[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Lublin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Motor II Lublin 30 84 28 0 2 170-29 14 0 1 101-12 14 0 1 69-17
2.  Orion Niedrzwica Duża 30 65 20 5 5 81-36 12 1 2 48-16 8 4 3 33-20
3.  Janowianka Janów Lubelski 30 56 16 8 6 81-39 10 3 2 47-14 6 5 4 34-25 2 4 1 1 0 5-4
4.  Stal Poniatowa 30 56 18 2 10 92-44 7 1 7 42-24 11 1 3 50-20 2 1 0 1 1 4-5
5.  Avia II Świdnik 30 48 14 6 10 65-62 7 5 3 33-24 7 1 7 32-38 4 9 3 0 1 12-5
6.  Sokół Konopnica 30 48 14 6 10 70-55 9 2 4 42-21 5 4 6 28-34 4 6 2 0 2 10-8
7.  Polesie Kock 30 48 15 3 12 60-60 9 1 5 33-28 6 2 7 27-32 4 3 1 0 3 6-15
8.  Wisła II Puławy 30 43 14 1 15 76-81 9 1 5 46-31 5 0 10 30-50
9.  Garbarnia Kurów 30 42 13 3 14 60-68 8 2 5 40-31 5 1 9 20-37
10.  Piaskovia Piaski 30 35 10 5 15 48-70 4 2 9 23-42 6 3 6 25-28
11.  Unia Bełżyce 30 34 9 7 14 32-61 6 4 5 19-25 3 3 9 13-36
12.  LKS Stróża 30 33 9 6 15 52-68 6 4 5 24-19 3 2 10 28-49
13.  MKS Ryki 30 32 9 5 16 72-95 6 1 8 44-46 3 4 8 28-49
14.  Orzeł Urzędów 30 27 8 3 19 37-76 6 2 7 27-28 2 1 12 10-48
15.  GKS Niemce 30 21 6 3 21 40-113 2 2 11 20-55 4 1 10 20-58
16.  Mazowsze Stężyca 30 16 5 1 24 32-111 4 1 10 21-42 1 0 14 11-69
Od 1 grudnia 2020 r. Tęcza Bełżyce występuje pod nazwą Unia Bełżyce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Motor II Lublin    0-3* 5-1 3-0 5-0 7-0 5-0 11-1 4-3 3-2 5-0 8-0 8-2 14-0 9-0 14-0 
 2 Orion Niedrzwica Duża1-3     1-1 2-1 3-0* 2-1 1-3 4-2 4-1 2-1 2-0 2-1 6-0 3-2 10-0 5-0 
 3 Janowianka Janów Lubelski0-2 0-1     2-2 5-0 5-0 3-0 8-2 1-0 0-0 6-2 6-1 3-3 3-0 3-1 2-0 
 4 Stal Poniatowa0-4 0-4 2-3     1-3 5-2 1-3 6-0 1-2 3-0 4-0 6-0 2-3 0-0 3-0 8-0 
 5 Avia II Świdnik0-1 3-3 2-2 0-5     2-1 5-0 4-1 4-0 1-1 0-1 5-4 3-3 1-0 1-1 2-1 
 6 Sokół Konopnica4-6 2-2 3-1 2-4 1-3     4-0 1-0 0-0 5-0 3-1 2-0 2-3 4-0 3-0 6-1 
 7 Polesie Kock1-3 1-0 0-5 1-3 3-2 3-4     3-1 3-2 1-3 0-0 3-2 4-1 4-1 4-1 2-0 
 8 Wisła II Puławy2-4 1-2 4-3 2-3 3-3 1-5 3-1     6-0 3-4 2-0 5-0 6-2 1-0 4-2 3-2 
 9 Garbarnia Kurów0-8 2-2 1-2 1-0 2-0 1-4 1-5 3-0     1-2 4-0 2-2 4-3 4-0 8-2 6-1 
 10 Piaskovia Piaski3-10 2-2 1-6 1-3 2-4 0-2 0-3 4-3 1-4     3-0 1-3 0-0 0-1 2-0 3-1 
 11 Unia Bełżyce3-1 1-3 0-0 0-4 0-6 0-0 2-2 0-3 3-1 0-0     3-2 2-1 2-1 0-1 3-0 
 12 LKS Stróża1-2 1-3 1-1 1-3 1-2 1-1 1-1 1-0 3-0 0-3 1-1     1-0 2-1 5-1 4-0 
 13 MKS Ryki1-9 1-3 4-3 1-5 6-2 1-1 2-1 3-5 4-0 3-4 1-4 1-4     8-1 3-4 5-0 
 14 Orzeł Urzędów0-2 4-1 1-1 0-4 4-2 3-1 0-2 1-4 0-1 2-0 3-0 1-1 4-2     2-4 2-3 
 15 GKS Niemce1-7 0-4 0-2 1-9 1-3 3-3 3-2 0-5 2-3 1-3 0-0 1-6 3-4 0-2     4-2 
 16 Mazowsze Stężyca0-7 2-0 0-3 3-4 1-2 0-3 1-4 1-3 1-3 3-2 2-4 3-2 1-1 2-1 1-3     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Sokół Konopnica 2-2 Orion Niedrzwica Duża 8 sierpnia, 16:00
Motor II Lublin 4-3 Garbarnia Kurów 9 sierpnia, 15:00
Stal Poniatowa 3-0 GKS Niemce 9 sierpnia, 17:00
Polesie Kock 0-5 Janowianka Janów Lubelski 8 sierpnia, 17:30
LKS Stróża 2-1 Orzeł Urzędów 8 sierpnia, 11:00
Piaskovia Piaski 4-3 Wisła II Puławy 8 sierpnia, 17:00
Mazowsze Stężyca 1-2 Avia II Świdnik 8 sierpnia, 14:00
MKS Ryki 1-4 Unia Bełżyce 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 12 sierpnia

Orion Niedrzwica Duża 2-0 Unia Bełżyce 12 sierpnia, 18:00
Orzeł Urzędów 2-0 Piaskovia Piaski 12 sierpnia, 17:30
Janowianka Janów Lubelski 6-1 LKS Stróża 12 sierpnia, 17:30
GKS Niemce 3-2 Polesie Kock 12 sierpnia, 17:00
Garbarnia Kurów 1-0 Stal Poniatowa 12 sierpnia, 18:00
Sokół Konopnica 4-6 Motor II Lublin 12 sierpnia, 18:00
MKS Ryki 6-2 Avia II Świdnik 12 sierpnia, 17:00
Mazowsze Stężyca 1-3 Wisła II Puławy 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Stal Poniatowa 5-2 Sokół Konopnica 16 sierpnia, 17:00
Polesie Kock 3-2 Garbarnia Kurów 16 sierpnia, 17:00
LKS Stróża 5-1 GKS Niemce 15 sierpnia, 11:00
Piaskovia Piaski 1-6 Janowianka Janów Lubelski 16 sierpnia, 18:00
Mazowsze Stężyca 2-1 Orzeł Urzędów 15 sierpnia, 13:00
MKS Ryki 3-5 Wisła II Puławy 15 sierpnia, 17:00
Unia Bełżyce 0-6 Avia II Świdnik 15 sierpnia, 13:00
Orion Niedrzwica Duża 1-3 Motor II Lublin 15 sierpnia, 12:00

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Orion Niedrzwica Duża 3-0 Avia II Świdnik 23 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Wisła II Puławy 2-0 Unia Bełżyce 23 sierpnia, 11:00
Orzeł Urzędów 4-2 MKS Ryki 23 sierpnia, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 2-0 Mazowsze Stężyca 22 sierpnia, 17:00
GKS Niemce 1-3 Piaskovia Piaski 23 sierpnia, 17:00
Garbarnia Kurów 2-2 LKS Stróża 22 sierpnia, 17:30
Sokół Konopnica 4-0 Polesie Kock 22 sierpnia, 16:00
Motor II Lublin 3-0 Stal Poniatowa 22 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Stal Poniatowa 0-4 Orion Niedrzwica Duża 30 sierpnia, 16:00
Polesie Kock 1-3 Motor II Lublin 29 sierpnia, 17:00
LKS Stróża 1-1 Sokół Konopnica 29 sierpnia, 16:00
Piaskovia Piaski 1-4 Garbarnia Kurów 29 sierpnia, 16:00
Mazowsze Stężyca 1-3 GKS Niemce 29 sierpnia, 15:00
MKS Ryki 4-3 Janowianka Janów Lubelski 30 sierpnia, 16:00
Avia II Świdnik 4-1 Wisła II Puławy 30 sierpnia, 11:00
Orzeł Urzędów 3-0 Unia Bełżyce 29 sierpnia, 13:00

Kolejka 6 - 5-6 września

Orion Niedrzwica Duża 4-2 Wisła II Puławy 5 września, 13:00
Orzeł Urzędów 4-2 Avia II Świdnik 5 września, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 6-2 Unia Bełżyce 6 września, 16:00
GKS Niemce 3-4 MKS Ryki 6 września, 11:00
Garbarnia Kurów 6-1 Mazowsze Stężyca 5 września, 11:00
Sokół Konopnica 5-0 Piaskovia Piaski 5 września, 16:00
Motor II Lublin 8-0 LKS Stróża 6 września, 12:00
Stal Poniatowa 1-3 Polesie Kock 6 września, 16:00

Kolejka 7 - 12-13 września

Polesie Kock 1-0 Orion Niedrzwica Duża 13 września, 16:00
LKS Stróża 1-3 Stal Poniatowa 13 września, 16:00
Piaskovia Piaski 3-10 Motor II Lublin 12 września, 16:00
Mazowsze Stężyca 0-3 Sokół Konopnica 12 września, 15:00
MKS Ryki 4-0 Garbarnia Kurów 12 września, 16:00
Unia Bełżyce 0-1 GKS Niemce 13 września, 16:00
Wisła II Puławy 1-0 Orzeł Urzędów 13 września, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 5-0 Avia II Świdnik 23 września, 16:30
w pierwotnym terminie (13 września, 11:00) w Świdniku odwołany na prośbę Janowianki

Kolejka 8 - 19-20 września

Orion Niedrzwica Duża 3-2 Orzeł Urzędów 20 września, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 8-2 Wisła II Puławy 19 września, 16:00
GKS Niemce 1-3 Avia II Świdnik 19 września, 13:00
Garbarnia Kurów 4-0 Unia Bełżyce 19 września, 11:00
Sokół Konopnica 2-3 MKS Ryki 20 września, 16:15
Motor II Lublin 14-0 Mazowsze Stężyca 20 września, 12:00
Stal Poniatowa 3-0 Piaskovia Piaski 20 września, 16:00
Polesie Kock 3-2 LKS Stróża 20 września, 16:00

Kolejka 9 - 26-27 września

LKS Stróża 1-3 Orion Niedrzwica Duża 27 września, 11:00
Piaskovia Piaski 0-3 Polesie Kock 27 września, 14:00
Mazowsze Stężyca 3-4 Stal Poniatowa 26 września, 14:00
MKS Ryki 1-9 Motor II Lublin 26 września, 11:00
Unia Bełżyce 0-0 Sokół Konopnica 26 września, 16:00
Avia II Świdnik 4-0 Garbarnia Kurów 27 września, 11:00
Wisła II Puławy 4-2 GKS Niemce 27 września, 11:00
Orzeł Urzędów 1-1 Janowianka Janów Lubelski 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 3-4 października

Orion Niedrzwica Duża 1-1 Janowianka Janów Lubelski 4 października, 15:00
GKS Niemce 0-2 Orzeł Urzędów 4 października, 15:00
Garbarnia Kurów 3-0 Wisła II Puławy 3 października, 15:00
Sokół Konopnica 1-3 Avia II Świdnik 3 października, 15:00
Motor II Lublin 5-0 Unia Bełżyce 4 października, 11:00
Stal Poniatowa 2-3 MKS Ryki 4 października, 15:00
Polesie Kock 2-0 Mazowsze Stężyca 11 listopada, 13:45
w pierwotnym terminie (3 października, 15:00) odwołany / w drugim terminie (14 października, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Stróża 0-3 Piaskovia Piaski 4 października, 11:00

Kolejka 11 - 10-11 października

Piaskovia Piaski 2-2 Orion Niedrzwica Duża 10 października, 15:30
Mazowsze Stężyca 3-2 LKS Stróża 10 października, 12:00
MKS Ryki 2-1 Polesie Kock 10 października, 15:00
Unia Bełżyce 0-4 Stal Poniatowa 10 października, 14:00
Avia II Świdnik 0-1 Motor II Lublin 11 października, 11:00
Wisła II Puławy 1-5 Sokół Konopnica 10 października, 11:00
Orzeł Urzędów 0-1 Garbarnia Kurów 11 października, 14:00
Janowianka Janów Lubelski 3-1 GKS Niemce 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (11 października, 15:00) odwołany

Kolejka 12 - 17-18 października

Orion Niedrzwica Duża 10-0 GKS Niemce 18 października, 14:00
Garbarnia Kurów 1-2 Janowianka Janów Lubelski 14 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Konopnica 4-0 Orzeł Urzędów 17 października, 15:00
Motor II Lublin 11-1 Wisła II Puławy 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (17 października, 11:00) odwołany
Stal Poniatowa 1-3 Avia II Świdnik 18 października, 15:00
Polesie Kock 0-0 Unia Bełżyce 14 listopada, 13:45
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany zpowodu zagrożenia epidemicznego
LKS Stróża 1-0 MKS Ryki 18 października, 14:00
Piaskovia Piaski 3-1 Mazowsze Stężyca 17 października, 15:00

Kolejka 13 - 24-25 października

Mazowsze Stężyca 2-0 Orion Niedrzwica Duża 24 października, 12:00
MKS Ryki 3-4 Piaskovia Piaski 11 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (24 października, 14:00) odwołany
Unia Bełżyce 3-2 LKS Stróża 25 października, 13:00
Avia II Świdnik 5-0 Polesie Kock 25 października, 11:00
Wisła II Puławy 2-3 Stal Poniatowa 25 października, 11:00
Orzeł Urzędów 0-2 Motor II Lublin 14 listopada, 13:45
w pierwotnym terminie (24 października, 14:00) odwołany
Janowianka Janów Lubelski 5-0 Sokół Konopnica 25 października, 13:00
GKS Niemce 2-3 Garbarnia Kurów 24 października, 14:00

Kolejka 14 - 31 października

Orion Niedrzwica Duża 4-1 Garbarnia Kurów 31 października, 14:00
Sokół Konopnica 3-0 GKS Niemce 31 października, 14:00
Motor II Lublin 5-1 Janowianka Janów Lubelski 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (31 października, 11:00) odwołany
Stal Poniatowa 0-0 Orzeł Urzędów 31 października, 14:00
Polesie Kock 3-1 Wisła II Puławy 31 października, 14:00
LKS Stróża 1-2 Avia II Świdnik 31 października, 14:00
Piaskovia Piaski 3-0 Unia Bełżyce 31 października, 13:00
Mazowsze Stężyca 1-1 MKS Ryki 31 października, 13:00

Kolejka 15 - 7-8 listopada

MKS Ryki 1-3 Orion Niedrzwica Duża 14 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (8 listopada, 14:00) odwołany
Unia Bełżyce 3-0 Mazowsze Stężyca 7 listopada, 11:00
Avia II Świdnik 1-1 Piaskovia Piaski 8 listopada, 11:00
Wisła II Puławy 5-0 LKS Stróża 8 listopada, 11:00
Orzeł Urzędów 0-2 Polesie Kock 7 listopada, 13:00
Janowianka Janów Lubelski 2-2 Stal Poniatowa 7 listopada, 13:00
GKS Niemce 1-7 Motor II Lublin 7 listopada, 12:00
Garbarnia Kurów 1-4 Sokół Konopnica 7 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 20-21 marca

Orion Niedrzwica Duża 2-1 Sokół Konopnica 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Garbarnia Kurów 0-8 Motor II Lublin 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GKS Niemce 1-9 Stal Poniatowa 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Janowianka Janów Lubelski 3-0 Polesie Kock 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Urzędów 1-1 LKS Stróża 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła II Puławy 3-4 Piaskovia Piaski 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Avia II Świdnik 2-1 Mazowsze Stężyca 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Unia Bełżyce 2-1 MKS Ryki 21 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 27-28 marca

Avia II Świdnik 3-3 MKS Ryki 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła II Puławy 3-2 Mazowsze Stężyca 2 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Unia Bełżyce 1-3 Orion Niedrzwica Duża 27 marca, 15:00
Piaskovia Piaski 0-1 Orzeł Urzędów 28 marca, 15:00
LKS Stróża 1-1 Janowianka Janów Lubelski 2 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polesie Kock 4-1 GKS Niemce 2 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal Poniatowa 1-2 Garbarnia Kurów 2 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Motor II Lublin 7-0 Sokół Konopnica 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Motor II Lublin 0-3 Orion Niedrzwica Duża 3 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 4-0
Sokół Konopnica 2-4 Stal Poniatowa 3 kwietnia, 11:00
Garbarnia Kurów 1-5 Polesie Kock 3 kwietnia, 12:00
GKS Niemce 1-6 LKS Stróża 3 kwietnia, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 0-0 Piaskovia Piaski 3 kwietnia, 13:00
Orzeł Urzędów 2-3 Mazowsze Stężyca 3 kwietnia, 14:00
Wisła II Puławy 6-2 MKS Ryki 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Avia II Świdnik 0-1 Unia Bełżyce 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 10-11 kwietnia

Avia II Świdnik 3-3 Orion Niedrzwica Duża 11 kwietnia, 11:00
Unia Bełżyce 0-3 Wisła II Puławy 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany
MKS Ryki 8-1 Orzeł Urzędów 10 kwietnia, 16:00
Mazowsze Stężyca 0-3 Janowianka Janów Lubelski 10 kwietnia, 13:00
Piaskovia Piaski 2-0 GKS Niemce 10 kwietnia, 14:00
LKS Stróża 3-0 Garbarnia Kurów 11 kwietnia, 11:00
Polesie Kock 3-4 Sokół Konopnica 10 kwietnia, 17:00
Stal Poniatowa 0-4 Motor II Lublin 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 17-18 kwietnia

Unia Bełżyce 2-1 Orzeł Urzędów 18 kwietnia, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 2-1 Stal Poniatowa 18 kwietnia, 15:00
Motor II Lublin 5-0 Polesie Kock 14 kwietnia, 17:00
Sokół Konopnica 2-0 LKS Stróża 17 kwietnia, 16:00
Garbarnia Kurów 1-2 Piaskovia Piaski 17 kwietnia, 16:30
GKS Niemce 4-2 Mazowsze Stężyca 18 kwietnia, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 3-3 MKS Ryki 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła II Puławy 3-3 Avia II Świdnik 18 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Wisła II Puławy 1-2 Orion Niedrzwica Duża 25 kwietnia, 11:00
Avia II Świdnik 1-0 Orzeł Urzędów 25 kwietnia, 11:00
Unia Bełżyce 0-0 Janowianka Janów Lubelski 24 kwietnia, 11:00
MKS Ryki 3-4 GKS Niemce 24 kwietnia, 16:00
Mazowsze Stężyca 1-3 Garbarnia Kurów 24 kwietnia, 12:00
Piaskovia Piaski 0-2 Sokół Konopnica 24 kwietnia, 16:00
LKS Stróża 1-2 Motor II Lublin 24 kwietnia, 14:00
Polesie Kock 1-3 Stal Poniatowa 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 1-2 maja

Avia II Świdnik 2-2 Janowianka Janów Lubelski 1 maja, 11:00
Orion Niedrzwica Duża 1-3 Polesie Kock 2 maja, 16:00
Stal Poniatowa 6-0 LKS Stróża 1 maja, 17:00
Motor II Lublin 3-2 Piaskovia Piaski 1 maja, 11:00
Sokół Konopnica 6-1 Mazowsze Stężyca 1 maja, 11:00
Garbarnia Kurów 4-3 MKS Ryki 1 maja, 12:00
GKS Niemce 0-0 Unia Bełżyce 2 maja, 14:00
Orzeł Urzędów 1-4 Wisła II Puławy 1 maja, 12:00

Kolejka 23 - 8-9 maja

Orzeł Urzędów 4-1 Orion Niedrzwica Duża 8 maja, 16:00
Wisła II Puławy 4-3 Janowianka Janów Lubelski 9 maja, 11:00
Avia II Świdnik 1-1 GKS Niemce 9 maja, 11:00
Unia Bełżyce 3-1 Garbarnia Kurów 9 maja, 14:00
MKS Ryki 1-1 Sokół Konopnica 8 maja, 16:00
Mazowsze Stężyca 0-7 Motor II Lublin 8 maja, 12:00
Piaskovia Piaski 1-3 Stal Poniatowa 8 maja, 16:00
LKS Stróża 1-1 Polesie Kock 9 maja, 11:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Orion Niedrzwica Duża 2-1 LKS Stróża 15 maja, 17:00
Polesie Kock 1-3 Piaskovia Piaski 15 maja, 17:00
Stal Poniatowa 8-0 Mazowsze Stężyca 15 maja, 17:30
Motor II Lublin 8-2 MKS Ryki 16 maja, 11:00
Sokół Konopnica 3-1 Unia Bełżyce 15 maja, 17:15
Garbarnia Kurów 2-0 Avia II Świdnik 15 maja, 15:00
GKS Niemce 0-5 Wisła II Puławy 15 maja, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 3-0 Orzeł Urzędów 16 maja, 16:00

Kolejka 25 - 22-23 maja

Janowianka Janów Lubelski 0-1 Orion Niedrzwica Duża 22 maja, 17:30
Orzeł Urzędów 2-4 GKS Niemce 23 maja, 16:00
Wisła II Puławy 6-0 Garbarnia Kurów 23 maja, 11:00
Avia II Świdnik 2-1 Sokół Konopnica 23 maja, 11:00
Unia Bełżyce 3-1 Motor II Lublin 23 maja, 16:00
MKS Ryki 1-5 Stal Poniatowa 23 maja, 16:00
Mazowsze Stężyca 1-4 Polesie Kock 22 maja, 13:00
Piaskovia Piaski 1-3 LKS Stróża 22 maja, 16:00

Kolejka 26 - 26 maja

Orion Niedrzwica Duża 2-1 Piaskovia Piaski 26 maja, 17:30
LKS Stróża 4-0 Mazowsze Stężyca 26 maja, 17:00
Polesie Kock 4-1 MKS Ryki 26 maja, 17:00
Stal Poniatowa 4-0 Unia Bełżyce 26 maja, 18:00
Motor II Lublin 5-0 Avia II Świdnik 26 maja, 17:00
Sokół Konopnica 1-0 Wisła II Puławy 26 maja, 18:00
Garbarnia Kurów 4-0 Orzeł Urzędów 26 maja, 17:00
GKS Niemce 0-2 Janowianka Janów Lubelski 26 maja, 17:00

Kolejka 27 - 29-30 maja

GKS Niemce 0-4 Orion Niedrzwica Duża 29 maja, 12:00
Janowianka Janów Lubelski 1-0 Garbarnia Kurów 30 maja, 14:30
Orzeł Urzędów 3-1 Sokół Konopnica 30 maja, 17:00
Wisła II Puławy 2-4 Motor II Lublin 30 maja, 11:00
Avia II Świdnik 0-5 Stal Poniatowa 30 maja, 11:00
Unia Bełżyce 2-2 Polesie Kock 29 maja, 17:00
MKS Ryki 1-4 LKS Stróża 30 maja, 16:00
Mazowsze Stężyca 3-2 Piaskovia Piaski 30 maja, 16:00

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Orion Niedrzwica Duża 5-0 Mazowsze Stężyca 6 czerwca, 17:00
Piaskovia Piaski 0-0 MKS Ryki 5 czerwca, 16:00
LKS Stróża 1-1 Unia Bełżyce 6 czerwca, 17:30
Polesie Kock 3-2 Avia II Świdnik 5 czerwca, 18:00
Stal Poniatowa 6-0 Wisła II Puławy 5 czerwca, 17:30
Motor II Lublin 14-0 Orzeł Urzędów 6 czerwca, 11:00
Sokół Konopnica 3-1 Janowianka Janów Lubelski 5 czerwca, 16:00
Garbarnia Kurów 8-2 GKS Niemce 5 czerwca, 16:30

Kolejka 29 - 12-13 czerwca

Garbarnia Kurów 2-2 Orion Niedrzwica Duża 12 czerwca, 13:00
GKS Niemce 3-3 Sokół Konopnica 13 czerwca, 14:00
Janowianka Janów Lubelski 0-2 Motor II Lublin 13 czerwca, 17:30
Orzeł Urzędów 0-4 Stal Poniatowa 13 czerwca, 17:30
Wisła II Puławy 3-1 Polesie Kock 13 czerwca, 17:30
Avia II Świdnik 5-4 LKS Stróża 13 czerwca, 17:30
Unia Bełżyce 0-0 Piaskovia Piaski 13 czerwca, 17:30
MKS Ryki 5-0 Mazowsze Stężyca 13 czerwca, 17:30

Kolejka 30 - 19-20 czerwca

Orion Niedrzwica Duża 6-0 MKS Ryki 19 czerwca, 17:00
Mazowsze Stężyca 2-4 Unia Bełżyce 19 czerwca, 17:00
Piaskovia Piaski 2-4 Avia II Świdnik 16 czerwca, 18:00
LKS Stróża 1-0 Wisła II Puławy 19 czerwca, 17:00
Polesie Kock 4-1 Orzeł Urzędów 18 czerwca, 18:00
Stal Poniatowa 2-3 Janowianka Janów Lubelski 19 czerwca, 13:00
Motor II Lublin 9-0 GKS Niemce 19 czerwca, 17:00
Sokół Konopnica 0-0 Garbarnia Kurów 19 czerwca, 15:00

Baraże o udział w Keeza klasie okręgowej (Lublin)

hummel IV liga 2020/2021 (lubelska I)
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska II)
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska (mistrzowska))
hummel IV liga 2020/2021 (lubelska (spadkowa))

Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Biała Podlaska)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Chełm)
Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Zamość)

Keeza Klasa A 2020/2021 (Lublin I)
Keeza Klasa A 2020/2021 (Lublin II)
Keeza Klasa A 2020/2021 (Lublin III)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas