[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

hummel IV liga 2020/2021, grupa: lubelska (mistrzowska)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 100 12 0 0 52-4 6 0 0 27-1 6 0 0 25-3
2.  Świdniczanka Świdnik 12 66 8 3 1 36-16 6 0 0 24-7 2 3 1 12-9
3.  Victoria Żmudź 12 65 7 0 5 20-15 4 0 2 12-10 3 0 3 8-5
4.  Huragan Międzyrzec Podlaski 12 63 4 3 5 20-27 3 2 1 9-10 1 1 4 11-17
5.  Kryształ Werbkowice 12 61 7 3 2 31-8 5 0 1 23-3 2 3 1 8-5
6.  Granit Bychawa 12 61 6 3 3 30-19 3 2 1 17-9 3 1 2 13-10
7.  Powiślak Końskowola 12 59 5 2 5 21-24 2 2 2 11-11 3 0 3 10-13
8.  Huczwa Tyszowce 12 48 4 3 5 23-25 3 1 2 12-10 1 2 3 11-15
9.  POM Iskra Piotrowice 12 45 4 0 8 16-36 3 0 3 10-12 1 0 5 6-24
10.  Włodawianka Włodawa 12 41 2 1 9 11-43 1 1 4 6-18 1 0 5 5-25
11.  Lublinianka Lublin 12 38 1 2 9 9-30 1 1 4 6-12 0 1 5 3-18
12.  Lutnia Piszczac 12 38 0 4 8 10-32 0 3 3 5-14 0 1 5 5-18

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski    4-0 5-0 8-0 3-0 4-0 3-1 
 2 Świdniczanka Świdnik    4-1 4-2 5-1 3-1 4-1 4-1 
 3 Victoria Żmudź    1-4 1-4 3-1 3-0* 3-1 1-0 
 4 Huragan Międzyrzec Podlaski1-6 1-1 1-0     0-0 2-1 4-2 
 5 Kryształ Werbkowice2-1     0-1 1-0 13-0 1-0 6-1 
 6 Granit Bychawa4-4     3-1 1-2 3-1 5-0 1-1 
 7 Powiślak Końskowola2-4 1-1 2-0 1-2 2-1     3-3 
 8 Huczwa Tyszowce2-1 0-2     6-2 0-3 1-1 3-1 
 9 POM Iskra Piotrowice0-3 2-3 2-1 1-0 2-3 3-2     
 10 Włodawianka Włodawa0-7 3-1 0-3 1-1 1-4 1-2     
 11 Lublinianka Lublin0-3 1-1 0-1 1-4 1-2 3-1     
 12 Lutnia Piszczac0-2 1-5 0-3 1-1 2-2 1-1     

Kolejka 1 - 17-18 kwietnia

Huragan Międzyrzec Podlaski 0-0 Kryształ Werbkowice 18 kwietnia, 15:00
Powiślak Końskowola 1-1 Świdniczanka Świdnik 18 kwietnia, 15:00
Lutnia Piszczac 1-1 Huczwa Tyszowce 18 kwietnia, 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 8-0 POM Iskra Piotrowice 18 kwietnia, 15:00
Victoria Żmudź 3-0 Włodawianka Włodawa 18 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości przekroczono limit zmian
Granit Bychawa 5-0 Lublinianka Lublin 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 2 - 24-25 kwietnia

Lublinianka Lublin 0-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 kwietnia, 11:30
Victoria Żmudź 3-1 POM Iskra Piotrowice 24 kwietnia, 15:00
Włodawianka Włodawa 1-4 Granit Bychawa 25 kwietnia, 16:00
Huczwa Tyszowce 2-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 24 kwietnia, 16:00
Kryształ Werbkowice 0-1 Powiślak Końskowola 24 kwietnia, 16:00
Świdniczanka Świdnik 4-1 Lutnia Piszczac 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 3 - 28 kwietnia

Victoria Żmudź 1-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 28 kwietnia, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-0 Powiślak Końskowola 28 kwietnia, 17:00
Granit Bychawa 1-1 Lutnia Piszczac 29 kwietnia, 17:00
Świdniczanka Świdnik 4-1 Lublinianka Lublin 28 kwietnia, 17:00
Huczwa Tyszowce 0-3 Włodawianka Włodawa 28 kwietnia, 17:00
Kryształ Werbkowice 1-0 POM Iskra Piotrowice 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 4 - 3 maja

Huragan Międzyrzec Podlaski 1-6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 maja, 16:00
Lublinianka Lublin 0-1 Victoria Żmudź 3 maja, 11:00
Lutnia Piszczac 1-1 Kryształ Werbkowice 3 maja, 13:00
Powiślak Końskowola 3-3 Huczwa Tyszowce 1 maja, 15:00
Włodawianka Włodawa 3-1 Świdniczanka Świdnik 3 maja, 17:00
Granit Bychawa 1-2 POM Iskra Piotrowice 3 maja, 17:00

Kolejka 5 - 8-9 maja

Świdniczanka Świdnik 4-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 8 maja, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 Włodawianka Włodawa 8 maja, 16:00
Victoria Żmudź 1-0 Lutnia Piszczac 8 maja, 12:00
Granit Bychawa 3-1 Powiślak Końskowola 8 maja, 17:00
Huczwa Tyszowce 6-2 POM Iskra Piotrowice 8 maja, 15:00
Kryształ Werbkowice 1-0 Lublinianka Lublin 8 maja, 16:00

Kolejka 6 - 15-16 maja

Huragan Międzyrzec Podlaski 2-1 Granit Bychawa 15 maja, 12:00
Lutnia Piszczac 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 maja, 16:00
Powiślak Końskowola 2-0 Victoria Żmudź 15 maja, 15:00
Włodawianka Włodawa 1-1 Kryształ Werbkowice 16 maja, 17:00
Świdniczanka Świdnik 5-1 POM Iskra Piotrowice 15 maja, 17:00
Lublinianka Lublin 3-1 Huczwa Tyszowce 15 maja, 16:00

Kolejka 7 - 22-23 maja

Kryształ Werbkowice 2-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 22 maja, 14:00
Świdniczanka Świdnik 4-2 Powiślak Końskowola 23 maja, 13:00
Huczwa Tyszowce 3-1 Lutnia Piszczac 23 maja, 15:00
POM Iskra Piotrowice 0-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 23 maja, 17:00
Włodawianka Włodawa 0-3 Victoria Żmudź 23 maja, 17:00
Lublinianka Lublin 1-2 Granit Bychawa 22 maja, 11:00

Kolejka 8 - 29-30 maja

Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-0 Lublinianka Lublin 30 maja, 16:00
POM Iskra Piotrowice 2-1 Victoria Żmudź 30 maja, 17:00
Granit Bychawa 3-1 Włodawianka Włodawa 29 maja, 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 4-2 Huczwa Tyszowce 29 maja, 16:00
Powiślak Końskowola 1-2 Kryształ Werbkowice 29 maja, 15:00
Lutnia Piszczac 1-5 Świdniczanka Świdnik 29 maja, 11:00

Kolejka 9 - 2 czerwca

Huragan Międzyrzec Podlaski 1-0 Victoria Żmudź 2 czerwca, 17:00
Powiślak Końskowola 2-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 czerwca, 17:00
Lutnia Piszczac 2-2 Granit Bychawa 2 czerwca, 17:00
Lublinianka Lublin 1-1 Świdniczanka Świdnik 2 czerwca, 17:00
Włodawianka Włodawa 1-2 Huczwa Tyszowce 2 czerwca, 17:00
POM Iskra Piotrowice 1-0 Kryształ Werbkowice 2 czerwca, 18:00

Kolejka 10 - 5-6 czerwca

Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 5 czerwca, 17:00
Victoria Żmudź 3-1 Lublinianka Lublin 5 czerwca, 12:00
Kryształ Werbkowice 6-1 Lutnia Piszczac 6 czerwca, 15:00
Huczwa Tyszowce 0-2 Powiślak Końskowola 6 czerwca, 15:00
Świdniczanka Świdnik 3-1 Włodawianka Włodawa 5 czerwca, 17:00
POM Iskra Piotrowice 2-3 Granit Bychawa 6 czerwca, 17:00

Kolejka 11 - 12-13 czerwca

Huragan Międzyrzec Podlaski 1-1 Świdniczanka Świdnik 12 czerwca, 17:00
Włodawianka Włodawa 0-7 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 czerwca, 11:30
Lutnia Piszczac 0-3 Victoria Żmudź 12 czerwca, 17:00
Powiślak Końskowola 2-1 Granit Bychawa 12 czerwca, 17:00
POM Iskra Piotrowice 3-2 Huczwa Tyszowce 12 czerwca, 17:00
Lublinianka Lublin 1-4 Kryształ Werbkowice 12 czerwca, 11:00

Kolejka 12 - 19-20 czerwca

Granit Bychawa 4-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 19 czerwca, 12:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Lutnia Piszczac 19 czerwca, 17:00
Victoria Żmudź 1-4 Powiślak Końskowola 19 czerwca, 14:00
Kryształ Werbkowice 13-0 Włodawianka Włodawa 19 czerwca, 14:00
POM Iskra Piotrowice 2-3 Świdniczanka Świdnik 18 czerwca, 18:00
Huczwa Tyszowce 1-1 Lublinianka Lublin 18 czerwca, 18:30

Baraże o udział w III lidze (IV)

III liga 2020/2021 (IV)

hummel IV liga 2020/2021 (lubelska I)
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska II)
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska (spadkowa))
Keeza IV liga 2020/2021 (małopolska (wschód))
Keeza IV liga 2020/2021 (małopolska (zachód))
IV liga 2020/2021 (podkarpacka)
IV liga 2020/2021 (świętokrzyska)

Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Biała Podlaska)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Chełm)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Lublin)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Zamość)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas