[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2020/2021, grupa: pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stolem Gniewino 11 31 10 1 0 34-10 4 1 0 18-4 6 0 0 16-6
2.  Kaszubia Kościerzyna 12 30 9 3 0 42-11 5 0 0 20-4 4 3 0 22-7
3.  Jaguar Gdańsk 12 26 8 2 2 30-15 3 0 2 13-5 5 2 0 17-10
4.  Gedania Gdańsk 12 25 7 4 1 26-15 4 1 1 16-9 3 3 0 10-6 1 3 1 0 0 1-0
5.  Anioły Garczegorze 12 25 8 1 3 26-9 5 0 2 19-7 3 1 1 7-2 1 0 0 0 1 0-1
6.  Gryf Słupsk 12 21 6 3 3 32-14 3 3 0 15-4 3 0 3 17-10
7.  Pogoń Lębork 12 19 5 4 3 15-19 4 1 2 9-9 1 3 1 6-10
8.  Chojniczanka II Chojnice 11 16 5 1 5 28-16 3 1 2 18-6 2 0 3 10-10
9.  GKS Kowale 11 16 4 4 3 20-22 2 2 1 13-9 2 2 2 7-13
10.  MKS Władysławowo 12 14 4 2 6 12-22 2 1 3 5-9 2 1 3 7-13
11.  Gwiazda Karsin 11 12 3 3 5 18-27 2 2 1 8-8 1 1 4 10-19
12.  Sokół Zblewo 11 11 3 2 6 23-32 2 2 2 15-14 1 0 4 8-18 2 4 1 1 0 4-2
13.  Wda Lipusz 11 11 3 2 6 10-18 3 1 3 9-13 0 1 3 1-5 3 4 1 1 1 3-3
14.  Grom Nowy Staw 10 11 3 2 5 9-17 2 0 1 4-1 1 2 4 5-16 1 3 1 0 0 1-0
15.  Powiśle Dzierzgoń 12 11 3 2 7 16-21 3 1 3 11-9 0 1 4 5-12 2 0 0 0 2 2-5
16.  Lechia II Gdańsk 10 10 2 4 4 21-19 2 2 1 16-9 0 2 3 5-10 2 4 1 1 0 3-1
17.  Wierzyca Pelplin 11 10 2 4 5 12-23 2 2 2 9-10 0 2 3 3-13 2 2 0 2 0 1-1
18.  KTS-K Luzino 11 10 2 4 5 13-23 0 2 3 3-12 2 2 2 10-11 2 1 0 1 1 2-4
19.  Cartusia Kartuzy 11 8 2 2 7 13-28 1 2 3 7-12 1 0 4 6-16
20.  Arka II Gdynia 10 6 1 3 6 11-25 1 2 3 10-16 0 1 3 1-9
21.  Jantar Ustka 11 3 0 3 8 11-36 0 2 2 4-10 0 1 6 7-26

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
 1 Stolem Gniewino    1-1 3-0 6-2 3-1 5-0 
 2 Kaszubia Kościerzyna    6-2 2-0 2-0 6-1 4-1 
 3 Jaguar Gdańsk0-1     2-3 5-0 2-0 4-1 
 4 Gedania Gdańsk    1-0 1-2 4-2 4-2 3-0 3-3 
 5 Anioły Garczegorze0-1     1-0 4-0 2-3 4-1 4-1 4-1 
 6 Gryf Słupsk    2-1 1-1 4-0 1-1 6-0 1-1 
 7 Pogoń Lębork0-0 0-3 1-4     2-1 1-0 3-1 2-0 
 8 Chojniczanka II Chojnice2-2 1-2 0-2 6-0     4-0 5-0 
 9 GKS Kowale0-6 1-1     2-2 4-0 6-0 
 10 MKS Władysławowo0-2 0-2 1-3 1-1 2-1     1-0 
 11 Gwiazda Karsin2-2     1-1 1-0 0-3 4-2 
 12 Sokół Zblewo3-4 4-3 1-2     1-1 3-1 3-3 
 13 Wda Lipusz1-6 0-0 0-1 3-2 3-2     2-1 0-1 
 14 Grom Nowy Staw0-1 1-0     3-0* 
 15 Powiśle Dzierzgoń1-3 1-2 0-0 4-1 0-2     3-1 2-0 
 16 Lechia II Gdańsk2-3 5-5 6-0     0-0 3-1 
 17 Wierzyca Pelplin1-4 0-1 2-2 1-1 3-1 2-1     
 18 KTS-K Luzino1-5 0-2 1-1 0-3 1-1     
 19 Cartusia Kartuzy1-2 1-3 1-1 2-1 2-2 0-3     
 20 Arka II Gdynia1-5 3-3 1-1 1-3 3-2 1-2     
 21 Jantar Ustka2-3 0-5 1-1 1-1     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Pauza: Grom Nowy Staw.
 
Chojniczanka II Chojnice 1-2 Jaguar Gdańsk 1 sierpnia, 11:00
Sokół Zblewo 1-1 Wda Lipusz 1 sierpnia, 11:00
MKS Władysławowo 1-0 Arka II Gdynia 2 sierpnia, 11:00
Anioły Garczegorze 4-1 Cartusia Kartuzy 1 sierpnia, 15:00
Powiśle Dzierzgoń 3-1 Wierzyca Pelplin 1 sierpnia, 17:00
Pogoń Lębork 2-0 Jantar Ustka 1 sierpnia, 17:00
Gryf Słupsk 1-1 GKS Kowale 1 sierpnia, 17:00
Gedania Gdańsk 4-2 Lechia II Gdańsk 1 sierpnia, 11:00
KTS-K Luzino 0-3 Gwiazda Karsin 2 sierpnia, 13:00
Stolem Gniewino 1-1 Kaszubia Kościerzyna 1 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Pauza: Stolem Gniewino.
 
Jaguar Gdańsk 2-0 Grom Nowy Staw 9 sierpnia, 13:00
Gwiazda Karsin 2-2 Kaszubia Kościerzyna 8 sierpnia, 11:00
Lechia II Gdańsk 3-1 KTS-K Luzino 9 sierpnia, 17:00
w Kolbudach
GKS Kowale 1-1 Gedania Gdańsk 8 sierpnia, 14:00
Jantar Ustka 0-5 Gryf Słupsk 8 sierpnia, 17:30
Wierzyca Pelplin 2-2 Pogoń Lębork 8 sierpnia, 17:00
Cartusia Kartuzy 2-1 Powiśle Dzierzgoń 8 sierpnia, 11:00
Arka II Gdynia 1-1 Anioły Garczegorze 8 sierpnia, 11:00
Wda Lipusz 3-2 MKS Władysławowo 8 sierpnia, 12:00
Chojniczanka II Chojnice 4-0 Sokół Zblewo 9 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Pauza: Gwiazda Karsin.
 
Sokół Zblewo 3-4 Jaguar Gdańsk 18 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 16:00) odwołany z powodu meczu gości w Pucharze Polski
MKS Władysławowo 2-1 Chojniczanka II Chojnice 15 sierpnia, 11:00
Wda Lipusz 0-1 Anioły Garczegorze 15 sierpnia, 11:00
Powiśle Dzierzgoń 2-0 Arka II Gdynia 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Lębork 3-1 Cartusia Kartuzy 15 sierpnia, 17:00
Gryf Słupsk 6-0 Wierzyca Pelplin 15 sierpnia, 17:00
Gedania Gdańsk 3-3 Jantar Ustka 15 sierpnia, 11:00
KTS-K Luzino 0-2 GKS Kowale 16 sierpnia, 13:30
Kaszubia Kościerzyna 2-0 Lechia II Gdańsk 13 sierpnia, 18:00
Grom Nowy Staw 0-1 Stolem Gniewino 15 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Pauza: Lechia II Gdańsk.
 
Jaguar Gdańsk 0-1 Stolem Gniewino 23 sierpnia, 11:00
Gwiazda Karsin 1-1 Grom Nowy Staw 22 sierpnia, 17:00
GKS Kowale 0-6 Kaszubia Kościerzyna 22 sierpnia, 14:00
Jantar Ustka 1-1 KTS-K Luzino 22 sierpnia, 15:00
Wierzyca Pelplin 0-1 Gedania Gdańsk 22 sierpnia, 17:00
Cartusia Kartuzy 1-3 Gryf Słupsk 22 sierpnia, 11:00
Arka II Gdynia 1-3 Pogoń Lębork 22 sierpnia, 12:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Wda Lipusz 2-1 Powiśle Dzierzgoń 22 sierpnia, 14:00
Chojniczanka II Chojnice 0-2 Anioły Garczegorze 22 sierpnia, 11:00
Sokół Zblewo 1-2 MKS Władysławowo 22 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Pauza: GKS Kowale.
 
MKS Władysławowo 0-2 Jaguar Gdańsk 29 sierpnia, 16:00
Anioły Garczegorze 2-3 Sokół Zblewo 30 sierpnia, 12:00
Powiśle Dzierzgoń 4-1 Chojniczanka II Chojnice 29 sierpnia, 17:00
Pogoń Lębork 1-0 Wda Lipusz 29 sierpnia, 17:00
Gryf Słupsk 1-1 Arka II Gdynia 29 sierpnia, 17:00
Gedania Gdańsk 3-0 Cartusia Kartuzy 29 sierpnia, 11:00
KTS-K Luzino 1-1 Wierzyca Pelplin 30 sierpnia, 18:00
Kaszubia Kościerzyna 4-1 Jantar Ustka 29 sierpnia, 11:00
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stolem Gniewino 6-2 Gwiazda Karsin 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 5-6 września

Pauza: Jantar Ustka.
 
Jaguar Gdańsk 5-0 Gwiazda Karsin 5 września, 11:00
Lechia II Gdańsk 2-3 Stolem Gniewino 6 września, 16:00
w Kolbudach
GKS Kowale 4-0 Grom Nowy Staw 5 września, 14:00
Wierzyca Pelplin 1-4 Kaszubia Kościerzyna 5 września, 17:00
Cartusia Kartuzy 0-3 KTS-K Luzino 5 września, 11:00
Arka II Gdynia 3-3 Gedania Gdańsk 5 września, 11:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Wda Lipusz 3-2 Gryf Słupsk 5 września, 15:00
Chojniczanka II Chojnice 6-0 Pogoń Lębork 6 września, 11:00
bez udziału publiczności
Sokół Zblewo 3-1 Powiśle Dzierzgoń 5 września, 16:00
Anioły Garczegorze 4-0 MKS Władysławowo 6 września, 13:00

Kolejka 7 - 12-13 września

Pauza: Wierzyca Pelplin.
 
Anioły Garczegorze 0-1 Jaguar Gdańsk 13 września, 13:00
Powiśle Dzierzgoń 0-2 MKS Władysławowo 12 września, 16:00
Pogoń Lębork 2-1 Sokół Zblewo 12 września, 17:00
Gryf Słupsk 2-1 Chojniczanka II Chojnice 12 września, 17:00
Wda Lipusz 0-0 Gedania Gdańsk 12 września, 12:00
KTS-K Luzino - Arka II Gdynia
w pierwotnym terminie (13 września, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kaszubia Kościerzyna 6-1 Cartusia Kartuzy 12 września, 11:00
Grom Nowy Staw 3-0 Jantar Ustka 12 września, 14:00
(wo)
na boisku 1-1
Stolem Gniewino 3-0 GKS Kowale 12 września, 16:00
Gwiazda Karsin 1-0 Lechia II Gdańsk 12 września, 11:00

Kolejka 8 - 19-20 września

Pauza: Cartusia Kartuzy.
 
Lechia II Gdańsk 5-5 Jaguar Gdańsk 20 września, 15:00
w Kolbudach
GKS Kowale 2-2 Gwiazda Karsin 19 września, 14:00
Jantar Ustka 2-3 Stolem Gniewino 19 września, 17:00
Wierzyca Pelplin 2-1 Grom Nowy Staw 19 września, 17:00
Arka II Gdynia 1-5 Kaszubia Kościerzyna 20 września, 11:00
Wda Lipusz 0-1 KTS-K Luzino 19 września, 15:00
Gedania Gdańsk 1-2 Chojniczanka II Chojnice 19 września, 11:00
Sokół Zblewo 4-3 Gryf Słupsk 19 września, 16:00
MKS Władysławowo 1-1 Pogoń Lębork 19 września, 16:00
Anioły Garczegorze 4-1 Powiśle Dzierzgoń 19 września, 13:00

Kolejka 9 - 26-27 września

Pauza: Arka II Gdynia.
 
Powiśle Dzierzgoń 1-3 Jaguar Gdańsk 26 września, 16:00
Pogoń Lębork 0-3 Anioły Garczegorze 26 września, 14:00
Gryf Słupsk 4-0 MKS Władysławowo 26 września, 16:00
Gedania Gdańsk 4-2 Sokół Zblewo 26 września, 11:00
KTS-K Luzino 1-5 Chojniczanka II Chojnice 26 września, 15:00
Kaszubia Kościerzyna 2-0 Wda Lipusz 26 września, 16:00
Cartusia Kartuzy 1-1 Grom Nowy Staw 26 września, 11:00
Stolem Gniewino 3-1 Wierzyca Pelplin 26 września, 16:00
Gwiazda Karsin 4-2 Jantar Ustka 27 września, 12:00
Lechia II Gdańsk 6-0 GKS Kowale 27 września, 15:00
w Kolbudach

Kolejka 10 - 3-4 października

Pauza: Wda Lipusz.
 
Jaguar Gdańsk 2-3 GKS Kowale 3 października, 15:00
Jantar Ustka 1-1 Lechia II Gdańsk 3 października, 16:00
Wierzyca Pelplin 3-1 Gwiazda Karsin 3 października, 16:00
Cartusia Kartuzy 1-2 Stolem Gniewino 3 października, 11:00
Arka II Gdynia 1-2 Grom Nowy Staw 3 października, 11:00
Chojniczanka II Chojnice 2-2 Kaszubia Kościerzyna 4 października, 11:00
Sokół Zblewo 3-3 KTS-K Luzino 4 października, 11:00
MKS Władysławowo 1-3 Gedania Gdańsk 3 października, 14:00
Anioły Garczegorze 1-0 Gryf Słupsk 3 października, 15:00
Powiśle Dzierzgoń 0-0 Pogoń Lębork 3 października, 14:00

Kolejka 11 - 10-11 października

Pauza: Chojniczanka II Chojnice.
 
Pogoń Lębork 0-0 Jaguar Gdańsk 10 października, 16:00
Gryf Słupsk 1-1 Powiśle Dzierzgoń 10 października, 15:00
Gedania Gdańsk 1-0 Anioły Garczegorze 10 października, 13:00
KTS-K Luzino 1-1 MKS Władysławowo 11 października, 13:30
Kaszubia Kościerzyna 6-2 Sokół Zblewo 10 października, 15:00
Grom Nowy Staw 1-0 Wda Lipusz 10 października, 14:00
Stolem Gniewino 5-0 Arka II Gdynia 10 października, 14:00
Gwiazda Karsin 0-3 Cartusia Kartuzy 10 października, 13:00
Lechia II Gdańsk 0-0 Wierzyca Pelplin 11 października, 14:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
GKS Kowale 6-0 Jantar Ustka 10 października, 14:00

Kolejka 12 - 17-18 października

Pauza: Sokół Zblewo.
 
Jaguar Gdańsk 4-1 Jantar Ustka 17 października, 11:00
Wierzyca Pelplin 1-1 GKS Kowale 17 października, 15:00
Cartusia Kartuzy 2-2 Lechia II Gdańsk 18 października, 11:00
Arka II Gdynia 3-2 Gwiazda Karsin 17 października, 11:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Wda Lipusz 1-6 Stolem Gniewino 17 października, 15:00
Chojniczanka II Chojnice 5-0 Grom Nowy Staw 17 października, 15:00
MKS Władysławowo 0-2 Kaszubia Kościerzyna 17 października, 13:00
Anioły Garczegorze 4-1 KTS-K Luzino 18 października, 13:00
Powiśle Dzierzgoń 1-2 Gedania Gdańsk 17 października, 14:00
Pogoń Lębork 1-4 Gryf Słupsk 17 października, 15:00

Kolejka 13 - 24-25 października

Pauza: MKS Władysławowo.
 
Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk 24 października, 15:00
Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork 24 października, 11:00
KTS-K Luzino - Powiśle Dzierzgoń 25 października, 13:30
Kaszubia Kościerzyna - Anioły Garczegorze 24 października, 14:00
Grom Nowy Staw - Sokół Zblewo 24 października, 14:00
Stolem Gniewino - Chojniczanka II Chojnice 24 października, 15:00
Gwiazda Karsin - Wda Lipusz 24 października, 14:00
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 25 października, 13:00
GKS Kowale - Cartusia Kartuzy 24 października, 14:00
Jantar Ustka - Wierzyca Pelplin 24 października, 18:30

Kolejka 14 - 31 października

Pauza: Anioły Garczegorze.
 
Jaguar Gdańsk - Wierzyca Pelplin
Cartusia Kartuzy - Jantar Ustka
Arka II Gdynia - GKS Kowale
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk
Chojniczanka II Chojnice - Gwiazda Karsin
Sokół Zblewo - Stolem Gniewino
MKS Władysławowo - Grom Nowy Staw
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna
Pogoń Lębork - KTS-K Luzino
Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Pauza: Powiśle Dzierzgoń.
 
Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk
KTS-K Luzino - Gryf Słupsk
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze
Stolem Gniewino - MKS Władysławowo
Gwiazda Karsin - Sokół Zblewo
Lechia II Gdańsk - Chojniczanka II Chojnice
GKS Kowale - Wda Lipusz
Jantar Ustka - Arka II Gdynia
Wierzyca Pelplin - Cartusia Kartuzy

Kolejka 16 - 11 listopada

Pauza: Pogoń Lębork.
 
Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy
Arka II Gdynia - Wierzyca Pelplin
Wda Lipusz - Jantar Ustka
Chojniczanka II Chojnice - GKS Kowale
Sokół Zblewo - Lechia II Gdańsk
MKS Władysławowo - Gwiazda Karsin
Anioły Garczegorze - Stolem Gniewino
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw
Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna
Gedania Gdańsk - KTS-K Luzino

Kolejka 17 - 14-15 listopada

Pauza: Gryf Słupsk.
 
KTS-K Luzino - Jaguar Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork
Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń
Gwiazda Karsin - Anioły Garczegorze
Lechia II Gdańsk - MKS Władysławowo
GKS Kowale - Sokół Zblewo
Jantar Ustka - Chojniczanka II Chojnice
Wierzyca Pelplin - Wda Lipusz
Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia

Kolejka 18 - 6-7 marca

Pauza: Gedania Gdańsk.
 
Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia
Wda Lipusz - Cartusia Kartuzy
Chojniczanka II Chojnice - Wierzyca Pelplin
Sokół Zblewo - Jantar Ustka
MKS Władysławowo - GKS Kowale
Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń - Gwiazda Karsin
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino
Gryf Słupsk - Grom Nowy Staw
KTS-K Luzino - Kaszubia Kościerzyna

Kolejka 19 - 13-14 marca

Pauza: KTS-K Luzino.
 
Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk
Grom Nowy Staw - Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino - Gryf Słupsk
Gwiazda Karsin - Pogoń Lębork
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
GKS Kowale - Anioły Garczegorze
Jantar Ustka - MKS Władysławowo
Wierzyca Pelplin - Sokół Zblewo
Cartusia Kartuzy - Chojniczanka II Chojnice
Arka II Gdynia - Wda Lipusz

Kolejka 20 - 20-21 marca

Pauza: Kaszubia Kościerzyna.
 
Jaguar Gdańsk - Wda Lipusz
Chojniczanka II Chojnice - Arka II Gdynia
Sokół Zblewo - Cartusia Kartuzy
MKS Władysławowo - Wierzyca Pelplin
Anioły Garczegorze - Jantar Ustka
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kowale
Pogoń Lębork - Lechia II Gdańsk
Gryf Słupsk - Gwiazda Karsin
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino
KTS-K Luzino - Grom Nowy Staw

Kolejka 21 - 27-28 marca

Pauza: Jaguar Gdańsk.
 
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna
Stolem Gniewino - KTS-K Luzino
Gwiazda Karsin - Gedania Gdańsk
Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk
GKS Kowale - Pogoń Lębork
Jantar Ustka - Powiśle Dzierzgoń
Wierzyca Pelplin - Anioły Garczegorze
Cartusia Kartuzy - MKS Władysławowo
Arka II Gdynia - Sokół Zblewo
Wda Lipusz - Chojniczanka II Chojnice

Kolejka 22

Kolejka 23

Kolejka 24

Kolejka 25

Kolejka 26

Kolejka 27

Kolejka 28

Kolejka 29

Kolejka 30

Kolejka 31

Kolejka 32

III liga 2020/2021 (II)

IV liga 2020/2021 (kujawsko-pomorska)
IV liga Proeko 2020/2021 (wielkopolska)
IV liga 2020/2021 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2020/2021 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Gdańsk II)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Słupsk)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas