanovia Odolanów - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kotwica Kórnik - GKS Dopiewo
TPS Winogrady (Poznań) - Polonia 1912 Leszno
Lubuszanin Trzcianka - Krobianka Krobia
Warta II Poznań - Victoria Ostrzeszów
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Polonia Kępno - Obra Kościan
Olimpia Koło - Wilki Wilczyn

Kolejka 29 - 8-9 maja

Iskra Szydłowo - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Odolanovia Odolanów - Victoria Września
KKS 1925 II Kalisz - Warta Międzychód
LKS Gołuchów - Centra Ostrów Wielkopolski
GKS Dopiewo - Olimpia Koło
Wilki Wilczyn - Polonia Kępno
Obra Kościan - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Victoria Ostrzeszów
Warta II Poznań - Lubuszanin Trzcianka
Krobianka Krobia - Polonia 1912 Leszno
Kotwica Kórnik - TPS Winogrady (Poznań)

Kolejka 30 - 15-16 maja

Iskra Szydłowo - LKS Gołuchów
Centra Ostrów Wielkopolski - KKS 1925 II Kalisz
Warta Międzychód - Odolanovia Odolanów
Victoria Września - Pogoń Nowe Skalmierzyce
TPS Winogrady (Poznań) - GKS Dopiewo
Krobianka Krobia - Kotwica Kórnik
Warta II Poznań - Polonia 1912 Leszno
Lubuszanin Trzcianka - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria Ostrzeszów - Obra Kościan
Wilki Wilczyn - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Olimpia Koło - Polonia Kępno

Kolejka 31 - 22-23 maja

Iskra Szydłowo - Victoria Września
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Warta Międzychód
Odolanovia Odolanów - Centra Ostrów Wielkopolski
KKS 1925 II Kalisz - LKS Gołuchów
GKS Dopiewo - Polonia Kępno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Olimpia Koło
Victoria Ostrzeszów - Wilki Wilczyn
Lubuszanin Trzcianka - Obra Kościan
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polonia 1912 Leszno
Kotwica Kórnik - Warta II Poznań
Krobianka Krobia - TPS Winogrady (Poznań)

Kolejka 32 - 29-30 maja

KKS 1925 II Kalisz - Iskra Szydłowo
LKS Gołuchów - Odolanovia Odolanów
Centra Ostrów Wielkopolski - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Warta Międzychód - Victoria Września
GKS Dopiewo - Krobianka Krobia
TPS Winogrady (Poznań) - Warta II Poznań
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Kotwica Kórnik
Polonia 1912 Leszno - Obra Kościan
Wilki Wilczyn - Lubuszanin Trzcianka
Olimpia Koło - Victoria Ostrzeszów
Polonia Kępno - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Kolejka 33 - 5-6 czerwca

Iskra Szydłowo - Warta Międzychód
Victoria Września - Centra Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce - LKS Gołuchów
Odolanovia Odolanów - KKS 1925 II Kalisz
GKS Dopiewo - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia Kępno - Victoria Ostrzeszów
Olimpia Koło - Lubuszanin Trzcianka
Polonia 1912 Leszno - Wilki Wilczyn
Obra Kościan - Kotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo Podgórne - TPS Winogrady (Poznań)
Krobianka Krobia - Warta II Poznań

Kolejka 34 - 12-13 czerwca

Odolanovia Odolanów - Iskra Szydłowo
KKS 1925 II Kalisz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
LKS Gołuchów - Victoria Września
Centra Ostrów Wielkopolski - Warta Międzychód
Warta II Poznań - GKS Dopiewo
Krobianka Krobia - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Obra Kościan - TPS Winogrady (Poznań)
Kotwica Kórnik - Wilki Wilczyn
Olimpia Koło - Polonia 1912 Leszno
Lubuszanin Trzcianka - Polonia Kępno
Victoria Ostrzeszów - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Kolejka 35 - 19-20 czerwca

Iskra Szydłowo - Centra Ostrów Wielkopolski
Warta Międzychód - LKS Gołuchów
Victoria Września - KKS 1925 II Kalisz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Odolanovia Odolanów
Victoria Ostrzeszów - GKS Dopiewo
Lubuszanin Trzcianka - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno - Polonia Kępno
Olimpia Koło - Kotwica Kórnik
TPS Winogrady (Poznań) - Wilki Wilczyn
Obra Kościan - Krobianka Krobia
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Warta II Poznań

III liga 2020/2021 (II)

IV liga 2020/2021 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2020/2021 (pomorska)
IV liga 2020/2021 (zachodniopomorska)

V liga Red Box 2020/2021 (wielkopolska I)
V liga Red Box 2020/2021 (wielkopolska II)
V liga Red Box 2020/2021 (wielkopolska III)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas