[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2020/2021, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Korona Rzeszów 35 79 24 7 4 84-40 12 4 2 44-21 12 3 2 40-19
2.  Izolator Boguchwała 35 69 21 6 8 63-36 9 4 5 29-19 12 2 3 34-17
3.  Karpaty Krosno 35 62 19 5 11 49-36 10 2 5 23-16 9 3 6 26-20
4.  Wisłok Wiśniowa 35 58 16 10 9 63-52 12 3 3 40-27 4 7 6 23-25
5.  Głogovia Głogów Małopolski 35 53 14 11 10 59-47 6 7 4 27-21 8 4 6 32-26 1 1 0 1 0 1-1
6.  Piast Tuczempy 35 52 15 7 13 59-49 7 2 9 34-30 8 5 4 25-19
7.  JKS Jarosław 35 49 14 7 14 43-40 5 4 8 15-17 9 3 6 28-23 4 7 2 1 1 6-4
8.  Igloopol Dębica 35 49 13 10 12 39-43 6 7 4 23-19 7 3 8 16-24 4 4 1 1 2 4-7

9.  Stal II Mielec 34 59 18 5 11 76-31 11 0 6 49-15 7 5 5 27-16 2 3 1 0 1 5-2
10.  Polonia Przemyśl 34 59 17 8 9 54-40 9 4 3 24-15 8 4 6 30-25 2 3 1 0 1 2-5
11.  Ekoball Sanok 34 53 15 8 11 48-47 9 3 5 28-22 6 5 6 20-25 1 1 0 1 0 1-1
12.  Legion Pilzno 34 51 15 6 13 48-49 7 4 7 32-32 8 2 6 16-17
13.  Sokół Kolbuszowa Dolna 34 49 14 7 13 49-42 7 4 6 25-19 7 3 7 24-23 2 3 1 0 1 2-1
14.  Błękitni Ropczyce 34 47 14 5 15 49-47 8 2 8 29-25 6 3 7 20-22
15.  Orzeł Przeworsk 34 45 13 6 15 43-45 7 3 7 18-19 6 3 8 25-26
16.  Sokół Nisko 34 43 11 10 13 57-61 5 4 8 21-24 6 6 5 36-37
17.  Czarni 1910 Jasło 34 37 9 10 15 40-53 7 7 4 33-26 2 3 11 7-27
18.  Stal II Stalowa Wola 34 33 9 6 19 48-87 4 2 10 21-43 5 4 9 27-44
19.  Lechia Sędziszów Małopolski 34 32 8 8 18 39-57 5 3 9 22-29 3 5 9 17-28
20.  Resovia II 34 29 8 5 21 45-69 4 3 9 19-26 4 2 12 26-43 2 4 1 1 0 1-0
21.  Partyzant Targowiska 34 29 8 5 21 36-72 3 3 11 16-33 5 2 10 20-39 2 1 0 1 1 0-1
22.  Start Pruchnik 34 18 4 6 24 26-74 2 4 11 12-35 2 2 13 14-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
 1 Korona Rzeszów    3-2 3-0 
4-1 
0-0 
2-1 
3-2 1-2 
2-2 
2-2 1-0 
3-0 
1-2 3-3 2-1 4-1 3-0 3-0 4-2 
 2 Izolator Boguchwała2-2 
1-3 
    0-0 
0-1 
4-1 2-2 1-0 1-0 0-2 
0-1 
0-2 2-0 1-0 2-2 4-2 3-0 3-1 3-0 
 3 Karpaty Krosno0-2 2-3     2-2 
1-0 
1-0 
2-1 
0-2 
2-1 
2-0 1-1 
1-2 
1-0 0-1 1-0 3-0 2-0 2-1 
 4 Wisłok Wiśniowa0-3 2-1 
2-2 
2-1     1-2 
2-0 
1-0 3-0 
2-2 
3-1 1-4 2-2 3-1 4-3 3-1 3-2 2-1 4-1 
 5 Głogovia Głogów Małopolski1-1 
0-0 
4-3 
0-2 
1-1 2-2     3-0 3-2 
0-2 
1-1 0-3 0-0 1-2 5-0 3-0 2-1 1-1 
 6 Piast Tuczempy1-3 0-1 
2-3 
1-3 3-0 
0-1 
1-3 
2-3 
    2-3 
3-1 
3-0 0-0 2-3 2-2 1-0 5-2 3-1 3-1 
 7 JKS Jarosław0-1 
0-1 
1-1 
0-2 
0-1 
0-1 
0-0 1-1 1-1     3-1 1-2 1-0 0-2 1-0 1-0 5-2 0-1 
 8 Igloopol Dębica2-4 1-3 2-0 0-0 
1-1 
2-0 
1-3 
2-2 
1-2 
2-1 
1-1 
    1-0 0-0 3-0 1-1 2-0 1-1 
 9 Stal II Mielec4-0 0-2 2-1 0-2     5-1 6-0 0-1 1-2 4-0 1-2 3-2 1-0 0-1 3-1 13-0 4-0 2-0 
 10 Polonia Przemyśl1-4 0-3 1-0 1-0     1-1 1-0 0-1 2-1 0-0 2-2 2-0 2-2 4-1 1-0 4-0 2-0 
 11 Ekoball Sanok0-1 0-3 1-1 1-2 2-2 1-0     3-0 2-0 0-2 0-4 3-3 2-1 1-0 3-1 1-0 4-1 4-1 
 12 Legion Pilzno0-2 1-1 1-3 1-2 0-3 0-1 2-1 3-1     2-2 0-3 4-1 4-1 0-0 5-5 2-1 0-4 3-0 4-1 
 13 Sokół Kolbuszowa Dolna3-0 0-1 1-3 2-0 1-0 1-3 2-2 0-1     1-1 4-1 2-0 2-2 0-2 0-0 3-0 1-2 2-1 
 14 Błękitni Ropczyce0-2 4-3 1-4 0-3 0-1 2-0 3-1 0-1 4-1 1-0     0-1 4-1 1-2 3-0* 0-0 2-2 0-1 4-2 
 15 Orzeł Przeworsk1-5 1-1 0-2 0-0 2-0 1-2 0-1 1-0 1-2 2-1     0-1 0-0 0-1 2-1 2-0 2-0 3-2 
 16 Sokół Nisko2-4 0-3 1-1 2-0 0-0 1-2 2-1 0-0 0-3 1-2 1-1     4-0 1-3 0-2 2-0 1-2 3-0 
 17 Czarni 1910 Jasło0-1 1-3 3-0 1-1 0-2 2-2 2-2 2-0 1-1 4-3 2-0 1-2 1-1     4-4 4-2 1-1 3-1 1-0 
 18 Stal II Stalowa Wola3-2 2-0 2-3 1-6 1-1 0-1 0-2 2-3 1-1 2-1 3-5 1-0     1-2 0-9 2-4 0-3* 
 19 Lechia Sędziszów Małopolski1-5 0-1 1-5 1-2 0-3 2-0 0-0 0-2 0-2 1-2 0-2 1-1 1-0 5-0     4-3 1-1 4-0 
 20 Resovia II1-4 0-2 1-2 2-3 0-3* 0-2 0-2 3-0 0-2 3-2 1-3 4-0 3-0 1-1     0-0 0-0 
 21 Partyzant Targowiska1-2 1-6 1-2 0-1 1-1 0-5 2-4 2-0 0-3 1-0 0-0 5-5 0-1 0-1 0-1 0-1     2-0 
 22 Start Pruchnik1-1 0-2 0-1 0-1 0-2 1-0 1-3 1-3 0-0 1-3 0-4 2-4 2-1 2-2 0-0 0-4 1-4     

Kolejka 1 - 25-26 lipca

Korona Rzeszów 4-1 Orzeł Przeworsk 25 lipca, 17:30
Wisłok Wiśniowa 3-1 Ekoball Sanok 26 lipca, 16:00
Sokół Nisko 1-2 Partyzant Targowiska 25 lipca, 17:00
Piast Tuczempy 3-1 Lechia Sędziszów Małopolski 26 lipca, 16:00
Resovia II 0-0 Start Pruchnik 26 lipca, 17:00
Legion Pilzno 1-3 Głogovia Głogów Małopolski 25 lipca, 14:00
Polonia Przemyśl 0-3 Karpaty Krosno 25 lipca, 11:00
Błękitni Ropczyce 2-0 Stal II Mielec 24 lipca, 18:00
Stal II Stalowa Wola 2-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 26 lipca, 17:00
Czarni 1910 Jasło 0-2 JKS Jarosław 25 lipca, 17:00
Izolator Boguchwała 0-2 Igloopol Dębica 25 lipca, 16:00

Kolejka 2 - 29 lipca

Orzeł Przeworsk 0-0 Igloopol Dębica 29 lipca, 17:30
JKS Jarosław 1-1 Izolator Boguchwała 29 lipca, 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-2 Czarni 1910 Jasło 29 lipca, 17:30
Stal II Mielec 0-1 Stal II Stalowa Wola 29 lipca, 17:30
Karpaty Krosno 3-0 Błękitni Ropczyce 29 lipca, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 0-0 Polonia Przemyśl 29 lipca, 18:00
Start Pruchnik 1-3 Legion Pilzno 29 lipca, 17:30
Lechia Sędziszów Małopolski 4-3 Resovia II 29 lipca, 18:00
Partyzant Targowiska 1-2 Piast Tuczempy 29 lipca, 17:30
Ekoball Sanok 3-3 Sokół Nisko 29 lipca, 20:00
Korona Rzeszów 0-0 Wisłok Wiśniowa 19 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (29 lipca, 18:00) odwołany z powodu meczu pucharowego gości

Kolejka 3 - 1-2 sierpnia

Wisłok Wiśniowa 4-3 Orzeł Przeworsk 2 sierpnia, 16:00
Sokół Nisko 2-4 Korona Rzeszów 1 sierpnia, 17:00
Piast Tuczempy 2-2 Ekoball Sanok 1 sierpnia, 17:00
Resovia II 0-0 Partyzant Targowiska 2 sierpnia, 17:00
Legion Pilzno 2-1 Lechia Sędziszów Małopolski 1 sierpnia, 17:00
Polonia Przemyśl 2-0 Start Pruchnik 1 sierpnia, 18:00
Błękitni Ropczyce 1-4 Głogovia Głogów Małopolski 1 sierpnia, 17:00
Stal II Stalowa Wola 2-0 Karpaty Krosno 2 września, 17:00
w pierwotnym terminie (1 sierpnia, 17:00) odwołany
Czarni 1910 Jasło 2-2 Stal II Mielec 2 sierpnia, 17:00
Izolator Boguchwała 2-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 sierpnia, 13:00
Igloopol Dębica 2-1 JKS Jarosław 1 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 8-9 sierpnia

Orzeł Przeworsk 0-2 JKS Jarosław 8 sierpnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 Igloopol Dębica 8 sierpnia, 17:00
Stal II Mielec 0-2 Izolator Boguchwała 8 sierpnia, 11:00
Karpaty Krosno 2-0 Czarni 1910 Jasło 23 września, 16:00
w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 16:00) odwołany z powodu meczu pucharowego gospodarzy
Głogovia Głogów Małopolski 5-0 Stal II Stalowa Wola 8 sierpnia, 11:00
Start Pruchnik 1-3 Błękitni Ropczyce 9 sierpnia, 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 2-0 Polonia Przemyśl 8 sierpnia, 18:00
Partyzant Targowiska 2-0 Legion Pilzno 8 sierpnia, 17:00
Ekoball Sanok 1-0 Resovia II 8 sierpnia, 17:00
Korona Rzeszów 1-2 Piast Tuczempy 7 sierpnia, 18:00
Wisłok Wiśniowa 3-1 Sokół Nisko 23 września, 16:00
w pierwotnym terminie (9 sierpnia, 16:00) odwołany z powodu meczu pucharowego gospodarzy

Kolejka 5 - 12 sierpnia

Sokół Nisko 1-1 Orzeł Przeworsk 12 sierpnia, 17:00
Piast Tuczempy 3-0 Wisłok Wiśniowa 12 sierpnia, 17:00
Resovia II 1-4 Korona Rzeszów 12 sierpnia, 18:00
Legion Pilzno 3-1 Ekoball Sanok 12 sierpnia, 17:00
Polonia Przemyśl 4-0 Partyzant Targowiska 12 sierpnia, 18:00
Błękitni Ropczyce 0-0 Lechia Sędziszów Małopolski 12 sierpnia, 17:00
Stal II Stalowa Wola 0-3 Start Pruchnik 12 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Czarni 1910 Jasło 3-0 Głogovia Głogów Małopolski 12 sierpnia, 17:00
Izolator Boguchwała 0-0 Karpaty Krosno 12 sierpnia, 16:00
Igloopol Dębica 1-0 Stal II Mielec 12 sierpnia, 17:00
JKS Jarosław 1-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 15-16 sierpnia

Orzeł Przeworsk 1-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 16 sierpnia, 17:00
Stal II Mielec 0-2 JKS Jarosław 15 sierpnia, 11:00
Karpaty Krosno 1-1 Igloopol Dębica 30 września, 16:00
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 15:00) odwołany z powodu meczu gospodarzy w Pucharze Polski
Głogovia Głogów Małopolski 4-3 Izolator Boguchwała 15 sierpnia, 17:00
Start Pruchnik 2-1 Czarni 1910 Jasło 16 sierpnia, 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 5-0 Stal II Stalowa Wola 15 sierpnia, 18:00
Partyzant Targowiska 1-0 Błękitni Ropczyce 15 sierpnia, 17:00
Ekoball Sanok 1-0 Polonia Przemyśl 15 sierpnia, 17:00
Korona Rzeszów 1-2 Legion Pilzno 15 sierpnia, 11:00
Wisłok Wiśniowa 4-1 Resovia II 15 sierpnia, 16:00
Sokół Nisko 1-1 Piast Tuczempy 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 7 - 22-23 sierpnia

Piast Tuczempy 1-0 Orzeł Przeworsk 22 sierpnia, 17:30
Resovia II 1-3 Sokół Nisko 23 sierpnia, 17:00
Legion Pilzno 1-1 Wisłok Wiśniowa 23 sierpnia, 17:00
Polonia Przemyśl 1-4 Korona Rzeszów 22 sierpnia, 17:00
Błękitni Ropczyce 0-1 Ekoball Sanok 21 sierpnia, 18:00
Stal II Stalowa Wola 2-4 Partyzant Targowiska 23 sierpnia, 15:00
Czarni 1910 Jasło 4-2 Lechia Sędziszów Małopolski 22 sierpnia, 16:00
Izolator Boguchwała 3-0 Start Pruchnik 22 sierpnia, 16:00
Igloopol Dębica 2-0 Głogovia Głogów Małopolski 22 sierpnia, 17:00
JKS Jarosław 0-1 Karpaty Krosno 23 sierpnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-0 Stal II Mielec 22 sierpnia, 17:30

Kolejka 8 - 26 sierpnia

Orzeł Przeworsk 2-0 Stal II Mielec 26 sierpnia, 17:30
Karpaty Krosno 1-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 26 sierpnia, 17:30
Głogovia Głogów Małopolski 3-2 JKS Jarosław 26 sierpnia, 17:00
Start Pruchnik 0-1 Igloopol Dębica 26 sierpnia, 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0-1 Izolator Boguchwała 26 sierpnia, 17:30
Partyzant Targowiska 0-1 Czarni 1910 Jasło 26 sierpnia, 17:30
Ekoball Sanok 1-0 Stal II Stalowa Wola 26 sierpnia, 20:00
Korona Rzeszów 2-1 Błękitni Ropczyce 26 sierpnia, 17:30
Wisłok Wiśniowa 2-2 Polonia Przemyśl 26 sierpnia, 17:00
Sokół Nisko 0-0 Legion Pilzno 26 sierpnia, 17:00
Piast Tuczempy 3-1 Resovia II 26 sierpnia, 17:30

Kolejka 9 - 29-30 sierpnia

Resovia II 3-2 Orzeł Przeworsk 30 sierpnia, 17:00
Legion Pilzno 1-2 Piast Tuczempy 29 sierpnia, 11:00
Polonia Przemyśl 2-2 Sokół Nisko 29 sierpnia, 17:00
Błękitni Ropczyce 4-3 Wisłok Wiśniowa 29 sierpnia, 17:00
Stal II Stalowa Wola 3-2 Korona Rzeszów 30 sierpnia, 14:00
Czarni 1910 Jasło 2-0 Ekoball Sanok 29 sierpnia, 16:30
Izolator Boguchwała 3-1 Partyzant Targowiska 29 sierpnia, 17:00
Igloopol Dębica 1-1 Lechia Sędziszów Małopolski 29 sierpnia, 11:00
JKS Jarosław 0-1 Start Pruchnik 29 sierpnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-1 Głogovia Głogów Małopolski 30 sierpnia, 17:30
Stal II Mielec 2-1 Karpaty Krosno 29 sierpnia, 11:00

Kolejka 10 - 5-6 września

Orzeł Przeworsk 1-5 Karpaty Krosno 6 września, 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 0-3 Stal II Mielec 5 września, 17:00
Start Pruchnik 0-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 4 września, 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-2 JKS Jarosław 5 września, 17:00
Partyzant Targowiska 0-1 Igloopol Dębica 5 września, 17:00
Ekoball Sanok 0-3 Izolator Boguchwała 5 września, 17:00
Korona Rzeszów 3-0 Czarni 1910 Jasło 5 września, 17:00
Wisłok Wiśniowa 3-2 Stal II Stalowa Wola 6 września, 15:00
Sokół Nisko 1-2 Błękitni Ropczyce 5 września, 16:00
Piast Tuczempy 2-3 Polonia Przemyśl 5 września, 11:00
Resovia II 0-2 Legion Pilzno 6 września, 16:30

Kolejka 11 - 9 września

Legion Pilzno 4-1 Orzeł Przeworsk 9 września, 16:30
Polonia Przemyśl 1-0 Resovia II 9 września, 17:00
Błękitni Ropczyce 0-3 Piast Tuczempy 9 września, 17:00
Stal II Stalowa Wola 3-5 Sokół Nisko 8 września, 16:30
Czarni 1910 Jasło 1-3 Wisłok Wiśniowa 9 września, 16:00
Izolator Boguchwała 2-2 Korona Rzeszów 9 września, 17:00
Igloopol Dębica 0-0 Ekoball Sanok 9 września, 17:00
JKS Jarosław 5-2 Partyzant Targowiska 9 września, 16:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-0 Lechia Sędziszów Małopolski 9 września, 17:00
Stal II Mielec 2-0 Start Pruchnik 9 września, 17:30
Karpaty Krosno 1-0 Głogovia Głogów Małopolski 9 września, 17:00

Kolejka 12 - 12-13 września

Orzeł Przeworsk 1-1 Głogovia Głogów Małopolski 12 września, 16:00
Start Pruchnik 1-1 Karpaty Krosno 13 września, 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0-3 Stal II Mielec 12 września, 17:00
Partyzant Targowiska 0-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 12 września, 16:30
Ekoball Sanok 1-2 JKS Jarosław 12 września, 19:45
Korona Rzeszów 1-0 Igloopol Dębica 12 września, 16:30
Wisłok Wiśniowa 2-1 Izolator Boguchwała 12 września, 16:00
Sokół Nisko 4-0 Czarni 1910 Jasło 12 września, 16:00
Piast Tuczempy 5-2 Stal II Stalowa Wola 12 września, 16:00
Resovia II 0-2 Błękitni Ropczyce 13 września, 16:30
Legion Pilzno 2-1 Polonia Przemyśl 13 września, 16:30

Kolejka 13 - 19-20 września

Polonia Przemyśl 0-0 Orzeł Przeworsk 19 września, 11:00
Błękitni Ropczyce 4-1 Legion Pilzno 19 września, 16:00
Stal II Stalowa Wola 0-9 Resovia II 20 września, 15:00
Czarni 1910 Jasło 1-1 Piast Tuczempy 19 września, 14:00
Izolator Boguchwała 2-2 Sokół Nisko 19 września, 16:00
Igloopol Dębica 0-0 Wisłok Wiśniowa 19 września, 11:00
JKS Jarosław 0-1 Korona Rzeszów 19 września, 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-2 Ekoball Sanok 20 września, 16:00
Stal II Mielec 4-0 Partyzant Targowiska 20 września, 16:00
Karpaty Krosno 2-1 Lechia Sędziszów Małopolski 19 września, 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-1 Start Pruchnik 19 września, 16:40

Kolejka 14 - 26-27 września

Orzeł Przeworsk 3-2 Start Pruchnik 26 września, 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-5 Głogovia Głogów Małopolski 14 października, 15:30
w pierwotnym terminie (26 września, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (11 listopada, 13:00) odwołany
Partyzant Targowiska 1-2 Karpaty Krosno 27 września, 15:00
Ekoball Sanok 2-2 Stal II Mielec 27 września, 15:00
Korona Rzeszów 3-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 26 września, 16:00
Wisłok Wiśniowa 3-0 JKS Jarosław 26 września, 10:30
Sokół Nisko 2-0 Igloopol Dębica 26 września, 15:00
Piast Tuczempy 0-1 Izolator Boguchwała 26 września, 16:00
Resovia II 4-0 Czarni 1910 Jasło 27 września, 16:00
Legion Pilzno 5-5 Stal II Stalowa Wola 26 września, 16:00
Polonia Przemyśl 2-1 Błękitni Ropczyce 26 września, 11:00

Kolejka 15 - 3-4 października

Błękitni Ropczyce 0-1 Orzeł Przeworsk 3 października, 15:00
Stal II Stalowa Wola 1-1 Polonia Przemyśl 4 października, 11:00
Czarni 1910 Jasło 1-1 Legion Pilzno 4 października, 15:00
Izolator Boguchwała 3-0 Resovia II 3 października, 15:00
Igloopol Dębica 2-2 Piast Tuczempy 3 października, 16:00
JKS Jarosław 0-2 Sokół Nisko 3 października, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-0 Wisłok Wiśniowa 14 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (3 października, 16:00) odwołany / w drugim terminie (4 listopada, 14:15) odwołany / w trzecim terminie (11 listopada, 14:00) odwołany
Stal II Mielec 4-0 Korona Rzeszów 4 października, 11:00
Karpaty Krosno 1-0 Ekoball Sanok 3 października, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski 2-1 Partyzant Targowiska 3 października, 15:00
Start Pruchnik 0-0 Lechia Sędziszów Małopolski 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (4 października, 12:00) odwołany / w drugim terminie (11 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 16 - 10-11 października

Orzeł Przeworsk 2-1 Lechia Sędziszów Małopolski 10 października, 15:00
Partyzant Targowiska 2-0 Start Pruchnik 10 października, 15:00
Ekoball Sanok 1-1 Głogovia Głogów Małopolski 10 października, 15:00
Korona Rzeszów 3-0 Karpaty Krosno 10 października, 11:00
Wisłok Wiśniowa 1-4 Stal II Mielec 28 października, 14:00
w pierwotnym terminie (11 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie (14 października, 15:30) odwołany
Sokół Nisko 0-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 10 października, 11:00
Piast Tuczempy 2-3 JKS Jarosław 10 października, 15:00
Resovia II 1-2 Igloopol Dębica 11 października, 15:30
Legion Pilzno 0-2 Izolator Boguchwała 10 października, 15:00
Polonia Przemyśl 2-0 Czarni 1910 Jasło 10 października, 11:00
Błękitni Ropczyce 3-0 Stal II Stalowa Wola 10 października, 15:00
(wo)
na boisku 3-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 17 - 17-18 października

Stal II Stalowa Wola 2-1 Orzeł Przeworsk 18 października, 11:00
Czarni 1910 Jasło 2-0 Błękitni Ropczyce 17 października, 15:00
Izolator Boguchwała 0-2 Polonia Przemyśl 17 października, 15:00
Igloopol Dębica 3-0 Legion Pilzno 17 października, 11:00
JKS Jarosław 1-0 Resovia II 17 października, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-3 Piast Tuczempy 17 października, 15:00
Stal II Mielec 3-2 Sokół Nisko 17 października, 11:00
Karpaty Krosno 2-2 Wisłok Wiśniowa 17 października, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-1 Korona Rzeszów 17 października, 15:00
Start Pruchnik 1-3 Ekoball Sanok 18 października, 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-1 Partyzant Targowiska 17 października, 11:00

Kolejka 18 - 24-25 października

Orzeł Przeworsk 2-0 Partyzant Targowiska 24 października, 14:30
Ekoball Sanok 3-1 Lechia Sędziszów Małopolski 23 października, 19:00
Korona Rzeszów 4-2 Start Pruchnik 24 października, 15:00
Wisłok Wiśniowa 1-2 Głogovia Głogów Małopolski 24 października, 11:00
Sokół Nisko 0-3 Karpaty Krosno 24 października, 14:30
Piast Tuczempy 0-0 Stal II Mielec 25 października, 14:00
Resovia II 3-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 25 października, 14:00
Legion Pilzno 0-3 JKS Jarosław 24 października, 14:00
Polonia Przemyśl 1-0 Igloopol Dębica 24 października, 15:00
Błękitni Ropczyce 0-2 Izolator Boguchwała 24 października, 15:00
Stal II Stalowa Wola 1-0 Czarni 1910 Jasło 25 października, 11:00

Kolejka 19 - 31 października

Czarni 1910 Jasło 1-2 Orzeł Przeworsk 31 października, 14:00
Izolator Boguchwała 4-2 Stal II Stalowa Wola 31 października, 11:00
Igloopol Dębica 1-1 Błękitni Ropczyce 31 października, 14:00
JKS Jarosław 1-2 Polonia Przemyśl 31 października, 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-1 Legion Pilzno 31 października, 11:00
Stal II Mielec 13-0 Resovia II 31 października, 11:00
Karpaty Krosno 0-2 Piast Tuczempy 31 października, 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-2 Sokół Nisko 31 października, 13:00
Start Pruchnik 0-2 Wisłok Wiśniowa 31 października, 13:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-5 Korona Rzeszów 31 października, 12:00
Partyzant Targowiska 2-4 Ekoball Sanok 31 października, 14:00

Kolejka 20 - 7-8 listopada

Orzeł Przeworsk 0-1 Ekoball Sanok 7 listopada, 11:00
Korona Rzeszów 3-0 Partyzant Targowiska 7 listopada, 13:00
Wisłok Wiśniowa 2-1 Lechia Sędziszów Małopolski 8 listopada, 13:00
Sokół Nisko 3-0 Start Pruchnik 7 listopada, 13:30
Piast Tuczempy 1-3 Głogovia Głogów Małopolski 7 listopada, 13:00
Resovia II 0-2 Karpaty Krosno 8 listopada, 14:00
Legion Pilzno 0-1 Stal II Mielec 7 listopada, 13:00
Polonia Przemyśl 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 listopada, 11:00
Błękitni Ropczyce 0-1 JKS Jarosław 7 listopada, 14:00
Stal II Stalowa Wola 2-3 Igloopol Dębica 7 listopada, 13:00
Czarni 1910 Jasło 0-1 Izolator Boguchwała 7 listopada, 19:10

Kolejka 21 - 11 listopada

Izolator Boguchwała 1-0 Orzeł Przeworsk 11 listopada, 11:00
Igloopol Dębica 2-0 Czarni 1910 Jasło 11 listopada, 11:00
JKS Jarosław 1-0 Stal II Stalowa Wola 11 listopada, 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1 Błękitni Ropczyce 11 listopada, 11:00
Stal II Mielec 5-1 Polonia Przemyśl 11 listopada, 11:00
Karpaty Krosno 0-1 Legion Pilzno 11 listopada, 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 3-0 Resovia II 11 listopada, 11:00
Start Pruchnik 0-1 Piast Tuczempy 11 listopada, 13:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-1 Sokół Nisko 11 listopada, 11:30
Partyzant Targowiska 1-6 Wisłok Wiśniowa 11 listopada, 13:30
Ekoball Sanok 0-1 Korona Rzeszów 11 listopada, 13:00

Kolejka 22 - 27-28 marca

Igloopol Dębica 2-4 Korona Rzeszów 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Tuczempy 0-1 Wisłok Wiśniowa 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Głogovia Głogów Małopolski 1-1 Karpaty Krosno 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
JKS Jarosław 0-2 Izolator Boguchwała 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Resovia II 2-3 Stal II Mielec 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Start Pruchnik 1-0 Polonia Przemyśl 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lechia Sędziszów Małopolski 0-2 Legion Pilzno 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-2 Stal II Stalowa Wola 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ekoball Sanok 4-1 Partyzant Targowiska 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Czarni 1910 Jasło 1-1 Sokół Nisko 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 20:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Przeworsk 2-1 Błękitni Ropczyce 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 23 - 3 kwietnia

Korona Rzeszów 3-2 Izolator Boguchwała 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Karpaty Krosno 2-0 JKS Jarosław 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisłok Wiśniowa 2-0 Głogovia Głogów Małopolski 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Igloopol Dębica 1-2 Piast Tuczempy 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Przeworsk 2-0 Resovia II 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Błękitni Ropczyce 1-2 Czarni 1910 Jasło 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Partyzant Targowiska 5-5 Sokół Nisko 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal II Stalowa Wola 0-1 Ekoball Sanok 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lechia Sędziszów Małopolski 0-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legion Pilzno 4-1 Start Pruchnik 19 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia Przemyśl 1-0 Stal II Mielec 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 24 - 10-11 kwietnia

Piast Tuczempy 1-3 Korona Rzeszów 11 kwietnia, 12:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-1 Igloopol Dębica 10 kwietnia, 16:00
JKS Jarosław 0-0 Wisłok Wiśniowa 10 kwietnia, 16:00
Izolator Boguchwała 0-1 Karpaty Krosno 10 kwietnia, 11:00
Resovia II 0-3 Polonia Przemyśl 11 kwietnia, 11:00
(wo)
w Krasnem / na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Stal II Mielec 0-1 Legion Pilzno 11 kwietnia, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1 Start Pruchnik 10 kwietnia, 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0-0 Ekoball Sanok 10 kwietnia, 16:00
Sokół Nisko 1-3 Stal II Stalowa Wola 10 kwietnia, 14:00
Błękitni Ropczyce 0-1 Partyzant Targowiska 10 kwietnia, 16:00
Orzeł Przeworsk 0-0 Czarni 1910 Jasło 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 25 - 17-18 kwietnia

Korona Rzeszów 4-1 Karpaty Krosno 17 kwietnia, 15:00
Igloopol Dębica 1-1 JKS Jarosław 17 kwietnia, 10:00
w Woli Chorzelowskiej
Piast Tuczempy 2-3 Głogovia Głogów Małopolski 17 kwietnia, 16:00
Izolator Boguchwała 4-1 Wisłok Wiśniowa 18 kwietnia, 13:00
Czarni 1910 Jasło 1-1 Resovia II 17 kwietnia, 16:00
na bocznym boisku
Partyzant Targowiska 0-0 Orzeł Przeworsk 17 kwietnia, 17:00
w Sanoku; na bocznym boisku Rodzinnego Centrum Sportu i Rekreacji Wiki
Stal II Stalowa Wola 1-1 Błękitni Ropczyce 18 kwietnia, 16:00
Sokół Nisko 0-2 Lechia Sędziszów Małopolski 18 kwietnia, 15:00
Ekoball Sanok 4-1 Start Pruchnik 17 kwietnia, 16:00
Stal II Mielec 1-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 kwietnia, 11:00
Polonia Przemyśl 1-0 Legion Pilzno 17 kwietnia, 11:00

Kolejka 26 - 24-25 kwietnia

Głogovia Głogów Małopolski 0-0 Korona Rzeszów 24 kwietnia, 16:00
JKS Jarosław 1-1 Piast Tuczempy 24 kwietnia, 16:00
Izolator Boguchwała 0-1 Igloopol Dębica 24 kwietnia, 15:00
Karpaty Krosno 1-0 Wisłok Wiśniowa 24 kwietnia, 16:00
Legion Pilzno 0-4 Resovia II 24 kwietnia, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-3 Polonia Przemyśl 24 kwietnia, 16:00
Stal II Mielec 6-0 Ekoball Sanok 25 kwietnia, 11:00
Start Pruchnik 2-4 Sokół Nisko 25 kwietnia, 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-2 Błękitni Ropczyce 24 kwietnia, 16:00
Orzeł Przeworsk 0-1 Stal II Stalowa Wola 24 kwietnia, 16:00
Czarni 1910 Jasło 3-1 Partyzant Targowiska 24 kwietnia, 16:00
na bocznym boisku

Kolejka 27 - 1-2 maja

Korona Rzeszów 2-1 Wisłok Wiśniowa 1 maja, 17:00
Igloopol Dębica 2-0 Karpaty Krosno 1 maja, 17:00
Piast Tuczempy 2-3 Izolator Boguchwała 30 kwietnia, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 0-2 JKS Jarosław 1 maja, 16:00
Partyzant Targowiska 0-1 Resovia II 2 maja, 14:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Czarni 1910 Jasło 4-4 Stal II Stalowa Wola 1 maja, 18:30
na bocznym boisku
Lechia Sędziszów Małopolski 0-2 Orzeł Przeworsk 30 kwietnia, 17:30
Błękitni Ropczyce 4-2 Start Pruchnik 1 maja, 13:00
Sokół Nisko 0-0 Stal II Mielec 1 maja, 11:00
Polonia Przemyśl 1-1 Ekoball Sanok 1 maja, 16:00
Legion Pilzno 2-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 1 maja, 16:00

Kolejka 28 - 8-9 maja

JKS Jarosław 0-1 Korona Rzeszów 9 maja, 12:00
Izolator Boguchwała 2-2 Głogovia Głogów Małopolski 8 maja, 17:00
Karpaty Krosno 2-1 Piast Tuczempy 8 maja, 16:00
Wisłok Wiśniowa 3-1 Igloopol Dębica 8 maja, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-0 Resovia II 9 maja, 17:00
Ekoball Sanok 3-0 Legion Pilzno 8 maja, 17:00
Sokół Nisko 1-2 Polonia Przemyśl 8 maja, 11:00
Stal II Mielec 4-0 Błękitni Ropczyce 9 maja, 11:00
Start Pruchnik 0-4 Orzeł Przeworsk 9 maja, 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-0 Czarni 1910 Jasło 8 maja, 16:00
Partyzant Targowiska 0-1 Stal II Stalowa Wola 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (8 maja, 16:30) odwołany na wniosek gospodarzy

Kolejka 29 - 15-16 maja

Korona Rzeszów 3-0 Igloopol Dębica 15 maja, 17:30
Wisłok Wiśniowa 1-0 Piast Tuczempy 15 maja, 16:00
Karpaty Krosno 2-1 Głogovia Głogów Małopolski 15 maja, 17:00
Izolator Boguchwała 1-0 JKS Jarosław 15 maja, 17:00
Resovia II 3-0 Stal II Stalowa Wola 15 maja, 17:00
Partyzant Targowiska 0-1 Lechia Sędziszów Małopolski 16 maja, 14:00
Czarni 1910 Jasło 1-0 Start Pruchnik 15 maja, 17:00
na bocznym boisku
Stal II Mielec 1-2 Orzeł Przeworsk 15 maja, 11:00
Błękitni Ropczyce 3-1 Polonia Przemyśl 15 maja, 17:00
Legion Pilzno 4-1 Sokół Nisko 15 maja, 17:00
Ekoball Sanok 2-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 maja, 17:00

Kolejka 30 - 22-23 maja

Izolator Boguchwała 1-3 Korona Rzeszów 22 maja, 17:00
JKS Jarosław 0-1 Karpaty Krosno 22 maja, 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 2-2 Wisłok Wiśniowa 22 maja, 16:00
Piast Tuczempy 3-0 Igloopol Dębica 22 maja, 17:00
Resovia II 0-2 Ekoball Sanok 23 maja, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 Sokół Nisko 22 maja, 17:30
Legion Pilzno 0-3 Błękitni Ropczyce 23 maja, 17:00
Orzeł Przeworsk 1-2 Polonia Przemyśl 22 maja, 17:30
Stal II Mielec 1-0 Czarni 1910 Jasło 23 maja, 11:00
Start Pruchnik 1-4 Partyzant Targowiska 23 maja, 17:00
Stal II Stalowa Wola 1-2 Lechia Sędziszów Małopolski 23 maja, 18:00

Kolejka 31 - 29-30 maja

Korona Rzeszów 2-2 Piast Tuczempy 29 maja, 18:00
Igloopol Dębica 1-3 Głogovia Głogów Małopolski 29 maja, 14:30
Wisłok Wiśniowa 2-2 JKS Jarosław 29 maja, 18:00
Karpaty Krosno 2-3 Izolator Boguchwała 29 maja, 17:00
Resovia II 1-1 Lechia Sędziszów Małopolski 30 maja, 17:00
Start Pruchnik 2-2 Stal II Stalowa Wola 29 maja, 17:00
Partyzant Targowiska 1-1 Stal II Mielec 29 maja, 16:30
Czarni 1910 Jasło 2-2 Polonia Przemyśl 29 maja, 17:00
na bocznym boisku
Orzeł Przeworsk 1-0 Legion Pilzno 30 maja, 17:30
Błękitni Ropczyce 1-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 29 maja, 17:00
Sokół Nisko 2-1 Ekoball Sanok 29 maja, 11:00

Kolejka 32 - 5-6 czerwca

Wisłok Wiśniowa 2-2 Izolator Boguchwała 5 czerwca, 11:00
Karpaty Krosno 0-2 Korona Rzeszów 6 czerwca, 11:00
JKS Jarosław 3-1 Igloopol Dębica 5 czerwca, 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 3-0 Piast Tuczempy 5 czerwca, 16:00
Sokół Nisko 2-0 Resovia II 5 czerwca, 17:00
Ekoball Sanok 0-2 Błękitni Ropczyce 5 czerwca, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4-1 Orzeł Przeworsk 5 czerwca, 17:30
Legion Pilzno 0-0 Czarni 1910 Jasło 6 czerwca, 17:00
Partyzant Targowiska 0-5 Polonia Przemyśl 3 czerwca, 13:00
Stal II Stalowa Wola 1-6 Stal II Mielec 5 czerwca, 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 4-0 Start Pruchnik 3 czerwca, 11:00

Kolejka 33 - 9 czerwca

Pauza: Stal II Mielec, Partyzant Targowiska, Sokół Kolbuszowa Dolna, Resovia II, Ekoball Sanok, Start Pruchnik, Polonia Przemyśl, Lechia Sędziszów Małopolski, Orzeł Przeworsk, Sokół Nisko, Błękitni Ropczyce, Stal II Stalowa Wola, Legion Pilzno, Czarni 1910 Jasło.
 
Korona Rzeszów 3-2 Głogovia Głogów Małopolski 9 czerwca, 18:00
Piast Tuczempy 3-1 JKS Jarosław 9 czerwca, 18:00
Igloopol Dębica 1-3 Izolator Boguchwała 9 czerwca, 16:00
Wisłok Wiśniowa 2-1 Karpaty Krosno 9 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 12-13 czerwca

Wisłok Wiśniowa 0-3 Korona Rzeszów 12 czerwca, 17:00
Karpaty Krosno 1-2 Igloopol Dębica 12 czerwca, 17:00
Izolator Boguchwała 1-0 Piast Tuczempy 12 czerwca, 17:00
JKS Jarosław 1-1 Głogovia Głogów Małopolski 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (12 czerwca, 17:00) odwołany
Start Pruchnik 0-4 Resovia II 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (13 czerwca, 17:00) odwołany
Stal II Mielec 3-1 Lechia Sędziszów Małopolski 10 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (13 czerwca, 17:00) odwołany
Polonia Przemyśl 2-2 Stal II Stalowa Wola 13 czerwca, 17:00
Legion Pilzno 3-0 Partyzant Targowiska 13 czerwca, 17:00
Czarni 1910 Jasło 4-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 10 czerwca, 19:00
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (13 czerwca, 17:00) odwołany
Ekoball Sanok 0-4 Orzeł Przeworsk 13 czerwca, 17:00
Błękitni Ropczyce 4-1 Sokół Nisko 13 czerwca, 17:00

Kolejka 35 - 19-20 czerwca

Korona Rzeszów 2-2 JKS Jarosław 18 czerwca, 18:00
Głogovia Głogów Małopolski 0-2 Izolator Boguchwała 18 czerwca, 18:00
Piast Tuczempy 1-3 Karpaty Krosno 15 czerwca, 18:00
Igloopol Dębica 1-1 Wisłok Wiśniowa 18 czerwca, 17:00
Błękitni Ropczyce 2-2 Resovia II 20 czerwca, 17:00
Orzeł Przeworsk 0-1 Sokół Nisko 19 czerwca, 12:00
Ekoball Sanok 2-1 Czarni 1910 Jasło 18 czerwca, 18:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-2 Partyzant Targowiska 20 czerwca, 17:00
Stal II Stalowa Wola 0-2 Legion Pilzno 18 czerwca, 16:00
Polonia Przemyśl 4-1 Lechia Sędziszów Małopolski 18 czerwca, 18:00
Start Pruchnik 0-2 Stal II Mielec 18 czerwca, 18:00

III liga 2020/2021 (IV)

hummel IV liga 2020/2021 (lubelska I)
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska II)
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska (mistrzowska))
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska (spadkowa))
Keeza IV liga 2020/2021 (małopolska (wschód))
Keeza IV liga 2020/2021 (małopolska (zachód))
IV liga 2020/2021 (świętokrzyska)

Klasa okręgowa 2020/2021 (Dębica)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Krosno)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Stalowa Wola)

Autor: Grzegorz Bober

 

Napisz do nas