[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2020/2021, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zawisza Bydgoszcz 19 46 14 4 1 56-21 8 3 0 30-11 6 1 1 26-10
2.  Włocłavia Włocławek 20 43 13 4 3 61-16 6 1 2 27-7 7 3 1 34-9 1 3 1 0 0 4-2
3.  Lider Włocławek 20 43 13 4 3 61-22 8 0 2 36-12 5 4 1 25-10 1 0 0 0 1 2-4
4.  Chemik Bydgoszcz 20 41 12 5 3 41-20 6 3 1 24-10 6 2 2 17-10
5.  Kujawianka Izbica Kujawska 20 34 9 7 4 39-29 5 3 4 18-17 4 4 0 21-12 1 1 0 1 0 1-1
6.  Sportis Łochowo 19 34 10 4 5 41-18 6 2 2 25-11 4 2 3 16-7 1 1 0 1 0 1-1
7.  Pogoń Mogilno 20 29 9 2 9 34-36 6 1 3 24-16 3 1 6 10-20 1 3 1 0 0 3-1

8.  Legia Chełmża 19 30 9 3 7 30-26 3 3 4 12-13 6 0 3 18-13
9.  Unia Gniewkowo 20 29 8 5 7 33-41 4 2 4 15-25 4 3 3 18-16 1 0 0 0 1 1-3
10.  Wda Świecie 20 28 9 1 10 49-45 6 0 4 34-20 3 1 6 15-25
11.  Sparta Brodnica 20 27 7 6 7 28-25 5 2 3 17-12 2 4 4 11-13
12.  BKS Bydgoszcz 19 26 8 2 9 41-41 4 2 3 18-19 4 0 6 23-22
13.  Lech Rypin 19 25 7 4 8 27-37 4 3 3 13-15 3 1 5 14-22
14.  Chełminianka Chełmno 19 22 7 1 11 29-39 5 0 4 16-18 2 1 7 13-21
15.  Start Pruszcz 20 20 6 2 12 28-41 4 1 3 16-13 2 1 9 12-28
16.  Orlęta Aleksandrów Kujawski 19 19 6 1 12 26-46 5 1 4 14-16 1 0 8 12-30
17.  Cuiavia Inowrocław 20 15 4 3 13 21-49 1 3 5 9-17 3 0 8 12-32
18.  Kujawiak Kowal 19 13 3 4 12 19-41 3 1 6 13-21 0 3 6 6-20
19.  KS Brzoza 20 3 1 0 19 18-89 0 0 9 8-40 1 0 10 10-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
 1 Zawisza Bydgoszcz    2-2 
0-0 
2-2 
3-2 3-1 4-1 5-0 2-1 2-1 3-1 4-0 
 2 Włocłavia Włocławek    0-3* 
2-0 1-1 1-2 3-0 4-0 5-0 2-0 9-1 
 3 Lider Włocławek1-2 
2-4 
    2-0 
1-0 3-1 6-0 4-3 2-1 5-0 10-1 
 4 Chemik Bydgoszcz    3-3 
1-1 
1-0 
5-0 
2-2 2-1 1-2 3-0 3-0 3-1 
 5 Kujawianka Izbica Kujawska1-1 
0-4 
3-1 
0-0 
0-2     1-2 1-0 1-1 1-4 2-1 3-1 5-0 
 6 Sportis Łochowo1-2 
0-2 
1-1 
1-1 
    3-0 
3-1 3-2 4-0 3-1 6-1 
 7 Pogoń Mogilno2-0 
3-1 
3-4 
2-3 
    5-2 1-1 0-3 2-1 4-1 2-0 
 8 Legia Chełmża1-1 2-0 1-0 1-2     1-3 
1-1 3-2 
1-2 
1-2 0-0 
 9 Unia Gniewkowo2-7 0-8 0-2 1-1 1-3     4-1 1-1 2-1 
1-0 
3-1 
 10 Wda Świecie1-6 1-2 2-3 1-2     2-0 
6-1 3-2 5-2 
3-2 10-0 
 11 Sparta Brodnica1-4 0-0 0-1 
0-0 1-3 
    3-1 3-1 1-0 4-1 4-1 
 12 BKS Bydgoszcz0-3 1-4 1-1 5-0 
4-3     0-3 5-4 
1-0 1-1 
 13 Lech Rypin1-1 2-2 0-3 2-1 0-0 
0-2 
0-3     2-1 3-1 
3-1 
 14 Chełminianka Chełmno0-4 0-4 0-4 
0-1 2-0 
    5-1 
3-1 3-1 3-2 
 15 Start Pruszcz2-2 1-2 0-2 
3-2 
1-0 6-3 2-0     1-2 
 16 Orlęta Aleksandrów Kujawski0-4 1-0 3-1 0-2 
3-0 0-4 
1-1     2-1 2-0 2-3 
 17 Cuiavia Inowrocław0-1 1-4 0-3 1-1 2-3 0-1 1-1 
3-2     1-1 
 18 Kujawiak Kowal0-3 0-2 2-3 0-5 1-2 4-2 
0-1 2-2 2-1     2-0 
 19 KS Brzoza2-6 1-9 0-4 1-4 0-7 
2-4 
1-3 
1-2 
0-1 
    

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Pauza: BKS Bydgoszcz.
 
Kujawianka Izbica Kujawska 0-4 Włocłavia Włocławek 1 sierpnia, 16:00
Legia Chełmża 1-2 Cuiavia Inowrocław 1 sierpnia, 17:00
Pogoń Mogilno 1-1 Sparta Brodnica 1 sierpnia, 15:00
Unia Gniewkowo 2-1 Chełminianka Chełmno 1 sierpnia, 14:00
Wda Świecie 6-1 Lech Rypin 5 sierpnia, 17:30
Sportis Łochowo 6-1 KS Brzoza 1 sierpnia, 16:00
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Chemik Bydgoszcz 1 sierpnia, 19:46
Kujawiak Kowal 2-1 Start Pruszcz 2 sierpnia, 17:00
Lider Włocławek 5-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Pauza: Unia Gniewkowo.
 
Włocłavia Włocławek 5-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 8 sierpnia, 17:00
Start Pruszcz 2-2 Lider Włocławek 8 sierpnia, 11:00
Chemik Bydgoszcz 3-0 Kujawiak Kowal 8 sierpnia, 16:00
KS Brzoza 2-6 Zawisza Bydgoszcz 8 sierpnia, 11:00
Lech Rypin 0-3 Sportis Łochowo 9 sierpnia, 12:00
Chełminianka Chełmno 0-1 Wda Świecie 8 sierpnia, 12:00
Sparta Brodnica 3-1 BKS Bydgoszcz 8 sierpnia, 12:00
Cuiavia Inowrocław 1-1 Pogoń Mogilno 8 sierpnia, 14:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-2 Legia Chełmża 8 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Pauza: Wda Świecie.
 
Legia Chełmża 1-1 Włocłavia Włocławek 15 sierpnia, 12:00
Pogoń Mogilno 2-3 Kujawianka Izbica Kujawska 15 sierpnia, 17:00
BKS Bydgoszcz 1-0 Cuiavia Inowrocław 15 sierpnia, 12:00
Unia Gniewkowo 1-1 Sparta Brodnica 15 sierpnia, 16:00
Sportis Łochowo 4-0 Chełminianka Chełmno 15 sierpnia, 16:00
Zawisza Bydgoszcz 5-0 Lech Rypin 15 sierpnia, 19:46
Kujawiak Kowal 2-0 KS Brzoza 15 sierpnia, 16:00
Lider Włocławek 2-0 Chemik Bydgoszcz 15 sierpnia, 12:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-1 Start Pruszcz 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Pauza: Sportis Łochowo.
 
Włocłavia Włocławek 4-0 Start Pruszcz 22 sierpnia, 17:00
Chemik Bydgoszcz 3-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 22 sierpnia, 16:00
KS Brzoza 1-9 Lider Włocławek 22 sierpnia, 11:00
Lech Rypin 3-1 Kujawiak Kowal 22 sierpnia, 16:00
Chełminianka Chełmno 0-4 Zawisza Bydgoszcz 22 sierpnia, 17:00
Sparta Brodnica 1-3 Wda Świecie 22 sierpnia, 17:00
Cuiavia Inowrocław 2-3 Unia Gniewkowo 22 sierpnia, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-4 BKS Bydgoszcz 22 sierpnia, 16:00
Legia Chełmża 1-2 Pogoń Mogilno 23 sierpnia, 12:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Pauza: Zawisza Bydgoszcz.
 
Pogoń Mogilno 3-1 Włocłavia Włocławek 29 sierpnia, 17:30
BKS Bydgoszcz 5-0 Legia Chełmża 29 sierpnia, 12:00
Unia Gniewkowo 1-1 Kujawianka Izbica Kujawska 29 sierpnia, 17:00
Wda Świecie 5-2 Cuiavia Inowrocław 29 sierpnia, 17:00
Sportis Łochowo 3-2 Sparta Brodnica 29 sierpnia, 16:00
Kujawiak Kowal 2-2 Chełminianka Chełmno 29 sierpnia, 11:00
Lider Włocławek 2-1 Lech Rypin 9 września, 18:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-3 KS Brzoza 29 sierpnia, 12:30
Start Pruszcz 1-2 Chemik Bydgoszcz 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 5-6 września

Pauza: Kujawiak Kowal.
 
Włocłavia Włocławek 0-3 Chemik Bydgoszcz 5 września, 18:00
(wo)
na boisku 2-1
KS Brzoza 1-3 Start Pruszcz 5 września, 11:00
Lech Rypin 3-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 5 września, 12:00
Chełminianka Chełmno 0-4 Lider Włocławek 5 września, 16:00
Sparta Brodnica 1-4 Zawisza Bydgoszcz 5 września, 16:00
Cuiavia Inowrocław 0-3 Sportis Łochowo 6 września, 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 Wda Świecie 5 września, 11:00
Legia Chełmża 1-3 Unia Gniewkowo 4 września, 17:00
Pogoń Mogilno 0-3 BKS Bydgoszcz 5 września, 16:00

Kolejka 7 - 12-13 września

Pauza: Lider Włocławek.
 
BKS Bydgoszcz 0-3 Włocłavia Włocławek 12 września, 12:00
Unia Gniewkowo 1-3 Pogoń Mogilno 12 września, 12:00
Wda Świecie 1-2 Legia Chełmża 12 września, 16:00
Sportis Łochowo 1-1 Kujawianka Izbica Kujawska 12 września, 16:00
Zawisza Bydgoszcz 3-1 Cuiavia Inowrocław 12 września, 19:46
Kujawiak Kowal 0-1 Sparta Brodnica 13 września, 15:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-4 Chełminianka Chełmno 12 września, 13:00
Start Pruszcz 2-0 Lech Rypin 12 września, 17:00
Chemik Bydgoszcz 3-1 KS Brzoza 12 września, 16:00

Kolejka 8 - 19-20 września

Pauza: Orlęta Aleksandrów Kujawski.
 
Włocłavia Włocławek 9-1 KS Brzoza 19 września, 16:00
Lech Rypin 1-1 Chemik Bydgoszcz 19 września, 12:00
Chełminianka Chełmno 5-1 Start Pruszcz 19 września, 16:00
Sparta Brodnica 0-0 Lider Włocławek 19 września, 16:00
Cuiavia Inowrocław 1-1 Kujawiak Kowal 19 września, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-1 Zawisza Bydgoszcz 19 września, 15:00
Legia Chełmża 1-0 Sportis Łochowo 19 września, 16:00
Pogoń Mogilno 5-2 Wda Świecie 19 września, 16:00
BKS Bydgoszcz 4-3 Unia Gniewkowo 19 września, 12:00

Kolejka 9 - 26-27 września

Pauza: Start Pruszcz.
 
Unia Gniewkowo 0-8 Włocłavia Włocławek 26 września, 15:00
Wda Świecie 2-0 BKS Bydgoszcz 26 września, 13:00
Sportis Łochowo 3-0 Pogoń Mogilno 26 września, 11:30
Zawisza Bydgoszcz 3-2 Legia Chełmża 26 września, 19:46
Kujawiak Kowal 2-3 Kujawianka Izbica Kujawska 26 września, 11:00
Lider Włocławek 10-1 Cuiavia Inowrocław 26 września, 12:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-0 Sparta Brodnica 26 września, 15:00
Chemik Bydgoszcz 1-2 Chełminianka Chełmno 26 września, 16:00
KS Brzoza 2-4 Lech Rypin 26 września, 11:00

Kolejka 10 - 3-4 października

Pauza: Chemik Bydgoszcz.
 
Włocłavia Włocławek 1-2 Lech Rypin 4 października, 16:00
Chełminianka Chełmno 3-2 KS Brzoza 3 października, 16:00
Sparta Brodnica 1-0 Start Pruszcz 3 października, 15:00
Cuiavia Inowrocław 3-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 3 października, 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3-1 Lider Włocławek 3 października, 14:00
Legia Chełmża 0-0 Kujawiak Kowal 3 października, 15:00
Pogoń Mogilno 2-0 Zawisza Bydgoszcz 3 października, 16:00
BKS Bydgoszcz 1-1 Sportis Łochowo 3 października, 12:00
Unia Gniewkowo 4-1 Wda Świecie 3 października, 15:00

Kolejka 11 - 10-11 października

Pauza: KS Brzoza.
 
Wda Świecie 1-6 Włocłavia Włocławek 10 października, 15:00
Sportis Łochowo 3-1 Unia Gniewkowo 10 października, 15:00
Zawisza Bydgoszcz 4-1 BKS Bydgoszcz 10 października, 19:46
Kujawiak Kowal 1-2 Pogoń Mogilno 11 października, 15:00
Lider Włocławek 3-1 Legia Chełmża 9 października, 20:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-4 Kujawianka Izbica Kujawska 10 października, 14:00
Start Pruszcz 1-2 Cuiavia Inowrocław 10 października, 15:00
Chemik Bydgoszcz 2-1 Sparta Brodnica 10 października, 14:00
Lech Rypin 2-1 Chełminianka Chełmno 10 października, 15:00

Kolejka 12 - 17-18 października

Pauza: Lech Rypin.
 
Włocłavia Włocławek 3-0 Chełminianka Chełmno 16 października, 20:00
Sparta Brodnica 4-1 KS Brzoza 17 października, 14:00
Cuiavia Inowrocław 0-1 Chemik Bydgoszcz 17 października, 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3-1 Start Pruszcz 17 października, 14:00
Legia Chełmża 1-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 17 października, 14:30
Pogoń Mogilno 3-4 Lider Włocławek 18 października, 15:00
BKS Bydgoszcz 1-1 Kujawiak Kowal 17 października, 12:00
Unia Gniewkowo 2-7 Zawisza Bydgoszcz 17 października, 12:00
Wda Świecie 2-3 Sportis Łochowo 17 października, 14:00

Kolejka 13 - 24-25 października

Pauza: Chełminianka Chełmno.
 
Sportis Łochowo 0-2 Włocłavia Włocławek 24 października, 11:00
Zawisza Bydgoszcz 3-1 Wda Świecie 24 października, 18:00
Kujawiak Kowal 4-2 Unia Gniewkowo 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (25 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lider Włocławek 4-3 BKS Bydgoszcz 28 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (24 października, 12:00) odwołany / w drugim terminie (11 listopada) odwołany
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-1 Pogoń Mogilno 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 października, 14:00) odwołany
Start Pruszcz 0-2 Legia Chełmża 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (25 października, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Chemik Bydgoszcz 3-3 Kujawianka Izbica Kujawska 24 października, 14:00
KS Brzoza 0-1 Cuiavia Inowrocław 24 października, 11:00
Lech Rypin 0-3 Sparta Brodnica 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 października, 14:00) odwołany

Kolejka 14 - 31 października

Pauza: Włocłavia Włocławek.
 
Sparta Brodnica 3-1 Chełminianka Chełmno 31 października, 11:00
Cuiavia Inowrocław 1-1 Lech Rypin 28 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (31 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kujawianka Izbica Kujawska 5-0 KS Brzoza 31 października, 13:00
Legia Chełmża 2-0 Chemik Bydgoszcz 5 grudnia, 12:00
w pierwotnym terminie (31 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogoń Mogilno 4-1 Start Pruszcz 5 grudnia, 12:00
w pierwotnym terminie (31 października, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
BKS Bydgoszcz 5-4 Orlęta Aleksandrów Kujawski 5 grudnia, 12:00
w pierwotnym terminie (31 października, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Unia Gniewkowo 0-2 Lider Włocławek 31 października, 14:00
Wda Świecie 3-2 Kujawiak Kowal 31 października, 14:00
Sportis Łochowo 1-2 Zawisza Bydgoszcz 31 października, 14:00

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Pauza: Sparta Brodnica.
 
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Włocłavia Włocławek 28 listopada, 17:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kujawiak Kowal 0-5 Sportis Łochowo 7 listopada, 12:00
Lider Włocławek 6-0 Wda Świecie 7 listopada, 12:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-2 Unia Gniewkowo 7 listopada, 13:30
Start Pruszcz 6-3 BKS Bydgoszcz 7 listopada, 14:00
Chemik Bydgoszcz 5-0 Pogoń Mogilno 28 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Brzoza 0-4 Legia Chełmża 7 listopada, 11:00
Lech Rypin 2-2 Kujawianka Izbica Kujawska 7 listopada, 14:00
Chełminianka Chełmno 3-1 Cuiavia Inowrocław 5 grudnia, 13:30
w pierwotnym terminie (7 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Pauza: Cuiavia Inowrocław.
 
Włocłavia Włocławek 1-1 Sparta Brodnica 14 listopada, 19:46
Kujawianka Izbica Kujawska 2-1 Chełminianka Chełmno 6 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (15 listopada, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legia Chełmża 3-2 Lech Rypin 14 listopada, 13:00
Pogoń Mogilno 2-0 KS Brzoza 14 listopada, 13:00
BKS Bydgoszcz 1-4 Chemik Bydgoszcz 14 listopada, 12:00
Unia Gniewkowo 1-0 Start Pruszcz 14 listopada, 13:00
Wda Świecie 3-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 28 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sportis Łochowo 1-1 Lider Włocławek 14 listopada, 12:00
Zawisza Bydgoszcz 4-0 Kujawiak Kowal 14 listopada, 17:00

Kolejka 17 - 21-22 listopada

Pauza: Kujawianka Izbica Kujawska.
 
Kujawiak Kowal 0-3 Włocłavia Włocławek 5 grudnia, 13:00
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lider Włocławek 1-2 Zawisza Bydgoszcz 21 listopada, 12:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-0 Sportis Łochowo 21 listopada, 12:30
Start Pruszcz 3-2 Wda Świecie 21 listopada, 13:00
Chemik Bydgoszcz 2-2 Unia Gniewkowo 21 listopada, 12:00
KS Brzoza 0-7 BKS Bydgoszcz 21 listopada, 11:00
Lech Rypin 2-1 Pogoń Mogilno 21 listopada, 13:00
Chełminianka Chełmno 0-4 Legia Chełmża 21 listopada, 13:00
Sparta Brodnica 4-1 Cuiavia Inowrocław 21 listopada, 12:00

Kolejka 18 - 13-14 marca

Pauza: Legia Chełmża.
 
Włocłavia Włocławek 2-0 Cuiavia Inowrocław 13 marca, 14:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-1 Sparta Brodnica 13 marca, 14:00
Pogoń Mogilno 2-1 Chełminianka Chełmno 13 marca, 15:00
BKS Bydgoszcz 0-3 Lech Rypin 13 marca, 12:00
Unia Gniewkowo 3-1 KS Brzoza 13 marca, 14:30
Wda Świecie 1-2 Chemik Bydgoszcz 13 marca, 13:00
Sportis Łochowo 3-1 Start Pruszcz 13 marca, 18:00
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 13 marca, 17:00
Kujawiak Kowal 0-2 Lider Włocławek 13 marca, 15:00

Kolejka 19 - 20-21 marca

Pauza: Pogoń Mogilno.
 
Lider Włocławek 2-4 Włocłavia Włocławek 27 marca, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-0 Kujawiak Kowal 27 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Start Pruszcz 19 marca, 18:00
Chemik Bydgoszcz 1-1 Sportis Łochowo 26 marca, 19:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Brzoza 1-4 Wda Świecie 19 marca, 18:30
Lech Rypin 0-0 Unia Gniewkowo 27 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Chełminianka Chełmno 2-0 BKS Bydgoszcz 27 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sparta Brodnica 0-1 Legia Chełmża 27 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Cuiavia Inowrocław 1-4 Kujawianka Izbica Kujawska 27 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 20 - 3 kwietnia

Pauza: Zawisza Bydgoszcz.
 
Włocłavia Włocławek 2-0 Pogoń Mogilno 3 kwietnia, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-0 Lider Włocławek 3 kwietnia, 11:00
Chemik Bydgoszcz 1-0 Sportis Łochowo 3 kwietnia, 12:00
Chełminianka Chełmno - Lech Rypin
Kujawiak Kowal - Orlęta Aleksandrów Kujawski
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Cuiavia Inowrocław 0-1 BKS Bydgoszcz 3 kwietnia, 13:00
Legia Chełmża 1-1 Wda Świecie 3 kwietnia, 12:00
KS Brzoza 1-2 Start Pruszcz 3 kwietnia, 11:00
Sparta Brodnica 0-0 Unia Gniewkowo 3 kwietnia, 12:00

Kolejka 21 - 10-11 kwietnia

Pauza: Sportis Łochowo.
 
Kujawianka Izbica Kujawska 0-2 Chemik Bydgoszcz 10 kwietnia, 15:00
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Włocłavia Włocławek 10 kwietnia, 17:00
Lider Włocławek 1-0 Pogoń Mogilno 10 kwietnia, 17:00
Lech Rypin 0-2 Unia Gniewkowo 10 kwietnia, 13:00
Start Pruszcz 1-0 Sparta Brodnica 10 kwietnia, 16:00
Wda Świecie 10-0 KS Brzoza 10 kwietnia, 15:00
BKS Bydgoszcz - Legia Chełmża 21 kwietnia, 19:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-1 Cuiavia Inowrocław 11 kwietnia, 12:00
Chełminianka Chełmno 3-1 Kujawiak Kowal 10 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 17-18 kwietnia

Pauza: Włocłavia Włocławek.
 
Lider Włocławek - Zawisza Bydgoszcz 17 kwietnia, 17:00
Chemik Bydgoszcz - Pogoń Mogilno 17 kwietnia, 12:00
Sportis Łochowo - Kujawianka Izbica Kujawska 17 kwietnia, 12:00
Kujawiak Kowal - Lech Rypin 17 kwietnia, 16:00
Cuiavia Inowrocław - Chełminianka Chełmno 17 kwietnia, 16:00
Legia Chełmża - Orlęta Aleksandrów Kujawski 17 kwietnia, 16:00
KS Brzoza - BKS Bydgoszcz 17 kwietnia, 11:00
Sparta Brodnica - Wda Świecie 17 kwietnia, 15:00
Unia Gniewkowo - Start Pruszcz 17 kwietnia, 14:00

Kolejka 23 - 24-25 kwietnia

Pauza: Kujawianka Izbica Kujawska.
 
Pogoń Mogilno - Sportis Łochowo
Zawisza Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek - Lider Włocławek
Lech Rypin - Start Pruszcz
Wda Świecie - Unia Gniewkowo
BKS Bydgoszcz - Sparta Brodnica
Orlęta Aleksandrów Kujawski - KS Brzoza
Chełminianka Chełmno - Legia Chełmża
Kujawiak Kowal - Cuiavia Inowrocław

Kolejka 24 - 1-2 maja

Pauza: Lider Włocławek.
 
Chemik Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek
Sportis Łochowo - Zawisza Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska - Pogoń Mogilno
Cuiavia Inowrocław - Lech Rypin
Legia Chełmża - Kujawiak Kowal
KS Brzoza - Chełminianka Chełmno
Sparta Brodnica - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Gniewkowo - BKS Bydgoszcz
Start Pruszcz - Wda Świecie

Kolejka 25 - 8-9 maja

Pauza: Pogoń Mogilno.
 
Zawisza Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska
Włocłavia Włocławek - Sportis Łochowo
Lider Włocławek - Chemik Bydgoszcz
Lech Rypin - Wda Świecie
BKS Bydgoszcz - Start Pruszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Unia Gniewkowo
Chełminianka Chełmno - Sparta Brodnica
Kujawiak Kowal - KS Brzoza
Cuiavia Inowrocław - Legia Chełmża

Kolejka 26 - 15-16 maja

Pauza: Chemik Bydgoszcz.
 
Sportis Łochowo - Lider Włocławek
Kujawianka Izbica Kujawska - Włocłavia Włocławek
Pogoń Mogilno - Zawisza Bydgoszcz
Legia Chełmża - Lech Rypin
KS Brzoza - Cuiavia Inowrocław
Sparta Brodnica - Kujawiak Kowal
Unia Gniewkowo - Chełminianka Chełmno
Start Pruszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Wda Świecie - BKS Bydgoszcz

Kolejka 27 - 19 maja

Pauza: Chełminianka Chełmno, Legia Chełmża, Zawisza Bydgoszcz, BKS Bydgoszcz, Cuiavia Inowrocław, Kujawiak Kowal, Lech Rypin, KS Brzoza, Start Pruszcz, Wda Świecie, Sparta Brodnica, Unia Gniewkowo, Orlęta Aleksandrów Kujawski.
 
Pogoń Mogilno - Włocłavia Włocławek
Kujawianka Izbica Kujawska - Lider Włocławek
Sportis Łochowo - Chemik Bydgoszcz

Kolejka 28 - 22-23 maja

Pauza: Sportis Łochowo.
 
Pogoń Mogilno - Lider Włocławek
Chemik Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska
Włocłavia Włocławek - Zawisza Bydgoszcz
Lech Rypin - BKS Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Wda Świecie
Chełminianka Chełmno - Start Pruszcz
Kujawiak Kowal - Unia Gniewkowo
Cuiavia Inowrocław - Sparta Brodnica
Legia Chełmża - KS Brzoza

Kolejka 29 - 29-30 maja

Pauza: Włocłavia Włocławek.
 
Zawisza Bydgoszcz - Lider Włocławek
Pogoń Mogilno - Chemik Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska - Sportis Łochowo
KS Brzoza - Lech Rypin
Sparta Brodnica - Legia Chełmża
Unia Gniewkowo - Cuiavia Inowrocław
Start Pruszcz - Kujawiak Kowal
Wda Świecie - Chełminianka Chełmno
BKS Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski

Kolejka 30 - 3 czerwca

Pauza: Lech Rypin, Kujawiak Kowal, KS Brzoza, Wda Świecie, Sparta Brodnica, Start Pruszcz, Unia Gniewkowo, Orlęta Aleksandrów Kujawski, Kujawianka Izbica Kujawska, Legia Chełmża, Chełminianka Chełmno, BKS Bydgoszcz, Cuiavia Inowrocław.
 
Sportis Łochowo - Pogoń Mogilno
Chemik Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz
Lider Włocławek - Włocłavia Włocławek

Kolejka 31 - 5-6 czerwca

Pauza: Lider Włocławek.
 
Włocłavia Włocławek - Chemik Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz - Sportis Łochowo
Pogoń Mogilno - Kujawianka Izbica Kujawska
Lech Rypin - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chełminianka Chełmno - BKS Bydgoszcz
Kujawiak Kowal - Wda Świecie
Cuiavia Inowrocław - Start Pruszcz
Legia Chełmża - Unia Gniewkowo
KS Brzoza - Sparta Brodnica

Kolejka 32 - 12-13 czerwca

Pauza: Pogoń Mogilno.
 
Kujawianka Izbica Kujawska - Zawisza Bydgoszcz
Sportis Łochowo - Włocłavia Włocławek
Chemik Bydgoszcz - Lider Włocławek
Sparta Brodnica - Lech Rypin
Unia Gniewkowo - KS Brzoza
Start Pruszcz - Legia Chełmża
Wda Świecie - Cuiavia Inowrocław
BKS Bydgoszcz - Kujawiak Kowal
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Chełminianka Chełmno

Kolejka 33 - 19-20 czerwca

Pauza: Kujawiak Kowal, KS Brzoza, Wda Świecie, Sparta Brodnica, Start Pruszcz, Orlęta Aleksandrów Kujawski, Unia Gniewkowo, Chemik Bydgoszcz, Legia Chełmża, Chełminianka Chełmno, BKS Bydgoszcz, Cuiavia Inowrocław, Lech Rypin.
 
Lider Włocławek - Sportis Łochowo
Włocłavia Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Mogilno

III liga 2020/2021 (II)

IV liga 2020/2021 (pomorska)
IV liga Proeko 2020/2021 (wielkopolska)
IV liga 2020/2021 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2020/2021 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2020/2021 (kujawsko-pomorska II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas