[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2020/2021, grupa: IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Sandomierz 3 9 3 0 0 9-1 2 0 0 7-1 1 0 0 2-0
2.  Wisła Puławy 3 9 3 0 0 8-4 2 0 0 5-3 1 0 0 3-1
3.  Sokół Sieniawa 2 6 2 0 0 6-3 1 0 0 3-1 1 0 0 3-2 1 3 1 0 0 3-1
4.  Wisłoka Dębica 3 6 2 0 1 4-4 0 0 1 0-2 2 0 0 4-2 1 3 1 0 0 3-2
5.  Podhale Nowy Targ 2 6 2 0 0 3-0 1 0 0 2-0 1 0 0 1-0
6.  ŁKS Łagów 3 6 2 0 1 4-2 1 0 1 2-2 1 0 0 2-0
7.  KS Wiązownica 3 6 2 0 1 7-4 1 0 1 5-3 1 0 0 2-1 1 0 0 0 1 2-3
8.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 6 2 0 1 5-4 1 0 0 2-0 1 0 1 3-4 1 0 0 0 1 1-3
9.  Orlęta Radzyń Podlaski 2 3 1 0 1 2-3 1 0 0 2-1 0 0 1 0-2 1 3 1 0 0 2-1
10.  Korona II Kielce 3 3 1 0 2 4-6 0 0 1 0-2 1 0 1 4-4 1 3 1 0 0 2-1
 Chełmianka Chełm 3 3 1 0 2 4-6 0 0 1 1-2 1 0 1 3-4 1 3 1 0 0 2-1
12.  Podlasie Biała Podlaska 2 3 1 0 1 2-2 1 0 0 1-0 0 0 1 1-2 2 3 1 0 1 2-2
13.  Jutrzenka Giebułtów 2 3 1 0 1 2-3 0 0 1 1-3 1 0 0 1-0
14.  Cracovia II 3 3 1 0 2 2-3 1 0 1 2-2 0 0 1 0-1 1 0 0 0 1 0-1
15.  Stal Kraśnik 3 3 1 0 2 3-4 0 0 2 2-4 1 0 0 1-0 2 0 0 0 2 2-4
16.  Siarka Tarnobrzeg 2 1 0 1 1 0-1 0 0 1 0-1 0 1 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
17.  Lewart Lubartów 3 1 0 1 2 0-5 0 1 1 0-1 0 0 1 0-4 1 1 0 1 0 0-0
18.  Stal Stalowa Wola 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
19.  Wólczanka Wólka Pełkińska 2 0 0 0 2 3-5 0 0 1 2-3 0 0 1 1-2
20.  Avia Świdnik 2 0 0 0 2 0-3 0 0 0 0-0 0 0 2 0-3
21.  Hetman Zamość 3 0 0 0 3 1-6 0 0 1 0-1 0 0 2 1-5

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
 1 Wisła Sandomierz    3-1 4-0 
 2 Wisła Puławy    3-2 2-1 
 3 Sokół Sieniawa    3-1 
 4 Wisłoka Dębica0-2     
 5 Podhale Nowy Targ    2-0 
 6 ŁKS Łagów    0-1 2-1 
 7 KS Wiązownica2-3     3-0 
 8 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    2-0 
 9 Orlęta Radzyń Podlaski    2-1 
 10 Korona II Kielce0-2     
 11 Chełmianka Chełm1-2     
 12 Podlasie Biała Podlaska    1-0 
 13 Jutrzenka Giebułtów1-3     
 14 Cracovia II1-2     1-0 
 15 Stal Kraśnik1-2 1-2     
 16 Siarka Tarnobrzeg0-1     
 17 Lewart Lubartów0-1 0-0     
 18 Stal Stalowa Wola    
 19 Wólczanka Wólka Pełkińska2-3     
 20 Avia Świdnik    
 21 Hetman Zamość0-1     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Pauza: Stal Stalowa Wola.
 
Lewart Lubartów 0-1 Podhale Nowy Targ 2 sierpnia, 17:00
Błażej Skórski 66
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Wisłoka Dębica 1 sierpnia, 17:00
Damian Lubera 19
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Kamil Beszczyński
Wisła Sandomierz 3-1 Chełmianka Chełm 2 sierpnia, 17:00 (400)
Marcel Tyl 41, 69 (k), Kamil Bełczowski 90 - Hubert Kotowicz 88
KS Wiązownica 3-0 Hetman Zamość 2 sierpnia, 17:00 (250)
Kacper Wydra 28, Wałerij Sokołenko 52, Kacper Rop 86
Stal Kraśnik 1-2 Korona II Kielce 2 sierpnia, 16:00
Dariusz Cygan 54 - Oskar Sewerzyński 63 (k), Wiktor Długosz 90
ŁKS Łagów 0-1 Jutrzenka Giebułtów 2 sierpnia, 16:00 (150)
Szymon Czerwiak 76 (s)
Wisła Puławy 2-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 1 sierpnia, 18:00 (600)
Emil Drozdowicz 66, Adrian Paluchowski 86 - Rafał Dusiło 5
Sokół Sieniawa 3-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 sierpnia, 17:00 (250)
Daquan King 20, Kacper Drelich 38, Łukasz Mazurek 70 - Szymon Stanisławski 54
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Podlasie Biała Podlaska 1 sierpnia, 17:00 (350)
Karol Kalita 23, Maciej Wojczuk 56 - Gabriel Mierzwiński 87
Cracovia II 1-0 Avia Świdnik 1 sierpnia, 17:00 (200)
Tomasz Bała 68 (k)

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Pauza: Podhale Nowy Targ.
 
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Cracovia II 8 sierpnia, 17:00
Kamil Kocoł 68
na stadionie PSW
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski 8 sierpnia, 17:00 (800)
Jakub Chrzanowski 59, Bartosz Szydłowski 78
Wólczanka Wólka Pełkińska 2-3 Sokół Sieniawa 8 sierpnia, 17:00 (300)
Kacper Durda 11, Mateusz Gul 74 - Patryk Kapuściński 59, Daquan King 62, Dominik Pikiel 77
Jutrzenka Giebułtów 1-3 Wisła Puławy 8 sierpnia, 11:00
Krzysztof Michalec 48 - Łukasz Kacprzycki 11, 14, 73
w Zabierzowie
Korona II Kielce 0-2 ŁKS Łagów 8 sierpnia, 12:00
Krystian Zaręba 26, Maciej Kolasa 36
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Hetman Zamość 0-1 Stal Kraśnik 8 sierpnia, 17:00
Bartosz Dyszy 40
Chełmianka Chełm 1-2 KS Wiązownica 8 sierpnia, 17:00 (500)
Grzegorz Bonin 4 - Bartłomiej Gliniak 28, Kacper Rop 50
Wisłoka Dębica 0-2 Wisła Sandomierz 8 sierpnia, 17:30 (750)
Tomasz Wojcinowicz 55, Bartosz Klockowski 89
Lewart Lubartów 0-0 Siarka Tarnobrzeg 8 sierpnia, 17:00
Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola 15 sierpnia, 13:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu meczu gości w Pucharze Polski

Kolejka 3 - 12 sierpnia

Pauza: Avia Świdnik.
 
Siarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Sandomierz 4-0 Lewart Lubartów 12 sierpnia, 18:00 (350)
Kamil Bełczowski 6, Tomasz Wojcinowicz 56, 77, Bruno Worotyński 83
KS Wiązownica 2-3 Wisłoka Dębica 12 sierpnia, 18:00 (160)
Kacper Rop 39, Konrad Buć 90 (k) - Damian Łanucha 28 (k), Sebastian Pawlak 43, Hubert Król 77
Stal Kraśnik 1-2 Chełmianka Chełm 12 sierpnia, 16:00
Julien Tadrowski 76 - Tomasz Brzyski 16, Grzegorz Bonin 66
ŁKS Łagów 2-1 Hetman Zamość 12 sierpnia, 17:00
Krystian Zaręba 45, Adam Imiela 57 (k) - Rafał Kruczkowski 14
Wisła Puławy 3-2 Korona II Kielce 12 sierpnia, 18:00
Krystian Puton 11 (k), 79, Rafał Kiczuk 66 - Artur Piróg 51, Jakub Przybysławski 82
Sokół Sieniawa - Jutrzenka Giebułtów
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka Wólka Pełkińska
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Cracovia II 1-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 12 sierpnia, 17:00
Sebastian Strózik 8 - Bartosz Szydłowski 10, Robert Majewski 17
na boisku przy ul. Wielickiej
Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska
przełożony

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Pauza: Podlasie Biała Podlaska.
 
Podhale Nowy Targ 2-0 Avia Świdnik 8 sierpnia, 17:30
Dawid Dynarek 55 (k), 63 (k)
w pierwotnym terminie odwołany z powodu meczu gospodarzy w Pucharze Polski
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cracovia II 16 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Giebułtów - Orlęta Radzyń Podlaski 15 sierpnia, 11:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 11:00) odwołany z powodu meczu gości w Pucharze Polski
Korona II Kielce - Sokół Sieniawa 16 sierpnia, 16:00
Hetman Zamość - Wisła Puławy 15 sierpnia, 17:00
Chełmianka Chełm - ŁKS Łagów 16 sierpnia, 15:30
Wisłoka Dębica - Stal Kraśnik 15 sierpnia, 17:30
Lewart Lubartów - KS Wiązownica 16 sierpnia, 17:00
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Sandomierz 15 sierpnia, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Stalowa Wola
w pierwotnym terminie odwołany z powodu meczu gospodarzy w Pucharze Polski

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Pauza: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.
 
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 22 sierpnia, 17:00
Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ 22 sierpnia, 18:00
KS Wiązownica - Siarka Tarnobrzeg 23 sierpnia, 17:00
Stal Kraśnik - Lewart Lubartów 22 sierpnia, 16:00
ŁKS Łagów - Wisłoka Dębica 23 sierpnia, 17:00
Wisła Puławy - Chełmianka Chełm 22 sierpnia, 17:00
Sokół Sieniawa - Hetman Zamość 23 sierpnia, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Korona II Kielce 22 sierpnia, 17:00
Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów
Stal Stalowa Wola - Wólczanka Wólka Pełkińska 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 26 sierpnia

Pauza: Wólczanka Wólka Pełkińska.
 
Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała Podlaska 26 sierpnia, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik 26 sierpnia, 19:00
Korona II Kielce - Cracovia II 26 sierpnia, 17:00
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 26 sierpnia, 17:00
Chełmianka Chełm - Sokół Sieniawa 26 sierpnia, 17:00
Wisłoka Dębica - Wisła Puławy 26 sierpnia, 17:00
Lewart Lubartów - ŁKS Łagów 26 sierpnia, 17:00
Siarka Tarnobrzeg - Stal Kraśnik 26 sierpnia, 17:00
Wisła Sandomierz - KS Wiązownica 26 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Giebułtów - Stal Stalowa Wola 26 sierpnia, 16:30

Kolejka 7 - 29-30 sierpnia

Pauza: Jutrzenka Giebułtów.
 
Avia Świdnik - Wólczanka Wólka Pełkińska 29 sierpnia, 17:00
Podlasie Biała Podlaska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 29 sierpnia, 12:00
na stadionie PSW
KS Wiązownica - Podhale Nowy Targ 30 sierpnia, 16:00
Stal Kraśnik - Wisła Sandomierz 30 sierpnia, 16:00
ŁKS Łagów - Siarka Tarnobrzeg 30 sierpnia, 17:00
Wisła Puławy - Lewart Lubartów 30 sierpnia, 17:00
Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica 30 sierpnia, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm 30 sierpnia, 17:00
Cracovia II - Hetman Zamość
Stal Stalowa Wola - Korona II Kielce 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 8 - 5-6 września

Pauza: Korona II Kielce.
 
Podhale Nowy Targ - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6 września, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Podlasie Biała Podlaska 5 września, 17:00
Jutrzenka Giebułtów - Avia Świdnik 5 września, 11:00
Chełmianka Chełm - Cracovia II 5 września, 16:30
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 5 września, 16:30
Lewart Lubartów - Sokół Sieniawa 5 września, 16:00
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 5 września, 17:00
Wisła Sandomierz - ŁKS Łagów 6 września, 17:00
KS Wiązownica - Stal Kraśnik 6 września, 16:00
Hetman Zamość - Stal Stalowa Wola 6 września, 16:00

Kolejka 9 - 9 września

Pauza: Hetman Zamość.
 
Avia Świdnik - Korona II Kielce 9 września, 16:00
Podlasie Biała Podlaska - Jutrzenka Giebułtów 9 września, 16:00
na stadionie PSW
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wólczanka Wólka Pełkińska 9 września, 16:00
Stal Kraśnik - Podhale Nowy Targ 9 września, 16:00
ŁKS Łagów - KS Wiązownica 9 września, 16:00
Wisła Puławy - Wisła Sandomierz 9 września, 17:00
Sokół Sieniawa - Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Radzyń Podlaski - Lewart Lubartów 9 września, 16:00
Cracovia II - Wisłoka Dębica
Stal Stalowa Wola - Chełmianka Chełm

Kolejka 10 - 12-13 września

Pauza: Chełmianka Chełm.
 
Podhale Nowy Targ - Wólczanka Wólka Pełkińska 12 września, 16:30
Jutrzenka Giebułtów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 12 września, 11:00
Korona II Kielce - Podlasie Biała Podlaska
Hetman Zamość - Avia Świdnik 12 września, 15:00
Lewart Lubartów - Cracovia II 13 września, 16:30
Siarka Tarnobrzeg - Orlęta Radzyń Podlaski 12 września, 16:00
Wisła Sandomierz - Sokół Sieniawa
KS Wiązownica - Wisła Puławy
Stal Kraśnik - ŁKS Łagów 12 września, 16:00
Wisłoka Dębica - Stal Stalowa Wola 12 września, 16:30

Kolejka 11 - 19-20 września

Pauza: Wisłoka Dębica.
 
Avia Świdnik - Chełmianka Chełm 19 września, 16:00
Podlasie Biała Podlaska - Hetman Zamość 19 września, 15:00
na stadionie PSW
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Korona II Kielce 19 września, 16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Jutrzenka Giebułtów 19 września, 16:00
ŁKS Łagów - Podhale Nowy Targ 20 września, 15:00
Wisła Puławy - Stal Kraśnik 19 września, 16:00
Sokół Sieniawa - KS Wiązownica 20 września, 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz 19 września, 16:00
Cracovia II - Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Kolejka 12 - 26-27 września

Pauza: Lewart Lubartów.
 
Podhale Nowy Targ - Jutrzenka Giebułtów 26 września, 16:00
Korona II Kielce - Wólczanka Wólka Pełkińska
Hetman Zamość - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 26 września, 15:00
Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska 26 września, 16:00
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 26 września, 16:00
Wisła Sandomierz - Cracovia II
KS Wiązownica - Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik - Sokół Sieniawa 26 września, 15:00
ŁKS Łagów - Wisła Puławy 27 września, 15:00
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 26 września, 16:00

Kolejka 13 - 3-4 października

Pauza: Siarka Tarnobrzeg.
 
Avia Świdnik - Lewart Lubartów 3 października, 15:00
Podlasie Biała Podlaska - Wisłoka Dębica 3 października, 14:00
na stadionie PSW
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Chełmianka Chełm 3 października, 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Hetman Zamość 3 października, 15:30
Jutrzenka Giebułtów - Korona II Kielce 3 października, 12:00
Wisła Puławy - Podhale Nowy Targ 3 października, 15:00
Sokół Sieniawa - ŁKS Łagów 4 października, 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 3 października, 15:00
Cracovia II - KS Wiązownica
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz

Kolejka 14 - 10-11 października

Pauza: Wisła Sandomierz.
 
Podhale Nowy Targ - Korona II Kielce 10 października, 15:30
Hetman Zamość - Jutrzenka Giebułtów 10 października, 12:00
Chełmianka Chełm - Wólczanka Wólka Pełkińska 10 października, 15:00
Wisłoka Dębica - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 10 października, 15:30
Lewart Lubartów - Podlasie Biała Podlaska 10 października, 15:00
Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik 10 października, 15:00
Stal Kraśnik - Cracovia II 10 października, 15:00
ŁKS Łagów - Orlęta Radzyń Podlaski 11 października, 15:00
Wisła Puławy - Sokół Sieniawa 10 października, 15:00
KS Wiązownica - Stal Stalowa Wola

Kolejka 15 - 17-18 października

Pauza: KS Wiązownica.
 
Avia Świdnik - Wisła Sandomierz 17 października, 15:00
Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg 17 października, 14:00
na stadionie PSW
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Lewart Lubartów 17 października, 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłoka Dębica 17 października, 14:00
Jutrzenka Giebułtów - Chełmianka Chełm 17 października, 11:00
Korona II Kielce - Hetman Zamość
Sokół Sieniawa - Podhale Nowy Targ 18 października, 14:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Puławy 17 października, 15:00
Cracovia II - ŁKS Łagów
Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Kolejka 16 - 24-25 października

Pauza: Stal Kraśnik.
 
Podhale Nowy Targ - Hetman Zamość 24 października, 15:00
Chełmianka Chełm - Korona II Kielce 24 października, 15:00
Wisłoka Dębica - Jutrzenka Giebułtów 24 października, 15:00
Lewart Lubartów - Wólczanka Wólka Pełkińska 24 października, 14:00
Siarka Tarnobrzeg - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 24 października, 14:00
Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska
KS Wiązownica - Avia Świdnik
Wisła Puławy - Cracovia II 24 października, 15:00
Sokół Sieniawa - Orlęta Radzyń Podlaski 25 października, 14:00
ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola 25 października, 14:00

Kolejka 17 - 31 października

Pauza: ŁKS Łagów.
 
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 31 października, 13:00
Podlasie Biała Podlaska - KS Wiązownica 31 października, 13:00
na stadionie PSW
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz 31 października, 14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Siarka Tarnobrzeg 31 października, 13:00
Jutrzenka Giebułtów - Lewart Lubartów 31 października, 11:00
Korona II Kielce - Wisłoka Dębica
Hetman Zamość - Chełmianka Chełm 31 października, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ 31 października, 13:00
Cracovia II - Sokół Sieniawa
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Kolejka 18 - 7-8 listopada

Pauza: Wisła Puławy.
 
Podhale Nowy Targ - Chełmianka Chełm 7 listopada, 14:00
Wisłoka Dębica - Hetman Zamość 8 listopada, 14:00
Lewart Lubartów - Korona II Kielce 7 listopada, 13:00
Siarka Tarnobrzeg - Jutrzenka Giebułtów 7 listopada, 13:00
Wisła Sandomierz - Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Wiązownica - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Kraśnik - Podlasie Biała Podlaska 7 listopada, 13:00
ŁKS Łagów - Avia Świdnik 8 listopada, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Cracovia II 7 listopada, 13:00
Sokół Sieniawa - Stal Stalowa Wola 8 listopada, 13:00

Kolejka 19 - 11 listopada

Pauza: Sokół Sieniawa.
 
Avia Świdnik - Wisła Puławy 11 listopada, 13:00
Podlasie Biała Podlaska - ŁKS Łagów 11 listopada, 13:00
na stadionie PSW
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Kraśnik 11 listopada, 13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - KS Wiązownica 11 listopada, 13:00
Jutrzenka Giebułtów - Wisła Sandomierz 11 listopada, 12:00
Korona II Kielce - Siarka Tarnobrzeg
Hetman Zamość - Lewart Lubartów 11 listopada, 13:00
Chełmianka Chełm - Wisłoka Dębica 11 listopada, 13:00
Cracovia II - Podhale Nowy Targ
Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 20 - 14-15 listopada

Pauza: Orlęta Radzyń Podlaski.
 
Podhale Nowy Targ - Wisłoka Dębica 14 listopada, 13:30
Lewart Lubartów - Chełmianka Chełm 15 listopada, 13:00
Siarka Tarnobrzeg - Hetman Zamość 14 listopada, 13:00
Wisła Sandomierz - Korona II Kielce
KS Wiązownica - Jutrzenka Giebułtów
Stal Kraśnik - Wólczanka Wólka Pełkińska 14 listopada, 13:00
ŁKS Łagów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 15 listopada, 13:00
Wisła Puławy - Podlasie Biała Podlaska 15 listopada, 14:00
Sokół Sieniawa - Avia Świdnik 15 listopada, 13:00
Cracovia II - Stal Stalowa Wola

Kolejka 21 - 21-22 listopada

Pauza: Cracovia II.
 
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 21 listopada, 13:00
Podlasie Biała Podlaska - Sokół Sieniawa 21 listopada, 12:00
na stadionie PSW
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Puławy 21 listopada, 13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - ŁKS Łagów 21 listopada, 13:00
Jutrzenka Giebułtów - Stal Kraśnik 21 listopada, 12:00
Korona II Kielce - KS Wiązownica
Hetman Zamość - Wisła Sandomierz 21 listopada, 12:00
Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg 21 listopada, 13:00
Wisłoka Dębica - Lewart Lubartów 22 listopada, 13:30
Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Kolejka 22

Pauza: Stal Stalowa Wola.
 
Podhale Nowy Targ - Lewart Lubartów
Wisłoka Dębica - Siarka Tarnobrzeg
Chełmianka Chełm - Wisła Sandomierz
Hetman Zamość - KS Wiązownica
Korona II Kielce - Stal Kraśnik
Jutrzenka Giebułtów - ŁKS Łagów
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Puławy
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Sokół Sieniawa
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik - Cracovia II

Kolejka 23

Pauza: Podhale Nowy Targ.
 
Cracovia II - Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Sokół Sieniawa - Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Puławy - Jutrzenka Giebułtów
ŁKS Łagów - Korona II Kielce
Stal Kraśnik - Hetman Zamość
KS Wiązownica - Chełmianka Chełm
Wisła Sandomierz - Wisłoka Dębica
Siarka Tarnobrzeg - Lewart Lubartów
Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Kolejka 24

Pauza: Avia Świdnik.
 
Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg
Lewart Lubartów - Wisła Sandomierz
Wisłoka Dębica - KS Wiązownica
Chełmianka Chełm - Stal Kraśnik
Hetman Zamość - ŁKS Łagów
Korona II Kielce - Wisła Puławy
Jutrzenka Giebułtów - Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska - Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Cracovia II
Podlasie Biała Podlaska - Stal Stalowa Wola

Kolejka 25

Pauza: Podlasie Biała Podlaska.
 
Avia Świdnik - Podhale Nowy Targ
Cracovia II - Wólczanka Wólka Pełkińska
Orlęta Radzyń Podlaski - Jutrzenka Giebułtów
Sokół Sieniawa - Korona II Kielce
Wisła Puławy - Hetman Zamość
ŁKS Łagów - Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik - Wisłoka Dębica
KS Wiązownica - Lewart Lubartów
Wisła Sandomierz - Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 26

Pauza: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.
 
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik
Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz
Siarka Tarnobrzeg - KS Wiązownica
Lewart Lubartów - Stal Kraśnik
Wisłoka Dębica - ŁKS Łagów
Chełmianka Chełm - Wisła Puławy
Hetman Zamość - Sokół Sieniawa
Korona II Kielce - Orlęta Radzyń Podlaski
Jutrzenka Giebułtów - Cracovia II
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Stalowa Wola

Kolejka 27

Pauza: Wólczanka Wólka Pełkińska.
 
Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ
Avia Świdnik - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Cracovia II - Korona II Kielce
Orlęta Radzyń Podlaski - Hetman Zamość
Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm
Wisła Puławy - Wisłoka Dębica
ŁKS Łagów - Lewart Lubartów
Stal Kraśnik - Siarka Tarnobrzeg
KS Wiązownica - Wisła Sandomierz
Stal Stalowa Wola - Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 28

Pauza: Jutrzenka Giebułtów.
 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Avia Świdnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ - KS Wiązownica
Wisła Sandomierz - Stal Kraśnik
Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łagów
Lewart Lubartów - Wisła Puławy
Wisłoka Dębica - Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski
Hetman Zamość - Cracovia II
Korona II Kielce - Stal Stalowa Wola

Kolejka 29

Pauza: Korona II Kielce.
 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podhale Nowy Targ
Podlasie Biała Podlaska - Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik - Jutrzenka Giebułtów
Cracovia II - Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa - Lewart Lubartów
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg
ŁKS Łagów - Wisła Sandomierz
Stal Kraśnik - KS Wiązownica
Stal Stalowa Wola - Hetman Zamość

Kolejka 30

Pauza: Hetman Zamość.
 
Korona II Kielce - Avia Świdnik
Jutrzenka Giebułtów - Podlasie Biała Podlaska
Wólczanka Wólka Pełkińska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ - Stal Kraśnik
KS Wiązownica - ŁKS Łagów
Wisła Sandomierz - Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg - Sokół Sieniawa
Lewart Lubartów - Orlęta Radzyń Podlaski
Wisłoka Dębica - Cracovia II
Chełmianka Chełm - Stal Stalowa Wola

Kolejka 31

Pauza: Chełmianka Chełm.
 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Podhale Nowy Targ
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Jutrzenka Giebułtów
Podlasie Biała Podlaska - Korona II Kielce
Avia Świdnik - Hetman Zamość
Cracovia II - Lewart Lubartów
Orlęta Radzyń Podlaski - Siarka Tarnobrzeg
Sokół Sieniawa - Wisła Sandomierz
Wisła Puławy - KS Wiązownica
ŁKS Łagów - Stal Kraśnik
Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Kolejka 32

Pauza: Wisłoka Dębica.
 
Chełmianka Chełm - Avia Świdnik
Hetman Zamość - Podlasie Biała Podlaska
Korona II Kielce - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Jutrzenka Giebułtów - Wólczanka Wólka Pełkińska
Podhale Nowy Targ - ŁKS Łagów
Stal Kraśnik - Wisła Puławy
KS Wiązownica - Sokół Sieniawa
Wisła Sandomierz - Orlęta Radzyń Podlaski
Siarka Tarnobrzeg - Cracovia II
Lewart Lubartów - Stal Stalowa Wola

Kolejka 33

Pauza: Lewart Lubartów.
 
Jutrzenka Giebułtów - Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska - Korona II Kielce
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Hetman Zamość
Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica
Cracovia II - Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski - KS Wiązownica
Sokół Sieniawa - Stal Kraśnik
Wisła Puławy - ŁKS Łagów
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 34

Pauza: Siarka Tarnobrzeg.
 
Lewart Lubartów - Avia Świdnik
Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Hetman Zamość - Wólczanka Wólka Pełkińska
Korona II Kielce - Jutrzenka Giebułtów
Podhale Nowy Targ - Wisła Puławy
ŁKS Łagów - Sokół Sieniawa
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski
KS Wiązownica - Cracovia II
Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola

Kolejka 35

Pauza: Wisła Sandomierz.
 
Korona II Kielce - Podhale Nowy Targ
Jutrzenka Giebułtów - Hetman Zamość
Wólczanka Wólka Pełkińska - Chełmianka Chełm
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisłoka Dębica
Podlasie Biała Podlaska - Lewart Lubartów
Avia Świdnik - Siarka Tarnobrzeg
Cracovia II - Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski - ŁKS Łagów
Sokół Sieniawa - Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica

Kolejka 36

Pauza: KS Wiązownica.
 
Wisła Sandomierz - Avia Świdnik
Siarka Tarnobrzeg - Podlasie Biała Podlaska
Lewart Lubartów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm - Jutrzenka Giebułtów
Hetman Zamość - Korona II Kielce
Podhale Nowy Targ - Sokół Sieniawa
Wisła Puławy - Orlęta Radzyń Podlaski
ŁKS Łagów - Cracovia II
Stal Kraśnik - Stal Stalowa Wola

Kolejka 37

Pauza: Stal Kraśnik.
 
Hetman Zamość - Podhale Nowy Targ
Korona II Kielce - Chełmianka Chełm
Jutrzenka Giebułtów - Wisłoka Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska - Lewart Lubartów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Siarka Tarnobrzeg
Podlasie Biała Podlaska - Wisła Sandomierz
Avia Świdnik - KS Wiązownica
Cracovia II - Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski - Sokół Sieniawa
Stal Stalowa Wola - ŁKS Łagów

Kolejka 38

Pauza: ŁKS Łagów.
 
Stal Kraśnik - Avia Świdnik
KS Wiązownica - Podlasie Biała Podlaska
Wisła Sandomierz - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Siarka Tarnobrzeg - Wólczanka Wólka Pełkińska
Lewart Lubartów - Jutrzenka Giebułtów
Wisłoka Dębica - Korona II Kielce
Chełmianka Chełm - Hetman Zamość
Podhale Nowy Targ - Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa - Cracovia II
Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola

Kolejka 39

Pauza: Wisła Puławy.
 
Chełmianka Chełm - Podhale Nowy Targ
Hetman Zamość - Wisłoka Dębica
Korona II Kielce - Lewart Lubartów
Jutrzenka Giebułtów - Siarka Tarnobrzeg
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Sandomierz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - KS Wiązownica
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik
Avia Świdnik - ŁKS Łagów
Cracovia II - Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Kolejka 40

Pauza: Sokół Sieniawa.
 
Wisła Puławy - Avia Świdnik
ŁKS Łagów - Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
KS Wiązownica - Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Sandomierz - Jutrzenka Giebułtów
Siarka Tarnobrzeg - Korona II Kielce
Lewart Lubartów - Hetman Zamość
Wisłoka Dębica - Chełmianka Chełm
Podhale Nowy Targ - Cracovia II
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Stalowa Wola

Kolejka 41

Pauza: Orlęta Radzyń Podlaski.
 
Wisłoka Dębica - Podhale Nowy Targ
Chełmianka Chełm - Lewart Lubartów
Hetman Zamość - Siarka Tarnobrzeg
Korona II Kielce - Wisła Sandomierz
Jutrzenka Giebułtów - KS Wiązownica
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Kraśnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Łagów
Podlasie Biała Podlaska - Wisła Puławy
Avia Świdnik - Sokół Sieniawa
Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Kolejka 42

Pauza: Cracovia II.
 
Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik
Sokół Sieniawa - Podlasie Biała Podlaska
Wisła Puławy - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
ŁKS Łagów - Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik - Jutrzenka Giebułtów
KS Wiązownica - Korona II Kielce
Wisła Sandomierz - Hetman Zamość
Siarka Tarnobrzeg - Chełmianka Chełm
Lewart Lubartów - Wisłoka Dębica
Podhale Nowy Targ - Stal Stalowa Wola

II liga 2020/2021

III liga 2020/2021 (I)
III liga 2020/2021 (II)
III liga 2020/2021 (III)

IV liga 2020/2021 (lubelska I)
IV liga 2020/2021 (lubelska II)
IV liga 2020/2021 (małopolska (wschód))
IV liga 2020/2021 (małopolska (zachód))
IV liga 2020/2021 (podkarpacka)
IV liga 2020/2021 (świętokrzyska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas